Аркадий Войтюк ответил на вопросы читателей E-motion

5 18

Задавай вопросы певцу, который прошел национальный отбор на конкурс "Новая волна 2013". Уже совсем скоро Аркадий отправится в Москву на полуфинал отбора и, быть может, на финал в город Юрмала.

Ответы 45

Нюша:
390
Аркадий, поздравляю тебя от души с проходом в полуфинал, желаю тебе победы в Москве! Зная твой плотный график выступлений в апреле, невольно возникает вопрос: есть ли у тебя время на подготовку к предстоящему этапу отборов? Ты ведь понимаешь, что наступает очень важный этап и необходимо будет выложиться по-максимуму, с куражом, иначе невозможно победить. И ещё один вопрос, опиши пожалуйста, свой распорядок обычного, будничного дня.
Аркадий Войтюк:
Доброго дня, дорогі друзі! Доброго дня, шановні пані та панове! З вами сьогодні дядько Аркадій і ми будемо відповідати на мегазапитання :)
Взагалі графік дійсно у мене зараз досить насичений. Тому я і зробив сьогодні конференцію о 12 годині, тому що у мене далі і ще одна конференція, і концерт, і треба ще свою чуприну підстригти. Так що треба все зробити, треба дійсно підготуватися. Концерт – це також якась стадія підготовки до відбору. Я буду дивитись, що мені йде, що ні, що можна співати, а що неможна. В принципі, я помаленьку готуюсь. Але ж ви розумієте, що сам відбір – це досить дивна штука і що у журі в голові, цього ніхто не знає. Тому, що буде, я не знаю.
Не знаю, чи треба кураж, чи не треба – я так розумію, що взагалі на тому відборі всі стояли, один я рухався, скакав як олень :) Не знаю, чи потрібен кураж – все буде залежати від журі.
Так як творча людина і спілкуюсь я також з творчими людьми, то в мене немає такого, що я встав у 8 ранку, пішов на роботу, у 8 вечора повернувся, поїв, подивися телевізор та ліг спати – такого графіка у мене немає. Я можу прокинутись в 7 ранку, в 8, в 5 – як коли треба. Все залежить не тільки від мене, а і людей, з якими я працюю.

Понравился ответ? Поделись:

Вікуся:
341
Чувак, ти крутииий!!!Тернопіль сумує за тобою!!!Коли збираєшся навідати нас?Успіхів тобі у всьому!!!
Аркадий Войтюк:
Я теж за Тернополем сумую. В мене є така улюблена команда КВН – «VIP Тернопіль», в якій я грав. Я також сумую за цими хлопаками, деколи буває така ностальгія по Тернополю. Але, коли я збираюся вас відвідати, я, чесно, ще не знаю. Замовляйте все: корпоративи, вечірки, весілля – і все буде! Дякую!

Понравился ответ? Поделись:

Вікуся:
333
Яка мелодія стоїть у тебе на будильнику?)))
Аркадий Войтюк:
В мене стоїть проста мелодія – щось таке незрозуміле. Особливої мелодії нема.

Понравился ответ? Поделись:

Helen:
58
на Масляниці Ви виконували свою нову пісню "Мамо", якщо я не помиляюсь, вона так називається. Так от, пісня просто шикарна! А коли можна буде почути студійну версію?
Аркадий Войтюк:
Так, правильно, вона так і називається – «Мамо».
Я б про це хотів запитати свого саундпродюсера, бо все залежить від нього. Я свою частину роботи виконав. Я записав слова, зараз там йде аранжування. Я надіюсь, що пісня скоро буде.

Понравился ответ? Поделись:

Ірина:
34
привіт))чи часто ти буваєш в Ковелі?які книжки тобі найбільше подобаються?))ми чекаємо твоїх нових пісень)))хочу тобі побажати творчої наснаги)ми любим тебе))ти найкращий))
Аркадий Войтюк:
Дуже Вам дякую! Останній раз був на Новий Рік з батьками. Хочеться, але не виходить, тому що зараз є інші справи. Дуже сподіваюсь, що відвідаю на Пасху.
З того, що я читав останнім часом, мені більше сподобався Дон Кінг.
Дякую! До речі, вони вже є (штуки три), ніяк не виходять, але не від мене це залежить.

