ТІК и Анастасия Приходько в гостях у tochka.net

8

24 мая в 13.00 в гостях у онлайн-издания tochka.net  группа ТІК и Анастасия Приходько, записавшие социальный дуэт ІсторіЯ. 

Виктор Бронюк и Анастасия Приходько четко определили свою гражданскую позицию еще в начале развития трагических событий, которые знаменуют Новейшую историю Независимой Украины. Артисты напоминают: Историю никогда не смогут создать абстрактные ОНИ. ІсторіЯ – лишь в руках миллионов наших Я. 

Как будет развиваться дальше социальный дуэт Бронюка и Приходько и какие еще новые патриотичные песни планируют записать артисты, вы сможете узнать  во время онлайн-конференции 24 мая в 13.00. А также лидер группы ТІК Виктор Бронюк, вернувшийся на днях из Лондона, расскажет вам, как встречают украинские песни за границей. 

Ответы 26

Миа :
0
Виктор, мечтаю снятсья в одном из ваших клипов. Что делать???? Что для этого нужно?
ТІК и Анастасия Приходько:
На нашому сайті є контакти піар-служби - пишіть туди, залишайте своє резюме. Будемо знімати пісню про робота - чому б і ні? У нас часто буває, що на зйомках потрібні люди. Наші адміністратори в соцмережах зібрали базу людей, бажаючих зніматись в наших кліпах, - коли були потрібні актори, люди запрошувались. Можливо, навіть і на головні ролі. Тому заходьте на наші соціальні сторінки, присилайте свої пробні ролі, свої виступи в різних театрах - і ми будемо мати на увазі, ми завжди готові до творчої співпраці.

Понравился ответ? Поделись:

Сергей :
0
Что для вас значит любовь?
ТІК и Анастасия Приходько:
Любов - це все. Все починається з любові. І на любові тримається світ, як би Ви до нього не відносились. Всі речі, всі обставини, весь позитивний рух - тільки від любові. Тому живіть з любов'ю в серці, творіть добро з любов'ю, живіть з любов'ю - і все буде добре!

Понравился ответ? Поделись:

Леха:
0
Виктор, ТИК - мужская группа, почему вы решили взять к себе Настю. Я понимаю, что это только для исполнения вашей новой песни, Может Настя станет почётным членом вашей команды?)
ТІК и Анастасия Приходько:
У мене є декілька варіантів відповіді на це запитання. Можливо, і стане :)

Понравился ответ? Поделись:

Марина:
0
Почему вы решили спеть дуетом? Будут ли ещё совместные песни?
ТІК и Анастасия Приходько:
Доброго дня всім, хто зараз налаштувався на Тochka.net! Одразу хочу перепросити: Анастасія Приходько, в зв'язку з колапсом, який сьогодні твориться в транспортній мережі м. Києва, не встигає потрапити на конференцію на заплановану годину. Так що я буду віддуватися сам - відповім на ті запитання, на які зможу.
Карточный долг. Тобто програли в карти - прийшлося записати дует. Ви ж самі розумієте, що життя - це гра. Будуть виграші - ще будуть дуети. Будуть програші - все одно будуть дуети. Це творчий процес: було бажання заспівати з Настею - ми і заспівали. Буде бажання заспівати ще з кимось - заспіваємо ще з кимось. Ідея пісні прийшла спонтанно, ми якраз закінчили пісню і, будучи на гастролях, дуже часто так буває, що ти сидиш десь обідаєш чи вечеряєш і паралельно тобі включають телебачення - там хтось співає або розказує. І от з одного телеекрану Анастасія говорила про те, що вона тепер вирішила розпочати україномовну творчість. І ми вирішили їй в цьому допомогти - я зателефонував та запропонував їй, вона одразу позитивно на це відреагувала і ми заспівали разом.

Понравился ответ? Поделись:

Надежда :
0
Виктор, Анастасия, выступаете ли на корпоративах? Расскажите о ваших райдерах.
ТІК и Анастасия Приходько:
На корпоративах виступає, мабуть, більшість учасників шоу-бізнесу. Стосовно нашого райдеру та умов виступу - будь ласка, заходьте на наш офіційний сайт, в розділі "Контакти" є вся, потрібна Вам інформація. Тобто телефонуйте - ми завжди готові до творчої співпраці. На всі питання, які у Вас будуть виникати, ми із задоволенням відповімо.

Понравился ответ? Поделись:

Света:
0
Привет, Настя!) Как тебе выступление Джамалы на евровидение? Ты же уже была на этом конкурсе и наверняка мжешь оценить выступление Джа. Как тебе оно?
ТІК и Анастасия Приходько:
Чесно кажучи, особливо не спостерігав за тими перипетіями, що відбувалися. Виступ Джамали, безумовно, дивився. Мені сподобалось. Це було від душі, по-справжньому - напевно, з рештою це і вплинуло на результат.

