Группа С.К.А.Й. расскажет о своем новом клипе «Струна»

2 20

 

16 февраля,  в 13.00 С.К.А.Й. расскажет о премьере своего нового клипа во время онлайн-конференции на e-motion.tochka.net.

14 февраля, на музыкальном youtube канале состоялась долгожданная премьера нового видео.

 

Ответы 58

Аліна:
17
Привіт С.К.А.Й. я дякую Вам за вашу творчість,і також за вашу нову пісню та кліп.Хотілося б дізнатись чому саме такий сюжет у кліпі,саме така історія,а також чия це була задумка!!щиро дякую)С.К.А.Й. Ви найкращі!!
Группа С.К.А.Й.:
Дуже дякую за хороші слова! Ми дуже раді, що Вам сподобалась наша пісня і наш кліп – нам вони також подобаються. Ми спеціально хотіли, щоб саме таким був сюжет кліпу, щоб учасники гурту не приймали візуальної участі в кліпі. Придумалась хороша історія, в якій ми хотіли показати різнобічність кохання молодого художника, який заплутався в собі. І нам дуже подобається, що в цьому кліпі немає хепі-енду, тому що хепі-енд – це взагалі, на мою думку, річ дуже абстрактна. Все, що не робиться, – все на краще.

Понравился ответ? Поделись:

Ярик:
5
Привет! Понравилось ли вам публика города Белой Церкви ? Знаете ли Вы хоть один иностранный язык?Какую мелодию вы выбрали бы, чтобы проиллюстрировать ваши отношения с любимым человеком? Есть ли вас дети ?Ваш ребенок верит в Деда Мороза? Вы поддерживаете в нем эту веру или хотите как можно скорее разоблачить этот миф?
Группа С.К.А.Й.:
Привіт! Нам сподобалась публіка Білої Церкви. Нам подобається публіка в будь-якому місці, якщо ця публіка відповідає нам взаємністю. Якщо публіка дерев’яна – важко з нею працювати, а якщо вона настроєна на контакт – це добре. І публіка в Білій Церкві нічим не відрізняється від публіки в інших містах.
Олег: Так, я досить непогано володію англійською мовою. Можу дещо сказати італійською.
Зараз – мелодія з пісні "Струна".
Так, двоє діточок. Арсен, якому два роки, – вірить. А Танечка – в Діда Мороза вже не вірить, але вірить в Святого Миколая.
Так, ми підтримуємо, тому що вважаємо, що дитинство саме в цьому і полягає, щоб вірити в дива, в якісь чарівні речі, такі як Святий Миколай і Дід Мороз. Головне, щоб це не затягнулось до більш старшого віку. Хоча...?

Понравился ответ? Поделись:

Васьок:
4
Привіт С.К.А.Й.!Підкажіть,коли ви приїдите у файне місто Тернопіль,до своїх земляків на концерт,що ви,уже забули про нас?Також запрошуємо вас у Чортків,будемо з нетерпінням чекати)))До речі,з прем"єрою вас,бомбезне у вас нове відео.Молодці,так тримати)))!Подаруйте диск з автографом будь ласка!!А то я нещодавно виграв на одному каналі,а режисери взяли його собі,а мені сказали,що вже нема!!Як ви вважаєте це справедливо?Також хочеться спитати,як ви ставитесь до того,що вашу музику можна скачати в інтернеті,а не купити,наприклад диск,чи за доллар у всесвітній павутині?
Группа С.К.А.Й.:
Про вас абсолютно не забули – будемо в Тернополі при нагоді.
Дякуємо!
При зустрічі – подаруємо.
Вважаємо, що це абсолютно несправедливо. Надалі спробуємо такі речі присікати.
Як я можу ставитись? Ми нічого не можемо зробити, на жаль, і ніхто не може нічого зробити з всесвітнім піратством. Тому ми зосереджуємо свою увагу на творчості і на музиці. Зараз в світі стільки команд, стільки музики, що музикант вже повинен бути щасливим, якщо його просто слухають і приходять на концерт.

Понравился ответ? Поделись:

Лена:
4
Скажите, будет ли диск с видео Вашего юбилейного концерта 8.12.11? Просто не все смогли побывать на концерте...
Группа С.К.А.Й.:
Так, внаслідок виникнення багатьох технічних причин з’явились деякі нюанси з виходом саме цього концерту на DVD. Але все одно повна версія концерту буде в Інтернеті – у наших соціальних мережах люди зможуть його побачити. Такий масштабний концерт ми робили на своїй практиці вперше, звісно, ми багато чому навчились. Перша частина концерту вже є в Інтернеті. Другу частину ми ще не випускаємо, тому що є питання з документацією, з авторськими правами, через те, що багато дуетів з різними виконавцями.

