Вадим Красноокий (Mad Heads) в гостях у tochka.net

12

Легенды украинской рок-сцены "Mad Heads" во главе с незаменимым харизматичным лидером - Вадимом Краснооким выпускают новый альбом с символично безконечным названием "8" и отправляются в большой тур по двадцати городам Украины.

В ходе онлайн-конференции Вадим расскажет, почему выход пластинки пришлось отложить почти на три года, чем она отличается от предыдущих альбомов, и когда ждать "Mad Heads" в Киеве с большим сольным альбомом.

Ответы 26

Дмитро Рибаченко:
2
Вадим, не так давно бачив соціальний ролик з Вашою участю: Ви з дітьми співали пісню "Надія є", протягом ролика з'являлася інформація про становище біженців у світі. Розкажіть, про це, якщо можна. Чому саме біженці? І в яких соціальних проектах ви ще брали участь?
Вадим Красноокий:
Мене запросили підтримати цю акцію і донести інформацію про становище біженців не стільки в світі, скільки в Україні. Біженець - це людина, яка була вимушена покинути рідний дім, рідну країну за дуже тяжких обставин. Коли в якійсь країні йде війна або відбуваються релігійні або політичні переслідування, то людям доводиться все кидати та тікати. Ми знаємо це на нашому українському прикладі, тому що зараз ми маємо війну в нашій країні. Але люди, які переселились з одного регіону країни до іншого, з точки зору міжнародного права не вважаються біженцями - вони є внутрішніми переселенцями. А біженці - це ті, які з інших країн. Зараз ми спостерігаємо, що відбувається в Європі, коли туди прибуло надзвичайно багато біженців з Сирії. Звісно, це велика проблема для людей, які тікають від біди, і для тих країн, які їх приймають. В Україні також існує проблема з біженцями - і вона ще більша із-за того, що ми про це навіть нічого не знаємо. На нашій території знаходяться люди з інших країн, але система їх прийняття у нас абсолютно не відпрацьована, нам далеко до Європи в цьому питанні. І це одне із питань, яке ми повинні виконати, щоб отримати безвізовий в'їзд до Європи - врегулювати статус біженців. Якщо людина прибула до нашої країни, їй треба представити чітку модель, на яких правах вона тут знаходиться, як вона може тут існувати, отримати роботу. У нас, на жаль, це відбувається напівлегально - напівлегально сюди прибувають, а потім нібито тут і не існують, держава їх не помічає. А це люди і люди, які могли б стати громадянами нашої країни. Насправді це дуже велика проблема - зараз просто не вистачить часу про все говорити, але Ви можете поцікавитись цим питанням, щоб розуміти, в чому воно полягає.

Понравился ответ? Поделись:

Олександр Гольдберг:
2
Шановний пане Вадиме, Мене звати Олександр Гольдберг. Я народився у Харкові, а зараз живу у Лос-Анджелесі, в США. Нещодавно, я написав патріотичну пісню, “Моя Україно”, в який йдеться, зокрема, про важливість пісень та культури в житті країни і для мене особисто. Як можна показати Вам цю пісню? Чи є спосіб надіслати її Вам? Дякую, Олександр
Вадим Красноокий:
Всім привіт! Я Вадим Красноокий, група "Mad Heads". Сьогодні я тут, щоб розповісти про наш новий альбом, про наше велике всеукраїнське турне (23 міста) і для того, щоб відповідати на ваші запитання, які ви вже задали і ще будете задавати!
Бачите, прекрасно, що зараз так багато нових пісень пишуть люди про Україну, і не лише в Україні, а і далеко за її межами. Це дуже показово, тому що всі, хто має відношення до України, всі, хто знайомий з Україною - всі підтримують нас, переживають разом з нами наші бурхливі події і хочуть висловити свою підтримку. І кожен робить це на свій лад: хто може написати пісню - пише пісню, хто може збирати гроші для української армії - той збирає гроші і т.д. Це не вперше, коли мені пропонують подивитись пісню - коли я маю можливість, я прослуховую пісні і читаю тексти, які мені надсилають. Знайти мене дуже просто - для цього існують соцмережі. Єдине, що я не обіцяю Вам якусь певну реакцію, тому що група "Mad Heads" не може зіграти всі пісні, навіть хороші. Ми візьмемо пісню до свого репертуару тільки в тому випадку, якщо вона нам надзвичайно сподобається. Тому прохання - не ображатись. А я буду із задоволенням надалі знайомитись з Вашою творчістю, а Ви - будете знайомитись з нашою.

