Павел Табаков расскажет E-motion, как попасть в команду Дианы Арбениной

3 20

 

Участник шоу «Голос країни. Нова історія» готов поделиться с нашими читателями своими секретами и ответить на  все ваши вопросы.

Павел Табаков всем давно известен, но мало кто знает о том, как складывалась жизнь певца после победы в телепроекте «Шанс». Сейчас о Паше заговорили с новой силой, ведь его талант никуда не пропал и он готов покорить страну в очередной раз своим потрясающим голосом со сцены шоу «Голос країни. Нова історія».

Спроси у Павла Табакова, каким образом он заполучил сердце Дианы Арбениной, которая развернула к нему кресло во время слепых прослушиваний и стала его звездным  тренером.

 

Ответы 35

Лариса:
112
Спростуйте або підтвердіть інформацію про те, що справжнім автором пісні "Ти моя" є відомий львівський композитор Володимир Возняк? Оскільки в етері "Голосу Країни" автором цієї пісні Павло Табаков назвав себе...
Павел Табаков:
Привіт всім!

Була у нас розмова з Володимиром Возняком, який є моїм гітаристом. Ми давно дружимо. Основним автором є він. Не знаю, чому така версія вийшла до ефіру. Основна моя праця - це музика.

Понравился ответ? Поделись:

Славік:
96
дуже здивований тим, що вас фактично звинувачують у плагіаті.. прокоментуйте будь-ласка ситуацію з піснею "Ти моя"...хто ж таки написав слова та музику до цієї пісні - Ви чи Возняк Володимир? З нетерпінням очікую Вашої відповіді!!!
Павел Табаков:
Ніякого плагіату немає. Доля мого вкладу у музику твору присутня. Це ви можете побачити на офіційному сайті.

Понравился ответ? Поделись:

Мар'яна:
44
Привіт Павло!!! Безмежно рада, що Ви в проекті!!! Ви дуууууууже талановитий!!! Бажаю що б участь у цьому проекті принесла Вам задоволення, потрібний досвід, необхідні знайомства та реальне визнання в рідній країні!!! А тепер мої запитання: Ви в дитинстві мріяли стати музикантом-співаком (якщо ні, то ким)? Чи є у Вас хоббі, захоплення окрім музики? Чи вірите Ви в Свою перемогу на проекті (підказка, правильна відповідь ТАК!), адже з вірою перемагають? Бажаю Вам ПЕРЕМОГИ!!! А ще, дякую Вам за українську пісню!!! Ваша шанувальниця Мар'яна)))
Павел Табаков:
Дякую дуже!
Насправді, ні. В мене була схильність до архіології. Я любив пригодницькі фільми. Мені було 6 років, я побачив, як працюють архіологи, мене це зацікавило. Потім я почав співати. І зараз я називаю себе архіолог в музиці.
Я збираю багатофільмів і дисків. Фільми це класика або фільми видатних режисерів. Особливо цікавлять мене фільми про творчих людей, не тільки композиторів.
Так, звичайно, я вірю. Я вірю в себе і свою перемогу. принаймні у фінал я налаштований попасти. Дякую за підтримку!

Понравился ответ? Поделись:

Мар'яна:
9
Привіт Павло!!! Коли Ви вперше усвідомили, що музика, то справа вашого життя? Як Ви проводите свій вільний час, чи є прихильником активного відпочинку? З ким з українських виконавців (гуртів) хотіли б заспівати чи попрацювати? дякую))
Павел Табаков:
9 клас, викликає директор і каже, що треба виступати за свій клас. Треба, то треба. Я тоді шаленів від Бітлз, сказав, що їх буду співати. Хвилювання було неймовірно. Вся школа зібралася, руки тримтять, в руках гітара, і немає стійки для мікрофона. Дівчина вийшла і тримтячими руками тримала мені мікрофон. І під кінець вся школа встала і почала зі мною співати. Я зрозумів, що можна підіймати зали. Я захопився. І це такий найяскравіший момент, з якого все почалося.
Так, звісно. Це і дайвінг, і гори. Ми вже відкрили горно-лижний сезон. 4 роки я ще займався бадмінтоном. Мені це дуже подобалося. Всім раджу.
З багатьма. Я не буду зараз перелік робити виконавців. Але є достойні люди, з якими хочеться попрацювати.

