Соболев о том, как повлияет на Тимошенко бойкот Евро-2012

1 1

В понедельник, 21 мая, в 11.30 на news.tochka.net состоится вэб-конференция с первым замглавы фракции "БЮТ-Батькивщина" Сергей Соболевым.

В 2010 году после отставки Юлии Тимошенко c должности премьера Соболев стал премьер-министром оппозиционного правительства.

В марте 2012 Соболев предупреждал, что власти готовятся к гиперинфляции в 2013 году. Позже это заявление опровергнули в Минфине.

Соболеву принадлежат слова о том, что "что Янукович наблюдает, как Тимошенко корчится от боли", также он одним из первых заявил, что экс-омбудсмен Нина Карпачева сбежала из Украины из-за давления властей.

Недавно Соболев заявлял, что не поддерживает снятие депутатской неприкосновенности из-за  возможных репрессий со стороны власти.

Депутат заявил, что оппозиция выступает за бойкот руководства Украины, а не за бойкот Евро-2012.

Спросите у политика, как оппозиция будет бороться с Партией регионов на выборах?

Узнайте у депутата, как оппозиционеры делят между собой мажоритарные округа и места в списке?

Расспросите у депутата, поможет ли Тимошенко бойкот  Евро-2012?

Сергей Соболев родился 5 сентября 1961 года в Запорожье. В 1983 году окончил Запорожский государственный педагогический институт по специальности "История".

По окончании вуза работал преподавателем.

Депутат Верховной Рады 1, 2, 4, 6-го созывов. Принимал участие в разработке Конституции Украины. В 1996 году окончил юридический факультет КНУ им. Т. Г. Шевченко.

В 1997 году стал одним из основателей партии "Реформы и порядок". В 2002 году избран в Раду от партии Виктора Ющенко "Наша Украина".

С декабря 1999 года до апреля 2001  Соболев работал советником премьера Ющенко, а с марта 2005 года по 22 сентябрь 2005 года - представитель Президента Ющенко в Верховной Раде.

В 2007 году избран депутатом Верховной Рады от БЮТ. В 2010 стал председателем  партии "Реформы и порядок" вместо Виктора Пинзеника. В феврале 2012 года стал первым заместителем фракции "БЮТ-Батькивщина".

В мае 2012 года партия "Реформы и порядок" вошла в объединенную оппозицию вместе с "Фронтом Змин" и "Батькивщиной".

Ответы 22

Петя:
8
А у вас лично есть друзья среди регионалов? Правда, что многие из БЮТ и ПР на самом деле очень дружны, и только на публике критикуют друг друга?
Сергей Соболев:
Доброго дня, шановні читачі!
Я би відокремив людські відносини і політичні. Є люди, які сьогодні знаходяться в «Регіонах», а були, наприклад, в партії «Реформи і порядок», яку я очолюю. Є люди, які спілкуються між собою в рамках Комітету або в парламенті. Тому я би відокремив політичні якісь речі, які для мене є, без сумніву, принциповими, і речі, які стосуються, наприклад, міжособистісних відносин.
Щоб когось я назвав своїм другом, то навряд чи я можу назвати друзями тих, хто втік з опозиції, або зробили щось некоректне до партії, в якій були. Тому я не можу сказати, що в мене є друзі серед регіоналів.

Понравился ответ? Поделись:

дядя Митя:
7
Уважаемый Сергей Владиславович! 1. Как на Ваш взгляд, осенние выборы в ВР - это точка отсчёта, или у народа ещё есть запас терпения? Лично у меня запас закончился. 2. Как молодым поколениям внушить, что нужно идти на выборы? Ведь нынешнюю оппозицию поддерживает в основном молодёжь, а на выборы в основном ходит среднее и старшее поколения. И опять может победить "харьковская гречка"...
Сергей Соболев:
Я переконаний, що якщо ми проаналізуємо виборця, який готовий голосувати сьогодні за опозицію, ми побачимо там не тільки молодь. Там буде і середній і малий бізнес, представники якого бачать, як сьогоднішня влада їх знищує. Це не залежить, молода людина втратила роботу, чи людина з досвідом.
Люди побачили, що принесла їм нинішня влада. Знищили пільги людей, які змогли врятувати світ від Чорнобильської катастрофи, або які були відправлені в Афганістан. Кількість людей є більша, щоб просто визначити їх за віковими параметрами.

