Сергей Притула в гостях у tochka.net

1 4

Сергей Притула – ведущий Национального отбора на Евровидение 2017.
Сергей Притула – идейный вдохновитель и руководитель "Першого україномовного гумор-шоу "Вар’яти" – проекта, который уже 6,5 лет существует и активно гастролирует по Украине и за её пределами.
Сергей Притула – один из самых популярных телеведущих в нашей стране.
Сергей Притула – известный волонтёр.

 

28 ноября Сергей Притула придёт в гости к tochka.net и расскажет о предстоящих концертах "Вар’яти-шоу" в Киеве, о телеверсии своего "детища", о том, как можно успеть дать более 100 концертов шоу за год в разных точках Украины, сняться в 4 телепроектах на "Новом канале", помочь армии, и откуда берутся силы на это и многое другое.

Ответы 29

Лора Єрмакова:
9
Добрий день, Сергій! У Вас файне гумор шоу Вар’яти. 1.Вам сподобалося виступати в Черкасах? 2.Є якісь місця,які сподобалися в Черкасах? 3.Ви хочете ще дітей? 4.Як Ви поставитесь до того,якщо попросити обійнятися з Вами? 5.Кого з українських артистів Ви вважаєте достойним представляти Україну на Євробаченні-2017?
Сергей Притула:
Вітаю всіх глядачів! Так, дякую! У нас, окрім першого концерту в Черкасах, - аншлаги. Це, звісно, завжди дуже приємно. Взагалі, дуже приємно, тому що коли ми приїхали першого разу, у нас була половина залу і не було телеверсії – а люди просто прийшли, подивитись, що це таке. І коли ми приїхали другий раз, у нас уже був аншлаг, тобто сарафанне радіо зробило свою справу і зараз ми із задоволенням приїжджаємо. На жаль, немає багато часу під час гастролей, щоб походити-подивитись по місту. На жаль, в багатьох містах, куди ми приїжджаємо з концертами, наш графік виглядає дуже скупо: готель-обід-концертний майданчик-репетиція-концерт-вечеря-готель-сон-поїхали далі. Так, звичайно, хочу ще дітей. Обійнятись? Дивлячись за яких обставин. Я б не хотів зараз бути максимально відвертим в якихось своїх вподобаннях, зважаючи на те, що керівництво СТБ запропонувало мені бути ведучим нацвідбору - тому мені, як ведучому цього дійства треба бути максимально неупередженим.

Понравился ответ? Поделись:

Анна:
6
Сергей, какие ваши личные ТОП-5 книг, которые вы считаете нужно прочитать каждому? и почему именно они?
Сергей Притула:
Все залежить від віку людини – в кожному віці свої вподобання та свій must have. Не можна радити одні й ті самі книжки людині, якій 10, 16, 25 і 40 років. Я, наприклад, брався читати «Майстра і Маргариту» перший раз в 7 класі – прочитав дві сторінки і відклав. Другий раз в 9 класі – прочитав дві сторінки і відклав, бо не зрозумів, про що це і чому його так всі хвалять. В 11 класі взяв і за півтори доби просто на льоту проковтнув цю книжку, мабуть, вже дозрів на той момент. Кожен має читати те, що вважає за потрібне, кому що до душі лежить. Я з великим задоволення, коли був малий, поглинав різну літературу і зараз намагаюсь до цих книг прививати свого сина. Наприклад, «Тореадори з Васюківки» Всеволода Нестайка – це, однозначно, must have для кожної дитини в цій країні. Трошечки далі можете перечитувати Фенімора Купера, трошки дорослішим рекомендую обов’язково читати Стефаника, а з рештою і пані Матіос пише неймовірні книги – для мене вона взагалі такий Стефаник в спідниці.