Понравился ответ? Поделись:

Юлия:
8
Павел, добрый день! Вы - первый артист, за которого я отправляла СМС в качестве голосования, было это 7 лет назад, кажется, что вот-вот совсем недавно)) Очень рада снова видеть Вас на просторах украинского шоубизнеса. Возможно, благодаря новому проекту, Вы сможете остаться с нами дольше, и будете радовать своим творчеством не только преданную аудиторию поклонников, но и более широкие массы. Вы заслуживаете гораздо более широкого признания! А вопросик у меня такой. Кого и молодых исполнителей, которые появились в последние год-два, Вы могли бы выделить, может быть, чье-то творчество пришлось Вам по душе? Спасибо за ответ и удачи на шоу!
Павел Табаков:
Ще раз дуже дякую! Приємно, що памятаєте мене ще з проекту Шанс.<
Я готую багато сюрпризів. Зокрема, вже 5 альбом записується.
Напевно, це Злата Огневіч. Мені дуже подобажться її творчість. Мені це дуже імонуює. Це дуже великий рівень.

Понравился ответ? Поделись:

Ганна:
8
Павле, вітаю! Дуже радію з того, що Ви на проекті! Бажаю Вам перемоги!!! Ви є дійсно Талант!! В мене таке питання: чому Ви обрали саме Діану, а не Валерію? З приводу третього тренера - влучили в самісіньке яблучко )))). Розкажіть, будь-ласка, як Ви познайомились з відомим польським композитором - маестром Кшесиміром Дембським? Ви чудово заспівали на відкритті європейського стадіону культури з його дружиною - Анною Юркштович. Дякую Вам дуже! )) Чи хотіли б Ви заспівати "Думку на два серця" в ефірі "Голосу Країни"?
Павел Табаков:
Дякую за гарне питання.
Це був якийсь внутрішній порив, мені підказало серце, що я хочу до Діани. Напевно тому, що Діана це рокнролл, а Валерія - більш ліричний жанр. Лірики мені вистачає в творчості, а рокнролу я би додав. Цьому хочу навчитися у Діани.
Це було досить давно, ми їздили на гастролі після закінчення консерваторії. В мене був акапельно-джазовий гурт. Нас запросили на гастролі у Польщу. І якось Кшесимір запросив нас на народження його дружини. Я грав циганські наспіви на акордеоні. Це було надзвичайно. Була дуже поважна публіка. Ось там ми і познайомились. А потім він подзвонив мені, і запитав, чи міг би я виконати Думку на два серця. Був дуже професійний підхід. Це був концерт стадіону культуру, виступали наші гурти, а ми все це дійство завершували. Оркестр складався з львівської філармонії, поляків, було чоловік 70 на сцені. Був використаний мапінг, це коли лазером малюють на стінах будинків.

Понравился ответ? Поделись:

Мар'яна:
7
Пригадайте, будь-ласка, курйозний випадок у Вашому житті! Знаю про Вашу коротеньку творчу співпрацю з гуртом Ad libitum, чи не збираєтесь колись ще разом поспівати?
Павел Табаков:
Це було так давно. І не так довго триваа співпраця.
Згадаю про свою подругу, яка є американка, але живе у Львові. Ми заробляли на життя тим, що співали у джазових клубах дуетом. Потім зявився гурт Ad libitum, і ми почали співпрацю.
Випадків було дуже багато. Напевно, це було з колективом Орфей, ми з ними 12 років їздили по Європі. Це історія про жука. Був ботанічний сад, сцена, літній концерт. Ми акапелла співаємо українські пісні, і на нашого баса сідає здоровезний жук. І у всіх починається істерика на сцені, а потім в залі. Я ще не бачив такої істеричної хвилі. Здоровезний дядько бігав від жука.

Понравился ответ? Поделись:

Аліна:
5
Доброго дня , Паша. Спостерігаю за Вами давно і хочу сказати , що Ви неймовірно обдарований співак і , до того ж , здається , чудова людина . А питання в мене таке : Ви стільки разів брали участь у найрізноманітніших конкурсах ( " Шанс " , " УМТ " ) . Ви гадаєте , що цього не досить ? Чому Ви вирішили прийти на " Голос країни " ? Чим , по Вашому , це шоу відрізняється від усіх інших ? Чи розраховуєте Ви за допомогою вже згаданого проекту досягти більшого успіху , ніж у попередніх ? Дуже дякую за відповіді. Бажаю Вам удачі.
Павел Табаков:
Дяже дякую!
Мені, в першу чергу, цікава різножанровість цього шоу. Воно зроблено для професіоналів. Я бачу багатьох людей, які професійно займаються музикою. Це і не дивно. Шоу професійне. Не кожен вокаліст заспіває з оркестром. Мені сподобався живий формат і різножанровість. Я подивився на своїх друзів, попитався, сказали, що класний проект. Я спочатку думав. На інше шоу я б вже не пішов. А тут все ж таки хочу показати себе не тільки, як ліричний співак. Павло Табаков має не тільки лірику. Я хочу це показати і донести.
Звичайно, розраховую. Ще більшого і більшого. :)

