АНТИТЕЛА в гостях у tochka.net

2 15

Антитела – популярная украинская группа. Антитела имеют в творческом активе четыре альбома ("Будувуду", "Вибирай", "Над полюсами" и "Все красиво"), около двух десятков музыкальных видеоклипов, множество наград и премий, а также признание, любовь и уважение слушателей. В разное время Антитела становились обладателями гран-при фестиваля "Перлини Сезону", признавались "Лучшим дебютом года", выступали на крупнейшем фестивале Европы Sziget в Будапеште, номинировались в категории "Лучшая групп" всеукраинской музыкальной премии Yuna и др.

Антитела расскажут о масштабном всеукраинском туре "Все красиво", в поддержку последнего альбома группы, который стартует 13 февраля 2016, и концерты, в рамках которого, пройдут в двадцати городах Украины.

Также раскроют все детали съемочного процесса нового клипа, премьера которого состоится онлайн в гостях у tochka.net. Обязательно расскажут о действительно историческом событии – выставке Ukraine Exist в стенах штаб-квартиры ООН в Нью-Йорке, которая открылась 12 января 2016. Инициатором и идейным вдохновителем этой выставки стал лидер группы Тарас Тополя. И, конечно же, ответят абсолютно на все вопросы, которые интересуют читателей.

Ответы 39

Ірина:
104
Доброго дня! Вас вітає Рівне:) Хотілося б дізнатися відповідь на наступні питання: 1. Як ви проводите час після концерту? Чи проводите його разом? 2. Яким музичним жанрам ви віддавали перевагу у дитинстві? Що або хто вплинуло на ваші музичні смаки? (цікава відповідь усіх учасників гурту) 3. Чи плануєте сольні проекти відмінні від діяльності гурту АнтитілА?
АНТИТЕЛА:
Привіт всім! Ми гурт "Антитіла" в неповному складі, так як хлопці трішки захворіли, тому ми сьогодні вдвох! Ми щойно повернулись зі Штатів, презентували нову пісню - "Люди, як кораблі" гурту "Скрябін" в пам'ять про Андрія. Зараз будемо відповідати на ваші запитання!
Сергей: Спешим после концертов домой - отдохнуть, поспать, вернуться к семьям, так как дети скучают. А если есть возможность, то, конечно, выехать с палатками на природу - шашлыки, рыбалка, туда, где поменьше людей и туда, где почище. Как правило, это бывает на майские праздники.
Тарас: Та різну музику слухали, думаю, немає сенсу називати. Різна музика - і важка, і відверта попса, і класика.
Сергей: Слушал практически все, так как в то время играл на свадьбах - приходилось быть в курсе всей эстрадной музыки.

Понравился ответ? Поделись:

Катеріна:
49
чи знали ви Андрія Кузьменка особисто? якщо так, то які настанови він давав вам на початках вашої творчості?
АНТИТЕЛА:
Тарас: Особисто знали Андрія Кузьменко. Я досить довгий час захоплювався його творчістю настільки, що писав йому листи, коли ще був підлітком, в школі крутив дискотеки з піснями "Скрябіна", підсаджував на його музику однокласників. Особисто ми були знайомі, але тісних дружніх стосунків у нас не склалось.
Сергей: А я первый раз с ним познакомился во время съемок ТВ-передачи "Дай покататься". Была веселая приятна встреча, остались приятные воспоминания.

Понравился ответ? Поделись:

Василь :
45
Які тут можуть бути питання Брате? Тільки вдячність! Вітаю з народженням сина!
АНТИТЕЛА:
Дякую, Василь! І Вам бажаю народження щасливих та красивих дітей! Якщо у Вас ще немає сім’ї, то створюйте!

