Дизайнер Елена Даць в гостях у Tochka.net

15
Елена Даць

Дизайнер Елена Даць расскажет о подготовке к предстоящей Ukrainian Fashion Week.
Бренд Olena Dats’ известен не только в Украине, но и за ее пределами. Ее одежда продается в США, Франции, Бельгии, России, Белоруссии, ОАЭ, Кувейте, Саудовской Аравии. Наряды от дизайнера постоянно появляются на обложках мировых журналов моды, а среди ее клиенток - британская актриса Джессика Кларк, а также всемирно известная кинозвезда Шерон Стоун.

Ответы 20

Юля Гончарова:
4
Оленко, доброго дня!
Які враження від Ukrainian Fashion Games в Баку?
Чи знайде натхнення від подорожі відображення у майбутніх Ваших колекціях? Дякую.Успіхів Вам!
Елена Даць:
Добрий день всім! Вітаю перед Українським Тижнем моди!
Звичайно, найприємніші враження, які можуть бути від будь-яких подорожей та цікавих поїздок - море цікавих зустрічей, надзвичайна гостинність, дуже тепла і гарна публіка, було дуже цікаво відкрити для себе нову країну. Мені дуже сподобалось, як Азербайджан гордиться собою, як вони представляють себе, як гарно зберігають старовину. Те, як вони розвиваються, як вони поєднують сучасну нову архітектуру і старовинне місто - все це дуже гарно поєднано. А повертаючись до самої події - це не може не бути цікавим, звичайно, приємно, що весь світ узнає про українську мода та цікавиться нею.

Понравился ответ? Поделись:

Лина:
2
Елена, как долго Вы создаете коллекцию, сколько времени на это уходит?
Елена Даць:
Я не знаю, як рахувати. На створення колекції йде близько 4 місяців. Спочатку створюються якісь елементи дизайну на комп'ютері, вирішується, які з них використовувати у вишівців, з яких зробити принти, які краще пасують, які гірше... тобто з різних деталей збирається колекція. І вже потім, коли ти вже підготувався до роботи, починає відшиватись колекція - це 3-4 тижні. Це дуже насичена робота, ми дуже інтенсивно працюємо ці тижні. А далі вже йде підготовка до події - колекція представляється на Тижні моди, потрібно зробити лукбук, фотосесію, запросити клієнтів, зробити запрошення, запросити журналістів, створити презентацію.

Понравился ответ? Поделись:

Лена :
2
О чем будет ваша новая коллекция?
Елена Даць:
Кожна людина не може стояти осторонь того, що відбувається. Звичайно, кожна нова колекція - це власні переживання. Для мене це своєрідний початок, назва колекції "Початок". Я взяла за основу два кольори - білий і жовтий, це своєрідне поєднання та уособлення світанку. Але не світанку в природі, а я дуже сподіваюсь, що це буде своєрідним світанком свідомості людей в Україні, початком чогось нового та цікавого. Я дуже люблю використовувати у своїх роботах вишивку. За основу я взяла конву - те, на чому робиться вишивка. На кожній сукні вишиті прямокутники, така стилізація цієї конви. Кожен, дивлячись на це може створити свою історію, це своєрідний початок. Тобто починати потрібно з самого себе, ти можеш щось вишити або віртуально створити свою власну історію. Багато квітів, багато повітряних суконь - хочеться вірити в позитивне майбутнє, в те, що буде мир і все буде добре.

Понравился ответ? Поделись:

Христина:
1
Колись думали про те, що як би Ви не стали дизайнером, то ким би Ви стали? Скажімо так, чи був якийсь запасний варіант у виборі професії?
Елена Даць:
Скажу чесно: не було вибору. Але в своїх мріях я думала бути оператором і знімати фільми про подорожі. Не можу сказати, що вмію це робити, але така мрія була. Але я не секунди не жалкую, що стала дизайнером - ця професія дає мені дуже багато радості і задоволення в житті. Вона дає мені можливість розвиватися, я відкриваю для себе світ, відкриваю для себе нових людей.

Понравился ответ? Поделись:

Арина:
1
Елена, скажите пожалуйста, обязательно ли хорошо рисовать,чтобы быть дизайнером одежды или достаточно уметь делать кое-какие наброски?
Елена Даць:
Я вважаю, що дуже важливо вміти гарно малювати, так як все-таки, коли ти починаєш працювати, ти мусиш знати основи композиції, поєднання кольорів. Будучи дизайнером, ти мусиш мати певну основу і розуміти, як поєднувати ту чи іншу форму - без цього, мені здається, неможливо створити професійну колекцію. Твої ескізи має прочитати технолог і конструктор, а для цього ти мусиш володіти олівцем, тому що малюєш не лише для себе.

Понравился ответ? Поделись:

Катя:
1
с чем комбинировать кружевную юбку?
Елена Даць:
Мені подобається з красивою білою блузкою. Якщо спідниця без підкладки, а блузка трошки довша - мені здається, що це гарне поєднання. Можливо, якась шовкова красива блузка.

Понравился ответ? Поделись:

Лена:
0
Здравствуйте! Хотелось бы узнать ваше мнение по такому вопросу: понравился в магазине трикотаж (вискозный), думаю сшить из него платье. Фигура не идеальная, так что нужно что-то свободное в области живота и бедер. но никак не придумаю подходящей модели. или такую ткань на свободные фасоны вообще не стоит использовать??
Елена Даць:
У нас була так одна модель - можна зробити сукню облягаючою зверху, а від талії зробити або трапецію, або вільний силует. Мені здається, що це буде красиво.

