Веб-конференция с Иреной Карпой

1 18

Веб-конференция состоится 3 марта на afisha.tochka.net.

3 марта в гости к afisha.tochka.net прийдет украинская писательница, певица, журналист и телеведущая Ирена Карпа.

Ирена Карпа  - личность творческая и общественно активная, именно поэтому о ней часто можно услышать со средств массовой информации. И услышать не всегда правду.

У поклонников ее творчества есть уникальная возможность разобраться где правда, к где лож, а также  задать любой интересующий вопрос!

 

Ответы 54

ветеран:
51
ты смогла бы убить человека? при каких обстоятельствах?!
Ирена Карпа:
Я вже казала, що в свій останній день життя я би масову ілюмінацію зробила, позбавила би українців від людей, які заважають нам жити.

Понравился ответ? Поделись:

Лирой:
19
Карпо, что в планах на этот год? Чем порадуешь? ТЫ неординарная личность - можно восхищаться и можно одновременно испытывать отвращение - за счёт чего это получается?
Ирена Карпа:
Порадую новим альбомом гурту Qarpa. І дуже сподіваюся, що до кінця року вийде нова книжка. А далі вже буде ваша справа – восхіщаться чи отвращаться. Найгірше – коли люди взагалі не відчувають емоцій. Якщо ви щось відчуваєте, це значить, що ви жива людина. Це круто.

Понравился ответ? Поделись:

AZ:
14
За останні 4 роки музика екс-Фактично самі змінилася і реінкарнувалася тепер в Qarpa. Як на мене нема вже того "м'яса", тепер це трохи те, що очікує почути слухач (повторюю це на мою думку). Щось вплинуло на Вас як гурт? Ви відчуваєте, що стали старшими і думаєте вже не про те, що колись?
Ирена Карпа:
Це логічно, що всі люди стають старшими. Можливо, на пенсії буду вальяжним голосом співати французький шансон. Бити в один і той самий бубен багато років не можна. Ми граємо на концертах наші старі панківські пісні, але йдемо в музиці кудись іще. Якщо врахувати, що цим займаються одні і ті ж музиканти, то еволюція відбувається у всіх паралельно. І в жодному разі ми не думаємо про коньюктуру ринку. Якщо ви хочете, щоб через декілька років ваша музика стала застарілою, то намагайтеся зараз зробити те, що модно. Ми намагаємося зробити музику, яка є музикою, яку можна буде почути і через 20 років, і нам не буде за неї соромно.

Понравился ответ? Поделись:

Alevtina:
9
Ирена, изменило ли тебя материнство? Произошла переоценка ценностей?
Ирена Карпа:
Ні, я думаю, що цінності ті, що й були. Було б нечесно міняти себе в положитєльну сторону. Про дитину я думаю, думаю і про інші речі. Дитину люблю, буду намагатися виростити її нормальною людиною, яка буде сповідувати ті самі цінності, що й я – самостійність, свободу, незаангажованість думки, відповідальність за свої вчинки. Кожна людина є центром всесвіту. І дитина є центром всесвіту. Але я не забуваю, що в мене є ще й духовні діти. В плані творчості.
Я розумію, чому йде це питання. У більшості жінок, коли чоловік не допомагає, коли немає поруч близьких, які можуть розділити ці клопоти, часу і енергії ні на що більше не вистачає. Тому жінка сама себе намагається переконати, що тепер вона інакша. Це просто у вас фізично бракує часу на себе, щоб деколи почитати те, що любиш. Якби ви могли, ви би те саме робили, і це би не завадило вам любити вашу дитину.

Понравился ответ? Поделись:

М.L.A:
8
Яку рису ви вважаєте найогіднішою в людях?
Ирена Карпа:
Останнім часом я називаю цю рису хохлосрач. Це збірна риса людей, які мені не подобаються, - відсутність єдності, активного вираження своєї думки, постійний пошук підводних каменів, невміння відстоювати себе напряму, заздрість.

Понравился ответ? Поделись:

Сиена:
8
Вы создали себе образ скандальной дивы, отойдя от привычных канонов жизни. Конечно же это является огромным плюсом, но как такой милой, хрупкой девушке удается удержаться на гребне волны?
Ирена Карпа:
Мені дуже смішно, що ви кажете, що то образ скандальної діви. Я нічого не створювала. Скандал створюють журналісти і люди, які рефлектують в інтернеті в коментах над тим, що ти робиш. В мене принцип дуже простий - я кажу те, що думаю, рубаю в очі, не бачу сенсу притворятися. Для мене ніхто ніколи не придумував скандалу і якихось іміджових штучок. Я є, ким я є.

