Ирина Борисюк: От Х-фактора до Танцев со звездами!

27 20

Экс-участница популярного шоу расскажет о своем пути к успеху во время web-конференции на e-motion.tochka.net.

Ирина Борисюк считалась главной претенденткой на победу в шоу "Х-фактор", но судьба распорядилась так, что за несколько шагов до победы Ира вынуждена была покинуть шоу.

Подопечная Сергея Соседова даже не ожидала, чем обернется для нее опыт в талант-шоу. Ее не только отметило руководство канала, но еще и предложило стать ведущей нового шоу "Танцы со звездами".

Что делать, когда удача и слава неожиданно сваливаются на голову, и как побороть страх будущих прямых эфиров, а главное, стоит ли это тех неполученных в "Х-факторе" двух миллионов гривен. Узнайте лично у Ирины Борисюк уже в эту пятницу в 12:00 во время онлайна на e-motion.tochka.net.

 

 

Ответы 60

Маргарита Степановна:
730
Ирочка, скажите пожалуйста, согласны ли Вы с выбором Украины на Х-факторе? Не держите ли зла на Сашу Кривошапко за Ваше место в финале? Как втречал Тернополь свою очаровательную Звездочку? Спасибо.
Ирина Борисюк:
Доброго дня! Дуже рада зустрічі з вами!
Ви знаєте, ніяких протиріч я не бачу. Що Україна вибрала, те і маємо.
Зла на Олександра я не держу. Я з ним в хороших відносинах, ми спілкуємось. Я не вважаю, що він зайняв моє місце.
Тернопіль, звичайно, зустрічав мене дуже тепло. Для них я - переможець. Я їм усім дуже дякую за підтримку.

Понравился ответ? Поделись:

Нина:
620
Ирина, насколько вы готовы быть ведущей? Какие трудности возникали в связи с этим? И были ли предложения, касающиеся пения?
Спасибо за возможность услышать вас на "Х-Факторе".
Ирина Борисюк:
Для мене це була така шокована пропозиція, я себе ніколи не бачила ведучою, оскільки українська мова у мене не зовсім правильна. Ну, не знаю, наскільки в мене це буде виходити. Звичайно, я буду старатися, щоб не підвести людей, які мені це запропонували.
Поки, скажу чесно, не дуже багато таких пропозицій. Зараз я дуже багато працюю з педагогами сценічної мови. Тому нарахунок співу, я не знаю, як в мене складеться далі. Але я б дуже хотіла.

Понравился ответ? Поделись:

Анонімка:
488
Привіт, Ирочка))))Вібачай за таке питання, але все ж таки не могла б ти сказати як себе почуває Володя Ткаченко???Адже ви разом напевно проводите час на тренуваннях. Вибач ще раз і дякую за відповідь.Успіхів Вам! !!!!!
Ирина Борисюк:
Дякую!
Я бачила Володю Ткаченко нещодавно, він чомусь дуже похудав. На тренуваннях я його не бачила, але знаю, що він вже тренується. Все в нього добре.

Понравился ответ? Поделись:

Марина:
202
Доброго дня, Ірино. Скажіть будь ласка, ким ви працювали до участі у проекті X-фактор? Чи плануєте ви продовжити сценічну кар'єру після "Танцюють Всі" або повернетесь назад до звичайного життя? Що може вплинути на ваше рішення?
Ирина Борисюк:
До участі у проекті "X-Фактор" я працювала викладачем по класу вокалу в тернопільській музичній школі. А ввечері працювала в ресторані "Черчіль" - співала.
Звичайно, я б дуже цього хотіла. Від звичайного життя я не відказуюсь, я навіть за ним дуже скучила. Життя покаже, як буде після проекту.

Понравился ответ? Поделись:

Игорь:
85
Ира, Вы очень красивая женщина! Что Вы можете сказать по-этому поводу в свое оправдание? :)
Ирина Борисюк:
Дякую! Дуже Вам дякую за комплімент. Я - така, як всі. Кожна жінка, кожна дівчина красива по-своєму.

Понравился ответ? Поделись:

Валерий:
83
Ирина, у меня такой вопрос, я знаю, он мучает многих! Как снимался сюжет с пирожками - все так и было, как показано, или снимали 12 дублей и все лопали жабу, пока она не досталась Кузнецову? Если не можете ответить, то хоть намекните.
Ирина Борисюк:
Ні, ви знаєте, все, що я побачила в кадрі, - так і було насправді. Я не могла навіть згадати, кому дійсно попалась ця жаба, я це згадала, коли передивлялась все на екрані.