Понравился ответ? Поделись:

Олександра:
26
Привіт, Аркашенько! Безмежно раді за тебе! Так і повинно було статися, адже ти найдостойніший) Тепер міцно тримаємо за тебе кулачки, а ти не хвилюйся та вір у себе. Все буде пазітівно!!!) Тепер питання: 1) Якщо би в тебе була можливість на весь світ сказати одну фразу, одну пораду усім людям одразу, що б ти сказав? 2) Чи є в тебе якісь страхи та як з ними борешься? 3) Та яке найсильніше почуття ти коли-небудь відчував? Дякую,мацьонька))
Аркадий Войтюк:
По-перше, дякую! Мене дуже радує те, що я в четвірці, сподіваюсь, що все буде добре!
Напевно я б просто сказав, щоб люди залишались людьми, були людяними, поступались один одному – все б тоді у нас склалося.
Неможна розповідати про страхи – цим можуть користуватись інші погані люди.
Почуття бувають різними. Якщо почуття про любов – теж буду мовчати. Якщо мова йде про страх – я не знаю, є якийсь страх, але я не хочу його відчувати.

Понравился ответ? Поделись:

Катя:
16
Привет,Аркадий! Поздравляю тебя с прохождением в полуфинал !Удачи тебе в подальшем отборе. А вопросы будут такими: 1.Планируешь ли ты сьемку клипа, на какую песню? 2. Почему ты не исполнял на отборе одну из своих авторских песен?очень жаль,мне кажется жюри бы оценило.. Или же ты припас их для полуфинала ? Спасибо за внимание!
Аркадий Войтюк:
Дуже тобі дякую, Катя!
Нарахунок зйомки кліпу я дуже багато думаю, але існує дуже багато нюансів. Все треба зробити адекватно. Треба зробити так, щоб цей кліп не залишився десь в «багажі». Тобто ти мусиш вийти на якийсь рівень для того, щоб дійсно цей кліп запустити, щоб він мав значення, а не просто, щоб ти ним тішився. Тобто треба, щоб люди його дивилися і знали цю пісню.
Не виконував через те, що мене просто-напросто не просили. Поки що у мене запитали світовий хіт і хіт України, а якщо мене запитають виконати свою пісню, то, звичайно, я її виконаю і ви її почуєте.

Понравился ответ? Поделись:

Инна:
15
Здравствуй, Аркадий! Я очень рада, что вы продолжаете радовать нас своим творчеством) Желаю Вам удачи на отборе! Если жюри действительно разбираются в музыке, они сделают правильный выбор! Скажите, что Вы ждете от участия в этом конкурсе? У Вас замечательные авторские песни! Когда планируете снять дебютный клип и на какую песню?
Аркадий Войтюк:
Дякую!
Про кліп я вже сказав. Яка пісня вистріліть – на неї і будемо знімати кліп. Поки що нічого не стріляло.
Якщо вони там сидять, то, звичайно, вони розбираються в музиці. Їм видніше, що краще, що цікавіше, хто більше підходить під формат. Тобто вони це знають краще, ніж я. Люди цього не можуть судити. Кого журі обере – той і буде брати участь. Моя задача – вийти, нормально заспівати і показати себе в хорошій якості.
Тур по великим містам України буде трошки пізніше, тому що мені треба набратись більшого досвіду. Ви з розумієте, що тур «Х-Фактора» – це зовсім інша штука, ніж те, коли ти виходиш і показуєш, що ти напрацював за певний час. Тобто я гарно відпрацюю свій матеріал і трішки пізніше поїду по містам. Але, звичайно, що не сам. Тому що треба давати нормальні сольні концерти – а це піар, це гроші, це вклади. Поки що я ще до цього не доріс. Я ще ніхто, щоб давати сольники.

