Москаль о том, что будет с Луценко

3 20

Во вторник, 14 февраля, в 12.00 в гостях у news.tochka.net побывает народный депутат Геннадий Москаль.

В конце декабря прошлого года депутат от НУ-НС Москаль вступил в партию "Фронт Змін" Арсения Яценюка.

Москаль известен своими резкими заявлениями. Геннадий Москаль предложил перенести Конституционный Суд из Киева в город Жашков. И даже зарегистрировал соответствующий законопроект в Верховной Раде.

Депутат обвинил Черновицкую областную государственную администрацию и управление СБУ в "крышевании контрабанды". Также политик называл Чечетова главным сектантом Партии регионов.

А в понедельник, 6 февраля, Москаль требовал от премьера Николая Азарова объяснить, куда подевалась водка с Украины - почему ее стали изготавливать меньше.

Депутат считает, что Юрий Луценко имеет все шансы выиграть американский суд, но при этом отмечает, что приговор Луценко давно написан на Банковой.

Спросите у Геннадия Москаля, каким он видит приговор Луценко.

Задайте политику вопрос, почему он обвинил власти Черновицкой области в коррупции.

Поинтересуйтесь у депутата, почему он перешел в партию Арсения Яценюка.

‎Геннадий Москаль родился в селе Задубривка Черновицкой области. Окончил Черновицкий техникум железнодорожного транспорта. В 1984 году окончил высшую школу и Академию МВД СССР.

Занимал посты губернатора Закарпатской и Луганской области. Работал заместителем Министра внутренних дел Украины Юрия Луценко и заместителем председателя СБУ Валентина Наливайченко.

Осенью 2007-го на досрочных парламентских выборах стал народным депутатом Украины от НУНС.

Ответы 22

Жорік:
9
Як ви думаєте, на скільки можуть посадити Луценка? І якщо посадять, то як адвокати будуть діяти далі? Куди будуть скаржитися? І чи є сенс скаржитися, відверто кажучи? Дякую!
Геннадий Москаль:
Ви знаєте, що зараз йдуть судові дебати. Це остання стадія судового слідства. Після того буде останнє слово підсудного. І я думаю, суд сьогодні удалиться у нарадчу кімнату для винесення вироку. Про те, що вирок буде в пользу влади, в мене немає і не було ніяких сумнівів. Я би не хотів сьогодні казати про темні чи світлі сторони даного процесу, щоб не нашкодити Луценко у стадії апеляції. Потім я скажу своє відношення до того, що відбулося, бо якби все йшло б так, як було задумано, то сьогоднішній судовий процес міг би не відбутися, або було б допитано більше 10 свідків. Але я про це скажу пізніше. Сьогодні треба діяти по американському правилу, про яке кожен поліцейський говорить – «Всё, сказанное Вами, может быть использовано против Вас». Давайте дочекаємося цього процесу. Те, що він буде не в пользу Луценко, це однозначно. Далі дочекаємося апеляції, і потім я скажу свою точку зору.

Понравился ответ? Поделись:

Ваше ім’я *:
8
Геннадий Геннадиевич, а чем закончилась история с особняком Ющенко под Чикаго? он на вас в суд грозтлся подать. Так у вас действительно доказательства такие бли?
Геннадий Москаль:
Суд відмовив пану Ющенко у відкриття справи, більше він нікуди не звертався. Зі мною було на проводі радіо Чикаго, я чітко вказав адресу, де в українському селі в Чикаго знаходиться цей особняк 905-го року. Він був куплений не сьогодні, не вчора, навіть не цього року. Були дзвінки, які чітко говорили, що бачили його там, там робився ремонт. В мене є всі документи, які я готовий був представити у суді щодо цього будинку. Але суд не відбувся. І після бою махати руками немає сенсу.