Понравился ответ? Поделись:

SS44:
81
Привіт. Як думаєте, чому деякі музичні критики, продюсери, виконавці великої сцени зневажають "кабачний стиль"? От Кондратюк на першому вашому прослуховуванні сказав - "кабак з неї не вибити", ну чи щось в цьому стилі. А от я як проста людина (покупець, споживач, цінитель і т.ін.) для котрої власне й виробляється музичний продукт послухави ваше виконання був повністю підкорений, як власне і ваш майбутній продюсер Сосєдов. До речі сказав би Кондратюк те саме Любові Успенській махаючи при цьому рукою - це ще питання :) Тому власне у самій стилістиці виконання нічого поганого немає, головне щоб це інивідуально та неповторно звучало. Цікаво послухати Вашу думку в даному питанні - чи вважаєте ви себе "кабачним" виконавцем і чим поганий цей стиль? Вірю Сосєдову - Ваша унікальність допомогла зацікавити Вас телеканалу СТБ не зважаючи на серйозну конкуренцію та всілякі підводні течії на Х-факторі. Вітаю Вас з цим та бажаю творчих успіхів.
Ирина Борисюк:
Привіт.
Я не знаю, чому. Тому що, напевно, є такі випадки, коли в ресторанах грають просто "лабухи", а деколи - грають професійні музиканти.
Я сказала правду, що я працювала в ресторані. Хоча, я думаю, що з дванадцяті учасників ще хтось теж працював в ресторані, але не казав про це.
Дуже дякую!
Я з Вами погоджуюсь.
А що тут поганого? Тут нічого поганого немає. Кабак - це велика школа.

Понравился ответ? Поделись:

Алина:
80
Ириночка,здравствуйте. скажу так,я непреданная ваша фанатка,но не смотря на это считаю вас очень красивой,умной,талантливой женщиной.Я бы отдала вам 2-ое или 3-е место на x-факторе. и так:Ира,какое место в вашем сердце среди участникв занимал Кривошапко?Ваше мнение о нем? Если бы выйграли 2 млн.грн,а один миллион вам нужно было бы отдать одному из четырех финалистов.Кому бы вы его отдали?И последнее:Вы считаете себя знаминитой?Вас узнают на улицах?Вас это ни чуть не напрягает? спасибо большое за искренность_)
Ирина Борисюк:
Дякую!
Я не можу сказати, що він займав якесь місце в моєму серці. Я вже казала, що я до нього дуже добре відношусь, я з ним нормально спілкуюсь. Він нічого поганого мені не зробив і до мене відносився завжди з обережністю. В мене ніяких конфліктів з ним не було ніколи.
Дивлячись, хто б був цими чотирма фіналістами. Якби там були Таня Зотова, Маша Рак, "Діти капітана Гранта" і ще хтось, то, мабуть, я б віддала гроші Тані Зотовій, тому що вони їй дуже-дуже потрібні.
Ні, я себе знаменитою не вважаю і тому для мене дуже дивно, коли до мене люди підходять або шепчуться: "Борисюк пішла". Я ще до цього не звикла і, мабуть, ніколи не звикну. Так, мене впізнають на вулицях. Я просто ще не можу до цього звикнути, тому я надіваю капюшон і шапку.
Дякую!

Понравился ответ? Поделись:

Катюша:
76
Здравствуйте! Белый Бриллиант! Спасибо, за Ваши выступления вы самая поющая участница проекта и самая красивая женщина! Круче Марченко в 100раз! Вопрос : скажите, понятно что вы били в лучшей категории Соседова (старше 25), согласны ли вы с тем что среди мужских вокалистов ХФ самый сильный был Владимир Ткаченко с самым красивым голосом, можете ли вы это подтвердить??
Ирина Борисюк:
Дякую! Дуже Вам дякую за компліменти!
Так, я згідна. Я це підтверджую, він дійсно самий сильний вокаліст на "Х-Факторі".

Понравился ответ? Поделись:

Игорь:
65
Ирочка, ты представлена в номинации "секс-символ Украины". И ты там очень успешно конкурируешь с такими звёздами как Даша Астафьева и Настя Каменских. Как ты относишься к этому званию?
Ирина Борисюк:
Я перший раз це почула і я з цим не погоджуюсь. Мені там нема що робити, між такими зірками, це не моє місце.

