Павел Зибров и Женя Янович в гостях у tochka.net

16

20 февраля в гости к tochka.net придут народный артист Украины Павел Зибров и актер студии "Мамахохотала" Женя Янович. А говорить они будут об украинском фильме "Инфоголик", в котором Женя сыграл главную роль. 

 

Как проходили съемки полнометражной комедии? Почему этот фильм станет близок зрителю? И как Павлу Зиброву и Жене Яновичу работалось на съемочной площадке? На эти и другие вопросы гости ответят в понедельник, 20 февраля, в 13:00. А пока можете посмотреть трейлер.

 

Студия производства: студия "Мамахохотала" и Idea Production

Заказчик: "НЛО TV"

Сценаристы: Евгений Янович, Бекир Мамедиев, Евгений Бугров (студия "Мамахохотала")

Премьера фильма "Инфоголик" состоится 2 марта.

 

Ответы 29

Помельникова Ирина из Одессы:
4
Здравствуйте. Сколько бутылок нужно сдать, чтоб сняться в хорошем фильме?
Павло: Привіт всім, хто нас дивиться! Якщо чесно, то ніяких бутилок ми не здавали, - просто запросили. І я перший раз зіграв Павла Зіброва - такого чаклуна-кудесника. Дуже цікава роль, мені сподобалась - сам над собою посміявся. Євген: Так, самоіронія - це чудова риса характеру. Звісно, ніхто ніякі пляшки не здавав, але, якщо Ви хочете, можемо сказати потрібну кількість: потрібно здати 19 пляшок оксамитового напою самогонки і після цього принести ці пляшки нам, ми їх понюхаємо і, якщо ми зрозуміємо, що там була настойка на айві - то ми знімемо Вас в нашому фільмі.

Понравился ответ? Поделись:

Ганди:
2
Женя, что утебя на личном фронте? Есть девушка?
Євген: Скажімо так, ми працюємо в цьому напрямку. Думаю, що мій час ще попереду. Павло: Вся харизма - в вусах. Відпускай такі вуса і будеш мати увагу від жінок :)

Понравился ответ? Поделись:

Настя:
0
Павел,какой совет можете дать современной молодёжи, которые хотят развивать себя в сфере актерства? Женя,твоя работа на телеведении и вне его влияют как то на твою личную жизнь? Твоя девушка ревнует тебя к твоему обществу?)
Павло: Я сам для себе відкрив, що можу зіграти роль в кіно. Але я вже 40 років професійно на сцені, тому, я розумію, що таке актор. Хочеш-не хочеш, а мої концерти – це міні-спектаклі, а інколи – і великі спектаклі (наприклад, в Палаці «Україна»). Тому цей досвід та життєвий досвід дозволили мені грати в кіно. Якби цього не було, то я б не грав. Якби я був двірником чи автослюсарем – я б не зіграв.

Понравился ответ? Поделись:

Анастасия:
0
Евгений,как думаешь, если пойти учиться в Киевский университет Карпенко Карого на исскуство театра и кино,то можно ли выбиться в люди или это всё ерунда и здесь нужно иметь только и связи и всё должно быть по блату?
Євген: Я не вчився, у мене немає акторської освіти, я розумію, що через це у мене є якісь пробіли. Але дуже величезну роль грає досвід. За допомогою "Мамахохотала" я також набирався досвіду і деякі прогалини в акторстві я надолужував саме за рахунок цього досвіду. Але, я впевнений, що потрібна якась база, якась освіта, щоб все це систематизувати. Я зараз над цим замислюсь, тому що час від часу виникає якась прогалина і обов'язково треба працювати зі сценічною мовою. І як сказав Павло Миколайович: якщо Бог дав, то, мабуть, вийде.