Понравился ответ? Поделись:

Ольга:
5
Пашо, вітаю вас з участю в ГК! Чесно кажучи, сподівалась Вас в ньому побачити ще в першому сезоні. А коли в півфіналі шоу почула "Тільки ти моя", одразу ж сяйнула думка: ну все! Це - знак! )))) В другому сезоні обов*язково Павло мусить з*явитись в Голосі. )) Пашо, бажаю Вам найперше успіху в "Голосі країни"! Бо Ваш голос по праву претендує, щоб називатись тепер - Голос України! Бережіть Ваш скарб! ) ) Зичу успіхів в стратегії й тактиці на шоу! )) Щиро Вам бажаю стрімкого успішного розвитку кар*єри, натхнення для для створення нових, чудових пісень та написання музики. Хай найзаповітніші мрії збуваються! Сімейного Вам затишку та тепла! Мочіть усіх!)))
Павел Табаков:
Дуже дякую! Стратегія і тактика дійсно важливі.
Дякую!

Понравился ответ? Поделись:

Юрій:
4
Павле! Ви є співак, який працює в різних музичних жанрах, починаючи від оперного співу до року. Чим Ви здивуєте своїх шанувальників на цьому проекті?
Павел Табаков:
Я би хотів показати джазові моменти мого голосу. Також ми записали альбом джазово-блюзовий. Хочу показати щось в цьому жанрі.

Понравился ответ? Поделись:

hagis:
3
1. почему вы не пробовались на шоу Х-фактор? и как вы оцениваете этот проект? 2. какие песни из репертуара Дианы Арбениной вы знаете? и какие готовы исполнить во время проекта?
Павел Табаков:
1. Щось мені не хотілося. Я подивився, був на двох зйомочних днях, подивився, як багато фріків проходить. І щось мені не дуже захотілося як солісту там виступати. Але ми там були з Арфеєм, виступали там як запрошені гості.
Гарне шоу. В кожній країні є Х-Фактор.
2. Не так багато пісень я знаю. Був на концерті, послухав. Просто не знаю, як пісні називаються. Романси під гітару - дуже класно, надзвичайно подобаються. І взагалі вона імпонує меня як людина. Я бачив, як Діана розповідає про Квін, вона мене просто захопила і надихнула.

Понравился ответ? Поделись:

Алеся Диденко:
3
Павел, здравствуйте! я без вопроса) просто хочу сказать, что вы очень замечательный человек с потрясающим голосом, да еще и бешеной энергетикой. желаю вам удачи и победы!!
Павел Табаков:
Спасибо огромное! Очень приятно!

Понравился ответ? Поделись:

Мария:
2
Добрый день! Паша, болела за Вас еще в "Шансе". Желаю Вам удачи в проекте! Очень рада была Вас увидеть в "Голосе страны". Вы замечательный певец. А вопрос такой: скажите, с кем из участников "Шанса" Вы поддерживаете отношения и сейчас, спустя несколько лет после его завершения, и где в интернете можно приобрести ДВД всех Ваших концертов, состоявшихся в городе Львове? К сожалению, на Вашем сайте информации об этом нет... Благодарю Вас за ответ. Спасибо большое Вам за Вашу музыку! Удачи на шоу!
Павел Табаков:
Дуже дякую.
Однозначно, Олеся, яка зараз в Голосі країни. Зі своїм конкурентом так само пересікаємося на студії, з Петром Дмитриченко. Ми з ним особливо дружимо, плюс переможець Шансу. В нас таке тріо. Це двохметровий красень і співак.
Маринка Маковій, Лєна Корнєєва, яка пише пісні. Я думаю, чоловік 10 контактує між собою.
Всі вони не продаються. Якщо я і записував, воли лежать в відеотеці. Пішов у люди тільки різдвяний концерт. Цей диск, можливо, можна десть знайти. Я його можу викласти в інтернеті.