Понравился ответ? Поделись:

Оксана, Слов'янськ:
5
Сергію, дуже поважаю вас за ваше прагнення привчати глядачів любити Україну, своє коріння і цінувати нашу мову та традиції. Хочу, щоб ви висловилися на рахунок того, чи потрібно проводити виступи таких патріотичних колективів, як Вар'яти у містах східної України з тим, щоб "пробудити" патріотичні та національні настрої у тамошніх мешканців( і щоб підтримати не дуже великий осередок справжніх патріотів, якій там вже є)? Дякую.
Сергей Притула:
Я б поставив під сумнів фразу «не дуже великий осередок справжніх патріотів, який там вже є», тому що я достатньо часто буваю на Сході України в різних містах – мені здається, що з патріотизмом саме там все гаразд. Набагато складніше бути патріотом в тій ситуації, яка є на Сході Україні, аніж бути патріотом в Тернополі або Івано-Франківську. Ми виступаємо на Сході в тих містах, куди нас запрошують. Справа в тім, що концертна діяльність не залежить тільки від нашого бажання, ми не маємо власного концертного агентства, ми не займаємось організацією концертів самостійно – ми відгукаємось на пропозиції від організаторів концертів в різних містах. І це не тільки великі міста – цього року у нас 120 концертів за рік, зараз ми виходимо на фінальну стадію, залишилось ще 14 концертів, і з них добра половина концертів відбулась по маленьким містам та містечкам. Люди запрошують – ми із задоволенням їздимо. Якщо будуть такі пропозиції з райцентрів Полтавської, Херсонської чи Луганської обл., ми так само з радістю відгукнемось.

Понравился ответ? Поделись:

Марина:
5
Спасибо за творчество, одно удовольствие видеть вас! Гордость за Украину, когда ее представляют такие люди! Кто ваши наставники и вдохновители?
Сергей Притула:
Надихає взагалі життя навколо. Я звик бачити склянку напівповною, аніж напівпорожньою, намагаюсь в кожному сегменті життя шукати якийсь позитив. Зрештою це, в принципі, допомагає жити, а тим більше - творити. А наставники по життю, звичайно, це батьки. Якщо в контексті гумору, то тут ціла компіляція людей, творчість яких мала вплив на формування мене особисто і хлопців, з якими я співпрацюю. Хтось з хлопців орієнтується на західних стендаперів, я захоплювався творчістю театру КВК ДГУ з Дніпра – це люди, які є для мене еталонним взірцевим прикладом тонкого невульгарного гумору. Дуже хотілося б колись в своїй творчості до них наблизитись.

Понравился ответ? Поделись:

Олександр Гуральчук:
5
Як ти вгамовуєш страх перед виходом на сцену?
Сергей Притула:
Його неможливо вгамувати – це не так страх, як хвилювання. До тебе прийшла тисяча чоловік – сидить в залі та чекає твого виходу. Ти завжди хвилюєшся, тому що публіка дуже тонко відчуває все, як ти налаштований – ніколи не можна виходити на сцену, якщо у тебе голова не розвантажена від якихось клопотів та проблем. Це хвилювання зникає, коли ти робиш перший крок на сцену – тебе бачить глядач, він засипає тебе оплесками-оваціями, ти розумієш, що тебе тут дуже чекали і мабуть хтось в цьому залі тебе любить. Він прийшов, купив квиточок, щоб отримати свою долю задоволення в цей день – і все, ти полетів на хвилі цієї овації і працюєш.

Понравился ответ? Поделись:

Тетяна:
5
Доброго дня, Сергію! Була на вашому концерті і дуже сподобалась частина, коли ви розказували про те, як робили пропозицію дружині. Чи буде ця історія в телеверсії Вашого шоу? І чи буде там історія про жіночий звук, що говорить про необхідність, щоб мужчина все "порішав"?
Сергей Притула:
Мені здається, що ця історія вже була, можливо, буде в цю середу. Я, чесно, не пам’ятаю, в голові вже суцільна каша, я вже не пам’ятаю, в якій програмі яка історія розказана. Але обидві ці історії будуть в телеверсії.

