Владимир Павелко рассказал о MBA в Украине на finance.tochka.net

3 15
Владимир Павелко КМБС

Владимир Павелко рассказал о MBA в Украине.

О том, как получить качественное послевузовское образование, кому оно действительно необходимо и где его можно применить, рассказал во время web-конференции на finance.tochka.net Владимир Павелко.

Справка

С 2010 года занимает должность директора программ МВА Киево-Могилянской Бизнес-Школы.

В 2009 году защитил степень МВА в Институте IBR Steinbeis University Berlin. С 1998-го по 2009-й работал в банковской сфере, где прошел путь от экономиста до заместителя председателя правления. В середине 90-х работал в странах Европы и Северной Америки. Имеет базовое образование в области иностранной филологии, юриспруденции и финансов

МВА (Master of Business Administration) - это программа послевузовского образования, целью которой является подготовка качественных управленцев. Квалификация МВА дает право сотруднику занимать руководящую должность среднего и высшего звена.

Ответы 23

Мрія:
7
Владимир, насколько оправдано обучение в МВА Киево-Могилянской Бизнес-Школы, какие зарплаты у ваших выпускников?
Владимир Павелко:
Доброго дня! Дякую. Дуже цікаве запитання. Воно стоїть у кожного, хто приходить навчатися у бізнес-школу. Що він отримає після закінчення? Якщо казати про Києво-Могилянську бізнес-школу, то ми оцінюємо успіх школи успіхом наших випускників. Ми працюємо близько 10 років, наших випускників налічується понад 400 осіб, які працюють в різних галузях економіки, в суспільстві і досягли найвищих щаблів на своїх місцях. Проводилися рейтинги, які порівнювали бізнес-школи в Україні. За рейтингом 2009 р. журналу «Дєловой» Києво-Могилянська бізнес-школа була визнана найкращою. Роботодавці, які наймали наших випускників, голосували за це.
Щодо заробітної плати… Я не можу назвати вам якісь цифри. Але випускники отримують фундаментальні знання, які можна використовувати на практиці. Рейтинг людини, яка є випускником нашої бізнес-школи, зростає в очах співробітників, роботодавців та ін. І їх заробітна платня підвищується на 20-40%. Але буває і набагато більше.

Понравился ответ? Поделись:

Парне Заус:
6
Кто чаще всего оплачивает школу - сам "ученик" или его компания-работодатель?
Владимир Павелко:
Навчання потрібне з його практичним втіленням. Люди йдуть і отримують знання не зважаючи на перешкоди, щоб покращити знання і мати досвід.
В нашій школі 60-70% людей сплачують особисто, 30-40% сплачують компанії.

Понравился ответ? Поделись:

Олала:
6
Владимир, насколько престижно и оправдано обучение в MBA (Украина)? приведите примеры.
Владимир Павелко:
Тут потрібно зрозуміти, що ми вважаємо престижно. Я би говорив про те, наскільки навчання виправдано, як отриманні знання можна використовувати у подальшому житті.
Успішні люди щоденно працюють над собою, щоб вийти на новий рівень управління. Не обов’язково мати ступінь МВА. МВА дуже дотична до нашого середовища, до української молодої економіки, де є можливість отримати найсучасніші світові і українські практики. Навчання в нашій школі побудоване саме на українських практиках, бо ми робимо фокус на зростаючий український бізнес. Ми працюємо з тими компаніями, керівники яких навчалися у нас. МВА надає можливість отримати універсальні знання у всіх напрямках.

Понравился ответ? Поделись:

Владимир Ильич:
6
Почему вы с МИМом не боретесь с лжеМБА? Это непонимание проблемы или неумение защитить свои интересы?
Владимир Павелко:
Ви маєте рацію. На сьогоднішній день, на жаль, знівельовано розуміння МВА. МВА розшифровується як Майстер Ділового Адміністрування. Україна - молода держава, з молодою економікою, лише нещодавно ми почали працювати в полі бізнес-освіти. Бізнес-шкіл в нашій країні дуже мало. Вимоги до програм і студентів відрізняються від тих вимог, що виставляються до вищою освіти. Студенти бізнес-школи повинні мати вищу освіту і мінімум 3 роки професійного досвіду.
В нашій країні немає фахівців в галузі бізнес-освіти на потрібному рівні. Тому ліцензувати діяльність бізнес-шкіл неможливо. І наші бізнес-школи є акредитованими міжнародними організаціями (вимоги сформовані роботодавцями). Раз на декілька років проводяться такі акредитації.
Зараз ми починаємо співпрацю з іншими бізнес-школами задля покращення рівня навчання в МВА до того, який визнано у світі.