Понравился ответ? Поделись:

Аліна:
3
Хотілося б дізнатися,про ваші подальші концерти,та ваші плани на майбутнє,новий альбом,кліпи,нам дуже цікаво))дякую
Группа С.К.А.Й.:
Плани на майбутнє – писати нові пісні, нові альбоми і кліпи. Концерти треба дивитись в нашому концертному меню. Найближчий концерт відбудеться в Житомирі 20 лютого. Найближчий кліп – на пісню "Любов". Кліп зараз монтується, ми знімали його в місті Чернівці. І ще буде дуже багато сюрпризів, про які поки що промовчимо.

Понравился ответ? Поделись:

Лена:
3
Злравствуйте !!! Когда планируется выход нового альбома?))))
Группа С.К.А.Й.:
Ми почали працювати над матеріалом до нового альбому. Орієнтований робочий час – кінець 2012 року.

Понравился ответ? Поделись:

Лена:
3
Как Вы относитесь к соц сетям общаетесь ли со своими слушателями через них??)))
Группа С.К.А.Й.:
Олександр: Вони є, я думаю, що люди радіють з приводу того, що вони є. Особисто я ставлюсь до них пасивно-позитивно, тому що конкретно я не беру в них ніякої участі. Але, я думаю, що для групи – це добре.
Олег: Я приймаю активну участь в спілкуванні з нашими прихильниками в соцмережах з тієї причин, що існує багато клонів, які дезінформують наших слухачів, тому я намагаюсь приймати активну позицію в спілкуванні з нашими прихильниками. Це стосується відповідей на запитання, якихось суперечок, спростовування якихось легенд. Я вважаю, що краще в Інтернеті це буду робити я, ніж хтось це буде робити за мене.

Понравился ответ? Поделись:

Лена:
3
Будут ли еще какие нибудь дуэты с звездами шоу бизнеса??
Группа С.К.А.Й.:
Найближчим часом планується вихід дуетної пісні, яка присвячена "Євро-2012".

Понравился ответ? Поделись:

Андрій:
2
Чесно скажу! Пісня гарна, але кліп... Мені не сподобався... Я очікував, що буде щось класне, але... Розчарувався. Сюжет цього кліпу вже старий (я не маю на увазі, що сюжет вкрадений), я маю на увазі те, що один і тойже сюжет. Можна було щось і краще придумати. У вас є багато гарних кліпів, але це... Ну нітрохи не асоціюється з вашим гуртом. Ну це чисто моя точка зору! Але так Олеже, Ви молодець, гарна пісня!:)
Группа С.К.А.Й.:
Олександр: Це питання смаку, це особисте питання. Неможливо вгодити всім. Наприклад, мені він подобається, я вважаю, що це одна з найкращих наших робот. Тому що кліпи, де я плигаю з гітарою, мені вже сидять поперек горла. Робота дійсно хороша – доросла. А якщо подобається пісня – слухайте тільки пісню.

Понравился ответ? Поделись:

Olga:
2
Cпасибо, за ваши песни!!! и поддержку) была на вашем концерте Muza, песня Струна оттуда, невероятно приятно вновь услышать ее, воспоминания нахлынули)) будут ли изданы все песни из проекта Muza, и как скоро? и когда вы приедете в Харьков? ждем Вас!!!
Группа С.К.А.Й.:
Олег: Саме так: композиція "Струна" нам настільки сподобалась, що ми вирішили видати її в якості С.К.А.Й. До цього ставимось дуже позитивно. Дякуємо Вам за хороші слова! Я особисто буду займатись проектом Muza після "Євро-2012", тому що зараз дуже багато роботи.

Понравился ответ? Поделись:

Лена:
1
Олег расскажите как Вы познакомились со своей женой?
Группа С.К.А.Й.:
Я побачив свою дружину в іншій компанії в Тернополі. Я був змушений просто познайомитись з людьми, щоб вони дали мені її телефон. Потім я їй подзвонив і ми зустрілись. Ми зустрічались 4 роки: сварились, потім мирились, потім одружились. Зараз разом.