Понравился ответ? Поделись:

Helga:
7
Доброго дня. Я дуже багато чула, що промова Арсенія Яценюка на форумі опозиції була дуже схожа на промову перед початком президентської кампанії. Як ви вважаєте, Яценюк уступить Тимошенко пост кандидата в президента, адже своїх амбіцій у нього чимало?
Сергей Соболев:
Найлегше прочитати цю промову. Але ключове питання, це питання парламентських виборів цього року. Без перемоги опозиції, важко вести мову про прозорі президентські вибори.
Якщо почитати заяви пана Кравчука, що Конституція планується до змін у 2014 році як раз до виборів. Опозиція розуміє, що ключовими є вибори в жовтні. Це буде вибір грандіозний для країни. Я переконаний, що нинішня опозиція зможе перемогти, і відкриє шлях до європейського майбутнього.

Понравился ответ? Поделись:

избиратель:
7
"Если рядом с вами врут,осторожно - это БЮТ!" По-моему очень верно замечено.Все что ни начинает говорить эта партия,в конечном итоге получается ложью.Что вы вообще хотите в этой жизни дать украинскому народу?Только не говорите высокопарных лозунгов,это мы от вас уже слыхали "5 помаранчевых" лет,при которых не было выполнено ни одного вашего лозунга.Даже Юлину тысячу и то не смогли выплатить всем.Как и кто вам должен после вашей лжи верить?Только не говорите: "А вот нынешняя власть......".Отвечайте только за себя.
Сергей Соболев:
Давайте проаналізуємо і 5, і 10 останніх років. Я би хотів нагадати, що з 10 останніх років Янукович при владі був 7. Хотів би нагадати, що Секретар Ради національної безпеки і оборони була 5 в списку «Партії регіонів» пані Богатирьова. І таких прикладів можна багато приводити. Тому коли я чую про 5-річну помаранчеву владу, то давайте розберемося, ким став Ющенко вже буквально в перший рік після того, як став президентом завдяки підтримці мільйонів наших громадян, представників творчої інтелігенції, вчителів, лікарів, малого і середнього бізнесу, як він сам дуже активно пішов на співпрацю з «Партією регіонів», відправляв у відставку перший уряд Тимошенко, який встиг попрацювати трошки більше 7 місяців. Чи не він ветував потім рішення Уряду, в тому числі й рішення про виплату так званої «Юлиної тисячі»?
Це було вперше за всю історію країни, коли 6 млрд. гривень було виплачено безпосередньо тим громадянам, які втратили свої заощадження в результаті знецінення вкладів, до яких, до речі, привела і попередня влада, і той же попередній Янукович, який нічим не відрізнявся від Кучми, й був в його команді.
Якщо ми будемо розбирати по конкретних речах, то хочу нагадати, що 2005 рік був першим роком, коли приріст доходів бюджету тільки за рахунок безпосередньо прозорих схем сплати податків збільшився майже на 60%. Саме з цього року бюджет став таким, коли можна було планувати хоч якусь перспективу розвитку. Хотів би нагадати, що ще при першому приході Тимошенко (я маю на увазі 2000 рік) країна забула, що таке веєрні відключення електроенергії. Якщо ви проживаєте у великому місці, вам це не відомо, а мільйони наших мешканців, як проживають у невеликих містах і селах, чудово пам’ятають, як до 2000 року постійно відключали електроенергію. Хотів би нагадати, що це були перші роки, коли вперше погасили всі борги по заробітних платах і пенсіях. Хотів би нагадати, що починаючи з 2005 роки почалися прозорі схеми використання бюджетних коштів, бо була прийнята нова бюджетна система, яка планувала бюджет безпосередньо максимально знизу догори, а не навпаки, як ми бачимо зараз повернення до тієї ситуації. Можна приводити багато прикладів того, що сталося.
Ключовий принцип, який став після 2005 року – це людина, її права і свободи, це ключове, чим не можна було нехтувати, хто б не був прем’єр-міністром України. Будь-яка сторінка в історії країни має дуже багато важких моментів, але й достатню кількість підтвердження того, що країна рухалася вперед, що є одним з найважливіших.

