Задай вопрос Руслане

3 20

Известная украинская певица Руслана побывает в гостях у tochka.net в четверг, 7 Ноября, в 13:00.

Руслана стала одним из тренеров проекта Битва хоров, который стартует на телеканале 1+1 10 ноября в 20:15.

Руслана расскажет, что ждет зрителей в новом шоу, и почему хор - это модно и современно.

Задай вопрос Руслане прямо сейчас

Ответы 22

Маргарита:
242
Руслана, в тебе великий фан-клуб. Скажи, чи є в тебе найактивніші та найвідданіші фани, яких ти знаєш в лице, по іменах? Який із останніх подарунків прихильників тобі найбільше запам"ятався і вразив тебе?
Руслана:
Всім добрий день! Я всіх вітаю! Я дуже рада всім, хто мене дочекався, я дуже рада цьому інтерв’ю – я зроблю все для того, щоб воно буле максимально цікаве і гостре. Наша зустріч для мене особисто має значення через те, що вона присвячена моїй участі у проекті "Битва хорів " на "1+1". Цей проект неординарний, надзвичайно цікавий, проект, який вже змінив моє життя на даному етапі. Я буду рада, якщо ви будете задавати якомога більше запитань про музику, про цікаві речі, про музичні експерименти, про які я б також сьогодні хотіла поговорити.

Я дуже рада питанню від прихильників. В мене дуже цікавий фан-клуб. Взагалі історія мого фан-клубу відрізняється від історій інших фан-клубів України. Річ в тому, що прихильники, які сформувались навколо Руслани в 90-х, вони вже зараз такі дорослі і у них такі дорослі діти. Я хочу подякувати їм за те, що вони були моїми першими прихильниками! Це був фан-клуб "Світанок", я їх всіх пам’ятаю поіменно. До них відноситься президент нашого тодішнього фан-клубу – Орися. В нашому першому фан-клубі був Віталій Козловський, Галина, яка зараз завжди зі мною їздить і робить дуже гарні фото. Я пам’ятаю всіх поіменно, віце-президента з нами вже немає, ця дівчинка померла – світла їй пам'ять, сумно, що її з нами більше немає.
Я б хотіла передати особливе вітання фан-клубу, який сформувався під час "Диких танців" – це був найбільш великий і міжнародний фан-клуб, він розкиданий по всьому світу. Прихильники є навіть в Кореї, в Китаї, В’єтнамі, навіть на Філіппінах одна дівчинка заспівала мою пісню українською мовою.
12 числа я лечу до Бразилії – виявляється, що там у мене теж дуже великий фан-клуб. Отже мої фани з "Диких танців" знаходяться по всьому світу – цей факт особисто мені дуже приємно усвідомлювати. Оля Гриценко, яка зараз працює зі мною і є моїм помічником, вона також з фан-клубу "Диких танців". Найбільш віддані залишаються зі мною, залишаються моїми друзями і стають моєю командою і моєю родиною. Залишилось дуже багато прихильників з "ОГО-шоу". Я б хотіла відмітити Івано-Франківськ і Харків – вони дуже-дуже віддані, по сьогоднішній день вони залишаються дуже активними, завжди приїжджають на якісь мої події. Мені дуже приємно, що це дуже великий фан-клуб. Як правило, з’являються нові люди і нова аудиторія після всіх проектів. Можливо це пов’язано з тим, що в кожному проекті з’являється якась нова ідея. Я дуже сподіваюсь, що навколо "Битви хорів" і того, що особисто я планую зробити на "Битви хорів", так само збереться численний фан-клуб. В першу чергу, це буде фан-клуб прихильників нових експериментів в сучасній хоровій музиці.

Понравился ответ? Поделись:

Владимир:
209
Руслана, можно ли в 2014 году надеяться, что вы порадуете нас новым альбом и туром? Приоткройте занавес, в каком ключе будет новый проэкт?
Руслана:
Так, я дуже багато працюю. І не думайте, що якщо я не даю кліпи, то в цей момент я просто відпочиваю і нічого не роблю – це не так. Мені нецікаво робити просто музику. Музика, яку роблю особисто я, повинна зробити революцію в музичних експериментах – це особисто моя філософія. Тому всі мої проекти виходять не дуже часто, але особисто для мене вони стають дуже креативними. Я готую новий проект. Якщо ви будете уважні і будете дивитись "Битву хорів", то дехто з вас чітко зрозуміє, в якому саме напрямку я рухаюсь до нового проекту. Обіцяю багато експериментів, і не чекайте від мене банальних поп-рішень.

