Фома и группа Мандри в гостях у afisha.tochka.net

1 20

Украинская группа Мандри станет гостем afisha.tochka.net в пятницу, 11 марта.

У всех поклонников творчества Мандри есть уникальная возможность задать любой интересующий вопрос каждому участнику группы.

В рамках веб-конференции музыканты поделятся с читателями tochka.net новостями из жизни группы, а также расскажут о предстоящих концертах, творческих планах и сольных проектах.

Начнется веб-конференция в 13:00.

Вопрос, набравший наибольшее количество голосов, будет задан первым!

Ответы 36

Штруня:
58
Подвержены ли вы так называемой весенней депрессии? Если да, то так с ней боретесь? Как считаете, какой наиболее эффективный рецепт улучшения настроения после холодной и противной зимы?
Мандри:
Починаємо наш чат! В цей прекрасний весняний депресивний день Штруня задає запитання :)
Весняну депресію, як і осінню, як і зимову і літню, можна подолати за допомогою трьох речей: масажний салон, басейн і багато вітамінів. А також, я думаю, позитивне спілкування з нормальними, хорошими, не депресивними, не божевільними людьми. Також не треба дивитися телевізор і все-таки бажано більше спати. Я не вважаю, що зима – це холодний і противний час. Мені здається, що якщо є сніг – це круто.

Понравился ответ? Поделись:

Книжный червь:
54
А вы любите читать? Можете назвать ваши любиые книги, любимых авторов? Спасибо.
Мандри:
Так, я дуже люблю читати. Читаю я останнім часом, на жаль, не дуже багато. Але намагаюсь слідкувати за всім, що відбувається. Останні дві книги, які я прочитав з української літератури це Василь Шкляр "Чорний ворон" і останній твір Ліни Костенко "Записки українського самашедшого". Мені просто цікаво, я все це прочитав. Улюблена книжка - "Пригоди Тома Соєра та Гекльберрі Фінна" Марка Твена, а з української, знову-таки, дитячої літератури – це Всеволод Нестайко вся трилогія "Тореадори з Васюків", тобто всі книжки про тореадорів, я дуже фанатію. Взагалі читаю багато, можемо довго про це говорити. Заходьте якось на наші сайти – будемо переписуватись, обмінюватись інформацією :)

Понравился ответ? Поделись:

ТРЕНЕР:
15
Фома, скажи будь ласка, чи є в цій країні людина, якій би ти довіряв настільки, що порекомендував би цю людину на найвищу державну посаду? Яка б не зкурвилась з часом. Інакше кажучи, чи є у тебе альтернатива всим цим покидькам, що повсякчас вилазять як мухомори до виборів та ганблять своїми мармизами всі стовпи й паркани?
Мандри:
Шикарне запитання :)
На жаль, немає в мене такої кандидатури. Якби була, я, напевно, закинув би музику, творчість і пішов би в політики, в партію. В яку-небудь партію, яка б вивела цю країну з руїн і показала б нам всім, де ті двері, де світить сонце, де росте багато гречки і інших речей. Поки нема. Шукаємо, чекаємо. Але в цій країні є немало хороших людей, яким можна довіряти. Просто вони не в політиці.

Понравился ответ? Поделись:

Сирена:
8
Ваш последний альбом был выпущен в 2007 году, что случилось??? Где? Где тот запал, та энергия? А ну быстренько сделали всем подарок и выпустили альбомчик:)
Мандри:
Дякую, Сирена! Новий альбом вже готовий, він називається "Світ". Він вже повністю по музиці готовий, зараз закінчуємо обкладинку і думаємо над різними форматами презентації цього альбому. Альбоми ми пишемо дуже довго, ніколи не поспішали з цим питанням, якщо чесно. Я люблю займатись довго різними речами, поток мене не цікавить. Цей альбом писався рівно до кінця 2010 року, після Нового року ми ще доводили в студії різні штуки, зате це - найцікавіший альбом гурту "Мандри", як на мене. Почуєте. Слідкуйте за новинами, заходьте на наші сайти, обов’язково буде новий альбом, він називається "Світ".

