Задай вопрос группе Mad Heads XL

1 20

Украинская группа Mad Heads XL станет гостем afisha.tochka.net в среду, 8 июня.

Музыканты расскажут о своем новом альбоме "УкраїнSKA", предстоящих концертах и участии в международных фестивалях, а также ответят на все вопросы читателей tochka.net.

У вас есть уникальная возможность задать вопрос каждому участнику группы. Вопрос, набравший наибольшее количество голосов, будет задан первым!

Начнется веб-конференция в 17:00.

Mad Heads XL - это смесь ска, регги и украинского фолка, позитива и настоящего рок-н-ролльного драйва.

Ответы 40

Оля Макс:
3
Часто возникают разногласия в группе?
Mad Heads XL:
У нас нормальний творчий колектив. Між усіма людьми, а особливо музикантами, виникають розбіжності. Це може стосуватися музики і битових речей. Ми багато часу проводимо разом. Але існує взаємоповага і взаємна справа, мета. Ми - банда. Це – найголовніше. Що стосується творчих розбіжностей, коли нас було троє, це було складніше. Тому що кожен мав свою думку, було важко визначити, хто головніше. Коли нас стало більше, настала творча диктатура з мого боку. Всі мають право висказати свою думку, та кінцеве рішення залишається за мною.

Понравился ответ? Поделись:

Антон:
3
Вадим, вы семьянин, отец. Как вам удаеться удерживаться перед соблазнами "звездной жизни"?
Mad Heads XL:
Всім привіт, хто нас дивиться. Нові технології випереджають мою уяву. Я намагаюся бути в курсі, але все розвивається ще швидше.
Не вдається стриматися перед соблазнами, доводиться проживати життя таким, яке воно є. Але треба пам’ятати, що не завжди те, що дозволено, нам корисно.

Понравился ответ? Поделись:

Оля Макс:
1
Если бы Вы встретили Бога, какой вопрос Вы ему бы задали?
Mad Heads XL:
Насправді, Бог - це не особа, інша людина, яку можна зустріти і задати питання. Ми постійно маємо зв’язок з Творцем. І коли виникає контакт, виникають відповіді, а не питання.

Понравился ответ? Поделись:

риоН:
1
парни. а вы все семейные? есть жоны-дети? как они относятся к вашему творчеству? слушают ли музыку которую вы пишете? дают ли творческие советы?
Mad Heads XL:
Оскільки я тут сам, не можу сказати, які творчі стосунки у всіх наших музикантів. Моя дружина - директор нашої групи. Їй доводиться висловлювати свої думки. А мені довелося звикнути до цього.

Понравился ответ? Поделись:

Эктив:
1
Сейчас стартует новое шоу Я герой на .новом канале, не собираетесь поучаствовать?
Mad Heads XL:
Я, на жаль, не в курсі, що це за шоу. Якщо запросять, я розберусь, що там відбувається, може, прийму участь.

Понравился ответ? Поделись:

Лика:
1
Много ли отзывов вы получаете от слушателей? Что пишут люди в основном?
Mad Heads XL:
Різне пишуть. І хороше і погане. І це добре, я вважаю. Будь-який цікавий творчий продукт повинен викликати розбіжності. Коли я бачу рецензії 50 на 50, мені стає цікаво.

Понравился ответ? Поделись:

Som:
1
Пацаны когда же вы начнете играть нормальную музыку, сколько же можно издеваться над собой и слушателем, при кидаетесь рок музыкантами, а играете всякую хрень, извините за жесткую критику но мне как кажется вам нужно заниматься совершенно другим. Когда Богдан (экс-барабанщик) играл то еще хоть с горем по полам, а сейчас вообще откровенная х.....ня. Спасибо, и еще раз извините, у нас демократия, обидно за то что на нашей украинской сцене к большому сожалению некого слушать, одно жлобье, что Скрипка,что тики всякие комерция и еще и вы задайте группе метхетс вопрос какой вопрос вам задавать если вы ответы на них знаете сами это не честно. Читайте книжки, слушайте музыку и учитесь, что бы вам потом было что своим детям рассказать и себе на старости лет стыдно не было за свои песенки пластмассовые.
Mad Heads XL:
Без коментарів залишимо це висловлювання.