Понравился ответ? Поделись:

Герцог Ивановски:
7
если бы ты узнала, что завтра настанет "конец света". как бы ты провела последний день : тихо и мирно в кругу семьи, или пустилась бы во все тяжкие? )
Ирена Карпа:
З одного боку, хотілося б поїхати у прекрасну подорож. Але я б поїхала, якби в мене був час повернутися. І я би розібралася фізично з багатьма персонажами в українському житті. І я вірю, що простим громадянам стало би без них набагато легше. Найняла би вертоліт і облила би пару наших менклатурних організацій, як мінімум.

Понравился ответ? Поделись:

killer:
6
як пояснити людям що правильно вживані матюки - це нормально?
Ирена Карпа:
Та нащо вам комусь щось пояснювати? Вибирайте сфери. З друзями ви можете це вжити, на лекції з викладачем - ні. Люди часто вдягають маски. В літературі це відображення актуального стану людського мовлення. А в повсякденному житті ви просто дивіться, з ким і де ви розмовляєте.

Понравился ответ? Поделись:

Зоя:
6
Вопрос к Ирене как очень творческой личности: посоветуйте, что делать творческому человеку, погрязшему в офисной рутине? (В случае когда офис - жутко напрягает, но кагбе стабильный доход) Спасибо :)
Ирена Карпа:
Я вас дуже розумію. Дуже багато моїх друзів застрягло в подібній ситуації. Це проблема вибору. Якщо ви дійсно хочете займатися творчістю і робите це чесно, Бог вам допоможе. Коли ми хочемо займатися чимось одним, іншим нам приходиться жертвувати. Якщо у вас вдається суміщати – це прекрасно.

Понравился ответ? Поделись:

Татьяна:
6
кем ты мечтала стать в детстве?! насколько реализовала свои мечты? )
Ирена Карпа:
Я мріяла стати письменником і співачкою. Ніколи не мріяла стати космонавтом. Солдатом ще мріяла стати.

Понравился ответ? Поделись:

Olenka Savchenko:
5
Ірен, ти займалась йогою. Яку київську школу порадиш? Чи можливо книгу якусь корисну? Дякую за відповідь.
Ирена Карпа:
Я займалася йогою. Це була йога для вагітних. Я займалася в Київській Йога Студії на Михайлівській. Нажаль, про інші класи я не знаю. Але цією, для вагітних, я була задоволена.

Понравился ответ? Поделись:

Roman Tovarnitskyi:
4
Ірено, як Ви ставитесь до піратства? Цікавить ваша думка як української авторки книжок і музики. Чи не є піратство в нинішній українській ситуації якось "виправданим"? Чи можуть українські виконавці жертвувати своїм доходом заради популяризації українського продукту в "масах"?
Ирена Карпа:
В мене неоднозначне ставлення. З приходом інтернета дуже смішно з цим боротися. Той, хто розуміє, що виконавець робив роботу, витрачався на студію, займався цим кілька років і зробив це достойно, той переведе кілька доларів за скачаний альбом. Це був приклад Радіохеда. Ти міг піратнути, а міг заплатити. І в них був велетенський дохід через те, що не було стабільної ціни. Але з нашим жлобством, це складно.

Понравился ответ? Поделись:

Творец:
4
Говорят. талантливый человек талантлив во всем... музыкант, писатель, журналист, телеведущий... какие еще скрытые таланты у тебя имеются?! )
Ирена Карпа:
Я їсти кльово готую. Що ти сильно любиш робити, то те ти й робиш. Якщо б я сіла зараз розв'язувати задачі з математики, я б не дуже приспіла в цьому.

Понравился ответ? Поделись:

НеГуцул:
4
твое отношение к укреплению вертикали власти в украине? не кажется ли, что мы можем повторить московский сценарий, когда "свобода слова" только на словах....
Ирена Карпа:
Мені не кажеться... Я розділяю вашу думку. Це дуже тупо. Це смердить тотальним совком. Дуже добре пам'ятаю всі ці цінності. Все, що мені подобається з того часу, - це кабачкова ікра. Я дуже не хочу померти, щоб цим совком і далі смерділо. Я хочу жити в нормальній незалежній цивілізованій державі, яка не буде потерпати від свого геополітичного становища.

