Сергей Зенин и Светлана Катренко в гостях у tochka.net

22

Сергей Зенин начал свою карьеру в роли радио- и телевизионного ведущего в 2007.  С 2008 года озвучивает научно-популярные и кинофильмы. В 2014 году присоединился к команде канала "Украина", став брендвойсом программ "Утро с Украиной" и "Звездный путь". С 2015 года – ведущий шоу "Утро с Украиной", который работает в паре со Светланой Катренко. Кроме того, Сергей увлекается рок-музыкой и является солистом рок-коллектива Concrete Foundation. В будущем Сергей собирается выпустить альбом с песнями группы и продолжать дарить зрителям хорошее настроение в эфире шоу "Утро с Украиной".

Светлана Катренко – начала свою карьеру ведущей на местном радио в родном городе Кировоград. С 2009 года совмещала работу на радио с работой ведущей в утренних программах на украинских телеканалах. В 2012 году присоединилась к команде канала "Украина", став ведущей шоу "Утро с Украиной". В 2015 году стала ведущей этой же программы в новом формате. Кроме работы на телевидении, Света увлекается искусством, кино, книгами и спортом. Света любит заниматься в спортзале и устраивать активные велопрогулки.

Во время прямой онлайн-трансляции на онлайн-ресурсе tochka.net Сергей Зенин и Светлана Катренко расскажут о жизни вне эфира, о своем досуге, о том, почему важно высыпаться и не забывать выключать микрофон во время рекламы.

Ответы 30

Татьяна:
5
Что вас вдохновляет каждый день просыпаться очень рано и развлекать зрителей в эфире?
Сергей Зенин и Светлана Катренко:
Всім привіт!
Світлана: Це будильник :) А насправді у мене є любов до ранкових підйомів. Я дуже щаслива, що я жайворонок - це найприємніше, коли ти зранку їдеш по порожньому Києву, нікого немає, так красиво. І ти думаєш: "Клас, от тепер можна попрацювати!"
Сергій: Мене також надихає будильник, він допомагає мені різко прокинутись. І розуміння того, що у мене є дуже відповідальна задача - потрапити чітко на ефір, не запізнитись. А в принципі - надихає відповідальність перед глядачами. У мене так завжди: відповідальність перед глядачами та слухачами - це основний стимул не проспати в жодному разі.

Понравился ответ? Поделись:

Алина:
2
Почему решили стать ведущими именно утреннего шоу?
Сергей Зенин и Светлана Катренко:
Сергій: Два роки до цього я працював диктором, тобто я був брендвойсом - начитував закадрові тексти сюжетів і т.д. В певний момент мені зателефонувала редактор і запропонувала прийти на кастинг ведучого ранкового шоу. Так воно і сталось - абсолютно випадково, як і більшість робіт в моєму житті. У мене завжди була схильність до творчості і завжди якимось випадковим чином мені хтось щось радив або пропонував. Я завжди був готовий до будь-яких авантюр і ця авантюра, слава Богу, вдалася, принаймні мені так здається. Мені подобається. Мені завжди подобалось спостерігати за колегами, які працюють на радіо- і телеефірах. Мені завжди здавалось, що це якась особлива атмосфера - коли ти заспаний, адреналін працює у тебе якось інакше і він дозволяє формувати якісь дуже цікаві думки в голові. І взагалі дуже прикольний стан саме ранкових ефірів. Коли прокидаєшся екстремально рано - набагато більше встигаєш протягом дня і воно виходить якісніше. Я не знаю, чому так.
Світлана: Мені теж здається, що ранкові ефіри і дуже пізні нічні - вони найбільш вільні. Нічні я не люблю, як я казала, у мене "ранкова карма". Я майже весь час працюю на ранкових ефірах - в ранці ніколи немає багато людей, майже немає керівництва, немає просто цікавих, хто заходить подивитись-поговорити. Зранку - найлегше, найвільніше, слово "свобода" підходить до цього якомога краще для мене. А нічні та вечірні ефіри для мене - це жах. Мені краще прокинутись о 4, ніж повернутись додому о 2 ночі.

Понравился ответ? Поделись:

Тома:
2
Во сколько просыпаетесь на работу и что вам помогает полностью пробудиться в такое раннее время?
Сергей Зенин и Светлана Катренко:
Сергій: Коли ми починали працювати, я жив на Осокорках і зранку на розвозці мене забирали о 4.45, а Світлану забирали другою о 5.10. Я люблю прокидатись десь за годину до того, як мені потрібно кудись йти, тому я прокидався о 3.30-3.40. Тепер мене забирають другим і я прокидаюсь о 4-4.20.