Понравился ответ? Поделись:

Константин:
0
Добрый день! Евгений! Я надеюсь, Вы не будете останавливатся на достигнутом и продолжите сниматься в кино? Павел Николаевич! Вы довольны своей мини ролью в Инфоголике? Наверняка Вы тем самым (своим жестом с средним пальцем) поддерживаете отечественный автопром?
Павло: Ну, так, ту машину, яку мені дали в кіно - таку може так і підтримую. Задоволений, я рад тому, як я зіграв - я навіть не чекав, що я можу так зіграти. Я задоволений своєю роллю - це Зібров в новій якості. Євген: Я думаю, що це може стати таким мемом - цей жест підхоплять, будуть ним ділитися і показувати багато кому.

Понравился ответ? Поделись:

Бугров:
0
Женя, на поляну ще заходиш?
Євген: Це у нас в КПІ було таке культове місце - Поляна, де всі збирались з гітарами, що там тільки не відбувалось. Але, ні, зараз я вже не захожу, але КПІ я люблю - вважаю його найкращим ВУЗом України по комьюніті, яке там є. Тобто туди поступають вже розумні люди або прошарені, які мають якісь скіли. І коли ці люди починають між собою спілкуватись, то кожен з них виграє. Тому що зараз, наприклад, я знаю, до кого мені звернутись, щоб мені щось зробили в якомусь з напрямків - ми всі між собою дружимо і допомагаємо розвиватись далі один одному. КПІ - це круто! В деякій мірі завдяки КПІ я є тим, хто я є зараз. Мабуть, якби не КПІ, я б зараз не сидів поруч із Павлом Зібровим.

Понравился ответ? Поделись:

Катя:
0
мамахохотала будет делать тур по украине? если да то по каким городам?
Тур Україною буде в квітні, з 18 по 28, буде 8 чи 9 міст. Ми знайшли собі гарного спонсора і будемо їхати тими містами, які цікаві і нам, і спонсору. Точно будуть Чернігів, Харків, Львів, Черкаси, Полтава, Запоріжжя… скоро буде вся інформація по туру.

Понравился ответ? Поделись:

Артем Радищенко:
0
Павло Зибров у вас с Плюшевым Бруклином будуть писни
Павло: Хотілося б. Наприклад, "Женщина любимая". Думаю, ще щось треба з робити. А чому б і ні? Будемо писати, тому що молодь потребує, час потребує - значить, будемо писати. В ногу з часом. Зараз у нас переговори з Потапом - він почув це все і, можливо, я буду читати реп.

Понравился ответ? Поделись:

Анастасия:
0
Женя,собираешься жениться?:)
Поки що ні.

Понравился ответ? Поделись:

Маша:
0
Жень,Ты на сцене такой же как и дома?
Євген: Та ні, мабуть. На сцені ж бувають різні образи, тобто абсолютно по-різному буває. Бувають ролі, в які можна вкласти частинку себе, але в основному ти перевтілюєшся. На сцені я більш агресивний, судячи з останніх ролей, які були в "Мамахохотала".

Понравился ответ? Поделись:

тупак:
0
Женя як часто до вас підходять і кажуть Гусь ну ти д.біл ? Скільки йде часу на зйомки одиного епізоду мама хохотала ?
Євген: Час від часу кажуть: «Ну, это же ты гусь?» Буває, люди соромляться, кажуть: «Можна я скажу? Я дуже хочу сказати»… я розумію, що цей образ трішки приклеївся в свій час, тому я не ображаюсь. Час від часу це відбувається, але все менше та менше. Ми не знімаємо по епізоду в 45 хвилин – знімається декілька випусків одразу. Максимально ми знімаємо за 3 дні 15 випусків – тобто знімаємо 75 номерів, по 25 номерів в день. З них у основних акторів – порядку 50-60, тобто це неймовірні об'єми.

Понравился ответ? Поделись:

Катя:
0
Ребята, как вам работалось вместе? Были трудности?
Павло: Ми починали з того, що розминались - з 50 грам коньячку. Тому що вже було холодно, тому потрібно було зігрітись перш, ніж йти на площадку. Ну, і для знайомства - так прийнято :) Я думаю, після цього посипляться на Зіброва пропозиції. Євген: Ми ще не булі знайомі, а мені подзвонила мама (у мене є гарна традиція - кожного дня розмовляти з мамою по телефону) - і виходить так, що я розмовляю з мамою і кажу їй, що зараз має прийти Павло Зібров. І тут - бац, заходить Павло Миколайович і я даю мамі трубочку. Він каже: "Так, мамо, все добре, зараз будемо зніматись".... Я навіть трішки приревнував Павла Миколайовича, тому що у мами є тато.