Понравился ответ? Поделись:

terminator:
6
Як ви вважаєте, Яценюк конкурент Тимошенко?
Сергей Соболев:
Відбулося об’єднання «Батьківщини», «Фронту змін», партії «Реформи і порядок», яку я представляю, «Народного руху», партії «За Україну!», «Народної самооборони», тільки тому, що всі зрозуміли, що подальше взаємне обурювання принесе найгірші варіант для розвитку країни. Вперше об’єдналися 6 партій, і не у виборчий блок, який заборонений законом, а в єдиний партійний організм на базі партії «Батьківщина». Я думаю, що здорова конкуренція, яка відбувається в будь-якій демократичній партії, тільки додасть драйву будь-якій партії. Думаю, на сьогоднішній день ця конкуренція є здоровою, дає можливість проявлятися новим особистостям, лідерським якостям цих особистостей.
Я переконаний, що тільки в об’єднанні зусиль Тимошенко, Яценюка і інших учасників цього процесу, ми зможемо повалити владу Януковича.

Понравился ответ? Поделись:

Ната:
6
Здравствуйте. Объясните, пожалуйста, что нового принесет с собой в Раду объединенная недавно оппозиция? Ведь все это уже мы видели, в 2004, 2007. Сначала пафосные объединения, торожественные обещания, клятвы, рукопожатия, а потом интриги, склоки, междоусобицы, противостояния. Не разбегутся ли Батькивщина и Фронт Змин сразу после выборов? Не станут ли Тимошенко и Яценюк злейшими врагами, как когда-то Тимошенко и Ющенко?
Сергей Соболев:
Дійсно, в 2006 році, якщо брати вибори, ми отримали найсерйозніше випробування в опозиції, коли тоді лідер соціалістів Олександр Мороз, який зробив всю виборчу компанію на критиці Януковича, фактично перейшов на його сторону. І ми отримали ситуацію, коли ті, хто йшли разом на вибори, отримали удар у спину.
Я думаю, що ці висновки були зроблені вже на наступних позачергових парламентських виборах у 2007 році. І я переконаний, що все це дає підстави стверджувати, що цей досвід був набагато кращий. Єдине, чи є і чи буде таке взаємне поборювання. Я не вірю, що це взаємне поборювання може бути в умовах, коли фактично під загрозою є і життя і демократія в Україні. Я переконаний, що те, що ми знайшли формулу "єдина партія", в якій проходять різні представники політичних сил, це є запорукою того, що це єдиний партійний список, як в округах, так і безпосередньо на пропорційній схемі, який дасть нам можливість сформувати абсолютну більшість у Парламенті, впроваджувати ті рішення, які вже чітко викладені в програмі діяльності опозиції (а ми почали саме з цього, а не з розподілу місць).

Понравился ответ? Поделись:

Сеня:
5
Какие у вас личные отношения с Яценюком и Турчиновым? Вы можете в любой момент позвонить им? И расскажите, пожалуйста, кто из них все же главнее?
Сергей Соболев:
Подзвонити, без сумніву, можу в будь-який момент, зустрітися можу в будь-який момент з ними. Треба чітко зрозуміти, що стартувала виборча компанія. І є політичні завдання в цій виборчій компанії, які і виконує Арсеній Яценюк, а є виконавчі рішення виборчої компанії, якими опікується керівник виборчого штабу Турчинов. Це абсолютно інші функції і завдання, які покладаються на кожну з цих особистостей. Я думаю, що від того, наскільки гарно вони будуть співпрацювати разом в ході виборчої компанії, залежить багато. І ми бачимо, що ця співпраця є дуже плідною. Але в цій співпраці нам не вистачає всіх можливостей, які є у Тимошенко. Я думаю, влада і йшла на те, щоб кинути Тимошенко у в’язницю, щоб не дати можливості опозиції проявити свої найкращі якості.
Враховуючи всі ці фактори, я переконаний, що вже до цих виборів ми зробимо все, щоб найкращі сили опозиції були проявлені, в тому числі, щоб Тимошенко була на свободі.

