Александр Пономарев открывает таланты страны!

5 23

Известный певец во время веб-конференции на e-motion.tochka.net расскажет, как стать настоящей звездой.

Народный артист Украины, популярный певец и композитор Александр Пономарев вскоре станет звездным тренером в проекте «Голос країни» на телеканале «1 +1». Александр будет представлять музыкальный жанр поп-опера, который является одним из самых популярных в Украине.

- Во-первых - это очень интересный формат шоу, интересная идея, которая, в отличие от всех других, гарантирует действительно профессиональную работу с вокалистом. Я надеюсь найти талантливого человека, которому смогу помочь, даже если он не победит. Буду искать чистые голоса, ведь Украина богата талантами. Образование в данном случае не будет лишним. Я не говорю, что это главное, главный критерий отбора - вокал. Могу посоветовать только одно - не упустите свой шанс, - рассказывает о проекте певец.

У вас есть прекрасная возможность узнать обо всех подробностях проекта «Голос країни» непосредственно у самого певца и тренера проекта Александра Пономарева во время онлайн-конференции на e-motion.tochka.net. А еще узнать о том, что нужно сделать и куда обратиться, чтобы подать заявку на участие, если вы чувствуете, что ваш звездный час пришел.

Ответы 46

Галя:
42
Доброго дня! Скажіть будь ласка, чи був у вашому житті найщасливіший момент, який саме?
Олександр Пономарьов:
Звичайно, були. Це народження двох моїх дітей – Жені і Саші. Думаю, це найголовніші щасливі моменти мого життя.

Понравился ответ? Поделись:

Таня (Тернопіль):
30
Привіт, Сашко! Коли вийдуть нові альбоми? Ми вже не можемо їх дочекатись... Ще з нетерпінням очікуємо проекти "Голос країни" і "Народна зірка"! Ми тебе любили, любимо і будемо любити не зважаючи ні на що! Як закінчаться всі проекти, то переїжджай жити в Тернопіль!!! До зустрічі 12 березня!
Олександр Пономарьов:
Альбоми вже майже готові. Вже майже ось-ось. Все обіцяємо, обіцяємо, але весь час щось не виходить. Альбоми по музиці вже готові, зараз ми займаємось їх оформленням, дизайном обкладинки і т.д. Тобто вони вже на виході, музично ми справилися з цим завданням.

Понравился ответ? Поделись:

Вероника Воршип:
13
Что вы считаете самым важным для достижения вокального успеха? Как вам удается петь высокие ноты не теряя при этом звучности и красоты тембра? Хочу у вас взять интервью для своей передачи «Вокальный успех», как можно с вами связаться?
Олександр Пономарьов:
Складно сказати. Просто я вчився в музичному училищі 4 роки, потім 5 років в консерваторії, та навчився. А стосовно того, як зі мною зв’язатись - вся інформація є на сайті zrankudonochi.com.

Понравился ответ? Поделись:

Інна:
5
Доброго дня, Олександре! Чи правда, що окрім "Голосу країни" Ви ще будете брати участь у "Народній зірці"?Чи вже відомо з ким у парі будете співати (привідкрийте таємницю хочаб хлопець це чи дівчина) і як вам вдасться по часу поєднати відразу 2 проекти - це будуть прямі ефіри чи запис?. Бажаю успіху, перемоги в одному проекті і обдарованих підопічних у другому!!!
Олександр Пономарьов:
По-перше, це точно дівчина :) А, по-друге, ці два проекти не співпадають за часом, тому все буде в прямому ефірі.

Понравился ответ? Поделись:

Оля,Христинівка:
4
Доброго дня, Олександре! У мене є два питання: 1.Кого і що б ви взяли з собою на безлюдний острів(за умови що можна брати тільки 5 людей і 5 речей)? 2.Наприкінці фільму "Особисте життя офіційних людей" вашого персонажа Влада Хмельницького бьють, він падає і перекидається через стіл......Ви самі виконували цей трюк чи каскадер? Бажаю вам здоров"я, натхнення, добра і успіхів у всіх починаннях!!! P.S.Дуже хотілося б щоб Ви випустили нарешті три альбоми та зробили свій сольник і випустили ще DVD-диск з його записом!
Олександр Пономарьов:
1. Це надовго, це реально треба розповідати "Робінзона Крузо" повністю :) Ви знаєте, я на це запитання зможу відповісти за якийсь час, тому що зараз це займе дуже багато часу. Ясно, що це будуть мої друзі, моя кохана. Сто відсотків сірники, ніж, антибіотики, заряджену зброю і зернята пшениці.
2. Я не перекидався через стіл, то був каскадер. Я тільки падав на стіл, а перекидався каскадер.
Добре. Дякую!

