Скандальный режиссер Брюс Ля Брюс расскажет о порно и зомби

16
Брюс Ля Брюс

Уже завтра в гостях у afisha.tochka.net побывает известный режиссер Брюс Ля Брюс, который известен своими андеграундными фильмами о жизни гомосексуалов. Практически в каждом фильме Ля Брюса присутствуют порнографические сцены, поэтому ленты режиссера не раз запрещались к показу в некоторых странах.

На кинофестивале «Молодость» Брюс Ля Брюс представит свой фильм «Зомби из Лос-Анджелеса», а также проведет мастер-класс и пресс-конференцию.

Напомним, что лента «Зомби из Лос-Анджелеса» будет показан дважды: 26 и 29 октября в 12:00 в кинотеатре «Жовтень».

 

Ответы 24

ukrainec:
4
Вас не удивляет, что Украина – страна, которая запретила "Бруно", - вас принимает?
Ля Брюс:
"Бруно" - це дуже порнографічний фільм. Тому я не здивований, що з "Бруно" були проблеми. Але я теж знімаю порнографію. Я був дуже приємно здивований, що мій фільм, в якому теж дуже багато крайнощів, який дуже порнографічний, показується в Україні.

Понравился ответ? Поделись:

oksanka:
3
Вы смотрели серию фильмов Fucking Different? Как вы относитесь к тому, что их показ пытались запретить в Украине?
Ля Брюс:
Так, я дивився ці короткометражки, їх знімав мій друг Кікі Пітерсон. Саме за його пропозицією я приїхав демонструвати свої фільми на кінофестивалі "Молодість". Але він мене не попередив про те, що тут можуть бути проблеми із законом. Поки що, на щастя, все добре. Цей мій друг також був на "Молодості", здається, минулого року, саме тому він і запропонував мені сюди поїхати. Він жив тут у готелі на човні. Мене дуже вразила ця ідея. Я дуже задоволений цим фестивалем, фестиваль дуже прогресивний. Мені тут дуже подобається.

Понравился ответ? Поделись:

olga senkevich:
3
Как вы реагируете на гомофобные выпады в вашу стороны?
Ля Брюс:
Я звик до критики моїх фільмів, тому що я вже досить давно у цій сфері. Я займаюсь вибуховим матеріалом з сексуальним контекстом. Мені навіть доводилось мати проблеми з законом. Коли я знімав свої фільми в Торонто в 90-х роках, були навіть проблеми з поліцією, тому що думали, що я знімаю просто порнографію.

Понравился ответ? Поделись:

marusia:
2
Как вы считаете, фильм "Бруно" – это провокация направленная на гомофобов или на гей-сообщество?
Ля Брюс:
Я не вважаю, що фільм "Бруно" гомофобний. Я вважаю, що гей-рух має бути відкритим до критики, як і будь-яка інша сфера. Геї стають звичним явищем у нашому суспільстві. Навіть серед геїв є так звані "зомбі".

Понравился ответ? Поделись:

iggy:
2
Брюс, скажите, Вы были в Киеве на каких-то вечеринках? Что понравилось?
Ля Брюс:
Я в Києві з понеділка, в мене був дуже довгий тур – я був в Іспанії, Москві, Гамбурзі. Насправді я дуже втомлений. Але, так, сьогодні я йду на вечірку в "Шоколадний дім", там буде дуже цікава програма. Мені розповідали про те, що там будуть демонструватись різні фільми.

Понравился ответ? Поделись:

mask:
2
У меня такой вопрос: зачем Вам в фильмах порно-эпизоды? Порно в артхаусе уже приелось.
Ля Брюс:
Насправді, я знімаю не арт-хауз з елементами порно, а порно з елементами арт-хаузу. Я вважаю, що зараз порно стало нудним і я можу додати якісь штрихи мистецтва до порнографії. Колись порнофільми знімались на 16 міліметрову плівку і в них були кращі сюжеті, кращі персонажі, в них було почуття гумору. Зараз я намагаюсь якось додати це до своїх фільмів.