Понравился ответ? Поделись:

Саша:
8
Сегодня на суде вы говорили, что на Луценко готовиолось покушение. Скажите, это было один раз или несколько? Как удавалось покушения предотвращать?
Геннадий Москаль:
Перший замах, який готувався, був підготовлений відомим в Україні і Росії Максимом Курочкіним. Його вдалося запобігти, бо самого Курочкіна застрелили в дворі суду. Засоби масової інформації цю історію детально розписували. В нього почалися вже якісь психічні розлади. Одна людина, яку, до речі, теж вбили у Дніпропетровську, мене попередила, що у Курочкіна поїхав дах, і він заказав і проплатив убивство Луценко. Я тоді був за те, щоб Юрій виїхав у безпечне місце, тим більше в нього роботи вже не було, це було після його звільнення. Міністерство внутрішніх справ і служба безпеки не могли забезпечити тоді безпеку в силу своєї низької професіональної підготовки і простого небажання цього робити. Це факт, який сьогодні можна розслідувати. Але що воно дасть? Замовник сьогодні мертвий. До речі, серія кривавих вбивств, які організував Курочкін, досі не розкрита, не дивлячись на замовлення тодішнього керівництва правоохоронних органів, не знайдена зброя, з якої вбитий Курочкін, не знайдені виконавці. Був проявлений повний непрофесіоналізм.
Були словесні погрози розправи, які передавалися в бесідах через певне коло осіб. Чи мали вони під собою реальну основу, чи це було просто бахвальство зі сторони авторитетів, про діяльність яких Луценко говорив відкрито, про це тяжко сказати, бо ми не зверталися за допомогою до правоохоронних органів, рахуючи їх нікчемними. Тому ми ці проблеми вирішували самі. Але якби Курочкін лишився живий, невідомо, чим би це все закінчилося, тому що заказ на Луценко від проплатив. Це йому коштувало 500 тисяч доларів.

Понравился ответ? Поделись:

Fanny:
7
Как вы оцениваете назначение на пост министра обороны Саламатина?
Геннадий Москаль:
Крайнє негативно. Це людина, яка до армії не мала абсолютно ніякого відношення. Це людина, біографія якої українському політику майже невідома. Інженер з видобутку вугілля міг би очолити Міністерство вугільної промисловості, і це було б закономірно. В такому стані і при такій розрусі, в якій сьогодні знаходиться українська армія, який був сенс виставляти кандидатуру Саламатіна, я абсолютно не розумію. Тим більше, його дика і зухвала поведінка в парламенті, як якогось дикуна, а не члена парламенту, абсолютно його скомпрометувала, як політика. І я рахував, що більше він у політичне життя України не повернеться. Але якими критеріями керувався президент при призначенні його на посаду, я не можу сказати. Це для мене дивина.

Понравился ответ? Поделись:

Соня:
7
Як ви вважаєте, Забзалюка справді хотіли купити, а він не дався? Дуже щось мутна історія навколо цієї історії з плівками
Геннадий Москаль:
Я, напевно, найбільше з депутатів говорив, що тушки переходять в більшість, створюють свої об’єднання, не з ідеологічних мотивів, а чисто з меркантильних. Я говорив навіть про схему, як це робиться. Але до переходу пана Забзалюка це не сприймалося громадянами, вони думали, що я перебільшую дані негативні процеси, які є сьогодні в українському парламенті. Мені навіть дивно, що Забзалюку дали таку маленьку суму. Коли почалося тушкування парламенту, коли почалася масова зрада, 1,2-1,5 млн це була середня ціна за одну тушку. При цьому, ніхто не платив з партійної каси, а зводили з конкретним бізнесменом, який є депутатом від парламентської більшості. Вони домовлялися, чи всі гроші одразу, чи частинами. Потім ще кожний місяць доплачували, хто як сторгувався. Це торги. Які були мотиви, хай з’ясовує Регламентний комітет, Генеральна прокуратура. Чи, можливо, по цьому питанню треба створити тимчасову слідчу комісію. Нехай вони виясняють це питання.
Це просто підтвердження того, що в Україні існує політична корупція. Цей факт підтвердила і та і інша сторона.

Понравился ответ? Поделись:

