Парубий о скандалах в Раде

4 20

В пятницу, 16 марта, в 11.00 на  news.tochka.net состоится вэб-конференция с народным депутатом Андреем Парубием.

Более месяца назад Парубий оставил ряды партии "Наша Украина", объясняя свое решение тем, что он потерял надежды на реформы в партии Виктора Ющенко.

А год назад Андрей Парубий подрался с депутатом Олегом Ляшко, когда тот выкрикивал оскорбления  в адрес Виктора Ющенко в эфире Свободы Слова Савика Шустера.

Андрей Парубий заявлял, что Президент Янукович ведет себя перед премьером России Владимиром Путиным, "как бандерлоги перед удавом Каа" и ездил на митинги оппозиции в Москву.

Парубий требовал от СБУ проверить информацию о причастности министра обороны Украины Дмитрия Саламатина к деятельности  иностранных разведок.

Депутата обвиняли в том, что он бросал шашки на заседание Верховной Рады во время голосования вопроса по ратификации харьковских соглашений. Правда, сам Парубий эти обвинения категорически опровергал. А еще политик болгаркой срезал железный забор пред Радой.

Спросите у депутата, что он знает о связях министр обороны и иностранной разведки?

Задайте вопрос политику, почему он именно сейчас вышел из партии Ющенко?

Узнайте у политика, почему депутаты так часто дерутся в Раде?

Спросите депутата, верит ли он в объединение оппозиции?

Андрей Парубий родился в 1971 году в городе Червоноград на Львовщине. В конце 80-х годов организовывал первые в Украине пикеты.

Окончил исторический факультет Львовского государственного университета им. И. Франко. В 1989 был арестован за организацию несанкционированного митинга.

Несколько раз избирался депутатом Львовского областного совета. Был активистом Оранжевой революции в 2004 году и комендантом Украинского дома в Киеве.

В ноябре 2007 стал народным депутатом Украины от Блока "Наша Украина - Народная Самооборона".

Ответы 20

София:
5
Скажите, вам весело работается в Раде? Судя по фотографиям в СМИ депутаты ничего не делают кроме разглядывания голых барышень и игрушек на айпадах.
Андрей Парубий:
Доброго дня.
Напевно в когось було тяжке дитинство, але скажу Вам відверто, що депутати є різні, як, напевно, в будь-якій професії є різні люди. На жаль, треба визначити, що в Раді багато депутатів, які туди попали випадково, які поняття не мають, що таке законодавча діяльність, що таке публічна діяльність. Достатньо промоніторити діяльність будь-якого депутата (це можна зробити на сайті ВР) і буде видно, хто з депутатів займається законодавчою і публічною діяльністю, а кому дійсно нема що робити в залі, тільки бавитись в іграшки Я теж бачив фотографії кількох депутатів, яких журналісти знімали під час таких занять. Але, повірте, є значна частина депутатів, які займають активною законодавчою діяльністю, які займаються депутатською діяльністю в широкому розумінні. Зокрема я багато часу приділяю правозахисній діяльності, для підтримки тих новітніх політв’язнів, які сьогодні опиняються за ґратами. І якщо повноцінно займатись цією діяльністю, звичайно, часу на будь-яки забаганки і іграшки не залишається.

Понравился ответ? Поделись:

Костя:
5
Скажіть будь ласка, де Ви так добре навчилися кидатися димовухами і користуватися болгаркою?
Андрей Парубий:
Ніде не вчився. Просто змалку виховувався в родині, яка була вислана в Сибір за участь в УПА, і там я добре навчився розуміти і знати, що таке Україна і як треба захищати її інтереси. Власне, цей стимул для мене головний в моєї діяльності, а все інше – це тільки засоби. Що стосується "болгарки", хочу сказати, що до того разу я жодного разу не тримав в руках "болгарки". Напередодні того, як спільно з журналістами було прийнято рішення, що треба спиляти паркан, я в "Епіцентрі" її купив за свої гроші і вечором випробовував її в номері готелю, де я живу. Правда, не було на чому випробовувати. Мені помічник радив ручку від дверей відпиляти, але я не став цього робити, тому що це державне майно. Я просто випробував, як вона працює. До речі, коли вже безпосередньо пиляв паркан, виявилось, що це набагато важче, ніж я думав. Але, тим не менш, мені здається я з завданням я справився.