Понравился ответ? Поделись:

Евгений Евгеньевич:
5
А сколько у вас уже было "Последних концертов"?
Мандри:
Слава Богу, ще не було. Тобто із серії "Гурт "Дискотека Аварія" дає свій останній концерт" - такого не було. По-перше, ми не граємо в шоу-бізнес, я ще тішу себе ілюзією, що я займаюсь музикою і мистецтвом, а не займаюся шоу-бізнесом і не використовую (можливо дарма) якісь шоу-бізнесові ходи по типу "останній концерт". Мені здається, що коли ти вже пишеш, що це останній концерт, то це треба вже зробити і забути про це. Як це роблять артисти за кордоном. Якщо в тебе вже накопичено десять мільйонів доларів за всю твою творчість: все, останній концерт, купив собі віллу і живеш в ній з дітьми і онуками, вирощуєш сад, поливаєш фікуси, на велосипеді тренуєш м’язи. Якщо кажеш "останній концерт", треба більше не робити. У нас все навпаки.

Понравился ответ? Поделись:

Генадий:
5
Судя по названию группы. вы много путешествуете ))) расскажите, в каких странах доводилось побывать, где доводилось выступать, и какие воспоминания самые яркие?
Мандри:
Так, я люблю подорожувати. Намагаюся раз-два-три на рік кудись виїхати, відкрити якусь нову країну. В 2010 восени я зробив шикарну подорож в Іспанію на два тижні. Машиною проїхав від Мадрида до Валенсії. Там ми їздили шикарно, дивилися красоти, два тижні на дуже теплому узбережжі моря, дуже тепле сонце, дуже якісна сангрія, дуже дешеве вино "Ріоха" (2-3 євро, максимум 5, те, що у нас коштує 360 гривень в магазині), багато приємних людей, дуже сонячна країна. Коли повернувся в Україну, була приблизно тижнева депресія. Країни, в яких я виступав, це Угорщина, Польща, Великобританія, Канада, Німеччина, Франція, Косово. А побував я у значно більшій кількості країн, перераховувати нема сенсу. Але на шарику ще є багато міст, де я не побував і де я дуже мрію побувати.

Понравился ответ? Поделись:

Череповенко:
4
Мені цікаво, у кого з вас є власний автомобіль і якої марки? Коли ви отримали права?
Мандри:
У всіх є автомобілі нормальних японських марок, і не тільки японських. Права я отримав десь років 7 тому.

Понравился ответ? Поделись:

Чегеваркін:
3
Ваше ставлення до політики та теперішньою політичної ситуації в Україні. не плануєте наслідувати приклад Вокарчука та податися до Верховної Ради?
Мандри:
Мені взагалі не подобається ніяк ситуація в Україні, особливо політична. Взагалі не планую наслідувати приклад Вакарчука і податись до Верховної Ради. Більше того, мені здається, займатися політикою в Україні - це гаяти час. На жаль, багато років гри в те, що музика може якось допомогти змінити ситуацію, довели мені, що це неправда.

Понравился ответ? Поделись:

Муза:
3
чем, или кем вдохновляетесь? ))) ваше отношение к стимуляторам (кофе, энергетики, нлегктие наркотики)
Мандри:
Каву п’ю зараз :) Найкращі наркотики - це музика і сім’я, подорожі, свіже повітря, сонце, вода, фізичні вправи на відкритому повітрі. Також цікаві стимулятори: книжки, хороше кіно, спілкування з цікавими людьми. Це найголовніші стимулятори.

Понравился ответ? Поделись:

Иван:
3
Поддерживаете ли вы отношения с Аркадием Вихаревым (студия "Аркадия") как его дела, кто сейчас с ним сотрудничает, собираетесь ли ехать летом в Судак?
Мандри:
Аркадія я давно вже не бачив, але знаю, що з ним все нормально. Бачив нещодавно на Фейсбуці літні фотографії. Аркадій, як завжди, він молодець, він нормально тримає свій стайл. Я думаю, пише, як завжди, багато дуже якісної музики. Треба, до речі, якось заскочити на "Аркадию".
Судак влітку - навряд чи. Я взагалі в Криму не відпочивав вже багато років і не люблю відпочивати в Криму. На жаль, Крим – не місце, де мені приємно відпочивати.

Понравился ответ? Поделись:

Артур Пирожков:
3
ребята. а расскажите о ваших отношениях с фанатками? они вам наверняка проходу не дают и приследуют после концертов? )))
Мандри:
Ви, Артур, напевно плутаєте мене з випускником "Фабрики зірок" :) Мені вже не 16 років, я граю трошки іншу музику, яку слухають більш дорослі люди.