Понравился ответ? Поделись:

Наталі:
1
Привіт! Вітаю вас із новим кліпом! Він розкішний! І попередній кліп на пісню "зникаю" теж неймовірний... І в них є дещо спільне : в обох цих кліпах знялася одна дівчина... Хто вона? І як ви з нею познайомилися?
Группа С.К.А.Й.:
Саша: Конечно, странно, что Вы это заметил – мы старались снимать так, чтобы она выглядела по-разному. Мне кажется, что в одном клипе она одна, в другом – совершенно другая. Девушку мы нашли в Одессе, она лежала на пляже. Валяешься на пляже – можешь стать звездой клипов :) Нам повезло, что мы ее нашли. Она, как мне кажется, хорошо сыграла свои роли, красиво выглядит в кадре, поэтому клипы получились хорошими. Но на самом деле клипы получились хорошими, потому что песня хорошая.

Понравился ответ? Поделись:

freetoday@rambler.ru:
1
Здоровенькі були! Це вже стало для мене традицією питати Вас про одну річ))) Отже, колись моя сестра радила Вам почитати праці Григорія Кваші... їй дуже цікава Ваша думка.... і мені теж))) Але то таке... у мене ще є декілька питань... І так, яка у Вас марка автомобіля? Який Ваш улюблений колір? Як ви проводите вільний час? Як часто буваєте на Подолі? Як ставитеся до Гаррі Поттера? І ще одне ( це вже заради моєї подруги), як Ви ставитеся до гомосексуалізму? Вибачте, що так багато питаю.... Але буду дуже вдячна за відповіді! Люблю вашу творчість. Спасибі за все!
Группа С.К.А.Й.:
Олег: Привіт!
На жаль, не встиг почитати праці Григорія Кваші. Обіцяю, що подивлюся. В мене – автомобіль "Шкода". Колір – відтінки синього. Вільний час провожу з родиною, друзями, займаюсь спортом. На Подолі буваю часто. До Гаррі Поттера ставлюся по-людські. До гомосексуалізму ніяк не ставлюся. Дуже Вам дякую за питання і хороші слова!

Понравился ответ? Поделись:

angelica2009@rambler.ru:
1
Ваші пісні - найромантичніші, найліричніші і найдушевніші із усіх, які я знаю.... Вони впадають у серце... Напевно, на їх написання Вас надихає ваша дружина... Розкажіть про Вашу історію кохання.
Группа С.К.А.Й.:
Олег: Дякую!
Не лише дружина і пісні не лише про кохання. Якщо послухати альбоми і прийти на концерти... Я не знаю, що ще сказати. Чесно. Я просто дякую.
Всі мої історії кохання є в моїх піснях і частково в кліпах.

Понравился ответ? Поделись:

asyakicya@mail.ru:
1
Любі мої, дорогенькі і рідненькі, коли ж у Полтаву завітаєте???? Ми вас так чекаємо!!!!! Обіцяю, що коли приїдете, я поведу на концерт всю свою родину! Моя мама, зокрема, вас дуже поважає і любить! І, можливо, ви виступите у нас з проектом "муза"?... Полтава по своїй атмосфері дуже схожа на Париж... І такий романтичний характер мого міста дуже пасував би під даний проект!
Группа С.К.А.Й.:
В Полтаву ми приїдемо, як і в кожне місто! Чекайте на нас і слухайте нашу музику. Дякуємо! Обов’язково приїдемо.

Понравился ответ? Поделись:

nudrud@ukr.net:
1
Привіт, пане Олеже) Дякую вам за те, що надихаєте мене! У мене таке питання: як ви порівнюєте Києво-Могилянську Академію і "КИМО" ? Наскільки я знаю, в обох університетах ви очолювали конкурс краси... Дуже цікава ваша думка! І ще раз спасибі вам за вашу творчість! Вона допомагає жити! Без вашої музики просто ніяк...)
Группа С.К.А.Й.:
Дякуємо!
Ці два навчальних заклади – концептуально відрізняються. І конкурси краси вдалі, тому що українські дівчата – найгарніші.

Понравился ответ? Поделись:

Ksusha Lipinskaya:
1
привіт мій улюблений С.К.А.Й!!! слухаючи вас просто кайфую:)ви дуже дуже чудові...Ваші пісні змушують замислитися про багато речей...дякую Вам за те що ви робите! пісня "Струна" класнааа...кліп теж цікавий..тільки шкода,що саме вас у кліпі не було...чому саме така задумка?
Группа С.К.А.Й.:
Саша: Во-первых, так хотел сам Олег. Я только обрадовался этому, удалилась половина работы при монтаже и съемках. Мне кажется, что для этой песни так даже лучше: когда человек может и прослушать песню, и задуматься о чем-то своем. Чтобы показать человеческие отношения такими, какие они есть – с хорошим и плохим. И опять же, неважно, если у этих двух людей что-то не получилось, это не значит, что все у них в жизни дальше будет плохо. Может быть, в дальнейшем они станут больше ценить людей. Любые отношения – это продолжение каких-то предыдущих отношений. Вся жизнь – это большое кино. Спасибо!