Понравился ответ? Поделись:

Олеся:
37
Привіт, дорогі Антитіла) Хочу привітати Тараса з народженням синочка) Ви молодці! Ви багато робите для нашої країни. У вас дуже класні пісні. У вас багато концертів, ви волонтери, і в мене до вас декілька питань: Ви маєте хоть трохи вільного часу? Як ви його проводите? І які у вас традиції в сім’ї і з друзями ?
АНТИТЕЛА:
Сергей: На самом деле свободного времени достаточно мало. Весь 2014 год мы занимались практически только волонтерской деятельностью, творческая жизнь ушла на второй план, да и в тот момент было совсем не до творчества. За этот период к нам присоединилось очень много новых, близких и сопереживающих людей, наших друзей - эти люди сейчас на себя взвалили всю оставшуюся волонтерскую деятельность, дабы мы могли вернуться к творчеству. Благодаря этому мы смогли организовать всеукраинский тур - мы посетим 20 городов Украины с нашим новым альбомом, который называется "Все красиво".
Тарас: Часу на родину хотілося б більше. Робота, творчість, волонтерство, інші ініціативи - це все займає багато часу. У нас немає нормованого графіку, ми можемо працювати чотири дні підряд майже без сну, потім на пару днів кудись на відрядження в концерт чи тур - до цього наші дружини звикають і розуміють нас, але їм хочеться, щоб ми були більше вдома.

Понравился ответ? Поделись:

Маша:
18
Хлопці! Дуже хочу вам подякувати за те, що ви є, за те що ви робите своїми піснями і справами для нашої країни. В мене декілька питань. 1. Чи вважаєте ви себе щасливими людьми? 2. Вам подобається жити в Україні? Ви ж тільки повернулися з Нью-Йорку. Не спадало на думку залишитись там? 3. Чому ви тільки зараз вирішили поїхати в тур в підтримку "Все красиво"? Не гадаєте, що це трохи запізно? Чи будете грати в турі нові пісні? Вони вже написані? Дякую за відповіді.
АНТИТЕЛА:
Сергій: Так, вважаємо, бо займаємось улюбленою справою, є дружина, є діти, є батьки, є заради чого старатись та працювати. А крім цього є ще мрії. Творчі люди не можуть бути нещасливими, навіть якщо їх творчість меланхолічна і депресивна, - все одно вони отримають від неї задоволення.
Тарас: Якби хотіли залишитись в Нью-Йорку, або жити в іншій країні, - повірте, ми б це вже зробили, є велика кількість можливостей. "Антитіла" - це українська команда, ми живемо в Україні і намагаємось робити все для того, щоб рівень життя і сприйняття реальності відповідали європейському та світовому. Тому ми приїжджаємо до Нью-Йорку, показуємо там Україну, повертаємось і намагаємось зробитись в Україні щось схоже на американський рівень життя, щоб стало трішки краще, щоб з'явились якісь перспективи.
Сергей: На самом деле мы думаем, что именно сейчас как раз то время, чтобы проехать с данным туром по стране. Именно к этому располагают определенные события, какой-то период мы занимались выставкой в Нью-Йорке, - и уже после выставки, вот, мы отправляемся в тур по Украине. Да, будут. Будут не только новые песни - будет интересное видеошоу, сопровождение наших живых композиций определенным видеорядом. Мы едем новой мощной командой, везем с собой звук со Львова. А касательно новых песен - то в некоторые города мы привезем еще и наш скрипичный квартет. Конечно, все будет зависеть и от погодных условий и от того, как продаются билеты. Так что ждем вас на наших концертах!

Понравился ответ? Поделись:

Ксенія:
17
Що або хто надихає Вас на написання таких фантастично-космічних текстів, де Ви черпаєте натхнення?
АНТИТЕЛА:
Тарас: Дякую за такі епітети! Життя надихає, люди та події навколо, власне осмислення чогось. А форма, в яку це виливається, якісь певні рими і слова, які я підбираю для цього - звичайно, це тренується роками. Ці навички тренуються-шліфуються так само, як і будь які інші. Тому з кожним роком я намагаюсь видавати щось нове та цікаве.
Сергей: Сейчас мы работаем над новым звучанием группы, стараемся сделать наш стиль более современным, используем новые электронные инструменты. Мы были в Нью-Йорке, слышали достаточно много интересной музыки, которая нас вдохновила. Думаем, что вам всем это понравится.