Понравился ответ? Поделись:

Оля):
12
Привет Аркаша)))У меня к тебе есть пару вопросов, ответь, пожалуйста, на них) 1.Как с тобой можно пообщаться лично?) 2.Как можно тебе передать подарок? 3.Если бы тебя на День Рождение пригласила твоя поклонница, не то что бы петь, а как на праздник)Что бы ты ей ответил?) 4.С тобой возможны дружеские отношения?) Спасибо за ответы!*)Оставайся таким же добрым и позитивным!)Успехов!)
Аркадий Войтюк:
Можна писати мені ВКонтакті, але я відповідаю тільки на адекватні запитання. Я маю звернути увагу на щось серйозне і адекватне. Не люблю пустих і дурних запитань. На «Привет! Как дела?» я не відповідаю.
Ви маєте для мене подарунок? Пишіть ВКонтакт – а там побачимо.
Я не люблю робити те, що не йде через мою душу. Я люблю, щоб все було позитивно і добре – тобто, якщо я дійсно хочу поздоровити цю людину. А якщо я не знаю людину, що я буду їй казати? Бажати щастя і здоров’я? Це якось неправильно і вся ця фальш буде відчуватись. Запросити можна, але, я думаю, це цього не вартує. Треба бути відкритими і щирими людьми.
Я думаю, з кожною людиною можна мати дружні відносини, треба тільки знати підхід.

Понравился ответ? Поделись:

Анна Осейчук:
9
Доброго дня) Аркадій, Хотіла б подякувати за твій талант) Ти надзвичайно талановитий співак, голос просто зачаровує) Не хочу нічого запитувати, просто щиро бажаю тобі досягти найвищих висот і щоб всі твої плани та мрії обов'язково збулись. Ти заслуговуєш на те, щоб бути на великій сцені) Все буде добре) Ми в тебе віримо) Успіхів на Новій хвилі) Вболіваю за тебе)
Аркадий Войтюк:
Дякую! Дуже дякую! Сподіваюсь, що я Вас не підведу! Але саме головне – тримайте за мене кулаки :) Тримайте, бо там все дуже серйозно.

Понравился ответ? Поделись:

олечка:
8
Привет Аркадий!Это классно что тебя выбрали в полуфинал.Я верю что ты будешь участником на Новой Волне !Чем будешь покорять Юрмалу?
Аркадий Войтюк:
По-перше, дуже хочеться туди пройти :) Коли я пройду, це запитання мені можна буде задати.

Понравился ответ? Поделись:

Бусинка:
8
Есть ли у тебя любимое животное? И как зовут его?
Аркадий Войтюк:
Улюблених тварин в мене нема. Але у мене вдома є рибки, яких я годую весь час, і Юлин пес – йоркширський тер’єр. В принципі, я його люблю, вчора вночі я купав це страхіттячко :)

Понравился ответ? Поделись:

Светлана:
8
Здравствуй, Аркадий. Тебя легко довести до слез? Есть такой фильм, после просмотра которого ты плакал?
Аркадий Войтюк:
Довести мене до сліз – це я не знаю, що треба зробити.
Нарахунок фільмів – так, я плакав не раз. Але я плачу від того, як актори, режисері і оператори передають відчуття. Я плакав над «Дон Кінгом», «Втечею з Шоушенка», «Зеленой милей». Зараз я всім раджу подивитись старий фільм «Викуп» – в цьому фільмі Пірс Бронсон зіграв свою першу негативну роль. Фільм дійсно крутий, вартий перегляду. Подивіться, але не ведіть себе так, як вели головні персонажі цього фільму.

Понравился ответ? Поделись:

Екатерина:
8
Привет,Аркадий)) в марте у тебя прошел тур по маленьким городам Украины, все ли тебе понравилось? какие города запомнились больше всего? спасибо)
Аркадий Войтюк:
Ми починаємо завжди від маленького до великого. Одразу після «Х-Фактору» люди йшли на концерти слухати те, що вони бачили і чули в шоу. А зараз ми (я, Саша Павлік і «Діти капітана Гранта») зробили свою невеличку програму, ми співаємо вже і свої пісні. Все треба починати з маленького, тому ми виступаємо по маленьким містам. Звичайно, організація була не на найвищому рівні. Але ми побачили, що народ нас зустрічає дуже кльово, приходить на наші концерти – за це розпирає гордість, ми відчуваємо, що робимо все правильно. Нам було дуже приємно. Мені дуже сподобався концерт в Лозовій – дуже великий гарний зал. З Лозової у нас все і почалось так – тобто ми зловили якусь долю впевненості і після Лозової всі концерти у нас йшли на «Ура». До речі, 14 ми знову будемо в Лозовій – буде другий повторний концерт. Тобто людям настільки сподобалось, що ми там знову будемо. Так що ми приїдемо, з нами разом буде і Валерій Юрченко з «Україна має талант». Думаю, і цього разу буде цікаво – так що приходьте, будемо раді бачити!

