Наталья Добрынская - в гостях у sport.tochka.net

20

Олимпийская чемпионка Наталья Добрынская станет гостем sport.tochka.net в пятницу, 4 марта, в день, когда начнется чемпионат Европы по легкой атлетике в закрытых помещениях.

Правда, наша многоборка, как и многие другие ведущие отечественные легкоатлеты, не примет участие в этом первенстве. Главное легкоатлетическое соревнования в нынешнем году - чемпионат мира, который пройдет в августе в Корее. Именно к нему в марте и начинает целенаправленно готовиться Наталья.

Напомним, что в 2008 году Добрынская выиграла золотую медаль Олимпийских игр в Пекине, а в 2010 году завоевала серебряные медали на ЧМ в закрытых помещениях и на чемпионате Европы в Барселоне, установив при этом новый личный рекорд - 6778.

Всего несколько очков она уступила тогда своей основной сопернице - Джессике Эннис из Великобритании.

4 марта 2011 года Добрынская поделится с пользователями tochka.net впечатлениями о последних стартах, расскажет о своих ближайших спортивных планах. Также вы сможете узнать, чем, помимо спорта, увлекается наша чемпионка.

Задавайте свои вопросы Наталье Добрынской, которая с удовольствием даст на них ответы!

Ответы 29

Kate_ua:
6
Недавно пресса обсуждала, что теннисист Долгополов запросил за выступления в сборной большие деньги. Как вы считаете, выступать за свою страну - это прежде всего честь и гордость, или все же финансовый вопрос первостепенный? Стали бы вы выступать за Россию, если бы россияне пообещили Вам больше денег за олимпийские медали?
Наталья Добрынская:
Я вважаю, що в кожній справі, яку робить людина, повинно співпадати все. І фінансова сторона, і любов до країни, до того, що ти робиш. Але кожен має право вибору. Для кожного щось важливіше.
Щодо мене, я патріот. Пропозиції були, але я відмовилась. Якщо казати про гроші, в легкій атлетиці вони зовсім інші, ніж у тенісі.

Понравился ответ? Поделись:

Руслан:
6
В 2009 году вас признали "Мисс-спорт Украины". Были ли у вас после этого какие-то предложения сниматься для каких-то глянцевых журналов, в рекламе и т.д.? Не приглашали ли вас участвовать в каких-то ТВ-проектах? Как вы думаете, какой ТВ-проект можно было бы запустить, связанный с легкой атлетикой?
Наталья Добрынская:
Вітаю всіх! Привіт!

Після "Міс-спорт" не було ніяких пропозицій щодо проектів. Але я знімалася для журналів. Та поки мало до спортсменів звертаються з такими пропозиціями. І ми зайняті люди.
Щодо проекту, було б дійсно цікаво побачити наших шоуменів і леді, які б спробували пострибати, побігати, пометати спис. Це було б цікаво, але не зрозуміло, в якому краще форматі проводити. Я подумаю над цим.

Понравился ответ? Поделись:

sportbuk.com:
4
Як провели зимовий етап підготовки до сезону? Де тренувалися? "Відкрили" нові місця для підготовки?:)
Наталья Добрынская:
Дійсно, відкрила. Сьогодні розпочався чемпіонат Європи з легкої атлетики. Цілий ранок я провела біля телевізора. Я пропускаю цей чемпіонат, бо вирішала підготуватися якомога краще до літнього сезону. Трошки втомилася, хочу відпочити перед літом.
Ми спробували підготуватися в гірній місцевості, в Карпатах, на базі Тисовець, де готуються всі наші біатлоністи і лижники. Я там вперше була. Отримала масу задоволення, просто супер база.
Я була здивована, що наші гребці кожного року там тренуються. Вони бігають на лижах, тренуються в треножерці.

Понравился ответ? Поделись:

Dr_Mar:
3
В последние годы на больших соревнованиях все очень строго с допингом. Вспомнить хотя бы скандал с Блонской. Скажите, все эти антидопинговые правила как-то влияют на вашу посведневную жизнь? Ведь вам наверняка нельзя просто пить лекарства при болезни, надо следить за их составляющими. Это не надоедает?
Наталья Добрынская:
Я повинна кожен місяць розписувати повністю весь день. Якщо до мене приходять додому, а мене немає, я отримую попередження. Три попередження – дискваліфікація. Якщо мені терміново треба кудись поїхати, я маю бігти до комп’ютера і вводити, що я їду. Я в інтернеті повністю заповняю весь свій день. Моє життя під контролем.
Проби проводять раз в місяць або два. А коли їдемо за кордом, допінг-проби можуть бути і 2 рази в місяць.