Понравился ответ? Поделись:

Олена:
5
Сергій, у жартах Вар'ятів чимало сексизму та відвертої мізогінії. У всіх учасників колективу в житті є жінки: дружини, матусі, сестри, подруги. Чи екстраполюєте ви на них свої "жарти"?
Сергей Притула:
Знаєте, у мене в стосунках з хлопцями з «Вар'яти-шоу» є дуже проста схема: вони пишуть жарти, мініатюри, пісні, я є шеф-редактором всередині шоу, я вирішую, що піде в програму, що не піде, який жарт залишити, який викинути. Якщо мені щось не подобається, я це завертаю. Але хлопці завжди мають право відстояти свій жарт, якщо вони вважають, що він гідний бути в програмі. І коли ми так стикаємось, я завжди використовую одну фразу, яка звучить так: «Мамі своїй розкажи, покажи або заспівай – якщо вона з цього засміється, ок, я не проти взяти це до програми». Після цього зазвичай суперечки втихають, тому що однозначно ми з хлопцями не показуємо те, за що нам було б соромно перед своїми мамами. Хоча іноді таке бувало – але намагаємось мінімізувати такі матеріали і, власне, я б не сказав, що у нас багато сексізму. Це чоловічий колектив, ми нікуди не дінемося від якоїсь гендерної наруги над протилежною статтю в хорошому сенсі цього слова. І зрештою ми нічого такого не показуємо, чого немає в житті насправді. Тим мені і подобається ця царина побутового гумору, який ми для себе обрали – практично кожен може себе в цьому пізнати. І по факту люди нам завжди про це пишуть і кажуть.

Понравился ответ? Поделись:

Емілія:
4
Найчудовіше з шоу, яке я тільки відвідувала.. Якщо в мене сідає внутрішня батарейка, потрібно підзарядитись "Вар'ятами" і знову жити на позитиві.. Дякую за те що ви робите.. А щодо питання.. Ось ви в телеверсії і на сцені банато розповідаєте про всіх "членів сім'ї Вар'яти", і про Жогла, і про Вальона, і про Тильного, а особливо мені подобаються розповіді про Владзя)) але ж у вас є ще одина людина, про яку ніколи ви не розповідаєте, це Полупан... Це такий спеціальний підхід, чи це така скромна людина??
Сергей Притула:
Важко говорити про того, хто нічого не говорить, погодьтесь. У нас є один «німий» на сцені персонаж – це Сергій, який не говорить, він грає, а легше стьобатись над людиною, яка говорить. Але, не переживайте, в нашому загашнику є історії і про Сергія – на концертах в столиці 17-18 грудня Ви, як мінімум, одну з таких історій почуєте.

Понравился ответ? Поделись:

Марія:
4
Чи були Ви присутні з дружиною на пологах, коли народжувався Дмитро?
Сергей Притула:
Так.

Понравился ответ? Поделись:

Люда Липовська:
4
Ви, Сергію, часто ставите складні запитання Дмитру Сергійовичу, а потім цитуєте його на своїх виступах. А як ви винагороджуєте автора?
Сергей Притула:
Я не ставлю сину якихось складних запитань, ми живемо звичайним життям батька і сина. Просто іноді в тих чи інших ситуаціях Дмитро знаходить якісь свої альтернативні версії розвитку подій. І чомусь це видається смішним, зважаючи на те, як на ці історії реагують люди в залі – видається смішним не тільки мені. В Дмитра Сергійовича є певна мотиваційна історія з мого боку. Я іноді беру сина з собою на гастролі, там він працює помічником адміністратора - тобто дитина не сидить в гаджеті-не б’є байдики, а бігає-помагає, водичку носить, папку підносить, якісь папери до нас підносить, каву татові робить… За таке я із задоволенням даю дитині 50 гривень, тому що будь-яка праця має бути оплачувана. Так само в червні цього року ми в Карпатах з Новим каналом знімали промвідео на День Незалежності – за сценарієм ми з Дмитром там зустрічали світанок в горах, причому, ми робили це в реальному часі. Я підняв дитину о пів третьої ночі, ми вмилися, тепло вдяглись, виїхали джипами на гору і десь о 5 приступили до зйомок. Був страшний вітер, ми вдвох в легеньких вишиванках, малий пахав дублів 18 на кількох локаціях і заробив чесно собі гривень 500. Зараз якраз той приємний вік, 7-8 років, коли приходить усвідомлення цінності тієї чи іншої суми, він сказав, що купить собі нові роліки. Ми пошли до магазину, подивились, скільки коштують нові ролики і Дмитро зрозумів, що гроші даються тяжко :)