Понравился ответ? Поделись:

andrey:
2
Как вы подбираете актеров? Много ли находится желающих работать с вами?
Ля Брюс:
Насправді, в моїх фільмах багато непрофесійних акторів, багато людей, яких я знаю особисто, моїх друзів. Коли я пишу сценарії, то персонажі фільмів часто ґрунтуються на тих людях, яких я знаю. Тобто люди грають самих себе. Так що кастинг проходить серед моїх знайомих, серед деяких порноакторів. З багатьма акторами я познайомився в Інтернеті. Наприклад, персонажа одного свого фільму я зустрів в соціальній мережі MySpace.

Понравился ответ? Поделись:

lyubov drozdova:
2
Как появилась идея снять кино о геях-зомби?
Ля Брюс:
Дві причини того, чому я знімаю фільми про зомбі. Перша це те, що такий жанр – жанр зомбі – дозволяє заполучити більшу аудиторію для перегляду моїх фільмів. Тема зомбі – популярна. Вона популярніша ніж просто фільми про геїв. Друга причина: зомбі – це метафора нашого суспільства. Ми всі зомбі, якщо копнути трохи глибше. Зомбі навколо нас, це люди, які зациклені на якійсь певній сфері – на IT-сфері, на телевізорі, на книгах. Вони навколо нас.

Понравился ответ? Поделись:

alex:
1
Во многих странах ваши картины запрещали?
Ля Брюс:
Мої фільми були заборонені навіть у моїй країні - у Канаді. Зазвичай у всіх країнах в моїх фільмах вирізають найекстремальніші сцени. Наприклад, у Великобританії з моїх фільмів було вирізано багато порносцен. А в Японії всюди на геніталіях персонажів був білий кружок. Щодо Австралії, то мені було дивно, що на фестивалі в Мельбурні заборонили показ мого фільму "Зомбі з Лос-Анджелесу", тому що мій фільм "Отто, або В компанії мертвяків" був дуже популярним на цьому фестивалі, хоча в ньому теж були сексуальні сцени з геями-зомбі. Я думаю, що мій фільм став жертвою нової хвили консерватизму в Австралії. Тому що зараз там навіть є певні фільтри, які дозволяють скачувати певні види порно.

Понравился ответ? Поделись:

gnom:
1
Кто ваш любимый режиссер, кто для вас в мире кино является примером?
Ля Брюс:
Мені подобаються некомерційні класичні фільми 60-70-х років режисерів Джона Касаветіса, Роберта Олтмана, Френка Перрі. А також класичні голівудські фільми 40-х років режисера Вінсента Мінеллі. З сучасних режисерів – Клер Дені, Гаспар Ное, Хармоні Корін – це американський провокатор.

Понравился ответ? Поделись:

katrina88:
0
С чем вы пожаловали на фестиваль Молодость в этом году?
Ля Брюс:
На фестиваль я привіз фільм "Зомбі з Лос-Анджелесу" про зомбі-прибульця, який виходить з океану у Лос-Анджелесі, шукає вбитих чоловіків, чоловічі тіла і маючи з ними сексуальний контакт, він повертає їх до життя. Тобто це – воскресіння через секс.

Понравился ответ? Поделись:

mira:
0
Планируете снять кино о лесбиянках?
Ля Брюс:
В багатьох моїх фільмах фігурували лесбіянки, на них робився сильний акцент. Це такі фільми, як "Догола", "Отто, або В компанії мертвяків", "Супер 8 1/2". Але для того, щоб робити фільми виключно про лесбіянок, я недостатньо добре знаю цю спільноту. Хоча з іншого боку я планую зробити фільм про транссексуалів, а я – не трансекссуал. Крім того в мене є деякі театральні проекти, зокрема я планую постановку п’єси про жінку, яка стала чоловіком.

Понравился ответ? Поделись:

gertruda:
0
Какие эпизоды вам снимать сложнее всего?
Ля Брюс:
Всі мої фільми дуже порнографічні, зазвичай я роблю дві версії кожного фільму: одна версія, в якій менше сексу і більше очевидна ідея фільму, і друга версія, в якій довші сексуальні сцені і яка більш порнографічна. Очевидно, що знімати порносцени дуже важко, тому що це нудно. Важко зробити порносцену цікавою. У порнофільмах створюється ілюзія досконалого сексу (завдяки куту нахилу камери, завдяки світлу, завдяки позиції акторів перед камерою, завдяки подальшому монтажу). Це лише ілюзія досконалого сексу і досконалого оргазму.