Понравился ответ? Поделись:

Семен:
3
После победной Олимпиады-2008 вы сказали, что главная ваша мечта сбылась. А какие цели сейчас перед собой ставите?
Наталья Добрынская:
Дійсно, був важкий період. Дуже важко знайти стимул, щоб знову завестися з потрібним жаром, зайнятися спортом. Але цей період пройшов для мене нормально, я відпочила, брала участь у різних шоу, це було цікаво, але не так, як спорт. В легкій атлетиці ще є вершини, які я хочу досягти – нові золоті медалі, рекорди.

Понравился ответ? Поделись:

Георгій:
3
Минулої весни Ви взяли активну участь у спортивному ефірі на "Шустер life". Чи відчули Ви, що якісь з тих проблемних питань, що обговорювалися в студії, завдяки "публічному поштовху" вирішилися повністю, частково або просто отримали позитивну динаміку?
Наталья Добрынская:
Віриш кожного дня в цю позитивну динаміку. Говорили багато. Поки що все змінюється навколо, реорганізовується. І існує просто віра в краще майбутнє. Важко говорити поки що. Чекаємо.

Понравился ответ? Поделись:

Top-editor:
2
Общаетесь ли вы с Людмилой Блонской? Помогла ли вам в свое время конкуренция с ней для повышения ваших результатов? И что вы думаете об известных спортсменах, попавшихся на допинге? Они - заложники чужих ошибок или сами виноваты в случившемся? У вас нет страха или тревоги при ожидании результатов своих допинг-проб, даже если вы уверены, что чисты?
Наталья Добрынская:
Я вважаю, що саме в конкуренції народжується високий результат.
Ми з Людмилою проводили навіть змагання перед основним стартом, це була дружня конкуренція. Останній раз бачила Людмилу на нагородженні найкращих атлетів. Коли бачимось, спілкуємось.
Ситуацій дуже багато з допінг-пробами. Можна захворіти, купити препарат, а там виявиться щось, чого не можна вживати, і що покаже проба. Треба контролювати це сильно. Але ніхто не контролює, окрім самого спортсмена. В нашій країні немає лабораторій, куди можна прийти і перевірити якісь добавки. Кожного разу, коли здаю пробу тривога є, але мінімальна.

Понравился ответ? Поделись:

Мартин:
2
Наташ, вам не обидно, что всех футболистов, даже самых кривоногих лентяев, у нас в стране знают лучше, чем легкоатлетов - а о вас ge,kbrf вспоминаtт только когда олимпиала или чемпионат мира... Вы не хотели бы быть звездой, как стал в последнее время Усейн Болт?
Наталья Добрынская:
З приводу футболу, дійсно, в нашій державі перебір. Я не проти футболу, а проти такого ставлення до інших видів спорту. У нас такі фантастичні спортсмени, про яких ми не чуємо нічого. Кожного місяця проходять якійсь змагання. Але ніхто про це не знає.
Футбол став настільки популярним, що став вже непопулярним. Я вважаю, що спорт це не тільки футбол і бокс.

Понравился ответ? Поделись:

athlete_one:
2
В прошлом году вы установили рекорд Украины в семиборье. Какой у вас новый ориентир (сколько очков)? Какой у вас самый сильный вид и какой самый слабый?
Наталья Добрынская:
Зараз мій рекорд 6728 очків. Звичайно, хочеться підібратися до 7000.
Багатоборство – це такий вид спорту, що якщо в тебе один вид слабкий, то не буде потрібного рівного набору очків. Тому потрібно, щоб всі види були рівні, але мати й декілька козирних видів. Та, звичайно, хочеться, щоб всі види були козирними. :)
Багатоборство - це багато роботи над спринтом, технічної роботи, і силові показники.

Понравился ответ? Поделись:

Юра:
2
Як розвивається кар’єра Вашої сестрички Вікторії? Яка ймовірність, що в олімпійському Лондоні ви удвох представлятиме Україну?
Наталья Добрынская:
Віка стрибає у висоту. В Люксембурзі був міжнародний старт, вона була другою. На Чемпіонаті України стала, здається, теж другою. Вона на 2 роки старша мене. Вона зараз хоче підготуватися до літнього чемпіонату. Її результат – 190.

Понравился ответ? Поделись:

Костя:
2
Любимое блюдо Любимая книга Любимый фильм Любимые курорты ?
Наталья Добрынская:
Я не їм м’яса. Люблю фрукти, овочі. Всі дивуються, як можна жити і тренуватися без м’яса. 7 років тому я почала займатися йогою. І бажання їсти м’ясо відпало, почуваюся набагато краще.
Я зараз читаю "Отверженные" Гюго.
Є багато улюблених. Люблю старі фільми. За останні роки 4 не побачила дійсно цікавих фільмів.
Люблю Париж. Мала їхати до Парижу на змагання, але трохи не вийшло. Морських курортів мало спробувала. Це завжди Єгипет, бо люблю дайвінг і Червоне море.