Понравился ответ? Поделись:

Вася:
3
Скільки зараз отримує народний депутат?
Андрей Парубий:
Заробітна плата народного депутата становить 12 з половиною тисяч гривень. Ще є надбавки за головування в комітеті, за керівництво фракцією, наскільки мені відомо (оскільки я їх не отримую), вони становлять тисячу гривень. Це надбавки за керівні посади у Верховній Раді України. Можливо керівництво отримує ще якусь надбавку. Можу сказати особисто за себе, що частину цих коштів я щомісяця передаю громадським структурам. Це є публічно, це ті громадські структури, які діють на Львівщині, – Організація української молоді "Спадщина", Громадська організація "Тустань". Крім того, досить часто, займаючись правозахисною діяльністю, зі своєї зарплати я оплачую адвокатів, які захищають політичних в’язнів. Тому говорити, що ця зарплата є повним місячним доходом, було б перебільшенням. Фактично та частина грошей, яка лишається в сімейному бюджеті, набагато менша.

Понравился ответ? Поделись:

Инесса:
2
Андрей, скажите, почему депутаты уходят из партии Ющенко? Вы, Омельченко и т.д.
Андрей Парубий:
Я свого часу цей момент прокоментував в своєму блозі на "Українській правді". І хочу ще раз повторити, я вважаю, що всі політичні сили повинні об’єднатися в боротьбі проти команди Януковича. Але, на жаль, я побачив, що немає таких тенденцій. На жаль, об’єднання сприймається не всіма політиками. І коли після 22 січня я побачив, що голова партії (Віктор Ющенко), до якої я входив, пішов на день Злуки не на мітинг опозиції, де була зібрана вся опозиція, а пішов на святкування до Януковича, – це було ключовим в прийнятті мого рішення, хоча дискусія з цього приводу була і раніше. Але власне після цього випадку я прийняв рішення про вихід з "Нашої України", бо для мене інтереси України і української справи важливіші, ніж політичний інтерес – виходячи з цього я і прийняв рішення і вийшов з лав "Нашої України".

Понравился ответ? Поделись:

El_J:
2
Подскажите, как спилить забор вокруг Рады
Андрей Парубий:
Треба піти в "Епіцентр", купити "болгарку" і спиляти. Чому власне я це робив? Тому, що паркан став символом влади, бо ця влада набудувала парканів по всій країні. Вона відгородилась величезним парканом від свого народу і намагається підсилити правоохоронні ограни, які б захищали її від власного народу. Цей паркан навколо Ради став просто символом цієї влади. Суть дій була символічною – поламати паркани між владою і людьми. Тим більше, як виявилось, ніхто не давав дозвіл на встановлення цього паркану, не було його власника. І коли ці документи були озвучені, до мене звернулись журналісти, сказали, якщо це нічия власність, для будь-якого громадянина така дія може нести кримінальну відповідальність. І зважаючи на те, що я, на відміну від простих громадян, маю недоторканість і це дає мені більшу можливість для протесту, я згодився на цю акцію. І за допомогою "болгарки", як найбільш ефективної дії, я спиляв кілька секцій паркану. Це мало нести символічну дію. Власне після цього раптом знайшовся власник, раптом стало відомо, хто поставив цей паркан.

