Коллектив «ТРИОДА» в гостях у E-motion

20

Коллектив «ТРИОДА» - серебряные призеры вокального проекта «Х-Фактор», которым не хватило до победы всего лишь одной маленькой ступеньки.


Своим уникальным слиянием голосов и харизмой покорили огромное количество людей, как на западе, так и востоке Украины.

После окончания проекта вплотную занялись творчеством и сольной карьерой. На данном этапе ребята являются самостоятельным коллективом, гастролируют по Украине, а также пишут и выпускают авторские песни.

Парни расскажут о жизни после «Х-Фактора», концертах, новых авторских песнях, выступлении на показе мод в рамках LVIV FASHION WEEK в качестве моделей и планах на будущее.

Ответы 59

Марта:
46
Коли буде концерт у Львові групи?
«ТРИОДА»:
Всім доброго дня, дорогі друзі! Ми готові дати відповіді на всі ваші запитання!

Скоро буде! Ми тільки готуємося до концерту - плануємо і хочемо реалізувати це якомога швидше. Він буде на сто відсотків точно. Зараз працюємо над репертуаром, хочемо зробити програму і авторською, і народною – все в планах.

Понравился ответ? Поделись:

Юля:
23
Уявіть,на Х - Факторі Ігор Кондратюк дав вам можливість заспівати на ефірі ту пісню,яку хочете ви. Яку пісню б заспівали і чому?
«ТРИОДА»:
Ігор Васильович дав нам можливість виконати наші пісенні мрії - за це ми йому дякуємо. Дякуємо за розуміння і підтримку.

Понравился ответ? Поделись:

Анна(Львів):
22
Який був ваш останній сон?
«ТРИОДА»:
Сашко: Мені снилися коні - досить багато сильних міцних коней.
Володя: У мене настільки міцний сон останнім часом, що я навіть не пам’ятаю, що мені снилося. Чесно.

Понравился ответ? Поделись:

Анна(Львів):
22
Ви вмієте готувати?Яка коронна страва?
«ТРИОДА»:
Андрій: Я люблю готувати. Для Володі улюблена, приготована мною страва, це запечені курячі стегна. А мені подобається фарширована скумбрія в лимонному соусі.
Володя: Моя улюблена страва - це, звісно, наш український борщ.

Понравился ответ? Поделись:

Аня(Львів):
21
Де б Ви хотіли виступити поза межами України?)
«ТРИОДА»:
Ми хочемо представляти Україну по всьому світу, розвивати українську музику, показувати український стиль, показувати наше багатство всьому світу. Ми хочемо спробувати себе на "Євробаченні", так що у нас все в планах.

Понравился ответ? Поделись:

Анна(Львів):
21
З ким би Ви хотіли заспівати в дуеті з українських зірок?)
«ТРИОДА»:
З Ніною Матвієнко - з нею ми мріємо співпрацювати. У неї справжня українська душа, ми хочемо взяти у неї майстер-клас і об'єднати наші зусилля, нашу душевність, нашу українську пісню.

Понравился ответ? Поделись:

Анна(Львів):
21
На що Ви здатні, щоб потрапити у Книгу Рекордів Гіннеса?)
«ТРИОДА»:
Врятувати життя людини. Зробити щось героїчне. Але, в принципі, ми не думали про це запитання - дякуємо за нього.

Понравился ответ? Поделись:

Юля:
20
Скільки часу писалась ваша пісня "Вставай Україно!"? Виникали якісь певні труднощі при її написанні?
«ТРИОДА»:
Писалась вона хвилин 20, але вдосконалювалась дуже довго. Написання пісні проходить швидко – прийшла муза, є текст, є мелодія. Але це повинно ще відшліфуватись та вистоятись. Події в нашій державі тоді кипіли і ми хотіли якомога швидше випустити пісню, щоб вона чимось допомогла людям.

Понравился ответ? Поделись:

Анна(Львів):
20
І так, привіт) Хочу спитати, знаю, що Ви були в КВК, чи хотіли б Ви повернутись до нього, і що саме Вам дало КВК? Заздалегідь дякую за відповідь)
«ТРИОДА»:
Розкутість, вільність на сцені, дуже багато хороших друзів – розумних, веселих та водночас простих, ненав’язливих хлопців, які справді фахівці своєї справи. Думаємо, що ми ще повернемось до КВК – це реально.

Понравился ответ? Поделись:

Анна(Львів):
20
Наступне питання, Ви були у Львові, яке місце Вам сподобалось і де б Ви ще хотіли побувати?)
«ТРИОДА»:
Сашко: Це оперний театр - на жаль, ми з Володею були вперше в оперному театрі, нам дуже сподобалось і ми б хотіли ще раз туди повернутись.

