Ot Vinta расскажут о новом альбоме

4 18
Ot Vinta

26 мая украинская группа Ot Vinta пожалует в гости к afisha.tochka.net!

В рамках web-конференции музыканты ответят на все интересующие поклонников вопросы, а также расскажут о новом альбоме, предстоящих концертах и новостях из жизни группы.

Поклонники группы смогут задать вопрос каждому участнику Ot Vinta.

Начнется веб-конференция в 13:00.

Ot Vinta - это смесь "укр-а-билли", драйва, юмора и положительной энергии. Этот коктейль никого не оставляет равнодушным!

Концерт-презентация новой пластинки "Потом і кров'ю" состоится 26 мая в киевском клубе Docker's ABC (ул. Крещатик 15/4, Пассаж). Начало - 21:30.

Ответы 47

Оля Макс:
21
Как родилась песня "Дарма я наївся цибулі"? Из горького опыта?
Ot Vinta:
Доброго дня, вельмишановні слухачі та глядачі, вас вітає західноукраїнський гурт Ot Vinta!
Пісня "Дарма я наївся цибулі" про щасливе кохання, вона присвячена нашому Рівненському овочесушильному заводу. Зараз він не працює, але коли він працював (всі рівняни це добре пам’ятають), коли сушилася цибуля, сморід розносився по всьому місту. І саме в цей день дівчатам і хлопцям перед побаченням можна було спокійно їсти цибулю. Цього зовсім не було помітно.

Понравился ответ? Поделись:

Віталій:
15
Юра, чому ти пропустив волейбол у останню неділю?
Ot Vinta:
Юрій: Справа в тому, що я не міг фізично бути на волейболі, тому що ми дописували альбом. Сиділи з ранку до пізньої ночі з нашим звукорежисером і зводили останні пісні. Тому вибачайте, хлопці, але наступної неділі я точно буду на волейболі.

Понравился ответ? Поделись:

Андрій:
11
Чи можна буде почути новий альбом на фестивалях цього літа?
Ot Vinta:
Так, якщо нас будуть запрошувати на літні фестивалі, ми будемо повністю грати нові пісні з нового альбому. Літом буде фест в Чернівцях, "Гоблін-шоу" в Одесі, фестиваль "Фортеця" в Білгород-Дністровську, фестиваль "У.Рок" в Білгород-Дністровську. Також у нас готується два концерти в Європі, але поки що про це ми казати на будемо.

Понравился ответ? Поделись:

Ира:
10
У вас есть песня, за которую вам Янукович дал звание народных. Это как? Я её даже не слышала!!! Беспредел!!!
Ot Vinta:
Так, дійсно Янукович дав нам звання "народних" за пісню "У мене між ногами Україна".

Понравился ответ? Поделись:

Наталя Чумак:
8
Хлопці, запрошую вас до Харкова. Харків це українське місто і ми вас чекаємо. Дякую Юркові за спілкування на фейсбуці, досі такого не бачила. В цьому ти винятковий і єдиний, спостерігати за написанням віршів для мене стало великим задоволенням. Особливо дякую за "Баладу про сіль". Розкажи, будь ласка, як тобі вдається так відкриватися для людей, і як це позначається на твоєму житті?
Ot Vinta:
Юрій: Я так зрозумів, що Наталя Чумак активна користувачка "Фейсбуку" і вона прочитала текст цієї пісні якраз на "Фесбуці". Класно! Я сподіваюсь, що Наталя Чумак буде сьогодні на презентації, яка відбудеться в Києві в клубі "Docker’s АВС". А у Харкові ми будемо зовсім скоро, справа в тому, що зовсім нещодавно там відкрився новий клуб "Корова", який знаходиться десь у центрі міста. Отже, харків’яни, чекайте. Зовсім скоро, десь через місяць, ми будемо презентувати у Харкові новий альбом. З особливо великою наснагою будемо співати для Наталі Чумак пісню під назвою "Балада про сіль".

Понравился ответ? Поделись:

Katerina:
7
На авто Юрія запаска "одягнута" в чохол з емблемою "ОТ ВІНТА". А чи є у інших хлопців на транспорті ваші емблеми?
Ot Vinta:
Мабуть Катерина з міста Рівне :)
Володимир: В мене є мопед і на ньому теж є невеличка емблема Ot Vinta.
Віктор: А в мене немає машини, я ходжу пішки.
Дійсно, на кожному тролейбусі у Рівно можна побачити наклейку гурту Ot Vinta – це такий веселий язикатий оптимістичний пропелер. Отже, якщо ви побачите чорно-жовту емблему, знайте, що це наш знак.

Понравился ответ? Поделись:

Наташа:
7
Вопрос Юрию. Я много читала о Вас. Такое ощущение что вы берётесь за всё, и всё легко получается. Есть ли вещи, которые Вам не под силу? Чего вы боитесь?
Ot Vinta:
Юрій: Я не вмію готувати, в городі у мене мало що виходить, погано перу і погано прасую. Вмію грати на гітарі і малюю. Я нічого не боюся.

