Задай вопрос генпродюсеру UFW Владимиру Нечипоруку

20

3 апреля в 14:00 на e-motion.tochka.net состоится онлайн-конференция с генеральным продюсером Ukrainian Fashion Week Владимиром Нечипоруком.

Генеральный продюсер Ukrainian Fashion Week расскажет о ежегодном модном проекте Ukrainian Fashion Games open (Georgia), который пройдет в Грузии с 26 апреля по 2 мая.

Владимир расскажет о том, какие дизайнеры представят свои коллекции грузинской публике, и какие внеподиумные события запланированы  для всех гостей Ukrainian Fashion open (Georgia). Также вы сможете узнать, как стать участником этого модного мероприятия.

Задавай вопрос Владимиру Нечипоруку прямо сейчас.

 

 

 

 

 

Ответы 14

Мария:
1
Владимир, у нас на радиофизическом факультете замдекана зовут Алексей Юрьевич Нечипорук. Скажите, вы родственники? или просто однофамильцы?
Владимир Нечипорук:
Ні, ми не родичі. :)
В 2004 році я був 3 дня кандидатом у президенти. Вносі мені подзвонили, сказали, що я став кандидатом у президенти.

Понравился ответ? Поделись:

Оксана:
1
До какого числа можно записаться в группу на Фэшн Геймс? Сколько человек вообще едет от Украины? Это все люди из модной "тусовки" или не только?
Владимир Нечипорук:
Записуватися чим швидше, ти краще. У нас заброньовано 80 квитків на авіалінії. проект відбудеться з 26 квітня по 6 травня.
Коли 80-та людина заплатить, то група буде заповнена. Думаю, це відбудеться у найближчий тиждень. Тому якщо ви вирішили їхати, то треба це швидше робити.
Люди їдуть з найрізноманітніших сфер. не існує як такої фешн-тусовки. є люди, які цікавляться фешн життям. Серед показів у нас 28 великий показ, де беруть участь наші учасники. Цього року ми робимо не в приморському місці, як того року, а робимо в столиці. Хочемо подивитися Тбілісі. Достатньо активний у нас план, щоб познайомитися з країною. Я вже був там разів 9. Гостинність грузинів, їх дотепність - це правда. Ми у величезному захваті від країни, не кажучи вже про кухню. Не з"їсти це майже неможливо.

Понравился ответ? Поделись:

Анна:
1
Почему большинство дизайнеров заявляют, что их вещи пошиты их французских или итальянских тканей? Почему они не хотят поддержать отечественного производителя, заказывать ткани в Украине?
Владимир Нечипорук:
Це як чому більшість автомобілів належить Мерседесам і Хюндай. Чому ми не хочемо їздити на Запорожцях?
Не можна сказати, що вони зовсім не використовують вітчизняні тканини. Вони не намагаються зробити просто одяг. Це мода. Мануфактурщики, виробники тканин і є диктаторами моди. На виставках виробники тканин показують зараз тканини 16 чи 17року. Вони показують наперед на декілька років, які тканини готуються. Тому наші дизайнери хочуть бути у тенденціях світових. тому і на перших лініях ціна досить висока, це пов"язано з вартістю тканин.

Понравился ответ? Поделись:

Маша:
1
Большинство зарубежных дизайнеров активно продают свои вещи в интернете. В Украине таких магазинов почти нет. С чем это связано? Дизайнеры не готовы работать в интернете или клиенты еще не привыкли к таким покупкам?
Владимир Нечипорук:
Еволюція торкнулася і нашого ринку. Можливо, це ще дійсно не дуже розвинено. Я з покоління, хто починав за відсутності інтернета.
Ні сьогодні, можливо, не так багато магазинів, але вони є. Ми зараз робимо достатньо великий інтернет-універмаг, проект, де будуть дизайнери продаватися через інтернет. Динаміка продажів через інтернет є, але не дуже велика, бо платоспроможність українців не дуже висока, до того ж, карточками і електронними платежами не всі звикли користуватися. Це зростання ідей. Динаміка достатньо велика.