Понравился ответ? Поделись:

Лена:
0
Павло, не думали ли вы стать режиссером какого-то фильма?
Павло: Режисер - це тяжка справа. У мене взагалі дружина - режисер, постановник, сценарист. І всі мої великі сольні номери творила Марина Володимирівна, тому, мабуть треба її залучати, а я - виконавець, я слухаюсь.

Понравился ответ? Поделись:

Алла:
0
Павел, вы верите в астрологию? С какими знаками зодиака вам сложно, а с какими - легко?
Павло: Так, бабка моєї дружини, царство їй небесне, вона була повитухою, приймала роди, дивилася по зорям, давала якісь поради і у моєї дружини є цей дар. У неї бувають віщі сни і в багатьох випадках (я не кажу, що у всіх) вона попереджає правильно. Тому в нашій родині є свій астролог - Марина Володимирівна. У мене син - Лев, говориш йому говориш, а йому все одно. Хоча, якщо він сказав - то він зробить, на нього можна покластися. Але іноді з ним складно буває. А легко мені з Дівами та Рибами.

Понравился ответ? Поделись:

Арина:
0
Ребята, вы забобонные? Верите в приметы?
Ви що? Тьху-тьху-тьху, які забобони, які прикмети? Ні!

Понравился ответ? Поделись:

Анна:
0
Павел, как вы познакомились с женой?
Павло: Це спілка підприємців та промисловців, 23-24 роки назад - мене туди запросили на концерт. Я приїхав до них, почекав, поки там ті дядьки підпишуть бумаги, скреплять їх печатками і я підсів до дівчинки, яка сиділа в залі, тому що біля неї було вільне місце в залі. Підсів та дивлюсь: ого, яка дівчинка, білявка, ніжки гарні, грудна клітина така цікава. Ось і познайомились, попосміхались, я тоді поспівав, потім заходимо на фуршет - дивлюсь, і вона на фуршеті. І ця дівчина була Марина Володимирівна - ми з нею познайомились, обмінялись телефончиками. І що саме цікаве - вона сама перша передзвонила артисту Зіброву. Передзвонили з подружкою: "Хі-хі, ха-ха, а можна Вас запросити на приватну вечірку, щоб Ви у нас вдома поспівали, Павло Зібров?" Нормальні дівчата? Я прийшов на вечірку з гітарою, заспівав і пам'ятаю, що залишився. І вже 23 роки ми з Мариною. Вот так вот: сняли Павла Зиброва, сняли :)

Понравился ответ? Поделись:

Павло:
0
Привіт, тьозка. Хто крутіший: Іво Бобул чи Лері Вінн?
Павло: Крутіше, звісно Павло Зібров - ні Іво Бобул, ні Лері Він. Коли мені було 20-30, я дивився на старих виконавців і думав: "Кому вони потрібні? Хто на їх концерти ходить" - а на їх концерти ходили наші мами, тати, бабусі та дідусі. А деякі показували квитки або фотографії, з моїх концертів або з концертів Бобула, на яких вони були 25-30-40 разів. Як можна слухати концерти Павла Зіброва 10 разів? Це ж можна двинутись мозками, але я дуже вдячний нашим фанам за те, що вони є! А Іво Бобул мені дуже подобається - він унікальний співак, подібного голосу в Україні у нас просто немає. Якби у нього було ще таке почуття гумору, то було б супер, тому що він іноді не розуміє анекдотів або коли хтось над ним підтрунює, він одразу серйозно починає відповідати. Не потрібно, Іво - потрібно з посмішкою і більше проживемо :) Євген: Я Вам скажу, Ви не зациклюйтесь на тій аудиторії, яка у Вас є, тому що вже з'являється нова аудиторія.