Понравился ответ? Поделись:

жанна:
3
Дуже подобається передача "хто зверху". Будуть ще нові серії?
Сергей Притула:
Так, якщо я не помиляюсь, то з того циклу, який ми записали влітку, не всі випуски вийшли восени. Я знаю, що частину перенесли на весняний сезон наступного року. Тому що ми відзняли 18 нових епізодів, а з них вийшло тільки 10-12. Плюс ми вже отримали вказівку від керівництва – ми будемо знімати цього літа наступний сезон. Я думаю, що цього року у нас буде дуже багато хто зверху :)

Понравился ответ? Поделись:

макс:
3
Ви не проти неофіційних спільнот у соцмережах?
Сергей Притула:
А як я можу заперечувати людям? Хочуть-хай роблять. У нас є своя офіційна сторінка в соцмережах, я моя сторінка в Фейсбуці, є купа різних клонів ВКонтакті, де мене ніколи в житті не було. Нехай діти бавляться – робіть неофіційну спільноту, дай Боже :)

Понравился ответ? Поделись:

Богдан:
3
Доброго здоров'я Сергій Дмитрович, скажіть будь ласка чому ви відмінили нагороди від Вар'ятів які колись в Picasso розігрували такі як "Вар'ят першого ступеня" і т.д., які давали можливість безкоштовно відвідувати гумор-шоу в клубі Picasso (так званій вами штаб-квартирі) , хоча б раз в рік, я думаю це невплинуло б на матеріальну сторону Вар'ятів з огляду на маштабність проекту на сьогодншній день. А якщо ні то придумати щось інше для великих шанувальників цього шоу, нариклад я починаючи з кінця 2011 і до сьогодні без трьох разів був на 50-тьох концертах гумор-шоу "Вар'яти" , доказом чого є квитки. І взагалі мова не тільки про мене а й про всіх великих шанувальників які є прихильниками живих виступів Вар'ятів! буду вдячний за відповідь)
Сергей Притула:
Так, дійсно, починаючи з другого Дня Народження гумор-шоу «Вар'яти» я заснував таку цікавинку – орден Вар'ятів першого ступеня. Це дійсно був орден, який я замовляв і виробляв, ми ним нагороджували людей, які якось вплинули на розвиток нашого гумор-шоу або були нашими відданими гостями, фанами, глядачами впродовж дуже довгого часу. Зокрема цим орденом був нагороджений міський Голова Львова Андрій Садовий, як людина, яка серйозно вплинула на промоцію нас як шоу саме у Львові, його отримав міський Голова Тернополю. І так само ми нагороджували людей, які були нашими відданими прихильниками – це була дівчинка, яка приходила на кожен наш концерт. Це Наталочка, яка стояла під сходами, вона була єдина, хто приносив нам квіти і давала нам можливість відчути себе артистами. Це дівчинка Даша, яка з Києва спеціально три роки приїжджала на наші концерти до Львова, поки ми не почали виступати в Києві. Таким людям ми із задоволенням вручали наш орден на сцені, він дає право безкоштовного відвідування будь-яких заходів, які відбуваються під егідою гумор-шоу «Вар'яти». За 5 років ми роздали більше 30 орденів, з них 90% були роздані у Львові і заважаючи на те, що в клубі доволі обмежена кількість місць, в середньому 300-350 – у нас виходило, що 10% залу зайнято орденоносцями. Подальше розширення такої кількості людей, які приходять безкоштовно, - чесно кажучи, трошки лупило по бюджету. І, по-друге, на останньому Дні Народження, щоб зібрати більше грошей на АТО, щоб підняти цінність цього ордена, я сказав, що це буде останній орден, який ми даруємо. Я виставив його на аукціон і за один орден я вторгував тисячу євро – це на той момент були дуже помічні гроші. Свого слова я змінювати не збираюсь – це дійсно був останній орден.

