Забзалюк рассказал о торгах тушками в Раде

4 0

В среду, 11 апреля, в 15.00 на news.tochka.net состоится вэб-конференция с народным депутатом Романом Забзалюком.

 

Роман Забзалюк - герой нашумевшего кассетного скандала.

Забзалюк заявил, что получил $450 тысяч за выход из БЮТ от лидера группы Реформы ради будущего Игоря Рыбакова  и обнародовал аудиозапись с Рыбаковым.

Пленки Забзалюка с матами Рыбакова взорвали интернет, хотя Рыбаков и оправдывался, что собирал деньги Забзалюку на лечение .БЮТовцы  похвастались, что занесли деньги Забзалюка в "Охматдет"  и на этом скандал затих.

Спросите у Романа Забзалюка, почему он решил принять участие в кассетном скандале.

Узнайте у депутата, кого еще хотели подкупить в Раде.

Расспросите у депутата, сколько стоит участие в выборах.

Забзалюк жестко критиковал Наталию Королевскую и утверждал, что ее выгнали из БЮТ за сотрудничество с Банковой.

Спросите у Забзалюка, почему он обвинял Королевскую в сотрудничестве с Банковой.

Роман Забзалюк родился в 1960 году во Львове. Впервые был избран депутатом в 2006 году от БЮТ.

С 2007 - народный депутат Верховной Рады 6-го созыва от БЮТ.

Член Комитета по вопросам борьбы с организованной преступностью и коррупцией. Участник боевых действий в Афганистане.

Ответы 30

Дмитрий:
544
Роман Омельянович, как вы можете прокомментировать слухи о том, что 50 тыс. у.е., которые по вашим словам были получены от Рыбакова в виде зарплаты за два месяца, вы инвестировали в свои зубы?
Роман Забзалюк:
Безусловно, ожидать молчаливого наблюдения о разоблачении этой преступной группы не приходится. Естественно, что, используя свои финансовые ресурсы, заказываются такие «джинсовые» вещи через купленные отдельные средства массовой информации. Мы с вами могли ознакомиться со многими информационными провокациями против меня, против оппозиции, которые непосредственно модулируются и утверждаются на Банковой.
Это чистая провокация. Есть определенный группировки в нашей стране, которым выгодно навязывать неполноценность нашего народа, неспособность на создание и построение полноценного независимого демократического государства, что мы не способны на честные поступки. Это так бы они хотели. Это как по Фрейду, о чем человек думает, такие вопросы и задает. А я знаю, что большинство Украины – это честные люди, и они способны на гражданские поступки, в том числе который состоится в виде народного трибунала 28 октября 2012 года, избирая демократические силы страны.

Понравился ответ? Поделись:

Михайло:
265
Скажіть, будь ласка, який сенс іти на чергові вибори до парламенту, якщо депутати все одно будуть куплені Януковичем? Тобто нема різниці, за кого ми проголосуємо. Все одно більшість буде у Банкової. Як можна змінити це положення, коли вибори вже нічого не варті.
Роман Забзалюк:
Доброго дня, дорогі читачі порталу tochka.net!

Я більш оптимістично налаштований щодо організації проведення і організацію парламентських виборів 2012 року. Я не сумніваюся, що сьогодні більшість народу України, а це і є виборці, вони для себе вже зробили вибір щодо побудови Януковичем і його партією нірвани для олігархів і практично обездолених громадян України, які вимушені виживати від зарплати до зарплати, беручи до уваги низькі заробітні плати і пенсії, вони жалюгідні, і величезні ціни на продукти споживання, на газ і електроенергію, бензин і таке інше. Я хочу навести відомий в історії розвитку сучасної держави вислів: погані діячі обираються хорошими громадянами, які не приймають участь у голосуванні. Тому в першу чергу закликаю активізуватися виборцям, не стояти осторонь, а серйознішим чином підійти до порядку організації роботи самих виборчих дільниць, бо не секрет, що режим буде намагатися застосовувати цілий спектр технологій, які спрямовані на фальшування. Я маю на увазі не прями «вкиди», хоча і старі технології будуть намагатися застосовувати режим Януковича, а вже сьогодні починають обходити поквартирно громадян, формуючи базу даних, які виборці зможуть піти фактично на злочин, взяти гроші за те, щоб віддати свій голос за пана Януковича. Але я хотів би нагадати виборцям, що вже не один раз Янукович безкоштовно довозив виборців до дільниць. А безкоштовно, як ми знаємо, буває лише сир у мишоловці. Так і відбулося. Тому я би сьогодні застеріг у пасивності і зневіри з боку виборців, бо це те, що як раз на руку діючому злочинному режиму, щоб більшість виборців не приймала участь у голосуванні. Це помилка. Сьогодні дуже важливо, щоб громадяни, виборці прискіпливо підійшли до порядку формування і організацію роботи виборчих дільниць, щоб вони не стояли осторонь, а проявляли свою активність, і активізуватися громадським організаціям, політичним рухам щодо прискіпливого підбору тих чи інших кандидатів по мажоритарним округам до партійних списків, тому що добре вже відомо, що так звана влада буде намагатися підкупляти новий склад парламенту. Тому дуже важливо, щоб люди зрозуміли, що взяті 100 гривень за віддачу свого бюлетеню, це фактично вирок для України, тому що з цією владою, з режимом Януковича, майбутнього в України немає.

