Орkеstp Янkи Козырь – одна из интереснейших этно-групп Украины

1 1

Это эффектное театрализированное мистическо-загадочное-фольковое шоу, качественная музыка, яркая трактовка вокала, современная манера исполнения фольклора.

Орkеstp Янkи Козырь – это украинская музыкальная группа, которая является: победителем Всеукраинского фестиваля "Перлины Сезона-2001" (Запорожье-Киев) в жанре рок-музыки; участниками юбилейного фестиваля "Нивроку-2001" (Тернополь); была хед-лайнером заключительного дня фестиваля украинской молодежной музыки "М-Миссия-2002" (Киев); участники традиционного майского фестиваля в г. Люблин (Польша) 2003р.; хед-лайнеры среди европейских групп на интернациональном гала концерте, посвященному вступлению Польши в Евросоюз г. Кеншен (Польша) 2004р; владельцы Гран-при Всеукраинского рок-фестиваля "Тарас Бульба" (Дубно) 2004р.; и работает на украинской сцене над новым качественным и современным шоу продуктом. Продуктом, который сочетает в себе ряд разнообразных инструментов – из-за чего ОЯК и был назван "оркестром". Количество музыкантов в разные периоды колебалась от 6 до 9 человек.

В мае этого года Орkеstp Янkи Козырь презентовали свой новый альбом. Продюсер группы Александр Литовка охарактеризовал новый альбом «Мати» как своеобразный моноспектакль поиска себя в этом неспокойном мире.

Попробуйте назвать аналоги данному проекту на территории СНГ!

Познакомтесь с ОЯК ближе!

По материалам прес-службы О.Я.К. http://oyak.domivka.net/

Ответы 43

Ева:
0
с кем из украинских артистов вы дружите?
Орkеstp Янkи Козырь:
Добре питання. Гурт "Вій", лірник Сашко Власюк, музичний проект "Калісто", гурт "Самі свої".

Понравился ответ? Поделись:

Андрій:
0
Коли буде наступний виступ гурту?
Орkеstp Янkи Козырь:
Коли запросять. Ми виступаємо в основному на фестивалях і на тих імпрезах, де є професійна можливість для виступу. А саме: якісне світло, якісний звук, сцена, на якій можна показувати шоу. Крім того у нас суттєві вимоги до райдерів технічного та побутового. Виконання всіх цих умов дозволяє нам дарувати нашу творчість всім прихильникам гурту. В даний момент нам довелось відмовитися від деяких фестивалів, які не змогли гарантувати нам виконання наших умов. В даний момент ми плануємо виступи в Польщі, ведуться переговори. В Україні на даний момент не має сталого графіку найближчих виступів. Я думаю, такий графік з'явиться ближче до виборів. Як правило, на жаль, виступ багатьох українських гуртів залежить від активності наших політиків.

Понравился ответ? Поделись:

Андрій:
0
В якому напрямку розвиватиметься творчість гурту - які тему обрали для наступного альбому?
Орkеstp Янkи Козырь:
Цікаве питання. Якщо хтось слідкує за творчістю гурту, помітили, що манера виконання, загальний саунд стають динамічнішими і жорсткішими. Зараз під час планування третього альбому гурту будуть враховуватися нюанси, які будуть виходити з загальної концепції альбому. Концепція альбому буде наступна: представити якомога більше  різні жанри, починаючи від шансону :))) і закінчуючи хєві-металом. Це буде вар'єте, в якому ми будемо намагатися зробити різностильову, різнодинамічну і різнобарвну палітру стильову та емоційну. Можна сказати вже зараз, що до цього альбому ввійдуть пісні на вірші Тараса Шевченко, Лесі Українки та, напевно, Івана Франко. Також тут будуть представлена пісня в стилі 30-х-40-х років "Сива луна". Далі сюрприз. Сподіваюсь, що ми не розчаруємо, як наших прихильників так і тих, хто не дуже сприймає творчість нашого гурту. Але загальний стиль гурту (психоделія, фолк) залишаться незмінними.

