Павел Табаков ответит на вопросы читателей E-motion

2 20

Павел Табаков расскажет  о том, как протекает его жизнь после участия в шоу "Голос страны" и победы в одноименном телепроекте. Также артист поведает о съемках в украинском фильме и других событиях своей творческой и личной жизни.

Ответы 27

nilu:
3
Паша, ты нравишься мне как певец и как мужчина. ты смог бы влюбиться в поклонницу своего творчества?
Павел Табаков:
Привіт всім! Я – Павло Табаков, і сьогодні я з вами, відповідаю на ваші питання!
Слухайте, давайте, як-то кажуть, пишіть в лічку :)

Понравился ответ? Поделись:

Катерина Юсипенко:
1
Доброго дня Павло!1.Коли буде ваш концерт у Києві? 2.Нещоднавно бачила фільм на Інтері з вашою участю "Фото на документи",це були ваші пісні ? 3.У вконтакті ви написали,що збираєтесьу тур "Мій світ".Коли він відбудеться? Яка буде программа і в яких містах вона буде проходити? 4.Чи допомагає вам Діана Сергіївна Арбеніна,після закінчення шоу Голос Країни? Наперед дякую вам за відповідь ,ви дійсно справжній Голос Країни!
Павел Табаков:
1. Концерт запланований на 1 листопада. У нас буде 11 міст в рамках туру Західною і Центральною Україною. Так що 1 листопада я вас чекаю, це буде Театр Оперети, навіть сподіваюсь, що це буде о 19.00.
2. Так, є така справа. У мене відбувся дебют в фільмі "Фото на документи". Почалось все з того, що я продав три пісні, як саундтреки до цього фільму. Можна сказати, ми розділили цей саундтрек з Ванею Розіним, він давав англомовні треки, а я – російськомовні. І пісня "Между землей и небом" реально сподобалась режисерам, які знімали цей фільм, і під неї почали просто міняти сценарій. Так що можете привітати мене з дебютом. Дебют пройшов гарно, і пісні пішли в народ.
3. Тур починається з 18 жовтня і закінчуємо ми в грудні у Львові. Будуть всі великі міста західної України, буде Київ і на закуску ми залишили Львів. Всіх запрошую!
4. Дуже дякую за гарні слова і гарні питання! З Діаною ми контактуємо, підтримуємо зв’язок. Але я не можу сказати, що ми кожен день спілкуємось. Тобто якщо є нагода, я зателефоную, запитаю у неї якоїсь поради. Якщо немає, то, звичайно, я не буду телефонувати просто так, тому що вона досить зайнята людина.

Понравился ответ? Поделись:

Марина:
1
У своєму Фейсбуку ви написали, що збираєтеся у тур "Мій світ". Коли він відбудеться? І чи приїдете до Чернівців? Дякую.
Павел Табаков:
Так, тур відбудеться. Буквально через кілька днів стартує реклама. В Чернівцях я обов’язково буду – приходьте!

Понравился ответ? Поделись:

Белла:
0
Павло, що вам дав контракт з Юніверсал Мюзік?
Павел Табаков:
Якщо ви прийдете на концерт, я там трошки розповідаю цю історію, як ми підписували контракт, тому що ми досить довго його обговорювали. Що він мені дав, я зможу сказати лише тоді, коли пройде більше року. Відразу сказати про якісь наслідки підписання контракту мені складно. Ми підписали його в грудні – тому в наступному грудні я вже зможу вам щось сказати. Поки що я ще не готовий сказати, у нас відбувається співпраця, інколи сповільнено, інколи – швидко. Тільки через рік я зможу по факту розповісти.

Понравился ответ? Поделись:

Арина:
0
Павел, добрый день! Была на вашем выступлении в Запорожье. Чаще приезжайте к нам!! А вопрос... Планируете снова концерты в наших краях?)))
Павел Табаков:
Я із задоволенням приїду. Мені у вас дуже сподобалось, дуже гарно приймали і кулінарне шоу у вас дуже класне було. З задоволенням приїду, якщо буде така нагода, якщо будуть цікаві запрошення. Але поки в рамках туру Запоріжжя у нас поки що не було. Але я сподіваюсь, що тур буде продовжуватись далі, і ми обов’язково приїдемо до Запоріжжя вже в повному складі, цілою командою. Дякую!