Понравился ответ? Поделись:

Валерия:
2
Привет!Меня очень тронуло ,когда ты пел песню "Mama",как тебе работается с Дианой,почему ты именно ее выбрал,ты знаком с ее творчеством?
Павел Табаков:
Дуже дякую за таку гарну хвалу. Я трошки переживав, хоча виконував її не вперше.
Я був на концерті Діани, мені імпонує з нею спілкуватися. Вибрав її, бо імпонує її як людина, і я хочу трохи рокнролу в себе.

Понравился ответ? Поделись:

Едуард:
2
доброго дня Павло а скажить яка фiшка в тому як писать пiснi ?
Павел Табаков:
Я себе позиціоную не тільки, як співак, я називаю себе музикантом. Я володію 3 інструментами, пишу музику. В мене лежить недороблений мюзікл, бо в нашій країні дуже складно його продати.
В мене найкращі пісні виходять за 15 хвилин. І я кайфую від процесу.

Понравился ответ? Поделись:

Ирина:
2
Паша, добрый день! Являюсь Вашей поклонницей с 6 летним стажем ). Скажите пожалуйста, когда планируется следующий альбом и в каком стиле он будет? Спасибо за Ваше творчество. Болею за Вас в "Голосе Страны".
Павел Табаков:
Дуже приємно! Дуже дякую!
Я сподіваюсь, що після шоу я засяду серйозно в студії. Деякі речі ви вже чули. Буде гарний інтернешнл альбом, різними мовами.

Понравился ответ? Поделись:

В Европе ваша популярность больше чем тут? и как поживает Ваша группа Орфей?) спасибо за ответы! и победы в шоу!
Павел Табаков:
Орфей дуже добре себе почуває. Зараз готується до гастролів у Голандії. Вони там попадають у різні шоу. Вони виконують духовну музику, класику, світові хіти. Це просто обожнюють там.
А Амстердамі ми приїхали, а за тиждень до нас там виступав Поваротті. І знаєте, ми їх розірвали. Було багато артистів, а нас викликали на біс. Ми були в шоці.

Понравился ответ? Поделись:

Арбенина...):
2
ты куришь??? смотри мне, до встречи в воскресенье!)))))))))))))
Павел Табаков:
Насправді не курю. Мені вистачає диму від прізвища. :)
Тільки в останній пісні я заспивав, що хотілося курити.

Понравился ответ? Поделись:

енот:
1
если не выиграете в шоу ГК, чем будете заниматься дальше?
Павел Табаков:
Тим, чим і займався. Не відміняється випуск альбому, концерти. Займатись є чим. Творчість вирує. Мені приємно, що потрапив у Голос країни.

Понравился ответ? Поделись:

Павел:
1
вы когда-то сидели на диетах??)) если да, то какими были эти диеты)
Павел Табаков:
Що, так погано виглядаю? :)
Ніколи не сидів. Я великий солодкоїжка. Але постійно ходжу в зал, займаюся спортом. Обожнюю плавання. Напевно, мені цього вистачає для підтримки форми.

Понравился ответ? Поделись:

Иванна:
1
Недавно прошел конфликт с Пающими трусами и Арбениной, на чьей вы стороне? только не говорите, что вы не в курсе :) мы не поверим!
Павел Табаков:
Я дивився передачу. Я б не сказав, що це страшний конфлікт.
Діані не сподобалася дівчина с групи. Я просто глядач. Я не рефері. Я не буду коментувати.

Понравился ответ? Поделись:

Интер:
1
в чем успех Козловского? пчему после проекта "Шанс" он стал известен и до сих пор популярен? не хочу вас обидеть, но о вашем таланте, к сожалению, мало кто знает
Павел Табаков:
Шановний Інтер, Віталік просто попав відразу в свою нішу. Його побачили на Шансі і знали, що з нього зробити, як розвивати, які пісні писати. Він попав у нішу і там працює.
Я ніяких контрактів не підписував, був знятий один кліп. Те, що мене не було видно, то після проекту я поїхав на гастролі з Орфеєм. Абсолютно про це не шкодую.
Пісні творяться альбомами, концерти робляться.

Понравился ответ? Поделись:

Александр:
1
Хотите детей и жену? карьера всегда мешает семье или нет?)
Павел Табаков:
В якому плані, Олександр?
Дружина є. Донька є.
Це залежить від розуміння в сімї. Якщо люди розуміють, знають специфіку професії, це не буде перешкодою. Дружина каже, що більше дома треба бувати.