Понравился ответ? Поделись:

kolya:
0
Кого из известных голливудских актеров вы хотели бы привлечь в порно-сцену своего нового фильма?
Ля Брюс:
Є багато молодих голівудських зірок, які, на мою думку, були б чудовими порноактрисами. Наприклад, Періс Хілтон, яка вже відзначилась у фільмі "Одна ніч в Парижі". Також Ліндсі Лохан, яка знімається у фільмі про відому порнозірку. Також дуже багато чоловіків-голівудських зірок, які чимось схожі на порнозірок, тому що вони роблять дуже відверті фотосесії. Наприклад, актор, який грає у фільмі "Сутінки", а також Джек Джилленхол.

Понравился ответ? Поделись:

cat:
0
Откуда У Вас такая любовь к порно?
Ля Брюс:
Я не прихильних порнографії у загальноприйнятому сенсі. Я її не дивлюсь, я не слідкую за розвитком цієї сфери. Мене дуже цікавить ефект порно на аудиторію, на глядачів. Наприклад, чому певні теми є табу? Чому їх не можна дивитися та знімати? Мене тягне до того, що намагаються приховати. Я показую заборонені речі. І мені здається, що коли люди дивляться мої фільми, вони дуже добре усвідомлюють, що вони дивляться порнографію. І вони замислюються над тим, чому порнографія є багатомільйонною індустрією, але в цей же час про неї не прийнято говорити. Порнографія – це такий собі брудний секрет.

Понравился ответ? Поделись:

michael:
0
Что о вашем творчестве думают родные и близкие?
Ля Брюс:
У одному з моїх улюблених старих голівудських фільмів стриптизерка танцює у клубі під вигаданим ім’ям, під псевдонімом, і про неї говорять, що їй легше вигадати нове ім’я, ніж змінити ім’я всієї родини. І для мене це дуже актуально, тому що у мене теж псевдонім. Я створив собі легенду, вигаданого персонажа, який представляє свої фільми. Це він порнорежисер, не я. Насправді це самозахист не стільки від критики, скільки від закону, від влади, від традицій. Моя діяльність не стосується моєї родини, хоча мої друзі мене підтримують. Моя родина знає, чим я займаюсь, але вона не хоче знати про це забагато. Ніхто не хоче цього бачити. Власне, це теж табу, тому що ніхто не хоче бачити свого близького родича у порнофільмі. Так само, ніхто не хотів би уявити своїх батьків, які займаються сексом.

Понравился ответ? Поделись:

zhezhechka:
0
Вы серьезно относитесь к тому, что снимаете?
Ля Брюс:
Загалом я серйозно сприймаю те, що роблю. Але з іншого боку - ніхто не мусить сприймати себе занадто серйозно. У моєму останньому фільмі дуже багато крайнощів. Сам образ цього божевільного зомбі-прибульця, який з'являється у місті, починає займатись сексом, проникаючи у серця трупів, - дуже багато крайнощів. В кіно все це виглядає дуже серйозно, настрій майже меланхолійний. Але мені дуже подобається цитата, здається Оскара Уайлда, який казав, що потрібно дуже легко ставитись до серйозних речей і дуже серйозно до жартів.

Понравился ответ? Поделись:

marko polo:
0
Есть ли у вас любимое квир-кино?
Ля Брюс:
Це класика такого жанру: "Шукач", "Хлопці у банді", "Вбивство сестри Джордж". Щодо сучасних, то це фільми Гаса Ван Сента. Також на фестивалі ЛГБТ-кіно у Гамбурзі, де я був у складі журі, були представлені чудові фільми, які мене дуже порадували. Зокрема фільми з Південної Америки: з Перу, з Аргентини, яка представила стрічку "Останнє літо "Бойїити" про підлітка-гермафродита. Був дуже хороший фільм з Іспанії під назвою "80 днів", в якому йшлося про двох 70-річних жінок, які були коханками. Були дуже хороші документальні картини. Зокрема одна про трансвеститів з Бразилії. Приз отримала документальна картина з Швеції про двох чоловіків-гомосексуалів, які у 60-х роках зробили собі трансгендерну операцію. Але згодом, у старості, зрозуміли, що знову хочуть стати чоловіками і зробили зворотню операцію - змінили стать на чоловічу. Вони так вчинили через те, що тоді у 60-х роках, коли вони усвідомили свою сексуальність, суспільство було дуже консервативним і вони просто не бачили іншого виходу. А вже пізніше суспільство стало набагато спокійніше відноситись до таких речей.