Понравился ответ? Поделись:

Аня:
0
Бачила вас сьогодні рано на М1. Де можна придбати квитки на ваші концерти туру? Дякую.
Павел Табаков:
Організацією нашого туру буде займатись компанія, яку заснував Святослав Вакарчук. З ним ми будемо робити цей тур. Попередній концерт ми вже зробили разом з ним – взимку у Львові. А всі квітки ви можете знайти на kasa.in.ua

Понравился ответ? Поделись:

Нонна:
0
Павло, моя дочка, а їй 5 років, ціле літо співає вашу пісню "Дякую небесам". Дякую вам за такі пісні! Діти не помиляються в талантах!) Коли чекати нових пісень, кліпів? Успіхів Вам!!!
Павел Табаков:
До речі, відразу проанонсую, якщо Вам подобається ця пісня, вона мені так само до душі – вона і драйвова, і позитивна по тексту – сьогодні стартував кліп на цю пісню. В Youtube або на моєму сайті Ви вже зможете знайти готове відео. Так що вмикайте Youtube – дивіться і насолоджуйтесь.

Понравился ответ? Поделись:

Aня:
0
Доброго дня) Що для вас сім'я? Розкажіть трошки про свою)
Павел Табаков:
Для мене сім'я – це дуже багато, це найбільша частина мого життя. Я б навіть не зважував музику і сім'ю, тому що вони разом йдуть, 50 на 50. Сім'я – це надійна опора, яка завжди дає підтримку і пораду. Я не буду зараз Вам розповідати про свою сім'ю, якщо Ви захочете, Ви зможете знайти деяку інформацію в інтернеті, є деякі факти про батьків, про дружину і дітей. Будь ласка, читайте.

Понравился ответ? Поделись:

Аня:
0
Чи любите Ви подорожувати за межі України? Куди саме?
Павел Табаков:
Останнє те, що мене надихнуло, це Відень. Три тижні тому ми з друзями були у Відні по справам – мені шалено сподобалось. Дуже гарне місто, дуже багато культур. Якби мені запропонували там трошки попрацювати на музичній ниві, я б з задоволенням погодився, це місто мені дуже імпонує. А взагалі моя улюблена країна за межами нашої країни – це Франція.

Понравился ответ? Поделись:

Аня:
0
Чим, окрім музики, любите займатися у вільний час?
Павел Табаков:
Музика займає весь мій вільний час. Так склалося, що я постійно в ній. Навіть, якщо я збираю якісь фільми (а їх збираю) про відомих людей з мистецтва, я весь час думаю про музику, як воно пов’язано. Тому що мистецтво все пов’язано. Мені здається, що до творчої матриці, яка над нами десь знаходиться, до неї підключаються всі митці. Це моє особисте бачення творчості і творчих людей. Вони підключаються – хтось може на дуже довго підключитися до цієї матриці, вона його може засмоктати, і потім ми кажемо, що творча людина не від цього світу, вона десь літає. Підключаються і отримують свої тексти, музику, картини, танці і так далі. Тому мистецтво зараз все більше і більше згуртовується і стає одним цілим в наш час. Так що вільний час я проводжу так само з мистецтвом, і не обов’язково це тільки музика.

Понравился ответ? Поделись:

Аня:
0
Що для Вас музика?
Павел Табаков:
Для мене це стан душі. Особливо, коли ми говоримо щодо співу. Співати можуть люди, у яких душа співає, – я це зрозумів по собі. Інколи хочеться більше співати, інколи менше, але це іде від душі і це хочеться віддавати людям. Якщо Бог дав талант, то його треба вирощувати, виховувати в собі і роздавати людям – тоді тобі буде дано ще більше. А якщо будеш свої таланти заривати в землю, відповідно, у тебе будуть відніматися різні речі і таланти так само.

Понравился ответ? Поделись:

Анастасія:
0
у вас є дівчина?)
Павел Табаков:
Моя дівчина вже стала моєю дружиною.

Понравился ответ? Поделись:

Игорь Николаевич:
0
Добрый день, Павел! Скажите, что нового слушателям ждать от любимого артиста в ближайшее время? Рекламу минеральной воды смотрим, но хотелось бы новое и музыкальное видео/песню. Благодарю!
Павел Табаков:
Дякую за питання, дуже приємно!
Музичне відео вийшло буквально вчора – це відео на пісню "Дякую небесам". На моєму сайті Ви вже можете його подивитись. І скоро воно буде з’являтись на музичних каналах і національних каналах України.