Понравился ответ? Поделись:

Мариана:
0
Жень, складно і писати фільм, а потім в ньому грати?
Євген: Так, дуже важко на знімальному майданчику відмежовувати себе-сценариста від себе-актора. Ось і все. Просто в деякі моменти з режисером ти починаєш говорити як сценарист, а тобі дають задачі як актору. А потім в деякі моменти режисер радиться з тобою, як зі сценаристом, а ти - хочеш навпаки хочеш думати над свою роллю.

Понравился ответ? Поделись:

Катерина:
0
Павло Миколайович, які поради ви можете дати Жені як молодому актору?
Павло: Те, що на знімальному майданчику він і режисер, і актор, і постановник - тут немає ніяких побажань та запитань, він сам все знає. Що таке актор? Це коли у тебе є дар Божий Це як батюшка виходить на паперть - і до одного приходить 20 прихожан, а до іншого приходять тисячі . Батюшка - це теж, як актор, у нього своя місія, на нього дивляться, його люблять, на нього йдуть. Так і ми в своїй сфері - якщо є дар Божий, ясно, що ще мають бути педагоги по життю.

Понравился ответ? Поделись:

Євгеній Володимирович Притула:
0
Євген Володимирович, а чому ти вболіваєш саме за "Рому" ?
Так, склалось, що в 2000 я дивився матч саме між Нідерландами та Італією, тоді за Італію грав чудовий футболіст - Франческо Тотті, у нього тоді ще була така шевелюра, майже як у Павла Миколайовича. І мені дуже почав імпонувати цей гравець, Шевченко тоді перейшов до "Мілану", я дивився серію А, чомусь всі були за Шеву, а мені, мабуть хотілось бути не таким, як інші. Тому я почав вболівати за "Рому", в тому році вони стали чемпіонами Італії і після цього жодного разу не вигравали чемпіонства. Але я вже 17 років за них вболіваю і сподіваюсь, що вони стануть чемпіонами. Але все одно я вболіваю за київське "Дінамо" - це два моїх улюблених клуби, які, до речі, засновані в одному році.

Понравился ответ? Поделись:

Елена Морозова:
0
Если бы в фильме "Инфоголик" , вместо новостей, сбывались анекдоты и допустим главный герой прочитал вот такой анекдот : "Чисто не там, где убирают, а там, где не мусорят. Поэтому дворник выкинул метлу и купил ружье" Как выкрутитесь?
Тоді б у нас вийшов би якийсь тріллер і називався б він не «Інфоголік», а «Двірник». Павло: Я б грав двірника з кулеметом :) У мене таке було: влітку, жара, зупинився на світлофорі, йде хлопець з дівчиною і кидає на вулицю порожню пляшку з-під «Кока-Коли». Я зупиняюся, виходжу, беру цю порожню пляшку і того чувачка - бемсь по голові. Не боляче, але він був такий зніяковілий та розгублений, він почервонів. Дівчина мене впізнала: «Це ви?», а я їм кажу, щоб більше так не кидали-не мусорили.

Понравился ответ? Поделись:

Рома Корзун:
0
Как появилась идея зарождения Инфоголика?
Євген: Спочатку ми хотіли щось зробити на кшталт "Операция «Ы» и другие приключения Шурика". Буле три сучасних історії, написаних про гаджети, три авторські групи написали синопсиси. А потім подумали і вирішили, що не будемо робити 3 по 30 хвилин, а оберемо одну ідею - всі ідеї були достойні, але чомусь зупинились на тій, яку писала наша авторська група. Тому почали розписувати ідею, пов'язану з новинами.

Понравился ответ? Поделись:

Мишаня:
0
Женя,скільки ти пісень вивчив щоб Зібров погодився зніматися,або ж скільки в фільмі дівчат,що Зібров все ж таки погодився?)
От що Ви таке кажете? Вам не соромно? Які жінки і пісні? Все серйозно! Ми одразу прописували роль під Павла Миколайовича, навіть не було варіантів, що там міг бути хтось інший.

