Наталка Карпа в гостях у E-motion расскажет о своей жизни во Львове

Украинская певица Наталка Карпа готовится к масштабному туру по странам с самой большой украинской диаспорой. Специально для тура Наталка дописывает альбом с украинскими авторскими этно-песнями. Вдохновила ее на этот проект любимая певица Квитка Цисык.

Известны уже даты и страны первых концертов – в конце августа Наталка Карпа выступит в Бразилии и Парагвае. Певица расскажет читателям tochka.net, как готовится к туру, а также что собирается рассказывать об Украине и украинской музыке украинцам за рубежом. 
Также обязательно спросите Наталку, как она будет бороться со своим страхом высоты и самолетов во время долгих перелетов.

Ответы 59

Маша:
21
На что бы Вы не пошли для огромного успеха в карьере? Только честно, и без стандартных слов!
Наталка Карпа:
Всім привіт! Починаємо онлайн-конференцію!

В будь-якому випадку, для мене головне – це людські якості. Це сім’я, це близькі люди. Я інколи не шкодую себе, своїх сил, своїх резервів, свого здоров’я, свого емоційного стану – себе я можу інколи принести в жертву. А от рідні близькі люди для мене надзвичайно дорогі, тому, їх би в жертву точно не принесла.

Понравился ответ? Поделись:

Наталка-Полтавка:
17
Як ти відносишся до віртуального сексу?
Наталка Карпа:
Ну, чесно скажу, що не практикую віртуальний секс, тому що у мене є кохана людина і я маю, с ким займатись сексом. Але зрештою, можливо, це якась розвага для когось і комусь він подобається. Тоді, будь ласка, займайтесь ним :)

Понравился ответ? Поделись:

Андрій С:
14
Люблю Квітку Цісик за її любов до української музики навіть в Гамериці. А вас знаю по Калині. потім подобалас пісня Час-пісок. Моє питання просте. Яка перша думка з якою ви прокидаєтесь зранку? Успіхів!
Наталка Карпа:
Дуже приємно, що Ви любите Квітку Цісик, оскільки вона і моя найулюбленіша співачка! Для мене вона взагалі вважається символом української якісної хорошої музики. Як на мене, вона зробила неоціненний вклад в українську культуру. Я справді її обожнюю. А щодо запитання – це буває, звичайно, по-різному. Але в основному – це молитва, в якій я просто дякую Богу за те, що я прокинулась, за новий день, за те, що я маю змогу дихати, за те, що поруч є рідні здорові улюблені люди. І, дай Боже, сил і натхнення на цілий день, щоб працювати далі.

Понравился ответ? Поделись:

Ирина:
12
Привет Наталка! Ответь пожалуйста на такие вопросы: Долго ли ты примеряешь обувь в магазинах, чтобы попасть в свой точный размер? Какой у тебя размер ноги? Правда ли , что у тебя размер ноги маленький?
Наталка Карпа:
Насправді, я не знаю, чи в мене такий гіпермаленький розмір, але у мене 36,5. Взуття – це моя слабинка, я люблю красиве взуття, його у мене дуже багато. Я взагалі вважаю, що взуття має бути ідеальним, красивим і зручним – це я для себе виявила. Я багато часу приділяю тому, щоб підібрати саме таке взуття – зручне і красиве.

Понравился ответ? Поделись:

Roco:
3
Много звезд стараются быть скандальными, а с вами не связано ни одного скандала. Это хорошо или плохо?Как Вы считаете?
Наталка Карпа:
Для мене є такий живий приклад не скандальної, але легендарної зірки – це Софія Ротару. Вона мегапопулярна без жодного скандалу за весь свій великий творчий шлях – це дуже гарний приклад. Тому приклад є, є кого наслідувати без скандалів.

Понравился ответ? Поделись:

Андрей:
2
Не хотели бы Вы представлять нашу страну на «Евровидении»?
Наталка Карпа:
Я розумію, що «Євробачення» – це дуже гарний конкурс, на який з’їжджається дуже багато артистів і преси, але я не знаю, чого навколо нього завжди роблять такий пафос і такий шум. Насправді є багато фестивалів в Європі та в світі, які, як на мене, більш професійніші і менш заангажовані. Тому що, як не крути, а «Євробачення» – це своєрідна політика, політика країн, політика інтересів. Якщо чесно, я завжди мріяла про фестиваль в Сан-Ремо – це фестиваль, на який я б точно хотіла потрапити. Але в рамках «Євробачення» бачу себе просто як гостя, який приїхав подивитись.