Понравился ответ? Поделись:

Марія:
3
Чому з вами у ''Вар'ятах'' немає Романа Гапачило?
Сергей Притула:
Роман честю та гідністю відслужив нашому шоу три з половиною роки. І в якийсь прекрасний момент він зрозумів, що він переріс наше шоу, що це якір для нього, тому що він надзвичайно талановита людина і він хотів розвиватись. Розвиток нашого шоу йшов врозріз з його планами на майбутнє. Тому за згодою сторін Роман відійшов від справ в нашому шоу – ми вдячні йому за той час, який він провів в нашій структурі. Він дійсно яскравий актор та чудовий автор. Зараза у Романа є своє гумористичне шоу, яке десь виступає – ми бажаємо йому добра, радості, процвітання і здобуття найвищих глядацьких нагород та відгуків від критиків!

Понравился ответ? Поделись:

Олександр Гуральчук:
3
Як довго ти готуєшся до концертів?
Сергей Притула:
Якщо це концерт в турі, підготовка триває годину-півтори перед виходом на сцену, тому що матеріал вже давно вивчений і обкатаний. Якщо це концерти у Львові, де ми кожного місяця показуємо нову програму, то програма народжується від концерту до концерту, тобто є місяць часу, за який я маю назбирати пачку з 10 веселих історій, якими ми потім заповнюємо паузи між виходами хлопців на сцену.

Понравился ответ? Поделись:

Ірина:
3
Буде автограф-сесія після концерту в Полтаві?
Сергей Притула:
У нас взагалі немає такого поняття «автограф-сесія». Так, люди підходять до та після концерту, щоб сфотографуватись або взяти автограф. Я просто не знаю, який графік буде в Полтаві, боюсь помилитись, але, здається, що після концерту в Полтаві ми одразу від’їжджаємо на Харків. Але зазвичай після концерту все одно знаходиться 20-30 хвилин, які можна приділити людям, - тому, думаю, що якщо є велике бажання, то ми знайдемо один одного.

Понравился ответ? Поделись:

Олександр Гуральчук:
3
Які твої головні правила стоячи на сцені?
Сергей Притула:
Я не можу Вам про це розповісти :) Є одна звичка, про яку мені постійно нагадують хлопці – я намагаюсь себе контролювати, щоб не робити дечого на сцені. А ще – треба просто відчувати зал та глядача.

Понравился ответ? Поделись:

Олександр Гуральчук:
3
Розкажи секрети імпровізації на сцені!)
Сергей Притула:
Я порадив би Олександру зосередитись на чомусь цікавішому :) Немає ніяких секретів імпровізації. Імпровізація – це те, що відбувається в конкретно взятому місці в конкретно взятий час, я не маю ніяких секретів.

Понравился ответ? Поделись:

я ліза 10р:
3
я хочу спитати вам подобається ваша робота?
Сергей Притула:
Так, Ліза, мені дуже подобається моя робота. Я дуже щасливий чоловік, тому що я дуже люблю свою роботу – і на ТБ, і на сцені з «Вар'ятами», мені дуже подобається моя робота.

Понравился ответ? Поделись:

Олег:
3
Як можна вивчиати скоромовки за 20 хвилин
Сергей Притула:
Поняття не маю :)

Понравился ответ? Поделись:

Оксана:
2
Сергій, дуже рада що саме ви будете ведучим національного відбору до Євробачення, бо ви показуєте рівень! Якщо вам запропонують, то чи не хотіли б ви бути ведучим Євробачення 2017?
Сергей Притула:
Коли запропонують, я буду готовий Вам на це відповісти. Поки що я над цим не дуже задумуюсь. Чомусь всі подумали, що я буду ведучим «Євробачення», а насправді я буду ведучим національного відбору на «Євробачення». Я не готовий зараз по це так глибино говорити, я просто уявляю собі рівень зайнятості – відверто кажучи, в моєму випадку треба дуже серйозно зважити, які це буде мати наслідки.