Понравился ответ? Поделись:

Тарас:
2
Вопрос к Сергею.. расскажите подробней о своей группе. почему не выступаете с концертами? и где можно вас послушать?
Сергей Зенин и Светлана Катренко:
Сергей: Группа существует на самом деле довольно-таки давно. Я в ней около трех лет, то есть я уже не первый вокалист. Така штука: ми виступаємо, просто останнім часом ми не виступаємо, тому що ми пишемо альбом і більше сконцентрувались на цьому. Ми з гітаристом разом працюємо на радіо, ми з ним дуже товаришуємо, я брав у нього уроки гри на гітарі, це він запросив мене співати в групу. Ми випустили альбом, половина пісень в якому були написані не разом зі мною - мені було важко співати, тому він вийшов таким "пробним". Ми дали, як на мене, досить багато концертів - і на фестивалях, і сольні концерти. А зараз просто пишемо новий альбом - хочемо зробити це гарно, записати гарний красивий кліп. В перекладі назва нашої групи означає "бетонний фундамент" - ми хочемо, щоб наш альбом був таким конкретним, бетонним, фундаментом подальшого розвитку групи. Ми граємо важку музику, але ще вона важка в технічному виконанні - красива музика і красиво записана.

Понравился ответ? Поделись:

Дима:
2
Сергей, расскажите подробней о своем опыте озвучивания фильмов
Сергей Зенин и Светлана Катренко:
Сергій: Стосовно фільмів у мене не дуже багатий досвід. Я більше озвучував документальні фільми або формат ТБ, якісь історичні сюжети. Я дуже багато працював над переозвучкою закордонних проектів, кілька разів озвучував фільми. Нещодавно озвучував одного з персонажів серіалу "Війна і мир" - це був цікавий досвід, тому що зі мною реально працювали всі ті диктори, яких я пам'ятаю ще з того часу, коли вчився в школі. Це високий рівень професіоналізму - люди, які голосом можуть зробити все, що завгодно. Це ще одна галузь творчості, яка мені подобається, - якщо мені щось подібне запропонують, я залюбки погоджусь. Я не можу сказати, що я озвучив триста мільйонів фільмів, які виходили в прокат в Україні, - цього я не можу сказати, але хочу. І працюю над цим питанням.

Понравился ответ? Поделись:

Наталья, Кировоград:
1
Вы скучаете по родному городу, по людям? Не думали вернуться ? Что вы делаете, когда приезжаете, куда ходите? Как вообще- изменилось отношение к нему? Сложно было переехать?
Сергей Зенин и Светлана Катренко:
Світлана: Справді сумую за Кіровоградом. Але я настільки його полюбила, коли переїхала - наскільки легше любити Батьківщину, коли ти далеко. Я досі читаю новини, дуже співчуваю, мені дуже болить ця історія зі зміною назви. Я буваю там нечасто - дуже багато моїх друзів роз'їхались, навіть по іншим країнам, крім батьків там для мене немає близьких людей. Є така суміш ностальгії, суму та дитячої радості - я все одно його дуже люблю. Переїжджати важко було лише психологічно, бо дуже багато людей мене відмовляли, як не дивно, казали, що нічого не вийде, що це так тяжко, особливо, коли дізнавались про те, що я хочу працювати на телебаченні. Але це неправда, треба робити - і це виявилось легше, ніж здавалось звідти. Тому, якщо це можна вважати порадою - не бійтесь та їдьте (звісно, якщо хочете).

Понравился ответ? Поделись:

Тарас:
1
Что у блондинок больше развито - интуиция, логика или грудь?)
Сергей Зенин и Светлана Катренко:
Світлана: Ну, зважаючи на те, що я не знайшла логіки в цьому питанні - можете на мене подивитись і зрозуміти, що мені залишається інтуїція :)

Понравился ответ? Поделись:

Вероника:
1
Чем любите завтракать?
Сергей Зенин и Светлана Катренко:
Сергій: Руками :) У мене вже дуже-дуже давно однозначний пункт мого ранкового раціону - це зелений чай. Спочатку я випиваю склянку води, потім заварюю чай і поки він робиться, я обов'язково їм якусь молочку (йогурти, якісь каші, щось більш-менш солодке). Особливо, коли ранкові ефіри. А після ефіру у нас зі Світланою вже другий сніданок-обід.

