Бумбокс расскал о новом альбоме и туре по Америке!

6 15

Конференция состоится 1 февраля!

Андрей Хлывнюк и компания поведают читателям e-motion.tochka.net самые горячие новости из жизни группы.

В гостях у e-motion.tochka.net побывает одна из самых популярных украинских групп - «Бумбокс». Ребята готовы рассказать о всех подробностях записи своего нового альбома, ближайших концертах в Москве и Киеве, книге о «Бумбоксе», отрывки которой уже были опубликованы в интернете, а также о намеченном на февраль туре по Канаде и Америке.

У всех поклонников есть уникальный шанс лично задать вопрос Андрею Хлывнюку и остальным участникам коллектива. Уже в понедельник вы сможете получить ответы!

Вы придумали вопрос?

 

Ответы 41

Танюха:
366
Андрей,здравствуйте.Почему вы как "лідер гурту Бумбокс" практически никогда не участвуете в телешоу?Многим поклонникам группы Бумбокс чаще хотелось видеть вас по ТВ.
Бумбокс:
Добрий день всім!
Мене звати Андрій Хливнюк, я вокаліст гурту "Бумбокс". Так сталося, що ми не приїхали до вас раніше з об’єктивних причин, але зараз я залюбки від всієї банди відповім на запитання, які надійшли.

Справді я не завжди приймаю участь у всіх телешоу, тому що не всі телешоу мені цікаві (взагалі, телешоу, як таке). Не хотілось би говорити на теми, що не стикаються з музикою, а в інших питаннях я не є кимось значущим. Хоча насправді і в музиці теж, але тут хоча б є приводи для того, щоб так думати.

Понравился ответ? Поделись:

Маша Гримут:
296
Шановний гурт Бумбокс! В мене є кілька дивацьких запитань: 1. Вас ще не змучили подібні конференції, на яких люди задають такі ж запитання, як і 3 роки тому (ну типу: Андрюша, ты женат??? Когда новый альбом? Спасибо за песню "Белые шпалеры (Вахтерам), Кактус (Та, 4то), Алина (Полина) " и т. д., простите за иронию, ну это чтобы передать суть сего явления… хоча дана інфа давно оприлюднена і всім відома… ? 2. Новий альбом пишете в складі 5-х? Планували ж наче в трьох?… Будет ли там песня «Тримай», как талисман? 3. Чи не здається Вам, А. Х., що Ваші тексти стали помітно гіршими??? (ні в якому разі не хочу образити, кілька років вже як прихильниця гурту і поки нею залишаюсь, просто цікава Ваша щира! думка, адже якість та змістовне навантаження, як на мене, помітно різняться… і не в кращий бік…) 4. Як часто на сьогоднішній день збираєтесь разом (про учасників гурту) не заради репетицій, а заради відпочинку, якщо такий має місце бути? Щиро дякую за увагу! Бажаю успіхів в Американському турі! Сподіваюсь, ще схочете повернутися на Батьківщину опісля! І ще одне дякую за ті талановиті штуки, які ви нам даруєте! P.S. А можна на 20-ий ваш концерт знижку??? Безглуздо, звичайно… але… ;)
Бумбокс:
Дякую, Маша Гримут, за ваші питання! Дуже багато тексту :)
Насправді, якби мене це все втомило, я б цим не займався. Але "назвавшись груздем – лезь в кузов".
На 20-ий концерт, звісно, можна знижку, але це питання не до мене, а до організаторів концерту. Уявіть собі, що було б, якщо б всім, хто 20-ий раз приходить на групу, були б кльові знижки. Як на мене, то приходьте безкоштовно хоч всі, але пожалійте музикантів і організаторів концерту, їм щось треба їсти і пити, та і я теж не святим духом...

Понравился ответ? Поделись:

крутотенюшка:
203
Привіт Бумбоксики!!! коли ви вже "забашляєте" в Київському переході )))))))(обіцяли ж)))!!!! Ви найкраші!! Так тримати!! Успіхів вам у подальшій кар'єрі!!БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ!!!
Бумбокс:
Обов’язково колись будемо грати у київському переході, якщо міська влада якось пом’якшить свої стосунки з вуличними музикантами. А якщо ні – теж будемо грати. Але я не буду анонсувати таку штуку. Якщо це робити, то без анонсу, тому що нецікаво, щоб це перетворилось на великий концерт з поганим звуком. Але ідея класна. Ми вже не раз робили таке (в Києві це було давно, але в Москві – не так давно), зробимо ще раз.