Понравился ответ? Поделись:

Ярик:
0
Євген, у мене досить особисте питання...Ти вже знімався в серіалі і також з музикантом, тож чи в цьому фільмі буде якась коронна фраза по типу:"Гусь, ти д****!" І питання до Павла Миколайовича. Чи виникало у вас бажання сказати Євгену фразу яка була описана вище?)))
Євген: Ні, не буде. Ми насправді дуже сильно розмежовували ці проекти, щоб люди взагалі не проводили ці паралелі. Павло: Ну навіщо? Не хотілося.

Понравился ответ? Поделись:

Олег Ільчишин:
0
Жека,якщо є Павло Зібров то і повинен бути Плюшевий Бруклін. У фільмі вони будуть?
А чому? Вони вже переросли це все. Можливо, в наступних фільмах. Ми хотіли соліста взяти на роль роздатчика газет, але потім знайшли більш ущербного автора студії "Мамахохотала" :) Але, насправді просто тому, що не підійшли типажі.

Понравился ответ? Поделись:

BENARIS007:
0
Когда выйдет Как Закалялса Стайл 3 сезон?? Як Ярмачок поживает??
Якщо в третьому сезоні замість Сашки буде Павло Миколайович (як варіант, тому що Сашка зараз активно займається музикою і не завжди виходить поєднувати) - може, дійсно буде щось інше та цікавіше.

Понравился ответ? Поделись:

Дима:
0
Женя,как ты попал в Мама хохотала?)
Євген: Ви цього не знаєте, але Павло Миколайович у нас - чорний кардинал-масон всія "Мамахохотала". Тобто ми до нього підходили, він дивився на нас 5 хвилин, підходимо ми чи ні. І після цього створилася "Мамахохотала" :) Насправді ми грали в збірній КПІ і після цього вирішили, що хочемо займатись гумором далі, а не ставати інженерами. Тому ми пішли своєю стежкою - почали займатись гумором і зробили студію "Мамахохотала".Я абсолютно не жалкую, що я займаюсь саме цим.

Понравился ответ? Поделись:

Ростислав:
0
Ты ещё общаешся с Ярмаком???
Євген: Звичайно, дуже добре спілкуюся з Сашкою. Просто не завжди ми викладаємо фотки, коли бачимось, але дійсно спілкуємось. Ця людина - одна з близьких в моєму житті, яка на мене по-хорошому вплинула і з якою ми дуже спілкуємось. Санька - класний, я йому бажаю тільки самого найкращого. Це та людина, за якою майбутнє нашого українського музичного ринку (не хочу казати шоу-бізнес).

Понравился ответ? Поделись:

Аліна:
0
Павло Зібров я хочу вас запитати. Чи можете мені допомогти з голосом. Я хочу його розвивати, а в мене не получається. Що робити?
Павло: У мене є декілька приватних учнів, які займаються, і добре займаються, тому що я викладаю 15 років в Національному університеті культури і мистецтв. Є там дітки, які хочуть навчатись, але більшість не хочуть - просто їх мами хочуть, щоб вони стали зірками. До речі, самий перший період - самий тяжкий в будь-чому, це постановочні моменти, де потрібні фізичні вправи, потрібні дихальні вправи, через які потрібно пройти (це півроку-року). Хто, хоче - будь ласка. У кого є гроші - будь ласка, тому що без грошей не виходить у мене викладання. Але іноді я прослуховую (мені достатньо 5 хв.) і кажу: "Ви знаєте, у Вас нічого не вийде, навіть і за гроші, але не вийде". Так напряму і кажу - краще одразу сказати, нехай це буде образливо та неприємно.

Понравился ответ? Поделись:

Амина:
0
Скільки пісень Павла Зіброва ти Женя,співав в важливі для тебе моменти?
Євген: Насправді я дуже багато пісень Павла Зіброва знаю, "Хрещатик" я дуже часто співаю.

Понравился ответ? Поделись:

Комментарии

символов 999

Новости партнёров

Новости партнёров

Loading...
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more