Понравился ответ? Поделись:

АняБелая:
192
Правда, что ты единственный человек на Битве Хоров среди тренеров с профильным образованием? Как думаешь, это тебе даст какие-то преимущества перед другими?
Руслана:
За освітою я диригент. Я вже почула іронію, що, мовляв, я лише закінчила консерваторію і не мала практики диригента – це неправда. Якщо ви порозмовляєте зі всіма музикантами, які зі мною працювали коли-небудь на будь-яких музичних проектах, – в першу чергу я завжди була диригентом, а вже потім співачкою. Я учениця Олени Сотничук і Ігоря Циклінського (це мої викладачі). Я брала уроки у Колесси – це великий видатний український класик. Мені пощастило закінчити Львівську консерваторію і я цим дуже пишаюсь – це сильна українська хорова школа. Я диригувала оркестром в 98р., в 99р., я диригувала оркестром під час свого першого проекту "Тур по замкам України". Склад був до 80 чоловік, близько 50 – це симфонічний оркестр і 30 – це хор. Це було на відкритті Таврійських ігор (98-99 р.). Я записувала кілька власних композицій з хором. Це були мої два різдвяних фільми – з дитячим хором (1996р.) і я зробила свій епізод Різдвяної меси прямо в храмі (в Домініканському соборі у Львові). З дитячим хором я записувалась на гімн "Євробачення" в 2005 році ("У ритмі серця"). А хто знає Руслану довше, він знає, що Руслана дуже довгий час озвучувала рекламні ролики – і, повірте, з моїм чоловіком ми там влаштовували справжні хорові великі партитури. Так що, якщо в когось підійметься рука запитати, чи маю я якесь відношення до хорового диригування, хай ця рука одразу і опуститься :)

Понравился ответ? Поделись:

Моржун:
188
Руслана первая победила на Евровидении, Руслана первая получила мировую награду World Music Awards. О Гремми не задумывалась?
Руслана:
Гремі може отримати лише громадянин Америки або людина, яка отримала багато активностей в Америці. Просто так голими руками Гремі не взяти. Я не знаю такого музиканта, який не мріяв би отримати Гремі. Якщо я не зіпсуюсь остаточно з умовами нашого шоу-бізнесу і залишусь на своїх оригінальних революційних музичних ідеях, можливо, для мене це таки буде доступно :)

Понравился ответ? Поделись:

Катя:
161
Привіт, Русланко! Маю до тебе цікаве питання! Ми,як твої щирі прихильники, дуже-дуже мріємо про твій сольний концерт у Києві! Скажи будь-ласка, чи він в твоїх планах? І як скоро це буде? Адже у тебе багато класних пісень! Ані Лорак зібрала Палац Спорту нещодавно, давай і ти!
Руслана:
Хочу ще раз привітати Кароліну! Шкода, що я не змогла бути на цьому концерті. Мій чоловік пішов, подарував їй гарні квіти і навіть пожалівся мені потім, що випив забагато вина на афтерпаті. Просто для мого Саши забагато – це допити бокал вина до кінця :)
Я знаю, що в неї був дуже видовищний концерт, і я хочу привітати свою музичну сестру і подругу з тим, що в неї відбуваються гарні успішні речі. Я прошу своїх прихильників дочекатись мого шоу, яке особисто я буду вважати, що воно має право на життя. Я звертаюсь до своїх прихильників, хто дійсно вірить в те, що я багато експериментую в музиці, – дочекайтесь моїх нових амбітних проектів!