Понравился ответ? Поделись:

Оксана:
116
не ссоритесь ли вы между собой и если да,то как это влияет на музыку??
Бумбокс:
Дуже просто: хлопці лікують руки, які зажали їм в двері, і потім знову грають музику :) Ми майже не сперечаємось, тому що в групі фактично важкий феодалізм, є головна людина, яка просто каже всім, що робити, а інші роблять. І ця людина – не я.

Понравился ответ? Поделись:

хай=)):
114
Приветик!! Очень хорошо отношусь к вашему творчеству! Качеством музыки вы просто поражаете! Так держать!!!!! вот спрошу то, что мне интересно: 1. Я знаю 2 версии (быть может есть больше) песни "Наодинці". В одной из версий звучит музыка, принадлежащая песне Джастина Тимберлейка "What goes around... Comes around" . Вам удалось договориться с менеждерами Джастина или может с ним самим?? И как вы относитесь к его творчеству? 2. Кто вам интересен из зарубежных исполнителей? С кем хотели б поработать? 3. Слышали новый сингл Бритни Спирс? Как относитесь к певице? Спасибо заранее! Удачного вам дня!
Бумбокс:
Насправді це не версія пісні групи "Бумбокс", це версія діджея Tонік (це український діджей, який співпрацює з нами та з ТНМК, а також сам робить цікаві речі). Це його ж версія для його ж платівки (в рамках ББ Family). Це музичні пародії. Те, що пісню почали крутити по радіо, було для мене просто тотальним шоком. Я думаю, що хтось буде горіти в пеклі за це.

Понравился ответ? Поделись:

антон:
113
чи поважаете ви тих людей що люблять вашу музіку?
Бумбокс:
Це риторичне питання. Чесне слово. Як я можу поважати людей відносно їх музичних смаків? Як намагаюсь поважати всіх людей. Але до того як я буду знати людину особисто, мені важко сказати, поважаю я її чи ні. Мабуть так. Більше так. Принаймні слід давати запас довіри незнайомим людям – так мама вчила в дитинстві.

Понравился ответ? Поделись:

Полiна:
108
Андрiю,скажiть,чи залишилися ви тими,ким були?
Бумбокс:
Скоріше так. Але не у всіх питаннях. По-перше, ми стали гладшими :) Це видно навіть через інтернет. А, по-друге, ми стали старшими. Ті речі, які ми декламували в своїх піснях, вони лишились, можливо, трошки змінився кут погляду. Ми стали більш широко, мені здається, дивитись на дуже-дуже багато речей в цьому світі, ніж робили це в 20 років.

Понравился ответ? Поделись:

Оксана:
106
было ли когда то желание ударить надоедливого журналиста,ну или грубо ответить?
Бумбокс:
Вам треба кудись дівати вашу агресію. Причому явно.
Бажання вдарити когось було, було бажання грубо відповісти. Більш того, грубість ще іноді трапляється, я все ж таки не якійсь ідеальний чоловік. Але не треба - треба стримуватись. Бийте краще боксерські груші. Направляйте в іншу сторону свою агресію. Або на продюсера можна направляти свою агресію – вони для цього існують :)

Понравился ответ? Поделись:

Настя:
100
Здравствуй, Андрей! Скажи, вам с ребятами важна поддержка фанатов?
Бумбокс:
Так, безумовно. Без підтримки фанів нічого з того, що ми робимо, не було б актуальним.
Тут питання в тому, хто є фан. Якщо ви любите таку музику - це класно. А якщо вам обов’язково треба дізнатись, якого кольору у мене білизна, - мені такі фани не потрібні. Сподіваюсь, я їм теж. Хоча, років 10 тому це було дуже актуально.