Понравился ответ? Поделись:

Lana:
1
Сергей, когда вы последний раз полностью брились?
Сергей Зенин и Светлана Катренко:
Сергій: Повністю - дуже давно. Минулого року я влаштував собі експеримент. У мене було дуже довге волосся, з яким я ходив дуже довго - минулого року я спочатку коротко підстригся. А потім думаю, треба щось взагалі радикальне - я підстригся під 5-6 мм і бороду збрив не повністю, але зробив дуже короткою. Мене ніхто не впізнавав. Звісно, багато казали, щоб я відрощував назад, повертав бороду. Але мені подобається - я не люблю голитися, ненавиджу цей процес ще з 10-11 класу.

Понравился ответ? Поделись:

Алена:
1
Как ведущим, вам часто приходится ходить на вечеринки? Бывали случаи, когда не хотелось идти, но нужно было, поскольку это часть вашего имиджа?
Сергей Зенин и Светлана Катренко:
Світлана: Так, нас дуже часто запрошують на вечірки. Будемо відверті - іноді не хочеться йти і не через те, що там дуже складні умови, а просто ти тому, що реально оцінюєш: нас запрошують на 7 вечора, а це вже пізня ніч для нас.
Сергій: Реально з цього контексту трошки важкувато. З іншого - я ж продовжую працювати на радіо, ефір у мене закінчується о 8 вечора, тому мені інколи просто фізично важко потрапити на деякі заходи. А приїжджати, коли вже все доїли-допили, всі себе показали, поспілкувались та розійшлися - вже якось і сенсу немає. В моєму розумінні вечірка - це заход, на який ти приходиш розслаблятись та отримувати задоволення. Я ніколи не піду на вечірку, коли мені скажуть "треба" - на вечірці треба отримувати задоволення і там повинні бути люди, яких ти знаєш або з якими хочеш познайомитись.

Понравился ответ? Поделись:

Полина:
1
Вам хотелось когда-нибудь сменить профессию? Чтобы был нормированный график, сидеть с утра до вечера в офисе, все спокойно, без эксцессов...
Сергей Зенин и Светлана Катренко:
Світлана: Ні-ні-ні. До речі, буквально нещодавно ми з компанією ходили на одну зустріч і нас привели на знайомство до великої компанії - ми обговорювали з іншими ведучими концепцію. Ми сіли, було так класно, всі такі креативні, але потім ми виходимо і розуміємо, що ніколи не хочеться сидіти у форматі, коли ти приходиш в один час і уходиш в один час. Але я знаю, що є люди, яким комфортно лише в такому форматі, їм в ньому комфортно. Треба йти за тим, за чим у тебе лежить душа. От не лежить у тебе душа - не псуй собі роботу. Хоча, одна з моїх перших освіт - бухгалтер-фінансист і я зрозуміла, що мене можна засилати в іншу контору - я буду так старатись вести бухгалтерію, що завалю все. І буду отримувати непогані гроші від конкуруючої структури, якщо буду так працювати.
Сергій: Я можу працювати ким завгодно. У мене є мої улюблені творчі роботи. Одне питання - займатись тим, що тобі дійсно души або утримувати свою родину. Якби я не був реалізований в своїй професії і мені потрібно було б годувати родину - я не сидів би, не плював в стелю і не казав би, що світ такий несправедливий, а я такий геніальний, а мене ніхто не розуміє... Я міг би працювати на будь-якій іншій роботі "от звонка до звонка", якщо це було б треба. Але, звісно, набагато комфортніше мати декілька робіт, які мені подобаються, ніж одну "от звонка до звонка", що гарно оплачується. Так мені набагато комфортніше. Але мужики повинні працювати, повинні заробляти гроші для своєї родини - це найголовніше.

Понравился ответ? Поделись:

Ольга:
1
После того, как вы стали ведущими и вас начали узнавать, это повлияло как-то на ваши отношения с друзьями и знакомыми?
Сергей Зенин и Светлана Катренко:
Світлана: Мне не стали впізнавати. У рідному місті я лише один раз стикнулась з такою смішною ситуацією - була вечірка, на яку нас запросили, я була нафарбована особливим чином і з особливою зачіскою. Стою собі спокійнісінько, до мене підходить хлопець і говорить: "Я Вас впізнав!" Думаю, ну, нарешті слава прийшла :) А він каже: "Я знаю, хто Ви. Ви - зірка. Ви - кировоградская Шэрон Стоун" :) А більше не впізнають, особливо, якщо зняти макіяж - то не впізнають навіть співробітники.
Сергій: Ні, не впізнають, я нормально ходжу по вулицям. Інколи на певних заходах, коли ти називаєшся, хто ти або люди знають, де я працюю - то вони підходять, спілкуються, фотографуються. А так просто на вулиці - такого не бувало.