Понравился ответ? Поделись:

Зоря:
0
Чи плануєте ви ще один сольний виступ в Києві?
Орkеstp Янkи Козырь:
Плануємо.

Понравился ответ? Поделись:

Изя:
0
Вы можете назвать себя финансовым проектом?
Орkеstp Янkи Козырь:
А що таке фінансовий проект? Якщо мова іде про вливання в гурт, то можна назвати це частково фінансовим проектом. Якщо мова іде про отримання прибутку, то поки що загальний баланс мінусовий. А взагалі ми не є проектом, ми є повноцінним творчим продуктом українського шоу-бізнесу, який намагається вийти за межі саме цього бізнесу.

Понравился ответ? Поделись:

Fata Morgana:
0
Вы верите в фатум, в безысходность?
Орkеstp Янkи Козырь:
В фатум вірю. В безвихідність ні, завжди є вихід в той, або інший бік. Кожна людина обирає свій шлях і відповідає за ті кроки, які вона робить. Вона може зробити крок вліво або крок вправо. Це є її свідомий вибір. Тому, вихід завжди є. Тільки треба його знайти.

Понравился ответ? Поделись:

Fata Morgana:
0
Чи любите Ви книжки? Чи любите Ви кохатись?
Орkеstp Янkи Козырь:
Особисто я люблю книжки, як і більшість музикантів гурту. Кохатися так само. Особливо після того як почитаю книжки.

Понравился ответ? Поделись:

Gem:
0
У Вас есть свой фирменный рассказ или анекдот? Расскажите :)
Орkеstp Янkи Козырь:
Дуже багато анекдотичних ситуацій трапляється з вокалісткою гурту - Янкою Козир. Один з них. Виступ в Шешорах мав закінчуватися піснею "Трави нема". Янка почала співати перші слова пісні: "Трави нема", я її перервав, тому що організатори попросили скоротити виступ. Наступного дня я чую таку розмову між двома молодицями: "Все, що сьогодні - це фігня, вчора одна вилетіла на сцену: "Трави, мені трави". А її почали стягувати". Оце забава.

Понравился ответ? Поделись:

Kisa:
0
Ваше отношение к экстриму?
Орkеstp Янkи Козырь:
Екстремальне.

Понравился ответ? Поделись:

Дана:
0
Расскажите о своем хобби?
Орkеstp Янkи Козырь:
Рибна ловля, книжки, музика, фільми Тарантіно. Люблю мучати музикантів :))))

Понравился ответ? Поделись:

Elja:
0
У вас есть свой любимый фестиваль?
Орkеstp Янkи Козырь:
Серед українських нема, на жаль. Не бачу загальної концепції кожного з цих фестивалів, вдалого менеджменту, позитивного ставлення до учасників фестивального руху, а саме до музикантів. Ми щойно повернулися з фестивалю "Хайнекен опен єйр" в Польщі. Є чому повчитися директорам наших фестивалів, як по організації самого фестивалю, так і ставленню до музикантів та глядачів (в тому числі інвалідів). Хоча дуже хочеться і я вірю, що наші фестивалі в решті вийдуть на той рівень, коли європейським зіркам буде престижно приймати участь в них. З тих фестивалів, які мені подобаються,  це "Рок Січ" та всі фольклорні фестивалі (своєю атмосферою).

Понравился ответ? Поделись:

Юра:
0
Я приклоняюсь перед вашим голосом!!! Так держать!!!!! Приезжайте в Питер!!!
Орkеstp Янkи Козырь:
Приглашайте. Когда-то на заре становления ОЯК, музыканты из Питера сказали, что только  сумасшедшая Украина с ее Гоголем и "Вием" могли позволить родиться такому явлению как ОЯК. С удовольствием приедем в Питер.