Понравился ответ? Поделись:

Яна:
4
Здравствуйте, Саша! В связи с новыми проектами не собираетесь немножко изменить свой иммидж, внешний вид - поменять, например, для разнообразия деловые костюмы на что-нибудь более молодежное, гладко побрится и сделать модную прическу) Очень хочется внешних изменений, сделайте нам такой сюрприз!)) Спасибо за творчество!
Олександр Пономарьов:
Ну, я не знаю. Посмотрим, может получится :) На самом деле я просто люблю деловые костюмы, мне в них комфортно, я люблю себя чувствовать на сцене комфортно – думать не о том, как я одет, а о том, что мне петь. Но я абсолютно люблю эксперименты. И возможно так, как Вы сказали, я сделаю, если мне это подскажут мои стилисты.

Понравился ответ? Поделись:

Олеся:
4
Олександре, наприкінці минулого року вперше почула Вашу нову пісню "Хоч я не перший" (здається така назва) - сказати, що сподобалась - не сказати нічого! Я у захваті, але, на жаль, Ви дуже рідко її виконуєте. Яка доля цієї пісні - Ви її будете розкуручувати, знімати кліп? Ця пісня може мати успіх не менший, ніж "Варто чи ні", я в цьому переконана!!! бажаю успіху в нових проектах, будемо Вас підтримувати!
Олександр Пономарьов:
Я спочатку думав знімати на цю пісню відео. Але зараз вона вийде в новому альбомі, ми її трішечки покрутимо по радіо і я подивлюсь, чи співпадає Ваша думка з думкою більшості людей, ми проведемо дослідження і тоді, можливо, буде відеокліп.

Понравился ответ? Поделись:

Елена:
4
Добрый день, Александр! Выскажите, пожалуйста, свое мнение как профессионал относительно существующих уже талант-шоу, например, Х-Фактор. Как Вы думаете, у участников этих проектов есть шансы добиться успеха и не быть забытым через несколько лет? Спасибо.
Олександр Пономарьов:
В большинстве случаев, собственно, происходит так, что после таких талант-шоу их быстро забывают. Так же как в "Фабрике", например, как в других проектах, когда действительно люди побеждают, а через какое-то время их популярность становится ниже и ниже, хотя, из наших примеров, некоторые фабриканты пошли достаточно неплохо. Так же, как это было раньше с "Шансом". А в шоу, которое будет на "1+1", в котором я буду тренером, достаточно интересный приз для победителя – это контракт с "Юниверсал". То есть это серьезная штука, вполне возможно, что победитель сможет стать даже европейской звездой или звездой мирового уровня. Поэтому тут интересная разница между талант-шоу. А с другой стороны мне нравится, что люди хотят попасть на сцену, у людей голливудская мечта в голове, они думают, что это все сладко, просто, интересно, весело. Действительно иногда попадается кто-то гиперталантливый. Меня когда-то сразила девочка, которая песком рисовала.

Понравился ответ? Поделись:

Оксана Добровольстка:
3
Привіт Сашко. Ти насправі зозлучуєшся с Вікторією? Чи все це чутки? Для мене дуже важліво це знати, оскільки ми з Вікою вчились в одній школі і мені не байдуже її життя. Дякую за відповідь
Олександр Пономарьов:
Коли в мене буде інформація з цього питання, Ви обов’язково про неї дізнаєтесь через ЗМІ.

Понравился ответ? Поделись:

SS44:
3
Вітаю. Моє питання дещо застаріле можливо, але. Я пам'ятаю як ви проводили футбольний матч десь в році 96, 97 (якщо не помиляюсь) на стадіоні на проспекті Перемоги в Києві (Гарматна). Тоді всі зірки української естради грали проти ФК Оболоні. Яка мета тих матчів була? І щось подібне зараз проводите?
Олександр Пономарьов:
Була збірна зірок естради, капітаном якої я був. Дійсно, збиралась і грала, грала з усіма, в різних містах, з журналістами, з футбольними командами, з місцевими бізнесменами... Мета - популяризація футболу, отримання задоволення. Ми збирали достатньо велику кількість людей на стадіонах, після футбольного матчу був концерт. Мені здається, що це був цікавий проект, я б його не завершував.

Понравился ответ? Поделись:

Катя:
3
Александр, расскажите, пожалуйста, в каких проектах и на каких концертах Вас можно будет увидеть в ближайшее время? Над чем сегодня работаете?
Олександр Пономарьов:
На концертах я працюю постійно і на різних. Найближчим часом - 11 березня Шевченківський концерт, 12 - концерт "Единственная" для жінок. Проект "Народна зірка" з ТРК "Україна" і з "1+1" зараз будемо співпрацювати – це "Голос країни".

