Задай вопрос группе "Тінь Сонця"

7 20

В четверг, 31 марта, накануне киевского концерта, киевская группа "Тінь Сонця" станет гостем afisha.tochka.net.

Музыканты расскажут о своем новом альбоме "Танець серця", о предстоящем концерте в Киеве, поделятся новостями из жизни группы, а также ответят на все вопросы читателей tochka.net.

Начнется конференция в 14:00.

Авторы лучших вопросов получат призы от музыкантов - диски с автографами.

Презентация альбома "Танець серця" состоится 2 апреля в КМЦ НаУКМА (ул. Ильинская, 9). Начало - 19:00, вход - 40-50 грн.

"Тінь Сонця" играет в жанре "heavy-folk" (в народе - "казацкий рок"), смешав бандуру и скрипку с традиционным для рок-музыки гитарным сопровождением.

Ответы 38

Антон:
50
У вашому новому альбомі "Танець Серця" є пісня "У цьому полі, синьому, як льон" яка покладена на слова великого українського поета - Василя Стуса. Також акустичний варіант цього запису вперше з'явився на сольному альбомі Сергія Василюка. Отож, питання до Сергія: які ваші особисті враження від вірша Стуса? Яку саме ідею для себе Ви винесли? Я наприклад вважаю, що цей вірш, як і творчість даного поета, має просто фантастичну художньо-естетичну та патріотичну цінність.
Сергей Василюк:
Добрий день!
Я з вами згоден. Стосовно моїх асоціацій, я думаю, Василь Стус змальовував багатогранність нашого світу, багатогранність кожної людини, її різні прояви, і водночас проводив паралелі з багатогранністю нашого оточення, і, звичайно, прив’язував це до патріотично-соціальних тем, тобто як оточення впливає на особистість, якій не є байдужою доля її Батьківщини.
Я вважаю, що Василь Стус заслужено входить до пантеону наших героїв. Хотів би відмітити, що героями України слід вважати не лише військових і політиків, а і митців, винахідників та громадських діячів.

Понравился ответ? Поделись:

Юлія :
44
Чекали, та дочекались! Вітаю з виходом третього альбому! Питанння: Чому саме така назва альбому - "Танець Серця"??
Сергей Василюк:
За нашою традицією альбоми ми називаємо з уривку якоїсь пісні. Цей уривок певною мірою відтворює настрій всього альбому. Перший альбом «Над диким полем» названий з тексту пісні «Дикі гуси», яка свого часу була дуже знаковою. «Полум’яна рута» - шматочок пісні «Чугайстер», а «Танець серця» - шматочок пісні «Тінь сонця», яка є певною мірою заглавною на нашому новому альбомі.

Понравился ответ? Поделись:

Кучерява:
42
Вітаю! Скажіть, будь-ласка, записуючи альбом, яку головну ідею ви хотіли донести до слухача?
Сергей Василюк:
Кожна пісня народжує свої особливі емоції. Мені важко узагальнити весь альбом. Але я маю відмітити, що цей альбом є більш багатогранний і різноплановий, доступний до ширших кіл шанувальників поезії, музики. Це не значить, що альбом став більш попсовим. Просто ми торкались більшої кількості тем, є дуже особисті пісні, глибокі власні переживання і переосмислення сенсу життя і смерті. Водночас, цей альбом буде так само з міфічними образами, з патріотичними темами. Тобто, найкраще, що у нас є.

Понравился ответ? Поделись:

місяцю мій:
13
Дивилися ваш кліп "Місяцю мій". Сподобалося, дякуємо. Розкажіть про зйомки, із ким ви його створювали, як працювалося, скільки забрало часу і грошей?
Сергей Василюк:
Працювали із режисером Анатолієм Попелем. Це молодий український режисер, який зняв короткометражку «Привиди». З ним було приємно працювати. Ми його обрали, тому що це людина, з якою ми дуже споріднені у баченні цієї пісні і доволі близькі по духу. Зараз Анатолій є нашим піар-директором, допомагає у просуванні гурту «Тінь сонця», нашої творчості до потенційних слухачів.
Було багато варіантів сценарію, але ми зупинилися на варіанті Анатолія Попеля. Було дуже цікаво знімати, це була наша перша серйозна відео-робота. Знімали в Пущі-Водиці і на Лисій горі, знімали 3 дні. Звичайно, було приємно працювати з Сашком Лірником і всією командою Анатолія Попеля.