Понравился ответ? Поделись:

Денис:
4
Коли нарешті можна буде відірватись на концерті Карпи у Львові ???!!! БО ДУЖЕ ВЖЕ ХОЧУ ЦЬОГО ДРАЙВУ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ирена Карпа:
Запрошуйте! Якщо ви звернетесь до організаторів і спонсорів, ми приїдемо. Але не безкоштовно.
Я дуже люблю Львів, люблю там грати.

Понравился ответ? Поделись:

Марта:
3
Ірено, де краще: в Штатах чи в Україні?? і чому.
Ирена Карпа:
Відвідати друзів краще в України. З точки зору свобод, культурного продукту - в Штатах. Живу я тут.

Понравился ответ? Поделись:

Керен:
3
Есть ли поступок, за который тебе безумно стыдно? Что именно заставляет чувствовать стыд?
Ирена Карпа:
Є, звичайно. Я ж не буду вам розказувати...
Це нормально, коли нам соромно, що ми зробили колись. Це значить, що ми прогресували. Мене заставляє відчувати сором, коли я зробила те, чого не хотіла, якісь компроміси.

Понравился ответ? Поделись:

Shaitan:
3
Як на твою думку далі розвиватиметься питання з кетаміном для звіряток?
Ирена Карпа:
Якби ж то я знала...
Я можу сказати, як би воно на моє бажання розвивалася... Ми вимагаємо скасування постанови, а не якісь перенесення.

Понравился ответ? Поделись:

Lidija:
3
Добрий день! Наприкінці зими - на початку весни багато людей скаржаться на те, що ледве прокидаються зранку, постійно не висипаються. Чи тебе не турбує такий стан? І як би порадила з ним боротися?
Ирена Карпа:
Мене турбує цей стан постійно. Можна аргументувати, що в мене маленька дитина. Пийте вітаміни. Кава не сильно помагає. І постарайтеся раніше лягати. І побільше кольорів у їжі.

Понравился ответ? Поделись:

Ростислав Махно:
3
Ірено, коли в клубі "44" ти читала свій заповіт і розливала віскі, ти ще й роздавала книжки. І ось, коли ти вже давала її прямо мені в руки, я її ледве взяв, але так як я малий зростом, то якась нагла дівчинка вихопила її прямо в мене з рук ззаду. Питання: що мені з нею зробити і де її найти?
Ирена Карпа:
Дівчинку? Не знаю. Її можна як мінімум на каву запросити Якщо вона книжку прочитала, вона повинна вам її віддати. А книжку знайти легко в книжковому магазині.

Понравился ответ? Поделись:

Julia:
3
А я просто хотіла подякувати Вам що Ви ось така є! Коли якось сумно і взагалі не так, я відкриваю Ваші твори. Це підбадьорює...може здатись дивним, але мене це якоюсь мірою повертає до життя))) і ще раз Вам ДЯКУЮ!!!) ВИ НЕПОВТОРНА!)
Ирена Карпа:
Дякую, це дуже важливо! Я працюю для того, щоб робити людям, як вам. Якщо я допомагаю людині тут і зараз, це найкраще.

Понравился ответ? Поделись:

Natalia:
3
як на мене, справа не в тому - подобаються тобі твори автора чи ні. Головне, що вони викликають емоції. Меня взагалі подобається сучасна укр.література - цікава, свіжа, мова дуже подобається. Не академічна а якась природня хай інколи і брутальна. Дякую Вам за Вашу творчість. (це абсолютно щиро) А питання в мене - Ви багато подорожуєте, чи вийде у Вас книга про подорожі, про країни, які ви відвідали?
Ирена Карпа:
Така книга вже була. Частково це було в "Супермаркоті самотності", частина називалася "Кокореч та інше магічне їдло". Там йшлося про подорожі з моїм любимим аспектом – добре покушати.
Були також пропозиції передрукувати статейки. Треба якось мій досвід відобразити, бо мені доводилося бувати у різних місцях, дуже часто нариватись на щось таке, на що звичайний турист не наривається. Мені хочеться цим досвідом ділитися, щоб і інших людей спонукати так вільно подорожувати.