Понравился ответ? Поделись:

Аліна:
1
На яку пісню хочете зняти наступний кліп?І в яких містах Вас чекати з туром?)дякую(ви чудові)
Группа С.К.А.Й.:
Наступний кліп буде на пісню "Любов". Дякуємо!

Понравился ответ? Поделись:

Лена:
1
Как Вам удается писать такие классные песни??? Что вдохновляет на их написание?
Группа С.К.А.Й.:
Ми стараємося і приділяємо багато часу нашому робочому захопленню. Надихає все, що є навколо нас, – наше життя.

Понравился ответ? Поделись:

Лена:
1
Расскажите о сврих семьях?
Группа С.К.А.Й.:
Небезпечне запитання. Так одразу не розкажеш. Вони у нас є –
всі живі і здорові. Це найголовніше.

Понравился ответ? Поделись:

Лена:
1
Вас часто узнают на улице просят афторгафы, фотографируются???
Группа С.К.А.Й.:
Досить часто. Бувають і кумедні випадки, коли просто проходять і під ніс бормочуть, що "очень похожи" :)

Понравился ответ? Поделись:

Лена:
1
планируется ли тур по Украине??
Группа С.К.А.Й.:
Планується, звісно. Зараз виникло дуже багато технічних запитань. Але, ми сподіваємось, що вони не завадять нам.

Понравился ответ? Поделись:

Лена:
1
Я слушаю Вас уже давно с 2006 года))) Творческих успехов Вам новых классных песен, клипов, концертов)))) Можна открытку с Вашими афтографами??? Буду очень благодарна :)
Группа С.К.А.Й.:
Дякуємо! Слухайте нас! Приходьте на концерт!

Понравился ответ? Поделись:

Лена:
1
Какую книгу прочитали за последнее время?? Какой любимый автор??
Группа С.К.А.Й.:
Зараз я читаю "Сніг" Орхана Памука.

Понравился ответ? Поделись:

Лена:
1
Какую музыку любите слушать?
Группа С.К.А.Й.:
Олег: Якісну. Слухаю дуже багато. Зараз в автомобілі у мене – Джимі Калам, Wolfmother і Phoenix.

Понравился ответ? Поделись:

Лена:
1
Олег, Вы любите готовить? Какое коронное у Вас блюдо?
Группа С.К.А.Й.:
Олег: Люблю готувати, коли є час і настрій. Смачно готую борщ, також непогано готую пасту болоньезе, картоплю... Полюбляю італійську і японську кухню – готувати і їсти.

Понравился ответ? Поделись:

Лена:
1
Будет ли песня на аглийском, русском или каких то других языках?
Группа С.К.А.Й.:
Олег: Англійською буде. Планується концертна програма, яка буде побудована на англомовних піснях. Також в альбомі буде декілька англомовних пісень. Незабаром ви почуєте дуже класну композицію, яка заспівана англійською мовою, – "High time to see Ukraine" (до великого соціального проекту в Україні "Саме час побачити Україну"). Це мій перший досвід такого широкого англомовного звучання. Поки що мені подобається те, що я чую. Сподіваюсь, вам також сподобається, тому що пісня – дуже крута.

Понравился ответ? Поделись:

Валерия :
0
Когда вы сможете снова посетить город Донецк? вы вас очень ждем
Группа С.К.А.Й.:
В березні. Поки що є така інформація.

Понравился ответ? Поделись:

аквамариновий капелюшок:
0
Люблю вас))) колись напишу про вас книгу... а що ви любите читати?
Группа С.К.А.Й.:
Дякуємо! Нам дуже приємно! Дуже хотілося б прочитати цю книгу!
Олександр: Я думаю, що є багато хорошої літератури.

Дуже всім дякуємо за запитання! Було дуже приємно чути від вас хороші слова і компліменти стосовно нашої творчості, читати справді об’єктивну критику. Будьте з нами, слухайте нашу музику, дивіться наші кліпи, приходьте на наші концерти – ми працюємо для вас. З вами завжди ваш гурт С.К.А.Й. До побачення!

Понравился ответ? Поделись:

Ярик:
0
Ви КОГДАТО ДРАЛИСЯ ДРУГ З ДРУГОМ?
Группа С.К.А.Й.:
Не хотілося б.

Понравился ответ? Поделись:

Комментарии (2)

символов 999

Новости партнёров

Новости tochka.net

Новости партнёров

Loading...