Понравился ответ? Поделись:

лина:
159
Руслана, за кордоном твоїх концертів значно більше чим в Україні. Скажи, чи не плануєш ти влаштувати великий сольний концерт, як це зробила Лорак до 20 річчя кар"єри? І не обов"язково його до чогось приурочувати. Концерти в турі - це круто, але прихильники жадають великого сольника. Чи можемо ми на це розраховувати на такий подврунок від тебе найближчим часом?
Руслана:
Я б так не сказала. Я думаю, що концертів 50 на 50. Це неправильний стереотип, який іноді складається. Я не хочу святкувати ювілей. Мені просто не хочеться. Я не говорю, що це правильно або неправильно – мені просто не хочеться. Я живу майбутнім і мені так не хочеться рахувати, скільки і чого було в минулому. Було і було – пішли далі :)

Понравился ответ? Поделись:

Катя:
156
Добрый день,Руслана! Люблю Вас безумно)) Вы лучшая! Удачи Вам во всем)) А вопрос у меня такой: Пять лет назад Вы рассказывали что сотрудничаете с известной американской компанией WARNER) Вы и сейчас с ними работаете по творчеству? В чем они Вам помогают?
Руслана:
І я вас дуже люблю! І всім дякую за дуже теплі запитання, відчуваю дуже відкритий дружній фон у всіх запитаннях! Warner – це рекордінгова компанія, з якою у мене дійсно був контракт і він вже закінчився. Рекордінгова компанія, з якою я працюю на сьогоднішній день, – це компанія ЕМI, яка об’єдналась з компанією Warner, це дві великі компанії в одному. Але насправді від рекордінгових компаній з кожним днем мало що залежить. Тому у своїх майбутніх проектах я сподіваюсь лише на свої нові ідеї, тому що старі ідеї в світовому шоу-бізнесі вже відживають.

Понравился ответ? Поделись:

Егор:
153
Ты требовательна к своим сотрудникам?
Руслана:
Вимоглива – це дуже м’яко сказано :) Це практично нічого не сказати. По-перше, люди, які зі мною працюють, вони ніколи мене публічно не здадуть, незалежно від того, важка я чи легка в роботі. Вони ніколи не здадуть нашу "кухню" – це я вам гарантую. Навіть якщо їх будуть підкупати за гроші, ніхто точно ніколи не скаже про наші умови. Я навіть не знаю таку людину, яка б мене публічно попалила :) Я вам скажу, що були випадки, коли журналісти (до речі, не українські) підкуповували наших танцюристів, пропонували їм гроші, щоб вони розповіли про якісь речі зсередини, які могли б бути цікавими для жовтої преси. Але мої дівчата відмовились, хоча пропонувались дуже великі гроші. Це було дуже давно, одразу після "Євробачення", але я дуже хочу їм подякувати – це мої люди і я їм безмежно довіряю.

Понравился ответ? Поделись:

Мила:
132
Руслана, у тебя огромное количество поклонников в России!!! Почему ты так упрямо не хочешь к нам ехать с туром или хотя бы с парой сольных концертов? Вон некоторых ваших звёзд, ту же Лорак, пряником от нас не выманишь, а тебя мы реально хотим видеть!!! Приезжай к нам (хоть со старой, хоть с новой программой), мы тебя очень любим и именно такого драйва и энергии не хватает нашему шоу -бизу.
Руслана:
Так, вы сначала обратно выпустите Вакарчука без штрафов, а потом мы к вам приедем :)))) Боже упаси, чтобы я игнорировала Россию. Периодически у нас происходят концерты в России – с огромной отдачей и при любой возможности мы всегда едем в Россию, никогда не отказываемся. У меня огромное количество друзей в российском шоу-бизнесе.

Понравился ответ? Поделись:

Машуня:
124
Если станет выбор "любимый человек или музыка", что выберишь?
Руслана:
Слава Богу, я так влаштувала своє життя, що такого вибору просто немає. В мене є і чоловік, і музика :) Хоча, чесно, якщо б постало таке питання – не сумнівайтесь, я б обрала чоловіка. Він стільки пожертвував заради мене – я була б остання свиня, якби я йому не віддячила.

Понравился ответ? Поделись:

Dyunchik(Добришман Вадим):
113
Дорогая Руслана. У меня скорее не вопрос ,а пожелание. Оставайтесь такой как Вы есть ибо в этом состояние Вы меня (и ещё несколько десятков миллионов людей) очень радуете. Всех благ,здоровья и творческого долголетия...,хотя бы на ближайшие 50 лет...,а там посмотрим.
Руслана:
Дуже дякую! Єдина людина, яка навпаки хоче, щоб я хоча б трошки заспокоїлась, це якраз мій чоловік. Але те, що вам потрібна енергійна Руслана, це допомагає мені перемагати в сімейних схватках.

