Наталка Карпа в гостях у E-motion расскажет о своей жизни во Львове

Украинская певица Наталка Карпа готовится к масштабному туру по странам с самой большой украинской диаспорой. Специально для тура Наталка дописывает альбом с украинскими авторскими этно-песнями. Вдохновила ее на этот проект любимая певица Квитка Цисык.

Известны уже даты и страны первых концертов – в конце августа Наталка Карпа выступит в Бразилии и Парагвае. Певица расскажет читателям tochka.net, как готовится к туру, а также что собирается рассказывать об Украине и украинской музыке украинцам за рубежом. 
Также обязательно спросите Наталку, как она будет бороться со своим страхом высоты и самолетов во время долгих перелетов.

Ответы 59

Маша:
21
На что бы Вы не пошли для огромного успеха в карьере? Только честно, и без стандартных слов!
Наталка Карпа:
Всім привіт! Починаємо онлайн-конференцію!

В будь-якому випадку, для мене головне – це людські якості. Це сім’я, це близькі люди. Я інколи не шкодую себе, своїх сил, своїх резервів, свого здоров’я, свого емоційного стану – себе я можу інколи принести в жертву. А от рідні близькі люди для мене надзвичайно дорогі, тому, їх би в жертву точно не принесла.

Понравился ответ? Поделись:

Наталка-Полтавка:
17
Як ти відносишся до віртуального сексу?
Наталка Карпа:
Ну, чесно скажу, що не практикую віртуальний секс, тому що у мене є кохана людина і я маю, с ким займатись сексом. Але зрештою, можливо, це якась розвага для когось і комусь він подобається. Тоді, будь ласка, займайтесь ним :)

Понравился ответ? Поделись:

Андрій С:
14
Люблю Квітку Цісик за її любов до української музики навіть в Гамериці. А вас знаю по Калині. потім подобалас пісня Час-пісок. Моє питання просте. Яка перша думка з якою ви прокидаєтесь зранку? Успіхів!
Наталка Карпа:
Дуже приємно, що Ви любите Квітку Цісик, оскільки вона і моя найулюбленіша співачка! Для мене вона взагалі вважається символом української якісної хорошої музики. Як на мене, вона зробила неоціненний вклад в українську культуру. Я справді її обожнюю. А щодо запитання – це буває, звичайно, по-різному. Але в основному – це молитва, в якій я просто дякую Богу за те, що я прокинулась, за новий день, за те, що я маю змогу дихати, за те, що поруч є рідні здорові улюблені люди. І, дай Боже, сил і натхнення на цілий день, щоб працювати далі.

Понравился ответ? Поделись:

Ирина:
12
Привет Наталка! Ответь пожалуйста на такие вопросы: Долго ли ты примеряешь обувь в магазинах, чтобы попасть в свой точный размер? Какой у тебя размер ноги? Правда ли , что у тебя размер ноги маленький?
Наталка Карпа:
Насправді, я не знаю, чи в мене такий гіпермаленький розмір, але у мене 36,5. Взуття – це моя слабинка, я люблю красиве взуття, його у мене дуже багато. Я взагалі вважаю, що взуття має бути ідеальним, красивим і зручним – це я для себе виявила. Я багато часу приділяю тому, щоб підібрати саме таке взуття – зручне і красиве.

Понравился ответ? Поделись:

Roco:
3
Много звезд стараются быть скандальными, а с вами не связано ни одного скандала. Это хорошо или плохо?Как Вы считаете?
Наталка Карпа:
Для мене є такий живий приклад не скандальної, але легендарної зірки – це Софія Ротару. Вона мегапопулярна без жодного скандалу за весь свій великий творчий шлях – це дуже гарний приклад. Тому приклад є, є кого наслідувати без скандалів.

Понравился ответ? Поделись:

Андрей:
2
Не хотели бы Вы представлять нашу страну на «Евровидении»?
Наталка Карпа:
Я розумію, що «Євробачення» – це дуже гарний конкурс, на який з’їжджається дуже багато артистів і преси, але я не знаю, чого навколо нього завжди роблять такий пафос і такий шум. Насправді є багато фестивалів в Європі та в світі, які, як на мене, більш професійніші і менш заангажовані. Тому що, як не крути, а «Євробачення» – це своєрідна політика, політика країн, політика інтересів. Якщо чесно, я завжди мріяла про фестиваль в Сан-Ремо – це фестиваль, на який я б точно хотіла потрапити. Але в рамках «Євробачення» бачу себе просто як гостя, який приїхав подивитись.