Понравился ответ? Поделись:

Юлія Запорожець-Верещака:
15
Привіт, дорогі Антитіла) Поглянувши на ваш графік виступів - заздрю вашим прихильникам! Чи варто надіятись на традиційний травневий концерт в Києві? Єдина можливість кайфонути... І чи можна придбати на виступах попередні альбоми? Дякую за відповідь. Скучаю)
АНТИТЕЛА:
Це наша Юлія, яка не пропускає майже жодного концерту :)
Концерт буде в квітні - в Києві 26 березня. Юля, слідкуй за нашим офіційним оновленим сайтом та Фейсбуком - заходьте, дивіться, коментуйте, там є вся афіша. В Києві ми зробимо великий концерт, але для тих, хто не дочекається Києва, є велика кількість варіантів - Харків, Полтава, Львів. Це завжди класна можливість зробити для себе кілька виїздів Україною - побачити місто, зробити для себе екскурсію.
Сергей: Да, конечно, будут диски и не только. Мы готовим календари и другой интересный мерч, стараемся все сделать по доступным ценам. И, конечно же, наконец-то на концертах будет подаваться наш первый альбом - его немного дополненное переиздание. Так как мы слышим о том, что вы хотите, но не можете его приобрести.

Понравился ответ? Поделись:

Вадим Варакута:
14
Багатьом людям, які слухають свій голос в записі, він не подобається... Як у Вас з цим?
АНТИТЕЛА:
Тарас: Якщо я слухаю, як я розмовляю, то мені так само не подобається :) А сам голос в піснях намагаємось зробити красивим і чистимо, намагаємось поліпшити, а виходить вже так, як виходить.

Понравился ответ? Поделись:

Вадим Варакута:
14
Якими б піснями Ви описали свою поїздку у Нью-Йорк?)
АНТИТЕЛА:
Піснями? Ми не знаємо. Це важко. Це маса нових пісень, які грають повсюди - в кав'ярнях та магазинах. Всюди грає дуже класна сучасна музика. Сергій просто записував все на диктофон, щоб послухати та набратись нових вражень.

Понравился ответ? Поделись:

Вадим Варакута:
14
Що там з саундпродюсуванням гурту в Штатах? Як успіхи?
АНТИТЕЛА:
Зараз їдуть перемовини. 2 липня "Антитіла" вперше з концертом відвідають Нью-Йорк - це фестиваль "Надія є", на якому вже виступало багато українських гуртів. В цьому році будемо ми.

Понравился ответ? Поделись:

Анастасия:
14
Читала про шедевральное письмо с министерства культуры Украины. Вовремя они решили вам помочь с выставкой. И кажется мне что они не единственные такие. Хотелось бы услышать весь список, уж очень это интересно. Cпасибо за то что вы делаете.
АНТИТЕЛА:
Список тих, хто допомагав, ми викладали в Фейсбуці з великою подякою. Ми обов'язково зробимо фінальний звіт, в якому всіх згадаємо і всім подякуємо. Вся ця виставка - це не державна ініціатива, єдиний державний інститут, який ми намагались залучити напряму, це Міністерство культури. Я написав листа, не розраховуючи на відповідь, - але відповідь прийшла після презентації в Америці. Це досить символічна відповідь, яка прийшла рівно через 40 днів після того, як я написав лист. Не знаю, чи читав міністр особисто цього листа, але все ж таки хтось помітив, що у цих авантюристів-відчайдухів таки вдалася виставка, тому вони вирішили нам відповісти. Більше ніякої допомоги від державних інституцій не було. Нас запросили на канал "1+1", поспілкуватись з міністром Кириленко - я розповім йому про це та багато інших речей, які бентежать нас в культурі і в ситуацій з мовною політикою, можливо, це матиме якийсь вплив. Але у мене є певний скепсис з цього приводу.

Понравился ответ? Поделись:

Таня:
14
Сміливість - це покинути те, що не складається чи домагатися свого всупереч усьому?
АНТИТЕЛА:
Скажемо так, коли ми ставимо перед собою якусь ціль і йдемо до неї всупереч всьому. Залежить від вектору та зусиль. Наприклад, громадянин РФ Путін так само вважає себе сміливим, але, мені здається, що він, незважаючи на всю свою сміливість, просто пиляє ту гілку, на який сидить. Тому можна бути дуже впертим, але на шкоду собі та людям навколо. Краще бути сміливим і впертим в тому, що ти робиш, коли користь в результаті більше, ніж шкода, яку приносиш.