Понравился ответ? Поделись:

Вася:
0
ТИК и Анастасия Приходько будут теперь работать вместе? Подскажите, пожалуйста, кто автор песни ІсторіЯ?
ТІК и Анастасия Приходько:
Я. І музика, і букви, і ноти.

Понравился ответ? Поделись:

Лиза:
0
Вы часто помагаете участникам АТО. Не боитесь туда ездить?
ТІК и Анастасия Приходько:
Ми неодноразово там були. Треба було допомогти - допомагали (медикаментами, продовольством). Треба було купувати автомобіль - купували автомобіль. Треба було допомагати переселенцям - допомагали переселенцям. Це наша спільна боротьба. Хтось пішов добровольцем на Схід, когось мобілізували. Коли до тебе звертаються, ти розумієш, що вони звертаються тому, що бачать в тобі надію, що ти можеш допомогти. Звичайно, допомагаємо. На сьогодні ми зараз більше працюємо над соціальною адоптацією тих людей, які були на фронті, зазнали поранень. Багато хто з них отримав неоціненний бойовий досвід - хтось виступає консультантом нових програм для військових систем, хтось йде працювати до органів влади, допомагає людям, які пройшли АТО. Звичайно, хотілося б, щоб це все швидше закінчилось і скоріше повернутись до своєї діяльності - творчої, до якихось соціальних, творчо-побутових проектів. Але нічого не заважає - сьогодні життя вимагає таких рішень та вчинків і ми не стоїмо осторонь цього всього.

Понравился ответ? Поделись:

Кристина :
0
Здравствуйте, Виктор и Анастасия! Расскажите пожалуйста во ваших планах на будущее, концертах. Спасибо за ответ)
ТІК и Анастасия Приходько:
На даний момент колектив працює над створенням нового альбому. Виступаємо на концертах, на якихось Днях міст, недавно повернулись з Лондона. А на осінь вже плануємо тур, зараз до нього активно готуємось. Все нормально - колектив живе та працює, щось створює і, безумовно, ділимось з вами тим, що вже створили.

Понравился ответ? Поделись:

Настя:
0
Вы бы хотели принять участие в каком-либо шоу, к примеру, в "Голосе страны" или "Х-факторе"? И как вообще вы относитесь к подобным шоу?
ТІК и Анастасия Приходько:
Взагалі до всіх талант-шоу я відношуся, скажемо так, не дуже позитивно. Тому що насправді це рафіновані шоу та ТБ-проекти, мета яких для мене до кінця не зрозуміла. Тому що я вважаю, що, як в конкурсі так і в житті, є якийсь відсоток людей, які готові працювати заради результату, і вони його досягаю. Але часто канал використовує таких людей - і, на жаль, коли начинається нове шоу, про цих учасників чомусь забувають. Можливо, це зв'язано з тим, що весь час з ними працювала команда ТБ-каналу, а потім приходиться працювати самому - не всі готові до такої праці. Багато хто з молодих людей бачить в цьому прямий шлях для себе, але проект закінчиться і щоб був результат - треба працювати і працювати далі, причому ще більш тяжче і наполегливіше.

Понравился ответ? Поделись:

Васька:
0
А какие у вас были прозвища в детстве?
ТІК и Анастасия Приходько:
Якщо чесно, у мене якось не склалось з прозвищами. Можна сказати, що їх не було.

Понравился ответ? Поделись:

Вова:
0
Назовите свои любимые песни из собственного творчества. Явно же есть такие работы, которыми вы гордитесь) Спасибо)
ТІК и Анастасия Приходько:
Досить часто задають таке запитання, але це, як запитати у батька, кого з дітей він любить найбільше. Як ви думаєте, яка була б відповідь у нормального батька? Кожна пісня - це частинка життя, частинка емоцій та переживань. Часто питають, чи нас не задовбало виконувати "Оленів" - але з цих пісень все починалось, вони створювали настрій, якщо люди хочуть їх чути, то не треба лишати їх цієї можливості.

Понравился ответ? Поделись:

Денис:
0
Если я не ошибаюсь, то, Виктор, вы учитель.. Не сложилось у вас с преподованием, да? Почему тогда делали такой выбор? У меня просто сын поступает в этом году ..переживаю, чтоб не зря учился.
ТІК и Анастасия Приходько:
У мене дві педагогічних освіти. Перша - це вчитель образотворчого мистецтва та художньої праці, друга - вчитель історії та правознавства. Можливо це дивно для когось прозвучить, але професія педагога досить універсальна, в навчальному процесі має бути опосередкований процес взаємодії, тобто діалог. Коли він є - тоді буде результат. Для мене головне, щоб він був - і діалог, і результат.