Понравился ответ? Поделись:

panna inna:
11
Сергію! ми знаємо, що ви - великий футбольний уболівальник. Розкажіть будь ласка, свох враження щодо останніх динамівських матчів. і опишіть найкращий матч на своїй пам"яті. дякую за те, що ви є.
Сергей Василюк:
Я дуже люблю футбол, український футбол. Активно слідкую за його перемогами з 2004 року. Стосовно останніх матчів «Динамо Київ», я тішуся з того, що йде прогрес. Приємно дивитися на гру «Динамо». За останні роки матчі із «Manchester City» і турецькою командою дуже приємно вразили. Збірна, на жаль, поки що не має такої злагодженості, як «Динамо Київ». Найбільш знаковий чи пам’ятний для мене матч - вихід «Динамо Київ» до півфіналу Ліги Чемпіонів. Це було в березні 1999 року, коли динамівці втретє за свою історію і на моїх очах вийшли до півфіналу, здолавши мадридський «Реал». Хоча гра була доволі блідою і не найкращою для «Динамо», але результат був для мене омріяний. Також, я би виділив матч 1994 року «Динамо» – «Спартак», де динамівці обіграли своїх одвічних суперників. Пам’ятними лишаються двобої з «Барселоною». Я з ностальгією згадую ті часи, коли «Динамо Київ» був у складі переважно українських футболістів.

Понравился ответ? Поделись:

коля:
9
як ви постали як гурт? чи завжди хотілося робити таку патріотичну музику?
Сергей Василюк:
Патріотична музика, якщо ви маєте на увазі тексти, постала у нас в 2003 році, ми стали грати у жанрі козацький рок, ставили собі за мету подавати українську пісню сильною, життєствердною, з глибоким генетичним українським корінням. В першому альбомі «Над диким полем» в нас багато символіки часів запорізького козацтва. Ми робимо місток із минулого в сьогодення, щоб з оптимізмом дивитися в майбутнє. Але я вважаю, що патріотичною музикою можна назвати будь-яку, незалежно від текстів, головне, щоб вона була чесна і зроблена на рідній мові.

Понравился ответ? Поделись:

Шарова Надя:
8
Кто у вас в группе уже семейный человек? ваши семьи как относятся к вашему занятию музыкой и вашему стилю?
Сергей Василюк:
У нас найбільш сімейною людиною є наш бас-гитарист Іван Григоряк, в нього вже 2 маленькі донечки є. Всі інші не одружені, дітей не мають. Наші батьки і рідні з розумінням і великим ентузіазмом ставляться до нашої роботи, вболівають за нас, відвідують наші концерти.

Понравился ответ? Поделись:

zaza:
8
Скажіть будь ласка, ви знаєте ще когось, хто грає в силі козацький рок у нас в Україні, або когось, хто грає хеві-фольк за кордоном?
Сергей Василюк:
На превеликий жаль, хеві-метал і хеві-фолк зараз не дуже популярний в світі. Я з тривого спостерігаю за тенденціями світової музики. Рок-музика, на мою думку, дедалі більше деградує. Там практично немає ні поезії, ні мелодії красивої, є суцільні ритми і важкий супровід.
Козацький рок – поняття дуже розтяжиме. Якщо сприймати козацький рок як музику, створену сучасними козаками, національно свідомими людьми, то варто виділити наших вчителів «Кому вниз», «Вій», наших ровесників «Самі свої», «Веремій» і «ТаРута». Але це не хеві-фолк.