Понравился ответ? Поделись:

В каких странах вам больше всего нравится и почему? Не хотели бы вы стать лицом какой-нибудь торговой марки и что именно вы согласились бы рекламировать?:) П.С. ПОБЕДЫ В ШОУ!
Павел Табаков:
Я нічого не рекламував, хочу були пропозиції, повязані з прізвищем.
Обожнюю Францію. Я був там вже 24 рази. Ми обїздили всю Францію. Дуже імпонує мова, я її в побуті вивчив. Мені здається, що французи і італійі близькі до нашого менталітету.

Понравился ответ? Поделись:

Дарина:
1
Здраствуйте Павел!Расскажите вас Диана Арбенина не ругала когда у вас что-то не получалось)))))))Спасибо)))))))
Павел Табаков:
Не було навіть натяку. Ми дорослі люди. Все, що ви бачили в ефірі, все так і було.
Вона дуже приємна людина, я отримую насолоду від спілкування.

Понравился ответ? Поделись:

Вікторія:
1
А якби вас не обрала Діана Арбеніна, а скажімо обрали б Олександр Пономарьов та Олег Скрипка. Кого б з них обрали ви?
Павел Табаков:
Я навіть не думав над таким питанням. Скрипка до мене не повернувся, в нього свої бачення музичні. З творчість Пономарьова знайомий давно, завдяки його пісні я потрапив на проект Шанс.
Я би вірішив на сцені, запитав би у інтуїції.

Понравился ответ? Поделись:

Арбенина*)))))))))))))):
1
ты куришь???
Павел Табаков:
Не курю!!

Понравился ответ? Поделись:

Катерина**:
1
Привіт) дуже подобається як ти співаєш...творчих тобі здобутків...всього найкращого... чекаю та тебе у прямий ефірах, буду дуже вболівати) Які дівчата тобі подобаються* Полюбляєш ти читати, і що саме? І чому саме "Голос Країни", а не х-фактор, наприклад? Є ТИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ, В ЯКИХ?
Павел Табаков:
Дуже дякую!
Насправді, подобаються харизматичні дівчата, які несуть заряд в собі. Це внутрішній світ, коли цікаво спілкуватися з перших хилин. Обїхавши всю Європу, 100% стверджую, що українські дівчата найкращі.
Різні книжки читаю. Зараз читаю біографію Стінга. Перед тим читав інтернет-роман Януша Вишневського.
Я є в соціальних мережах, на Facebook і в Контакті.

Понравился ответ? Поделись:

наталья:
1
почему вы переехали в Киев? тут лучше?) снимаете вартиру или купили?)
Павел Табаков:
Я постійно мотався туди-сюди, іноді жив у поїзді. А тепер вирішив, що в Київі буде більше розвитку. Я не збираюся покидати Львів. Будуть різдвяні концерти. В цьому році не було, бо почався Голос країни. Хоча програму готували. Можливо, покажемо її восени.

Понравился ответ? Поделись:

Илья:
1
с кем вы общаетесь из тех, кто был с Вами в Шансе? и почему после Шанса лишь немногие продолжают быть на плаву?
Павел Табаков:
Пливе корабль якогось проекту, ви туди потрапляєте, а залишаю.ться одиниці, всіх інших висажують у відкрите море. Хто міє плавати, випливе.
Треба мати жилку, постійно йти до своєї мети. Якщо ти будеш бити у стінку в одну точку, ти пробєш її. Над цим треба задуматися. Я відчуваю покликання, я музикант.

Понравился ответ? Поделись:

Комментарии (3)

символов 999
 • Єлена 8 лет назад

  Доброго дня,Павло!!!Низькій уклін Вашому Таланту!!!Вперше почувши у "Шансі",була заворожена таким проникливим голосом!!!Це така рідкість-у Вас душа співає та іншим душам вже неможливо не підхопити цей спів.Та Ви вже є не тільки голосом,а уособленням України!Божої ласки та благословення Вам,Вашій родині та Діані (стала настільки рідною в Україні) на довгі-довгі роки!!! Питання: коли Ви плануєте найближчий концерт у Києві?Дуже раді будемо родиною відвідати!

  Прокомментировать Мне нравится
 • _Гость 8 лет назад

  замечательный певец желаю удачи

  Прокомментировать Мне нравится
 • _Гость 8 лет назад

  надежда

  Прокомментировать Мне нравится

Новости партнёров

Новости партнёров

Loading...
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more