Понравился ответ? Поделись:

Даша:
0
Как вы считаете, кто из украинских исполнителей мог бы представить Украину на "Евровидение-2017"?
ТІК и Анастасия Приходько:
Я думаю, що напевно Зіброва пошлють :)

Понравился ответ? Поделись:

Вероника:
0
Вы бы хотели, что бы ваши дети пошли по вашим стопам? Кем они мечтают стать сейчас? Вопрос и к Насте, и к Виктору) Спасибо за ответ)
ТІК и Анастасия Приходько:
Вони ще досить маленькі, дочці - 7 років, сину - 5,5 років. Я не буду заперечувати, якщо вони підуть по моїм стопам. Але саме головне, щоб вони були людьми. Я розумію, що якщо у них є бажання - це добре, але як батькові мені не байдуже, чим вони будуть займатись. Я, чесно кажучи, не розумів, ким я хочу бути. Але, маючи дві професії, працюючи чиновником в Вінницькій раді, я зрозумів, що треба згадати, про що я мріяв і що я маю на даний момент. І коли я сказав батькам, що я вирішив звільнитись, то для них це було досить незрозумілим: покинути все, щоб піти займатись незрозуміло чим. Вони захвилювались, але довірили мені і сказали, щоб я вирішував сам. Батьки мають, якщо не власним прикладом, то сукупністю мотиваційних факторів, пояснювати дітям, щоб у них більш-менш конкретизувалось чітке бачення.

Понравился ответ? Поделись:

Валера:
0
Как вы относитесь к украинским артистам, которые выступают на территории России?
ТІК и Анастасия Приходько:
Кожен з них має свою голову на плечах. Я - не суддя. Моя особиста думка: в умовах відкритої агресії, з позиції громадянина та просто людини, - це неприпустимо. Хтось вважає по-іншому - він має на це право, Бог йому суддя.

Понравился ответ? Поделись:

Святик:
0
Кем вы хотели стать в детстве? и расскажите о своей самой большой ошибке в жизни.
ТІК и Анастасия Приходько:
Я не звик нічого в житті сприймати, як якусь велику помилку. Часто, думаючи, що ми вчинили якусь велику помилку, - так складається, що це був ключовий момент в житті, який ми переступили та пішли далі. Взагалі, я не з тих людей, хто живе минулим. Якщо щось не вдалося - напевно, що так було треба. Головне - робити висновки та рухатись далі, не зупинятися.

Понравился ответ? Поделись:

Оля:
0
Если бы вы могли выбирать в какой стране прожить жизнь, то какую вы выбрали и почему?) Только представим, что Украины не существует)
ТІК и Анастасия Приходько:
По-перше, я навіть не хочу уявляти, що України не існує. Тому що в контексті подій, що відбуваються, багато хто в світі сьогодні хотів би, щоб України не існувало. Але країна існувала, існує і буде існувати. Можливо, це банально, але я люблю свою Батьківщину. У мене було багато моментів, коли можна було б кудись поїхати, шукати кращої долі, але там гарно, де нас немає. Україна - це кожен з нас. Якщо ми всі разом будемо творити та думати про щось позитивне, ми завжди це побудуємо. Не треба шукати кращої долі або кращої країни. Повірте мені, у нас гарна держава, у нас гарні та розумні люди, єдине - треба не мріяти, що колись ти будеш жити в гарній державі, а сьогодні все робити для того, щоб вже сьогодні жити гарним життям в гарній державі.

Понравился ответ? Поделись:

Варя:
0
У вас есть музыкальные кумиры? Кто они?
ТІК и Анастасия Приходько:
Так я ж вже сказав - Павло Зібров :) Насправді, все залежить від настрою. Подорожуючи Україною, особливо любимо слухати якісь регіональні радіостанції, у них є якійсь колорит, якась родзинка та оригінальність. А так все залежить від настрою - бувають моменти, коли хочеться послухати Стінга, а бувають моменти, коли хочеться послухати щось українською, інколи хочеться чогось динамічного, інколи навпаки - чогось спокійного.

Понравился ответ? Поделись:

Аня:
0
А будет клип на песню ІсторіЯ? Когда его ждать?
ТІК и Анастасия Приходько:
Ми зараз якраз про це активно спілкуємось. Не хочеться обмежуватись якоюсь окремою історією, тому що кожен день відбувається безліч цікавих історій і не хотілося б пропустити якусь з них. Якщо ми говоримо про переможну історію, то кожен день - це маленька перемога. Не хотілося б візуалізувати одну з них і тим самим обмежувати слухача та глядача. Тому ми відкриті до того, що хтось може зробити на нашу пісню свій відеоряд - монтаж фото чи щось інше. Ми готові все це прийняти. Можливо, зробимо свою історію одного дня. Тому що тут не хочеться якогось пафосу - для нас важлива та річ, що це мають бути якісь моменти індивідуального переживання та розуміння в ім'я якоїсь світлої мети. У нас вона одна і не змінна - з нами Бог, перемога та Україна.