Понравился ответ? Поделись:

диджей:
3
вааше отношение к современной электронной музыке? слушаете? как смотрите на практику написания ремиксов в союзе с диджеями?
Мандри:
Я дуже добре ставлюсь до електронної музики. Якраз зараз ми будемо робити перевидання альбому "Дорога" або навіть "The best of Мандри", де буде багато реміксів на наші пісні, і на пісню "Любов", і на пісню "Дорога", і на якісь сольні твори. Мені подобаються електронні музиканти. Я ходив в Києві на "Chemical brothers" - дуже сильно мені сподобалося все шоу, як це відбувалось. Мені подобається Jay-Jay Johanson – яскравий класний електронний артист. Та ще багатьох можна перераховувати. До речі, нещодавно Мох з "Перкалаби" записав мені альбом електронної музики, яку писав Кузя з "Братів Гадюкіних" (саме як діджей він теж писав музику) – дуже сильні треки. Так що до електронної музики я ставлюся з респектом.

Понравился ответ? Поделись:

Евгений Евгеньевич:
3
Как вы относитесь к современному шоу-бизнесу: что вас раздражает в нём, а что радует?
Мандри:
До українського шоу-бізнесу я ставлюся без респекту. По-перше, він не розвинений так, як треба, він не професійний, заангажований і саме головне, що мало продюсерів, які бачать потенціал у артистів, які ще не стали зірками. А це якраз і є правильний шоу-бізнес, коли з’являється якийсь молодий артист і продюсери, бачачи потенціал артиста, починають його розвивати. Я зараз не кажу про попсу, я говорю про взагалі більш широку історію. В Україні з цим великі проблеми. А те, що вважається українськім шоу-бізнесом, мені здається, що це якась містечкова ілюзія, абсолютно локальна історія. Можливо, тут, в Україні, це допомагає знімати якісь бабки, але, мені здається, що це повний лохотрон.

Понравился ответ? Поделись:

Петро:
3
Чому мало сучасних співаків та гуртів співають Українською мовою?
Мандри:
Це питання не до мене. Я нещодавно дивився "Перший національний", якось так сталося, я був на гастролях і дивився телевізор в готелі (в мене просто нема телевізора, тому я в готелях їх дивлюся). Там, в телевізорі, в новорічній програмі виступали практично всі українські зірки (першого ешелону, другого, третього і двадцять третього), і за годину ефіру всі ці українські зірки не заспівали жодної пісні українською мовою. Мені було дуже соромно. Чесно скажу. Чому так відбувається, це питання не до мене.

Понравился ответ? Поделись:

ВІТАЮ:
3
Чи стрибав хтось із вас з парашутом?
Мандри:
Ні. Не знаю, чому, але не стрибали.

Понравился ответ? Поделись:

postman31:
3
де ви пропали?!
Мандри:
Ми не пропали, шановний почтальон. Ми просто писали альбом в студії, насолоджувались цим процесом. І виступали на концертах, які не сильно рекламувались, але ось на минулому тижні у нас було два концерти, якщо іде мова про "Мандри". Також в мене є ще сольний проект, який називається "Український фольк-панк-шансон ". Це проект, в якому не тільки я, а і багато різних музикантів. Наприклад, дуетом з акордеоністом Данилом Денисовим з 18 березня ми будемо виступати в готелі "Інтерконтиненталь" в клубі "Біхаш".

Понравился ответ? Поделись:

Борис:
3
Чи достатньо ви отримуєте прибутків від вашої творчості? Якщо недостатньо, то як викручуєтесь?
Мандри:
Недостатньо. Не буду лукавити - недостатньо. Хотілось би значно-значно-значно-значно більше. Як викручуємося? Крутимося потихеньку. Як каже народна мудрість "Вовка ноги годують".

Понравился ответ? Поделись:

Рыбеха:
3
Как прошло 8 марта?) Скольким % вы засадили свои тбльпаны?:)
Мандри:
Дивне запитання. Я людина сімейна, в мене дружина та діти, тому 8 березня я провів дуже ніжно в нормальній атмосфері.

Понравился ответ? Поделись:

женя:
3
А почему у вас на сайте находится только технический райдер? где же бытовой?! ))) где рябчики, ананасы, девушки и дорогие коньяки?! )
Мандри:
До речі, у нас є побутовий райдер, але він не висить у нас на сайті, він розказується організаторам концертів. До речі, ананаси в нашому побутовому рейдері є. І не тільки ананаси.