Понравился ответ? Поделись:

артем:
174
Скажіть будь ласка, як на Вашу думку повинні сприймати прості люди правоохоронні органи: ГПУ, МВС, СБУ і т.д., якщо після оприлюднених записів та свідчень ГПУ заявило що підкуп депутатів це не злочин, і у Верховній Раді України "дачою хабара" повинен займатись Регламентний комітет, а простих людей в цей час арештовують та відкривають справи за мішок картошки.
Роман Забзалюк:
Тут, на жаль, вже немає нічого дивного. Я написав особисто відповідну заяву до Генеральної прокуратури України щодо злочину, не тільки підкупу народних депутатів, а і підготовки діючого режиму Януковича до фальсифікації виборів. Реакція була очікуваною, тому що діючий режим Януковича на сьогоднішній момент перетворює правоохоронні органи вести репресії проти громадян України, які не мають на сьогоднішній момент захисту з боку правоохоронних органів. З іншого боку, Генеральна прокуратура України в наслідок такого керівництва і доктрини Партії Регіонів, вже не просто інструмент, а і невід’ємна частина цієї кримінальної олігархічної піраміди, яку ми називаємо «синьо-білий кримінальний синдикат», яка окуповує сьогодні нашу державу, і ця окупація обертається практично обездоленням наших громадян, тому що безпощадно сьогодні відбувається грабування кожної родини, кожного громадянина України. Факт говорить про те, що майже 54 млрд доларів сконцентровані у тих людей, які сьогодні знаходяться у верхівки Партії регіонів і у ближчому оточенні Януковича. Це означає, що практично 0,03 отримали у свої руки ресурс нашої держави, ресурс, який належить народу України. Звісно, мені прикро говорити, що цей режим штовхає на злочини правоохоронні органи, силові структури, використовуючи їх у боротьбі проти народу України. Але Янукович і його найближче оточення помиляється, що більшість представників силових структур і правоохоронних органів на «Ура» сприймають штовхання їх на відверті порушення кримінального кодексу, наприклад, щодо виконання заздалегідь злочинного наказу, які віддаються часто сьогодні в правоохоронних органах. Там так само з обуренням зараз сприймаються ті речі. І в свій час, я переконаний, ті люди, які пішли служити в правоохоронні органи народу України, вони скажуть своє віске слово в питаннях, коли народ України скаже «досить» партії Януковича грабувати нашу державу. Завдяки журналістам, народ України сьогодні освічений, як приймаються такі рішення, як, наприклад, по відношенню до таких злочинців, як Домішкан, Рудь, Таран, які здійснили злочин, позбавили життя людей, а сьогодні гуляють на свободі, отримавши умовні терміни. І таких прикладів вже тисячі, коли уникають справедливої відповідальності ті люди, які мають відношення до синьо-білого кримінального синдикату.
Підводячи риску, констатую, що, на жаль, режим Януковича сьогодні узурпував владу в Україні фактично в одних руках. І не винятком являються правоохоронні органи, СБУ, силові структури, які в більшості випадків вимушені виконувати злочинні накази, які видаються верхівкою кримінальної олігархії. З іншого боку, як би не намагався сьогодні режим утриматися при владі, використовуючи правоохоронні органи і силові структури, є історична мудрість, що люба диктатура упирається і сидить на штиках, а на штиках дуже незручно сидіти, і довго не всидиш. Так відбудеться і з цим режимом.

Понравился ответ? Поделись:

артем:
154
Скажіть будь ласка, як на Вашу думку після розкриття справжнього "лиця" тушок у ВР, чи може бути Королевська новим проектом партії регіонів, бо весь уцей піар який зараз використовує Королевська, білборди та ролики по телебаченню, якимось чином дуже схожі ( кольором та сюжетом) на піарну компанію ПР та Януковича, таке враження що робила їх одна і та ж фірма.
Роман Забзалюк:
В мене навіть не залишається сумнівів про те, що викривлення і повного фіаско спроби режиму підготувати до провокацій групу тушок, зрадників, нав’язуючи їм ідеї створення умовно нової сили, як «Нова батьківщина», вони відмовилися від цього проекту після вдалої операції, яку провели партія «Батьківщина» і я безпосередньо. Тому на сьогодні спадкоємцем таких розкольницьких провокаційних дій, на мою думку, виступає Наталія Королевська, яка, не сумніваюся, у наступному скликанні буде намагатися створити і консолідувати навколо себе такі «тушки». В той же час, рішення про виключення з партії «Батьківщина» Наталії Королевської, це рішення переважної більшості партії, тому що не могли уникнути їхньої уваги такі факти, як сумісний родинний бізнес пані Королевської з бізнесом керівника фракції «Партії регіонів» Єфремова. Ми з вами бачили, що при виїзді Януковича на якісь саміти в обов’язковому порядку була присутня пані Королевська. Сьогодні запруджені всі вулиці країни бігбордовою компанією, де нема навіть натяку на опозиційність. Окрім того, вона самостійно вийшла з комітету опору диктатурі України, а це свідчить, що вона сама себе протипоставила консолідації опозиційних демократичних сил країни. Таких фактів чимало, тому я підтримую ту думку і рішення більшості партії «Батьківщина» щодо виключення Наталії Королевської з лав партії.

