Гайдамаки в гостях у afisha.tochka.net

2 19

Украинская группа Гайдамаки станет гостем afisha.tochka.net в пятницу, 18 марта.

Музыканты расскажут о своем новом альбоме "Faith & Fight" и предстоящих гастролях, а также ответят на все вопросы читателей tochka.net.

У вас есть уникальная возможность задать вопрос каждому участнику группы. Вопрос, набравший наибольшее количество голосов, будет задан первым!

Начнется веб-конференция в 16:00.

Гайдамаки - это синтез рока, даба, панка и ска, сокровищ украинской и балканской музыки, яркая презентация героического наследия своего народа, энергия слова и сумасшедшее действо в танце.

Ответы 48

Olena D.:
9
Пане Леньо, чому ви не вважаєте Новий рiк святом?
Гайдамаки:
Просто я його не відчуваю як свято. Воно в моїй душі ніяк не відкликається. Я не розумію, чому треба з 31-го на 1-ше відчувати якусь особливу радість. Чому не з 28-го на 29-те, або з 3-го на 4-те, або кожен день? Це просто зима, центр зими.

Понравился ответ? Поделись:

Саша:
8
Ваша творчість - це лише творчість, чи щось більше? як, наприклад, спроба змінити відношення людей до їхньої історії, і, як наслідок, сучасності?
Гайдамаки:
Так, спроба змінити відношення. У кожного справжнього артиста його творчість – це спроба показати світ інакше. Ми не будемо пафосно казати, що прийшли щось змінити, але ми маємо свої погляди. І це знаходить місце в нашій творчості.

Понравился ответ? Поделись:

Євген:
4
Гайдамаки - Ви СУПЕР!!!! От єдине - це було б класно, якби ви більше в Україні грали! Пісні у Вас всі дуже чудові, всі із сенсом! Не розумію тих людей, що слухають попсу чи ще якусь лажу забиваючи собі мізки дурнею різною. Ви дійсно - Центр Української культури! Дуже дякую за увагу!:) З повагою Євген!
Гайдамаки:
Ми згодні повністю. Ми з задоволенням хотіли би більше грати в Україні. Ми відкриті до пропозицій. Якщо бажаєте бачити Гайдамаків в рідному місті, звертайтесь до ваших організаторів, замовляйте нас! Ми з задоволенням приїдемо.
Часи, коли хтось комусь щось давав, пройшли. Якщо когось цікавить справжнє мистецтво, то будьте активними. Не чекайте, коли вам якийсь дядько привезе того, кого ви не хочете і не чекаєте, і за це вам прийдеться ще й заплатити.

Понравился ответ? Поделись:

Галя:
4
Яка найнесподіваніша ситуація була у вашому житті?
Гайдамаки:
Питання дуже серйозне. Навіть не знаємо, що на нього відповісти. Ми ні на що не сподіваємось, тому будь-яка ситуація несподівана. Ми доволі прагматичні люди, намагаємося всі свої поступки зважувати, тому рідко з нами трапляється щось екстравагантне і непередбачуване. На жаль.
Ми зустріли чудову людину, нашого піар-директора, Олю, яка стала нашим гарним товаришем і помічником. Якщо це вважається несподіванкою, нехай так буде.

Понравился ответ? Поделись:

Гришко:
4
Хлопці. Ваше ставлення до подій, які в Японії розгортаються? чи немає бажання організувати благочінну акцію, допомогти вузькооким браттям?
Гайдамаки:
Ми думаємо, що зараз в Україні є, що робити, чим зайнятися. Україна потребує розвитку. Ми співчуваємо від душі японським братам, але зайняті побудовою європейської країни у нас вдома. Ми особливо знаємо, що таке трагедія ядерної катастрофи, на прикладі Чорнобиля, який ми пропустили через себе, відчули це. Тому очевидно, що те, що робиться в Японії – це жах.

Понравился ответ? Поделись:

ЯСЯ:
3
Ребята, Вы на концертах выступаете в национальных украинских одеждах. Скажите, а какой атрибут национального украинского костюма самый неудобный?
Гайдамаки:
Ми виступаємо в специфічних українських костюмах. Це дизайнерська одежа, її не можна назвати типово українською. Як на мене, то немає незручного елементу. Національний костюм формувався століттями. В тому його і зручність.

Понравился ответ? Поделись:

Tala:
3
як сучасній людині вберегти себе від зайвого потоку інформації і триматися лише у потрібному їй інформаційному просторі, у якому саме вона вибирає, а не їй нав'язують?
Гайдамаки:
У "Гайдамаків" ні в кого немає телевізора. Радіо ніколи і не було. Поки інтернет є незалежною мережею, де можна самому обирати інформацію. Якщо хочеш дійсно боротися, треба виключити, або краще – викинути, телевізор. А взагалі, ні одна людина тобі не скаже, що тобі слухати, читати. Ти маєш пропускати все через серце, там в тебе камертон.