Понравился ответ? Поделись:

Юра:
1
Монро колись сказала: «Щастя не в грошах, а в покупках». Яке твоє ставлення до шопінгу? ЧИ можеш назвати себе шопоголіком?:)
Наталка Карпа:
Як кожна жінка, я дуже люблю тратити гроші, особливо на красиві речі – розкішні сукні, красиві сумочки, вишукане взуття, косметику і парфуми. Скажу одну річ, що у мене дома одна з шаф, яка набита вщент, має ширину 8 метрів. Але останнім часом я розумію, що цей шопоголізм доходить просто до межі і треба вміти вчасно зупинятись, що мені не завжди вдається.

Понравился ответ? Поделись:

Анютка:
1
Коли в Києві плануєте концерти? Дуже подобається пісня Від мене до тебе. Взагалі ви єдина співачка, яка цінує українське і розвиває українську музику
Наталка Карпа:
Щодо пісні – цю пісню ми записали і, чесно кажучи, особливо не популяризували. Вона потрапила до Інтернету, і потім ми побачили, що люди активно закачюють цю пісню до себе на сторінки – пишуть про свої любовні історії і просто цю пісню використовують, як заставку до своїх історій. Дуже приємно, що вона Вам подобається!
Я планую зробити восени акустичний концерт в Києві. Оскільки в моїй творчості останнім часом прослідковується лірика, тому хочеться зробити щось таке душевне, для вузької аудиторії – я хочу відкрити Києву свою душу та серце.

Понравился ответ? Поделись:

Толик:
1
Я тоже боюсь летать, как вы справляетесь с перелетами? Часто летаете в другие страны по работе и где любите отдыхать?
Наталка Карпа:
Я, напевно, як всі – люблю відпочивати багато. Але відпочивати багато – не завжди виходить. Тому в переважній більшості я намагаюсь поєднувати відпочинок з роботою. Коли у нас відбуваються концерти – у нас спочатку відбувається знайомство з містом і країною, а потім проходять концерти. Вдається поєднувати приємне з корисним.
Так, справді, я не дуже люблю літати. В мене є така фобія висоти, але, оскільки доводиться літати часто, якось намагаюсь справлятися. Іноді допомагає медитація, а іноді – хороший віскі. Головне – не переборщити, щоб цей політ не став ще гіршим.

Понравился ответ? Поделись:

Оленка:
1
Наталко а з чим у Вас асоціюється слово "музика"?
Наталка Карпа:
Це одне з моїх улюблених слів, яке майже на всіх мовах звучить однаково. Для мене це – хвороба на життя, це саме мій діагноз, скажу як медик. Я себе не уявляю без музики. Музика завжди допомагає, в будь-якому випадку – радісному чи сумному. Музика мене супроводжує всюди – під час ранкової пробіжки, в автомобілі, на студії, ввечері, коли я разом з друзями… Музика завжди поруч.

Понравился ответ? Поделись:

Бенгальский огонь:
1
Я был на одном вашем выступлении в Киеве, благотворительный вечер фонда был. Вы очень понравились мне как певица и медленная песня, которую вы пели ну просто запала мне в душу что-то там было про 01. Потом никак найти не мог. Скажите как она называеться. Спасибо!
Наталка Карпа:
Пісня називається «Звір», це одна з моїх останніх робіт. Ця пісня – одна з останніх пісень Романа Бабенко. Вона має дуже трагічний підтекст, оскільки Роми вже немає з нами два роки, але він по собі залишив дуже великий творчий доробок. Я дякую, що ця пісня потрапила в мій репертуар. Вона дуже лірична, дуже сентиментальна, особисто я теж її дуже люблю, люблю виконувати на концертах. Мені здається, вона має таку особливу силу, має дуже цікавий зміст. Бачите, в черговий раз підтверджується, що вона і людям подобається.

Понравился ответ? Поделись:

Ганна:
1
Наталко, доброго дня! Скажіть як важко в даний час виживати в нашому шоу-бізнесі з українською піснею? Чи не було ідей перейти на російську мову?
Наталка Карпа:
Скажу, що, звичайно, такі ідеї мені підкидували мої друзі, говорили, що це зможе збільшити географію моїх виступів, привернути до мене багато нової аудиторії і в фінансовому плані буде цікавіше для мене. Навіть був маленький експеримент: я записала пісню одразу 3 мовами – українською, російською та англійською. Але зрештою я переконалась на практиці, в черговий для себе раз, що пісні українською мовою – це моє. Наразі я для себе вияснила, що я хочу співати лише українською. В мене є пісні і польською мовою, і іспанською мовою, і англійською мовою – я не ставлю мовних кордонів і бар’єрів. Але українська – найближча, найрідніша і йде просто з серця, пісні українською звучать в моєму виконанні краще, ніж будь-якими іншими мовами. Тому свій вибір і своє серце я віддаю пісням, заспіваним українською мовою.