Понравился ответ? Поделись:

Lori:
6
Як відомо, "Тінь Сонця", а особливо Сергій Василюк активно виступають за збереження архітектурних пам'яток Києва (наприклад, Замок Барона). Чого вдалося добитися? Є якісь результати?
Сергей Василюк:
Природоохоронний і архітектурноохоронний рух в України не дуже консолідований. Дуже часто різні організації роблять акції, про які інші не знають. Ми намагаємося долучатися до всіх акцій. Я дуже болісно ставлюся до архітектурних міст, як Чернівці і Львів. Сьогодні, як я чув, зняли чернівецького мера, який був при владі десь 14 років, і чернівчани були задоволені його діяльністю. Дуже прикро, що так відбулося. Прикро, що у Львові до Євро-2012 будуть проводитися якісь реконструкції доріг, які, можливо, зроблять Львів надто сучасним, ніж того хотілося б.
Результати є. Та в першу чергу, цим займаються цільові по цим питанням організації. Ми їх підтримуємо, але не вистачає часу на саму організацію.

Понравился ответ? Поделись:

катерина:
6
Сергію, ти часто закохуєшся? як будеш одружуватись? в народних традиціях?
Сергей Василюк:
Захоплююсь я доволі часто, а закохуюсь по-справжньому… За моє життя було 3-4 сильних почуттів, одне з них все ще лишається актуальним, хоча і нереалізованим, на жаль. Думаю, буду одружуватися в народних традиціях. Я завжди прагну, щоб сучасний українець не обмежував себе від свого коріння, своїх традицій, навіть в місті.

Понравился ответ? Поделись:

Анна:
6
У мне аж два питання: 1) Стиль пісень з альбому "Танець серця" трохи відрізняється від попередніх альбомів. Адже "Над диким полем" це "козацька" тема, "Полум'яна рута" - Київська Русь, а новий альбом передає внутрішні переживання та почуття. Чи планує гурт повернення до більш важкої музики? 2) питання мабуть не в тему. Якби у вас була машина часу, то в якій епосі ви б хотіли побувати?
Сергей Василюк:
1. Ви трошки плутаєте важку музику і патріотичну. Якщо лірична чи особиста поезія, це легка музика, а коли патріотична, то важка. Наш альбом за своїм звучанням буде більш важким за гітарним саундом, хоча там так багато особистих пісень. Альбом торкатиметься також патріотичних тем.
2. Я останнім часом дуже захоплююсь епохою зламу 19-20 сторіч. Тоді відбувалися цікаві сторінки української історії, відбувався дуже потужний народно-визвольний рух, дуже буремні цікаві події. Мені б було цікаво там побувати. Також я великий шанувальник архітектури старих міст. Зараз часто милуюся залишками старого Києва. Саме тоді, на початку 20 сторіччя, розбудовувався наш київський центр, який я дуже люблю.

Понравился ответ? Поделись:

Мікуня:
5
Вітаю із випуском альбому! Нарешті ми дочекалися!!! Розкажіть, чому саме така назва?
Сергей Василюк:
Я вже відповідав на це питання.

Понравился ответ? Поделись:

козочка:
5
Чи є в Україні перспективні молоді гурти? кого ви слухаєте із сучасників?
Сергей Василюк:
В порівнянні з кінцем 90-х років мене дуже мало захоплює сучасна українська сцена. В ті роки робилася більш цікава музика. Є хороші гурти, періодично я їх слухаю, але не фанатію від них. Я вже згадував гурти, до того списку додав би ще «Гапочку». Це творчий легкий рок з цікавою поетичною лідеркою.