Понравился ответ? Поделись:

Мария:
5
Какой возраст, на Ваш взгляд, является оптимальным для получения МВА, и какой трудовой стаж и опыт необходим для данного образования, чтобы оно было эффективным?
Владимир Павелко:
МВА - для тих людей, що мають професійний досвід мінімум 3 роки.
Якщо казати про Києво-Могилянську школу, то вона вузькоспеціалізована. Один з наших слоганів - "Для лідерів, які змінюють світ". Ми фокусуємося на тих менеджерах, які зможуть перейти від антикризової фази управління до системного управління компанією.
Є декілька програм МВА: Президентське МВА, що створена для власників бізнесу (люди від 30 до 40 років, що мають досвід керування власним бізнесом 7-8 років), Executive МВА - для перших осіб компанії, які мають досвід керівництва більше 7 років (люди 30-40 років), Мистецтво менеджменту та лідерства (дипломована магістерська програма рівня МВА) - для того, щоб підготувати майбутніх лідерів і перших осіб компаній (люди від 29 років).
Та потрібно казати не про фізичний вік, а філософський і вік професійної наснаги.

Понравился ответ? Поделись:

Оля Зиновая:
5
У вас є програма "Майстерність управління людьми. Ефективна HR-система" наскільки вона практична в Українських компаніях? Ви можете назвати успішних HR менеджерів після цього навчання?
Владимир Павелко:
Автором програми "Майстерність управління людьми. Ефективна HR-система" є наша колишня випускниця Ярослава Лоянич, дуже досвідчений і відомий HR-спеціаліст на ринку України.
Відгуки показують, що знання, отримані в нашій школі, можуть бути практично реалізованими в повсякденному житті.

Понравился ответ? Поделись:

Serg:
4
Для каких компаний-работодателей МВА имеет весомое значение?
Владимир Павелко:
Я думаю, що МВА має значення в будь-якій галузі, бо МВА дає можливість зрозуміти весь спектр універсальних знань, яким чином співпрацюють функціональні напрямки, щоб вони об’єднувались в ціле і керувати надалі цілим.
МВА буде більш зрозумілим для компаній, які вже достатньо давно на ринку, в фазі активного зросту, йдуть до піку. Для компаній, які починають свою діяльність, МВА може навіть заважати.

Понравился ответ? Поделись:

Нина Михайловна:
4
Хочу сделать дочке подарок на 25 летие. Можно ли приобрести программу как подарок?
Владимир Павелко:
По-перше, можливість за когось платити є. Але чи є бажання навчатися у тієї людини, за яку платять? Ми багатьом людям кажемо "Ні", бо головне не вік, не наявність чіткого досвіду, не наявність грошей, а головним є цінності людини, які мають співпадати з цінностями нашої школи.
Під час кризи було багато запитань щодо фінансової складової. В нас були думки, чи не надати можливість навчатися тій людині, яка має можливість платити саме зараз. Та ці експерименти не були успішними.

Понравился ответ? Поделись:

KLaRa:
3
Владимир, а Вы мечтали о такой карьере? Сложно ли было достичь такого успеха? Каковы Ваши дальнейшие цели?
Владимир Павелко:
Я не думаю, що в мене дуже велика кар’єра. Я намагався вижити в тому середовищі, в яке мене закинуло життя. Мені завжди хотілося бути досвідченим фаховим менеджером. Протягом життя я завжди навчався, в мене декілька вищих освіт.
Є виклики в житті, на які треба відповідати і йти вперед, і тоді все відбудеться. І я вважаю, що ті, хто самі платять за навчання, більш розуміють цінність цього продукту.
Цілі на майбутнє – бути професійним менеджером. Для цього знову треба вчитися. Я себе позиціоную в галузі управління змінами операційної діяльності. Зараз навчаюся в цій галузі. Хочу стати одним з найкращих фахівців в Україні.

Понравился ответ? Поделись:

Вера из Тернополя:
3
Можно ли получить диплом MBA, проживая и работая не в Киеве?
Владимир Павелко:
Так, це можливо.
Навчання в Києво-Магелянській бізнес-школі побудовано в модульному режимі. В нашій школі дві мови робочі - українська та англійська. Але ми працюємо зі всіма регіонами України. До нас приїжджають студенти 1 раз на місяць на 4 дні (четвер-неділя). До того ж цього року ми ввели новий формат навчання, коли після аудиторного навчання, ми надаємо можливість спілкуватися з викладачами і групою, з якою вчився, завдяки сучасним електронним інструментам, в інтерактивній системі.
Наші програми розраховані на 18-20 місяців навчання, з яких модульними є 17-18.