Понравился ответ? Поделись:

Олег:
1
Привет Наташа.Как Вы относитесь к идиотской шутке Урганта о украинских жителях?Не считаете ли что после подобного его нужно сделать невьездным в Украину навечно?
Наталка Карпа:
Скажу дуже просто і коротко: звичайно, у всіх речах має бути межа. Навіть в жартах інколи варто витримувати цю межу, щоб не образити чиюсь гідність, чиюсь ментальність, чийсь народ. В даному випадку я знаю, що він вибачився, але для нього це був гарний урок того, як не переходити цю дозволену межу.

Понравился ответ? Поделись:

Христина*:
1
Доброго дня,Наталю,я давно хотіла запитати у вас,чи знаєте ви про місто Винники і як до нього відноситесь? Які люди з Винник вам знайомі?
Наталка Карпа:
Знаю, це красиве місто поруч мого рідного Львову. Звичайно, що я там була, в мене там живе багато друзів. Весь парадокс в тому, що цього містечка ніби немає на жодній карті України. Інколи мешканці жартують, що пісня «Город, которого нет» написана саме про Винники. Всім Винникам величезний привіт! Гарне у вас містечко, любіть його та підтримуйте, щоб воно у вас було таке квітуче, таке зелене, таке гарне, як і є!

Понравился ответ? Поделись:

Христина:
1
Ви надзвичайно красива і на лиці і по фігурі,скажіть будь-ласка як доглядаєте за лицем і чи сідаєте на якісь дієти?
Наталка Карпа:
В першу чергу, дякую за компліменти! Як кожна жінка я відношусь до себе прискіпливо і нарікаю, що в мене не така фігура, яку б я хотіла, і інколи обличчя буває втомленим... Але насправді, в першу чергу, треба вміти любити себе – це перше правило. Якщо Ви сама себе не полюбите – Вас ніхто не полюбить. А друге правило – не лінуйтесь працювати над собою, над своїм зовнішнім виглядом. Якщо Ви хочете, щоб у Вас була досконала фігура – багато танцюйте, закохуйтесь, займайтесь сексом, посміхайтесь. Якщо Ви хочете, щоб обличчя гарно виглядало – даруйте всім позитивні емоції, посміхайтесь, говоріть добрі хороші слова, скажіть зайвий раз людині, як вона вам подобається, як ви її любите, ніколи-ніколи не забувайте це робити. А щодо більш приземлених методів – звичайно, мені допомагають заняття в спортзалі, ранкові пробіжки і заняття з балетом. В мене є улюблений косметолог, до якого я намагаюсь потрапляти 2-3 рази в місяць. І плюс є вдома морозильна камера, де я тримаю льодяні настойки з календули і ромашки – зранку я протираю цим льодом обличчя і він дуже гарно тонізує шкіру.

Понравился ответ? Поделись:

Денис:
0
Где ты любишь отдыхать с друзьями?
Наталка Карпа:
На шашликах, на морі, в горах.

Понравился ответ? Поделись:

zzz:
0
Чи є в тебе авто? Якої марки, якщо не секрет? Якої хотіла би придбати?
Наталка Карпа:
В мене є авто, всі мої друзі називають його "Білочка". Це Toyota Camry червоного кольору – моя помічниця, моя подруга. Інколи можна подумати, що в мене повна шизофренія, але, народ, я з нею говорю і вона мене слухає :) Іноді на дорозі вона мене просто рятує, тому моя машина – це мій друг. Моя машина мене влаштовує, але мені надзвичайно подобаються марки Peugeot, Jaguar, Mercedes – красиві гарні машинки.

Понравился ответ? Поделись:

Алина:
0
были у тебя какие то комплексы в детстве?
Наталка Карпа:
Були. Я була не худишкою, я була пишечкою в школі і страшенно переживала з цього приводу. Я завжди казала, що коли я виросту, я буду красивою стрункою дівчиною :) Але я собі зараз не ставлю ніяких правил та дієт, тому що людину люблять не за зовнішні параметри, а за прекрасну душу.

Понравился ответ? Поделись:

Катруся з Сихова:
0
Привіт Наталя,як Ваш тато? І чи є в Вас ще песик Рекс (здається) з яким ми часто гулялиюТатові привіт від Катрусі з Графом))
Наталка Карпа:
Клас! Песику вже 16 років, він в нас ще є, він вже дуже старенький та сивенький (хоча це порода боксер і він має бути руденьким). Це наш старожил в сім’ї, якого ми дуже любимо, він був і залишається нашим другом. А привіт татові обов’язково передам! Тато у мене найкращий в цілому світі, я його дуже люблю, він дуже добра людина. Чесно скажу, таких добрих людей, як мій тато, напевно, на світі я більше не знаю.

Понравился ответ? Поделись:

=):
0
какие качества характера ты хотела бы в себе изменить?
Наталка Карпа:
Я завжди боюся на когось перекласти повноваження – я завжди хочу у всьому активно брати участь сама. І все це важко. От я б хотіла навчитись більше довіряти людям, вміти розподіляти роботу. Щоб встигати приділяти час, якого так бракує, своїй родині.