Понравился ответ? Поделись:

Женя Мальчик:
111
Привіт, Руслано! Приблизно місяць тому відбулася прем’єра треку Katy Perry „Roar”. Багато хто вважає, що це відвертий, але доволі професійно завуальований плагіат на твою пісню „My Boo!”. Розкажи, будь ласка як ви плануєте вирішувати цю ситуацію (Якщо плануєте)?, а як ні, то розкажи про своє ставлення до цієї ситуації. Особисто у мене виклакало обурення!!! Буду дуже вдячний за відповідь!)
Руслана:
На жаль, авторського права на продюсування немає. Я можу сказати, що як автор пісні "Мій брат" я точно можу підтвердити, що продюсери, які робили цю пісню для Кеті Перрі, чудово вивчили напам’ять мою пісню :) Тому що така кількість співпадінь при написанні і аранжуванні музики – навряд чи буває. Патріотично – головне, щоб вони нас копіювали, а не ми їх.

Понравился ответ? Поделись:

Андрей:
106
Русланка, что же дальше будет? Какие проекты? Чего нам ждать?)) Спасибо... Андрей
Руслана:
З найближчого всіх своїх прихильників прошу зосередитись на "Битві хорів" і допомогти мені у всіх мої музичних експериментах на цьому проекті, бо мені буде непросто. Будь-які музичні інновації, так звані ноу-хау, потребують підтримки, бо, як правило, починають збирати критику через непорозуміння і через виклик. Тому прошу вас слідкувати за цим проектом і на ТБ, і в Інтернеті. Очевидно, що будь-якому своєму кроку я буду давати багато пояснень і буду просити вас про реакцію.

Понравился ответ? Поделись:

Незабудка:
102
Руся, спостерігаючи за тобою,яким ти була наставником на Голосі країни та Майдансі, можу з впевненістю сказати, що ти чудовий тренер Битви Хорів. Хоча шоу я ще не бачила. Бути наставником - твоя стихія. Продовжуй ділитися своїм досвідом та уміннями з іншими, бо ти крутий митець:)І приймай пропозиції у подібні проекти, тіш нас:) Скажи, який із цих трьох проектів тобі найближчий по духу (Голос, Майданс, Битва хорів)?)))І що найбільше врізалося в па"ять у кожному з них?
Руслана:
Так, я дійсно була на "Голосі Країни" і була на "Майдансі". Хочу сказати, що на "Голосі" через те, що я хотіла бути дуже скромною, – я могла б дати багато музичної ерудиції в ефір, але свідомо цього не робила. Але я могла собі це дозволити, тому що я успішний студент своєї консерваторії. Досвіду тренера на "Голосі Країни" у мене не було. І я постійно комплексую, якщо треба комусь допомагати. За свої помилки я можу розрахуватись, але якщо я комусь неправильно пораджу – це вже інакша дуже велика відповідальність для мене. На "Битві хорів" я планую взяти іншу поведінку. Я скористаюсь ефіром "1+1" в найкращому розумінні цього слова, щоб змінити себе і вас в музиці. Давайте будемо до кінця сміливими.

Понравился ответ? Поделись:

Луй Вутон:
101
Здравствуйте, Руслана. Я приходил на кастинг "Битвы хоров". И знаете что? По каким-то причинам меня не взяли в шоу. Мне сказали, что для участие "нужно уметь петь". После этих слов я решил, что в шоу все куплено. И в связи с этим, скажите, вы бы могли меня взять в финал по блату? Обещаю, я вас ОЧЕНЬ ХОРОШО отблагодарю. Не буду забегать на перед, просто скажу, что я купил 2 шоколадки и кое-кто может получить одну в гримерку.
Руслана:
Я вже хочу передати вітання – я думаю, що Ви реально були на кастингу. Відкиньте слово "блат" в смітник, будь ласка, я Вас благаю. При сучасних комерційних умовах цей пережиток і слово з радянського періоду просто непотрібні. Ну хто буде ризикувати рейтингом програми великого каналу заради якихось "блатних" речей? Це нонсенс. Я всіх музикантів, які проходили будь-які кастинги і не пройшли, прошу сприйняти це як нормальне випробування Долі. Повірте, і ми, музиканти, які вже піднялись на відомий рівень, щодня проходимо такі самі випробування Долі. Але наші кастинги набагато жорстокіші.