Понравился ответ? Поделись:

Дар'я:
2
Добрий день Сергій. Чи бувають конфлікти та розбіжності з хлопцями із Вар'тів? Якщо бувають то з чого або з кого вони починаються? Дякую
Сергей Притула:
Звичайно, бувають. Це абсолютно нормальна ситуація в будь-якому творчому колективі. Завжди є якісь розбіжності, непорозуміння, конфліктні моменти, пов’язані вони зазвичай з творчими нюансами. Ще частіше вони пов’язані з процесом підготовки до концертів, з процесом написання матеріалів. Дуже рідко хлопці дотримуються графіка, який я визначаю в підготовці до концерту, і такі моменти серйозно псують нам настрій. Але я б не сказав, що вони глобально впливають на атмосферу та мікроклімат в колективі – вони у нас, слава тобі Боже, абсолютно адекватні. Я дуже тішусь, що у мене є такий колектив, є такі золоті хлопці. Я нещодавно з радістю дізнався, що 2 січня хлопці відправляються в Карпати – беруть дружин-коханих і шурують всією бригадою. Дуже приємно, що люди, які працюють разом, мають бажання разом відпочивати – це свідчення того, що в колективі все ок.

Понравился ответ? Поделись:

Оксана:
2
Сергію, дуже цікаво, у яких країнах світу ви встигли побувати, що відкрили там нового і, можливо, корисного для себе?
Сергей Притула:
Трохи поїздив по світу. З тих країн, які чомусь навчили, - це, однозначно, Великобританія, я там жив, коли мені було 18-19. Це була така потужна школа життя, формування молодого чоловіка, яка людини, яка сама відповідає за всі свої вчинки. Мені дуже подобається Грузія – мабуть, це та країна в світі, де українців люблять більше, ніж в Україні. Як би це не звучало парадоксально, але є якесь неймовірне єднання. Мене надзвичайно вразила Словаків – минулого року я їздив туди вболівати за збірну. Наші мови настільки наближені одна до одної, що ми прекрасно розуміємо один одного – для мене це просто відкриття і я хочу туди ще.

Понравился ответ? Поделись:

Татьяна:
2
Сергей, какое ваше любимое развлечение? или на развлечения нет времени?
Сергей Притула:
Я маю свої захоплення, але, на жаль, я обрав для себе якісь такі захоплення, з якими дуже скрутно останнім часом. Я обожнюю грати в волейбол – зазвичай я граю в волейбол влітку, коли є можливість вирватись на море. Цього літа було дуже багато роботи, тому моя відпустка перенеслась. Я найшов тут людей, які розділяють мої інтереси, - мене навіть запросили в один закритий клуб, в якому бізнесмени та політики по суботах рубаються в волейбол. Я з величезним задоволенням почав туди їздити, тому що там панує розкішна дружня атмосфера. Ми години чотири граємо в волейбол, потім банька, трошки пива, а потім всі сідають грати в Мафію. Я дуже тішусь, коли бачу, як дорослі дядьки бавляться в такі речі. Але цей клуб по інтересам збирається по суботам – а там, де у людей вихідні, там у нашого брата концерт, і мене просто фізично немає в столиці. Тому з волейболом останнім часом дуже важко. Є ще моя улюблена гра страйкбол – я обожнюю цю гру, в 2008 році я став членом страйкбольної команди в Тернополі, почав грати більш-менш професійно. Останній раз я грав в страйкбол 4 серпня 2014 р. Потім почався Майдан, потім почалась війна. Тому мені дуже важко наважитись дістати свій камуфляж та кулемет і бігати по лісу, стріляючи пластиковими кульками, знаючи, що десь є якийсь хлопчина, який захищає тебе з таким самим РПК, тільки справжнім.

Понравился ответ? Поделись:

Олександр:
2
Які ти починав свою кар'єру ведучого? Передай привіт будь-ласка))
Сергей Притула:
Привіт тобі! Але, я думаю, якщо ти заб’єш своє запитання в Гугл, то це зекономить час для інших запитань.

Понравился ответ? Поделись:

Віталій:
0
Сергей, скажите, как Вы представляете свою жизнь через 15-20 лет, чего Вы достигли за это время? Что осуществили?И что хотите осуществить?
Сергей Притула:
Я не знаю, я маю певні здобутки в професійній діяльності, якою зараз займаюсь. Я маю сім’ю, маю сина, маю достаток, який дозволяє мені відчувати себе людиною, яка твердо стоїть на ногах. Маю можливість допомагати тим, хто цього потребує навколо мене. Як мені здається, маю можливість трохи вести за собою людей у виконанні якихось глобальних речей, я зараз говорю про волонтерську роботу. Своїми здобутками я задоволений. Через 15-20 років, відверто кажучи, я уявляю два вектори розвитку подій в своєму житті. Звичайно, хотілося б, щоб все було пов’язано з телебаченням. Я сподіваюсь, що трошки менше часу у мене займе формування власного продакшна, я відчуваю, що нам потрібно розширятися та збільшувати штат.