Понравился ответ? Поделись:

Віктор:
4
Чому члени Об"єднаної Опозиції не відкривають прийом громадян просто неба на вулицях найкрупніших міст і не знайомлять у такий спосіб населення з програмою опозиції та із змістом проектів законів, на яких вона будується? Як можна було висувати на обговорення програму, не забезпечивши доступ широкого загалу до проектів законів до неї?
Сергей Соболев:
Саме зараз і забезпечений доступ для того, щоб було зрозуміло, з чим йде опозиція, буде 2,5 місяці обговорення цієї програми. Більше того, почали проводитися аналогічні форуми у кожній області. Всі 25 адміністративно-територіальні одиниці, плюс Севастополь і Київ, будуть охоплені в результаті обговорення пропозицій по програмі. Є сайти, на які прямо можна надсилати свої пропозиції. Я переконаний, що найкращі пропозиції будуть враховані в програмі.
Я думаю, у нас є всі можливості для обговоренні нашої програми, щоб всі громадяни бачили, що буде відбуватися вже буквально на 2 день після виборів.

Понравился ответ? Поделись:

Честный человек:
4
Сколько стоит стать депутатом? Только ответьте, пожалуйста, честно))))
Сергей Соболев:
Я пройшов з 90-го року і мажоритарні, і пропорційні, і змішані вибори. В 90-му році я став народним депутатом, і такого поняття, як винагорода членам дільничних виборчих комісій чи агітаторам, просто не існувало. Єдине, що я зробив, я просто виставив ящик пива моїй команді. І це були найбільші видатки, які були під час виборів 90-го року. В 1994 році ситуація була практично така сама. Думаю, нам треба відновити традицію 1990-1994 років, коли люди у дільничних комісіях і агітатори будуть працювати не за винагороду, а за їх переконання в тій чи іншій політичній силі, політичній позиції. Саме на цьому і ґрунтується нинішня виборча компанія опозиції. Час проплачених агітаторів, проплачених мітингів має піти у минуле. Я переконаний, що саме з цим опозиція і переможе на виборах. Крім того, я би хотів, щоб ви не забували, що на сьогоднішній день лідер опозиції Юлія Тимошенко кинута до в’язниці. Це є сподівання «Партії регіонів», що таким чином вони переможуть на виборах. Але Тимошенко у в'язниці стала ще більшою проблемою для Януковича і «Партії регіонів», ніж Тимошенко на волі.
Саме сьогодні закінчилося засідання харківського суду над Тимошенко. Як і очікувалось, і прокуратура і судді прозріли. Ця справа перенесена для розгляду на 25 червня, у зв’язку з тим, що Тимошенко не може брати участь в цьому процесі. Хоча це не заважало Печерському суду, апеляції дуже швидко проганяти ці справи. Ми сьогодні маємо ситуацію, коли Суд першої інстанції у Харкові і Касаційний суд, після якого можна прямо звертатися в Суд с прав людини в Страсбурзі, перенесли всі свої засідання. Я думаю, за цей час багато чого зміниться в країні. Я думаю, це будуть зміни на краще.