Понравился ответ? Поделись:

Яна :
0
Что вы считаете самым главным в жизни, без чего не обойтись человеку?
ТІК и Анастасия Приходько:
Багато без чого. Без кохання, без посміши, без тепла, без сонця... Дуже багато різних факторів. Якщо у тебе є сьогодні можливість щось пізнати і отримати від цього задоволення, від якихось земних радощів - ніщо не заважає.

Понравился ответ? Поделись:

Лера:
0
А слабо прямо сейчас спеть припев вашей новой песни?
ТІК и Анастасия Приходько:
Не слабо :)

Понравился ответ? Поделись:

Лиза:
0
Много читала о том, как кажый из вас начинал свой творческий путь. Но очень хотела бы услышать об этом от вас! Когда вы решили, что будете петь/ создадите группу? Вы хотели петь с самого детства или оно само собой так получилось? Какие были первые ощущения, когда вы собрали целый зал ваших поклонников?
ТІК и Анастасия Приходько:
Насправді, все починається з дитячої мрії. Кожен з нас в житті про щось мріяв. Можна мріяти все життя, а можна втілити свою мрію, але для цього треба щось робити. У мене була така мрія - створити свою групу. Мрії мають здатність втілюватись, але для цього треба працювати-працювати-працювати - і обов'язково прийде результат. Я можу багато розказувати - це питання навіть не однієї години, тому що кожен етап - це окрема історія, про яку можна довго говорити. Головне - це працьовитість та наполегливість. Майте свою мрію і йдіть до неї, працюйте.
Було лоскотно :) Перший зал - напевно, був ще в дитячому садочку, коли я співав "Крейсер "Аврора" і ще якісь "ля-ля-ля", "жу-жу-жу". Напевно, ці відчуття пройшли через все життя. Навіть важко пояснити, що саме. То розумієш, що комусь даруєш посмішу, комусь даруєш радісні моменти - і просто працюєш заради цього всього.

Понравился ответ? Поделись:

Дмитрий :
0
Сколько денег нужно для счастья?
ТІК и Анастасия Приходько:
Я є прибічником тієї теорії, що щастя не в грошах. І навіть не в їх кількості. Тому що, на жаль всіх грошей не заробиш, але це нормальне бажання здорової людини - працювати і отримувати гроші за свою роботу. Але, скільки б ти не заробив, в гонитві за заробітком ти все одно розумієш, що є речі більш важливіші - родина, друзі, близькі люди. Це завжди важливіше. Я ніколи не був серед тих людей, які жили чи робили щось заради грошей. "Тік" ніколи не створювався, як проект для заробляння грошей. Так, тут є така складова, тому що шоу - це шоу, бізнес - це бізнес, треба чітко розуміти сам процес. Але, мені здається, що того, хто починає зосереджуватись на грошах, - його рано чи пізно гроші просто роз'їдають.

Понравился ответ? Поделись:

Ольга :
0
Хочу сделать татуировку, но бось. Что можете посоветовать?
ТІК и Анастасия Приходько:
Може, сходіть до гадалки, хай страх зніміть :) Я не знаю, що Вам порадити - я теж думав про татуїровку... попробуйте, може, це не страшно. Потім мені напишіть - може я теж піду, зроблю собі якусь Аллу Пугачову в молодості.

Понравился ответ? Поделись:

Соля:
0
Вікторе, ви як колишній вчитель історії, як ставитесь до численних перейменувань міст та населених пунктів? Невже це настільно важливо у нинішній ситуаціїї, що склалася в Україні???
ТІК и Анастасия Приходько:
Знаєте, є таке китайське прокляття: щоб ти жив в епоху змін. Тобто, на жаль, це та річ, яка давно мала відбутися, але ми завжди тішили себе самообманом та іншим. Не може бути три правди: твоя, моя і правда - правда завжди одна. Для мене, як для людини з історичною освітою, важливо завжди дивитись на історію під об'єктивним кутом. З'ясувалось, що не такі вже вони були і хороші, тому що винищувались мільйони людей. Цього не можна зробити за один день, але мешканці самі повинні висловитися. З деякими речами я погоджуюсь, в плані Дніпропетровська - це дійсно спірна річ, якщо ми говоримо про Артемівськ, Орджонікідзе, Фрунзе - цього насправді вже давно потрібно позбутися, ще 25 років назад, ми б тепер мали набагато менше клопоту.

Понравился ответ? Поделись:

Комментарии

символов 999

Новости партнёров

Новости партнёров

Loading...
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more