Баба Горпина:
7
Скажите, почему вы ушли из НУНС к Арсению Яценюку? Чего вы испугались? Или Яценюк что-то вам предложил, от чего вы не смогли отказаться?
Геннадий Москаль:
Я з НУНС не міг нікуди піти, я знаходжуся у фракції НУНС, як і сам Яценюк. Парламент складається з тих фракцій, право яких знаходитися у парламенті делеговано виборцями. Виборець проголосував і за мене, і за Яценюка. Я нікуди не виходив з НУНС, тільки я був вибраний по списку «Народної самооборони», яка не була політичною партією, а була громадською організацією. Народна самооборона мала 25% від загального списку НУНС, тому нас до парламенту попало 18 осіб. Решта були представниками інших 9 політичних партій, які складали даний блок.
Тому Яценюк нікуди не йшов, я нікуди не йшов, ми знаходимося в НУНС, в цій фракції працюємо. Питання мого вступу до «Фронту змін» полягає в тому, що «Народна самооборона» не може приймати участь у виборах, тому що лідер знаходиться у слідчому ізоляторі і буде осуджений. Без лідера партія не може йти на вибори. Нам потрібно або блокуватися, або вливатися до когось. Блоки сьогодні заборонені законом про вибори. Це була одна із поступок, на які пішла опозиція при голосування за закон про вибори. Таким чином, депутати, які лишилися в «Народній самообороні», повинні або не приймати участь у виборчому процесі, або йти самовисуванцем, що передбачено новим законом про вибори, або примкнути до якоїсь політичної сили. Іншого сьогодні виходу немає. Я можу примкнути тільки до тих, хто зараз знаходиться в опозиції до влади – «Батьківщина» або «Фронт змін». Програма, ідеологія, європейський вибір і розуміння політичної і економічної ситуації в країні «Фронту змін» мені більше імпонують.

Понравился ответ? Поделись:

Тема:
6
А как там самолеты Виктора Балоги? вы когда-то его обвиняли в частных перелетах за госсчет.
Геннадий Москаль:
Пан Балога літав неодноразово на літаках авіакомпанії «Україна», яка обслуговує вищих посадових осіб. Але вона предназначена для президента і прем’єр-міністра, туди голова секретаріату не входив. Все завмерло в Рахунковій палаті, КРУ, Генеральній прокуратурі. Я говорив і писав не однократні запити про його незаконні перельоти на літаках МЧС, все завмерло на тому ж рівні. Єдине, що вдалося тоді, це затримання літака, який він визивав з Австрії, пілотами були громадяни США. Літак був неростаможений, возив його по різним точкам України. Літак був затриманий митницею, мав бути переправлений в Бориспіль, і там мав бути конфіскований. Тоді пілот і оточення Балоги пробили всі колеса в літаку, сказали, що по технічним причинам переправити літак в Бориспіль неможливо. Тоді ужгородський суд прийняв рішення просто оштрафувати власників літака на доволі велику суму. І літак негайно втік назад в Австрію. І все знову пропало в генеральній прокуратурі, в секретаріаті президента, в службі безпеки, яка мала б це відслідковувати. В мене були всі дані державної служби, яка здійснює контроль повітряного простору України. Але Балога зі своєю партією і при нинішній владі є сателітом «Партії регіонів». Вони сьогодні в одній команді.

Понравился ответ? Поделись:

Василий:
5
Ну вот скажите мне, как такая мразь,как Рібаков смогла в Раду попасть. Он ведь и двух слов связать не может без матов, бизнесмен с непонятно каким бизнесом, таинственно пустой декларации доходов, но с машинами и квартирами огого! говорят и кабинет занимает он тот, в котором раньше Янукович сидел. откуда такое влияние у столь темной лошадки?
Геннадий Москаль:
Я в парламент іду пішки зі сторони м. Арсенальна. А по іншій стороні ходить пан Ківалов. І ми в один день помічаємо якісь сирени, крики, шум. Я би міг подумати, що їде президент чи прем’єр-міністр. Мікроавтобуси, джипи, лексуси, мерседеси їдуть, сиренами мигають. Я подумав, хто ж це їде. І коли ми зустрілися біля Маріїнського парку з Ківаловим, я спитав його, хто це їхав. Він сказав, що то Рибаков. Скажіть мені, що ця людина таке зробила для нашої держави, що всі мають розлітатися, бо він їде?
Наскільки я знаю, він свій бізнес заробив коло митниці. Коли я бачу, хто пішов з оточення «БЮТ», які були у найближчому оточенні Тимошенко і очікували на посади в разі її приходу на пост президента, мені було б ще страшніше, ніж сьогодні при керівництві «Партії регіонів». Пішли ті, хто імітував опозиційну діяльність, любов до лідера і партії з єдиною метою – зайняти певні посади в разі приходу Юлії Тимошенко на посаду президента України. Один із них – пан Рибаков. Коли призначили пана Хорошковського керівником митниці, Рибаков, грюкнувши дверми, пішов.