Понравился ответ? Поделись:

Олена:
48
Доброго дня пане Романе! Стає очевидним, що після фактичної перемоги на виборах об`єднаної опозиції режим владу не віддасть. Що з цього приводу думає КОД та партія Батьківщина?
Роман Забзалюк:
Ми навіть не сумніваємося, що режим піде на любі злочини для того, щоб утримати під контролем парламент, де підтримуються антиконституційні і антисоціальні закони. В той же час, хочу відмітити, що у нас є всі шанси привести до парламенту України представників національно патріотичних опозиційних сил України, і це фактично початок національно-визвольного руху України проти окупації України з боку кримінальних кланів. Дуже важливо, щоб громадяни України були готові захистити свої конституційні права, які спаплюжені сьогодні діючою владою Януковича і «Партії регіонів». Я переконаний, що нам вдасться провести консолідацію, вдасться привести більшість до парламенту, і відтак ми розпочнемо політичну депортацію «Партії регіонів».

Понравился ответ? Поделись:

Ани:
48
А Акимова везла 100тыс. евро разве не для подкупа лжесвидетелей? Р.Кузьмин давно их искал в Америке.
Роман Забзалюк:
Це говорить про освіченість наших громадян. Я схвалюю позицію активного громадянина, який аналізує отримані факти через різноманітні засоби масової інформації, які часто-густо намагаються дезінформувати населення.
По Акімовій, це, напевно, в неї такі відрядження, 100 тис. євро на візити за кордон, це говорить про бездіяльність генеральної прокуратури щодо встановлення справедливості діючого законодавства. Генеральна прокуратура не помічає цей факт, ніби нічого не бувало, зате починає штампувати нові фальшовані справи проти лідерів опозиції, зокрема по Юлії Володимирівні Тимошенко.

Понравился ответ? Поделись:

выкто:
46
как вы попали в политику? Не жалеете, что пошли по этой тропе? Может у вас есть какие-то рекомендации для тех, кто хочет занятся политикой? Сколько денег нужно, чтобы попаст в Раду?
Роман Забзалюк:
Це дуже зручно зараз тим людям, які перебувають у так званій владі, які узурпували владу, нав’язувати міф молодому поколінню, що все продається. Я – живий приклад, яким чином по тернистому шляху, але все таки дійти до політики. Після звільнення зі збройних сил України я розпочав свою діяльність в молодіжних спортивних і патріотичних організаціях, і поступово дійшов до висновків, що сьогодні потрібно не стояти осторонь, а реально бути у політиці, щоб змінювати на краще заради нового покоління, людей, які мріють жити у державі, якою можна пишатися і яка б реально започаткувала європейські зарплати, європейські пенсії, робочі місця, де б людина не жахалася завтрашнього дня, тому що перспектив немає при такому режимі. Ті люди, які зараз при владі, апріорі не здатні працювати на країну, на народ нашої держави, бо в основі їхньої діяльності головне – тримати руку на фінансових потоках, тобто отримувати свої мільярдні надстатки за рахунок виведення їх з бюджету нашої держави.

Понравился ответ? Поделись:

олег:
44
Роман Емельянович, как вы думаете , бигборды Королевской по всей Украине, реклама по всем провладным и не только ТВ каналам, это разве не проект Лёвочкина с Банковой?
Роман Забзалюк:
Я поддерживаю полностью мнение этого читателя. Хочу только добавить, что одна только бигбордовая компания со стороны Королевской по подсчетам экспертов составляет 3 млн долларов. Вопрос: откуда такие деньги? Часто госпожа Королевская заявляла о том, что надо привозить людей в Киев на протестные акции, но проблема была в том, что у людей, поддерживающих демократические силы, не хватает денег на проезд в Киев. Так вот за эти деньги можно было бы уже сделать общеукраинскую акцию протеста, которая бы поставила точку на этом режиме.

Понравился ответ? Поделись:

Curiosity:
44
Чи підтримуєте ви акції афганців, які були минулого року? І їхній демарш проти Януковича цього річ. Як ви вважаєте, чому ветерани-афганці більше не виходять на акції протесту? Змирилися?
Роман Забзалюк:
Ні, не змирилися, бо режим сьогодні відслідковує всі ці речі і, використовуючи правоохоронні і силові структури, переслідує ті громадські організації, які справедливо мають питання про злочин перед народом України цієї влади, яка, не змінюючи нічого в Конституції, її порушує, звужуючи права наших громадян. Інша справа, що я не можу схвалювати такі фрагментарні виступи. На сьогоднішній момент потрібна консолідація, тому що не залишилося в нас прошарків населення, яких би не затонув той бєспрєдєл, який організував Янукович, називаючи це нірваною.