Понравился ответ? Поделись:

Ирина:
4
Сергей Соболев, уверены ли вы в победе оппозиции на Парламентских выборах? Не получится ли, как в России, у Партии Регионов 101% ?
Сергей Соболев:
Без сумніву, російські вибори є гарною характеристикою, як може змінюватися країна навіть в умовах напів-тоталітарного режиму. Ми побачили, що фактично партія влади Росії реально змушена була змагатися. І я переконаний, що вже на наступних парламентських виборах такої легкої прогулянки, якою були президентські вибори, в Росії не буде.
Українська ситуація завжди докорінним чином відрізнялася від російської. Єдине, чим завжди брала і попередня влада, і нинішня «Партія регіонів», це тотальна фальсифікація, яку давав можливість проводити виборчий закон. Сьогодні виборче законодавство не дає можливості ні зняти з реєстрації кандидата, ні зареєструвати кандидата, не дає можливості фальсифікувати результати виборів. Ми бачимо загрозу суттєву в спробі змінити закон про вибори. Ми стоїмо чітко на своїй позиції, виборчий закон був межею компромісу. Будь-які спроби змінити закон з боку «Партії регіонів» це є порушення будь-який принципів виборчого законодавства. Якщо закон зберігається в нинішній редакції, я переконаний, що перемога опозиції на виборах гарантована.

Понравился ответ? Поделись:

Kot:
3
Какие у вас сейчас отношения с Виктором Ющенко. Ведь вы с ним долго работали, а как сейчас, личный контакт остался, доверие?
Сергей Соболев:
Всі мої відносини з Ющенко припинилися у день відставки уряду Тимошенко. І не лише мої, це була позиція партії «Реформи і порядок», яка заявила, що найгірше, що він зміг зробити, це поміняти відносини з тими, хто привів Ющенко до влади, на відносини з тими, хто були його найзапеклішими ворогами. З того моменту Ющенко обрав інший шлях – шлях меморандумів, універсалів з Януковичем. Ми зрозуміли, що переломним моментом стало те, коли він змінив своє передвиборне гасло з "бандитам - тюрми" на "відпускаю гріхи всім, хто здасть гроші на лікарню майбутнього". Чим закінчився цей проект ми сьогодні бачимо, де ділися ці гроші, якими відкуплялися олігархи від кримінальних справ. Але Ющенко зробив свій вибір, ми зробили свій. Ми зрозуміли, що далі ситуація, коли особа прийшла на хвилі народного піднесення мільйонів наших співгромадян, забула вже на другий день, заради чого його зробили президентом, я думаю, це буде висновок для всіх майбутніх правителів.
Ситуація вже дуже схожа з ситуацією сьогоднішньою Януковича, коли ми бачимо падіння рейтинга підтримки, який отримав Янукович на тих виборах, аналогічно падінню рейтинга Ющенко. На жаль для громадян, які підтримали його на виборах, це є найбільше розчарування, яке могло бути.

Понравился ответ? Поделись:

Віра:
3
Скільки чула варіантів про те, коли у Києві будуть вибои. Не знаю, кому вірити, поясніть, будь ласка, вони взагалі будуть і коли? Дякую
Сергей Соболев:
Я думаю, що «Партія регіонів», як і ми, проводить щотижневі зрізи соціологічної підтримки тих чи інших лідерів.
Я так розумію, що ніяких виборів київської міської ради не планується, бо це багатоходівка, яка розігрується «Партією регіонів», розуміючи, що більше 8% підтримки в Києві в них не буде. Ключова ставка зроблена на визначення дати мерських виборів. Ключовий лідер це явно є учасник трьох останніх перегонів Віталій Кличко. Більше того, останні події, пов’язані з Андріївським узвозом, закінчилися плачевно для «Партії регіонів» і для їхнього ставленика, нинішнього глави київської адміністрації, пана Попова. Його рейтинг буквально за останній тиждень впав майже на 5 пунктів. Тому можна стверджувати, що якщо б сьогодні проводилися вибори мера, виграв би Кличко з відривом 10-12%.
Зараз почалися ігри. «Партія регіонів» розуміє, що, маючи опонентом Кличка, якого підтримає об’єднана опозиція, вони явно програють ці мерські вибори. Тому дата виборів є найбільшою таємницею «Партії регіонів». Зараз всі чекають на остаточне рішення Кличка, чи йде він на вибори кандидатом в мери. Якщо він ухвалює це рішення, то вже є однозначна його підтримка від об’єднаної опозиції, як єдиного кандидата в мери.
Ясно, що найоптимальніша дата проведення виборів - дата виборів до Верховної Ради. Це дасть можливість зекономити кілька сотень мільйонів гривень під час виборчої компанії.