Понравился ответ? Поделись:

):
0
ты очень красивая и милая девушка)
Наталка Карпа:
Дякую!

Понравился ответ? Поделись:

Ася:
0
была ли у тебя звездная болезнь?
Наталка Карпа:
Та ні, я думаю, що я не хворіла. І буду просити Бога, щоб не захворіти. Хоча знаю багато людей, які «зазвездились». Але чим людина стоїть вище, чим більше вона варта – тим вона більш простіша. Я дуже ціную людей, які досягнули високого статусу, стали відомими і популярними та залишились справді простими людьми. Таких людей я дуже поважаю.

Понравился ответ? Поделись:

Ася:
0
любишь экстрим? хотела бы прыгнуть с парашютом?
Наталка Карпа:
Я не можу віднести себе до екстремалки. Причому у мене колись був ТВ-проект «Екстремальний вікенд», де я розповідала про різні види спорту. І мені вдалося кілька разів займатись цим спортом – мені це подобається, виділяється величезна кількість адреналіну, це особливі відчуття. Але мені потрібна людина, яка б була поруч і мене завжди на цей екстрім «підштовхувала».
А с парашутом? Можливо, с кимсь, кому я довіряю, тримаючись за руку я б стрибнула.

Понравился ответ? Поделись:

))):
0
в тебе гарна фiгура))))
Наталка Карпа:
Дякую!

Понравился ответ? Поделись:

Guff:
0
Улюблена пісня? Співай українською і далі!
Наталка Карпа:
Обіцяю! Буду співати!
Дуже люблю джазову композицію «Mad about the boy». І взагалі дуже багато люблю. Дуже люблю Roxette «Listen To Your Heart».

Понравился ответ? Поделись:

Роман М.:
0
Наталко, як справи на любовному фронті? ЧИ є в мене шанси? :)
Наталка Карпа:
Я покажу вам свою руку, на якій мала б бути обручка, але її нема :) Я ще незаміжня, тому шанси можуть бути. Але я вже зазнавалась, що я закохана, є поруч людина, яка мені подобається. Але я, чесно зізнаюсь, що не знаю, чого очікувати від цих стосунків. Можливо це переросте в весілля і родину, де буде двоє-троє діток. А можливо, це буде просто згадка про кохання… не знаю, поживемо-побачимо.

Понравился ответ? Поделись:

Аля:
0
у меня тоже сейчас комплексы по поводу своей фигуры, мне 16 лет, рост 1.65, вес 57 кг, кажеться много для такого роста, что посоветуешь ??
Наталка Карпа:
Дівчино, не комплексуйте, у Вас не все так погано. В першу чергу, якщо хочете нічого не роблячи, стати красивою – ставайте на підбори, корегуйте фігуру одягом. Наприклад, я не можу носити пишних спідниць, тому що вони збільшують мої стегна.
А потім – в 16 років можна і закохатися :) У Вас все ок з параметрами, сто відсотків, що буде людина, якій Ви сподобаєтесь такою, яка Ви є. Але якщо Ви внутрішньо відчуваєте, що Вам треба схуднути – в зал і працюйте. Бігова доріжка і намагайтесь не їсти після шостої – і все буде добре.

Понравился ответ? Поделись:

Володя м.Бережани:
0
Дуже приємно тебе бачити! Величезне тобі спасибі за твою творчість! Пісні реально життєві і змістовні! Коли найближчий концертик у Львові? Олюсці Войцович привітик. ;) Останнього разу бачив тебе на святі Писанки! ШИКАРНА!!!!! Бажаю тобі завжди залишатись такою ж красунею, приємною і творчою! Цьом! =*
Наталка Карпа:
Так, у Львові відбувався дуже гарний фестиваль писанок! Продавались величезні метрові писанки, розписані професійними авторами – це була неймовірна краса. Володя, приємно читати твої вітання! Величезне дякую! Щодо концерту – буде! Але спочатку відсвяткую День незалежності в Бразилії, а потім повернуся до Львова. Вже є кілька запрошень, тому скоро почуємось!

Понравился ответ? Поделись:

=))):
0
море, ліс або гори???
Наталка Карпа:
Море, гори, ліс.

Понравился ответ? Поделись:

Карина:
0
ты есть в социальных сетях? отвечаешь там?
Наталка Карпа:
Так, я є в Фейсбуці, Вконтакті, Твіттері і Інстаграмі. В мене чітко розмежовано: є групи, які веде мій піар-директор, і є моя особиста сторінка. Звичайно, я не всім встигаю відповідаю, але намагаюсь на 70-80% відповідати.

Понравился ответ? Поделись:

Комментарии

символов 999