Понравился ответ? Поделись:

Кристина:
0
Как вы общаетесь вне эфира?
Сергей Зенин и Светлана Катренко:
Світлана: Звісно. Тільки така дивна річ - спілкуємось лише з тими ведучими, з ким співпадаємо ефірними тижнями. Із задоволенням спілкуємось, якщо є нагода.

Понравился ответ? Поделись:

Степа:
0
Света, ты такая красотка! Не пробовала себя в роли фотомодели?
Сергей Зенин и Светлана Катренко:
Світлана: Доводиться багато зніматись в абсолютно різних форматах. Потрохи запрошують в якісь серіали, кіно, брати участь в невеличких модельних акціях - я завжди за, мені це подобається.

Понравился ответ? Поделись:

Маргарита Петровна:
0
Добрый день! Спасибо вам большое! Смотрю программу каждый день! Вы прекрасные ведущие!
Сергей Зенин и Светлана Катренко:
Світлана: Дякую! Посилаю Вам повітряний поцілуночок! Дуже дякую всім!

Понравился ответ? Поделись:

Мила57:
0
Света, вопрос к вам... поделитесь секретами ухода за кожей лица. Как восстанавливаете ее после плотного эфирного грима?
Сергей Зенин и Светлана Катренко:
Світлана: Це якась катастрофа, оскільки грим - це така важка штука для мене і доводиться повторювати це декілька разів на день. Існує цілий арсенал змивок, як треба наносити, як треба змивати - я нічого в цьому не розумію, мені пощастило, у мене є дівчата-гримери, які в цьому знаються краще.

Понравился ответ? Поделись:

Дария:
0
Говорят, что работа на телевидении - это постоянный стресс. Как вы с ним справляетесь?
Сергей Зенин и Светлана Катренко:
Сергій: Я не скажу, тому що жоден з цих способів - не є дієвим. Зі стресом можуть допомогти сон і відпустка. Стрес виникає постійно, коли у тебе дуже багато задач, є ще особисте життя і якісь буденні проблеми.

Понравился ответ? Поделись:

Инга:
0
Светлана, каким именно искусством увлекаетесь? Любите ходить по музеям? Сергей, какие из современных украинских групп вам нравятся? Любите ходить на концерты?
Сергей Зенин и Светлана Катренко:
Світлана: Насправді я дуже люблю малювати. Я з дитинства розмалювала всю квартиру у батьків. Але чомусь останні роки два-три не можу малювати взагалі. Я якось почала з олівців, потім чорно-білий варіант і я трохи навчилась малювати маслом. Ми прекрасно продали декілька мої робіт на барахолці і я відчула так: якщо я продала за гроші декілька картин - значить я офіційний митець. Я зробила фотки з першим та другим покупцем - тобто я двічі митець, причому оплачуваний :)

Понравился ответ? Поделись:

Соломия :
0
Вам нравятся путешествовать? Какая из увиденных стран впечатлила больше всего?
Сергей Зенин и Светлана Катренко:
Звісно, я дуже люблю подорожувати. Але в мене проблема - я боюся літати. Мені всі казали, що чим більше я буду літати, тим менше я буду боятися - нічого подібного. З кожним разом в польотах трапляються якісь речі, які не траплялись до цього. Мені порадили випити трохи алкоголю перед польотом - я трохи випила перед польотом, але так почало трясти літак, що я подумала "Оце я напилася, мама рідна, ніколи не можна пити в літаку". А виявилось, що ми потрапили в таку величезну турбулентність, що жінка, яка сиділа поруч, - вона молилася. Це реально дуже страшно. Якщо є вибір, то я намагаюсь якось інакше - автомобілем, потягом. Я зараз тільки почала знайомитись з Європою, з того, що мене вразило - мене вразив Кіпр, причому не по-хорошому вразив. Ми вирішили об'їздити весь Кіпр і жити в різних місцях - він настільки мене вразив тим, який він не шикарний, коли ти не живеш в готелях.