Понравился ответ? Поделись:

Сергій:
1
Доброго дня, який подальший шлях розвитку Вашого колективу? Яким Ви бачете майбутнє України?
Вадим Красноокий:
Одразу такі глобальні питання. Що стосується колективу, то всі думки про великий тур, тому що таких великих гастролей наша група ще ніколи не робила. Хочеться це все зробити, разом з нашими слухачами пережити це все, відчути всі емоції, пройти через всі концерти - концерти майже щодня протягом місяця. А вже після цього ми подумаємо, що робити з групою далі. Але, звісно, творчі плани у нас є, їх багато. В нашому колективі з'явився новий гітарист - дуже творча людина, я думаю, що його присутність буде впливати на те, як "Mad Heads" будуть звучати далі. Разом з тим, наші зустрічі з вами на концертах - це ті емоції, які надихають нас на написання нових пісень. Ми багато подорожуємо Україною, а в цей раз це буде така суперподорож, за короткий час ми побуваємо в великій кількості регіонів і зустрінемось з великою кількістю людей - це завжди надихає на нові думки. Стосовно майбутнього нашої держави я говорити не готовий, тому що я музикант, я можу лише щось передчувати. Я сподіваюсь, що Україну чекає успіх - я завжди в це вірю, якби не було складно сьогодні, але у нас є прекрасні шанси на майбутнє. Українці останнім часом показали, що ми мужні, що ми сильні, що ми вміємо підтримувати один одного, що ми маємо нашу гідність, що ми нікому не віддамо нашу свободу та незалежність. Це українці довели і це дуже багато чого варте. Думаю, що з таким народом у нас обов'язково буде прекрасне майбутнє. Єдине, як казали мої знайомі з різних країн, коли спостерігали за Майданом і захоплювались українцями, вони казали, що ми чудова нація, єдина проблема - не вміємо собі обирати політичних лідерів. Думаю, що цьому нам треба навчитись - пройдемо ще кілька виборів і буде все найкраще.

Понравился ответ? Поделись:

Руслан Матюхов:
1
Когда планируется сольник в Киеве? Очень ждем
Вадим Красноокий:
Планується 4 грудня - це один із концертів в рамках великого всеукраїнського туру. Я запрошую всіх на наш сайт - там вже є інформація про те, в якому місті і в який день будуть відбуватись наші концерти.

Понравился ответ? Поделись:

Мирослава:
0
с кем у вас были дуэты и с кем хотелось бы еще создать что-то интересное
Вадим Красноокий:
Із тих пісень, які ми записували в студії, - з Фомою з "Мандрів", я співав одну пісню і грав на гітарі для групи "Мотор'ролла". Бували різні дуети на концертах, були імпровізації. От у нас нещодавно був концерт в Філармонії - це був сольний концерт оперної співачки Наталії Шелепницької, яка невдовзі після концерту отримала звання Народної артистки України. Вона мене запросила на свій концерт. Деякі пісні на цьому концерті я виконував сам, це були пісні "Mad Heads" та світові рок-хіти, а також ми виконували декілька дуетів разом ("Смереко", "Besame mucho"). Звісно, це був дуже незвичний досвід, все ж таки рок і оперу не просто поєднувати, хоча вдалі експерименти в цьому напрямку траплялись. По тому, як зал сприйняв наш концерт, мені здається, що наш експеримент також вдався. Ще я колись співав з Іларією та пригадується дует з Кузьмою. Наприкінці 90-х була така програма "7 нот" - коли представляли когось з артистів, то треба було запросити когось з артистів і зробити дует. От я і запросив Кузьму та Шуру і ми зробили кавер на "Personal Jesus". Можете, до речі, пошукати ці роліки. Ще мені дуже згадується співпраця з польським виконавцем Sidney Polak - це дуже популярна польська група, у нас був концерт на кордоні між Польщею та Україною. Я співав разом з ними їх пісню, а вони - разом зі мною "А я на морі". Також в тому році я співав з польською групою "Pustki" - відносно молода, але вже достатньо популярна група. Це дуже цікавий проект - поляки запрошують артистів з різних країн і вони всі роблять дуети з польськими артистами, причому цей фестиваль був присвячений Україні - багато хто співав про Україну.