Понравился ответ? Поделись:

Лариса:
14
Привіт , як зрозуміти ,що кохаєш і хочеш прожити з цією людиною до кінця життя ?
АНТИТЕЛА:
Покохати! Немає формули. Більше того, в якийсь момент життя двох людей проходить через різні етапи піднесень та падінь. Є дуже багато непростих моментів і в принципі це робота двох людей - приймати, розуміти, відчувати, пристосовуватись, прощати, не ставити завищених планок. Всі люди, у кожного є якісь плюси та мінуси. Забігти вперед неможливо - тобто все покаже час.

Понравился ответ? Поделись:

Анастасія:
14
Тарас, ви є активним волонтером на сході України,підтримуєте бійців АТО як матеріально так і морально, такі вчинки дозволяють нашим бійцям не падати духом.наскільки глибоко ви усвідомлюєте ситуацію в зоні АТО?і чи не мали бажання буди добровольцем на фронті?
АНТИТЕЛА:
Тарас: Якісь головні тенденції я розумію, але на війні все постійно змінюється. Добровольцем я не хотів стати, але якби держава позвала в офіційному формати, звичайно, я та всі учасники гурту встали б на захист. Наразі я переконаний, що кожен в Україні повинен робити те, де він може принести максимальну користь. Ми, як публічні особи, наразі робимо по-максимуму, щоб і державу представляти і допомагати солдатам на фронті, тому що ми публічні особистості і з нас набагато більше користі на такому "фронті". Тому поки нас офіційно не позвав гудок - то ми робимо те, що можемо робити. А якщо прийде час і настане наш черед - підемо, це справа кожного чоловіка. Але дуже хочеться, щоб цей процес нарешті легалізувався в формальні рамки, щоб це не була якась "АТО", яка триває вже півтори року. Якщо є війна, то є війна. А якщо немає війни - то вибачте.

Понравился ответ? Поделись:

Аня:
14
Привіт,хлопці. Дуже подобаються ваші пісні та манера виконання. Дякую Вам за те,що надихаєте людей на добрі справи! І запитання: Чи любите Ви активний відпочинок?Які види спорту подобаються?
АНТИТЕЛА:
Тарас: Я намагаюсь займатись кудо - це вид єдиноборств, який передбачає системні тренування, але виходячи з нашого графіку, я вже місяць не був на тренуваннях, зараз хочу їх відновити. Наберусь сил і однозначно піду далі. Спортом потрібно займатись, принаймні вдома, треба тримати себе в формі, особливо чоловікам. Сергій подарував мені гантелі на день народження, вдома у мене є перекладина.
Це і на працездатність впливає гарно, ти відчуваєш якусь впевненість в собі.
Сергій: Мій активний відпочинок - це гори. Поблукати по горах - це виснажує, це цікаво, це корисно, це можна робити з дітьми. А так мій улюблений спорт - це поспати :)

Понравился ответ? Поделись:

Алина:
14
Здравствуйте,талантливые и уважаемые ребята!Спасибо за творчество и вашу работу! Спешу задать Вам несколько вопросов: 1)Ваше занятие музыкой влияет ли,на восприятие окружающего мира? 2)Ваши родители(родные) слушают вашу музыку?(делают замечания?востаргаются вами?) 3)Как вы думаете,можно ли,использовать ваши пенсии в качестве колыбельных?
АНТИТЕЛА:
Сергей: Не знаю, как у кого, но у меня дети в основном слушают только "Антитела". Это не совсем связано с моей работой, они как-то ухватывают это с первого-второго прослушивания. В нашем репертуаре есть колыбельные. Наши родители - это наши первые слушатели, более того, мои родители музыканты, поэтому для меня всегда важна их критика.
Тарас: Звичайно, впливає, як і будь яка справа, якою ти займаєшся. Ти починаєш спілкуватись з людьми, які мають такі самі інтереси, ти пристосовуєш це до свого побуту, до свої справ. Якщо ти музикант, то навряд ти будеш спілкуватись з кимось про гольф, ти будеш спілкуватись про щось музичне. Це впливає на твій світогляд, на твоє спілкування. Важка музика - один світогляд, танцювальна - це трішки інший світогляд.