Понравился ответ? Поделись:

Алла:
0
Крик души! Расскажите, пожалуйста, как проснуться с утра и перестать чувствовать себя зомби?
Сергей Зенин и Светлана Катренко:
Світлана: Мій рецепт - робити це швидко. Немає іншого варіанту, ніж просто встати. Моя гример розповідала дуже сумну історію: вона встає потихеньку - в позі собачки, спочатку на лікті, потім на коліна... і в один із моментів вона зловила себе на тому, що вона так і заснула. Тому я пропоную вставати цілком - якщо почув будильник, одразу вставати.
Сергій: Треба якомога далі класти будильник, щоб необхідно було зробити якесь фізичне навантаження, щоб його вимкнути.

Понравился ответ? Поделись:

Наталия :
0
Как вы любите отдыхать?
Сергей Зенин и Светлана Катренко:
Світлана: Я дуже люблю гуляти. Люди звикають до краси, яка є навколо них, і просто не помічають, наскільки класний Київ, наскільки класні ті міста, в яких вони живуть. Я дуже щаслива від того, що можна просто вийти та гуляти. Це абсолютний релакс. Просто гуляти - це просто казка.
Сергій: Крім класичних речей мене заспокоює музика - слухати її або грати. А зараз у мене з'явився програвач - мені дівчина подарила на День народження - оце мені зараз дозволяє дуже сильно відпочити, тому що вініл повертає відчуття магії в музиці.

Понравился ответ? Поделись:

Алексей :
0
Сергей, Света, у вас есть домашние любимцы? Расскажите о них? Если нет, хотелось бы обзавестись?
Сергей Зенин и Светлана Катренко:
Світлана: У мене насправді було багато домашніх тварини. Була криса, хом'як, собака та кішка - все залишилось батькам, коли я переїхала до Києва. І батьки такі щасливі, кажуть: "Більше нічого не заводь", вже просто нікуди їх дівати.
Сергій: У мене колись було дуже багато тварин. Мій особистий рекорд - це одночасно 15 тварин в однокімнатній орендованій квартирі. У мене була собака, яка народила 5 цуценят, у мене було 4 дорослих кота, одна з кішок народила 4 кошенят. Це було вже багато років тому, але я всіх пам'ятаю. Всіх тварин я брав з вулиці, у мене особисто ніколи не було бажання купувати породисту собаку або кішку. Випадково я знаходив собак чи котиків. А ще я народився в рік Кота та Кролика - у мене на руці на татуюванні кіт та кролик.

Понравился ответ? Поделись:

Елена:
0
Светлана, говорят, вы увлекаетесь кино. Можете назвать любимого режиссера? Что из новинок посоветуете? И вообще, какой у вас любимый фильм?
Сергей Зенин и Светлана Катренко:
Світлана: Вибачте, але немає нових улюблених фільмів. Я чомусь застрягла в фільмах 80-90х. Я згадала фільм, який обожнювала в дитинстві, він називається "Мільйони Брюстера" - дуже дивний сюжет. Хлопцю потрібно було витратити мільйон за добу, нічого не здобувши - це була єдина умова отримання спадку. Це був справді екшн, я тоді зрозуміла, що життя таке дивне і таке різне - іноді підкидає такі штуки, абсолютно неочікувані. Дуже прикольно, рекомендую!

Понравился ответ? Поделись:

Анастасия:
0
Светлана, а какие книги вы любите читать? Были на последнем Книжном Арсенале? Следите за новинками или предпочитаете классическую литературу?
Сергей Зенин и Светлана Катренко:
Сергій: Я зараз читаю біографію дружини Оззі Осборна. Я обожнюю пригодницьку літературу, мені дуже подобається "Дочь Монтесумы", "Пригоди капітана Блада" - це мої улюблені з дитинства книжки.
Світлана: Я люблю книжки - у мене хвороба паперових книжок за те, що їх можна чіпати, у них прикольний аромат, в них можна креслити і загибати папірці. Я була на Книжковому Арсеналі - навіть виклала в Фейсбуці все, що я думаю про останні книжки. Слава Богу, українська література вже вийшла на рівень, коли є з чого обирати.

Понравился ответ? Поделись:

Даниэла :
0
Светлана, а если сравнивать Кировоград и Киев, что вам нравиться больше всего в Кировограде, и что - в Киеве?
Сергей Зенин и Светлана Катренко:
Світлана: Якби Ви домовились зі мною про екскурсію по Кіровограду - я точно можу Вам сказати, що я зробила б класну екскурсію, показала б Кіровоград таким, яким він має бути в кращому розумінні, і Вам би насправді сподобалось. Але, на жаль, Кіровоград має мало красивих місць - звісно, це центральні вулиці. А околиці - такі, як Борщагівка або Троєщина в Києві, немає принципової різниці. Я дуже люблю Кіровоград - і чим дальше від нього, тим більше його люблю.