Понравился ответ? Поделись:

igor:
3
A chy planujete vy tur ukrajinojiu? Koly vyjde novyj albom? V jakij krajini vam najbil'she podobalos' by zhyty vrahovujuchy vse:narod, kul'turu, polityku?
Олександр Пономарьов:
Мені Україна дуже подобається. Мені подобається їздити будь-де, там, де є щось нове. Про альбом я вже казав.

Понравился ответ? Поделись:

Сергій (Бердичів):
2
Доброго дня Олександре! Коли презентація нових альбомів і чи буде серед них альбом з українськими популярними (народними) піснями?Чи багатов нових альбомах (зокрема в естрадному) абсолютно нових пісень? Чи відвідуєте ви ( сторінки (групи) ваших прихильників у відомих соціальних мережах?Чи вже існує домовленість про дует з Дженіфер Лопес і яка це може бути пісня, можливо всесвітньовідомий хіт?Ви сам заспіваєте в рамках проекту "Голос країни" зі своїми учасниками? В рамках свого найблищого туру дуже хотілося б побачити вас на Житомирщині (зокрема в Бердичеві). Щастя Вам, наснаги і здійснення всіх творчх і життєвих задумів та планів!!!!
Олександр Пономарьов:
Окремого альбому українських народних пісень не буде. В академічному буде 5-6 українських народних пісень. Достатньо багато, я думаю, що більшість.
Так, ми продовжуємо переговори, нещодавно приїхали з Америки. Зараз Дженніфер приймає участь в шоу "American Idol", і поки що у нас іде юридична домовленість, тобто ми зараз обговорюємо, яким чином це все може бути. Якщо це буде, то на даному етапі була така домовленість, що це могла б бути іспаномовна пісня.
Інколи мені їх показують мої помічники.
Наскільки мені відомо, за умовами цього проекту я буду співати майже кожну програму.
Дякую. Думаю, що обов’язково заїдемо.

Понравился ответ? Поделись:

Таня:
2
Доброго дня!!!Яке ваше життєве кредо?Що вас надихає?
Олександр Пономарьов:
Мене надихають мої діти і мої друзі.
А кредо - всегда и везде :)

Понравился ответ? Поделись:

Валя Тернопыль:
2
Привіт,Сашуня!Ти обіцяв випустити класичний DVD з Кам"янець-Подільська і DVD з Балу.Ти збираєшся їх випускати?Коли?
Олександр Пономарьов:
Так, цей альбом увійде в мій новий трійний альбом.

Понравился ответ? Поделись:

Валя Тернопіль:
1
Сашуня,6 березня в Лото-забаві Ти мав 5 білетів.Скільки виграв?
Олександр Пономарьов:
0.

Понравился ответ? Поделись:

Назар:
1
Доброго дня. Скажіть будь - ласка коли вийде ваш новий альбом? Як ви ставитесь до нацвідбору Євробачення 2011?
Олександр Пономарьов:
Ну, щось придумали. Говорили, відібрали, потім передумали, захотіли відібрати ще раз, а вже ніхто не захотів відбиратися. І так буде завжди, коли політика буде втручатись в питання мистецтва.

Понравился ответ? Поделись:

Максюта Бернак:
1
Как вы относитесь к представителям нетрадиционной ориентации?
Олександр Пономарьов:
Я к ним не отношусь.

Понравился ответ? Поделись:

Таня (Тернопіль):
1
Для футбольної "Команди мрії" оголошений конкурс гімну, ти не збираєшся писати?
Олександр Пономарьов:
Це ж не то, що сів і написав - в мене так не виходить. Якщо Бог дасть мені, то обов’язково напишу. А якщо не дасть мені, значить комусь іншому дасть.

Понравился ответ? Поделись:

Любопытная:
1
Расскажите о вашем хобби? Чем увлекаетесь? Коллекционируете ли Вы что-нибудь?
Олександр Пономарьов:
Я люблю мотоцикл. Еще я люблю строить. Коллекционирую старинные аналоговые электронные инструменты.

Понравился ответ? Поделись:

Григорий:
1
Александр, я ваш большой фанат и очень вас уважаю! У вас замечательный голос. Желаю вам побед во всех шоу, в которых вы будете участвовать
Олександр Пономарьов:
Большое спасибо!

Понравился ответ? Поделись:

Напишет ли Александр Пономарев Гимн для Евро 2012? Будете ли следить за матчами и чемпионатом? Недавно смотрел передачу с Савиком Шустром «Команда мрій», где Вы были гостем, скажите, будете ли дальше поддерживать этот проект и в какой роли? Спасибо. Миша, Донецк
Олександр Пономарьов:
Гимн мне никто не предлагал написать. Конечно, буду обязательно следить и буду ходить на эти матчи. Проект буду поддерживать, пока не понимаю, в какой роли. Возможно, это будет какая-то поддержка футболистов. Еще не знаю. Я думаю, что Савик как ведущий сможет это лучше объяснить, чем я.