Понравился ответ? Поделись:

Анна(Львів):
19
Якби В спіймали золоту рибку, яі б бажання Ви загадали?
«ТРИОДА»:
Щоб всі наші бажання здійснились. Тобто реалізувати свої задуми, які вже частково здійснюються.

Понравился ответ? Поделись:

Юля:
18
Коли "покажете світу" нову пісню?
«ТРИОДА»:
Скоро - коли допишемо, тоді і покажемо.

Понравился ответ? Поделись:

Юля:
14
Як ставитесь до нав"язливих прихильників в соц.мережах?
«ТРИОДА»:
По-різному. Є різні прихильники, ми намагаємось всім адекватно відповідати по можливості. Дуже багато люди скаржаться на те, що ми не відповідаємо на запитання – вибачте, будь ласка, але ми іноді просто фізично на це не маємо часу.

Понравился ответ? Поделись:

Юля:
14
На ваш погляд,які три найважливіші винаходи людства?
«ТРИОДА»:
Колесо, електроенергія і Wi-Fi :)

Понравился ответ? Поделись:

Юля:
14
Чи є у вас "заготовки" на нові пісні? Якщо так,то коли ми зможемо почути нову авторську пісню?
«ТРИОДА»:
Дуже багато заготовок - ми над ними працюємо, одну пісню ще не завершили і вже беремося за іншу, дай Боже здоров'я і часу. Працюємо, намагаємось написати якомога більше, а для цього потрібен час. Просто штампувати пісні – це не буде якісним.

Понравился ответ? Поделись:

Юля:
13
Ви любите читати? Яка найцікавіша книга,яку вам довелось прочитати? Що можете порадити прочитати?
«ТРИОДА»:
"365 історій для душі" - це хороша книжка, радимо всім прочитати. Читайте Біблію - це книга книг. Читати корисно і читати потрібно, але для кожного книга своя, комусь подобається одне, комусь – інше.

Понравился ответ? Поделись:

Юля:
13
Ваше ставлення до курящих дівчат?
«ТРИОДА»:
Негативне. Вибачте, дівчата, але якщо ви курите, ми будемо ставитись до вас негативно :)

Понравился ответ? Поделись:

Юля:
12
На скільки відсотків ви ліниві?
«ТРИОДА»:
Ой, як коли - але у нас є сила трьох, ми доповнюємо один одного. Ми намагаємось колективом видавлювати з себе лінь. А зараз немає часу на те, щоб бути лінивими.

Понравился ответ? Поделись:

Наталія:
4
Привіт Хлопчики....питання до Сашка...всі ми знаєм що в тебе скоро день народження, скажи будь ласка який найкращий подарунок ти вже отримував на попередні дні народження і який ще б хотів отримати??
«ТРИОДА»:
Сашко: Ну, зараз нам потрібні мікрофони - це жарт :) А насправді подарунок - є подарунок, яким би він не був. Головне - це увага, а не те, що подарували. Головне – увага і щирі слова.

Понравился ответ? Поделись:

катюша :
3
здраствуйте ребята я спрошу вас а почему нет вашых концертов в винние?
«ТРИОДА»:
Запрошуйте і ми обов'язково приїдемо! Ми раді бути в любому куточку України! До речі, наш "Х-Фактор" почався з Вінниці.

Понравился ответ? Поделись:

Елена (Одесса):
3
Мої любі Тріодики! Спершу хочу подякувати вам за щиру творчість, доброту, тільки приємні відчуття від вашої музики, виконання. Бажаю вам впевненості в своїх силах, не втрачати довіри один до одного, натхнення, і мати час на відпочинок. У мене багато запитань))) 1. Чого у професійно-музичному плані вам хотілося б ще навчитися? 2. Чи є щось, що заважає вам втілити свої плани та мрії? 3. Опишіть, як проходять ваші репетиції (не ті, що у потязі, а звичайні :))? 4. Питання до Сашка: у Андрюши та Вовочки музична освіта, а що вплинуло на вибір твоєї професії, як ти визначився? Дякую! Люблю вас!
«ТРИОДА»:
Усьому б хотілось навчитись - вдосконаленню немає меж. Людина скільки живе, стільки розвивається, тому ми намагаємось черпати якомога більше інформації саме з приводу музики. Вік живи - вік навчайся.
Є, зрозуміло, що фінансова сторона нам заважає, тобто нам її не вистачає. Але ми з цим боремось.
Андрій: Звичайні репетиції проходять у мене вдома - ми готовимо їсти і починаємо співати. Чути з сьомого поверху до першого, вже всі сусіди нас знають і ніхто не робить нам зауважень, ми можемо співати з шостої по третю ночі, це нормально.
Сашко: Не я вибрав – мене вибрала музика. Коли моя мама була вагітна мною, вона вчилась у музичному училищі. Потім я пішов до музичної школи, співав в сільському клубі і так сталося, що я поступив до театрального університету. У мене вища театральна освіта, але загалом я пов’язаний з музикою.