Понравился ответ? Поделись:

дядя Митя:
35
Уважаемый Роман Емельянович! Когда же наконец в БЮТ наведут порядок и в списки попадут только те депутаты, которые не продадутся? Вже все там знаете друг-друга, как "облупленных". Голосовал за БЮТ и буду голосовать, а если БЮТ сможет объединиться с партийными силами Гриценко, Кириленко, Катеринчука, Кличко - то цены вам не будет, особенно в сложившейся ныне ситуации!
Роман Забзалюк:
Мы действительно не можем пойти по пути абсурдному и пропускать, как некоторые предлагают, через детектор лжи депутатов. Это уже не демократия, а то, о чем мечтает Янукович, жесткий режим уголовного оттенка. Естественно, в чем-то проблемы. Мы никогда как прогрессивная демократическая партия не предлагали за какие-то деньги вступать в наши ряды, а наоборот, мы всегда говорили, что вступление в партию «Батьківщина» связана с определенными трудностями, потому что мы боремся за справедливость. Мы боролись против режима Кучмы, и будем бороться и боремся против режима Януковича. Поэтому очень важно, чтобы на сегодняшний момент партийцы очень внимательно подходили к вопросу формирования объединенных списков, не стояли в стороне. В то же время я думаю, что сегодня каждый гражданин понимает, что победа возможна благодаря консолидации. Это то, чего боится режим Януковича, он выдумывает любые провокации, попытки раскола через определенных раскольников. Но остановить этот процесс невозможно. Ведутся переговоры лидерами и представителями оппозиционных партий о создании единого списка. Единственное, вы видите, как быстро реагирует действующий режим Януковича, видоизменяя избирательное законодательство.

Понравился ответ? Поделись:

Небайдужий:
33
Шановний пане Роман! Як Ви відноситесь до того, щоб "тушки" платили за російський газ для населення України? Це буде " покращення життя вже сьогодні" - за В.Януковичем!
Роман Забзалюк:
Питання таке філософське. В той же час я хотів би нагадати заяву пана Януковича після обрання його президентом, що ні за яких умов підвищення цін на газ і електроенергію не буде, тому що йому вдалося підписати угоду з Росією, вигідну для населення України. Але це від лукавого.
В мене в руках одна з провокаційних листівок 2009 року від «Партії регіонів», де вони чітко засвідчили, що вони усвідомлюють те, що видобутку газу в Україні достатньо, щоб віддавати його населенню в 2 рази дешевше, ніж та ціна, яка зараз існує для населення України. Вони приймають кардинально інше рішення, навіть по відношенню до цієї інформації, яку надавали в свій час у листівці, агітуючи за великого вождя перетворення пана Януковича. Сьогодні той газ, який видобувається на теренах України, підставними і корупційними фірмами продають за кордон, а населенню продають той в три рази дорожчий «дешевий» газ. І населення за рахунок своїх мізерних пенсій і зарплат утримує металургію, яка належить сьогодні Ахметову, утримує хімічну галузь, яка сьогодні належить пану Фірташу. За рахунок цього, статок одного Фірташа за ці 2 роки виріс на 508%. Вдумайтесь, про які страшні речі ми говоримо.

Понравился ответ? Поделись:

Олена:
30
Скажіть, будь ласка, а чому справа з касетним скандалом так швидко закінчилася? Ніякої кримінальної справи, нічого. В інщій країні вже б давно повиганяли всіх з Ради. А у нас - ноль емоцій, хоч скажи, що всі 450 народних обранців убивці.
Роман Забзалюк:
В першу чергу треба сказати, що ця справа не закінчилася. Це Рибаков так би мріяв. Ми, партія «Батьківщина» і НУНС, зараз наполягаємо у створенні слідчої комісії у Верховній раді. Але і тут блокується це питання, тому що мовчить і не дає, у відповідності до регламенту, своїх кандидатур до такої тимчасової слідчої комісії ні «Партія регіонів», ні «Блок Литвина», ні комуністи, ні, тим паче, група Рибакова. Тому зараз це питання підвисло. Але я не сумніваюся, що після обрання демократичного народного парламенту ці питання будуть розглядатися Державною національною комісією з питань злочинів режиму Януковича проти національної і економічної безпеки нашої держави.

Понравился ответ? Поделись:

СТепан:
24
Пане Романе, скажіть, то що депутати в Раді всі дійсно ось так легко продаються, питання лише в сумі?
Роман Забзалюк:
Ні, це не так. Це намагання злочинного режиму Януковича нав’язати думку, що все в житті продається, що всі політики продажні, що політика – брудна справа. Вона важка, але від нас самих залежить, наскільки ми можемо робити її чистою і справедливою політикою. В мене багато фактів, де пропонувалися гроші народним депутатам, які представляють опозицію, і які не пішли на зраду виборця і зраду своєї совісті. Інше питання, що всьому свій час. І ці депутати, і ці факти будуть свідчити у тимчасовій слідчій комісії, або у державній комісії щодо фактів політичного підкупу. Хоча, по великому рахунку, це не новина, і вона характерна для диктатур, зокрема для диктатури Януковича. Обіцянки, що от-от вже завтра почнуть додавати по 30 грн до пенсій і 100 грн до заробітних плат, це є підкуп виборця. Сьогодні мінімальна пенсія має складати щонайменше 1800 грн, а мінімальний прожитковий мінімум 3900 грн. За ці два роки величезні кошти вкрадені у кожного громадянина України. Тому, я думаю, громадяни зроблять свій висновок і згадають таку ж технологію, яку Янукович застосовував на виборах 2009 року, коли підкинув буквально пару копійок нашим пенсіонерам, які сьогодні цією злочинною владою кинуті напризволяще один на один з величезною інфляцією, неймовірним ростом цін, неймовірними тарифами за комунальні послуги.