Понравился ответ? Поделись:

rik:
2
Достаточно ли одного высшего образования для поступления в бизнес-школу по программе MBA. Каким образом отразиться образование, полученное по программе, на поиске работы?
Владимир Павелко:
Для того, щоб вчитися бізнес-освіті, треба мати першу вищу освіту, має бути отриманий професійний досвід (мінімум 3 роки), також обов’язково має бути керівний досвід.
У нас були 2 випадки, коли люди не маючи вищої освіти, отримали ступінь МВА. Але це були виключення.
Та казати, що МВА освіта є золотим ключем до всього, не можна.

Понравился ответ? Поделись:

Anna:
2
Скажите, актуально ли МВА (банки) для обладателя 2-х высших образований (техническое и экономическое (банки)) и практического опыта в банк. сфере? Спасибо.
Владимир Павелко:
Коли я вирішив отримати ступінь МВА, я мав 3 вищих освіти. Та це не є показником.
Вища освіта на тому рівні, який є в Україні, не пристосована до практичних реалій. І для того, щоб бути реальним професіоналом своєї справи, люди йдуть покращувати свої знання в бізнес-школи.

Понравился ответ? Поделись:

Перл:
2
Какие самые популярные узкоспециализированные курсы по Вашей программе?
Владимир Павелко:
Києво-Могилянська Академія завжди була осередком духовності і лідерства. 34 особи, які закінчили Києво-Могилянську Академію, були прилічені до ліку святих. І ця духовність і філософській підтекст присутні зараз і в Києво-Могилянській бізнес-школі. Немає жодного бізнесу без філософії.
Тому ми готуємо наших випускників і вузькоспеціалізовані програми, які є популярними, починаючи з таких речей як стратегія. Бо стратегія – це частина філософії. У нас є дуже цікава програма Олександра Саврука, нашого декана, «Стратегічна Ідея». Вона викладається системно в рамках програми МВА, але також вона є вузькоспеціалізованою, для бажаючих пройти 8-денний курс «Стратегічної ідеї».
Є 4 найбільш відомі напрямки: Стратегічний блок, Маркетинговий блок, HR-блок, Операційна діяльність. Ще один дуже цікавий напрямок - Школа Медіації (можливість врегулювання конфліктів). Також в нас дуже сильний Фінансовий блок.

Понравился ответ? Поделись:

Роман Грида:
2
Какой уровень IQ нужен для поступающего? Имеет ли это значение?
Владимир Павелко:
Ми особисто не вимірюємо IQ у вступаючих. Ми проводимо глибинну співбесіду. У нас була особа, з якою ми мали співбесіду 4 години.
Незважаючи на свій успіх і досвід в житті, завжди треба вчитися. Наші клієнти - люди, що відверто кажуть, що вони чогось не знають і бажають вчитися.

Понравился ответ? Поделись:

Дмитрий Палыч:
2
Может ли быть увеличена стоимость курса в процессе обучения?
Владимир Павелко:
Це юридичне питання, яке вирішується договором при вступі. Тому ні.

Понравился ответ? Поделись:

Дмитрий Пронин:
2
Чем отличается «наш» MBA от европейского?
Владимир Павелко:
Відрізняється, з однієї сторони, більш практичністю. Україна не є відокремленою від іншого світу, але у нас своя специфіка. Європейський МВА має більш досвідчену структуру, більш досвідчених викладачів. Але 30% наших програм складається з викладачів, які приїжджають з-за кордону. І щоб сказати, що є щось гірше в нашій школі, я не можу. Ми свідомо працюємо в українських реаліях, з українським бізнесом.

Понравился ответ? Поделись:

Евгений Онегин:
1
Помогаете ли Вы своим выпускникам получить работу?
Владимир Павелко:
Професіоналів знаходять відразу. У нас багато подій, які ми робимо разом з випускниками, для випускників. У нас багато ініціатив, ідей щодо поєднання того інтелектуального потенціалу, яким володіють як учасники програм, так і випускники для того, щоб вони збиралися разом, обговорювали спірні питання, вирішували проблеми і знаходили можливості започаткування нового бізнесу. Іноді люди, навчаючись разом, започатковують спільний бізнес.