Понравился ответ? Поделись:

Оленка:
63
Ирочка ты самая лутшая. Болели за тебя всей семьей. Ты очаровательно выступала на проекте. Все песни вызывали у меня мурашки по коже. У меня к тебе есть парочка вопросов: 1)Как тебе удавалось так быстро входить в образы? 2)Ты будеш продолжать сольную карьеру или все таки будеш работать телеведущей? 3)Ты не боишся роботы в прямом ефире в роли ведущей? Очень рада за тебя желаю творческих развитий.Помни ты лутшая.) люблю=****
Ирина Борисюк:
Дякую Вам!
Для мене це були нові образи, спочатку я їх дуже не любила, але потім, вслухуючись і вспіваючись, вони дійсно стали для мене дуже близькі.
Більш за все я хочу продовжувати співати. Це моє більше бажання.
Звичайно, боюсь. Це в перший раз і ще в прямому ефірі – це дуже важко. Тому боюсь.

Понравился ответ? Поделись:

Ксенія:
59
Привіт...Дуже щаслива що після проекту в вас появилася робота..Я впевнена що ви будете найкращою співачкою і телеведучою України ! ЛЮБЛЮ ВАС ...Питання :З ким зараз з учасників спілкуєтесь ??? Кого вважаєте з українськи співаків найталановитішим??? Чим зараз займаєтесь ??
Ирина Борисюк:
Привіт! Я теж дуже щаслива. Дякую! Побачимо, як в мене це все вийде. Звичайно, хочеться, щоб вийшло.
Спілкуюсь я із Тетяною Зотовою - це сама близька мені людина на проекті.
Я люблю Гайтану, Ані Лорак... не хочу усіх перераховувати і когось забути.
Зараз я займаюсь сценічною мовою з викладачами. Читаю вголос і ще багато-багато того, що стосується сценічної і акторської майстерності.

Понравился ответ? Поделись:

Марина:
58
Здравствуйте, Ира! Как Вы считаете может ли человек чувствовать себя одиноким, даже находясь к кругу знакомых ему людей?
Ирина Борисюк:
Звичайно, так.

Понравился ответ? Поделись:

Игорь:
43
Ира скажи кто из звёзд шоу-бизнеса тебе нравится и кто не нравится? с кем бы хотела спеть дуэтом? в каком стиле ты хотела бы петь?
Ирина Борисюк:
Не можу сказати, хто мені не подобається.
Я не знаю, хто б зі мною хотів заспівати - я б не відмовлялась. Чесно. Була б дуже вдячна.
Чесно кажучи, я ще не визналась. Поки що не знаю.

Понравился ответ? Поделись:

Игорь:
38
Привет, Ирочка! Если бы у тебя возможность вернуться в прошлое, что бы ты в нём изменила?
Ирина Борисюк:
Дякую Богу, що все сталось так, як є. Нічого б не змінила. Може, більше б вчилась. А так - нічого не міняла б.

Понравился ответ? Поделись:

Киевлянка:
35
Привет Ирина! Скажи пожалуйста, какой у тебя размер обуви?
Ирина Борисюк:
Розмір взуття - 39-40.

Понравился ответ? Поделись:

Женя:
33
Доброго дня,Ірино)) ві велика молодець)) бажаю вам подальших успіхів. в мене такі питання: у які куточки світу ви неодмінно хотіли б з'їздити? Яким ви бачите майбутне вашой доньки?
Ирина Борисюк:
Дякую!
Ви знаєте, я б куди-небудь зараз поїхала, але, на жаль, не маю часу. Це була б будь-яка країна, любий куточок навіть нашої країни. Але саме більше я б хотіла з’їздити ще раз додому
Для мене мрія, щоб вона стала великою, справжньою людиною. Вона має на це все. Але, перш за все, щоб вона була щасливою.

Понравился ответ? Поделись:

Тоня.:
27
Ирина,здравствуйте. От всего нашего фан-клуба хочу поблагодарить вас за подаренные нам номера, эмоции переживание и чувства.Мы каждую субботу с ожиданием ждали ваш номер и переживали его вместе с вами. У меня есть к вам несколько вопросов. Итак: 1) Как вы думаете,кто достоин представлять Украину на Евровидение 2011? 2) Когда вы начнёте сольную карьеру? Мы готовы купить билеты на ваш концерт уже сейчас. 3) Какие эмоции вас "преследовали",когда вы узнали,что будите ведущей?
Ирина Борисюк:
Дякую!
Я не знаю цих претендентів, тому не можу сказати. Звичайно, достойні.
Не знаю, коли в мене на це буде час. Зараз у мене практично нема часу.
Дуже дякую! Для мене це велика мрія - зібрати якийсь зал (хоча б невеличкий), щоб до мене прийшли люди, які хочуть мене слухати. Це одне з моїх бажань.
Мені було так моторошно і страшно, тому що я себе в цій ролі не бачила.