Понравился ответ? Поделись:

Марийка:
0
Общаетесь ли вы с группой Гайдамаки, От Винта? Может планируете какие-то общие программы?
Mad Heads XL:
Спілкуємося. З "Гайдамаками" останній раз бачилися на концерті в "Палаці Спорту". Там були практично всі наші друзі музиканти.

Понравился ответ? Поделись:

Карина:
0
Как участники проекта познакомились между собой, что привело к такому творческому содружеству?
Mad Heads XL:
Наш басист - мій рідний брат. Як він народився, так я з ним і познайомився. Коли він виріс достатньо великий, щоб дотягнутися до контрабасового грифу, з тих пір він грає зі мною в групі. Решта учасників уже були професійними музикантами, ми їх запрошували. Коли йшов наш попередній барабанщик, ми влаштовували кастинг. Так вибрали Володю, який грає зараз. Так було і з трамбоністами. А трубач був порекомендований іншими музикантами.

Понравился ответ? Поделись:

Костя:
0
У меня такой вопрос: есть ли в вашем альбоме песня, которая вам нравится больше всего?! Если есть, то какая и почему?
Mad Heads XL:
Такі пісні є в кожному альбомі. Хоча моє ставлення до пісень суб'єктивне, я кожну пропускаю через себе. Дуже часто найулюбленіші пісні - не ті, які найпопулярніші.
Якщо говорити про новий альбом, ці пісні народні. Мені всі подобаються, з кожною пов'язана якась історія. Якщо вибирати, то "Ой у полі вітер віє" - дуже красива балада.

Понравился ответ? Поделись:

Екатерина:
0
Скажите, с кем из украинских исполнителей и нетолько вы бы хотели спеть?
Mad Heads XL:
З усіма можна було б. Можна було б зробити класну пісню і заспівати всім разом.

Понравился ответ? Поделись:

Кот:
0
Полагаю, что ваше творчество дает хороший выхлоп, если вы снимаете клипы не в украине. Или все же есть помощники? Молодцы! :)
Mad Heads XL:
Я думаю, що наші помічники - це наші слухачі, які ходять на концерти, купують диски, дають таким чином можливість вкладатися в подальшу творчість, кліпи.

Понравился ответ? Поделись:

:):
0
Пели когда-нибудь под балконом серенады девушкам?
Mad Heads XL:
Саме під балконом - ні. Але дівчатам співати серенади доводилося. А серед моїх знайомих музикантів є такі, яким доводилося співати під балконом, але чужим дівчатам і за гроші. :)

Понравился ответ? Поделись:

гость:
0
Вам приходилось работать на свадьбах?
Mad Heads XL:
Нас періодично запрошують на весілля. Я розумію, що в цьому запитанні є такий підтекст, що це несолідно.
Ми буквально тільки повернулися зі Львова, де грали на весіллі. Там було реально дуже весело. Весілля - це дуже класне щире свято. Це завжди публіка, яку не треба довго розкачувати. А ми веселі хлопці, знаємо, що додавати до цього настрою.

Понравился ответ? Поделись:

Лида:
0
Пытались ли ваши поклонники что-нибудь себе "присвоить" из вашей гримерки? И что это было? =)
Mad Heads XL:
Декілька разів бували такі ситуації. В мене особисто з гримерки потягнули куртку. Це не в Україні було, а в Фінляндії, де панувала атмосфера рок'н'рольного братства. Речі кидали в наметах, машини не закривали. Але куртку потягнули. Можливо, хтось помилково одягнув. Не всі були там тверезі. :)

Понравился ответ? Поделись:

Маша:
0
Скалько альбомов вы бы хотели выпустить за время существования группы? И сколько еще времени хотите продержать группу на плаву?
Mad Heads XL:
Я не знаю, скільки альбомів, скільки триматися на плаву. Цікаво змінюватися. Група існує майже 20 років. Якби ми залишалися одним і тим самим, в цьому не було б сенсу. Оскільки весь час щось змінюється, це залишається цікавим. Тому поки будемо змінюватися, будемо існувати.