Понравился ответ? Поделись:

оксана:
99
что больше приносит удовольствия запись в студии или концерт?
Бумбокс:
Задоволення від цих речей не можна порівнювати. Запис на студії – це задоволення, де платите ви, а концерт – це задоволення, де платять вам :)

Понравился ответ? Поделись:

Sofia:
98
Чи досі вас чіпляють за живе пісні, що були написані декілька років тому? Чи залишилася просто добра згадка про пережиті почуття під час написання?
Бумбокс:
Безумовно, якісь події або натхнення, пов’язані з подіями того часу, коли були написані якісь пісні, є дуже доброю приємною згадкою. Під час виконання таких пісень ти повертаєшся, хоча б і на мить, в те ж саме почуття і згадуєш людей, які були чи є близькими досі, і виступили таким каталізатором для народження пісні. Це дуже класно. Але не завжди каталізатором для пісень є люди чи відносини з ними (ліричні і т.д.). Буває, що це образ, збитий, наприклад, з літа чи з осені, з почуттів і відчуттів людини. Буває, що пісня може бути написана з однієї фрази, це йде мова про стьобні пісні. Буває, що це посмішка над кліше. Я так розумію, що мова йде про ліричні пісні, тоді відповідь - так.

Понравился ответ? Поделись:

Оля:
97
питання до андрія хлівнюка:подейкують,що в тебе народівся син іван чи будешь ти записувати для нього колискову як це роблять багато інших зірок?
Бумбокс:
А навіщо мені записувати колискові, якщо їх можна виконувати наживо? А, по-друге, мені якось, вибачте, чхати, хто там що робить зі своїми дітьми. Головне, хай вони будуть здорові і щасливі.

Понравился ответ? Поделись:

Анастасия:
94
Здравствуйте,Андрей! Мне очень интересно: какую музыку вы предпочитаете?Есть ли у вас кумир?Вам нравится творчество Эрики Баду??
Бумбокс:
Безумовно, мені подобається творчість цієї людини, як і дуже багатьох інших виконавців.

Понравился ответ? Поделись:

Ваше ім’я *:
93
в новом альбоме будет 11 песен по традиции?
Бумбокс:
Так, в новому альбомі буде 11 пісень. Від цієї традиції ми навряд чи підем. Принаймні щось має лишатись. Кафе улюблені постійно закриваються, ти йдеш в магазин, а там банк, або навпаки. Хай хоч альбоми "Бумбокс" будуть однаковими за кількістю пісень.

Понравился ответ? Поделись:

пенелопа:
89
спасибо за то,что вы есть!здорвья вам,счастья и детей багатых))
Бумбокс:
Дякую. І Вам теж! Дуже приємно.

Понравился ответ? Поделись:

Оксана:
81
какие качества в людях вы цените больше всего?
Бумбокс:
Я, взагалі, людей якось не дуже люблю. Важке питання.
Мені подобається в людях баланс між розумом, здатністю до сприйняття нових знайомих (чим я не можу похвалитись) і відсутністю панібратства і простоти в спілкуванні з зовсім незнайомими людьми. Почуття такту мені теж дуже подобається в людях. Чи сподобаюсь я їм, безтактний та цинічний соціопат, це вже інше питання. Але, якщо Ви питаєте, чи вони мені подобаються, - так, подобаються.

Понравился ответ? Поделись:

Оксана:
80
Андрей,раньше у вас было 2 кольца а теперь вы носите только одно,почему ?второе у супруги?
Бумбокс:
Був би номер, якщо б супруга носила подарунок іншої дівчини, хоча і не коханої, але все одно.
Банально: воно просто зламалось, з часом зносилось і тріснуло. Цим, на жаль, завершився великий етап в житті, а саме - клубні концерти. Але, я сподіваюсь, що моя добра подруга, яка подарувала мені це кільце, Іра Сєдова, не ображається на те, що я перестав його носити
Більш того, з часом я сподіваюсь замовити собі таке ж саме і носити його далі, бо мені подобалось.

Понравился ответ? Поделись:

Настюха:
71
Чи не замислювалися ви над тим,аби вiдростити собi бороду?))))))
Бумбокс:
Так, я замислювався над цим в 13 років. Я сильно думав про це. Більш того, в 16 це ледь не стало нав’язливою ідеєю, тому що борода у мене росла не дуже. Але, як тільки борода починає рости, ти перестаєш про це думати. Ти думаєш, як не відростити бороду.