Понравился ответ? Поделись:

Алла и Павел (Донецк):
14
Добрый день. Расстраивает, что на концертах не исполняется великолепная песня Ив-Кусто. К сожалению, на последнем донецком и затем на днепропетровском концертах её не было (с тех пор не удавалось попасть к вам на концерт). Понятно, что песня не новая, но это же ХИТЯРА! Возможно, кажется, что песня не попадает в общую программу, но, субъективно, она великолепно впишется в любое выступление. ;) Планируем попасть на концерт в Днепре в феврале и, возможно, в Запорожье. Будем ждать. ;) ЗЫ Огромное спасибо ребятам за их волонтёрскую деятельность и прочие проекты. Как то Ukraine EXISTS. Разом переможемо!
АНТИТЕЛА:
Будем играть песню, мы сами об этом думаем. И более того - думаем снять клип на эту песню. Мы к этой песне подойдем по-особенному - подберем интересную локацию и сюжет. Однозначно, клип со временем появится.

Понравился ответ? Поделись:

Валерия:
14
Если предоставит судьба тур по России , вы поедите? Тут не мало поклонников вашего творчества. Пишу из Севастополя,буду рада Вас увидеть!
АНТИТЕЛА:
Тарас: Із Севастополю можна добратись до Києва - ми так само раді будемо бачити Вас на своїх концертах! Думаю, що одного разу ми поїдемо в тур по Росії. Я мрію, щоб квитки на ці концерти коштували в гривнях.
Сергей: Пускай перед этим Владимир Путин, как минимум, извинится перед Украиной.

Понравился ответ? Поделись:

Вадим Варакута:
14
По-перше: вітаю з тим що кошти вчасно зібрали і все таки повезли виставку в ООН!) Які враження від поїздки? Що с запланованого вдалося і не дуже?
АНТИТЕЛА:
Тарас: До речі, Вадим завжди відкликається на наші ініціативи по збору коштів. Він студент і буває, що всю свою стипендію віддає на потреби солдат або держави. І цього разу він так само допомагав - дякуємо тобі, Вадим! Ми це пам'ятаємо і обов'язково віддячимо грамотою.
Звичайно, що вдалось. Сам факт цієї виставки в ООН - як це відбувалось і який резонанс вона отримала - можна впевнено сказати, що це успіх. І не стільки наш, а успіх держави - ще ніколи не було таких виставок. А, по-друге, це успіх ідеї - багато людей можуть зібратись, і хто чим може (хто ідеями, хто ресурсами, хто силами) зробити якусь гарну чудову річ. Це в черговий раз доводить, що якщо українці разом - то вони завжди перемагають.
Сергій: Стосовно вражень від поїздки: дуже сильна та потужна країна, цінують та бережуть своє, бережуть природу і навколишнє середовище, навколо бігають олені та білки, всюди чисто, свіже повітря навіть в великому Нью-Йорку, весь міський транспорт переведений на біопаливо або електричні двигуни. В гривнях, звичайно, все дуже дорого, але, враховуючи їх зарплатню (мінімальна - 9 доларів на годину) для них це виходить не так і дорого. Ми побачили - тепер будемо намагатись зробити це в Україні.
Тарас: Як кажуть українці, які давно живуть в Америці: наші "совки" будували соціалізм, а він якимось чином виник в Америці :) "Загниваючий капіталізм"побудував там таку систему, в якій все для людини. І люди живуть спільно, працюють, утримують свої містечка, працюють всі служби, всі дотримаються закону, працює судова система, люди відпочивають і відчувають себе людьми. Дуже хочеться, щоб усе це було і у нас в державі. Будемо намагатись все для цього робити.