Понравился ответ? Поделись:

гостья:
0
Что вам нужно сделать, чтобы утром рано наверняка проснуться? Что вас БОДРИТ?
Mad Heads XL:
Для того, щоб прокинутися, треба не забути лягти спати. Бувають ситуації, коли ще не лягали зранку. :)
Треба в житті знаходити джерела енергії, які весь час підковбашують. Якщо ти знаєш, заради чого прокидаєшся, тоді відкриваєш очі, і воно одразу перед тобою. Якщо мети такої немає, тоді будильник декілька разів переключається.

Понравился ответ? Поделись:

Юзек:
0
як часто ви буваєте за кордоном? у яких країнах любите виступати й чому?!
Mad Heads XL:
Ми останнім часом знову стали часто бувати за кордоном. Такий період був на початку 2000-х. Потім довгий час майже не виїжджали нікуди. А зараз знову хочеться нових вражень. Нам просто подобається сам процес. В кожній країні є щось цікаве. Раніше мені хотілося тільки до Європи. Зараз мене цікавить Америка. І я вже дозрів до того, щоб подорожувати по екзотичним країнам, навіть з концертами.

Понравился ответ? Поделись:

Эмма:
0
Бывает ли такое, что вам жалко тратить деньги на дорогие фирменные вещи и вы покупаете подешевле, заведомо зная, что лейбочка знаменитой фирмы всего лишь подделка?
Mad Heads XL:
Зараз ця ситуація іншим боком розвертається. Навіть справжні фірмові речі робляться в Китаї. Це вже не та якість, яка була колись. Але загальна тенденція зберігається. Те, що дешево, швидко зношується. Якщо дорожче, є шанс, що буде добре носитися. Китайці так привчили нас, що ми хочемо кожен день одягати щось нове. Купив дешевше, один раз одягнув, викинув.

Понравился ответ? Поделись:

Дарья:
0
вы согласны с мыслью, что жизнь коротка, а музыка вечна?
Mad Heads XL:
Глибока думка. Треба її обмізкувати.
Про вічну музику я згоден. А життя - добре, що воно таке коротке. Я вважаю, що життя не починається з народження, і смертю не закінчується. Це лише етап в нашому існуванні. Кожен затримується настільки, щоб виконати свою місію, пройти навчання, перейти на наступний рівень. Або повернутися на попередній, якщо місію не виконав.

Понравился ответ? Поделись:

рублевка:
0
раскажите о своем бытовом райдере
Mad Heads XL:
У нас нічого незвичного немає. Ми вимагаємо, щоб в гримерці була пара джедайських мечів. Або настільний футбол. В нього дуже класно різатися, коли до концерту залишилося декілька годин, і немає чого робити. Але ці пункти райдеру дуже часто не виконуються, в Україні особливо. Добре, щоб була водичка і рушники.

Понравился ответ? Поделись:

гостья:
0
Вам никогда девушки не предлагали жениться? Как бы вы отнеслись к такому предложению?
Mad Heads XL:
Я один раз на це вже погодився. І гадаю, що цього разу буде достатньо.