Понравился ответ? Поделись:

Вадим:
12
" 17:41Руководство оппозиции сливает «Батькивщину» под Яценюка – Чечетов; 18:18В оппозиции начались конфликты из-за нехватки депутатских мест – Забарский; 17:23Оппозиция давит на следствие, требуя отставки Пшонки и Кузьмина – Олийнык" - это только небольшая часть в таком же духе заголовков из ленты новостей всеукраинского информационного сайта за 9 апреля. ВОПРОС: принимая во внимание информационный посыл одних лишь заголовков приведенных новостей, что это - "забота" со стороны провластного т.н. большинства в Верховной раде Украины о едином списке оппозиции на парламентские выборы 2012? Ваше видение, почему эти паны регионалы так всполошились ?
Роман Забзалюк:
Безусловно, сегодня действующий режим, имея у себя колоссальные ресурсы, которые получил благодаря ограблению этой страны, будет направлять всевозможные технологии для дезориентации избирателей, в том числе провокации против оппозиции. Мы действительно с вами видели в средствах массовой информации огромное количество «сенсационных» заявлений о расколах в партии «Батьківщина», о сливании кому-то чего-то, но я бы советовал людям, которые реально верят в то, что необходимо сегодня кардинально изменить ситуацию в стране (а для этого надо убрать конституционным путем «Партию регионов» и Януковича от власти), не повторять этих опусов, идя на поводу таких технологий, распространяя провокационные слухи. Но тем не менее, сегодня можно констатировать факт, что в тревожном состоянии сегодня находятся Янукович и его ближайшее окружение в связи с падением практически к нулевой отметке их рейтинга в результате глобального обмана избирателей. И они будут пытаться различными технологиями производить дезинформирование и дезориентацию избирателя, чтобы тот опустил руки и сказал «Все вы одинаковы». Я подчеркиваю, мы не все одинаковы! Есть достаточно в Украине патриотов, честных людей, которые понимают, какая угроза зависла над будущими поколениями. Всё еще в наших руках. Мы можем ситуацию исправить.

Понравился ответ? Поделись:

Андрей:
6
А это правда, что Рыбаков в жизни выражается матом?
Роман Забзалюк:
Во-первых, я сочувствую журналистам, которые пытались расшифровать его изречения, потому что там каждое второе слово – мат. Но удивляться нечему, потому что непосредственно господин Янукович, очевидно, пытается внедрить третий язык, потому что именно так они сегодня излагаются. Так, как они унижают имидж Украины, так придумать даже не возможно. Вспомните передачу Савика Шустера, где господин Янукович заявляет «Я восстановлю несправедливость». Наверное, первый раз он сказал гражданам Украины правду. Посмотрите, как этот человек на сегодняшний момент сведущ в агропромышленном комплексе - «Если говорить о сельском хозяйстве, то мы, как минимум, не должны торговать зерном, а должны, например, перерабатывать его в мясо или мясную продукцию». И по большому счету, это опять по Фрейду, как он думает и говорит, так сегодня и действуют. На сельское хозяйство эта власть выделила в бюджете всего 880 млн, в то время, когда в тяжелое для страны время Юлия Тимошенко предусмотрела 6 млрд гривен. Нельзя не отметить, что тяжелая предыдущая жизнь Януковича накладывает отпечаток. И в Европе он заявил о том, что на местные выборы прибудут «надзиратели» из различных международных организаций. Так он видит «спостерігачів», ну что поделать, тяжелое детство у человека. И таких опусов сотни.

Понравился ответ? Поделись:

Олька:
6
Щось дуже мутна та історія з Королевською. У вас були докази того, зщо вона зЯнуковичем співпрацює? Її, що хтось прямо на Банковій застав зненацька? Вона ж стільки років у БЮТ була і ТИомшенко їй довіряла? до чого це все? може просто конкурентів хтось прибирає перед виборами?
Роман Забзалюк:
Я відповідав на це запитання. Хочу ще раз порекомендувати зайти на луганські інтернет-сайти, почитати про спілки «Громадськість проти мафії Євремова і Королевської», і все стане зрозуміло. І заодно нагадати, яким чином на сьогоднішній момент вона увійшла в цю елітну категорію «200 найбагатших людей України», хоча ми знаємо, як розправляються зараз з бізнесом, малим і середнім, в тому числі з представниками, які хоч якимось чином підтримують діючу опозицію. Тому висновки робити вам.

Понравился ответ? Поделись:

Степан:
5
А ви зараз не боїтесь за своє життя: Вам Рибаков не погржував*
Роман Забзалюк:
Ви знаєте, вони б хотіли, щоб всі ми боялися, щоб ми всі реагували на їх публічні «порки», наприклад, порушення кримінальних справ. Все це залякування, щоб ми встали на коліна. Я не боюсь, нехай бояться вони, як вони сьогодні бояться народ України, який ніколи не встане більше на коліна.