Понравился ответ? Поделись:

Юра:
1
Монро колись сказала: «Щастя не в грошах, а в покупках». Яке твоє ставлення до шопінгу? ЧИ можеш назвати себе шопоголіком?:)
Наталка Карпа:
Як кожна жінка, я дуже люблю тратити гроші, особливо на красиві речі – розкішні сукні, красиві сумочки, вишукане взуття, косметику і парфуми. Скажу одну річ, що у мене дома одна з шаф, яка набита вщент, має ширину 8 метрів. Але останнім часом я розумію, що цей шопоголізм доходить просто до межі і треба вміти вчасно зупинятись, що мені не завжди вдається.

Понравился ответ? Поделись:

Анютка:
1
Коли в Києві плануєте концерти? Дуже подобається пісня Від мене до тебе. Взагалі ви єдина співачка, яка цінує українське і розвиває українську музику
Наталка Карпа:
Щодо пісні – цю пісню ми записали і, чесно кажучи, особливо не популяризували. Вона потрапила до Інтернету, і потім ми побачили, що люди активно закачюють цю пісню до себе на сторінки – пишуть про свої любовні історії і просто цю пісню використовують, як заставку до своїх історій. Дуже приємно, що вона Вам подобається!
Я планую зробити восени акустичний концерт в Києві. Оскільки в моїй творчості останнім часом прослідковується лірика, тому хочеться зробити щось таке душевне, для вузької аудиторії – я хочу відкрити Києву свою душу та серце.

Понравился ответ? Поделись:

Толик:
1
Я тоже боюсь летать, как вы справляетесь с перелетами? Часто летаете в другие страны по работе и где любите отдыхать?
Наталка Карпа:
Я, напевно, як всі – люблю відпочивати багато. Але відпочивати багато – не завжди виходить. Тому в переважній більшості я намагаюсь поєднувати відпочинок з роботою. Коли у нас відбуваються концерти – у нас спочатку відбувається знайомство з містом і країною, а потім проходять концерти. Вдається поєднувати приємне з корисним.
Так, справді, я не дуже люблю літати. В мене є така фобія висоти, але, оскільки доводиться літати часто, якось намагаюсь справлятися. Іноді допомагає медитація, а іноді – хороший віскі. Головне – не переборщити, щоб цей політ не став ще гіршим.

Понравился ответ? Поделись:

Оленка:
1
Наталко а з чим у Вас асоціюється слово "музика"?
Наталка Карпа:
Це одне з моїх улюблених слів, яке майже на всіх мовах звучить однаково. Для мене це – хвороба на життя, це саме мій діагноз, скажу як медик. Я себе не уявляю без музики. Музика завжди допомагає, в будь-якому випадку – радісному чи сумному. Музика мене супроводжує всюди – під час ранкової пробіжки, в автомобілі, на студії, ввечері, коли я разом з друзями… Музика завжди поруч.

Понравился ответ? Поделись:

Бенгальский огонь:
1
Я был на одном вашем выступлении в Киеве, благотворительный вечер фонда был. Вы очень понравились мне как певица и медленная песня, которую вы пели ну просто запала мне в душу что-то там было про 01. Потом никак найти не мог. Скажите как она называеться. Спасибо!
Наталка Карпа:
Пісня називається «Звір», це одна з моїх останніх робіт. Ця пісня – одна з останніх пісень Романа Бабенко. Вона має дуже трагічний підтекст, оскільки Роми вже немає з нами два роки, але він по собі залишив дуже великий творчий доробок. Я дякую, що ця пісня потрапила в мій репертуар. Вона дуже лірична, дуже сентиментальна, особисто я теж її дуже люблю, люблю виконувати на концертах. Мені здається, вона має таку особливу силу, має дуже цікавий зміст. Бачите, в черговий раз підтверджується, що вона і людям подобається.

Понравился ответ? Поделись:

Ганна:
1
Наталко, доброго дня! Скажіть як важко в даний час виживати в нашому шоу-бізнесі з українською піснею? Чи не було ідей перейти на російську мову?
Наталка Карпа:
Скажу, що, звичайно, такі ідеї мені підкидували мої друзі, говорили, що це зможе збільшити географію моїх виступів, привернути до мене багато нової аудиторії і в фінансовому плані буде цікавіше для мене. Навіть був маленький експеримент: я записала пісню одразу 3 мовами – українською, російською та англійською. Але зрештою я переконалась на практиці, в черговий для себе раз, що пісні українською мовою – це моє. Наразі я для себе вияснила, що я хочу співати лише українською. В мене є пісні і польською мовою, і іспанською мовою, і англійською мовою – я не ставлю мовних кордонів і бар’єрів. Але українська – найближча, найрідніша і йде просто з серця, пісні українською звучать в моєму виконанні краще, ніж будь-якими іншими мовами. Тому свій вибір і своє серце я віддаю пісням, заспіваним українською мовою.