Понравился ответ? Поделись:

tigr:
2
Какое ваше отношение к спортсменам, которые меняют гражданство и предлагали ли вам когда-то сменить украинское гражданство?
Наталья Добрынская:
Це вибір кожного. Дивлячись на різні ситуації з різних сторін, можна зрозуміти або ні.

Понравился ответ? Поделись:

Ира:
2
Сейчас много говорят о том, что государство не вкладывается в развитие юношеского спорта. Но, тем не менее, на юниорской Олимпиаде наши ребята показали себя очень хорошо. Скажите, Наталья, кого из молодых украинских легкоатлетов вы считаете наиболее перспективным? Кто сможет приносить Украине медали Олимпиад в недалеком будущем?
Наталья Добрынская:
Держава вкладає в спортсменів. Але поки не видно, де спортсменам тренуватися. Є в Вінниці стадіон і в Ялті. Зараз готуватися до літнього сезону майже немає, де. НСК "Олімпійський" будується без доріжки. Якщо вона й буде, то після 2012 року ще треба буде чекати років 5.
Якщо подивитися на інші країни, то у них навіть студентські стадіони виглядають як наші найкращі.
Зараз немає стимулу у спорті, особливо у легкій атлетиці. Вся молодь дуже перспективна і талановита. Але чи витримає ця молодь таке ставлення до себе, чи витримає проблематичні моменти у майбутньому. Коли починається доросле життя, змінюються пріоритети. Дай Бог, щоб наша молодь залишилася такою ж цілеспрямованою, і через 4-6 років вони б вже стартували на Олімпійських іграх. Із перспективних українських атлетів – це Катерина Дерун, ще стрибун у висоту, який ні разу не стрибав на нормальному покритті, але на змаганні був третім і встановив свій особистий рекорд.

Понравился ответ? Поделись:

Стас:
2
Наташа, а почему вы выбрали семиборье? Это же гораздо сложнее, чем тренироваться в каком-то одном виде!
Наталья Добрынская:
Раніше з багатоборства починали всі. Я вважаю, що це є правильним, спробувати все і подивитися, який вид виходить найкраще. Я починала з багатоборства, всі види були на доброму рівні. Тому не було навіть думки займатися чимось одним.

Понравился ответ? Поделись:

Makau:
1
Мы сможем увидеть Вас на чемпионате мира в Корее? Если да, то какие Вы ставите перед собой цели на чемпионат?
Наталья Добрынская:
Звичайно.
Цілі завжди найвищі, але будемо бачити. Так, я зараз готуюсь саме до Чемпіонату світу.

Понравился ответ? Поделись:

Петр (Одесса):
1
Наталья, кого вы считаете своими основными конкурентками на ЧМ? Какие их сильные стороны, а какие - слабые?
Наталья Добрынская:
Джессіка Еніс і Тетяна Чернова. Зараз британка травмувалася, вона мала виступати на зимовому чемпіонаті. Вона говорила, що хотіла побити світовий рекорд в п’ятиборстві. Було дуже цікаво подивитися, але, на жаль, не вдалося. Тетяна Чернова - молода перспективна достойна конкурентка.
Щоб перемогти, треба небагато. На Чемпіонаті Європи я програвала Джесіці всього 18 очків. Це зовсім мало. І в мене ще є види, в яких я можу багато зробити.

Понравился ответ? Поделись:

Tir:
1
Наташа, мы вами гордимся!!! Вы просто супер!!! Скажите, а вы любите футбол? Будете болеть 8 марта за Шахтер?!!
Наталья Добрынская:
Я вболіваю за наш футбол. Це гарний спорт. Буду вболівати за наші команди обов'язково.

Понравился ответ? Поделись:

Маша:
1
Как вы боретесь с психологической нагрузкой? Что ни говори, а вам намного тяжелее, чем, например, прыгунам в длину или спринтерам -там настроился, вышел, показал результат, свободен. Вы же долгое время вынуждены находиться в напряжении. Это наверное очень сложно?
Наталья Добрынская:
Так, це важко. Але вже багато часу приходиться концентруватися. З часом стає все легше, це вже стає звичкою. Потрібно настроюватись на кожен вид.

Понравился ответ? Поделись:

Сергей :
1
Наташа, как думаете, кто-то сможет побить рекорд Бубки на престоящем чемпионате мира?
Наталья Добрынская:
Це буде важко. Але вже є хлопці, які почали за 6 метрів стрибати і, може, під Олімпіаду і стрибнуть.