Понравился ответ? Поделись:

Олег:
4
Порівнюю альбом "Над Диким Полем" із "Полум'яною Рутою" і демо нового альбому. Я спостерігаю дрейф від власне такого трикутника козацтво-Україна-земля до менш войовничих, більш природно-язичницьких мотивів. Напевне, це пов'язано зі зміною світогляду, як саме? Чи плануєте повернутися "до джерел"?
Сергей Василюк:
Важко однозначно відповісти на ваше питання. Ви говорите, що від войовничості ми дрейфуємо до язичницьких тем, і ви вважаєте, що це віддалення від нашого коріння. Насправді, дохристиянські традиції і є наше коріння.
Ми не хочемо бути весь час однаковими, у нас є багато, чого сказати. Ми не відходимо від гостро-патріотичних тем, ми філософськи подаємо нашу любов до України. Ви зможете пересвідчитися в цьому на нашому концерті, будуть зіграні найкращі композиції. Наш репертуар залишається незмінним, він просто збагачується. А новий альбом показує дещо інші наші сторони.

Понравился ответ? Поделись:

Навка:
3
Сергію, в інтерв'ю Україні Молодій Ви заявляєте, що музика Тінь Сонця це "передусім не хард–рок або хеві–метал, які нам постійно приписували" . Чому не творите в цих стилях? Адже багато їх прихильників імпонують Тінь Сонця.
Сергей Василюк:
В «Україні молодій» дуже обрізалося це інтерв’ю. Трошки неточно була подана моя відповідь. Ці стилі присутні в нашій творчості, просто ми намагаємося робити свій рок-метал з елементами фолку і хеві, робити щось своє. Я сподіваюся, вам це подобається.

Понравился ответ? Поделись:

фанатка:
2
Сергію, скажи, на які фести ви поїдете цього літа? Який у тебе улюблений фест?
Сергей Василюк:
Зараз ми ведемо переговори з багатьма фестами. Ми однозначно відвідаємо фестиваль «Захід», на якому минулого року відбувся наш найкращий за історію виступ. Я не можу сказати, що це мій улюблений фест, але я вдячний організаторам, в тому числі і Якову Матвійчуку, що він зібрав так багато людей і забезпечив виконавців таким хорошим саундом. Це дуже рідко буває. Звичайно, люблю «Трипільське коло». З прикрістю бачу, що є якісь проблеми у фестивалю «Підкамінь». Сподіваюся, що побачите нас неодноразово цього літа в Україні і за кордоном.

Понравился ответ? Поделись:

петрик пяточкін:
2
скільки часу на день (тиждень) іде на заняття музикою?
Сергей Василюк:
Регулярно займаємося музикою 2-3 години на день. Маю сказати, що «Тінь сонця» - не лише музиканти, а й політичні аналітики, дослідники історії. Нас багато чого цікавить. Можливо, саме тому в наших текстах такі теми з’являються.

Понравился ответ? Поделись:

Володимир:
2
Де знімався кліп "місяцю мій"? чи є інші відеокліпи (можливо, неофіційні)? і коли плануєте зробити ще відео? На яку пісню хотілося би зняти кліп?
Сергей Василюк:
Якщо ми будемо знімати найближчим часом кліп, це буде відео на пісню "По вранішній зорі". Неофіційний кліп є на пісню "Даремно" в дуеті з Наталею Денюк, яка буде виступати в одному з номерів на нашому концерті 2 квітня.

Понравился ответ? Поделись:

Lesak:
2
Мої вітання, шановні "Тінь сонця"! Скажіть, будь ласка, чи можливо вас буде побачити і послухати в Дніпропетровську? Дякую.
Сергей Василюк:
Я думаю, неодмінно побачете.

Понравился ответ? Поделись:

Inko:
2
Доброго здоров'ячка! Бандуристкою в гурт візьмете?=) Натхнення вам!
Сергей Василюк:
Вам потрібно звернутися до Івана Лозана, який вирішить, наскільки ви компетентні в вашій грі на цьому інструменті. Хоча, ми всі можемо в тій чи іншій мірі це оцінити.
В нас же є Іван Лозан, тому, думаю, другої бандури нам поки що не потрібно. Але дякую за пропозицію.