Понравился ответ? Поделись:

Олег:
1
Привет Наташа.Как Вы относитесь к идиотской шутке Урганта о украинских жителях?Не считаете ли что после подобного его нужно сделать невьездным в Украину навечно?
Наталка Карпа:
Скажу дуже просто і коротко: звичайно, у всіх речах має бути межа. Навіть в жартах інколи варто витримувати цю межу, щоб не образити чиюсь гідність, чиюсь ментальність, чийсь народ. В даному випадку я знаю, що він вибачився, але для нього це був гарний урок того, як не переходити цю дозволену межу.

Понравился ответ? Поделись:

Христина*:
1
Доброго дня,Наталю,я давно хотіла запитати у вас,чи знаєте ви про місто Винники і як до нього відноситесь? Які люди з Винник вам знайомі?
Наталка Карпа:
Знаю, це красиве місто поруч мого рідного Львову. Звичайно, що я там була, в мене там живе багато друзів. Весь парадокс в тому, що цього містечка ніби немає на жодній карті України. Інколи мешканці жартують, що пісня «Город, которого нет» написана саме про Винники. Всім Винникам величезний привіт! Гарне у вас містечко, любіть його та підтримуйте, щоб воно у вас було таке квітуче, таке зелене, таке гарне, як і є!

Понравился ответ? Поделись:

Христина:
1
Ви надзвичайно красива і на лиці і по фігурі,скажіть будь-ласка як доглядаєте за лицем і чи сідаєте на якісь дієти?
Наталка Карпа:
В першу чергу, дякую за компліменти! Як кожна жінка я відношусь до себе прискіпливо і нарікаю, що в мене не така фігура, яку б я хотіла, і інколи обличчя буває втомленим... Але насправді, в першу чергу, треба вміти любити себе – це перше правило. Якщо Ви сама себе не полюбите – Вас ніхто не полюбить. А друге правило – не лінуйтесь працювати над собою, над своїм зовнішнім виглядом. Якщо Ви хочете, щоб у Вас була досконала фігура – багато танцюйте, закохуйтесь, займайтесь сексом, посміхайтесь. Якщо Ви хочете, щоб обличчя гарно виглядало – даруйте всім позитивні емоції, посміхайтесь, говоріть добрі хороші слова, скажіть зайвий раз людині, як вона вам подобається, як ви її любите, ніколи-ніколи не забувайте це робити. А щодо більш приземлених методів – звичайно, мені допомагають заняття в спортзалі, ранкові пробіжки і заняття з балетом. В мене є улюблений косметолог, до якого я намагаюсь потрапляти 2-3 рази в місяць. І плюс є вдома морозильна камера, де я тримаю льодяні настойки з календули і ромашки – зранку я протираю цим льодом обличчя і він дуже гарно тонізує шкіру.

Понравился ответ? Поделись:

Денис:
0
Где ты любишь отдыхать с друзьями?
Наталка Карпа:
На шашликах, на морі, в горах.

Понравился ответ? Поделись:

zzz:
0
Чи є в тебе авто? Якої марки, якщо не секрет? Якої хотіла би придбати?
Наталка Карпа:
В мене є авто, всі мої друзі називають його "Білочка". Це Toyota Camry червоного кольору – моя помічниця, моя подруга. Інколи можна подумати, що в мене повна шизофренія, але, народ, я з нею говорю і вона мене слухає :) Іноді на дорозі вона мене просто рятує, тому моя машина – це мій друг. Моя машина мене влаштовує, але мені надзвичайно подобаються марки Peugeot, Jaguar, Mercedes – красиві гарні машинки.

Понравился ответ? Поделись:

Алина:
0
были у тебя какие то комплексы в детстве?
Наталка Карпа:
Були. Я була не худишкою, я була пишечкою в школі і страшенно переживала з цього приводу. Я завжди казала, що коли я виросту, я буду красивою стрункою дівчиною :) Але я собі зараз не ставлю ніяких правил та дієт, тому що людину люблять не за зовнішні параметри, а за прекрасну душу.

Понравился ответ? Поделись:

Катруся з Сихова:
0
Привіт Наталя,як Ваш тато? І чи є в Вас ще песик Рекс (здається) з яким ми часто гулялиюТатові привіт від Катрусі з Графом))
Наталка Карпа:
Клас! Песику вже 16 років, він в нас ще є, він вже дуже старенький та сивенький (хоча це порода боксер і він має бути руденьким). Це наш старожил в сім’ї, якого ми дуже любимо, він був і залишається нашим другом. А привіт татові обов’язково передам! Тато у мене найкращий в цілому світі, я його дуже люблю, він дуже добра людина. Чесно скажу, таких добрих людей, як мій тато, напевно, на світі я більше не знаю.

Понравился ответ? Поделись:

=):
0
какие качества характера ты хотела бы в себе изменить?
Наталка Карпа:
Я завжди боюся на когось перекласти повноваження – я завжди хочу у всьому активно брати участь сама. І все це важко. От я б хотіла навчитись більше довіряти людям, вміти розподіляти роботу. Щоб встигати приділяти час, якого так бракує, своїй родині.