Понравился ответ? Поделись:

Ира:
0
Вы верите в то, что мысли материальны? Вы записываете свои желания на бумагу, чтобы они сбылись?
Орkеstp Янkи Козырь:
Всі думки матеріальні. Бажання на папір ми записуємо на Новий Рік, спалюємо та випиваємо разом з шампанським. Більшість з пісень ОЯК знайшли своє матеріальне втілення в життя. Як приклад, пісня "Мати", яка була написана за півроку до смерті Яниної мами. Також пісня "Терор" була написана за місяць до 11 вересня. Зараз мене просять не писати пісень, в яких є можливість негативного втілення в життя.

Понравился ответ? Поделись:

Яна:
0
Вам снятся ваши новые композиции? Т.е. было ли так, что вам приснилась песня и вы ее записали, проснувшись?
Орkеstp Янkи Козырь:
Так, але записати не можу.  Буває інше, який-небудь фільм, погода, слово може дати поштовх до написання пісні, як було із "Свічечкою". О 3 годині ночі, закінчивши перегляд фільму "Тіні забутих предків" в темноті на клаптику паперу була написана ця пісня. Після цього десь тиждень пішло на розшифровку того, що було написано в темноті. Але композиції не сняться, є просто якийсь голос, який допомагає написати саме цю пісню і саме на цю тему.  

Понравился ответ? Поделись:

Илья:
0
Какой у Вас диапазон голоса?
Орkеstp Янkи Козырь:
Робочий діапазон 2,5 октави до 4.

Понравился ответ? Поделись:

Гнат:
0
Как Вы встретились с Олексой?
Орkеstp Янkи Козырь:
Олекса був одним із студентів продюсера, який викладає в університеті культури. Олекса сам захотів чимось допомагати гурту. Спочатку він просто сидів на репетиціях, потім почав робити сайт, потім став прес-аташе. Далі було вирішено, що він повинен співати та намагатися робити шоу. З тої пори Олекса є вокалістом, дримбалістом та директором гурту.

Понравился ответ? Поделись:

Дарья:
0
Вы сами себе стилист или с кем-то работаете? Кто работает над вашим образом?
Орkеstp Янkи Козырь:
Яна сама собі стиліст. Вона розробляє дизайн костюмів, шиє. Зараз її допомагає Тетяна Плавська. До цього часу з нею співпрацювала Юлія Сопільник, з якою вони створили колекцію "Нова Україна" і взяли одне з перших двох місць на фестивалі "Перлини сезону" в номінації фешн. Крім того, весь одяг, який є на Яні, вона розробляє та шиє сама.

Понравился ответ? Поделись:

Дуглас:
0
Почему вы позиционируете себя, как готы?
Орkеstp Янkи Козырь:
А хто це сказав? Наш стиль радісне театралізоване арт-фолк-готік-класик-рок-шоу. І ми не можемо говорити, що ми є тільки готами. На фольклорному фестивалі ми фольклорний колектив. На рок-фестивалі ми рокери. На готік-фестивалі ми готи. Тому говорити про один сталий визначений стиль ми не можемо і тим більше, ми не заявляємо, що ми є представниками якогось певного визначеного стилю. Окремі елементи різних стилів, як в стилістиці музики, загального іміджу, сценічного втілення можна побачити в кожній пісні під час кожного концерту. Наприклад, під час виступу на "Мазепа фест" в цьому році Олекса уявив, що він чи то Мік Джагер, Тейлор чи Елвіс Преслі, і відповідно почав будувати втілення цих образів на сцені. Він був і рокером, і панком, і хлопчиком з якогось українського села.    

Понравился ответ? Поделись:

Лапотуля:
0
Яна, кто ваша аудитория. я вас, к сожалению, не слышала, но очень хочу, потому как доложили, что у вас мощнейший голос?
Орkеstp Янkи Козырь:
Як показує аналіз постійних членів фан-клубу, переважною аудиторією гурту є студенти факультетів менеджменту, гуманітарних та перекладацьких. Це молодь, яка вміє думати, співпереживати, відчувати. Хоча у нас з'явився свій супер фан - Вовік Троєщенський, якому вже далеко за 40, який намагається побувати на кожному виступі ОЯК, де б він не проходив. 