Понравился ответ? Поделись:

Сеня:
3
Господин Соболев, откройте секрет, почему партии Тягнибока, Гриценко и Кличко не пошли на объединение, что с ними не поделили?
Сергей Соболев:
Я думаю, що ключовий фактор – це рейтинги підтримки. Кожна партія, яка бачить, що долає 5% бар’єр, має всі шанси пройти в парламент. Єдине гарне виключення з цього правила є в тому, що і “Батьківщина”, і “Фронт Змін” мають гарні шанси самостійно пройти в парламент, але саме ці дві партії стали основою для об’єднання широких опозиційних сил.
Що стосується Тягнибока, це була його позиція з самого початку переговорів в рамках КОДу, що оскільки він має шанс самостійно подолати бар’єр, то він хотів би йти окремо. Це була позиція зрозуміла. І таким чином ми побачимо на цих виборах в партійних списках представника опозиції, крім єдиного списку «Батьківщини», представника Комітету опору диктатури – список ВО “Свободи”.
Що стосується “Удару”, це так само залежить від рейтингу. Є шанс потрапити в парламент. Я думаю, що рішення приймалося, виходячи з цього. На мою думку, ключовою проблемою Кличка і партії “Удар” на сьогодні є кандидати, які будуть входити і в партійний список і в мажоритарні округи. Бо на жаль, ми сьогодні ще не чуємо прізвищ цих осіб, хоча обіцяли, що будуть проведені навіть праймериз. Ми готові до попереднього визначення рейтингів кандидатів, але треба спочатку побачити цих кандидатів.
Що стосується всіх інших політичних сил, я би не сказав, що двері до об’єднаної опозиції закриті. Ми і сьогодні хотіли б бачити в своїх рядах і Віталія Кличка з “Ударом”, і Анатолія Гриценка, і багатьох інших, хто ще визначається. Чим швидше вони визначаться, тим кращий ми матимемо результат і за партійним списком і в мажоритарних округах.

Понравился ответ? Поделись:

Rem:
2
Вас не тяготит негативный имидж Украины в мире? Да все это возможно каким-то образом может повлиять положительно на дело Тимошенко, но все же, внешний облик страны пострадал очень сильно, его ни какими пиар-кампаниями не отмоешь.
Сергей Соболев:
Я є членом Парламентської асамблеї Ради Європи, і я можу переконатися в тому, що 47 країн, що входять до Ради Європи разом з Україною, а також зустрічі з іншими країнами, як США і Канада, свідчать про те, що імідж України в світі є непохитним. Повага до працьовитого народу, який виборов собі незалежність, є абсолютною. Імідж формується в багатьох галузях. Давайте відокремимо від цього імідж влади Януковича і його оточення. Це є разюча прірва. Ніхто не хоче мати справу з новоявленим "божком", який з’явився в Україні, якого не можна випускати на публічні виступи. А тим більш не можна випускати на публічні виступи нинішнього так званого прем’єр-міністра. У мене відчуття, що ці люди отримували не атестати про середню освіту, а якісь інші документи.
Імідж нинішньої влади, особливо після прямого переслідування політичної опозиції, після того, як побачили, що ця влада робить, думаю, імідж такої влади буде на найнижчій точці. При високому іміджі країни імідж влади є тотально іншим. Ми сьогодні перебуваємо у стані блокади нинішньої влади, але ніяк не України.