Понравился ответ? Поделись:

Софія Сиванич:
0
Добрий день,Сергію!Чи були у Вас екстримальні події в прямому ефірі?
Сергей Притула:
Ні.

Понравился ответ? Поделись:

Ірина:
0
Вітаю, Сергію. Давно помітила, який Ви прекрасний батько, а синочок у Вас дуже милий та потішний. Як він поживає? Як проходить навчальний процес? І як Ви гадаєте, чи вплинуть його захоплення на вибір майбутньої професії? Хочете, щоб син пішов Вашими стопами? Дякую.
Сергей Притула:
Мені здається, що коли дитині 8 років, дуже важко загадувати наперед, яку він буде обирати професію. Навряд ті захоплення, які у нього є зараз, вплинуть на вибір професії. Дмитро Сергійович, коли виросте буде мати можливість займатись тим, чим буде хотіти займатись. Я не маю ніякого бажання спеціально скеровувати дитину туди, куди, мені здається, буде краще. З сотень людей навколо себе я бачу, чим закінчується таке втручання батьків в життя дітей. Мій покійний батько колись дуже сильно зі мною сварився, коли я пішов працювати на радіо, я радий, що ми знайшли якесь порозуміння всередині родини. Спочатку батьки з цим змирились, а потім підтримали це. Але я знаю багато людей, які закінчують навчання, здобуваючи фах, який їм нецікавий, потім починають ходити на роботу, яку вони не люблять – а нічого хорошого не народжується, якщо немає любові. І людина нещаслива на своїй роботі, і точно так вона робить нещасливими інших людей, які звертаються до неї по її професії. Вони злі, вони нещасливі, вони не хочуть цього робити, кожного ранку вони злі йдуть на роботу і злі повертаються ввечері – мені дуже шкода за таких людей. Це буде вибір дитини, моя справа буде тільки в тому, щоб запитатись, чи дійсно він щасливий в тому, чим займається. Тому що я не бачу великої проблеми, якщо моя людина буде займатись не публічною роботою. Якщо йому буде подобатись складати екібани – хай складає, але нехай робить це так, щоб стати найкращим з тих, хто робить екібани в країні. Тут я буду дуже категоричний – якщо ти чимось займаєшся, то треба ставити найвищі планки.

Понравился ответ? Поделись:

Іван:
0
Доброго дня, вельмишановний Сергій Дмитрович. Я мрію стати телеведучим, і дуже хочу дізнатися! Як позбутися страху перд публікою(камерою). Де, і як краще можна набратися досвіду, щоб відповідно потрапити на телебачення. Я ПАРОДИСТ, копіюю голоси відомих діячів. Можливо, Ви знаєте, де я можу продемонструвати свій талант!? Заздалегідь дякую) Ви є дійсно крутим телеведучим, і з Вас потрібно брати приклад!
Сергей Притула:
Іван, я не знаю, скільки Вам років, тому не зовсім впевнений, що можу дати Вам адекватну пораду. Коли мені було 5 років, я на сімейних зібраннях, на Різдво, на Пасху ставав на табуретку і голосом Горбачова смішив свою родину, потім в школі я на якихось творчих вечорах читав вірші, потім співав в фольклорному ансамблі, потім грав на акордеоні… Якщо Ви пародист і копіюєте голоси відомих діячів, я можу Вам порадити не робити це вдома перед дзеркалом, а спробувати знайти свою аудиторію і працювати перед нею – показувати свій талант і виправляти помилки, які будуть очевидними, коли Ви будете працювати на аудиторію. Спочатку треба дійти до камери, а потім розбиратись, як позбутись страху перед нею.

Понравился ответ? Поделись:

Комментарии (1)

символов 999