Понравился ответ? Поделись:

Тайна:
0
Что для вас есть романтика?
Mad Heads XL:
Це такий стан, коли згадуєш, що життя прекрасне. І чим більше таких епізодів трапляється, чим частіше ми вміємо їх помічати, тим більш виправдане наше перебування на цій землі. А речі можуть буди досить різними. Нас можуть зачаровувати картини природи, сила морських хвиль, може зачаровувати мегаполіс своїм нічним сяйвом і драйвом. Або ти просто дивишся в очі, занурюєшся в них і опиняєшся в іншій галактиці. А може буде якесь сміттєзвалище, що початково неромантичне, але якщо ти вмієш побачити там красу, то ти крутий.

Понравился ответ? Поделись:

Сашуня:
0
Как вы относитесь к футболу? За какие команды болеете?
Mad Heads XL:
Я відношуся до футболу дуже просто. Дуже тішуся, що в нас буде фінал ЧЄ. Я буду вболівати за збірну України.

Понравился ответ? Поделись:

гремлен:
0
вы любите фильмы ужасов, или триллеры? какой фильм вас напугал больше всего?! БУ!
Mad Heads XL:
Я довгий час був фанатом фільмів жахів. Дивився всі, що було можливо дістати. Живі мерці були моїми друзями, всі вампіри, зомбі, прибульці... Мені дуже подобалося це дивитися. Але мене це смішило. В мене було своєрідне почуття гумору. А потім я подивився в кінотеатрах з сучасними спецефектами декілька фільмів, від яких не було смішно. Страх там був на рівні спецефектів, блимання на екрані, речей, які впливають на глядача суто психологічно. Або був, наприклад, фільм, в якому була сцена аварії на дорозі дуже реалістична, після якої їдучи за кермом, я уявляв, як це відбувається у житті. Після цього я перестав дивитися фільми жахів.

Понравился ответ? Поделись:

Оля Макс:
0
Смогли бы Вы ради карьеры пожертвовать семьей?
Mad Heads XL:
Це болюче питання. Я значною мірою жертвую. Хотів би більше часу проводити з сином. Розумію, що приділяю йому недостатньо уваги. Дуже часто мене немає в Києві. А коли і в Києві, дуже часто в такому графіку, який з дитячим режимом не співпадає. Я намагаюся знайти баланс, щоб не відмовлятися... Але це просто образ життя у музикантів.

Понравился ответ? Поделись:

гринпис:
0
в чем сила вашего творчества?
Mad Heads XL:
Я думаю, найголовніше, що нам в кайф те, що ми робимо. Коли це так, все інше другорядне. Лають нашу музику чи хвалять, скільки грошей ми заробляємо, головне, щоб процес був класним.

Понравился ответ? Поделись:

ромаК:
0
ребята. если бы вы имели возможность изменить что-то в своей жизни (из прошлого) что бы вы изменили?
Mad Heads XL:
Я інколи задаюся таким запитанням. З роками з'являється більше життєвого досвіду, здається, що в якихось ситуаціях в минулому було б краще зробити щось інакше. Але якби не ті помилки, то звідки би взявся життєвий досвід? Тому нічого змінювати не хочеться.

Понравился ответ? Поделись:

Конфетка:
0
В этом году у вас много запланировано концертов? Собираетесь радовать своих фанов чем-то новеньким?
Mad Heads XL:
Збираємося і радуємо, я сподіваюся. У нас нещодавно вийшов новий альбом. Це збірка українських народних пісень в наших обробках. Ми вже їздили з концертами з цим альбомом по Україні. А 16 червня в Крістал Холі буде вечірка.
У нас в цьому році вийде ще один диск, який буде повністю англомовним. Він вийде в Німеччині. А потім поїдемо з концертами в Європу.

Понравился ответ? Поделись:

/Гость:
0
Какие города, страны в вашей концертной программе?
Mad Heads XL:
Окрім того, що я уже сказав про Чехію і Німеччину, ми щойно повернулися із Польщі. Збираємося в США і Канаду. В США ще жодного разу не виступали. Будемо виступати на фестивалі "Надія є". Він буде відбуватися вперше, символічно, щоб наша група його і очолила.

Понравился ответ? Поделись:

Комментарии (1)

символов 999