Понравился ответ? Поделись:

Марта:
7
Привіт, мацьонький! Удачки тобі в Москві! А питаннячко таке: якщо б тобі випала нагода заспівати у дуеті, на даний момент з ким би ти хотів записати і заспівати безсумнівний хіт?) Дякую!
Аркадий Войтюк:
Не знаю, хіт-не хіт, безсумнівний чи сумнівний, але я маю пісню, яка надто сильно мені подобається – це пісня в джазовому стилі. І цю пісню я хотів би заспівати з Елкой. Але якщо не вийде, тоді я буду співати її сам, нікому не віддам.

Понравился ответ? Поделись:

Бусинка:
7
Аркаша,ты прекрасный парень! Очень надеюсь на то,что ты пройдёшь на новую волну. Интересно узнать,когда такой горячий парень приедит в Крым со своим концертом?:)
Аркадий Войтюк:
Звідки Ви знаєте, гарячий я чи ні? :)
Ну, колись приїду. Не знаю, наскільки скоро це буде, але корпоративи там бувають.

Понравился ответ? Поделись:

Бусинка:
7
Аркаша,как у тебя на личном фронте?) И когда мы сможем услышать новую песню от тебя?)
Аркадий Войтюк:
На особистому фронті, Слава Богу, у мене все дуже добре – я цим дуже тішусь і дуже горджусь. Якби буле все не дуже добре, я б, напевно, ходив якийсь незаповнений і недовершений. А зараз у мене все добре і я від цього кайфую.
Це все залежить від саундпродюсера.

Понравился ответ? Поделись:

Олечка:
7
Здраствуй Аркадий!Очень рада за тебя!Буду держать кулачки на твою победу!Вопрос:Скажи что для тебя кроме опыта значит, участие в Новой Волне? И почему ты решил участвовать в отборе именно на Новую Волну?
Аркадий Войтюк:
Дякую! Тримайте-тримайте :)
Суть в тому, що з 2002 р. я її відкрив для себе і з того часу «Нову хвилю» я дивлюсь весь час. «Нова хвиля» для мене була чимось вищим, це шоу, що стоїть над «Х-Фактором», над «Голосом країни». Туди дуже важко потрапити. Я просто уявляв собі, як би це було круто, якби я представляв Україну на «Новій хвилі». Це величезна гордість – представляти рідну країну.
Пройшовши «Х-Фактор», я задумуюсь над тим, що треба щось робити далі. А «Нова хвиля» – це шоу над усіма шоу СНД. Це дуже круто брати участь в такому шоу, наскільки я чув, «Нову Хвилю» дивляться триста мільйонів людей (це і Україна, і Росія, і Європа, і Америка). Це дуже круто. Приємно представляти свою країну на такому шоу. Окрім досвіду, це перевірка для самого артиста. Якщо ти вже потрапив на «Нову хвилю», значить щось в тобі є, значить ти хтось. Я завжди мріяв попасти в Юрмалу на КВН, і хотів там заспівати. Так що хочеться туди попасти – це кайф, для артиста це мрія. Це не просте шоу і конкурс, туди попасти – це дійсно досягнення.

Понравился ответ? Поделись:

Аня:
7
Что для тебя важно в общении с людьми? И что ты ценишь в человеке?
Аркадий Войтюк:
Саме головне – я люблю відкритість, люблю, коли люди говорять правду. Дуже не люблю заздрість. Мені подобається, щоб люди були відкритими і чесними, не були заздрісними.

Понравился ответ? Поделись:

Mavka:
6
Добрий день, Аркадій! Величезної удачі тобі на фінальному відборі на Нову Хвилю, ми морально з тобою=) Моє питання: хто або що надихає тебе?
Аркадий Войтюк:
Дуже дякую, що Ви морально мене підтримуєте! Сподіваюсь, що ваша підтримка допоможе мені в Москві.
Якщо чесно, я зараз читаю книжку – «Мотивація». Мене надихають історії людей, які пройшли великий шлях, вийшли з бідності і чогось досягли. Мене надихають ті люди, які в своєму житті боролися. В даний момент є дуже багато можливостей, щоб кимсь стати – виходь, все в твоїх руках. Мене надихають, люди які проходять шлях, які не здаються і не зупиняються. Вони зробили одну помилку, на цій помилці чомусь навчились і йдуть далі
Аналогічно я йду по цьому шляху – я хлопець з маленького містечка, як таких відомих постатей у нас немає. В принципі, я людина з посереднім талантом. Але щось мені дано – і з цього я хочу зробити щось більше. Треба бути наполегливим, працювати над тим, що тобі дав Бог і що тобі подобається. Все досягається через власну ініціативу – ніхто тебе не візьме і не розкрутить. Треба втілювати свої мрії у реальність.