Понравился ответ? Поделись:

Сергій:
0
Можливо Ви втомилися відповідати на це питання. Чи існує легенда щодо створення Вашого гурту, його назви? Наскільки назва Вашого гурту відповідає повсякденному життю його учасників?
Вадим Красноокий:
Ой, відповідає :) Особливо на сцені і на гастролях. Якраз, презентуючи новий альбом, ми зробили презентацію в стилі того, як ми живемо на гастролях. Єдине, що ми зробили це трошки гламурніше, тому що зазвичай ми їздимо на звичайному автобусі, а тут ми взяли такий "паті-бас", автобус для вечірок. Ми запросили наших друзів-журналістів, взяли інструменти, взяли що випити і що закусити, їздили в цьому автобусі вулицями Києва - співали, грали, показували свій новий кліп, виходили на зупинки і там теж співали і грали. Отак приблизно ми і живемо. А, взагалі, "Mad Heads" ("Шалені голови") - мені здається, що це класна рок-н-рольна назва і за 24 роки існування вона актуальності не втратила.

Дякую всім за запитання! Було дуже приємно з вами віртуально спілкуватись, але, звісно, значно крутіше буде, коли ми з вами зустрінемось на концертах у всеукраїнському турі "Mad Heads" з новою концертною програмою - будемо слухати та співати нові і перевірені старі пісні! До побачення, нехай щастить!

Понравился ответ? Поделись:

Рустам:
0
Хто вам найбільше подобається з молодих українських груп
Вадим Красноокий:
Звісно, я не всіх знаю. Їх завжди багато, але довгий час вся українська музика знаходилась в андеграунді. У мене зараз таке відчуття, що зараз настав час, коли українська музика виходить з андеграунду і займає те місце, яке і повинна займати в Україні. У всіх молодих груп є хороші шанси себе показати, тому що люди почали цікавитись українською музикою і українськими артистами - тими, хто поруч із ними і дихає одним повітрям, живе в одній реальності. Всі емоції, які ми зараз переживаємо в Україні, музиканти можуть передати в своїх піснях і таким чином гуртувати навколо себе і підтримувати людей. Наприклад, мені подобається група "Фіолет" - це вже досить відома група. Я був на концерті в цьому році і отримав масу задоволення. Я чую багато класних пісень по радіо, але я навіть не завжди знаю, хто це. І це прекрасно, що в українському радіопросторі з'являється багато пісень молодих українських гуртів - так багато, що я навіть не знаю всіх назв. Давайте разом їх слухати - вивчати їх назви і ходити до них на концерти. До речі, можу сказати ще про одну групу, вони мої особисті друзі, це професійні танцюристи, які створили колектив і зараз роблять все більше і більше нових пісень - група називається "Не люди". Альоша Кучеренко - це мій друг, він мене зараз трошки вчить танцювати, а вони в цей час - вчаться співати. Мені здається, що в тому жанрі, в якому вони працюють, в жанрі сучасної української танцювальної поп-музики дуже скоро вони стануть однією з найяскравіших зірок. Запам'ятайте назву - "Не люди".