Понравился ответ? Поделись:

rekviyem:
2
Планируете вступить в какую-то партию? Или создать свою?
Андрей Парубий:
На сьогодні я є позапартійним. Я вважаю, що сьогодні головне завдання, яке стоїть перед опозицією, – це об’єднатись. І оптимальним було б йти на вибори єдиним списком. Я вважаю, в цілому, що партійність у відповідальні для України часи має і певну негативну річ, оскільки створює певну конкуренцію між різними політичними силами. Я вважаю, що в такий визначальний період як сьогодні, важливо думати інтересами вищими, ніж партійними, – інтересами України. І вважаю, що політичні сили мали б об’єднатись в єдиний список і виставити єдиного кандидата по кожному окрузі. Це була б найбільша запорука перемоги, бо восени 2012 року на виборах буде визначальний для України період. Або ми переламаємо існуючу тенденцію і повернемо Україну до нормального розвитку на європейський шлях, або в Україні будуть зростати тенденції авторитарної держави і за кілька років зможемо опинитися в державі типу Білорусі або типу Росії. Тому на сьогодні моя головна ідея – це не агітація за ту чи іншу партію, а об’єднання всіх опозиційних сил для перемоги на виборах в 2012 р. Тому сьогодні я думаю не про партійність, а пропагую і думаю про те, як об’єднати політичні опозиційні сили і як вийти одним списком, однією колоною на ці вибори.

Понравился ответ? Поделись:

Les:
2
как вы думаете, почему Королевскую выгнали из БЮТ? вы и после этого верите в то ,что оппозиция может объединиться?
Андрей Парубий:
Я не хотів би коментувати події в середині БЮТ, я вважаю, що це їх рішення і їх справи. Намагаюся в принципі відмовитись від будь-якої критики тих політичних діячів, які себе називають опозиційними. Якщо БЮТ одноголосно як фракція пішли на це рішення, значить у них були на це підстави. Якщо це рішення було прийнятне – я поважаю і приймаю це рішення. Вже той факт, що Королевська вийшла з КОДу вважаю неправильним політичним кроком. Бо на сьогодні КОД є найбільш оптимальним майданчиком для об’єднання опозиції і найбільш оптимальною платформою, в якій опозиція може свої дії скоординувати. І вважаю, що вихід з КОДу – це неправильний політичний хід і можливо це політична помилка. А можливо просто дія, яка кимсь спровокована. Я не хочу гадати з цього приводу, але вважаю, що сьогодні всі сили повинні об’єднуватись в КОДі, а не виходити з КОДу, якщо вони є опозиційними.

Понравился ответ? Поделись:

дилема:
1
ми по телевізору бачимо, як депутати в Раді чубляться, б'ються, дуже славно критикують олне одного з трибуни, але я чула версію, що це такий лише вигляд створюється, а насправді поза ефірами всі дружні, і регіонали з бютівцями і нашоукраїнці, скажіть, то може бути правдою?
Андрей Парубий:
Це один з поширених стереотипів. 27 квітня, коли ПР просовувала Харківські угоди для того, щоб їх синхронізувати з рішенням Російської Думи, коли бандити з ПР напали на сектор "Нашої України", то цілий ряд моїх колег-побратимів після цього попали в лікарню. У Володимира Карпука був не просто зламаний ніс, в нього була потрощена кісточка носової перегородки. Теперішній міністр оборони Саламатін величезну кількість разів наносив йому удари, хоча людина нездатна була захищатись і фактично втрачала свідомість, але він продовжував наносити жорстокі удари. Мій інший побратим Олесь Доній після цього більше місяця лежав в лікарні. Тому я хочу сказати, що ці чутки, які поширюються, є перебільшенням. І буває образливо і прикро, коли хтось так думає. Дійсно є багато депутатів, для яких ідеологія і цінності не мають ніякого значення. Але, повірте, в Раді є багато депутатів, які готові захищати інтереси України, які стоять на своїх ціннісних позиціях і для яких речі, які вони оголошують в ефірах, є не пустими фразами, а виходять з власних переконань.
Сьогодні має стояти питання про можливість приватизації української ГТС. Коли кілька днів тому стояло це питання, я першим вийшов на трибуну ВР для того, щоб дати знати, що це питання не може стояти на розгляді ВР. Сьогодні я також буду в залі, і якщо Литвин поставить це питання на обговорення, я теж вийду на трибуну ВР і закличу своїх колег з опозиції заблокувати трибуну, щоб не допустити цього голосування. Оскільки я переконаний, що якщо ми знімемо заборону на приватизацію ГТС, дуже швидко може бути прийняте рішення про повну або часткову передачу ГТС під вплив "Газпрому" і після цього буде втрачений один з головних аспектів енергетичної національної безпеки нашої держави. Ми знаємо, який серйозний тиск йде від Російської Федерації, ми знаємо, що керівництво і уряду, і команди Януковича схиляються до такого варіанту. Але, розуміючи, що це буде величезний удар для української держави, сьогодні я і мої побратими зробимо все можливе, щоб це питання не було проголосоване в залі, щоб лишилася заборона на продаж української газотранспортної системи.