Понравился ответ? Поделись:

Алексей:
0
Думаю пойти на следующий Голос страны, если он будет, конечно) Что посоветуете? Как попасть в эфиры? Спасибо за ответ
Павел Табаков:
Скажу, що я сам особисто дуже сумнівався, десь місяць я думав, потрібно воно мені чи ні. Але в мне на той час вже був якийсь статус. Я не знаю, чи відома Ви вже особистість. Якщо Ви починаючий, то я Вам раджу спробувати себе, спробувати свій талант, свій голос. Я думаю, Ви не пошкодуєте. Просто готуйте ті пісні, які йдуть від душі і в яких Ви найбільше впевнені – тоді Вам повірять і розгорнуться крісла з тренерами. Щодо наступного сезону – цього я сказати не можу, це можуть знати тільки керівники "1+1".

Понравился ответ? Поделись:

Оля:
0
Чула, ви збираєтеся у тур. З якою програмою? Які будуть сюрпризи?
Павел Табаков:
Сюрпризи не будуть сюрпризами, якщо я зараз про них розповім. Це буде тур на підтримку п’ятого альбому, це альбом "Мій світ". Тобто все, що робиться в моєму світі, Ви побачите і почуєте на наших концертах. Запрошую ще раз!

Понравился ответ? Поделись:

Никита:
0
Здравствуйте, Павел!! Вы, наверное, не помните меня) Я был актером массовых сцен на вашем клипе "Дякую небесам", и мы даже знакомились. Хочу спросить, а когда можно будет увидеть этот клип? Я и все мои близкие очень ждут его. Спасибо!
Павел Табаков:
Нікіта, я Вам ще раз дякую за те, що Ви брали участь в кліпі! А кліп Ви вже можете подивитись на Youtube і показати своїм близьким. Ще раз дякую Вам!

Понравился ответ? Поделись:

Марта:
0
Добрий день! Недавно бачила фільм, в якому ви співали і навіть знялися. Це були ваші пісні? Писати музику для кіно і для сцени - це різний процес? Наперед дякую за відповідь. І вітання вам з вашого рідного міста!;-))
Павел Табаков:
Дякую за вітання! Так само передавайте великі вітання Львову, сподіваюсь, що скоро туди приїду! Так, знявся в фільмі, але це вийшло експромтом. Спочатку ми з режисерами говорили тільки про пісні, а потім мені запропонували спробувати себе як актора. Я грав самого себе – музиканта, який грає свої пісні під гітару. Якщо Вам цікаво – подивіться, фільм вже є в інтернеті. Сподіваюсь, що його будуть неодноразово показувати, тому що відгуки про нього позитивні. А якщо хтось хоче табулатури пісень, то зараз я не можу їх скинути, тому що офіційно пісня ще не вийшла. Вона вийшла в кіно, але вона там порізана. Коли пісня буде готова повністю, я обов’язково викладу тексти, акорди і табулатуру.

Понравился ответ? Поделись:

Марина:
0
Привіт! Паша, "Голос Країни" дав тобі серйозний поштовх на українську естраду і не тільки, а що після "Шансу" було не так?
Павел Табаков:
Після "Шансу" було так. Але я багато часу присвятив поїздкам за кордон, тому про мене можливо не було так чути після "Шансу". А після "Голосу" я знову з’явився – це друга хвиля. По законам шоу-бізнесу ця хвиля триває 5-7 років – є така теорія. Треба дуже багато зусиль, щоб втриматись на цій хвилі в шоу-бізнесі. І треба зробити так, щоб я їхав на ній довше і довше. Це все завдяки вам – якщо вам будуть подобатись пісні, які я співаю, значить я буду довго-довго їхати на цій хвилі.

Понравился ответ? Поделись:

Марина:
0
Як дружина ставиться до того, що вас часто немає дома, а також до гарних фанаток? :)
Павел Табаков:
Вона розуміє. Як в гарному російському фільмі, була така гарна фраза: "Что такое счастье? Счастье – это когда тебя понимают". Я щасливий, тому що в сім’ї мене розуміють.