Понравился ответ? Поделись:

Антон:
1
Почему у украинских дизайнеров как-то туго со вторыми линиями, нет коллабораций с массовыми марками? Это могло бы сделать их вещи более доступными, а сейчас абсолютное большинство украинцев не может себе позволить вещи от украинских дизайнеров.
Владимир Нечипорук:
На жаль, більшість українців взагалі мало, що можуть собі дозволити, в плані купівлі матеріальниг благ.
Багатьох пілдкосила криза 2008 року. Багато дизайнерів були вже готові до запуску 2ї лінії. Але коли гроші на ринку стали дифіцитом, кредити стали ще дорожче, то для більшості дизайнерів відкриття 2х ліній пов"язані саме з фінансовими труднощами.

Понравился ответ? Поделись:

Инна:
1
Какова стоимость участия дизайнеров в UFW? Есть ли разница в стоимости для молодых и уже известных дизайнеров? Существуют ли критерии отбора участников или же на подиум может попасть любой дизайнер?
Владимир Нечипорук:
Добрий день! Радий спілкуванню з вами.

Те, що стосується вартості, вона варіюється. Для молодих вона менша. За 16 років існування ЮФВ, навряд чи є дорослий дизайнер, який не потрапив в поле нашого зору. Тому ми вибудовували творчу вертикаль. Починається все з конкурсу «Погляд у майбутнє». Спочатку молоді люди висилають ескізи, не витрачаючи кошти на це. Журі відбирають півфіналістів. До речі, 5 числа має відбутися півфінал. Ті, хто пройшов туди, приїжджають з декількома зразками. А сам фінал відбудеться на Хрещатику в Києві. Потім людина може взяти участь у проекті «Молоді імена», де дизайнери створюють по 10 одиниць. І якщо далі людина продовжує займатися модою, є проект «Фреш Фешн».
Для дизайнерів дорослих внесок складає 20 тис з податками. Окремо дизайнер витрачається на моделі.

Понравился ответ? Поделись:

Елена:
0
Одеваетесь ли Вы у дизайнеров? Если да - чью одежду предпочитаете?
Владимир Нечипорук:
Звичайно, одягаюся в українських дизайнерів. Мені подобається. І до того ж, якщо організатори ЮФВ не будуть одягатися в них, то це буде неправильно. Всі смокінгши в мене від Смоліна. Кежуал - Залєвський, Аня Бублік. Соболєва і Вронська - трикотаж один з кращих у Європі, не побоюся цього слова.

Понравился ответ? Поделись:

Катя:
0
Если сравнивать Ukrainian Fashion Week и Ukrainian Fashion open (Georgia) - какое мероприятие, по вашему мнению, было наиболее успешным?
Владимир Нечипорук:
Це абсолютно два різних проекти. Їх некоректно порівнювати. В них різні цілі і задачі. ЮФВ - захід, зроблений за всіма світовими стандартами. Організаційно, по формі і якості ЮФВ мало, чим відрізняється від Мілансьокого, Лондонського, Паризького...
ЮФГ - проект, покликаний познайомити світ з українською модою, а українцям подивитися країни і інших людей. Це більше піар-проект, ніж професійний. Ми сподіваємося, що дизайнери знайдуть партнерів, баєрів, але там точно будет багато змі.
Що більш успішне - важко сказати.

Понравился ответ? Поделись:

Олег:
0
Сколько дизайнерских костюмов должно быть у мужчины? сколько их у Вас?
Владимир Нечипорук:
Якщо є наголос на "дизайнерських"... це з 3ма рукавами? Для мого віку це практично класичний костюм, я не можу дозволити собі дивного дизайну костюм. Як мінімум, повинно бути 3 костюми. Для публічних - ще смокінг. В мене десь так і є.

Понравился ответ? Поделись:

Татьяна:
0
В чем смысл Fashion Games? Для простых посетителей - понятно: путешествия, показы, вечеринки. А какая от них польза для дизайнеров, для украинской моды?
Владимир Нечипорук:
Я частково вже відповів, яка користь дизайнерам. Це піар, пропаганда української моди і культури. Мода не потребує перекладу. Мова моди зрозуміла для всіх, хто цим цікавиться, і навіть тим, хто не цікавиться. Тому це нові контакти, можливість піару.
Якщо в когось є міф, що дизайнер має показуватися 2 рази на рік, то це неправильно. Кращого донесення інформації про колекцію, ніж подіум, немає.