Понравился ответ? Поделись:

Жора:
1
почему Рада не избрала нового уполномоченного по правам человека, получается что у Украины сейчас вообще нет омбудсмена?
Андрей Парубий:
Дякую за запитання. Це був цікавий момент. Він характерний тим, що вперше за останній рік провладна коаліція дала збій у своїй діяльності. Адже відомо, що кандидатура від влади була погоджена в Адміністрації Президента. Тим не менше, провладна коаліція не змогла набрати необхідної кількості голосів. Є причини: насправді членів провладної коаліції ніколи і близько не має стільки в залі, скільки є голосів. Вони голосують великою кількістю карточок, а коли приходить момент особистого голосування (адже вибори омбудсмена – це персональне голосування бюлетенями), виявляться, що вони навіть не здатні привести в Раду тих депутатів, які і дороги до Ради не знають і жодного разу не були в Раді. Це з одного боку показало, що вони не спроможні голосувати так, як це зазначено в українській Конституції. А з іншого – продемонструвало, що їх внутрішні конфлікти починають вже виходити назовні. І те, що вони сьогодні один одного звинувачують в тому, хто не дав голосу – це свідчення того, що вони вже втратили підтримку не тільки в суспільстві, а починають втрачати підтримку всередині. І вони вже не здатні мобілізовувати депутатів так, як раніше. Я думаю, це дзвіночок про те, що ця коаліція дуже швидко буде розпадатись. А вважаючи на те, як падає рейтинг Януковича і ПР, ми ще будемо свідками, коли перед виборами вони будуть тікати з ПР для того, щоб на мажоритарних округах йти як незалежні кандидати і ховатися від тої відповідальності і негативу, які з кожним днем збирає провладна команда.

Понравился ответ? Поделись:

zigner 9:
1
Как вы относитесь к тому, что Виктор Балога, которого называли правой рукой Ющенко, его серым кардиналом вот уже столько времени является министров в правительстве Азарова, фактически работает с Януковичем? Что это - предательство?
Андрей Парубий:
Звичайно, що негативно відношусь. Я вважаю, що на сьогодні команда Януковича веде себе дуже часто швидше як окупаційна адміністрація іншої держави, а не як влада незалежної держави. Я вважаю, що участь в цій команді не робить честі жодному з політиків.

Понравился ответ? Поделись:

Соня:
1
Пане Андрію, ну от скажіть, коли закінчиться це знущання над простим українцем? здирають з нас останню сорочку, чув, що ще якийсь податок на смерть вигадали, то і померти людям вже спокійно не дадуть?
Андрей Парубий:
Ви знаєте, я нічого не чув про податок на смерть. Але ваше питання, це загальне свідчення того стану, який є в державі. На жаль, Янукович, який йшов на Президентські вибори з гаслами "Покращення життя вже сьогодні", за той період, коли він є Президентом, доводить людей до злиднів і до такого відчуття реальності. Ця команда виявилась неспроможною проводити реформи і покращити життя кожного. Ми бачимо, що кожна реформа, яку вони розпочинали, завершувалась величезними соціальними вибухами і призводила до ще більшого зубожіння простих людей. Тому маємо усвідомити, що чим довше буде ця команда при владі, тим більше буде погіршуватись життя будь-кого з українців. На питання "Коли це закінчиться?" можу сказати одне: 30 жовтня 2012 року будуть вибори, на яких громадянин має той день, коли від нього залежить майбутнє держави. Якщо ми не будемо байдужими в цей день, якщо ми в цей день зможемо не тільки висловити свою громадянську позицію, а ще і відстояти результат виборів, я думаю, у нас є величезні шансі відсунути цю команду принаймні з законодавчого органу нашої держави – з Верховної Ради України. Відповідь тут може бути одна: ми повинні бути мобілізовані, ми повинні вірити в зміни і хотіти змін, і восени цього року у нас є всі шанси зупинити процеси руйнації української держави і української економіки, які проводить команда Януковича.