Понравился ответ? Поделись:

Valerie:
0
Здравствуйте, Брюс. Не считаете ли вы, что ваши фильмы только вредят ЛГБТ-движению, делая его в глазах общества ненормальным? Спасибо.
Ля Брюс:
Це справедливе питання, але мої фільми, моя діяльність, мій світогляд йдуть в розріз з новим консерватизмом гей-руху. Тому що зараз геї намагаються влитись у гетеросексуальне суспільство, вони претендують на те, щоб у їх спільноті також був інститут шлюбу, щоб вони могли служити в армії. Я вважаю це буржуазністю. Я не заперечую того, що геї мають бути прийняті у гетеросексуальному суспільстві, але для цього їм потрібно відійти від екстремальних моментів, потрібно бути більш традиційними. Тому я вважаю, що у своїй творчості, у своєму світогляді я продовжую бути революціонером, я сягаю коріння гей-руху, я не вважаю це зрадою.

Понравился ответ? Поделись:

Мария Орельская:
0
Вы бывали на гей-парадах? Можете рассказать о ваших впечатлениях?
Ля Брюс:
В різних країнах, в різних культурах гей-паради мають різне значення. Наприклад, наприкінці 80-х років я був на гей-параді у Сан-Франциско, на якому було більше мільйона людей. А 4-5 років тому я був на гей-параді в Афінах, це був перший марш такого спрямування. Активісти цього руху 15 років добивались дозволу на його проведення. Я був просто в захваті від цього параду. В Ієрусалимі на гей-параді було дуже дивно, тому що це мало відтінок якогось майже воєнного дійства. Було дуже багато злості, було дуже багато несхвалення з боку влади, з боку релігійних представників. Цей парад навіть намагалися спинити зброєю. Всі ці гей-паради були з політичним підтекстом, а гей-паради, які проходять зараз, більше схожі на вечірки.

Понравился ответ? Поделись:

mammamia:
0
Что вам больше нравится – снимать кино или фотографировать?
Ля Брюс:
Знімання фільмів завжди на першому місці для мене. Я кінокритик за освітою. Я просто закоханий у режисуру. Любов до фото прийшла до мене пізніше, це було наприкінці 90-х років, тоді я робив професійні фотосесії для нью-йоркських порножурналів. Я займався цим кілька років, але коли за це стали погано платити, я став займатися зйомками в стилі фешен. Але пріоритет для мене - це фільми.

Понравился ответ? Поделись:

gosha:
0
Вы не хотели бы снять фильм в Украине, с украинскими актерам?
Ля Брюс:
Зняти фільм в Україні було б складно, тому що тут це незаконно. Але в мене вже є думки з цього приводу - я думав про те, щоб зняти порно на політичну тематику в Україні. Наприклад, замість Помаранчевої влаштувати Багряну, Пурпурну революцію, революцію геїв. Тому що коли люди не можуть добитись Помаранчевої революції, вони влаштовують сексуальну революцію. Насправді, неможлива революція без сексуальної революції, і неможлива сексуальна революція без гомосексуальної.

Я в Україні недавно, але я вже бачив деяких хороших кандидатів для зйомок у моїх фільмах. До того ж я з Торонто, де дуже велика українська спільнота.

Понравился ответ? Поделись:

lenochka:
0
У вас уже есть идеи для следующих фильмов?
Ля Брюс:
У кожного режисера весь час мають бути якісь ідеї нових фільмів. Я не виняток. В мене є ідея – зняти фільм про хлопчика-підлітка, якого дуже тягне до старих чоловіків. До того ж я б дуже хотів закінчити трилогію про зомбі і зняти ще один фільм про зомбі.

Понравился ответ? Поделись:

lehich:
0
Какие фильмы вам нравятся?
Ля Брюс:
Кожному режисеру задають питання про улюблені фільми. І це дивно, але щоразу на думку спадають різні фільми, насправді їх дуже багато, дуже важко відзначити якісь певні.
Останнім часом я дуже багато дивився класичне голівудське кіно 40-х років, також фільми "На лезі бритви", "Алея жахів", "Три жінки" Олтмана, фільми Вуді Аллена, фільм Джона Касаветіса "Вбивство китайського букмекера".

Понравился ответ? Поделись:

Комментарии

символов 999