Понравился ответ? Поделись:

Allejandro:
0
Доброго дня, Павле! Цього літа Ви дебютували у кіно, долучившись до зйомок в українській мелодрамі «Фото на документи» від компанії «Star Media». За повідомленнями у ЗМІ, Ви граєте самого себе, тобто співака-композитора. А чи не виникає бажання постати актором, так би мовити, на повну. Тобто якщо у якійсь із кінострічок Вам пропонуватимуть одну з провідних ролей, погодитеся? :) Дякую за відповідь!
Павел Табаков:
Дякую за гарне питання! Якщо будуть пропонувати, звичайно, я погоджусь, бо мені сподобалось. Тобто я відчуваю себе актором, але я розумію, що мені ще потрібно для цього навчатись. Тому що акторська майстерність та володіння інструментом і спів – це різні речі. Треба правильно поставити дикцію, правильно дивитись в кадр і т.д. Мені треба більше практики, і над цим я працюю. Якщо буде цікава пропозиція – я обов’язково погоджусь, і ви побачите ще один фільм з моєю участю.

Понравился ответ? Поделись:

Лара:
0
Чи є якісь пропозиції для Вас із закордону?
Павел Табаков:
Звичайно, є. Ми постійно ведемо переговори нарахунок різних виступів. Одного разу я сольно виступав у Франції, мені дуже сподобалось, але там сприймають тільки мелодику, звичайно, вони не розуміють добре українську мову. А зараз ми ведемо переговори із США. Сподіваюсь, що за пару місяців я вперше в своєму житті відвідаю Штати.

Понравился ответ? Поделись:

Олександр Трохимчук:
0
Доброго осіннього дня Вам, Павле! Саунд-треками до фільму «Фото на документи», в якому Ви дебютували як актор, стали Ваші російськомовні пісні. Тоді як слухачі звикли передусім до україномовного Павла Табакова (хоча, так, у Вашому репертуарі є і пісні іншими мовами). Власне, питання полягає у тому, чи не вважаєте Ви, що мова виконання може стати бар'єром між виконавцем і його прихильниками? Для прикладу, коли Ірина Білик 2003-го року розпочинала новий період своєї творчості, змінюючи мову виконання з української на російську, частина колишніх прихильників її категорично не сприйняла. Чи не вважаєте Ви урізноманітнення репертуару російськомовними піснями ризикованим експериментом? Взагалі наскільки принциповим для Вас є поняття «мова виконання»? Заздалегідь вдячний за відповідь! Щасти Вам!
Павел Табаков:
І Вам доброго осіннього!
Дякую, Олександре, за цікаве питання! Звичайно, я над цим думав. Але в першу чергу я вважаю себе музикантом. Наприклад, коли починають перекладати Пушкіна, мене, відверто кажучи, коробить. Так само, якби почали перекладати Шевченка на російську. Я співаю різними мовами і не хочу робити для себе різних бар’єрів, тому що з енергетичної точки зору, коли ти ставиш собі бар’єр, тоді ти отримуєш для себе якийсь "зажим" – ти в чомусь собі відмовив. Якщо є гарна пісня, яка написана мною або кимсь з композиторів, і вона затребувана – чому б ні? По-перше, це ринок. Ринок у нас широкий, і люди слухають і українську, і російську, і англійську – кому що до вподоби. А мені подобається співати різними мовами, дуже подобається італійська, тому не бачу жодної проблеми. І я не думаю, що це буде якимось чином впливати на прихильників. Кожному своє: якою мовою хочете, такою і слухаєте. А я – музикант, я себе так позиціоную: я співаю гарну музику, яка йде від душі. Дякую.

Понравился ответ? Поделись:

vladimirguz@mail.ru:
0
Доброго дня! Чи виступали Ви за кордоном, якщо так то де?
Павел Табаков:
Якщо Ви трошки знаєте про мою творчу кар’єру, то з колективом "Орфей" ми об’їздили всю Європу (8 років). Але ми виконували не таку музику, яку я виконую зараз. Ми виконували духовну музику, класику, фольклор, закордонні хіти, і все це відбувалось у вісім голосів акапелла. В Європі це дуже популярно, у нас завжди були повні зали. Можу навіть похвастатись таким фактом: в Амстердамі перед нами виступали такі метри світової класики – Лучано Паворотті Чечілія Бартолі, і я був дуже приємно вражений, коли викликали "Орфей" на біс. Там були американські та голландські солісти, був оркестр, а викликали "Орфей", і під пісню "Розпрягайте, хлопці, коні" весь цей накрохмалений зал встав і аплодував 15 хвилин. Так що українська пісня живе, вона має величезну силу, і в світі так само. Перед цим був гурт "Менестрелі", в якому я був аранжувальником і солістом, це була поп-джаз акапелла. Ми також гастролювали за кордоном, переважно це була Польща і Франція. П’ять років ми проїздили, і я дуже радий, що я подивився Європу, подивився, як люди живуть, як вони мислять, що вони слухають і вивчив мову – я більш-менш вільно спілкуюсь французькою мовою.