Понравился ответ? Поделись:

Ольга, Черкассы:
1
Александр, какие у Вас предпочтения в литературе? Какую последнюю книгу вы прочли? Какие впечатления?
Олександр Пономарьов:
Я зараз менше став читати, тому що більше користуюсь новими технологіями - це аудіо-книги. Якщо чесно, зараз у мене настрій не читати чогось нового, тому я зараз переслуховую Акуніна. Він мене відволікає, це єдине, що зараз може мені допомогти.

Понравился ответ? Поделись:

Olechka, Kiev:
1
Блиц-опрос для Александра: 1) Любимый цвет 2) Любимая страна для отдыха (Украина не в счет) 3) Любимый фильм 4) Самый отчаянный поступок? 5) Продолжите фразу: Если бы я стал Президентом страны, мой первый указ был бы о.... Спасибо! Ждем новых песен!!!!
Олександр Пономарьов:
Салатовый.
Пока в рейтинге Доминикана.
До сих пор остается "Форрест Гамп".
Если в шутку, то "Об улучшении жизни уже сегодня". А если серьезно, то это должна быть целая серия экономических антикоррупционных законов. Вы знаете, как бы ни критиковали Президента Грузии в моментах, связанных с политикой, но все-таки он сумел сделать так, что его страна стала одной из самых инвестиционно привлекательных в мире, самая простая по организации бизнеса, самая простая по сложности ведения бизнеса и почти без коррупции. Собственно, можно было бы спокойно поехать и там поучиться.

Понравился ответ? Поделись:

Сергій (Бердичів):
1
Доброго дня, Олександре!З нетерпінням чекаю на нові пісні. Коли презентація (Чув що одночасно має вийти англомовний альбом, естрадний, класичний DVD та сингл "Мамі"? А ще раніше також була інформація про альбом українських народних пісень.) ?Питання щодо проекту "голос країни" - який музичний жанр ви будете вести? як ви ставитесь і чи відвідуете прихильницькі сторінки в соціальних мережах (вконтаті, однокласники та ін.). Бажаю вам успіху і здійснення всіх творчих і життєвих задумів і мрій! Запрошую Вас до славного міста Бердичева! Дякую за відповіді.
Олександр Пономарьов:
Альбом українських народних пісень не планувався в цьому трійному альбомі.
Наскільки мені відомо, я тренер з поп-опери.
Так, інколи мені їх показують.
Дякую!

Понравился ответ? Поделись:

Vs:
0
Чи можна стверджувати, що глядачам "Євробачення" з інших країн Європи цікавим є не лише оригінальність виконавця від певної країни, а й те, наскільки професійно цей виконавець передає європейським глядачам образ своєї країни і дух свого народу?
Олександр Пономарьов:
Все дуже важливо. Оригінальний виконавець тоді, коли він може професійно передати образ своєї країни, дух свого народу і при цьому, поєднати це з європейськістю.

Понравился ответ? Поделись:

Гладій Андрій:
0
Олександре, як ти ставишся до вільного розповсюдження медіа-контенту інтернетом, в тому числі своїх власних композицій?
Олександр Пономарьов:
Ясно, що негативно, тому що дуже хотілось би, щоб контент приносив якісь гроші. Я думаю, що колись з’являться такі механізми, які допоможуть артисту на цьому заробляти. Тобто, якщо ти хочеш послухати і скачати пісню, щоб артист з цього мав гроші. Тому що інакше реально не буде можливості робити це далі професійно, і робити це краще і краще.

Понравился ответ? Поделись:

Марія:
0
Доброго дня, Олександре! У Вас унікальний голос, бажаю Вам подальшого творчого натхнення!!!!Скажіть будь ласка, чи плануєте Ви концерти у славному місті Львові???Дякую
Олександр Пономарьов:
У Львові обов’язково буду.

Понравился ответ? Поделись:

Наталя:
0
Сашко, хочу подякувати за пісню і кліп на "Мамі" і запитати на яку пісню буде наступний кліп і коли планується його вихід?
Олександр Пономарьов:
Наступний кліп буде дуже скоро. Вже плануємо зйомку.

Дуже всім дякую! Дякую, що написали. Дякую, що вас щось цікавить. А я постараюсь максимально швидко зробити і відповісти вже конкретною справою на саме головне запитання сьогоднішнього дня – коли вийде мій новий альбом :) Чекайте, скоро. Дякую!

Понравился ответ? Поделись:

Сирена:
0
что означает кольцо на пальце, ведь с женой то вы уже не живете?
Олександр Пономарьов:
У меня такой характер, что если так произойдет, что мы подпишем документ официально, только в тот момент я сниму кольцо.

Понравился ответ? Поделись:

Комментарии (5)

символов 999

Новости партнёров

Новости партнёров

Loading...
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more