Понравился ответ? Поделись:

Оля:
6
Аркаша, ООООЧень рада, что у тебя есть шанс представлять Украину на Новой Волне! Тьху тьху тьху)) Как тебе отбор? Почему так мало х-факторовцев прошло во 2 тур? я думала, что все пройдут...( Еще раз удачи!!!))
Аркадий Войтюк:
Я теж дуже сильно цьому радий!
Так, я лишився один з «Х-Фактора», а було дійсно дуже багато учасників. Ну, якщо вони не пройшли – значить журі в чомусь засумнівалось, можливо, хтось щось не допрацювали. Програвати дуже тяжко, особливо коли ти виходиш туди після «Х-Фактору», після прямих ефірі – ти надто впевнений. Але тут все починається з самого початку – на цю твою «зірковість» просто ніхто не дивиться. Особисто я працював над собою цілий рік. Так, я хвилювався, я виходив туди і відчував себе новачком, я розумів, що я ноль. Але я дуже сильно цього хотів. Все залежить від журі – кожен бореться, як може, а журі виносить свій вирок. Але життя на цьому не закінчується – кожен має йти своєю стежкою.

Понравился ответ? Поделись:

Наталі:
5
Великої-великої тобі удачки! Зараз часто впізнають на вулицях(в магазинах і т.д.) Києва? Ти вже тривалий час проживаєшь у Києві, чи є якісь місця які подобаються(де ти полюбляєшь бувати)?
Аркадий Войтюк:
Спочатку, після «Х-Фактору» впізнавали дуже сильно. Дуже добре пізнають в маленьких містах, де всі дивились ці шоу. А в великих містах пізнають, але не дуже сильно. Але мені якось, чесно, трошки незручно.
Я люблю бувати в містах, де мені дуже зручно, де моя атмосфера – на студії, дома, на дачі. Там, де я можу робити, що хочу і ходити, як хочу. Останнім часом ми кожного 17 числа ходимо до «Якиторії» – їсти суші, які я ненавиджу :) Там теж дуже добра атмосфера – проста, спокійна, ніхто не напружує. Тобто там де хороша атмосфера і хороші люди, там я люблю бувати. Але більше я люблю бути дома, займатися улюбленими справами, грати на гітарі і т.д.

Я всім дуже дякую! Тримайте за мене кулаки! Я б дуже сильно хотів все ж таки пройти на «Нову хвилю», щоб представити Україну в Юрмалі. Дуже дякую, що ви мене підтримуєте і пам’ятаєте – я працюю для вас, скоро ви почуєте мої пісні! Я дуже вам дякую, з вами був Аркадій Войтюк!

Понравился ответ? Поделись:

Наташа:
5
Привіт, Аркаша! Питаннячко: на яких концертах відомих особистостей тобі доводилося бувати?
Аркадий Войтюк:
Мені довелося побувати на концерті Bruno Pelletier з «Нотр-Дам де Парі». Мені вдалося побувати на концерті Олександра Розенбаума, якого я дуже поважаю і на якому я виріс, ця музика мене раніше надихала. Побувавши на концерті і Bruno Pelletier, і Олександра Розенбаума, я хочу сказати, що я захоплювався голосом Bruno Pelletier і все було класно, але більше я кайфонув від концерту Олександра Розенбаума. Просто інакша реакція людей – коли люди стоять, підспівують пісням, півгодини не відпускають зі сцені. Це дуже круто.
Також я був на концерті Іво Бобула. На концерті С.К.А.Й. я був. В мене в планах побувати на концерті Вакарчука. Я людина, яка ще багато чого не бачила, але я хочу побачити. І я втілю свої мрії в реальність, але на це мені потрібно трошки часу.