Понравился ответ? Поделись:

Анна:
1
Доброго дня. Маю декілька запитань: 1. Чи з народження Ви розмовляєте українською мовою? Якщо ні, то що стало поштовхом до цього? Родина поділяє Ваші погляди? 2. Ваше ставлення до суржику і чи помічаєте його за собою? Як боретесь з цим ганебним явищем? 3. Що у нашому сьогоденні найбільше Вас обурює? 4. Кого б Ви могли назвати своїм наставником? 5. Ваші релігійні переконання? Як Ви ставитесь до язичництва? 6. Щоб Ви наразі порадили прочитати з того, що самі недавно читали? Ваші улюблені книги? 7. Як Ви ставитесь до молодіжних субкультур? Чи були у Вас сутички з людьми які носять спортивні костюми, лузають соняшникове насіння і розмовляють незрозумілою мовою? Чи вирішували питання за допомогою сили? 8. Дарують Вам фани подарунки? Якщо так, то який найбільше сподобався чи запам'ятався? Щиро вдячна за Вашу музику :)
Сергей Василюк:
1. Ні, не з народження. Приблизно з 6 років ми перейшли на українську з батьком і його лінією родичів. А в 2002 році перейшов повністю на українську, коли почав нею думати. Я дуже радий, що мої близькі і друзі сприйняли це з розумінням. І багато хто з них також вже перейшов на українську.
Поштовхом може бути душевна спорідненість з українською стихією. Мене завжди надихали народні українські багатоголосі пісні, мене завжди підіймав козацький марш, захоплювали козаки.
2. Я вважаю, що літературна мова це певною мірою штучна мова. Суржик в форматі Вірки Сердючки мені не подобається. Але суржик з русизмами і суржик в форматі діалектів - це різне. Я категорично проти, щоб, наприклад, древлянський чи гуцульський говір подавила літературна українська мова. Я хочу, щоб вони лишалися зі своєю самобутністю. Це певною мірою регіональні мови, які треба захищати.
3. Корумпованість влади, байдужість широкого загалу до цього.
4. Певно, життя є моїм наставником. Але варто відмітити батьків, дідусів і бабусь, хороших вчителів у школі.
5. Я вважаю, що дохристиянські традиції є більш патріотичними, більш екологічними, більш сімейними. Вони мені ближче. Але я до всіх релігій ставлюсь з розумінням і повагою.
6. «Залишенець» і «Чорний ворон» Василя Шкляра. Це вже таких хіт. І, звичайно, новий роман Ліни Костенко «Записки сумасшедшего».
7. Я намагаюся до всіх людей, незалежно від субкультури, ставитися з розумінням і повагою, якщо вони хоча б трошки є адекватними. Були і бійки, а бувало, розходилися миром навіть з найнеадекватнішими на перший погляд людьми.
8. Наші шанувальники дарують свою увагу і внутрішній світ. Я вважаю це найбільшим подарунком. Дуже приємно, що багатьох можна назвати приятелями і друзями. На останньому виступі в Києві мені подарували великий соняшник. Було дуже приємно.

Понравился ответ? Поделись:

Марія Нестерова:
1
Де у Києві більше за все подобається грати концерти? Є улюблені майданчики? У яких регіонах "Тінь Сонця" зустрічали найтепліше?
Сергей Василюк:
Зала в Києво-Могилянській академії є найулюбленішою. Вона збирає всіх бажаючих відвідати наш концерт, до 1000 чоловік. Ця зала стала вже рідною. Хоча відвідувачами наших концертів є не лише могилянці. Вони становлять відсотків 10. Але це хороша зала.

Понравился ответ? Поделись:

Віталік:
1
Де за кордоном уже виступав ваш гурт? Чи сподобалося? Куди б ще хотілося поїхати з концертами і наскільки це рентабельно?
Сергей Василюк:
Наскільки це рентабельно, це залежить від нашої популярності, яка, слава Богу, зростає. Сподіваюся, що зараз рентабельно буде виступати всюди. Немає окремих обраних регіонів, в яких ми би хотіли виступити. Ми всюди будемо раді бачити розуміючого слухача, який тонко відчуває нашу творчість. Є якесь особливе упереджене ставлення до української діаспори за кордоном. Хочеться до них донести живу Україну, тому що вони мало про нас знають. Є симпатія до слав’янського світу. Ми всі походимо з одного слав’янського кореня. Ми виступали в Польщі, Білорусі. Плануються виступи в Росії, Чехії, Словаччині, можливо, в Сербії.