Понравился ответ? Поделись:

Катя:
1
Більшість у ВР планує поставити на голосування зняття депутатської недоторканності. Водночас відомо, що на Вас "висить" переслідування за дії проти Харківських угод у ВР. Це якось вплине на Ваше голосування щодо недоторканності?
Андрей Парубий:
До мене в останній тиждень дуже часто журналісти звертаються з цим питанням. Відомо, що блок НУ, ідучи на вибори, мав це одним зі своїх ключових гасел. На сьогодні є кримінальна справа, до речі, за цією кримінальною справою передбачено до 10 років позбавлення волі. І слідчий мені сказав дуже відверто, що з моменту, коли я втрачаю недоторканість, тут же Прокуратура повинна пред’явити мені звинувачення і, швидше всього це буде досудове ув’язнення в СІЗО. Я для себе прийняв одне важливе рішення – в будь-якому разі я буду голосувати за зняття депутатської недоторканості. Оскільки я вважаю, що актуальність цього питання не змінилась. Завдяки існуванню недоторканості в депутати приходять кримінал, олігархи – ті люди, які не бувають в Раді, а якщо бувають, то займаються зовсім не депутатською діяльністю. Зняття депутатської недоторканості обмежить бажання багатьох бізнесменів і представників криміналу йти в депутати. Це дозволить підняти політичний рівень суспільства і ВР України. Тому, не зважаючи на те, які можуть бути для мене особисті загрози, я буду голосувати за цей закон (як я голосував весь час, який був депутатом). А з приводу можливих репресій, я ще раз повторюю: за півроку будуть вибори, я переконаний, що на цих виборах почнеться кінець епохи Януковича. І я переконаний, що якщо ми будемо єдиними, ми зможемо усунути цю владу від прийняття найважливіших рішень. А розмінювати особистий інтерес на інтерес загальнодержавний – я такого ніколи не робив і не буду робити.

Понравился ответ? Поделись:

web:
1
А правда, что стать депутатом нынче стоит несколько миллионов долларов?
Андрей Парубий:
Ні, я думаю, що це перебільшення. Але правда полягає в тому, що справді деякі політичні сили, особливо користуючись закритими списками, допускають участь в своїх списках бізнесменів. Ці бізнесмени можуть проплачувати виборчу кампанію, можуть фінансувати політичну силу. Але це є, думаю, кілька відсотків від ста. Бо величезна кількість депутатів, моїх знайомих – це звичайні люди. В мене є знайомий доктор Карпук з Волині – це звичайний лікар, який все життя займався практичною медициною і, звичайно, ніяких мільйонів в нього не було, нема і бути не може. Коли йдуть чутки про те, що депутатське місце дорого коштує, це йдеться про два аспекти. Йдеться про те, що деякі політичні сили можуть мати бізнесменів в своїх списках. Я думаю, що особливо ця тенденція зросте з поверненням мажоритарної системи, де справді величезна кількість фінансів може вирішувати перемогу на тому чи іншому мажоритарному окрузі. Але цього не можна сказати про всіх депутатів. І очевидно це йдеться лише про певну категорію депутатів, яких легко впізнати: це ті депутати, які не ходять на сесії, в яких нема жодного закону, жодного виступу з трибуни. Ті, які за гроші прийшли лобіювати свої бізнесові інтереси, – це ті люди, які першими побігли в "тушки". Це ті люди, яких неможливо побачити на сесійних пленарних засіданнях Верховної Ради.