Понравился ответ? Поделись:

Семен Семеныч:
4
Почему, вопреки всем декларациям о соц справедливости, ни один депутат, и в частности вы лично, громко и публично не отказались от льгот и зарплат, которые с каждым годом растут. Вы все в раде далеко не бедные люди, а сидите на всеобеспечении, плюс получаете жуткие деньги в зарплату. Не верю, что без зарплаты своей вы не проживете. Да и никто не верит. Вам лично не стыдно? Подайте пример, откажитесь от зарплаты или носите ее каждый раз в новый детский приют, например. Так вы хоть что-то полезное сделаете. Ваша ОДНОРАЗОВАЯ акция со взяткой в Охматдете выглядела жалкой и лживой.
Роман Забзалюк:
Це не так. Це питання, на мою думку, більше філософського відволікаючого характеру, тому що саме партія «Батьківщина» неодноразово вносила в стінах Верховної Ради законопроекти щодо позбавлення усіх пільг і додаткових преференцій для народних депутатів. І «Партія регіонів» тоді категорично відмовлялася. Зараз є фішка щодо зняття недоторканості. Цю фішку запускає режим Януковича, їм зручно, маючи кишеньковий парламент, позбавити представників опозиції хоч якогось захисту законодавства. Хоча ми з вами усвідомлюємо, що недоторканість сьогодні існує, при чому небезпечна для держави, і це недоторканість для тієї касти олігархів, які можуть відкупитися за любий злочин, знаючи, що підкупаються сьогодні і суди і прокуратура, і слідчі органи. І по великому рахунку тільки одна належність сьогодні до синдикату «Партії регіонів» дає можливість уникати відповідальності. Тому усьому свій час.

Понравился ответ? Поделись:

Семен Семеныч:
3
Взятки и подкуп в Раде были всегда. За лоббирование, за закон, за переход итд. Если вы такие все там честные и принципиальные, почему до сих пор (до этого случая) ни разу вы лично или кто-то другой из ваших коллег, не сказал публично, кто его пытается подкупить, показал пальцем, не написал заявление в прокуратуру, предоставил видео, доказательства итд. Почему только сейчас подобное всплыло? Что джентльменские договоренности закончились или просто мало предложили?
Роман Забзалюк:
Джентльменських домовленостей не було. А якщо, повертаючись до Фрейда, ви так бачите політику, то ви так і живете, в такій призмі бачите життя, де все продається і купляється. Домовленостей апріорі ніколи не могло бути з тими людьми, які нищать і ненавидять нашу з вами державу. Тому ця політична акція і розслідування, які провела партія «Батьківщина», лише підтвердила ту величезну кількість інформації щодо намагання режиму Януковича сформувати більшість, групу «тушок» на виборчих дільницях за рахунок тих коштів, які вкрадені у вас. Якщо вам подобається так жити, живіть. Але я знаю, що більшість населення України не бажає і не буде жити, як раби.

Понравился ответ? Поделись:

Антон:
2
как кормят в Раде? Назовите примерное меню.
Роман Забзалюк:
Це питання більше до Литвина, тому що треба розрізняти умови, в яких знаходиться керівництво Верховної Ради, яке зараз в умовах «жорсткої економії» придбало собі «Мерса» за 500 тисяч доларів. Тому питання, як харчуються, до них. А я харчуюся в столовій разом з журналістами, ціни практично такі самі, як і всюди. Продукти харчування я купляю собі сам особисто, і бачив і наслухався такого в магазинах і супермаркетах від простих людей, що мене вражає, як вони вже сьогодні, як їм радив Азаров, не взялися за лопати.

Понравился ответ? Поделись:

Ксю:
2
Здравствуйте, расскажите, а почему так долго все тянется с объединением БЮТ и партии Яценюка? Правда, что Тимошенко ключи от партии уже передала Турчинову? Что теперб она не влияет на решения в партии? Теперь последнее слово за Турчиновым?
Роман Забзалюк:
Нелогічне питання, бо всі прекрасно знають, що злочинний режим Януковича кинув за грати Юлію Володимирівну Тимошенко. І якщо ви запропонуєте можливості щоденного спілкування з Тимошенко, ми будемо вам вдячні, тому що СБУ, Прокуратура і МВД робить все, щоб до мінімуму звести спілкування з Юлією Володимирівною Тимошенко. Але це не означає, що вона відсторонена від керівництва партією. Нам вдається отримувати і обмінюватися інформацією, бачення її на розвиток подій, на організаційну перебудову партії, тому не вдасться режиму, як би йому не кортіло, вбити клин між Турчиновим і Тимошенко, між тими процесами, які сьогодні активізуються щодо консолідації опозиційних сил, тому що вони прекрасно розуміють, що консолідація означає початок національно-визвольного руху.

Понравился ответ? Поделись:

Турок:
2
Скажите, вы в драках в Раде часто участвовали? Вас сильно били, или вы били кого-то?
Роман Забзалюк:
Ви знаєте, я взагалі противник таких речей. Певній частині населення хотілося би бачити з ранку до вечора суцільне шоу, в тому числі в парламенті. Але коли стоїть питання про грубе порушення конституції, коли у населення України через провокаційні законодавчі акти відбираються їхні соціальні права на життя, право отримати медичне обслуговування, право придбати нормально харчі і речі, отримати місце роботи, то це єдина на сьогоднішній момент для нас можливість якимось чином протистояти. На драки вам ще доведеться подивитися, коли терпець у народу України обірветься, і він вийде на Майдан.