Понравился ответ? Поделись:

Андрійко:
1
Скажіть, чі бувають у вас сваркі всередині гурту?
Сергей Василюк:
Звичайно, бувають. Це все творчий процес. Колектив певною мірою нагадує державу. Державу в особі політиків і регіонів, які по-різному бачать майбутнє держави. В деяким питаннях ми не сходимося. Але є кілька правил. Останнє слово за автором пісні. Лідером гурту є Сергій Василюк, але він не зловживає своїми повноваженнями :)

Понравился ответ? Поделись:

Андрійко:
1
Почуваєте себе рок-зіркамі? Ну там алкоголь, наркотики, розпустні жінки, скандали :)
Сергей Василюк:
Двояке питання. На мою думку, людина може почувати себе рок-зіркою, не вживаючи алкоголь, наркотики, ведучи нормальні стосунки з жінками. Я би не сказав, що ми мріяли бути рок-зірками. Ми робимо улюблену музику. Єдине, за що ми боремося, - за поширення цієї творчості до всього нашого потенційного слухача. Звичайно, великі концерти створюють особливу атмосферу, коли ти відчуваєш себе дійсно крутим на сцені. Це дуже особливе відчуття. Але це не є прагненням – бути рок-зіркою. Ми дуже відкриті до своїх шанувальників, шукаємо в них нових друзів.

Понравился ответ? Поделись:

Андрійко:
1
Чи ламали ви колись на концерті апаратуру?
Сергей Василюк:
Не пригадую...
Бувало, що падали мікрофони, гітари. Я падав, один раз перечепився через монітор, відчув себе рок-зіркою. :)

Понравился ответ? Поделись:

Андрійко:
1
Чи має хтось з гурту сайд-проект, і якщо так - в яка це музика?
Сергей Василюк:
Іван Лозан має студійний сайд-проект «Сонцесвіт», він ґрунтується на його творчості, яка значною мірою відрізняється від творчості «Тінь сонця». Цієї зими я спробував зробити свій сайд-проект «Урус-Шайтан», де виконується хеві-фолк англійською мовою, але про Україну. Поки я не знайшов багато однодумців, щоб його реалізовувати. Хоча деякі пісні ви можете послухати в інтернеті. Можливо, сайд-проектом можна вважати мою сольну діяльність. Сьогодні ввечері, о 19 годині, відбудеться мій виступ у Будинку архітектора до дня народження великого українця Миколи Міхновського.

Понравился ответ? Поделись:

Панілоцина:
1
Крим чи Карпати?
Сергей Василюк:
Провокаційне питання.
Колись Крим я вважав чужим, поки в мене там не відбулася цікава романтична історія, коли я підіймався на гору з берега до своєї дівчини, ледь не зірвавшись. Коли я вдерся на ту гору, я страшенно полюбив Крим.
Карпати теж в мене асоціюються з однією чудовою дівчину. Я полюбив Карпати. Але найбільш рідним ландшафтом для мене є дніпровські кручі, заплави, Наддніпрянщина, степи.

Понравился ответ? Поделись:

НикитоС:
1
Я вот посмотрел тут ваш клип на трек "Місяцю мій" - песня неплохо ... хоть я и почти не слушаю рок ) а клип.... фильтр навеивает мысли о примитиве и малобюджетности .... + не везде наложено 1 в 1 ...звук дорожка отстает ... хотя может отрендерили криво
Сергей Василюк:
Дійсно, кліп малобюджетний. Звичайно, на таку пісню як «Місяць мій» можна було б зняти і кращий кліп. Але я вважаю, що режисер зробив свою роботу добросовісно.
Щодо того, що звук інколи не співпадає з відео, в нас траплялися такі випадки, але, можливо, це недостатня потужність комп’ютера.