Понравился ответ? Поделись:

Ольчик:
26
Привет,Ира!Первым делом хочу сказать,что вы молодец!!!!Ну и вопрос с кем на проекте больше сдружились?С кем были натянутые отношения?
Ирина Борисюк:
Саме більше я подружилась з Тетяною Зотовою і гуртом "Діти Капітана Гранта" – це були самі близькі мені люди. Натянутих відносин у мене не було не з ким.

Понравился ответ? Поделись:

Валерия:
25
Ірочка добрий день, для мене ви були реальною переможницею) і нею і залишилися, я була, дуже засмучена коли ви не пройшли в супер-фінал (Питання таке, яка у вас була реакція коли Ви потрапили до Сергія Васильовича Соседова, яке з ним було працювати?Дякую за відповідь)ЛЮБЛЮ Вас
Ирина Борисюк:
Дякую!
Я, скажу чесно, що зраділа, тому що я хотіла до нього потрапити. З ним було дуже приємно і дійсно цікаво працювати. Це дуже велика людина, дуже розумна, я дуже багато чому навчилась і дуже багато дізналась.

Понравился ответ? Поделись:

Vetal Vitalya:
24
сонечко коли ти ше будеш виступати на СТБ
Ирина Борисюк:
Коли мені дадуть команду, я одразу буду виступати, причому з великою радістю.

Понравился ответ? Поделись:

ФАНАТО4КА:
19
Доброго дня Ірино,як у вас справи після закінчення х-фактору,ви збираєтесь будувати собі кар"єру співачки.з ким з учасників ви найбільше здружились, які у вас є кумири в світі музики,дякую пам"ятайте цілий Львів вболівав за вас!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ирина Борисюк:
Обов’язково я збираюсь будувати кар’єру співачки, принаймні співати.
Я вже говорила, що найбільше ми здружилися з Тетяною Зотовою.
Мої кумири: Тіна Тернер, Шакіра, Тоні Брекстон... дуже багато, я не буду всіх перераховувати.
Я вірила, що Західна Україна буде вболівати за мене. Я в вас вірила і тому дуже дякую Львову!

Понравился ответ? Поделись:

Ирина:
19
Здравствуйте,тёзка!На проэкте приятно удивили красивым и сильным вокалом.Спасибо!Голосовали,переживали и до сих пор считаем,что произошло какое-то недоразумение с вашим вылетом.Скажите,а как Вы относитесь к тому,как Вас называл самый достойный продюсер-Сергей Соседов-"Белый Бриллиант"? Закрепилось ли оно за Вами???
Ирина Борисюк:
Ви знаєте, він мене назвав "Белый Бриллиант", а от як я його маю тепер називати - я навіть не знаю. Так, як він представляв мене на шоу, він нікого не представляв, і саме краще це у нього виходило. Я йому за це дуже вдячна. Звичайно, для мене це було "вище криші".

Понравился ответ? Поделись:

Альвина:
19
Вітаю Ірино я дуже рада що ви станете ведучею) у вас неймовірно красивий голос і хотілось би вас почути також у ролі співачки !!!! чи будете ви починати сольну кар"єру,записувати пісні? чи поступали до вас пропозиції від продюсерів ??? Ірино бажаю вам всього найліпшого і творчих успіхів.
Ирина Борисюк:
Дякую! Я думаю, що Ви мене ще почуєте.
Обов’язково буду, але не знаю, коли. Зараз вагаюсь з репертуаром, я його шукаю. Поки що таких пропозицій саме від продюсерів не було.

Понравился ответ? Поделись:

Оксана:
18
Доброго дня..Ви для мене просто еталон...Голос від Бога...Ви в моєму серці переможець Х-фактора...!!! Я вірю що в вас все буде дуже добре ...Люблю вас... Питання : Який образ для вас створюють як для ведучої "Танці зі зірками" ??? Чи плануєте ви переїздити В Київ ??? Є якісь пропозиції від продюсерів ?? пісні ??
Ирина Борисюк:
Дякую!
Образ такий, що я маю завжди залишатись сама собою. Ні в якому разі не ставати іншою, тобто, залишатись такою, якою мене полюбив народ. Я буду намагатись завжди залишатись сама собою.
На час проекту, звичайно, я буду в Києві. Як складеться далі – я не знаю.
Поки що нічого не маю.