Понравился ответ? Поделись:

Олександр:
0
Чи не плануете ви приїхати з концертом до Броварів? Якщо так то коли і в який заклад?
Вадим Красноокий:
В Броварах ми виступали декілька разів, на великій сцені виступали на День молоді і один раз виступали в невеличкому пабі. Але зараз ми плануємо великий тур, великі концертні зали і поки що в пабах не виступаємо. Мені дуже подобаються Бровари, мені там часто приходилось бувати - із задоволенням ми приїдемо до Вас на концерт! Або приїжджайте Ви до нас в Київ, тому що це дуже близько.

Понравился ответ? Поделись:

Олександ:
0
Чому вас не часто можна побачити на великих рок фестивалях в Україні? На який фестиваль ви б хотіли потрапити більше всього ?
Вадим Красноокий:
Неправда, що нас нечасто можна побачити на великих рок-фестивалях. Фактично в Україні дуже мало великих фестивалів, на яких ми не виступали б. Мені згадується лише декілька: "Бандерштат" (нас запрошували виступати в цьому році, але дати співпали з фестивалем в Канаді, якому ми вже пообіцяли першому, тому, можливо, приїдемо в наступному році), "Файне місто" в Тернополі і дуже класний фестиваль "Захід" (в цьому році я був там в якості слухача) - ми справді жодного разу там не виступали. Я думаю, що найближчим часом це можна буде виправити.

Понравился ответ? Поделись:

Лори:
0
Что для вас самое страшное, одиночество или боль? А может свой вариант
Вадим Красноокий:
Це пов'язані речі, тому що самотність викликає біль - моральний, можливо, не фізичний. Коли в мене в житті бували ситуації, коли я відчував біль, то я використовував це як мотивацію до дії - я змушував себе щось робити, щоб цей біль допомагав мені не зупинятись. Біль буває нам потрібен - для того, щоб підказати, що у нас в житті не все гаразд або для того, щоб ми розвивались, бо коли у людини в житті все добре, то вона деградує.

Понравился ответ? Поделись:

Леонид:
0
Любите ли вы читать и смотреть артхаусное кино? Что порекомендуете из последнего? Что впечатлило больше всего
Вадим Красноокий:
Останнім часом не вистачає часу на те, щоб дивитись кіно. Однозначно, я не дуже люблю голлівудське кіно. Голівуд більш заточений на спецефекти, мені більше подобаються живі емоції, гра акторів, думки режисера. Із альтернативного кіно мій улюблений режисер - Джим Джармуш, також дуже подобається Емір Кустуріца, Девід Лінч - це вже відомі не один десяток років режисери, якщо зараз відбувається щось нове, я міг це пропустити. Найкрутіший фільм, який я бачив за останні декілька років, це така пародія на реаліті-шоу або документалістику, це нібито документальний фільм про життя вампірів - це пародія, це стьоб. У нас він називається "Реальные упыри" - для всіх, хто цікавиться такою темою, я раджу подивитись цей фільм і приготуватись до того, що Ви будете дуже сильно сміятися.

Понравился ответ? Поделись:

Кира:
0
Какие ваши саміе любимые места в Киеве? Где вы любите бывать?
Вадим Красноокий:
Нещодавно я відкрив для себе Лису гору - у нас була там зйомка кліпу. Ми затягували штучним туманом Лису гору і знімали там наше нове відео "Пісня сирени". Я багато разів чув, що існує таке містичне місце, багато разів проїжджав повз нього машиною, але ніколи якось туди не траплялось забратися. Там насправді дуже цікаво - я потім спеціально прийшов туди на інший день, просто погуляти та подивитись. І всім, хто живе в Києві, я рекомендую прогулянку по Лисій горі.