Понравился ответ? Поделись:

Tyrok:
2
Когда будет известен полный список мажоритарных кандидатов от объединенной оппозиции? Сколько мест пообещали вашей партии?
Сергей Соболев:
Я думаю, що список мажоритарних кандидатів буде оголошений на з’їді, який відбудеться на початку виборчої компанії в кінці липня. Вже навіть затверджені списки по цілому ряду областей. Ми будемо відслідковувати, що це за люди, який в них рейтинг в округах. Цей процес буде завершено на початку виборчої кампанії, коли буде оголошено цей список.
Це буде стосуватися списку мажоритарщиків і єдиного партійного списку, куди вже входять 6 партій, може далі буде ще більше. Зараз передрікати остаточний варіант списку я би не брався. Тому що на сьогоднішній день почалося не тільки обговорення програми об’єднаної опозиції, а і тих, хто буде цю програму виконувати. У нас є ще час.
По цілому ряду областей вже названо списки. Але хочу зазначити, що тим кандидатам, які вже отримали підтримку від об’єднаної опозиції, не варто забувати, що ключова підтримка – це підтримка громадян. А тут у нас ще можливі зміни. Такого поняття, як “квоти партій” не існує, в тому числі і щодо партії “Реформи і порядок”. Все залежить виключно від кандидатів, які ми пропонуємо. Наші пропозиції сформульовані, ми запропонували 29 осіб кандидатами на мажоритарні округи. Цілий ряд цих людей вже погоджені, по іншим відбувається погодження. Я переконаний, що ми будемо мати можливість достойно представляти партію “Реформи і порядок”.

Понравился ответ? Поделись:

WWW:
2
Какой будет публичная избирательная кампания объединенной оппозиции, кто будет ею руководить?
Сергей Соболев:
Є чітка вже структура об’єднаної опозицій. Це зараз 6 партій, які вже підписали угоду про єдиний список в межах «Батьківщини». Є керівник виборчого штабу - пан Турчинов. Цей штаб складається з представників всіх шести партій. Зараз відбувається затвердження цих осіб.
Що стосується публічних осіб, вони є, вони відомі всім. Перший номер списку – пані Тимошенко. Це політичні в’язні, без сумніву, це лідер «Фронту змін» Арсеній Яценюк. Також ми побачимо достатню кількість публічних осіб, які представляють ці 6 партій, а також безпартійних людей.

Понравился ответ? Поделись:

Дмитро:
2
Доброго дня, пане Соболєв. У мене до вас таке запитання, чи не вважаєте ви, що всі ці скандали навколо бойкоту Євро-2012 принесуть Україні більше проблем, ніж користі для справи Тимошенко. Дякую.
Сергей Соболев:
Я думаю, що відрізняється ситуація бойкоту керівництва держави і бойкоту власне України як такої. Ви знаєте позицію будь-якої країни, вони категорично проти бойкоту країни. Я на це питання вже давав відповідь.
Що стосується Євро-2012, для мене стало показовим, коли почалися ігрища зі спробою втягнути опозицію в бойкот Євро-2012. Відповідь пролунала з уст Тимошенко, яка заявила, що вона категорично проти бойкоту Євро-2012. Але є ситуація, коли лідери країн світу заявили про бойкот українського керівництва, яке ввело політичні репресії в життя країни.

Понравился ответ? Поделись:

Кекс:
2
Поясніть, будь ласка, чесно, що це за полеміка виникла між Кличком і Яценюком стосовно виборів у мери Києва. Той каже, що не відмовлявся, а інший його вже за буцім-то відмову розкритикував. То мало місце звичайне непорозуміння, чи то все якась тонка політична гра, яку нам простим смертним не зрозуміти. І кого врешті опозиція протиставить Попову на виборах у Києві?
Сергей Соболев:
Наша позиція є незмінна. Ми до цього йшли дуже важко. Ми готові були предстати на цю позицію на попередніх виборах, коли пропонували Кличку єдиний список в Київську міську раду. Ми би тоді не мали ту ситуацію з сьогоднішніми тушками, яка є зараз, коли представники «Блоку Черновецького» стали основою «Партії регіонів» в Київській міській раді.
Наша позиція є однозначна - мер Кличко, і об’єднана опозиція йде єдиним списком на вибори Київської міської ради.