Понравился ответ? Поделись:

Люда:
89
Руся, а почему Саша не поет? Когда они с Владом Дебрянским засветились с одной песней - я подумала: все, вот эти ребята сделают то что надо! А так показали одну песню и пропали... Или их попросили "уйти"?
Руслана:
Хто Вам сказав, що Саша не співає? Два дні тому ми з ним співали на студії разом один класичний твір. Метою нашого дуету було те, хто поставить гучнішу ноту. Стакан, який знаходився в студії, тріснув. Напевно, від обох :) Ми так і не визначили лідера. Цей випадок показує, що разом ми – велика сила, а по одному – як повезе. Саша проспівує мій кожний концерт, коли він стоїть за пультом, він співає зі мною, артикулює. В цей момент з ним навіть не варто вітатися та розмовляти – він вас не побачить, бо він весь в тому, як співає Руслана, в цьому весь Саша.
Вони зараз готують цікаві речі (я про Клуб шанувальників чаю), Володя зараз знаходиться в Україні і ми з ним робимо багато цікавої музики. Повірте, настане час, коли і ви все це почуєте.

Понравился ответ? Поделись:

Ясочка:
87
Когда уже снова будет старая Руслана? Раньше - это было творчество с большой букви, Вернись к своим истокам.
Руслана:
Я не можу бути старою чи новою, я можу бути така, якою я хочу або мрію бути на даний момент. Я багато експериментувала, експериментую і буду експериментувати. Будь ласка, запам’ятайте всі: я не є стандартна поп-співачка, я не працюю за загальноприйнятими нормами шоу-бізнесу. Так, я іду на ризик дуже часто. Найпростішим було б розмахувати батогом і кричати "Гея-гей" по сьогодні, але я йду вперед. Допоможіть мені знайти нові ідей і не критикуйте мене за це.

Понравился ответ? Поделись:

Жека:
80
Не так давно в сети всплыла информация, что вы снова собрались на Евровидение. Жаль, что от Бельгии :'( Хоть мне и не понятен выбор страны, но в любом случае победы. Буду искренне болеть за тебя и голосовать (ведь теперь я смогу отдать за тебя свой голос, в отличии от 2004,,,). Раскажи, что будет за номер, если уже можно))))) Очень-очень интересно)
Руслана:
Це абсолютна брехня. Я не представляю жодну країну на "Євробаченні". Інша справа, що мене запрошують брати участь у різних шоу, пов’язаних з "Євробаченням" у тій самій Бельгії – це правда. Саме 2-3 грудня я буду перебувати на одному з таких шоу в Брюсселі.

Понравился ответ? Поделись:

Разниченко:
79
Дважды в одну реку не войти. Ты с этим согласна?
Руслана:
Абсолютно!!! Більше того – не збираюсь :)

Понравился ответ? Поделись:

Аня (Черкаси):
79
Русланочка, не втомлююся дякувати тобі за те, що ти в нас є, таке миле і щире Сонечко, яке робить моє життя яскравішим;)Дякую тобі за кожну зустріч, концерт, за твою творчість, за безмежно добе серденько і чисту душу! Я і досі живу емоціями від нашої зустрічі на Битві Хорів:)Ти - моя одвічна ЕЙфоріЯ! Я тебе люблю!!! Запитання: який фактор був вирішальним у тому,що ти згодилася стати наставником Битви Хорів і чи не розчарувалася ти в проекті?Дякую))))
Руслана:
В цьому запитання всі Черкаси – душа на розпашку :) Я скажу так: я не секунди не розмірковувала щодо участі у "Битві хорів". Я – ВЕЛИЧЕЗНИЙ фан цього ТВ-шоу у всьому світі. Підготуйте себе, зайдіть в YouTube і подивіться, як це шоу відбувалось в інших країнах. Я впевнена, що українська версія буде не менш амбітна, якщо не більш. Бо Україна має свою унікальну школу хорового співу – і це визнана у всьому світі традиція. Скажу просто: дивіться "Битву хорів"!!!