Понравился ответ? Поделись:

Антон:
7
"Балада про сіль" -слова геніальні. З нетерпінням чекаю саму музику. А що надихнуло?
Ot Vinta:
Юрій: Справа в тому, що є такі пісні, які з’являються зненацька, навіть не можна зрозуміти, чому вони з’являються в твоїй голові. Це якраз ця пісня. У мене навіть таке відчуття, що слова писав не я.

Понравился ответ? Поделись:

НелеГАЛ:
7
на яку пісню з альбому плануєте зняти кліп??чи можливо ВЖЕ зняли?
Ot Vinta:
З цього альбому - на пісні "Люблю", "Бабина тумба", зараз в роботі кліп на пісню "Гайда за журавлем" і "Новорічний дзинь". Плануємо зняти кліп на пісню "У мене між ногами Україна". Знову ж таки нагадаємо, що саме за цю пісню Віктор Федорович Янукович дав нам звання "народних". Також разом з фотохудожником Олександром Майструком ми будемо знімати кліп на пісню "Балада про сіль". Також в планах кліп на пісню "16 tons".

Понравился ответ? Поделись:

Дмитро:
6
Чого ви такі драйвові?
Ot Vinta:
Ми такими народились.

Понравился ответ? Поделись:

Александр:
5
Как пропатчить KDE под FreeBSD?
Ot Vinta:
Це запитання ми вкотре надсилаємо Володимиру Володимировичу Путіну - він вже профі, без проблем відповість на це запитання.

Понравился ответ? Поделись:

сашко:
4
А що там з піснею 16 тон?
Ot Vinta:
Можливо це пише якраз Сашко Лірник, який є автором перекладу оригіналу пісні "16 tons". Справа в тому, що оригінал пісні написаний американським поетом-піснярем-музикантом Теннессі Фордом в далекому 35 році. Тому, ми досі не знаємо, кому насправді належать права на цю пісню. Але зараз проблема авторського права стоїть досить потужно. Із-за цього ця пісня не буде входити в наш альбом, але ми будемо виконувати цю пісню на наших концертах і будемо виконувати її на презентації нашого альбому. Сьогодні ми співали її зранку вживу на каналі "1+1".

Понравился ответ? Поделись:

Маруся:
3
Де це ви так замурзалися? ;))
Ot Vinta:
Справа в тому, що у нас у Рівно проблема - зараз наш водоканал в повному занепаді. Постійно проблеми з водою: то немає теплої, то немає холодної, то ніякої немає.

Понравился ответ? Поделись:

МаXимка:
3
Как вы отбиваетесь от поклонниц? Что нужно сделать, чтобы вам понравиться? ) И чего не нужно делать, чтобы вас не оттолкнуть? :-)
Ot Vinta:
Дуже важке запитання. На вкус и цвет товарищей нет. Зазвичай нам дуже подобаються симпатичні дівчата, які не дуже наполегливі, але сміливі.

Понравился ответ? Поделись:

Жук:
1
Яку книгу кожен з вас читає наразі? Чи, взагалі, вистачає часу на якісь інші справи, окрім музики?
Ot Vinta:
Юрій: Я наразі не читаю ніякої книги. Я знаю, що Сашко зараз читає якусь книжку. Ми їздимо по гастролях, і у нього на колінах постійно лежить якась книжка.
Сашко: Я читаю книгу про історію життя Паганіні.
Віктор: Вже півроку я читаю Марію Матіос "Солодка Даруся".

Понравился ответ? Поделись:

Марийка:
1
Кому вы в своей жизни хотели сказать спасибо и за что?
Ot Vinta:
Це дуже цікаве питання. Перш за все треба віддати належне своїм батькам, які нас народили і виховали. Обов’язково вчителям, які були з нами суворими і зробили з нас людей. Викладачам інститутів. Нашим друзям і колегам. Нашим ворогам, які, можна сказати, закаляли наш чоловічий характер – їм також дякуємо. Нашим колегам по сценічній роботі. І всім нашим українцям, всім нашим співвітчизникам, які терплять і досі живуть і розбудовують нашу державу.

Понравился ответ? Поделись:

карэн:
1
Хлопцы, а кто-та из вас играет ещё в других музыкальных коллективах или только ОтВинта??? у кого есть музыкальное образование и почему именно такой стиль музыки, поймите правильно, мне нравится, все хорошо, но почему не панк-рок, скажем..??
Ot Vinta:
Справа в тому, що музичну освіту має лише Сашко, він розбирається в нотах. Ми на шкільному рівні трошки розбираємось в музичній грамоті, і більше нічого.
А що панк-рок грають тільки музиканти, які знають ноти?
В принципі, елементи панк-року є і в нашій музиці, яскравим доведенням цього якраз і буде новий альбом "Потом і кров’ю". Там ви знайдете і елементи панку, і сайкобілі і, звичайно, традиційні фолкові і рокобільні штучки.
В інших колективах ніхто не грає.