Понравился ответ? Поделись:

Ирина:
0
Владимир, а вы не планируете октрыть какую-то школу для дизайнеров на базе UFW? Есть много талантливых молодых людей, которым нужно только научиться техническим моментам - и получатся отличные дизайнеры. Вообще есть нехватка дизайнеров или скорее нехватка клиентов?
Владимир Нечипорук:
Це дуже неправильне питання. Якщо хтось думає, що він в шкільних зошитах малював сілуети, і йому потрібно щось трошки, і він стане дизайнером, це неправильно.
Українські дизайнери помітні в світі, бо вони мають чудову освіту. Мода - це чатсина культури. Не кожна людина, яка вміє грати гамми, стає великим виконавцем і збирає зали. Курси крою і шиття не замінить професійної освіти.
Тому не збираємося. Дизайнерська школа - це не курси крою і шиття.

Понравился ответ? Поделись:

Тарас:
0
Розкажіть, будь ласка, про покази українських дизайнерів у Грузії. Хто на них прийде подивитися від грузинської сторони, з ким там можна буде познайомитися?
Владимир Нечипорук:
Можна вже зайти на сторінку у Фейсбуці і подивитися, хто з грузинської сторони вже приєднався до заходу. Звичайно, це насамперед люди в тий чи іншій мірі дотичні до фешн - стилісти, візажисти, редактори мод різних видань, це клієнти дизайнерів з абсолютно різних сфер, люди зі сфери ретейлу, які торгують одягом.
грузія - настілдьки унікальна країна, що там можна познайомитися, напевно, з ким завгодно. Минулого року ми оброслися за 3 дні стількома новими знайомими. Був найкращий тамада, будівельник, познайомилися з президентом Грузіі - Саакашвілі. В Грузії можна познайомитися з ким завгодно. Не гарантую тільки когось з церкви. :)

Понравился ответ? Поделись:

Ольга:
0
Как вы оцениваете успехи прошедшего УФВ? Все дизайнеры получили заказы на свои коллекции? Кого из именитых зарубежных дизайнеров вы хотели бы пригласить на будущие сезоны?
Владимир Нечипорук:
Я не до кінця знаю, як йдуть економічні справи у дизайнерів. Між тижнями в середньому на 20-30% зростає їх товарообіг, попит на продажі.
У частини дизайнерів - Подолян, Бобкова - які працюють на американські ринки, вони ще до ТМ отримали замовлення. Звичайно, не у всіх дизайнерів є стільки замовлень, якільки б вони хотіли. Головне, щоб були тиражі, магазини замовляли. Одна з проблем українського фешн ринку - це регіональні ринки. Їм легше з"їздити у Мілан, купити 18 лінію позаминулорічної колекції відомого бренда, ніж працювати з українськими дизайнерами.
Ступінь успішності у Пустовіт чи Бублік відрізняється від більш молодих - Трофименко чи Суханової. Але це теж не прийшло зненацька.

Запитань більше немає. Дякую всім тим, хто поставив питання, читав чи дивився відповіді. Закликаю вас любити і купувати українських дизайнерів. Тоді ви завжди виглядатимете сучасно і комфортно. Це об"єктивна річ.
Всім бажаю здоров"я, щастя і кохання.

Понравился ответ? Поделись:

avgust:
0
як Ви відносетесь до інших Fashion подій як не відносьться до ukreinian fashion week?
Владимир Нечипорук:
Дуже гарно відношуся. Причина не в тому, що у мене велике серце. Не можна створити ринок одноосібно. Повинна працювати ціла система різних фешн-проектів, яка б дозволяла дизайнерам відшліфовувати майстерність, вихованню аудиторії. Сучасна мода це частина сучасного культурного життя країни.
Не кожен фешн-проект стає чимось значним. На камені завтра не з"явиться чорнозем. Він повинен визріти. Якщо модель буде ходити на подіумі 2 рази в рік, їй буде важко.
Навколо різних проектів йде колаборація людей з абсолютно різних сфер.

Понравился ответ? Поделись:

Комментарии

символов 999