Понравился ответ? Поделись:

Вадим Варакута:
14
Які плани відносно нових пісень і нового відео? Коли?))
АНТИТЕЛА:
Вперше нові пісні прозвучать в рамках нашого туру, скільки їх буде, ми поки що не можемо сказати. Після туру ми будемо працювати над нашим новим альбомом, а далі, як правило, обирається якась пісня, на яку ми будемо знімати новий кліп. Крім цього ми будемо працювати над гарним концертним відео, яке ми будемо знімати у кожному концертному місті, де зала, кількість людей і атмосфера будуть цьому сприяти. Думаю, що Львів буде першим - ми придумаємо якийсь інтерактив, ми про все будемо розповідати в наших соцмережах, слідкуйте.

Понравился ответ? Поделись:

Ганна:
2
Я знаю, що назва гурту пішла від однойменноі пісні. Дуже цікаво з чим ви починали. Десь можна цю пісню послухати?
АНТИТЕЛА:
Тарас: Так, назва пішла від пісні "Антитіла" - це було в 2004 році. Ця пісня є десь на теренах ВКонтакті. Тоді і виникла назва. На наш погляд, головна філософія не лише наших пісень, а і всього буття закладена в цій назві. Антитіла - це протилежність, на якій формується весь світ. Це був випускний вечір в 2004 році, там ми заспівали цю пісню. Потім ми перестали її виконувати на якийсь момент, коли сформувались "Антитіла", які є наразі, у нас навіть ідеї такої не виникало. Ще раніше кожен починав якось по-своєму, спільним у всіх було бажання грати музику в колективі, не самому. Хто як міг. Наприклад, у мене перші репетиції були в шкільному підвалі, вони були мало схожими на репетиції, це були такі тусовки. Весело було, це час, сповнений потужними мріями та бажаннями. Але, коли ти мрієш, ти ні на що не зважаєш і це дуже добре, ти починаєш нові починання.

Понравился ответ? Поделись:

Вадим Варакута:
1
Увійде пісня "Люди, як кораблі" до наступного альбому? Чи вона буде окрема як пісня "Вечно молодой"? І чи будете ви виконувати її на концертах?
АНТИТЕЛА:
Звичайно будемо виконувати "Люди, як кораблі" на концертах в турі. А стосовно альбому - ми ще не знаємо. Музична концепція може бути в трішки інакшому форматі, ми ще не вирішили. "Вечно молодой" ми інколи виконуємо на концертах. До війни в Україні, яка підтримується РФ, ми досить добре спілкувались зі "Смысловыми галлюцинациями", але в якийсь момент після анексії Криму вони почали цьому радіти, показувати своє позитивне ставлення до політику Путина, тому ми перестали спілкуватись, хоча поважаємо їх творчість. Це питання ідентифікації нас, як самостійного народу та держави. Вони вважають, що Україна - це частина великого русского народа і Крим був анексований правильно, вони це обґрунтовують якимись тезисами. Це нам не імпонує, тому на якийсь момент ми припинили спілкування та переписку. Можливо, колись це відновиться, але для цього повинно зійтись дуже багато факторів.

Понравился ответ? Поделись:

Руслана:
1
Чи часто ходите на концерти інших виконавців? Якщо так, чи впізнають у натовпі?
АНТИТЕЛА:
Чесно: мало, просто не встигаємо. На дуже велику кількість концертів запрошують, але у нас не завжди є така можливість. Іноді впізнають, іноді ні. Менше всього пізнають в супермаркетах, коли купуєш продукти - люди настільки зайняти вибором, що менш за все помічають когось навколо.

Понравился ответ? Поделись:

Влад:
1
Чи займаєтесь ви спортом? Які ваші улюблнені книжки, фільми? Вдалого вам туру і чекаю на нові пісні!
АНТИТЕЛА:
Сергій: Колись давно дуже багато читав детективів, всього Чейза перечитав. З книжок останнім часом читав Руслана Горового. А стосовно фільмів - я без них просто не можу засинати, я кіноман і дивлюсь все.
Тарас: А я навпаки - я можу подивитись фільм і через рік взагалі забути, що я його дивився. Здебільшого до мого поля зору потрапляють фільми про космос, щось масштабне, наприклад, " Інтерстеллар" (але вже зараз мені важко згадати сюжет цього фільму). Я ходжу на перегляд фільмів до кінотеатрів з дружиною, але здебільшого це сімейний час, де важливо приділити час один одному. З книжок, чесно, вже роки півтори нічого не читав, треба якось поновити. У мене лежить книжка Руслана Горового, яку я не відкривав, хоча вже потрібно.