Понравился ответ? Поделись:

Ната (Хмельницький):
3
Доброго дня Вам, Тріода!)) Перш за все хочеця подякувати Вам за пісню "Вставай Україно" і привітати з таким першим успішним кроком, дуже радує те що Ви так скоро, одразу після Х-фактора взялись до роботи. Зараз про Ви даєте багато інтерв'ю, конференції, запрошують на ТБ, різні концерти... І з приводу цього ось яке питання: у світлі всіх цих багатьох подій, коли Ви вже стаєте відомими, цікавими, затребуваними для більшого кола людей, а ніж допустим рік тому, чи відчуваєте Ви за собою якісь суттєві зміни (у характері, поведінці, ставленні до знайомих та оточуючих людей тощо) ?
«ТРИОДА»:
Звичайно, відчуваємо. Ми повинні бути відповідальними, зробити щось для того, щоб наші прихильники не розчарувались в нас. А нарахунок зіркової хвороби у нас є ліки – нас троє і, не дай Бог, якщо щось трапиться, ми один одному підкажемо.

Понравился ответ? Поделись:

Тетяна:
2
Доброго дня! Хотілося б поставити вам декілька питань: 1. Хто з вас пише вірші, хто музику? Буває, що натхнення довго "обходить"? Що тоді робите? 2. Чи присвячували ви колись пісні дівчатам?:) 3. Ви вірите ви в кохання з першого погляду? Або скільки часу в вашому житті проходило мінімально, поки до людини виникали романтичні почутті? 4. Чи є вже в планах гастолі по містах України з великим концертом? Успіхів вам! Хай все вдасться! Ви чудові)
«ТРИОДА»:
Все приходить колективно - хтось може написати приспів, хтось куплет. З музикою так само, у кожного є своя ідея. Наші перші концерти якраз були під вікнами гуртожитку - для дівчат.
Андрій: Я вірю, я закохався з першого погляду.
Сашко: Кохання - це така річ, що може прийти і з першого погляду, і через роки. Були друзями, а в кінцевому випадку одружились – таких випадків дуже багато. Тому, ми просто відпускаємо себе і свою душу, і шукаємо кохання.
Андрій: Кохання приходить по-різному, не знаєш, де і коли його можна зустріти.
Інколи можна бути знайомими з дитинства. Але давайте зараз не будемо згадувати про попередні відносини – це завжди болюча тема.

Понравился ответ? Поделись:

Александра:
2
Коли знову буде тур по Україні? Ми Вас дуже чекаємо в Харкові!!!
«ТРИОДА»:
Скоро будемо в Харкові! Це приємне місто, нас там дуже щиро зустрічають, тому ми з радістю туди повернемося. Всім привіт!

Понравился ответ? Поделись:

Наталія:
2
Привіт хлопці....Скажіть будь ласка якщо Тріода часто сниться то що це означає???
«ТРИОДА»:
Це добре - будемо співати, все нормально!

Понравился ответ? Поделись:

Оля:
1
Багато віршів, пісень Вам надіслали прихильники для майбутніх творів? Чи сподобались якісь? Может вже працюєте над якимость? Розкажіть будь-ласка!
«ТРИОДА»:
Дуже багато інформації, ми просто реально не встигаємо. У нас багато свого матеріалу і ми працюємо над ним, але ми повинні брати і чужі пісні для того, щоб наш репертуар був різножанровим.

Понравился ответ? Поделись:

):
1
Як ви вважаєте справжнє кохання може бути тільки раз в житті?
«ТРИОДА»:
Може бути. Так і повинно бути.

Понравился ответ? Поделись:

Наташа:
1
Хлопці! Запоріжжя дуже вас чекає! Приїздіть с концертом. Ви збираєтесь в наше місто? Тут багато ваших шанувальників.
«ТРИОДА»:
Обов'язково! Вже були і будемо ще раз!

Понравился ответ? Поделись:

Наташа:
1
Хлопці, які дівчата вам подобаються? Чи проявляєте ініціативу, якщо дівчина сподобалась? Як ставитесь до ситуацій, коли знайомство ініціюють самі дівчата?
«ТРИОДА»:
Розуміючі дівчата - які будуть тебе розуміти в різних моментах. Красиві, добрі, розумні. Ми так само як і всі люди просто йдемо від відчуттів - от сподобалась дівчина, це просто відчуття. Хтось подобається поведінкою, хтось голосом, хтось харизмою. Буває непоказна дівчинка, але тебе до неї притягує.

Понравился ответ? Поделись:

Марта)*:
0
Скажіть будь ласка всі разом мартуся і улибочка)
«ТРИОДА»:
Мартуся! :)))

Понравился ответ? Поделись:

Комментарии

символов 999