Понравился ответ? Поделись:

Стефанія з Тернополя:
0
Пане Андрію, що ж це таке з демократичними силами робиться, то Свободу звинувачують у співпраці з Януковичем, тепер вже Королевську, це що така війна проти опозиції, щоби людей налаштувати проти?
Андрей Парубий:
Я в принципі уникаю будь-якої критики тих політичних сил і тих опозиціонерів, які себе позиціонують як опозиційні. Я вважаю, що боротьба між собою на сьогодні є найбільш небезпечною. Але разом з тим вважаю, що є така небезпека – влада буде використовувати партійні і особисті амбіції певних лідерів для того, щоб розколоти опозицію. Тому я вважаю, що вихід з КОДу є неправильним і недопустимим кроком, вважаю, що політичні сили (незважаючи на те, які відносини у них були до цього) повинні сьогодні об’єднуватись на платформі КОДу і виходити на новий рівень співпраці, а не займатись взаємопоборюванням.

Понравился ответ? Поделись:

sim sim 211:
0
так это вы бросили ту шашку или нет? а то разно что-то говоорят
Андрей Парубий:
Сьогодні ця справа перебуває в Прокуратурі, по ній відкрита кримінальна справа. Я не хотів би забирати хліб у слідчого, який всіма силами намагається довести цей факт. Лишимо прерогативу для нього у визначенні цього питання. Я можу сказати, що в той день я захищав інтереси України. В той день я робив все можливе, щоб Харківські угоди не були прийняті. Мені дуже прикро, що цього не вдалося досягнути. Мені дуже прикро, що не вдалось достатньо мобілізувати сили опозиції, щоб цього не відбулося. Але в той день я діяв так, як мав діяти український патріот, роблячи все можливе, щоб Харківські угоди не були прийняті. Якби знов, в будь-яких умовах, стояло питання про український суверенітет і українську незалежність, я робив би всі кроки, щоб захистити інтереси України. До речі, я в житті неодноразово робив такі дії, які йшли супроти особистих інтересів, але які шли на захист українських інтересів.

Понравился ответ? Поделись:

Аля:
0
Вы кушаете в столовке Рады, и как вам цены?
Андрей Парубий:
Звичайно. До речі, про ціни там ходять великі легенди. Їдальня в ВР добра тим, що там свіже і дуже просте харчування. А ціни майже ідентичні "Двом гусям" і іншим їдальням, які є в центрі Києва. Це не є, як говорять, дуже дешеве чи майже безкоштовне харчування. Ця їдальня відкрита для всіх – для всіх парламентських журналістів, для всіх помічників народних депутатів, для всього апарату ВР. Наголошую ще раз, ціни там приблизно такі ж самі, як в багатьох їдальнях, що знаходяться в центрі Києва, де харчуються дуже багато киян.

Понравился ответ? Поделись:

Sara:
0
Расскажите, пожалуйста. почему Ющенко не ймется? он постоянно что-то гвоорит о планах пойти на выборы, о совместном списке с оппозицией, ему что сказать никто не может, что его уже не воспринимают как политика?
Андрей Парубий:
Було б коректно це питання поставити Віктору Ющенко, я не хотів би коментувати його політичну діяльність. Це було б неправильним. Це питання краще задавати безпосередньо Віктору Андрійовичу Ющенко. Він не уникає спілкування і досить часто дає інтерв’ю. Думаю, є змога це питання поставити. В даному випадку я можу говорити про себе, про свою політичну позицію і про свої політичні плани.

Понравился ответ? Поделись:

Олексій:
0
Як ви ставитесь до можливого призначення міністром економіки Петра Порошенка?
Андрей Парубий:
Я вважаю, що команда, яка знаходиться при владі, проявила свою повну неспроможність за час перебування при владі. Вона проявила свою повну неспроможність в зовнішній політиці, повністю заблокувавши європейський шлях України. Ця команда проявила повну неспроможність у внутрішній політиці, проваливши всі реформи, які планували. За цей період ми бачили збагачення тільки купки олігархів від ПР (там вони дійсно змогли зробити життя кращим вже сьогодні) і зубожіння величезної кількості українців. Якби мене спитали, що я порадив би Петру Порошенко – я порадив би йому не брати на себе тягар. Він не зможе ефективно і дієво працювати в цій команді, бо в них мотиви не українські і походи не професійні. Не радив би йому йти в цю команду для того, щоб брати на себе відповідальність за дії тих людей, які сьогодні при владі. Сьогодні від них вже тікають їх люди, вони сьогодні розвалюються і розсипаються. Було б нерозумним і неморальним сьогодні долучатись до цієї команди.