Понравился ответ? Поделись:

Калутара:
2
А які ваші плани у новій Верховній Раді? У вас є амбіції стати міністром, вас же ж призначали прем’єром у опозиційному уряді.
Сергей Соболев:
За ці 22 роки, починаючи з мого обрання вперше в Парламент, я ні дня не працював у виконавчій владі. Я працював на посадах радників, перебуваючи одночасно депутатом Верховної ради. Виконавча влада – це механізм, який потребує 100% злагодженої роботи команди і 100% підтримки парламентської більшості. Це дає можливість злагодженої роботи в Раді. Інакше, ми можемо отримати ситуацію, коли ми будемо урядом меншості.
Найближчі роки будуть дуже важкими. Тому, без сумніву, у «Партії регіонів» є наміри нібито віддати владу опозиції, як це було в не далеких 2008-2009 роках, коли країна завдяки уряду Тимошенко змогла пройти по лезу ножа і не впасти до дефолту. Я думаю, багато буде залежити від виборів до парламенту. Якщо ми отримаємо стійку більшість, нам треба буде йти на негайне формування уряду і на те, щоб негайно почати змінювати економічну і соціальну політику в державі. Якщо стійкої більшості не буде, то я вважаю, що опозиція не може бути урядом меншості, як це було з урядом Тимошенко.

Понравился ответ? Поделись:

Реалист:
2
Вам не кажется, что все обещания перед выборами останутся лишь обещаниями? Тимошенко уже дважды приводила своих людей к власти, и к чему это привело, все повторяется, обвинения своих предшественников, коррупция и скандалы. Что может измениться, и кто это сделает неужели снова она?
Сергей Соболев:
Як це не парадоксально, але є страх Януковича і влади перед Тимошенко. Подивіться, на що вони пішли. Коли я чую, що ніхто не бив Тимошенко, в мене одразу виникає пропозиція, щоб підняли і продемонстрували ті плівки, які були знятими в камері. Кожен громадянин України, який був свідком, і думає, що зараз відмочиться, для всіх тих людей є момент істини – якщо так можуть поводитися з жінкою, яка взяла майже 11 млн голосів, уявіть, як можуть поводитися з вашими матерями, доньками і синами. Громадяни держави не мають мовчати, вони повинні давати свідчення в таких ситуаціях.
Я не дарма зробив цей відступ. Кого найбільше боїться Янукович? Тимошенко. Вона зробить все можливе, врахує всі помилки, що були зроблені, і все одно повернеться до влади, і ця влада буде абсолютно нової якості, тому що висновки зроблені, ми побачили, хто є зрадниками, хто є тушками, хто є хто. Я думаю, що ці висновки дадуть нашій команді можливість реалізуватися в новій якості.

Понравился ответ? Поделись:

Нина Ивановна:
2
Вы поддерживаете связь с Карпачевой, где она пропала?
Сергей Соболев:
Я підтримую звязок з бувшими народними депутатами, які працювали в офісі Карпачової. Я маю інформацію про ті вечори, коли намагалися встановити контроль над офісом Карпачової.
Нагадаю, що Карпачова була в 5-ці Партії регіонів. Навіть такі довірені люди побачили, чим закінчиться цей режим для України і людей. Карпачова зрозуміла, що її викинули з будь-який розкладів, бо вона змогла довести, що побиття було.

Понравился ответ? Поделись:

Антин:
2
Кто финансирует предвыборную кампанию оппозиции, и какое название будет носить это объединение?
Сергей Соболев:
Ви побачили, що відбувається з представниками малого і середнього бізнесу, що були представниками опозиції. Цих людей влада максимально спробувала знищити. Але ця влада не зрозуміла того, що малий бізнес є тими громадянами, які змогли вижити в минулі лихоліття 90-х років, там зможуть вижити і під правлінням Януковича.
Дрібний і середній бізнес є основою тих, хто підтримую опозицію. Якщо ви побачите перших кандидатів, що йдуть на мажоритарні округи, це є середній клас нашого суспільства.

Понравился ответ? Поделись:

Комментарии (1)

символов 999
  • Гость 12 лет назад

    Придут выборы, проголосуем , увидим результаты. Мы живём в нашей многострадальной Украине, нет у многих домов и дач за пределами страны и нашим детям, внукам, жить здесь! Давайте проголосуем правильно! Добого пути по пути реформ и преобразований!

    Прокомментировать Мне нравится