Понравился ответ? Поделись:

Ангелина:
3
Здравствуйте ребята. спасибо вам за ваше творчество. таких как вы - мало. Вопрос у меня один - когда ждать нового альбома? спасибо
Мандри:
Дякую, Ангелина. Скоро буде новий альбом, він вже готовий. Ми якраз зараз працюємо над тим, як його цікаво презентувати. Хочеться зробити великий концерт, хочеться запросити на сцену багато сесійних музикантів, які приймали участь у записі. Зараз ми роздумуємо над тим, в якому форматі це зробити – чи пафосно, чи нормально, по-людьскі.

Понравился ответ? Поделись:

Джа:
3
Ребята, мваша музыка своими ритмами и качем крайне напоминает ямайское регги. я чтото путаю, или вы на самом деле поклонники ямайской культуры?! ) с ув. Джа.
Мандри:
О, великий Бог Джа, ми теж любимо регі-музику. Я теж дуже люблю і Боба Марлі, і Пітера Тоша, і багато-багато крутих чуваків. Мені ця музика подобається тим, що в ній є багато правильного ритму, якась потужна енергетика і розслабленість. Мені це дуже подобається, тому що Україна – країна вкрай не розслаблена. Мені не вистачає в Україні трошки більш розслаблених людей, облич, музики. Тому іноді на мене теж находить, я пишу пісні в стилі регі. Є такі пісні. Дякую.

Понравился ответ? Поделись:

СэлеБрити:
3
ваши отношения с украинским музыкальным бомондом? скем дружите, с кем общаетесь, кого уважаете, на кого ровняетесь?
Мандри:
Якщо чесно, в українській сучасній музиці в мене є люди, яких я люблю, і є люди, до яких я байдужий. Наприклад, я дуже поважаю Олега Скрипку і дуже товаришую з ним. Останні 2-3 роки дуже сильно мене радує Кузьма зі "Скрябіна", тобто дорослий дядько, який робить правильні речі, свідомий того, що він робить. Насправді багато дуже класних артистів в Україні, слава Богу. На стінах Tochka.net є багато фотографій людей, які мені подобаються. Я їх бачу зараз, тут є такі люди. Є і такі, до яких я абсолютно байдужий. Я не маю ніяких негативних емоцій до людей, які подобаються мені менше, чим інші. Рівнятись? Важко сказати. В мене є якісь артисти, яких я дуже люблю, які для мене є взірцем в музиці – це знаменитий французький шансоньє Серж Гінзбург, з російських артистів – це Володимир Висоцький, з сучасних рок-артистів це можуть бути Петро Мамонов або Гарік Сукачов. Серед сучасних українських артистів їх дуже багато – це Скрипка, Саша Кольцова, Лама - дуже цікавий музичний проект. Багато класних гуртів, важко перерахувати.

Понравился ответ? Поделись:

Гандзя:
3
Хлопці! ви молодці! з чим вас і вітаю! ) скажіть будласка. якби у вас з'явилася можливість записатися разом з будьяким музикантом, чи просто відомою особою (з нині існуючих, чи тих шо вже померли) хто б це був? питання до кожного участника гурту )))
Мандри:
Ми тут не всі, тому я відповім за себе. Зараз я приймаю участь у проекті, який організував вокаліст гурту "Очеретяний кіт" Рома – він пише українські народні пісні з різними артистами. Вчора на студії писалася Катя Чилі, а сьогодні буду я писатись. Оце цікавий і актуальний проект прямо зараз – українські народні пісні в такому спільному виконанні, ідея належить гурту "Очеретяний кіт". А насправді я відкритий до будь-яких акцій, якщо мені це цікаво.
Із людей, що померли, дуже хотілося б записати кліп з Васею Гонтарським. Я йому обіцяв, колись ми це планували з Васею Гонтарським з гурту "Вася-Клаб", коли він ще був живий, це було багато років тому. Я хотів йому допомогти зняти кліп. І не втілили ми цю історію, оце я б дуже хотів.

Понравился ответ? Поделись:

Муха:
2
И так, товарищи, ворона на хвосте принесла, что Вы выпускаете новый альбом, «СВІТ» если я не ошибаюсь?) УРА!!!! И это ж надо было так долго-то!!!! Еще знаю, что 16 и 19 у неких Фомы и Володи ДР, куда приходить за уши дергать?:)
Мандри:
Муха, дякую, спасибі тобі за такий позитивний меседж! Випускаємо новий альбом, якраз зараз готуємо презентацію. У Володі і Фоми справді буде ДР 16 і 19, до речі, не тільки у них. Ще у багатьох класних людей, наприклад, трошки пізніше святкує свій День народження мій дуже великий друг Ваня Дербастлер. І ще багато людей. Куди приходити на шашлик? Давайте зв’яжемось по телефону або по Інтернету, і ми скажемо місце, де можна буде напитися і сховатися :)