Понравился ответ? Поделись:

lordd:
3
а что это за песня была на Сніданок з 1+1, когда вам вручали Золотой диск?? прикольно!! из нового альбома?
Гайдамаки:
Так, із нового альбому. Пісня має назву "Мафія". Написана по гарячих слідах, доволі актуальна зараз. Вона висвітлює події, які відбуваються зараз з нашою країною.

Понравился ответ? Поделись:

Сиена:
3
Что держит Вас в этой стране? Должного признания вы добились далеко не в Украине. Что мешает Вам стать, например, достоянием Польши?
Гайдамаки:
Провокаційне питання. Ми добре визнані і в Україні. Ми тут народилися, нас дійсно турбує доля нашої країни. Тому ми знаходимося тут. "Достоянієм Польщі" ми вже стали, якщо рахувати золотий диск, який нам на днях вручили.

Понравился ответ? Поделись:

Таня:
3
Я просто хочу сказати, що ви найкращі!
Гайдамаки:
Дякуємо за довіру. :)

Понравился ответ? Поделись:

Пышный:
3
Ребята, если мне не изменяет память, Гайдамаки - это украинские селяне, которые воевали против Польши.... а ваш последний альбом был выпущен именно в Польше, да и концерты ваши там частенько проходят.... вот мне интересно, как ваш коллектив там воспринимают, нет ли какой-то агрессии... или польская молодежь далека от истории и патриотизма?
Гайдамаки:
Польська молодь не далека від історії і патріотизму. Вони добре знають свою історію. Але вони мають почуття гумору, і ставляться до цієї назви, як і ми, з гумором.
Ми несемо культуру, а не зброю і агресію. Назва є досить характерною для української групи. Як нам ще називатися?

Понравился ответ? Поделись:

Рита:
3
смотрела на ютубе ваши видео... вам бюджет не позволяет снять нормальный клип, слабоватые режесеры, или это такая "фишка"? под "нормальными" я подразумеваю клипы манекена, ТоматоДжоус, другой реки...
Гайдамаки:
Ми це все не дивимося. Якщо йдеться про кліп як витвір мистецтва, то в Україні таких не існує. Нам знімають кліпи знайомі режисери. Причина зйомок – адаптація під сучасне телебачення. Якщо б цього не треба було, ми би взагалі не знімали. Приходьте на концерт, там все можна побачити, це безпосереднє виконання.

Понравился ответ? Поделись:

гість П:
3
жінки більше не хочуть любові, вони вимагають тачки-клуби-шуби, як перемогти це все? як заставити дівчат кохатись по любві???
Гайдамаки:
Хороше питання. Ми ніколи з цією проблемою не зустрічалися в житті. Це для нас новина. З нами спілкуються інші дівчата. Я думаю, що жінці в житті треба дуже сильно розчаруватися, щоб хотіти тільки тачки і шуби. Я думаю, що всі жінки в першу чергу хочуть кохання. Якщо кохання нема, тоді приходять тачки і шуби.
Якщо в тебе дівчина, яка хоче тачку-шубу, тримайся від неї якнайдалі. Нічого доброго тобі від неї не буде. А якщо хочеш, щоб дівчина кохалася по любові, кохай її, показуй це.

Понравился ответ? Поделись:

Марічка:
2
Чи вважаєте Ви себе пропагандистами української культури? Як ви вважаєте, чого не вистачає більшості українців або що їм потрібно зробити щоб полюбити свою державу?
Гайдамаки:
Пропагандисти - це якесь слово з радянського лексикону. Воно нам не подобається. Ми є патріотами, пропонуємо свою творчість у вимірі української культури. Чим більше якісних творів буде зроблено у цьому вимірі, тим більше людей будуть любити Україну.

Понравился ответ? Поделись:

Марічка:
2
Ви мабуть багато гастролюте... До яких міст або селищ ви хотіли би повертатися знову і знову?
Гайдамаки:
Є такі міста. Берлін подобається, Гамбург, Івано-Франківськ, Тернопіль, Львів.

Понравился ответ? Поделись:

Olenka:
2
Мені здалося, чи у Івана Леньо новий акардеон? :))
Гайдамаки:
В мене два акордеони. Один, який всі бачили на концертах, а один я беру тільки на презентації.

Понравился ответ? Поделись:

Певец:
2
Как вы охарактеризуете состояние украинского шоу-бизнеса сегодня? Есть ли у нас настоящие звезды? Поставьте оценку по 5-ти бальной шкале. Спасибо!
Гайдамаки:
Немає такої оцінки. На жаль, немає справжніх зірок. Немає такої шкали, по якій би можна було оцінити те, що робиться в Україні. Немає таких, як Iggy Pop, Motorhead, Kurt Cobain. Та і справжнього рок гурту немає. Всі живуть від кліпу до кліпу. Шкода.

Понравился ответ? Поделись:

Сиена:
2
На Вашем сайте на этот год еще не расписаны концеры. Почему?)
Гайдамаки:
Багато пропозицій, але небагато з них підтверджені. Скоро дати з’являться на сайті.
Питання цікаве тим, що така тенденція з’явилася буквально на днях, з приходом нової влади, коли концертів пропонують багато, але жоден з них не є підтвердженим. Можливо, люди бояться, не певні у завтрашньому дні.