Понравился ответ? Поделись:

georg:
5
в интернете появляется много анонимок с жалобами милиционеров на начальство. как вы думаете, такие жалобы могут хоть как-то повлиять на МВД?
Геннадий Москаль:
Є закон про звернення громадян, де чітко написано, що анонімні листи не розглядаються, вони підлягають знищенню. Якщо представники міліції пишуть анонімки, то ми нормальній державі живемо? Вони давали присягу бути мужніми. Якщо хтось буде стріляти чи грабити когось, працівник міліції буде за рогом дивитися, а потім писати анонімку, що когось грабили чи вбивали? Це ненормальне явище. Якщо представник міліції не може твердо і чітко сказати, що в такій корумпованій системі працювати не хоче, то гріш йому ціна.
Анонімки не повинні перевірятися, братися до уваги, а повинні знищуватися. Інакше ми повернемося до подій, які були у Радянському союзі, коли через анонімки людину могли посадити.

Понравился ответ? Поделись:

Dafna:
5
А вас не пытались переманить в ПР или в группу Рыбакова?
Геннадий Москаль:
Ніколи до мене з такими питаннями ніхто не підходив, бо всі знають мою позицію.

Понравился ответ? Поделись:

Николай:
4
Минутка без политики: Вы любите футбол? Как выступит сборная Украины на Евро-2012? Ктос танет победителем турнира и собираетесь ли вы смотреть матчи чемпионата в живую?
Геннадий Москаль:
Мушу розчарувати читача, футбол я не люблю. Я очолюю обласний автоклуб «Буковина», який займається автомобільними гірськими перегонами. В кожного є своє хобі. Не всі 45 млн українців є любителями футболу.
Я на футбол не ходжу, не ходив і не збираюсь ходити, навіть якщо мене запросять на фінал Євро-2012.

Понравился ответ? Поделись:

Fedya:
3
Ви дужк часто критикуєте можновладців, то керівників Чернівецької області, то Балогу. Вам ніколи не погрожвали за це?
Геннадий Москаль:
Я сам з тих, що можу пригрозити. Я ніколи ніяких погроз не боявся. Я дотримуюсь таких принципів, що на все воля Божа. За кожного з нас давно все розписано. Хто має втопитися, втопиться, хто має бути застреленим, того застрелять. :)
Але треба бути оптимістом і не звертати на це увагу. Нехай за нас думає Господь Бог, і нас благословляє.

Понравился ответ? Поделись:

Вася:
2
Скажите, это правда, что депутаты много пьют даже не выходя из Рады? Слышал, что некоторые прямо на заседание пьяными являются. Вы такое видели?
Геннадий Москаль:
П’яних депутатів у парламенті я не бачив. В мене обмежене коло депутатів, з якими я спілкуюсь. Серед моїх колег, з ким я спілкуюсь, тих, хто п’є, немає.
Я особисто горілку не вживаю, можу випити бокал вина. Я рахую, що той, хто п’є горілку, може заробити собі кучу хвороб. Пийте вино, це живий продукт, який ніякої шкоди здоров’ю не принесе.
Я не ходжу у парламентський буфет. В мене кредо, що якщо я на роботі, я не їм. Я дозволяю собі вживання їжі тільки після закінчення роботи, зустрічей, конференцій.

Понравился ответ? Поделись:

Sister:
2
Как вы думаете, сколько платят прокурорам, которые обвинют луценко и обвиняли Тимошенко?
Геннадий Москаль:
Я думаю, що їм платять не більше, ніж їх заробітна плата.
Я ніколи не розділяю, що треба когось карати. Прокурор на державній службі, він виконує ті завдання, які покладені на нього. Відповідальність мають нести ті, хто дають йому ці вказівки. Можливо, інші судді чи прокурори виконували б ці завдання гірше. Тому думаю, що ніхто нікому не платить. Якщо вони не виконають завдання, їх звільнять, і вони взагалі не будуть нічого отримувати. І працювати їм буде ніде, бо зараз знайти роботу в Києві дуже складно, особливо юристам, яких в нас більше, ніж в іншій країні світу.

Понравился ответ? Поделись:

Чилябинск:
2
ну вы же также возглавляли целые облуправления МВД, луценко министром был. так почему сейчас власть критикуете за произвол в милиции? вы ведь сами там ничего не поминяли
Геннадий Москаль:
Моя автобіографія не є тайною приватного життя. Я робив в Міністерстві внутрішніх справ з лютого 2005 року по листопад 2005 року, потім був призначений головую Луганської обласної державної адміністрації. Якщо хтось думає, що я за півроку міг зробити там революцію, це неможливо.
Я хотів зробити революцію шляхом законодавчого забезпечення змін, як і міліції, так і в цілій правоохоронній системі. Ви можете знайти всі мої законопроекти на сайті Верховної ради. Але, на жаль, вони не були прийняті, так і лежать.