Понравился ответ? Поделись:

Западенець:
2
Бендера - герой?
Мандри:
Не знаю. Це місто десь в Молдавії.
Якщо Ви питаєте про Бандеру, то, як я про це думаю, якщо говорити про визвольну боротьбу, то він, безумовно, герой. Якщо говорити про людей, які вірять в те, що Радянський Союз це було круто, то він, звичайно, ворог. Хто що вибирає, хто на якому боці. Якщо хтось любить комуністів, Радянський Союз, червоних взагалі, то, звичайно, Бандера для них ворог. І навпаки. Це питання різне для кожного.

Понравился ответ? Поделись:

сашко:
0
фома, а де ви всіх загубили?! !!)
Мандри:
Всіх - це пацанів? Я думаю, що у кожного свої справи. Просто так вже повелося, що на всі ці історії, на інтерв’ю, я прихожу сам, так зручніше.

Понравился ответ? Поделись:

Гость:
0
А почему же не пришли другие участники группы? Нет, конечно, уважаемы Фома, я рад и вас одного видеть, но, все же, ожидал мою любиму группу в полном составе
Мандри:
Приходьте на наші концерти, там ви побачите "Мандри" в повному складі. І можна буде поспілкуватись.

Понравился ответ? Поделись:

музика:
0
хлопці, на якій студії ви пишитеся, у якій формі се все відбувається? так сказати, яка атмосфера допомогає вам творити?! )
Мандри:
Останній альбом "Світ" ми записали на "White Studio", в принципі, як і попередній студійний альбом "Дорога". "White Studio" – прекрасна студія, Олег "Белый" Шевченко – прекрасний звукорежисер. Ми задоволені звуком.
Щодо атмосфери - як тільки виходиш з машини, заходиш в студію, то вже не хочеться повертатися назад. І це створює таку класну атмосферу, коли ти просто сидиш біля ручок, крутиш їх, співаєш в мікрофон, пробуєш звуки. Я люблю музику, люблю творчість – це вже атмосфера.

Понравился ответ? Поделись:

Евгения:
0
какое ваше концертное выступление стало самым памятным? и чем именно вам запомниломь?
Мандри:
Якщо чесно, то дуже багато було в нашому житті суперкласних концертів. І дуже несподіваних, і дуже цікавих. І це навіть не залежить від того, скільки на них було людей і в якому місті це було. За всю нашу історію (а нам вже майже 14 років) було дуже-дуже багато різного цікавого. Я зараз якраз пишу книгу, в якій буде багато того, про що важко сказати в інтерв’ю, але якісь самі цікаві речі будуть.
Мене найбільше всього вразив 2004 рік. Майдан Помаранчевої революції, мільйон людей перед тобою - це сильно вражає. Такого концерту я ніколи не бачив. Саме головне - енергетика цих людей була настільки прекрасною, що мені здавалось, що я стою на сцені Царства Божого. Без всяких жартів це кажу. Таких вражень у мене ніколи в житті не було і, я думаю, саме таких вже ніколи не буде. Тому я за це все дуже сильно вдячний. Знаєте, це дуже серйозне відчуття, коли ти виступаєш перед мільйоном людей, і всі ці люди тебе люблять, і настрій саме позитивний – це дуже сильна штука.

Понравился ответ? Поделись:

Ресторатор:
0
Кухню каких народов мира вы предпочетаете?
Мандри:
Я експериментую. В кожній країні, в якій я буваю, я намагаюсь їсти місцеву кухню. Іспанська кухня мені дуже сподобалась. Дуже вразила тайська кухня - дуже гостра їжа, практично неможливо її просто так їсти, дуже цікава, не для тих, у кого слабкий шлунок. Українська їжа, звичайно, теж подобається, але останнім часом менше, ніж японська, наприклад, або ще якась. Насправді я намагаюсь робити мікси, з усіх тих речей, які я уже знаю. Різна кухня. Не можу сказати, що ось українську я люблю більше за іншу, або японську більше за українську, або іспанську більше за японську… Не можу сказати, всі кухні дуже несхожі. Це як "Які жінки Вам більше подобаються – білявки чи брюнетки?" Важко сказати. Подобається не за те, який колір волосся, а за те, що за людина.

Понравился ответ? Поделись:

Комментарии (1)

символов 999

Новости партнёров

Новости партнёров

Loading...
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more