Понравился ответ? Поделись:

Оля:
74
Руслано! Дякую Тобі за той позитив,який Ти нам усім даруєш!!! Скажи, будь ласка, коли чекати Твого концерту у Львові?ми всі дуже Тебе там чекаємо і любимо!!!
Руслана:
Я тільки сьогодні приїхала зі Львова. Я вчора була в прямому ефірі дуже гострої програми з приводу звань народних і заслужених артистів України. За Львовом дуже сумую, особливо за музичною аудиторією. Обов’язково зустрінемось на концерті. Ну чекали ми всіх вас на "ОГО-шоу" в минулому році до "Євро-2012". Але трагічна подія смерті Бориса Возницького змінила цей день. Отже незабаром побачимось на моїх нових проектах. Ви ж знаєте, що всі кліпи я їду знімати або до Львову або в Карпати. Почуєте – приїжджайте! А всіх львів’ян закликаю підтримати майбутній львівський хор, якого ще немає, але саме в цю неділю ми побачимо, яким він стане після кастингу.

Понравился ответ? Поделись:

Незабудка:
73
Руслана, ти чудовий митець, за освітою деригент, вважаю, що Битва Хорів - це чудовий шанс реалізації для тебе. Скажи, що було основним фактором, що змусило тебе взяти участь у проекті? І чи не боїшся ти повтору ситуації з Тонею, як було у Голосі країни? Але бути наставником - твоя стихія, тобі є чим поділитися і чому навчити, тому приймай і надалі пропозиції подібних проетів. Щасти тобі!
Руслана:
Давайте поговоримо про Тоню Матвієнко: вона – зірка, і цим все сказано. Вона – голос країни. Єдине, що їй потрібне, – цінувати той голос, який їй дала мама Ніна Митрофанівна. Я буду рада, якщо в моєму хорі будуть саме такі справжні українські голоси. Не сила голосу визначає його унікальність, а неповторність тембру. Саме оригінальні голоси і зроблять "Битву хорів" неповторним проектом в Україні. Я йду на цей проект довести собі, що музика має унікальні містичні властивості, що музика, яку ми слухаємо, може нас зарядити, зробити більшими.

Зараз я маю бігти на вокал – бо щоб бути хорошим тренером, я маю бути хорошою вокалісткою. Зараз я говорю вже про технічні речі, адже майбутньому львівському хору і пощастило зі мною, і ні. Мабуть, вони ще самі не усвідомлюють, в яку історію вони вляпались :)
Звертаюсь до всіх творчих людей, які вміють співати, танцювати, можуть імпровізувати і вигадувати нові речі для музики: музика повинна бути цікава для нас завжди. Якщо ми до неї звикаємо і вона стає для нас лише фоном у побуті – це неправильно. Мають бути музичні явища – це те, заради чого я у музиці. Давайте разом зробимо щось нове. Якщо ви почуєте якісь оголошення від мене у рамках "Битви хорів" – долучайтеся. В мене буде багато активностей і багато пропозицій саме для таких людей. Забудьте про часи, коли окремо існували танцюристи і окремо вокалісти. Прийшов час ставати музикантом нового покоління, так званим універсалом – коли ти вмієш все в музиці. До речі, я звертаюсь абсолютно до будь-якого віку, як до юніорів (12-15 років) так і до студентури, які ще не стидаються бути вільними. Дивіться "Битву хорів" – ви там все побачите!

Понравился ответ? Поделись:

Комментарии (3)

символов 999
 • Гость 10 лет назад

  Ты байкотируешь газ Путина, это хорошо. Но как твою ..... топить в панельном доме, ты вообще соображаешь?

  Прокомментировать Мне нравится
 • Гость 10 лет назад

  Русланка - це живчик:)) Море позитиву та енергії))) Класні щирі відповіді) Супер заряд!
  Відповіді на свої запитання отримала, дивилася із задоволенням!!))
  Дякую!

  Прокомментировать Мне нравится
 • 33 10 лет назад

  Супер! Дуже хороші відповіді! Обожнюю Руслану!!

  Прокомментировать Мне нравится