Понравился ответ? Поделись:

Melina:
2
Так что депутата и в правду, можно за 500 тыс. переманить из фракции?
Геннадий Москаль:
Це реальність українського парламенту. Це ще дуже дешево - 500 тис.

Понравился ответ? Поделись:

Артем:
2
Вы пользуетесь депутатскими льгоатми?
Геннадий Москаль:
Ні, жодними.
Залами офіційних делегацій в аеропорту, машиною, санаторієм Верховної ради я не користуюся, і вам не раджу. Безкоштовним проїздом у транспорті не користуюся. Я є автором законопроекту, щоб ці пільги скасувати, бо вони смішні. Житло я мав, тому не потребував житло від Верховної ради.
Один раз, каюсь, мені була потрібна невеличка хірургічна операція, і там була черга. І мені мої помічники сказали йти у поліклініку державного управління справами. Я туди пішов, і був дуже здивований, що вони не мають нічого. Мені дали список речей, які я маю купити за свої кошти, і попросили купити трохи більше, бо до них приходять пенсіонери, які не спроможні купити навіть це. Я все це купив, мені зробили операцію. Так, там менше черги, більш просторі кабінети, але матеріального забезпечення там абсолютно немає. Це один раз, коли я користувався пільгами.

Понравился ответ? Поделись:

канелюр:
2
Генадий Генадиевич, вот мне, чесно говоря, показалось, что Тимошенко и Луценко как-то уж слишком похоже себя ведут. Я имею ввиду то, ругань в суде, жалобы на здоровье и обещания разобраться с судьями за границей. При этом, у Тимошенко сегодня говорили, что у нее на лице полопались капиляры, а на другой день ничего такого у нее не наблюдалось. Луценко жалуется, что у него там чутли не рак и он умирает. Но он довольно живо себя ведет в суде. Так что это за общяя технология такая? Кто ее придумал? И кто у кого эту стратегию позаимствовал: Луценко у Тимошенко или наоборот?
Геннадий Москаль:
Як кажуть, від тюрми і від суми не зарікайся. Я б ніколи не хотів, щоб ви були в місцях позбавлення волі, ні при яких обставинах. Повірте мені, навіть вам самому складно передбачити, як ви будете там себе вести. Луценко був хворий ще до ув’язнення. Він що, має про них мовчати, не говорити, має здатися перед владою, повісити голову?
А задавати такі питання у відношенні Тимошенко є навіть некоректним. Жінці взагалі не місце в тюрмі, а тим більше політику.
А про якісь технології - це плод вашої фантазії.

Понравился ответ? Поделись:

Микола Іванович:
2
Євросоюз вже у відкриту каже, що доки Луценко і Тимошенко за гратами, ніякої Євроінтеграції не буде. Скажіть, невже там у вас у Раді всі такі глухі і дурні? Чи це який спеціальний маневр? Комусь вигідно, щоб Україна не наблизилася до ЄС? Про Росію не згадуйте, будь-ласка. Бо вже осточортіло звинувачувати когось там десь, за кордоном. Тут і своїх гальм, я так бачу, вистачає.
Геннадий Москаль:
Закордон тут не винуватий. Наша влада зайшла у глухий кут, зробила внутрішньополітичну, економічну кризу у державі, завела нас у велику боргову яму. Ми не наблизилися до ЄС, а ЄС вже просто махнув на нас рукою, як на країну, з якою треба говорити лише з позиції сили, санкцій, більш радикальних дій.
Щодо Росії, я багато їжджу по регіонах, особливо тих, які вважали, що як прийде Янукович, то стосунки з Росією стануть "мир-дружба-жвачка". Якщо Росія не сприймала Ющенка як президента, то вони непогано сприймали Тимошенко, всі питання вони вирішували з урядом. То сьогодні немає, з ким вирішувати питання. Вони не сприймають ні президента України, ні уряд.
Тому це глухий кут. Влада повинна йти сама, чи її потрібно поміняти у демократичний спосіб, що і буде зроблено в жовтні цього року. Я впевнений, що буде сформована більшість, яка відправить уряд Азарова у відставку.