Понравился ответ? Поделись:

Сергій:
1
Роман Омельянович, скажіть будь ласка кошти отримані від Рибакова, хотя б деяку частину, чому Ви не направили в Миколаївську область.
Роман Забзалюк:
На момент, коли ми повідомили про цей злочин, на адресу нашої партії прийшла величезна кількість листів від громадян за допомогою, в першу чергу медичною. А це ще раз підтверджує, що цей режим злочинний, що він практично кидає напризволяще і нищить нашу медицину, не даючи можливість захистити себе в плані лікування. Згадайте, що Янукович свого часу заявляв, що ніколи не піде на підвищення пенсійного віку для жінок, тому що в першу чергу треба підняти на європейський рівень медицину і в цілому середній рівень життя для українців. Цього не зроблено, а як раз пенсійний вік для жінок він підняв, і не тільки жінкам.
Поведінка цього режиму не піддається логіці. З їхнього боку можна очікувати будь-які провокації, будь-які неадекватні дії по відношенню до опозиції і громадян.

Понравился ответ? Поделись:

Алекс:
1
Кому вы были нужны в группе "Реформы ради будущего"? И от самой БЮТ никакой пользы нет украинскому народу.Только кричите "Юле волю" и блокируете трибуну.Может Вы думаете,что "стоите" дороже чем $450 000? И что Вы, лично, сделали полезного для народа Украины?Мой вопрос не напечатают,не пропустит цензор.
Роман Забзалюк:
Знаєте, це ви, очевидно, сьогодні не потрібні громадській активній роботі, тому що по великому рахунку загальна провина в тому, що сьогодні в Україні відбувся антиконституційний переворот, до влади дорвалася злочинна зграя, кожен додавав своїх помилок або пасивності до тієї трагедії, яка відбулася в нашій державі. Що стосується того, що я зробив для України, - я щиро служив для народу України і для тих людей, які гартувалися навколо мене, тому що я в партії «Батьківщина» з 98 року, хоча вона була утворена в 99-ому, і я пройшов усі без винятку протестні акції з режимом Кучми, зокрема «Україна без Кучми», «Повстання України», безпосередньо очолював «Майдан протестний» в місті Миколаєві щодо трибуналу над злочинцем Кучмою, у тому числі в Помаранчевій революції. Крім того, я дуже багато пишу статейних матеріалів, коментарів до тих чи інших політичних подій, їх порядку 3000 в цілому, випускаю правові буклети на допомогу громадянам, і багато інших речей, тому «не судите и судимы не будете».

Понравился ответ? Поделись:

А4:
1
Як ви вважаєте, чи буде проти Тимошенко відкрита справа за вбивство? Кажуть, що тоді їй світить пожиттєве...
Роман Забзалюк:
Беручи до уваги реакцію міжнародної спільноти, в тому числі свою точку зору висловив президент Сполучених Штатів, і Росія, то звісно, Янукович розуміє, що йому доведеться виконати резолюцію ПАРЄ, де чітко зазначено, що незаконно засуджені Юлія Тимошенко і Юрій Луценко, що це політичне переслідування. Тому сьогодні в поспішному порядку фальшуються нові справи. Але громадськість і міжнародні правозахисні організації чітко доводять, що все це фікція у сторону лідерів опозиції з боку держави.

Понравился ответ? Поделись:

лёха с горловки:
1
Скажите Роман,а если Ринат Кузьмин предоставит железные и неоспоримые доказательства причастности Юлии Владимировны к убийству Евгения Щербаня,то Вы с этим согласитесь?И что Вы думаете по этому делу? СПАСИБО!
Роман Забзалюк:
Ренат Кузьмін апріорі не зможе надати будь-яких доказів, тому що це справа сфальшована. Достатньо уважно переглянути свідчення Миколи Мельниченка, де чітко засвідчується, хто саме має відношення до гучних вбивств і Гетьмана, і Щербаня, а це безпосередньо ті люди, які сьогодні знаходяться у владі. І повірте мені, настане той час, який стрімко наближається, коли вони понесуть відповідальність перед законом. Тимошенко апріорі не може мати відношення до вбивств, тим паче Щербаня.

Понравился ответ? Поделись:

Хтось:
0
Роман Омельянович, скажіть будь ласка, що робить Волков в БЮТі?
Роман Забзалюк:
Це дуже болюче питання. Як громадянин і ветеран партії «Батьківщина» я підтримую це питання. Та з іншого боку не йдеться про висування пана Волкова на якісь керівні посади, а йдеться про те, що якщо людина там на місці якимось чином переосмисливши (наскільки можна вірити) ті злочини, які він чинив під час перебування в оточенні Кучми по відношенню до опозиції, якщо від публічно вибачиться перед людьми, які у тому числі виносили і йому вирок під час народного трибуналу в свій час, то чому б йому не дати можливість посилювати протидію цьому режиму? Час покаже.