Понравился ответ? Поделись:

Настенька:
71
У всех участников группы есть тату.А вы не хотите себе сделать???
Бумбокс:
Не у всіх учасників групи є тату. Татуювань немає у мене, у Валіка, у Андрюшки (нашого техніка та гітариста чудових груп), у Борі (директора по концертам), у Кирила немає татуювань.
Це питання кожної людини, я позитивно до цього відношусь, але чомусь на собі мені не хочеться мати татуювань. Мабуть тому, що: а) я не знаю, що я хочу і б) я не знаю, чи захочу я це через рік після того, як наб’ю. І думка моя схиляється до того, що я не захочу мати це татуювання через якійсь відрізок часу. Це треба любити. Або це ваше, або це не ваше – от і все. Скоріше, що це не моє.

Понравился ответ? Поделись:

Оксана:
65
Любите ли вы мечтать?
Бумбокс:
Якщо Ви маєте на увазі гурт "Мечтать", то не дуже. А взагалі мріяти люблю. Якби я не мріяв, то навряд би зараз тут сидів і займався тим, чим займаюсь. Мрії збуваються, і я - одне з підтверджень цьому.

Понравился ответ? Поделись:

Таня :))))):
65
Бувало колись, що під час концерту ви поглядом знаходите в залі обличчя прихильника, якого вже бачили на концерті? Взагалі, запамятовуєте постійних відвідувачів ваших концертів?
Бумбокс:
Кожен раз після майже кожного концерту хлопці мені кажуть: "Ти бачив те, що бачили ми?", я відповідаю: "Ні, я не бачив". Тому що я не дивлюсь на людей, а сконцентрований на матеріалі, на самих піснях. Когось я бачу, але у мене немає можливості зазирнути в очі і зрозуміти, хто переді мною. Я не можу припинити концерт для того, щоб сказати: "Ой, чувак, а я тебе бачив!" А от музиканти, у них інструмент в руках, а не в голові, і вони можуть спокійно дивитись, витріщатись на гарних дівчат і бачити знайомі обличчя. Я навіть трошки їм заздрю в цьому. Взагалі, вони нічого не роблять, а тільки отримують кайф :)

Понравился ответ? Поделись:

Оксана:
64
Андрей,а в каком возрасте вы начали курить?и пытались ли бросить эту привычку ?
Бумбокс:
Я почав курити в 9 класі разом зі своїми дворовими друзями і однокласниками. Навчила мене людина на ім’я Руслан – чудова людина, класний чувак. Але, я сподіваюсь, що він давно кинув. Та і я скоротив кількість цигарок до мінімуму. Не варто починати курити, дуже важко кинути. Особливо, якщо це впливає на ваше здоров’я так, як на моє. А це впливає на моє здоров’я. Будь ласка, не паліть.

Понравился ответ? Поделись:

Оксана:
63
есть ли в группе равноправие?забирали ли паспорта у Дениса и Саши??))
Бумбокс:
Якщо в українському рок-н-ролі і є група, в якій можлива рівноправність між учасниками, то це, безумовно, група "Бумбокс". Але, якщо б була повна рівноправність у всьому, то я не знаю, чи зіграли б ми хоча б половину з тих концертів, які зіграли, і чи виросли б ми якісно на такий рівень, на який виросли зараз і сподіваємося рости надалі.
Але в творчому сенсі ми дуже близькі до ідеалу рівноправності, безумовно. Якщо я можу посперечатись з будь-ким з музикантів щодо якихось побутових справ під час гастролей, то з приводу тієї чи іншої творчої вигадки зазвичай сперечається, а вірніше, рубає все на корню наш продюсер. А якщо не жартувати, то хлопці роблять все, що захочуть і це мене вже починає дратувати.