Понравился ответ? Поделись:

Ирина:
0
Добрый день! Расскажите, пожалуйста, как проходят будни ведущих? Очень интересно узнать, как проходит ваш обычный рабочий день.
Сергей Зенин и Светлана Катренко:
Сергій: У мене абсолютно ненормований робочий день і абсолютно дурний - він абсолютно навіжений, він не піддається логіці і нормальному розумінню. Я прокидаюсь зранку, їду на ефір, ми готуємось до ефіру, ефір закінчується о 9. Потім ми обідаємо, спілкуємось в контексті того, що у нас відбувається на ефірі. Потім, якщо у мене немає ніяких додаткових зустрічей та планів, я їду до себе на радіо - у мене є там така кімнатка з диванчиком, де я годинки півтори відпочиваю. Потім починаю писати якісь проекти, пишу рубрики для ранкового шоу, начитую якісь програми, потім ефір, який закінчується о 8. Якщо після 8 у мене нічого немає, то я дозволяю собі поїхати додому та лягти спати (бажано о 10 вечора, щоб прокинутись о 4).

Понравился ответ? Поделись:

Инна:
0
Светлана, позвольте задать Вам несколько вопросов. Можете рассказать о своем опыте работы ведущей на радио? Почему решили пойти на телевидение? Не скучаете по радио?
Сергей Зенин и Светлана Катренко:
Світлана: Я насправді дуже люблю радіо, радіо - це щось особливе, від нього неможливо відмовитись, ним не можна перехворіти. Це щось таке інше. Колись моїй напарниці, яка була після мене в ефірі, треба було терміново пофарбувати волосся. І ви знаєте, радіо взагалі абсолютно не заважає фарбуванню волосся - ми прекрасно нанесли фарбу, за три хвилини змили між піснями та виходами. І ми все встигли - це радіо, це дуже класно.
Сергій: Робота на ТБ і на радіо - вони наче схожі між собою, але вони дуже відрізняються. Є така розповсюджена думка - навіть якщо ти один раз попрацював на радіо і пішов звідти, все одно тебе туди буде тягнути. Це не проходить. Радіо близьке до музики, а музика - це завжди релакс. А ТБ - це інше, це завжди речі, які пов'язані з політикою чи ще щось інше.

Понравился ответ? Поделись:

Антонина:
0
Вопрос и для Сергея, и для Светланы. Как вам удалось попасть на телевидение?
Сергей Зенин и Светлана Катренко:
Світлана: Я дуже хотіла на ТБ і дуже довго психологічно збиралась. І одного разу йшла з йоги (з торбинкою з речами з йоги) проходила повз телеканалу, ще в Кіровограді. Після йоги у мене такий дзен, я набралась енергії ци, прокачала всі чакри - думаю, якщо зараз не зайду, то не зайду ніколи. І так з цією торбою і зайшла, сказала: "Добрий день! Я б хотіла працювати на телебаченні, до кого звернутись?"
Сергій: Як я вже розповідав, абсолютно випадково, як і завжди, я отримав всі свої творчі роботи. Я вчився на радіоінженера, ходив на кастинги і якось воно і понеслося.

Понравился ответ? Поделись:

Татьяна:
0
Что является для вас самым сложным в работе телеведущих? А что, если можно так сказать, самым легким, приятным?
Сергей Зенин и Светлана Катренко:
Світлана: Коли робиш свою роботу, то складного не так багато. А легке - все, що подобається. Це дуже правдива відповідь.
Сергій: Складно буває, коли хворієш, але все одно виходиш в ефір.

Понравился ответ? Поделись:

Екатерина:
0
Вы читаете статьи и комментарии о себе? Как реагируете на негативные отзывы? Или не обращаете внимания на негатив?
Сергей Зенин и Светлана Катренко:
Сергій: А мені подобається їх читати, якщо вони є. Будь-яку думку (навіть якщо мене поливають брудом в інтернеті) мені цікаво дізнатись. А раптом дійсно це не просто злорадство, а там є якийсь глибокий підтекст. І ти розумієш, мабуть, треба більше займатись вокалом або підстригти бороду.
Світлана: У людини було відро бруду і вона обрала, на кого вилити. Якщо людина нас впізнала, згадала, обрала і своє єдине відро вилила саме на нас, то, в принципі, це негативний рейтинг, що теж непогано.

Понравился ответ? Поделись:

Комментарии

символов 999