Понравился ответ? Поделись:

Ольга:
17
Доброго дня, Ірино! Велика подяка Вам за ту шляхетність, з якою Ви пройшли цей проект! Я завжди захоплювалася кожним Вашими виступом, але вражена виконанням пісні "Мамо". Мені здається,що тільки Ви відкрили зміст і емоції цього твору. Скажіть, б-ласка, хто був ініціатором цього вибору? І чи слишав Ваше виконання Константин Меладзе? Якщо так, чи відома Вам його оцінка?
Ирина Борисюк:
Дякую!
Я не знаю, чи він слухав це виконання, чи йому сподобалось. Може йому, навпаки, не сподобалось, тому що у Анастасії Приходько це було трішки інакше.
Із запропонованих пісень, я вибрала цю пісню. Моє виконання послухали і воно сподобалось. Взагалі, мені здається, що все, що вибиралось і робилось на проекті, попадало в самий раз.
Мені не відома його оцінка, але мені дуже-дуже цікаво, яка все ж таки його оцінка з приводу цієї пісні і мого виконання.

Понравился ответ? Поделись:

Оксана:
17
Ира, как известно, Вы одна из немногих в проекте, кто был в хороших отношениях с Сашей Кривошапко. Скажите, что он делал там такого ужасного, что с ним никто не хотел общаться? Или образ скандалиста - это просто навешенный ярлык за то, что он не боялся отстаивать свою точку зрения? Спасибо.
Ирина Борисюк:
Він нічого такого не робив. У нього були якісь конфлікти з іншими учасниками, інколи Сашко дозволяв собі не зовсім коректно відповідати. До мене він відносився дуже добре, я нічого проти нього не маю. Просто він інколи бешкетував.

Понравился ответ? Поделись:

Оксанка:
16
Привіт...ви безмежно талановита..завжди буду вашою фанаткою...!!! ..У вас все вийду !! Ви сама-сама....))) питання: Як відчуваєте себе в ролі ведучої ??? Про що мрієте ??? У чула Учасники х-фактра будуть виступати на день Закоханих ??? ви теж ?? Дякую...
Ирина Борисюк:
Дякую!
Поки що страшнувато, але з часом я себе все більш комфортно почуваю у студії.
В мене багато мрій, поки що я не можу їх озвучити.
Так, я це сама почула. Я теж буду виступати і навіть буду там у ролі ведучої.

Понравился ответ? Поделись:

Марія:
15
Привіт Ірина.Я ваша землячка я живу в місті Тернополі.Я пишаюся вами ви молодець дякую за чудові емоціі пережиті підчас перегляду Х-фактора.Ви талант ,а то що ви не перемогли це очивидно судячи з того бруду який виплив про КУзнецова після завершення шоу.Але то що ви будете вести проект ,Танці з зірками, мені дуже подобається,я тільки його буду дивитися тому ,що ведучою будете ви.Питання:Чи підтримуєте ви звязок С.Сосодевим вашим наставником ,який вас так підтримував і мав в цьму рацію.
Ирина Борисюк:
Дуже Вам дякую!
Я не знаю, що там був за бруд. Я вважаю, що все, що робиться, робиться на краще. І те, що я покинула проект – на краще.
Звичайно, ми з ним спілкуємось, ми підтримуємо зв’язок.

Понравился ответ? Поделись:

Тоня.:
15
Ирина,здравствуйте.хочу сказать вам БОЛЬШОЕ спасибо за подаренные нам номера,эмоции и чувства. Наш фан-клуб каждую неделю переживал за вас, ну и конечно же отправлял смс. У меня к вам есть несколько вопросов. Итак: 1) Как вы думаете,кто достоин представлять Украину на Евровидение 2011 в Германии? 2)Когда вы начнёте сольную карьеру? Мы готовы купить билеты на ваш концерт прямо сейчас. 3) Как Рената отнеслась к тому,что вы будите телеведущей?. Заранее спасибо за ответы.
Ирина Борисюк:
Дякую!
Я не знаю, не можу дати відповідь на це запитання.
Як тільки у мене з’явиться трішки більше вільного часу і я буду мати, принаймні, хоча б матеріал, з яким я б хотіла працювати (поки що я його не маю), я думаю, вона відразу і розпочнеться. Я обов’язково буду все робити для того, щоб якийсь, навіть маленький концерт, в моєму житті відбувся.
Спочатку вона дуже зраділа, а потім зрозуміла, що мами знову не буде дома. Тобто я не зможу поки що бути біля неї. Тижні два назад вона мені сказала: "Мама, я не хочу маму-зірку, я хочу таку маму, яка в мне була".