Понравился ответ? Поделись:

Лоя:
0
Расскажите о том, как молоду исполнителю добиться успеха?
Вадим Красноокий:
Не треба займатись музикою, якщо ви можете без неї жити. А якщо не можете, то треба вірити в себе, багато працювати і багато пробувати. Ніколи не зупинятись, якщо щось не виходить - просто робити висновки, знову чомусь вчитись, щось створювати і рухатись далі. Тому що успіх - це коли було багато невдалих спроб і зрештою вийшла якась вдала.

Понравился ответ? Поделись:

Ноунейм:
0
Что вас вдохновляет на творчество?
Вадим Красноокий:
На творчість мене надихає життя, емоції, люди, події, ідеї - я думаю, що все це можна почути в наших піснях.

Понравился ответ? Поделись:

Жанна:
0
Какие девушки вам нравтся? Есть ли у вас идеал?
Вадим Красноокий:
Думаю, що ідеал шукати безглуздо, тому що не буває ідеальних людей. Мені дуже подобається один вислів про те, що не треба шукати ідеальну дівчину, а треба шукати дівчину з такою самою фігнею в голові, як у тебе :)

Понравился ответ? Поделись:

Ирина:
0
Видите ли вы цветные сны? Означают ли для вас что-то сны? Верите ли вы в знаки
Вадим Красноокий:
В знаки - вірю, тому що в житті я їх зустрічаю. Я приглядаюсь до цього і багато разів так бувало, що в момент коли у мене виникало якесь важливе запитання - траплялось щось таке, що підказувало мені відповідь. Тому треба дивитись на світ широко розплющеними очима. Дуже часто на все те, що ми хочемо спитати і не знаємо, в кого - ці відповіді є навколо нас, вони нас оточують. Я бачу сни, в тому числі і кольорові. Я рідко запам'ятаю деталі снів, не займаюсь якимись езотеричними практиками - я просто насолоджуюсь ними.

Понравился ответ? Поделись:

Зина:
0
Згадайте найкращий ваш виступ, яким ви пишаєтесь
Вадим Красноокий:
Я взагалі пам'ятаю дуже багато наших концертів. Кожен концерт - важливий. Навіть якийсь найменш відповідальний концерт, де небагато людей, в якомусь маленькому клубі - ми все рівно виходимо на сцену і віддаємо себе повністю. Думаю, що ті, хто були на наших концертах, можуть це підтвердити. Якщо згадувати ті, які запам'ятались найбільш яскраво - це коли ми виступали на "Таврійських іграх", коли у нас з'явилась пісня "Надія є", пісня була новою, але її вже знала і співала вся Україна. Дуже сильні емоції були під час виступів на Майдані - під час Помаранчевої революції та Революції гідності. Тому що там була дуже особлива публіка - там була самодисципліна, люди прийшли з ідеями, прийшли підтримати один одного та відстоювати свої права. Це була надзвичайна публіка, кожна пісня набувала особливо глибокого змісту. І це дуже сильні враження, які залишаться назавжди. Взагалі, останні два роки дуже багаті сильними емоціями - багато важких емоцій, але разом з тим багато тих, що викликають захоплення. У нас були концерти в зоні АТО для військових, для мешканців Донбасу на звільнених територіях - це теж були дуже сильні і особливі враження, і від концертів і від спілкування з людьми. В ці моменти я дуже гостро відчував, що живу справжнім реальним життя, роблю щось потрібне людям і знаходжусь на своєму місці.