Понравился ответ? Поделись:

Максим:
1
Сколько стоит МВА в Украине, а сколько в Европе?
Владимир Павелко:
ЛжеМВА може коштувати від 5000 грн. Я не думаю, що це той рівень МВА, на який треба зважати.
Коливається навчання в нашій школі залежно від програм в розрізі від 11 тис євро. до 33 тис. євро за 1,5 роки навчання. Ми найдорожча школа в Україні, бо ми випускаємо лідерів, які змінюють світ.

Понравился ответ? Поделись:

Леонид:
1
Правильно ли я понимаю, что на Западе MBA - научная степень, а в Украине этот диплом - что-то вроде сертификата о прохождении курсов повышения квалификации? Какой юридический статус у MBA в Украине?
Владимир Павелко:
МВА не є науковим ступенем. В нашому розумінні це є ступінь магістра з ділового адміністрування з практичною дотичністю. Наукові ж ступені дотичні до теорії.
Небагато шкіл в Україні є акредитованими міжнародними організаціями. Звертайте увагу саме на це. Це і є юридичний статус.

Понравился ответ? Поделись:

Александр Брежний:
1
По каким критериям вы бы советовали выбирать школу для получения МВА? Как вы оцениваете разрыв между уровнем образования в украинских и западных бизнес-школах?
Владимир Павелко:
МВА це універсальний інструмент, універсальні знання. Так, в Європі є більш досвідчені школи, ніж в Україні. Але при тому ми маємо свою перевагу – знання українського ринку і тих методів і навичок, які найбільш потрібні в українському бізнесі.

Понравился ответ? Поделись:

Sergey Tovstonog:
0
Володимир, назвіть трьох найвідомиших випускників вашої школи. Дякую.
Владимир Павелко:
Казати, що хтось є більш, а хтось менш відомим не варто, бо люди у своєму середовищі є знаними і професійними.
Можу назвати одного з випускників, з яким ми нещодавно зустрічалися, - це Василь Микулин, який закінчив декілька років тому Президентську МВА, є власником достатньо потужного бізнесу і є досить відомою людиною.
Таких людей є дуже багато - понад 400. Вони всі самодостатні, професійні і є справжніми лідерами.

Понравился ответ? Поделись:

Светлана:
0
Сколько в Украине выпускников МВА. Кто эти люди?
Владимир Павелко:
В нашій школі близько 400 випускників. Та ми не є масовою школою. З 7 українських бізнес-шкіл, які акредитовані міжнародними асоціаціями, в Україні приблизно 3000 людей є випускниками МВА.
Люди, що мають ступінь МВА, досить пишаються цим. Це люди, які керують бізнесом, власники бізнесу і скромні в той же час.

Понравился ответ? Поделись:

Корал:
0
С какими преградами сталкиваются школы и выпускники МВА в Украине?
Владимир Павелко:
Вони стикаються з нерозумінням того, що вони отримали під час навчання і хотіли би реалізувати. Бо до цих знань не можна доторкнутися, які народжуються на стику практики і теорії. Коли наші випускники намагаються реалізувати ці знання в житті, вони стикаються з нерозумінням. Бо зміни завжди сприймаються негативно.
Як школа ми стикаємося з такими ж проблемами, як і бізнес України, а також з проблемами бізнес-освіти. Найбільший виклик бізнес-освіти є переформатування самих себе.
Кожен має чітко відповісти на запитання "Для чого потрібна освіта МВА?". Для знань чи літер МВА? Ви намагаєтесь працювати в українських чи міжнародних компаніях, в якій галузі? Підшукуйте школу під себе, ваші цінності.

Понравился ответ? Поделись:

Комментарии (3)

символов 999
 • _Гість 9 лет назад

  МИМ к слову выпустил намного больше выпускников, многие из которых очень известные люди - это факт. Мог бы с точки зрения корректности отметить данное обстоятельство.

  Прокомментировать Мне нравится
 • _Гість 9 лет назад

  Наскільки відомо, то журнал "Деловой" припинив свою діяльність ще 2008 року. І в останньому рейтингу "Делового", цього ж таки 2008 року, kmbs першою не була. Директору програм не завадило б більш правдиво інформувати своїх майбутніх слухачів. Чи інших аргументів немає?

  Прокомментировать Мне нравится
 • _Гость 9 лет назад

  Слабый перечень известных выпускников для школы, которая выпускает тех, кто изменяет мир. Или они это делают подпольно? :-)

  Прокомментировать Мне нравится

Новости партнёров

Новости партнёров

Loading...
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more