Понравился ответ? Поделись:

Юля:
0
Елена, посоветуйте, пожалуйста, какой силует одежды выбирать, если плечи широкие
Елена Даць:
Напевно треба не обирати широких воланів або рюшей - не робити акценту зверху. І намагатись знайти золоту середину між верхом і низом.

Понравился ответ? Поделись:

Кристина:
0
Что нового будет в мире моды этой осенью?
Елена Даць:
Кожен дизайнер обирає для себе щось своє - тенденцій є велика кількість, але кожен обирає те, що йому подобається, що йому пасує та лежить до душі. Я для себе обрала поєднання чорного (він залишається актуальним) і синього з бірюзою. Залишаються в моді графічні мотиви, багато мережива - такий романтичний стиль. Але мереживо не тонке, а більш грубіше і насичене, тому що зима і йде мова про теплоту, також це мереживо можна використати і на пальто.

Понравился ответ? Поделись:

Виктория:
0
Добрый день, Елена! Что для вас является верхом безвкусицы? Чего вы никогда не наденете сами и чего не посоветуете другим?
Елена Даць:
Я дуже не люблю якихось категоричних питань або відповідей. Буває, ви йдете на вечірку з друзями, де хочете просто пожартувати - звичайно, будь-які поєднання будуть доречні. Завжди важливо думати про доречність до події при виборі одягу, думати про конкретну ситуацію - чи це офіс, чи це вечірка, чи це побачення.

Понравился ответ? Поделись:

Анна:
0
Елена, добрый день! Расскажите о своих любимых дизайнерах. Какие коллекции вы ждете с нетерпнением, а каких дизайнеров откровенно не понимаете?
Елена Даць:
Я не є якимось критиком моди. Звичайно, я чекаю показів дизайнерів, які є моїми друзями, з якими ми спілкуємось, - звичайно, для мене вони найкращі.

Понравился ответ? Поделись:

Маргарита:
0
Кого из украинских и мировых звезд вы считаете самыми стильными? Что, по вашему мнению, должно в женской моде быть на первом месте - комфорт, красота, женственность или практичность? Спасибо!)
Елена Даць:
Імен я не можу назвати, але, мені здається, що якраз ті жінки, які вдало поєднують це, вони і є уособленням стилю і гармонії.

Понравился ответ? Поделись:

Катя:
0
Добрий день! Порадьте початківцю -дизайнеру, як потрапити на UFW?:)
Елена Даць:
Мені здається, що ціллю для молодого дизайнера має бути не сам показ на Тижні моди, а насамперед ціллю для кожного дизайнера є створення повноцінного бренду (це було ціллю для мене). Для цього потрібно не тільки прийняти участь в показі, ти маєш представити сучасну гарну цікаву ідею, має бути виробництво, мають бути зацікавлені клієнти, гарне портфоліо... якщо всі ці елементи складуться в один красивий бренд, тоді вже можна думати про показ. Якщо у Вас просто є якась ідея, яку ви хочете представити, для цього необов'язково брати участь в професійному Тижні моді, можливо, достатньо просто зробити якусь презентацію, запросити журналістів і тоді вами зацікавляться - це поштовх до подальшої роботи.

Понравился ответ? Поделись:

Ольга:
0
Здравствуйте,Елена! Где можно приобрести ваши вещи?
Елена Даць:
Заходьте, будь ласка, на мій сайт - там є всі адреси.

Понравился ответ? Поделись:

Вероника:
0
Елена, любите ли вы путешествовать? Как вы считаете, где живут самые стильные люди?
Елена Даць:
Мені здається, що стильних людей достатньо всюди. А подорожувати, звичайно, я обожнюю. Відкривати для себе новий світ, знайомитись з новими людьми - це надзвичайно цікаво, без цього я не уявляю свого життя.

Понравился ответ? Поделись:

Карина:
0
Елена, очень рада с вами пообщяться! Расскажите, как относитесь к прошлым коллекциям? Не возникает ли желание что-нибудь переделать? Какие эмоции вызывает самая первая коллекция?
Елена Даць:
Я не знаю, добре це чи погано, але всі колекції від першого показу зберігаються в майстерні. Деякі ідеї, які не мали продовження в даному сезоні, можна використати в наступних сезонах - я не вважаю, що це погано. В наступному сезоні хочеться зробити ще краще, допрацювати, донести свою думку до публіки. Кожна колекція - це як дитина. Кожна колекція сповнена переживань, ти виношував кожну свою думку, перед кожним показом ти хвилюєшся, як в перший раз.

Дуже дякую всім за запитання! Сподіваюсь, вам сподобається наш показ на Українському Тижні Моди! Дякую!

Понравился ответ? Поделись:

Ирина:
0
Добрый день, Елена .Цветочный жакет к какой одежде(цвета)больше подойдет?
Елена Даць:
Мені здається, що дуже гарно буде з джинсами. Пасує до будь-яких джинсів. Або з якимись чорними брюками, залежно від кольору квітів.

Понравился ответ? Поделись:

неля:
0
чи можна вдягать шорти світер і колготи чорні осінню
Елена Даць:
Якщо Ви маєте на увазі все разом - особисто мені так не дуже подобається. Але светр і чорні колготки - потрібно, бо холодно :)

Понравился ответ? Поделись:

Ира:
0
Как вам удается продавать вещи в таком количестве стран?
Елена Даць:
Це все створювалось не за один день, я працюю над цим з 2008 р. Кожна країна додається до копілочки, кожного року намагаєшся додати нову країну (так само, як з показом в Баку). Для мене це цікаво, це своєрідні досягнення, якими я пишаюсь.

Понравился ответ? Поделись:

Ануфрий Иннокентьевич:
0
как дела?
Елена Даць:
Дуже добре! Дякую!

Понравился ответ? Поделись:

Комментарии

символов 999