Понравился ответ? Поделись:

Зеник:
0
пацани, а коли ви приидете в Докер????))))) зеник)))
Ot Vinta:
Ми прийдемо десь о пів шостої. Нам треба налагодити наші подальші дії і узгодити сценарій нашого дійства – презентації нашого альбому. Презентація відбудеться сьогодні в "Docker’s АВС" о 19.00, тому зовсім скоро ми там будемо.

Понравился ответ? Поделись:

Зеник:
0
ви займалися в палаци дитей та молоди??))
Ot Vinta:
Займалися. Ми і досі в Палаці дітей та молоді м. Рівного. 16 трек в нашому альбомі "Потом і кров’ю" – це бонус-трек, який якраз присвячений цьому чудовому закладу.

Понравился ответ? Поделись:

anna:
0
Ви-це якийсь просто таки шалений вибух позитиву, драйву та радості !!! але я дивлюся на Вашу,Юра,фотку і бачу такі глибокі очі, в яких стііііііільки всього, в т. ч. сум ... Це якось відобразиться у творчості- нам варто чекати на появу щемливих балад ? :) )))))))
Ot Vinta:
Юрій: Я веселий і класний, просто трохи задовбаний. Зараз відпочину і все знову буде добре. А наступний альбом буде набагато веселіший, я впевнений.

Понравился ответ? Поделись:

Ларка:
0
Чуваки, Ви класнючі!!! Порвіть меня на шмаття своїм співом!!!
Ot Vinta:
Давай не співом ми тебе на шмаття порвемо? :)

Понравился ответ? Поделись:

Зеник:
0
Витя, шо ти там гризеш?))))
Ot Vinta:
Віктор: Я гризу цукерки. Я для тебе взяв дві штучки, принесу :)

Понравился ответ? Поделись:

Дєвочка:
0
Коли буде кастінг дівок до кліпу??? Хочу себе спробувати в ролі маленької зірочки, а то мама каже шо я страшна:)
Ot Vinta:
Якщо видно очі, ніс і рот - ти вже не страшна. Нормальна, симпатична дівчинка. До речі ми зовсім скоро будемо знімати кліп "У мене між ногами Україна", відбираємо дівчат, нам потрібні дуже еротичні, сексуальні дівчата, які вміють їздити на велосипедах. Тому, Дєвочка, пиши на наш сайт, ми з тобою зв’яжемось і будемо працювати разом.

Понравился ответ? Поделись:

супермэн)):
0
вы все таки не маленькие парни) занимаетесь каким-то спортом или от природы?? что-то связыввает вас с экстримрм?? может лыжи, сноуборд, роуп джампинг??
Ot Vinta:
Занимаемся спортом от природы :)
До речі, ми щойно приїхали з Австрії - там класно покатались по чорним трасам. Хоча стоїмо на лижах тільки другий раз. Але там сніг білий, там все нормально - не переживайте, їдьте до Австрії, там класно.

Понравился ответ? Поделись:

Даша:
0
А где катаетесь? В Зёльдене??? :) Когда следующие покатушки???
Ot Vinta:
Так, там і катались.

Понравился ответ? Поделись:

САМОЛЙОТ)):
0
вы всегда играли таким составом, если не ошибаюсь, это сколько лет уже?? часто кто-то бросает свой инструмент и говорит "все, надоело! я всегда мечтал играть шансон, а не ваш гребаны украбилли))"
Ot Vinta:
Ми можемо тебе заспокоїти, справа в тому, що в нашому новому альбомі "Потом і кров’ю" з’явилась пісня в стилі шансон, вона має назву "17 москалів". Отже купуй альбом, там ми тебе заспокоїмо.

Понравился ответ? Поделись:

Шницеляка:
0
Почему большая часть Ваших концертов проходит в маленьких заведениях? Чаще всего это "Докер Паб", другие не подходят или не нравятся?
Ot Vinta:
Шницеляка, не ходи только в "Докер Паб", ходи и в другие заведения тоже, не только Киева, но и других городов. Ты наверняка услышишь не только группу Ot Vinta, но и другие хорошие группы.

Понравился ответ? Поделись:

Кулек:
0
Что у вас с выступлениями в Польше? Гостеприимны ли поляки?
Ot Vinta:
Полячки гостеприимны - это точно.
Цього літа у нас плануються два чи три виступи в Польщі.

Понравился ответ? Поделись:

Бо:
0
Хлопці, концерти яких западних виконавців відвідали останнім часом і що сподобалось?
Ot Vinta:
На Rammstein було класно. А зазвичай ми беремо участь у концертах з цими гуртами. В Голландії ми грали зі Status Quo.

Понравился ответ? Поделись:

Муж:
0
Какие женщины Вам нравятся?
Ot Vinta:
Щоб були очі, ніс, рот, вуха, волосся, руки, груди, ноги, пальці... Отакі.

Понравился ответ? Поделись:

Комментарии (4)

символов 999