Понравился ответ? Поделись:

Tala:
2
почему ваш альбом будет называться "Faith & Fight"?
Гайдамаки:
Тому що це козацький рок, цим альбомом хочемо поставити нокаут системі. Все, що ми робили, ми хочемо підсумувати, не залишити нічого за спиною. Це такий підхід, як у боксера, який виходить на чемпіонський бій, і вихід в нього один – перемогти.

Понравился ответ? Поделись:

Корвин:
2
Не собираетесь ли приехать на концерты в Грузию?
Гайдамаки:
Чули з останніх новин, що там класно, там все відроджується. А ми завжди там, де є відродження.

Понравился ответ? Поделись:

Ромале:
2
Хлопці, Що ви насамперед цінуєте в людях?
Гайдамаки:
Правдивість. Це найбільше. Це слово вміщує в себе все.

Понравился ответ? Поделись:

_Ukaz:
2
Назовите 5 самых посещаемых вами интернет страниц?
Гайдамаки:
YouTube, Українська правда, Ukr.net, Український тиждень, Вікіпедія.

Понравился ответ? Поделись:

ulja:
2
Вы очень отличаетесь от всех популярных украинских групп. Без гламура, но всё равно стильно и со смыслом. Если какой-то элемент стиля, который вы хотели бы добавить или наоборот - от которого хотели бы избавиться?
Гайдамаки:
Працювати можна все життя над собою. Ми експериментуємо завжди. Наш стиль називається казак-рок. Хотілося б обрости атрибутами, які би підтверджували візуальну належність до цього стилю. Хотілося б забрати стереотип, що ми граємо карпат-ска, або етно. Ми дуже любимо народну музику, з неї черпаємо натхнення, але її не граємо.

Понравился ответ? Поделись:

Petr:
2
ребята, интересно, с чего вы взяли что музыка, которую вы играете, имеет свой оригинальный жанр и название Karpaten Ska?! мне кажется - это гараж, и ничего окроме него. спасибо.
Гайдамаки:
Молодець! Гараж це круто.

Понравился ответ? Поделись:

моє ІмЯ:
1
Що ви порадите тим, хто хоче домогтися успіху в музиці, але тільки почина\ робити перші кроки? з чого варто починати і чим закінчити?
Гайдамаки:
Варто ніколи не закінчувати. А починати треба з того, що не дивитися навколо, хто і з чим став популярним, а намагатися подивитися всередину себе, розказати людям про своє. Воно ще встигне за свій творчий шлях відформатуватися. І бажано мати біля себе когорту людей, думку яких ти цінуєш. Ні один митець не йде по життю один.

Понравился ответ? Поделись:

klio:
0
Haydamaky skazit jaka muzyka ta jaki filmy was nadyhajut? Jaki knyzky ostanio chytaly? Koly i de budut koncerty v Ukraini?
Гайдамаки:
Багато музики надихає. Завжди надихає рок-н-ролл. Правдива музика.

Понравился ответ? Поделись:

Lena:
0
Koly ja zhadala pro Haydamaky moi druzi skazaly, scho vy hurt polityczno zabarwlenyi. Jak vy ce prokomentujete?
Гайдамаки:
Поясніть друзям, що різниця між політично забарвленим і соціально активним гуртом дуже велика. Ми ніякого політичного забарвлення не маємо. Але ми соціально активні.

Понравился ответ? Поделись:

Лапа:
0
Вы классная колоритная группа, свой путь Вы прокладываете исключительно творчеством, терпением, так сказать Потом и кровью. Но Ваш путь уходит далеко на запад. Почему так??? Почему Украина не ценит существующие самородки ВАС?
Гайдамаки:
Цей шлях в Україні дуже важкий, набагато важче, ніж на Заході. Ми робимо все можливе, щоб про нас більше чули в Україні.

Понравился ответ? Поделись:

Костя:
0
Когда будет тур по Восточной части Украины? Луганск ждет вас!
Гайдамаки:
Коли буде випущений альбом. Зараз йде робота по організації туру. Ми будемо намагатися відвідати всі 24 області України.

Понравился ответ? Поделись:

Лика:
0
Любите ли Вы ходить в походы по славным Карпатам? Если да, то какие самые любимые места?
Гайдамаки:
Був період, коли ми відвідували Карпати 2 рази на рік, вивчили їх зліва на право, згори в низ. Улюблені місця - Космач, де знімалися "Тіні забутих предків", Жаб'є. В Карпатах всюди красиво.

Понравился ответ? Поделись:

Комментарии (2)

символов 999
  • Гость 7 лет назад

    Дуже колоритна і натхненна музика стрибає все і серце і душа Була на 2-х концертах старалась підійти поближче до сцени звук і вібрація заряджають

    Прокомментировать Мне нравится
  • _Argentina 9 лет назад

    Greetings from Argentina! I DO love your music! Hope you can visit us someday...

    Прокомментировать Мне нравится

Новости партнёров

Новости партнёров

Loading...
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more