Понравился ответ? Поделись:

Hanna:
59
Играете ли вы на репетициях песни из первых альбомов?Спасибо за ваше творчество,наконец-то к 28-ми годам я стала истинной фанаткой.Правда,футболки на вас разрывать пока не хочется,это,наверное,следующий уровень)) ЗЫ.Америкосам повезло.Удачи вам,вы все сможете)))
Бумбокс:
Ми на репетиціях граємо пісні такі, як просто збредуть в голову. Я не думаю про те, з яких альбомів ці пісні. Репетиція "Бумбокс" – це, мабуть, більш за все репетиція іншої музики, нових пісень. Репетиція вже давно перетворилась в креативний процес. А перед туром або перед концертом бувають репетиції концертної програми, яку ми сподіваємось представити. Ми іноді граєм пісні, які не грали вже давно, в тому числі і на репетиціях. Це стає сюрпризом для всіх, а перш за все – для гітариста групи :)

Понравился ответ? Поделись:

Даша:
51
Андрій коли ви написали пісню то відчуваєте що вона стане хітом так як наприклад Вахтёрам. Чи це стається не очікувано для вас? Валік ти реально круто танцюєш на концертах)
Бумбокс:
Я бачу, що Валіка просто треба віддавати у всі ці шоу :)

Коли ти пишеш пісню – це ейфорія, коли вона готова. Це натхнення під час роботи, але ти не думаєш, чи буде це хітом. Це все хіти. Будь-яка пісня для тебе – це хіт. Перш за все для тебе, коли ти її написав. Може сплинути хвилина і ти зрозумієш, що можливо це просто якась штучка, можливо її ніхто не буде слухати. І так ти думаєш кожен раз, після кожної пісні. Багато факторів повинно скластися в один, щоб якась пісня стала хітом. Ці фактори, перш за все, це ваші музичні вподобання.

Понравился ответ? Поделись:

Милый_Кать:
50
Андрей, какую литературу предпочитаешь?
Бумбокс:
Мабуть класичну. Але не можна назвати мене буквоїдом. На жаль, я читаю набагато менше, ніж потрібно чи хотілося б.

Понравился ответ? Поделись:

Таня:
48
Коли Ви останній раз відвідували концерт у якості глядача? Шо це був за концерт? Отримали задоволення, чи все ж таки більше подобається бути на сцені, а не в залі? (Питання до усіх учасників гурту)
Бумбокс:
Із того, що я пам’ятаю, я нещодавно був на чудовому концерті групи "Ляпис Трубецкой" і отримав масу задоволення. Я люблю їх творчість, всі їх альбоми варті уваги людини з почуттям гумору.
Зараз мої друзі і брати підуть на "Slayer" і отримають масу задоволення. Я не кажу, що я відвідаю цей концерт, але це круто, що групи, які вони люблять вже багато-багато років, приїздять, а мої друзі мають шанс піти і послухати ту музику, яку вони любили і люблять досі.
Я б залюбки сходив на більшість концертів, які заявлені в афішах мого міста чи міст, де я буваю. Хоча б для того, щоб набратись досвіду. Але, на жаль, це просто нереально.

Понравился ответ? Поделись:

Koteyko:
41
К какому, из уже вышедших фильмов, вы хотели бы написать саундтрек?))
Бумбокс:
Мабуть ні до якого фільму я б не хотів написати саундтрек. Можливо я хотів би переписати саундтреки якихось фільмів, тому що вони мене не влаштовують суб’єктивно. Але цього не варто робити, це закінчена режисерська робота і робота тих людей, що працювали над стрічкою.

Понравился ответ? Поделись:

Maria:
34
Сколько уже гитар в Мухиной коллекции?
Бумбокс:
У нього вже стільки гітар, що я навіть збився з рахунку. Треба спитати в нього, до речі, це цікаве питання. Мені здається, що більше десяти.

Наразі, я дякую вам всім за участь у цьому інтернет-спілкуванні. До побачення, я сподіваюсь, що ми скоро побачимось знову. Вибачте, що я не відповів на всі питання, які були надіслані, але у нас просто немає на це сил і змоги. Дякую вам, всього найкращого!

Понравился ответ? Поделись:

ира:
26
Здравствуйте ребята. Как-то на концерте Андрей сказал, что сингл "Тримай" вы будете включать в каждый альбом, пока он не станет популярным, вопрос: можно ли ожидать в новом альбоме интересную версию любимой песни. Спасибо)))))))))))))))))))))
Бумбокс:
Чекати можна, але я не думаю, що ми це зробимо (з практичних причин). Тому що, банально, права на пісню "Тримай" належать одній компанії звукозапису, і скінчиться цей період пізніше, ніж ми плануємо видати наступну платівку.

Понравился ответ? Поделись:

Комментарии (6)

символов 999

Новости партнёров

Новости партнёров

Loading...
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more