Понравился ответ? Поделись:

Леонид:
1
Вы хорошо знаете Исинбаеву? В последнее время ей не очень везет... Может, ей стоит закончить карьеру, пока не поздно, как вы считаете?
Наталья Добрынская:
Я думаю, Олена просто втомилася. Стільки часу бути на такій висоті і не бачити, напевно, сенсу. Є 26 рекордів світу, контракти, яки приносять гарний дохід. Вона спробувала себе і в шоу-бізнесі, але зрозуміла, що справжнім є тільки спорт. Я думаю, вона збереться і виграє ще одну олімпіаду.

Понравился ответ? Поделись:

Poker-star:
1
С кем из спортсменов вы дружите - украинских и зарубежных?
Наталья Добрынская:
Я дружу з багатьма. Зі всіма, з ким ми на Олімпіаді в Пекіні завоювали медалі. З Анєю Бессоновою часто бачимося. Російських спортсменів у друзях багато.
Тетяна Чернова - це моя подруга.

Понравился ответ? Поделись:

Міша:
1
Наталю, Ви де проживаєте переважно - у Києві, у Вінниці? Тобто ким більше почуваєтесь - киянкою, вінничанкою? Чи більше проживаєте на зборах і почуваєтесь "людиною світу"?:)
Наталья Добрынская:
Людиною світу. Я обожнюю моє місто, зараз трохи частіше туди навідуюсь. В Києві живу, але збори забирають весь час.

Понравился ответ? Поделись:

Ольга:
1
Незабаром 8 березня. Як у вашій сім’ї святкують це свято?
Наталья Добрынская:
Ще з дитинства пам'ятаю, як тато мамі дарував мімози, пам'ятаю цей запах. А ми з сестрою малювали малюночки.

Понравился ответ? Поделись:

Леся (Чернівці):
1
Яким є Ваш ідеал чоловіка? Як Ваш обранець підкорював Ваше серце і Ви його? Чи правда, що шлях до серця чоловіка лежить через його шлунок?:) У цьому контексті - якими є Ваші кулінарні симпатії, коронні страви?..
Наталья Добрынская:
Дивлячись, який чоловік.
Мій обранець непримхливий. Але я готую з задоволенням. Всі мої кулінарні проекти йдуть на ура. Я можу зготувати все.

Понравился ответ? Поделись:

Гость:
1
Кого из украинских многоборок, Ваших конкуренток, Вы считаете самой сильной?
Наталья Добрынская:
Зараз всі відпочивають перед літом. Це і Аня Мельниченко, і Люда Осипенко. Це наші дві спортсменки багатоборки, які можуть змагатися на найвищому рівні.

Понравился ответ? Поделись:

Спортмастер:
0
В каком возрасте вы начали заниматься атлетикой? Каким видом занимались перед тем, как стать многоборкой?
Наталья Добрынская:
Розпочала займатися в 7-8 років. Це було саме багатоборство.

Понравился ответ? Поделись:

Славик:
0
Здравствуйте, Наталья! Скажите, почему вы решили не выступать на ЧЕ в зале и будете ли вы следить за этим чемпионатом и, в частности, за выступлением своих конкуренток?
Наталья Добрынская:
Змагаюся вже років 8 і літній і зимовий сезон. Трохи важко, хочеться відпочити перед основними стартами – Чемпіонатом Світу і Олімпіадою. Сьогодні розпочався чемпіонат Європи, 2 наші дівчини і один хлопець потрапили до полуфіналу.

Понравился ответ? Поделись:

Славик:
0
Еще один вопрос - в Париж не поехала ни одна украинская многоборка? В связи с чем принято такое решение? Ведь у нас есть 3 спортсменки, способные побороться за медаль.
Наталья Добрынская:
Кожен вирішує за себе. Здається, що всі готуються до літа. В когось не вийшло, хтось не планував. Дуже шкода, хотілося побачити наших дівчат.
Лідера не знаю. Транслюють Чемпіонат дуже скупо. О 5 вечора буду дивитися продовження.

Понравился ответ? Поделись:

Иван:
0
В прошлом году вас признали самой красивой спортсменкой Украины. Согласились ли вы на съемки обнаженной, ведь вы такая красивая? Как бы к этому отнесся ваш молодой человек?
Наталья Добрынская:
Чесно кажучи, я б цього не хотіла. Вважаю, що коли ти в одежі, в цьому більше цікавого, бо можна здогадуватися, що під нею. Поки що не погодилася б.

Я всім дякую! Вітаю наших жінок зі святом. Вже весна на дворі, бажаю, щоб вона була у всіх в душі і серці. Займайтеся спортом, це цікаво.

Понравился ответ? Поделись:

Комментарии

символов 999