Понравился ответ? Поделись:

Марат:
5
Добрый день, Аркадий! Желаю тебе творческих успехов! Какую роль ты бы сыграл, если бы тебя пригласили в кино и была возможность выбрать себе роль?
Аркадий Войтюк:
Дякую! Я дуже хочу зіграти в фільмі, схожому на фільм "Законопослушный гражданин". Мені подобаються фільми, над якими треба подумати. Якщо запросять – то це буде кайф. Але, хто я такий, щоб мене запрошували?

Понравился ответ? Поделись:

Я :
3
Аркадий, у тебя потрясающе красивые песни на украинском. Обожаю твои "Пробач" и "Осінній блюз". Но в последнее время ты стал писать только на английском. С чем это связано? Прицел на Запад? Песни классные, конечно, но....Может, порадуешь нас и украинскими песнями тоже?
Аркадий Войтюк:
Якщо Ви не були на Масляній – я співав там на українській мові. Тобто я починаю писати українською мовою. Я зрозумів, що людям такі пісні набагато ближче. Так, ми цілились на Захід, тому що нам обіцяли великі перспективи. Але обіцянка-цяцянка, самі розумієте. Я дуже задоволений тими піснями, що є, вони звучать досить непогано. Людина має бути багатогранна – і глядачам це також подобається. Я показав, що я можу писати на англійській, і на українській, і на російській мові є деякі замальовки. Чому б і ні? Тому зовсім скоро ви почуєте українські пісні.

Понравился ответ? Поделись:

Инна:
2
Скажи ты поддерживаешь сейчас связь с кем-то из участников Х-Фактора? Может созваниваешься или списываешься? И еще, что ты думаешь о творчестве Алексея Смирнова?
Аркадий Войтюк:
Зараз – з Сашою Павліком і «Детьми капитана Гранта», оскільки у нас виступи. Час від часу я балакаю з Ромою Веремейчиком. В принципі, у мене з усіма нормальні стосунки. Мені дуже подобається Діма Монатик. Я його просто обожнюю, він незаздрісний – це мені дуже подобається. Він робить своє і нікому не заздрить. Ще непоганий хлопець Влад Курасов. Дуже рідко спілкуюсь з Вітею Романченко.
Я ще не чув його особистих пісень. Коли він щось напише і видасть в світ – про це можна буде говорити. А як хлопець він досить непоганий.

Понравился ответ? Поделись:

Карина:
2
Привет, Аркаша))) 1) Ты уже не будешь продолжать получать образования хирурга? 2) на когда планируете свадьбу с Юлечкой? 3) Смотришь ли ты "Голос страны" ( может выборочно в интернете )? Если да, то кто тебе понравился, кого можешь выделить? 4) Часто ли тебе снятся сны и веришь ли ты в вещие сны?
Аркадий Войтюк:
Я зараз на шостому курсі Київського медичного університету – мені дуже дійсно важко тому, що я не можу поєднувати. Краще робити те, що тобі ближче і хочеться – і я більше поринув в музику. З університетом у мене поки що не складається. А як воно буде – побачимо. Поки що я не хочу бути хірургом.
Взагалі, в планах є вересень. Але, як воно буде і як складеться – будемо бачити. Все залежить від того, як ми назбираємо кошти і як у мене складеться з «Новою хвилею».
Звичайно, я дивлюсь «Голос країни» – для мене це досить непогане шоу і сильні співаки. Це люди, які теж хочуть чогось досягнути.
Зараз сталась така штука, напевно, мене на це Юля підсадила – мені почали снитися сни, але не часто. Напевно, щось в цьому є. Напевно, наші думки перетворюють сон в якусь можливу реальність. Але, напевно, що я все-таки не вірю.