Понравился ответ? Поделись:

Петро:
1
Якщо Соня Рогальська полишила колектив, то чи є тепер хтось, хто грає на скрипці? Якщо є, то хто?
Сергей Василюк:
Ні, ми вже з минулого року граємо просто в дві гітари, соло-гітара заміняє скрипку. Зараз соло-гітаристом є Микола Лозан, молодший брат Івана Лозана.

Понравился ответ? Поделись:

Комментарии (7)

символов 999
 • Юлия Лопаницина 9 лет назад

  Шановні друзі! От і настав урочистий момент! Сергій Василюк передав нам призи для авторів найкращих запитань. Ось вони:

  1) КОНОНОВ із питанням про фарби.

  2) LORI із питанням про архітектурні пам"ятки.

  3) АНТОН із питанням про пісню на вірш Василя Стуса.

  4) АННА із цілим оберемком запитань, у тому числі про мову, подарунки фанатів і хлопців із соняховим насінням.

  Всі четверо отримують у подарунок новий альбом гурту "Тінь Сонця" - "Танець Серця", а Анна - ще бонус-подарунок - альбом "Полум"яна Рута".

  П.С.: Сергій переказував усім учасникам величезне спасибі, і хотів би насправді відзначити набагато більшу кількість шанувальників!

  п.п.с.: щоби забрати свої подарунки, зв"яжіться із нами за адресою: [email protected]

  Прокомментировать Мне нравится
 • _Марічка 9 лет назад

  Здається один, а насправді такий різний.....Дуже гарні фото:)) Спасибі!

  Прокомментировать Мне нравится
 • Юлия Лопаницина 9 лет назад

  У суботу, перез концертом-презентацією альбому "Танець серця", Сергій Василюк передасть офіційно уповноваженому представнику порталу "Точка.нет" подарунки і скаже, які питання він обрав найкращими. Вибачте, що не можемо повідомити вас одразу ж. Це пояснюється крайньою зайнятістю артиста і відсутністю подарунків у нашому офісі на даний момент. Імена переможців будуть оприлюднені, а переможці проінформовані - у понеділок, 4 квітня! Дякуємо, що ви з нами!)

  Прокомментировать Мне нравится
 • Юлия Лопаницина 9 лет назад

  У суботу, перез концертом-презентацією альбому "Танець серця", Сергій Василюк передасть офіційно уповноваженому представнику порталу "Точка.нет" подарунки і скаже, які питання він обрав найкращими. Вибачте, що не можемо повідомити вас одразу ж. Це пояснюється крайньою зайнятістю артиста і відсутністю подарунків у нашому офісі на даний момент. Імена переможців будуть оприлюднені, а переможці проінформовані - у понеділок, 4 квітня! Дякуємо, що ви з нами!)

  Прокомментировать Мне нравится
 • Юлия Лопаницина 9 лет назад

  У суботу, перез концертом-презентацією альбому "Танець серця", Сергій Василюк передасть офіційно уповноваженому представнику порталу "Точка.нет" подарунки і скаже, які питання він обрав найкращими. Вибачте, що не можемо повідомити вас одразу ж. Це пояснюється крайньою зайнятістю артиста і відсутністю подарунків у нашому офісі на даний момент. Імена переможців будуть оприлюднені, а переможці проінформовані - у понеділок, 4 квітня! Дякуємо, що ви з нами!)

  Прокомментировать Мне нравится
 • _Гість 9 лет назад

  А як можна буде дізнатися які запитання обрані кращими Сергієм? Якщо повідомлення будуть розсилатися на емейл, то через який час? А фото дійсно класні :))

  Прокомментировать Мне нравится
 • _Гість 9 лет назад

  Веселі фото!

  Прокомментировать Мне нравится

Новости партнёров

Новости партнёров

Loading...
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more