Понравился ответ? Поделись:

Валентин:
0
Вадим добрый день;)Розкажите когда выйдет на экраны Ваш новый клип, как он снимался,и были ли какие то интерессные моменты при сьемке клипа?курьезы?
Вадим Красноокий:
Відео на пісню "Пісня сирени" насправді вже готове і ми зараз плануємо, де будемо його показувати - все це відбудеться найближчим часом, можливо, на наступному тижні. Фактично весь кліп і побудований на курйозах. Зйомка відбувалась в дуже особливому містичному місці на Лисій горі, яку ми задимили штучним туманом, з якого виходили дуже різні несподівані персонажі - балерина, водолаз, рибак з собакою, хлопчик, який ходить на руках... але разом з ними там були і сирени. Звісно, вся ця "нечисть" справді фактично жила в цьому тумані цілий день, а на Лисій горі траплялись туристи, які, зустрівшись з всім цим ділом, одразу починали вірити в легенди про Лису гору :)

Понравился ответ? Поделись:

Маруся:
0
Яка ваша улюблена пісня с репертуару "Мед Хедс"
Вадим Красноокий:
Це дуже складне запитання. У нас більше ста пісень, кожна з них для мене особисто має свої емоції та свою історію. Я фактично всі їх пам'ятаю. Пісні - як діти, у мене їх більше ста і з кожною особисті стосунки. Звісно, вони не однакові - деякі стають популярними, живуть своїм життям, їх виконують інші музиканти. А інші пісні забуваються, про них пам'ятаю тільки я. Але я точно не можу виділити якусь одну. Я знаю, що найбільш популярні серед людей - "Надія є" і "А я на морі". Для мене найбільш сильні враження від найновіших пісень - які є на новому диску. Можна сказати, що поки пісні створюються, вони потребують моєї участі, моєї любові - тоді вони є найулюбленішими.

Понравился ответ? Поделись:

Василий:
0
вАДИМ, СКАЖИТЕ платят ли музыканты налоги государству с прибыли от концертов, как эти налоги обойти и реально ли вывести из тени все эти золотые горы?
Вадим Красноокий:
Взагалі шоу-бізнес - такий самий бізнес, як і всі інші в нашій країні. Зрозуміло, що значна частина грошей крутиться в тіні. Я думаю, що в тому стані, в якому зараз знаходиться економіка, - всі галузі дуже тяжко це переживають і кожен викручується, як може. Що треба зробити? Треба змінити правила економічної гри. Треба зробити такі законі і створити таку державну владу, яка буде виконувати та підтримувати ці закони. Держава буде підтримувати бізнес, створювати умови, щоб бізнес працював, щоб у людей були робочі місця, щоб це було вигідно. На сьогоднішній день в Україні щось робити дуже важко. Величезна армія державних чиновників дивиться тільки на те, коли їм щось занесуть - в таких умовах не йдеться про золоті гори. Українські бізнесмени (особливо малий та дрібний бізнес) виживають дуже тяжко, багато хто навіть покидає країну. А це дуже шкода, тому що нам потрібні талановиті енергійні люди, треба створити умови, щоб вони могли тут реалізовуватись. Це питання і податкового законодавства, і відношення держави до своїх громадян. Держава не повинна заважати, представники держави не повинні класти собі щось в кишеню, а повинні бути створені прозорі умови, в яких буде вигідно працювати, заробляти і віддавати частину свого заробітку державі.

Понравился ответ? Поделись:

Илья:
0
Скажите пожалуйста по каким причинам вы получили такое прозвище - Красноокий?
Вадим Красноокий:
Мене про це не вперше питають. Можете вірити, можете не вірити, але це не прізвисько, це моє прізвище. Це моя фамілія, я її не змінював, це не псевдонім.

Понравился ответ? Поделись:

Ирина:
0
Вадим, вы сейчас собираетесь в большой тур городами Украины. Это впервые толькое большое турне? Планируете ли вы презентовать свой новый альбом и заграницей ( Канада-Америка-Польша)?
Вадим Красноокий:
Так, це справді наш найбільший тур по Україні. Ми почали презентацію нового альбому в Канаді в серпні цього року на одному з найбільших фестивалів української культури, це була міжнародна прем'єра альбому. А зараз буде великий всеукраїнський тур, після якого у нас є плани і на закордонні гастролі. Але зараз я про них не буду розповідати, тому що це все в процесі формування.