Понравился ответ? Поделись:

Светлана:
2
Аркадий, во-первых, я просто восхищаюсь Вами, Вашим талантом, Вашей харизмой... Так держать!!! Вам нет равных!!! Во-вторых, хочу пожелать Вам удачи, терпения и вдохновения в творчестве и в личной жизни!!! Ну, и в третьих, вопрос... Для чего Вы живете? Ради чего Вы живете? Что самое главное в Вашей жизни? Какая цель???... Заранее, большое спасибо!
Аркадий Войтюк:
Харізма нічим не вимірюється – для кожного це річ особиста. Дуже дякую! Якщо людина живе і має ціль – це вже дуже добре. Саме головне, щоб людина мала до чого прагнути – це саме головне. Якщо людина чогось хоче, має якусь ціль і йде до неї – вона живе. Аналогічно я хочу, щоб мої рідні і кохані гордилися мною, хочу відчувати їх підтримку і любов. І щоб вони відчували мою. Я живу для того, щоб доставляти задоволення собі і людям, які мене оточують, – це сама головна ціль. Якщо я досягаю цієї цілі, я сяю щастям, яке передається іншим. І Вам дуже дякую!

Понравился ответ? Поделись:

Tania:
2
Питань, як таких, немає. Хочу лише побажати удачі))))) Виграй для нас усіх)
Аркадий Войтюк:
Дуже дякую!

Понравился ответ? Поделись:

Olia:
2
Аркадію, успіхів тобі на Московському відборі!!! Навіть не сумніваюсь, що до Юрмали поїдеш саме ти. Але, будь-ласка, добре підготуйся до відбору. Питання: хто є твоїм викладачем з вокалу? В тебе надзвичайно красивий тембр голосу, який доволі рідко зустрічається, бережи його.)) Ще одне питання: чи плануєш ти записувати пісні рідною мовою (не тільки англійською)? :) Ти надзвичайно талановитий композитор, не тільки співак. Чи плануєш надалі здобувати музичну освіту? Тримаємо за тебе кулачки :) Удачі, мацьонький! :)
Аркадий Войтюк:
Дякую!
Під час «Х-Фактору» я займався з Інною Олійник. В принципі, ми і зараз співпрацюємо на одній студії, але зараз вона мене вже не вчить. Викладач вокалу – це якійсь навіть психолог, у людини має бути талант від Бога. Кажуть, що людину можна навчити співати, але, самі розумієте, без таланту і без того, що Бог дав, цього не буде.
Якщо людина багато співає – вона гарно заспіває. Через те, що людина багато і постійно співає – через це вона гарно виконує свої пісні. Мені здається, що треба просто багато займатися, займатися і займатися. Викладач вокалу потрібен для контролю. Можливо, я ще не бачив такого викладача, який би хлопчика, що не вміє співати, підняв би на високий рівень. Якщо такий буде – мені цікаво було б з ним попрацювати.
В принципі, нічого особливого – я просто маю чоловічий тембр, чому я дуже радий. Тому що зараз є багато мужиків, які починають співати, як Діма Білан і мають жіночі голоси, – якщо чесно, мені це не дуже подобається. Мужик має бути мужиком, бути мужчиною, а не робити з себе чорті шо.
Так, я буду писати українською.
Дуже хочеться отримати музичну освіту, але зараз на це немає часу. Знаєте, раніше я гітару ненавидів – молився, щоб викладач до мене додому не приходив. Якби в той час я зрозумів, що це дійсно класно і в майбутньому дасть мені плоди – я би над цим працював.
Сподіваюсь, що з часом я освіту здобуду. Але принаймні я знаю ноти.

Понравился ответ? Поделись:

Комментарии (5)

символов 999
 • Нюша 11 лет назад

  Аркаша, спасибо за развёрнутый ответ! А кураж, драйв обязательно нужны. Это ведь проявляется не только в танцах, а в умении держать внимание слушателей, заставлять мурашки бегать табунами и это тебе подвластно - главное не нервничать! Желаю тебе этого, буду держать за тебя кулачки. Успеха тебе!

  Прокомментировать Мне нравится
 • Inna_Innocka 11 лет назад

  Спасибо большое за ответы! Ты, как всегда, очень позитивный)))

  Прокомментировать Мне нравится
 • Гость 11 лет назад

  Аркадий! Спасибо тебе за искренние ответы! Удачи тебе! Кулачки буду очень сильно держать!!!!!

  Прокомментировать Мне нравится
 • Гость 11 лет назад

  Аркаша, дякую тобі за відповіді, за чесність та відкритість :) Удачі!

  Прокомментировать Мне нравится
 • Екатерина 11 лет назад

  Аркадий ,спасибо тебе за позитив и за твою искренность. Получила огромное удовольствие от просмотра конференции.Удачи тебе!

  Прокомментировать Мне нравится