Понравился ответ? Поделись:

избиратель:
0
Благодаря Вашим наклепам и лжи на ПР у меня и у многих появилось больше желания голосовать за ПР.Спасибо.
Роман Забзалюк:
Ще раз по Фрейду, як думає людина, як би вона вчинила, то вона і буде задавати такі питання. Це не наклепи, це реальне розкриття, реальне руйнування злочинних планів Януковича щодо запущення «троянської конячки» у вигляді Рибакова на виборчу компанію до парламенту. Ми подивимось, де будуть окремі представники, які сьогодні непогано харчуються з рук пана Януковича, під час виборчої компанії, в яких партійних списках.

Понравился ответ? Поделись:

Шелех Петро Валентинович:
0
Яким чином можливо зупинити процес прийняття антиукраїнського закону № 9001 (проект депутата Калетніка) "Про ринок земель", який порушує Конституцію України, антимонопольне законодавство, Земельний Кодекс, Закон про банківську діяльність, завдяки якому створюється монопольна структура по "прихватизації" безцінних Українських чорноземів та забирається право розпоряджатися державними землями, що знаходяться на території сільських громад ?
Роман Забзалюк:
Це знову таки черговий злочин, отакий законопроект, який виноситься безпосередньо «Партією регіонів», черговий злочин проти народу України, тому що їхнє бачення прихватизації землі це неприпустимі речі. Там ще залишилося дописати «Продаєм за безцінь, або забираємо чи крадем у народу України землю разом з населенням, яке проживає на цій території». Тобто їм для повного щастя не вистачає ще кріпосних по 200-500 душ. Але там було питання про блокування, комусь подобається, комусь ні. Скажіть, яким ще чином зупиняти цю злочинну зграю, яка виносить антиконституційні закони, і користуючись своєю так званою більшістю, голосує за антинародні антиконституційні закони? Підкажіть!

Понравился ответ? Поделись:

Олег:
0
Скажите, пожалуйста, а почему Вы о взятке Вам за уход из БЮТ сообщили не сразу по получении, а спустя не один день времени?
Роман Забзалюк:
Ми отримали інформацію про підготовку провокаційних дій проти партії «Батьківщина», проти Турчинова безпосередньо, про підготовку щодо вживлення до складу дільничних комісій провокаторів з боку діючого режиму Януковича, тому знаючи, як реагує сьогодні на протиправні дії підконтрольна режиму Януковича генпрокуратура, для нас було дуже важливо отримати правдиву інформацію по підготовці щодо провокацій щодо нашої партії і підготовки до фальшування виборів. Ця мета досягнута, і ви знаєте, що гроші, як вкрадені режимом Януковича та щедро роздаються таким групам, як група Рибакова, вона накінець-то дійшла по призначенню, тому що ці гроші врятували життя 8-рих дітей Охматдиту, яку очікували операцію і могли померти. На той момент 38 діточок очікували на операцію, і не мали грошей від держави.

Понравился ответ? Поделись:

Комментарии (4)

символов 999
 • Гость 7 лет назад

  Якщо нам потрібна українська Україна,то:
  • Школи, де українці переважають, треба негайно перевести на українську мову навчання.
  • Російську церкву назвати її справжнім іменем, а не вдавати, ніби вона українська.
  • Патріарха Кіріла оголосити персоною нон ґрата, а не дозволяти роз’їжджати Україною, як по своїй вотчині
  • У Верховній Раді категорично заборонити виступи російською мовою.
  • Заборонити ввезення з Росії українофобських книжок, а на інші російські книжки ввести високий податок.
  • Заборонити громадянам інших держав вести на телеканалах передачі російською.
  • Незаконно проголосовані Харківські угоди негайно розірвати, видворити з Криму російський флот.
  • Отже, все, що перевищує мільйон, забрати в скарбницю держави, спрямувати гроші мільярдерів-хапуг на освіту,медицину,підвищення зарплат і пенсій, модернізувати армію.
  Це будуть реальні, справжні реформи, а не 21 «вітіна».

  Прокомментировать Мне нравится
 • Гость 7 лет назад

  Потрібно віддати належне Р.О.Забзалюку, людина знає чого хоче та знає, як це зробити, прості люди пітримують Забзалюка за його цілеспрямованість та відданість партії, попри всі негаразди, які відбуваються в "Батьківщині" він залишається непохитним та незмінює свого стовлення не заякі гроші, гроші маюьб значення сьогодні тільки для правлячої влади

  Прокомментировать Мне нравится
 • Гость 7 лет назад

  Дмитро, а скільки ти отримав за своє запитання? Батьківщина не зариться на гроші, а діє за правду і справедливість. А ти з "тушками" та ПР здібні робити тільки чорну справу - наклепи та плітки - ваш профіль

  Прокомментировать Мне нравится
 • Гость 7 лет назад

  Лжедмитрию! На месте Забзалюка, я бы не пожалела любых денег, чтоб загрызть Янучару и таких "милых" и "любознательных" проффесионалов-помощников режима! Забзалюк -ТАК ДЕРЖАТЬ!!!!!!!!

  Прокомментировать Мне нравится

Новости партнёров

Новости tochka.net

Новости партнёров

Loading...