Понравился ответ? Поделись:

Оксана:
0
наскільки жорсткі умови конкуренції у шоубізнесі і чи реально без знайомств, і лише завдяки таланту ,"пробитись"? Чи багато було розчарувань?
Павел Табаков:
Розчарування, звичайно, що були. Але той, хто б’є в стінку в одне місце, він завжди проб’ється. Звичайно, що з контактами і зв’язками це легше і швидше. Але я не боюся йти довго. Я йду своєю стежкою і роблю те, що мені подобається. Я не розмінююсь на щось дешеве, на то, що мені не подобається. Якщо ви хочете дуже швидко стати популярним і відомим – це складно. Це можливо зробити через талант-шоу, але це досить складно. І якщо потім впадеш, буде дуже боляче. Якщо ви обираєте довгий шлях – це довга дорога, яку треба протоптати, але коли ви вийдете на Олімп, ви вже будете мати своє ім’я і своє бачення. І свій досвід, що найважливіше в цьому житті і в цій музиці, в цьому бізнесі.

Понравился ответ? Поделись:

Віктор:
0
Доброго дня! Павле, як справи у гурту Орфей, з яким Ви грандіозно виступили на шоу "Україна має талант"? Чи побачимо ми Ваші спільні виступи знову? Дякую
Павел Табаков:
Я не можу стверджувати зараз, що у нас будуть спільні виступи з "Орфеєм", тому що вони взяли заміну – хорошого хлопця, хорошого тенора, який з ними постійно їздить. Я їм сказав, що так треба зробити, тому що навряд я буду повертатись в колектив. Але якісь спільні виступи, якась допомога з моєї сторони, звичайно, буде. Тому що колектив дуже хороший, але за кордоном їх знають більше, ніж в Україні. На жаль, так склалося. Сподіваюсь, що з часом ця ситуація буде виправлена. Дякую Вам за питання!

Понравился ответ? Поделись:

Ол. Путерський:
0
Доброго дня, Павле! Скажіть, будь ласка, з ким із нині визнаних і знаних українських артистів Ви би хотіли заспівати дуетом? Чому? Дякую за відповідь!
Павел Табаков:
Мені навіть складно зараз сказати. У мене вже було декілька спроб дуетів, після "Шансу" ми записали дуже гарний дует з Наталією Валєвською. Був у нас дует з Машею Собко. Були дуети з Софією Сливкою. Колись я дуже часто співав в дуетах, переспівав дуже багато композицій, але це було з американською солісткою, яка живе у Львові – це Бріа Блессінг. Ми з нею півтори роки співали абсолютно різні дуети, всіма мовами – це був великий стаж для мене. Тому я абсолютно не боюсь дуетів, я відчуваю в цьому силу і можу заспівати з будь-ким. Мені дуже імпонує те, що робить "Океан Ельзи", я б із задоволенням заспівав якусь гарну річ разом з Святославом Вакарчуком.

Я дуже дякую вам за гарні питання! Сподіваюсь, що побачу всіх вас на турі "Мій світ". Ще раз нагадую, що тур стартує 18 жовтня, концерт в Києві – 1 листопада, концерт у Львові – 17 грудня. Я вам ще раз дякую, будьте, будь ласка, щасливі!

Понравился ответ? Поделись:

Юлія:
0
Доброго дня, Павле! По-перше, дякую за Вашу творчість, чудовий голос і чарівну посмішку. Запитання перше: Чи спілкуєтеся Ви після закінчення шоу "Голос країни" із Діаною Арбеніною. Питання друге: коли Вас можна буде побачити і почути із концертом у Харкові. Дякую за відповіді.
Павел Табаков:
Дякую! Ми спілкуємось час від часу, але не можу сказати, що регулярно.
У нас стартує тур містами України, але поки що ми обмежуємося Києвом і далі на Схід не їдемо. Але це поки що. Тому що ми дуже хочемо побувати з великою концертною програмою в Дніпропетровську, в Харкові. В Харкові я був один-єдиний раз, так склалося, хоча всю Європу проїхав. Це треба виправити і приїхати в Харків з концертом. Ваше запитання можна вважати запрошенням – дякую Вам! Приїду обов’язково.

Понравился ответ? Поделись:

Комментарии (2)

символов 999

Новости партнёров

Новости партнёров

Loading...
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more