Понравился ответ? Поделись:

La-SA:
1
Мне уже почти 2 года подробно рассказывают, какой ущерб нанес Луценко. Вопрос. В чем его личная выгода? Сколько наших денег ушло на содержание аппарата, пытающегося доказать "уголовность" дела Луценко?
Геннадий Москаль:
Грошей пішло багато. Як кажуть, «много шума из ничего».
Особистої вигоди і прямого умислу у Луценко немає. Цього не змогли доказати навіть під час слідства. Водій платив йому з власної кишені, ділився тою пенсією? Це смішно. Якщо громадянин звертається до Пенсійного фонду, йому там перераховують кожну копійку. Скажіть, невже пенсійний фонд платив гроші водію Луценко, не перерахувавши. Чи може Луценко сам сидів і нараховував зарплату своєму водію? Це все роблять фахівці.
Нічого Луценко з цього не мав. Це є просто підстава. Якби не ця, знайшли б іншу.

Понравился ответ? Поделись:

Андрій:
1
Шановний Геннадій Геннадійович! 1. Скільки ще, на Вашу думку, ця влада буде знущатися над людьми? 2. Як, на Вашу думку, Чи є ще запас терпіння у українського народа? Другими словами, скильки це неподобство ще буде при владі?
Геннадий Москаль:
Рівно до 28 жовтня 2012 року.
Просто не голосуйте більше за «Партію регіонів», комуністів, «Блок Литвина», «Єдиний центр», який є сателітом влади. І не буде нинішньої влади. Не треба йти арабським, лівійським шляхом. Владу можна змінити демократичним шляхом, шляхом голосування. Перше, приходьте на вибори, бо інакше ваш голос вкраде влада. Друге, не голосуйте за диванні партії, які йдуть на вибори тільки для створення довгого списку, бо ці голоси підуть владі. Віддайте голос за опозицію. Якщо ви віддасте голос владі, парламентській більшості, ви підштовхнете Україну до прірви. Беріть на голосування фотоапарати, камери, записуйтесь спостерігачами з ідейних міркувань, щоб вибори не були сфальсифіковані. Ми запрошуємо вас до співпраці з «Фронтом змін».
Подивіться, як Росія міняється з кожним днем. Хто міг подумати, що таке може бути в Росії? Люди самі прозріли. Поки ви не прозрієте, ніякий політик від непрозріння вас вилікувати не зможе.

Понравился ответ? Поделись:

Сірожа:
1
Генадій Генадійовичу, скажіть, от Юрій Віталійович часто різко висловлюється (це якщо м'яко сказати) на адресу суду і слідчих. То скаже що справу придумали ідіоти, то клопом обізве прокурора. Скажіть, оці всі лайки, чи можуть вони вплинути на рішення суду? Ніхто ж не любить бути клопом.
Геннадий Москаль:
Якщо б він навіть взяв відро з помиями і вилив на прокурорів і особисто на пана Вовка, то вони все одно не рішають ці питання. Він може обзивати, як хоче, це його конституційне право – захищатися любим шляхом, який не заборонений законом. Він захищається словесно, може, не зовсім загальноприйнятими в суді висловами. Багато з тих, хто дивився суд, не бачили, як ведуть себе кримінальні злочинці, там нормативного літературного слова взагалі не присутньо.
Суд може дати менше, якщо захоче, але не більше. Рішення суду у відношенні Луценко і Тимошенко писалося за межами Печерського суду, писалося в Адміністрації президента України.

Понравился ответ? Поделись:

Комментарии (3)

символов 999
  • Гость 9 лет назад

    Товарищи! Очень хороший вопрос задал некий "канелюр" об одинаковости "защитных технологий" Луценко Ю.В. и Тимошенко Ю.В.. И это отнюдь не плод его воображения,это очевидный всем факт. Если Луценко Ю.В. получит лишение свободы,то это будет на совести его адвокатов,которые не смогли убедить его признать вину хотя бы частично. Тогда бы ему условный срок был бы гарантирован. Но,очевидно, Луценко Ю.В. очень выгоден своим "соратникам" в качестве "политической жертвы режима", прошедшей "сталинские лагеря". Надеются,что зона прибавит популярности в народе. Действительно,не им же срок мотать...

    Прокомментировать Мне нравится
  • Гость 9 лет назад

    Молодец! Приятно читать

    Прокомментировать Мне нравится