Понравился ответ? Поделись:

Иван:
0
В каком возрасте вы выбрали себе стиль, направление музыки?
Орkеstp Янkи Козырь:
В 21 рік.

Понравился ответ? Поделись:

Илья:
0
Зачем на концертах Вы устраиваете такое шоу? Не считаете ли Вы, что это позерство? Ваше шоу не отвлекает зрителей от самой музыки?
Орkеstp Янkи Козырь:
Уявіть собі на сцені всі стоять не рухаючись, Янка стоїть, співає всі свої емоційні пісні у відмороженому стані, в побутових костюмчиках, без світла... Як вам ця картинка? Це совок. Під час совку не дозволялось ніяких шоу, костюмів. Ми не хочемо бути совками. Як показують європейські та світові концертні виступи зірок рок-музики, шоу є одним з найперших атрибутів цих концертів. Якщо Вам не подобається шоу під час виступу, Ви можете заплющити очі. Сподіваємося, що наше шоу не відволікає глядачів, а допомагає правильно сприймати тексти та музику. Show must go on.

Понравился ответ? Поделись:

Ираклий:
0
В прошлом году вы выступали на фестивале байкеров. Почему? Какое отношение вы имеете к байкерам?
Орkеstp Янkи Козырь:
Байкерам наша музика подобається. І як люди які живуть з постійним викидом адреналіну, вони досить таки чітко відчувають нашу творчість.  На фестиваль нас запросили.

Понравился ответ? Поделись:

Симона:
0
Яна, Козырь - это твоя фамилия или как?
Орkеstp Янkи Козырь:
Или как.

Понравился ответ? Поделись:

Илья:
0
Есть ли у Вас аудитория за рубежом?
Орkеstp Янkи Козырь:
Так, в Польщі є філія фан-клубу ОЯК. Польща є другою за відвідуванням офіційного сайту ОЯК. Потім ідуть США, Німеччина, Італія і Росія. В минулому році пісні ОЯК крутилися на радіо Голівуду, Австралії, Португалії, Польщі. В цьому році на одному з місцевих каналів польського телебачення щотижня транслюється по одній пісні з репертуару гурту.

Понравился ответ? Поделись:

Ульяна:
0
Действительно ли вы уверенны в том, что песни кобзарской направленности нужны нашей стране?
Орkеstp Янkи Козырь:
Думаю, так.

Понравился ответ? Поделись:

Анна:
0
Вы любите читать? Часто ли удается? Какую литературу любите?
Орkеstp Янkи Козырь:
Так, люблю. Зараз не часто. Серйозну і не серйозну, спеціалізовану.

Понравился ответ? Поделись:

Вика:
0
А откуда Вы родом? Кто Ваши родители?
Орkеstp Янkи Козырь:
Яна - місто Нововолинськ. Сергій Радзецький (басист) - місто Дніпропетровськ. Павло Попов (гітарист) - Київ. Света Дідух (клавіши) - Київ. Ростик (барабанщик) - місто Коломия. Олексій Ткачук - село Чубинське. Олександр Литовко - Київ. Всі батьки різні.

Понравился ответ? Поделись:

Ирина:
0
В каком возрасте первый раз запели?
Орkеstp Янkи Козырь:
В 2 роки 3 місяці 22 дні.

Понравился ответ? Поделись:

Лола:
0
Чи забобонна ви людина? Чи є у вас талісмани? Чи вірите ви в чорну кішку, п'ятницю 13? Попри все це, яке ваше ставлення до релігії?
Орkеstp Янkи Козырь:
Майже всі члени гурту мають свої талісмани, у кожного вони індивідуальні, які допомагають їм жити та творити на сцені. Яна людина глибоко віруюча, яка дотримується всіх постів та релігійних канонів.

Понравился ответ? Поделись:

Иван:
0
Вы поете в кругу семьи? Какие песни, что может послужить поводом, чтобы вы запели дома?
Орkеstp Янkи Козырь:
Постійно. Поганий або добрий настрій.

Понравился ответ? Поделись:

Комментарии (1)

символов 999