Понравился ответ? Поделись:

Кирилл:
0
Интересно, а как вы заработали свои первые деньги и на что потратили?
Вадим Красноокий:
Перші гроші я зробив, ще коли був школярем. Влітку у бабусі в селі я зайнявся такою непростою справою, як вирощування шовкопрядів. Це гусениці, які їдять шовковичний лист, а потім звиваються в кокон, з якого отримують той самий справжній натуральний шовк. Це пекельна праця - близько 40 днів немає ніякого відпочинку, тому що ці гусениці весь час їдять. Це ще був Радянський Союз, але той час, коли вже з'являлись кооперативи - це була можливість для людей швидко заробити більше, ніж маленькі смішні радянські зарплати. Звісно, як школяр, я не міг наробити цього шовку стільки, щоб це були справді великі гроші. Але принаймні після того, як я цю справу закінчив, у мене був вибір - я думав, купити собі мопед або касетний магнітофон. Зрештою, я купив магнітофон - весь час тягнуло до музики.

Понравился ответ? Поделись:

валентин наумов:
0
Вы не думали опять вернуться к своему рокабилли звучанию. Или может сменить звучание к более современному. Ведь все, что вы пишите, немного вчерашний день. Вы же меломан, и должны следить за трендами в музыке
Вадим Красноокий:
Якраз наш диск є відповіддю на Ваше запитання. На диску 17 треків, з яких більшість нові, але по стилю і звучанню вони дуже різні. Деякі пісні якраз нагадають наше старе рокабільне звучання. Також є ска, панк і більш сучасні рок-пісні в зовсім сучасному звучанні. Тому ми про все це думали і робили всі ці пісні. Мабуть, це один з найрізноманітніших рок-альбомів в історії рок-музики.

Понравился ответ? Поделись:

Катерина Бугатенко:
0
Скажите, реально ли заработать музыкой в нашей стране? И можно несколько советам начинающим группам?
Вадим Красноокий:
Все реально, якщо Ви не можете жити без музики. У музикантів є таке прислів'я: "Можеш не лабати - не лабай". Тому що це достатньо тяжка праця. Для того, щоб стати класним музикантом, треба дуже багато займатись, опановувати інструмент, вивчати теорію музики, коли починається реальна робота - це багато-багато самостійних занять і репетицій, це постійні поїздки, дуже часто немає можливості нормально поїсти і поспати. Якщо абсолютно шалено не любити цю справу, то, мені здається, що витримати це просто неможливо. Я можу сказати про себе і про музикантів, які поруч зі мною, - ми всі фанати того, чим займаємось. Для нас можливість вийти на сцену, можливість доторкнутись до того дива, яким є музика, можливість зустрітись з нашими слухачами, співати разом, відчувати енергетику концерту і бешкетувати на сцені, відчувати себе дітьми - це найвища нагорода і щастя. А те, що нам за це ще і гроші платять, - це взагалі курто, це найбільша мрія, яку можна мати. За умови, що ви насправді любите музику і зможете полюбити цю професію, яка достатньо складна.

Понравился ответ? Поделись:

Костя:
0
Як ви вважаете, що наша країна повинна змінити, щоб почати жити щасливо?
Вадим Красноокий:
Треба ще декілька разів змінити всіх політиків - щоб кожен, хто туди йде, відчував відповідальність і повагу до людей, які його обрали. І побоювання, що його звідти знімуть, а якщо він сам не буде йти - то витягнуть за ноги. Разом з цим, звісно, наші біди не від наших політиків,а в основному це все в наших головах - тому ми і політиків таких обираємо, тому що щось у нас там не в порядку. Я взагалі за саморозвиток, за те, щоб кожна людина змінювала себе - сьогодні бути кращою, ніж вчора. Наше життя складається з дрібниць, не з того, хто прибирає, а з того, хто не засмічує. І так у всіх сферах життя - якщо кожен буде себе вдосконалювати, то країна буде покращуватись сама собою.

Понравился ответ? Поделись:

Комментарии

символов 999