Понравился ответ? Поделись:

Катя Гмирянська:
3
читала твої твори - мені здається, що вони ганьблять українську літературу загалом. де твій сором, або хочаб здоровий глузд. Дякую.
Ирена Карпа:
Сором у мене в сумці. А здоровий глузд у косметичці. Якщо треба, я поділюсь.
А українська література безмежна, читайте гарних письменників. Не робіть те, чого не хочете.

Понравился ответ? Поделись:

Tania:
2
Доброго дня! Ірено, знаю, що у Вашому творчому доробку є короткометражний фільм "Київ. Limited Edition". Хотілося б його переглянути. Чи є така можливість? якщо так, то де його можна знайти?
Ирена Карпа:
На youtube забийте цю назву. Це смішний дитячий фільм, знятий на мобільний.

Понравился ответ? Поделись:

Володимир:
2
Ірен, чи важко такій тендітній жінці, залишатись самим собою в такому не простому світі?
Ирена Карпа:
Напевно, мені не важко. Мені мало, що важко. Математика в школі важко давалася.
Жінці взагалі завжди дуже важко. Якби я жила в Америці чи Франції, мені було б легше. Принаймні у професійному сенсі. Але якщо ми народилися у якійсь країні, в цьому є сенс, мета. Долаючи важкості, ми становимося сильніше.

Понравился ответ? Поделись:

Олег:
2
когда будет тур с группой по Украине ? очень хочется послушать песни в живую..)
Ирена Карпа:
Дякую за цікавість до музики. Тур буде, коли пісні доробить Артур. Залишилася ще 1 пісня з нового альбому. Коли вона буде готова, тоді будемо назначати дати.

Понравился ответ? Поделись:

Александр:
2
какая кухня народорв мира тебе больше всего импонирует? в каких ресторанах тебя можно встретить в пятницу вечером?
Ирена Карпа:
Я стараюся не ходити в ресторани в п'ятницю ввечері. Я краще в понеділок би пішла. Я люблю в Києві мережу "Оліва", ресторан "Гімалаї". А кухня, мабудь, азійська, вона найлегша.

Понравился ответ? Поделись:

Sasha5:
2
Чи відчуваєш інколи себе тою пацанкою з 90-х років ?
Ирена Карпа:
Напевно, ні. Пацанкою я явно не була. Я думала, що я вже маленька тётя.

Понравился ответ? Поделись:

Ольга:
2
Пані Ірено! Питання про українськість масмедійного простору України (вибачаюсь за каламбур) - як на Вашу думку окрім книжок - треба ж щоб була й преса укрмовна? Допустим хочеться на дозвіллі погортати якийніть бабський глянець, щоб там було ьагато кратинОк і мало букф (ну щоб мізки після напруженого дня вимкнути) - а всі глянці росмовні... Так хотілося щоб повернувся б хоча б популярний "за оранжевої чуми" ;-) журнал "Вона" чи на крайняк "Пані"... Яка Ваша думк аіз цього приводу?
Ирена Карпа:
Абсолютно з вами згодна. Чтиво має бути українською мовою. Коли українська мова стане нормальною? Коли кримінальні елементи нею заговорять.
Нормально, щоб був якийсь глянець бабський для ненапружених мізків українською. Нажаль, щоразу, як щось таке виникає, то міфічні інвестори кричать, що це економічно невигідно. Як на мене, це величезна брехня.

Понравился ответ? Поделись:

Ольга:
2
Знову запитанян про тварин і ще раз мегадякую за підтримку цієї проблеми! Скажіть, а що у Вас вдома є із чотириногих і взагалі - Ви ивросли, напевно, маючи в домі тварин чи я помиляюся? Розкажіть про своїх улюбленців!
Ирена Карпа:
Я дуже дякую, що ви підтримуєте ініціативу "Громадяни проти садизма влади". Без вас нічого такого би не вийшло. Ми ще нічого не добилися. Нам треба гуртуватися.
В мене були собаки, коти. Собака - моя улюблена істота. Моя собака підібрана на вулиці, вичухана з тяжкого стану.

Понравился ответ? Поделись:

Комментарии (1)

символов 999

Новости партнёров

Новости партнёров

Loading...
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more