Понравился ответ? Поделись:

):
0
ты очень красивая и милая девушка)
Наталка Карпа:
Дякую!

Понравился ответ? Поделись:

Ася:
0
была ли у тебя звездная болезнь?
Наталка Карпа:
Та ні, я думаю, що я не хворіла. І буду просити Бога, щоб не захворіти. Хоча знаю багато людей, які «зазвездились». Але чим людина стоїть вище, чим більше вона варта – тим вона більш простіша. Я дуже ціную людей, які досягнули високого статусу, стали відомими і популярними та залишились справді простими людьми. Таких людей я дуже поважаю.

Понравился ответ? Поделись:

Ася:
0
любишь экстрим? хотела бы прыгнуть с парашютом?
Наталка Карпа:
Я не можу віднести себе до екстремалки. Причому у мене колись був ТВ-проект «Екстремальний вікенд», де я розповідала про різні види спорту. І мені вдалося кілька разів займатись цим спортом – мені це подобається, виділяється величезна кількість адреналіну, це особливі відчуття. Але мені потрібна людина, яка б була поруч і мене завжди на цей екстрім «підштовхувала».
А с парашутом? Можливо, с кимсь, кому я довіряю, тримаючись за руку я б стрибнула.

Понравился ответ? Поделись:

))):
0
в тебе гарна фiгура))))
Наталка Карпа:
Дякую!

Понравился ответ? Поделись:

Guff:
0
Улюблена пісня? Співай українською і далі!
Наталка Карпа:
Обіцяю! Буду співати!
Дуже люблю джазову композицію «Mad about the boy». І взагалі дуже багато люблю. Дуже люблю Roxette «Listen To Your Heart».

Понравился ответ? Поделись:

Роман М.:
0
Наталко, як справи на любовному фронті? ЧИ є в мене шанси? :)
Наталка Карпа:
Я покажу вам свою руку, на якій мала б бути обручка, але її нема :) Я ще незаміжня, тому шанси можуть бути. Але я вже зазнавалась, що я закохана, є поруч людина, яка мені подобається. Але я, чесно зізнаюсь, що не знаю, чого очікувати від цих стосунків. Можливо це переросте в весілля і родину, де буде двоє-троє діток. А можливо, це буде просто згадка про кохання… не знаю, поживемо-побачимо.

Понравился ответ? Поделись:

Аля:
0
у меня тоже сейчас комплексы по поводу своей фигуры, мне 16 лет, рост 1.65, вес 57 кг, кажеться много для такого роста, что посоветуешь ??
Наталка Карпа:
Дівчино, не комплексуйте, у Вас не все так погано. В першу чергу, якщо хочете нічого не роблячи, стати красивою – ставайте на підбори, корегуйте фігуру одягом. Наприклад, я не можу носити пишних спідниць, тому що вони збільшують мої стегна.
А потім – в 16 років можна і закохатися :) У Вас все ок з параметрами, сто відсотків, що буде людина, якій Ви сподобаєтесь такою, яка Ви є. Але якщо Ви внутрішньо відчуваєте, що Вам треба схуднути – в зал і працюйте. Бігова доріжка і намагайтесь не їсти після шостої – і все буде добре.

Понравился ответ? Поделись:

Володя м.Бережани:
0
Дуже приємно тебе бачити! Величезне тобі спасибі за твою творчість! Пісні реально життєві і змістовні! Коли найближчий концертик у Львові? Олюсці Войцович привітик. ;) Останнього разу бачив тебе на святі Писанки! ШИКАРНА!!!!! Бажаю тобі завжди залишатись такою ж красунею, приємною і творчою! Цьом! =*
Наталка Карпа:
Так, у Львові відбувався дуже гарний фестиваль писанок! Продавались величезні метрові писанки, розписані професійними авторами – це була неймовірна краса. Володя, приємно читати твої вітання! Величезне дякую! Щодо концерту – буде! Але спочатку відсвяткую День незалежності в Бразилії, а потім повернуся до Львова. Вже є кілька запрошень, тому скоро почуємось!

Понравился ответ? Поделись:

=))):
0
море, ліс або гори???
Наталка Карпа:
Море, гори, ліс.

Понравился ответ? Поделись:

Карина:
0
ты есть в социальных сетях? отвечаешь там?
Наталка Карпа:
Так, я є в Фейсбуці, Вконтакті, Твіттері і Інстаграмі. В мене чітко розмежовано: є групи, які веде мій піар-директор, і є моя особиста сторінка. Звичайно, я не всім встигаю відповідаю, але намагаюсь на 70-80% відповідати.

Понравился ответ? Поделись:

Комментарии

символов 999

Новости партнёров

Новости партнёров

Loading...
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more