Понравился ответ? Поделись:

Комментарии (27)

символов 999
 • _Гость 10 лет назад

  Не знаю...Чего ВЫ так все её хвалите? Она певица для ресторана..Там ей и место! Посмотрите видео до и после! обычная

  Прокомментировать Мне нравится
 • _Надійка 10 лет назад

  Ірина скажіть будьласка, можна зробити вам фан-клуб?

  Прокомментировать Мне нравится
 • _Людмила 10 лет назад

  Добрий день,Іра! Я все думаю про тебе. Звичайно хотіла б, щоб ти перемогла у піснях, але і в ролі ведучої теж побути не зашкодить, а лише на користь. Тільки не хвилюйся. Всі люди звичайно різні, але той труд, що здійснюється вами на СТБ,- на благо, на добро, я думаю,що більшість українців всім серцем з вами, бажаю успіху! А ще : тримайся впевнено,як у себе в хаті, хазяйнуй на передачі,порядкуй, командуй,нічого не бійся, не переживай. І тоді все буде " на висоті"! Вові Ткаченку передай хай не перевантажує серце, здоров"я бережіть змолоду!

  Прокомментировать Мне нравится
 • _Гість 10 лет назад

  Добрый день Ирина! Мне нравиться Ваш голос, все Ваши выступления на Х-факторе смотрела с большим удовольствием. Но роль телеведущей не Ваша. Лучшей на эту роль чем Лилия Ребрик или Оксана Марченко не найдется! Ирина лучше пойте, поскольку роль ведущей может разочаровать многих Ваших поклонников.

  Прокомментировать Мне нравится
 • _Гість 10 лет назад

  Здравствуйте, Ирина!
  Я ваш большой поклонник и мне очень интересно, продолжите ли Вы свое сотрудничество с Соседовым? Или мы Вас больше на сцене не увидим???

  Прокомментировать Мне нравится
 • _Гість 10 лет назад

  Здравствуйте, Ирина!
  Я ваш большой поклонник и мне очень интересно, продолжите ли Вы свое сотрудничество с Соседовым? Или мы Вас больше на сцене не увидим???

  Прокомментировать Мне нравится
 • _ГостьНадежда 10 лет назад

  Да что ж это опять такое?!!! Конференция-то ИРИНА, господа! При чем тут опять Кривошапко?!!! Что ж он вам так спать не дает?!!! Ирине удачи, счастья, исполнения желаний. Судя по ее ответам, она очень порядочный человек. И ей, думаю, тоже было обидно, что почти треть вопросов к ней касалась Кривошапко.

  Прокомментировать Мне нравится
 • _RemboГість 10 лет назад

  STALKER is right!

  Прокомментировать Мне нравится
  • _Гость 10 лет назад

   Рэмбо есть ума не надо, не позорьте Ирину если вы являетесь ее поклонниками, с такми данными удивительно как вы компьютер смогли включить? может кто помог

   Прокомментировать Мне нравится
  • _Гость 10 лет назад

   rembo есть, ума не надо...Очень неприятно что у Ирины такие недостойные почитатели, не позорьте Ирину...

   Прокомментировать Мне нравится
  • _Гость 10 лет назад

   вам со сталкером в одну комнату как сказал бы Сашка и был бы прав.

   Прокомментировать Мне нравится
  Показать все 4 комментария
 • _Олег 10 лет назад

  Ірино, Доброго Дня Вам! Я принципово практично не дивлюся телевізор, але намагався не пропускати жодного Вашого виступу - насправді це вражаюче! Як Ви думаєте - чи є у когось з учасників шоу реальний шанс (вокальні, особисті дані і. т. п.)закріпитись на великій сцені і утримати статус української зірки?

  Прокомментировать Мне нравится
 • _Галина 10 лет назад

  Планируются ли Ваши выступления как певицы на "Танцах" в качестве бонуса для зрителей?

  Прокомментировать Мне нравится
Показать еще