Понравился ответ? Поделись:

Вдаим Варакута:
1
Чому Ви не виконуєте пісню F1H20 на концертах?
АНТИТЕЛА:
У нас дуже великий репертуар: чотири альбоми в кожному близько 12 пісень. А в концерті - близько 20 пісень, які треба вибрати, тому деякі пісні і не виконуються на концертах.

Понравился ответ? Поделись:

Еліна:
1
Добрий день) Там десь нижче було питання про Ів Кусто, а мене про пісню ""Шанхай"..ну чому ви її ніколи не виконуєте..вона ж ну дуже гарна пісня!!? Хочу подякувати Вам за вашу творчість та волонтерську діяльність. Ви молодці. Надхнення Вам:) Привіт з Дніпра:)))
АНТИТЕЛА:
Прийде час і будемо виконувати "Шанхай". Був час, коли ми експериментували і багато чули про формат. Що таке "формат" ми досі не розуміємо - в якийсь момент ми вирішили, що будемо робити те, що вважаємо потрібним. І от в той момент, коли ми намагались підлаштуватись під формат радіостанції, - тоді і виникла пісня "Шанхай".

Понравился ответ? Поделись:

Одноріг Ганна:
1
Тарасе, якому виду відпочинку ви віддаєте перевагу, особливо останнім часом коли ви маєте багато справ і планів?
АНТИТЕЛА:
Тарас: Дома, з родиною - це найкращий відпочинок.

Понравился ответ? Поделись:

Олеся :
1
Після концерту буде можливість взяти у вас автограф або сфотографуватися з вами? )
АНТИТЕЛА:
Так, звичайно. Після кожного концерту ми це робимо - це необхідно робити, це повага до слухачів. Бо люди хочуть пам'яті, людям приємно і ми раді тому, що люди мають інтерес.

Понравился ответ? Поделись:

Вадим Варакута:
1
На скільки я знаю, до пісні "Мені тебе мало" є ще невеликий фільм... Коли вже ми його побачимо?)
АНТИТЕЛА:
Так, фільм майже готовий. Вийшов досить гарним, над ним працював Кадім Тарасов. Фільм ми покажемо після того, як він прийме участь в деяких фестивалях. Тому, поки він не буде показаний десь в Європі на фестивалях, до цього часу ми не маємо права його показувати. Звичайно, Кадім ще має якісь ідей, він хоче зняти ще кілька епізодів.

Понравился ответ? Поделись:

Ася:
0
Здравствуйте! 1.На вопросы о возможных дуэтах вы всегда отвечали, что хотите заниматься своим творчеством. Самостоятельно. И неожиданно для всех: студийная запись Скрябина и клип на нее. Вы пересмотрели свой взгляд на творчество? 2. Второй год подряд Вы - номинанты Юны. Какое значения для вас лично имеет победа в этой премии? 3. Дадут ли Ди Каприо Оскар? :)
АНТИТЕЛА:
Стосовна Скрябіна - це наша повага до його творчості. Було багато прохань про це, ми спілкувались з його мамою та з музикантами гурту. Віримо, що зробили не гірше, ніж було в оригіналі. До цього у нас були переспіви інших пісень, але ми не записували на них кліпи, а цього разу вирішили зняти, тому що були спонсори, які оплатили цей процес і люди, які так само хотіли це зробити, як шану Андрію і продовження життя цієї пісні. Мабуть, головним чинником є наша особиста любов до пісень гурту "Скрябін". Не до всіх пісень, деякі я не слухаю, але, звичайно, є шедевральні, які будуть жити по півсторіччя і народ буде їх співати.

Понравился ответ? Поделись:

Комментарии (2)

символов 999