Понравился ответ? Поделись:

Sun:
0
Вас називалий вірним сторонником Ющенка, так чому ж ви його покинули?
Андрей Парубий:
Я – вірний сторонник України. Я з 17 років в національно-визвольній боротьбі. Я не хотів би, щоб моя політична діяльність асоціювалась з тим чи іншим іменем. Вона асоціюється з одним – з українським інтересом. І коли я бачу, що люди, які навколо мене, сповідують цей інтерес – я був в тій команді. Коли я бачив, що дехто сходить з шляху – це не було для мене підставою теж піти з шляху. Я йшов прямо і буду йти прямо, переконаний, тим шляхом, яким йшов від 16-17 років. В даному випадку інтереси України важливіші від персонального інтересу будь-кого з політичних діячів.

Понравился ответ? Поделись:

скай:
0
С кем вы пойдете на выборы?
Андрей Парубий:
Я вірю і сподіваюсь, що опозиція буде йти на вибори єдиною колоною і єдиною силою. Мені не дуже імпонують розмови про 4-5 колон, які готуються до виборів. Я вважаю, в Україні є дві колони – це провладна колона і колона опозиції, яка на сьогодні відстоює інтерес держави. І вважаю, що Закон "Про вибори" складений таким чином, щоб посіяти протистояння в середині опозиційного табору. Я переконаний, що команда Януковича, його технологи будуть робити все можливе, щоб опозиційні сили сварились між собою під час виборів. На сьогодні озвучена дуже добра ініціатива про те, що по кожному округу має йти окремий кандидат. Якщо ж буде йти 5-7 колон, мимоволі розгорнеться конкуренція між опозиційними силами, і ми знову зможемо побачити на округах по 5-7-10 представників від опозиції, чим дуже вдало буде користуватись влада. Тоді бізнесмен від влади, користуючись цією роздробленістю, зможе перемогти на округах. Я вважаю, що найбільш ефективний і дієвий шаг для того, щоб восени цього року ми могли мати більшість у ВР, – це спільний похід на вибори, об’єднання, відкидання будь-яких гетьманських і особистих амбіцій. Власне я себе бачу в лавах об’єднаної опозиції. Якщо я піду на вибори, я піду як учасник цього об’єднання.

Понравился ответ? Поделись:

Комментарии (4)

символов 999
 • Гість 9 лет назад

  пора всех депутатов посадить на плохую баржу и вывезти в океан или в село на работу на 10 лет

  Прокомментировать Мне нравится
 • Boris 9 лет назад

  молю бога чтоб ни один бютоголовый ублюдок как и все из оппозиции не прошли в верховную раду 2012 г. неужели в стране ещё осталось что то разворовывать что так остервенело вы рвётесь к власти

  Прокомментировать Мне нравится
 • Гость 9 лет назад

  Вопрос следующий. Сколько правительство США выделило на оранжевую революцию и кто эти деньги будет возвращать? Почему вы молчали на бездействие Луценко на посту министра МВД ,и поднятие тарифов на должности в МВД при этом (министре). Сколько вы сделали запросов о нарушении прав человека, и сколько принято положительных решений по ним.

  Прокомментировать Мне нравится
 • Гость 9 лет назад

  Алекс.
  Очень бы хотелось услышать ответ на мой вопрос:"Что лично он сделал полезного для Украины?"А во время "немой" передачи (наверное микрофон забыли включить) этот вопрос исчез с текста.Как это можно понять?

  Прокомментировать Мне нравится