ILLARIA в гостях у tochka.net

15

15 февраля в 11:30 в гостях у tochka.net певица и композитор ILLARIA – новое дыхание украинской этнической музыки. Среди коллег по сцене она отличается своим мистическим образом, оригинальным репертуаром и сильным голосом, диапазон которого достигает трех октав.

 

11 февраля ILLARIA стала победительницей второго полуфинала в отборе на Евровидение 2017 (организаторы "СТБ" и "UA:Перший"), представив трогательную песню о жизненном пути "Thank You for My Way".


Кстати, для артистки это уже вторая борьба за право представлять Украину на Евровидении. Певица участвовала в национальном отборе в 2014 году с авторской песней "I'm alive" ("Я жива"). ILLARIA была единственной из всех участников, кто исполнил песню на двух языках – английском и украинском.

 

За 10 лет творческого пути ILLARIA спродюсировала три собственные сольные пластинки – "Вільна", "13 місяців" та "Я жива".

 

У читателей онлайн-ресурса tochka.net будет уникальная возможность узнать из первых уст о том, как певица готовится к финальному выступлению.

Ответы 37

Мира:
2
Есть ли у тебя кумиры в мире музыки? Если да, то кто?
ILLARIA :
Я б не сказала, що це саме кумири, скоріше, це музиканти, у яких я вчусь, за якими я слідкую і до яких я із задоволенням ходжу на концерти. Серед світових - це Bjork, Lady Gaga, Мілен Фармер, Торі Еймос, Tori Amos... багато хто.

Понравился ответ? Поделись:

Инна:
2
Иллария, кто вы по знаку зодиака? верите ли в астрологию? с какими знаками вам легко, а с какими тяжело?
ILLARIA :
По традиційному астрологічному календарю я - Стрілець. Але нещодавно я відкрила, що є ще такий знак - Змієносець. І виявилось, що я народилась якраз в цей період, при цьому у мне є відповідний знак з родинок на тілі. Тому можна сказати, що я такий Стрілець-Змієносець. А стосовно знаків - в принципі, я намагалась дослідити цей момент, і нібито здавалось, що я не маю дружити з Козерогами, але мої найближчі друзі - це Козероги. Мені здається, не все залежить від знаку зодіаку - багато чого залежить від твого характеру та вміння дружити з людьми.

Понравился ответ? Поделись:

Катя:
2
Привет, Иллария! Очень понравилось ваше выступление в полуфинале национального отбора. Чем будете удивлять в финале?
ILLARIA :
Всім привіт! Зі святом, сьогодні Стрітення, всім бажаю, щоб весна перемогла! Дякую за питання! В першу чергу - піснею, тому що "Євробачення" - це конкурс пісні. Мені пощастило, тому що у мене неймовірно красива пісні і, як я зрозуміла, образ Мавки теж всім сподобався - багато хто мене підтримав і я дуже за це вдячна. Будемо розвивати наш образ, вдосконалювати і ще більше радувати піснею. Акцент робимо на пісню та на образ Мавки.

Понравился ответ? Поделись:

Рая:
1
У вас очень оригинальные наряды на концертах. Кто их придумывает?
ILLARIA :
Дякую! Костюми - це теж частина загального образу і, як правило, вони приходять до мене у вигляді таких яскравих картинок, коли я навіть тільки починаю писати музику. Мені пощастило, що я працюю з неймовірними професіоналами, талановитими людьми, саме з українськими креативними дизайнерами. Я дуже люблю українських дизайнерів, це Олена Олійник, Настя Іванова, Олексій Залевський... багато з ким я працювала і продовжую просто дружити. Кожна пісня одразу направляє мене до певного дизайнера, я розумію, що цей образ краще зробить саме цей дизайнер. І тепер багато з них мої близькі друзі і навіть родичі, наприклад, Лілі Братусь і Настя Іванова - мої куми. Тобто через роботу до близьких відносин, дуже приємно, що саме так складається.

Понравился ответ? Поделись:

Лара:
1
Ваш номер судьи сравнили с постановкой Златы Огневич. Согласны ли вы с этим? Как вообще отнсоитесь к критике? Спасибо!
ILLARIA :
До критики відношусь дуже об'єктивно і нормально. Вважаю, що коли ти йдеш на конкурс, ти маєш бути готовим до критики, це нормально. Будь-яка критика - направлена не на те, щоб тебе образити, а не те, щоб зробити тебе краще. Тому я саме так до неї відношусь - дуже легко і позитивно. А стосовно зауваження - можливо, через те, що ми обидві в довгих сукнях і обидві любимо казку. Хоча у неї було не суто українське фентазі, у мене була конкретно казка "Лісова пісня". Це моя улюблена притча, в якій я знайшла схожі мотиви зі своєю історією життя, саме тому я обрала цей образ. Я думаю, що це не пряме сходство, а, можливо, якісь паралелі, які Ви побачили.

Понравился ответ? Поделись:

Саша:
1
Какого из жжури нацотбора ты боишься больше всего? Как тебе притула в качестве ведущего?
ILLARIA :
Притула - неймовірний ведучий! Неймовірна людина, професіонал, з почуттям гумору, розумничка - я вважаю, що він просто найкращий ведучий. Стосовно журі - не можу сказати, що взагалі боюся журі. Ну, чого їх боятися? Вони всі - неймовірні музиканти, які були в мої шкурі, вони всі колись починали, вони всі пройшли життєвий шлях, у них є досвід. Навпаки, мені здається, їх треба поважати, любити і радіти з того, що у нас є такі неймовірні люди.

Понравился ответ? Поделись:

Лиза:
1
У тебя есть парень? И есть ли такие темы о которыхъ ты не будешь говорить с прессой, поклонниками?
ILLARIA :
Так.

Понравился ответ? Поделись:

Тима:
1
У тебя есть дорузья в шоу-бизнесе? С кем работаешь и с кем бы хотела поработать?
ILLARIA :
Так, я можу похвалитись - друзі у мене є. Ми товаришуємо з багатьма музикантами. Я дуже дружу з Анжелікою Рудницькою - я дуже пишаюся цією дружбою, це навіть просто жіноча дружба. Я спілкуюсь з Олегом Скрипкою - ми спілкуємось на "Ви", але я завжди можу до нього подзвонити та спитати поради, він часто запрошує мене на "Країну мрій". Вже багато років я знаю, я її дуже поважаю, ми прекрасно спілкуємось MamaRika. Я довірлива людина, відкрита до дружби та відносин - якщо музиканті справжні та хороші люди, я завжди готова спілкуватись.

Понравился ответ? Поделись:

Катя:
1
Привет. Расскажи, с кем бы хотела спеть в дуэте.
ILLARIA :
Багато з ким :) Я мрію заспівати та зіграти в чотири руки з Tori Amos. Навіть колись купували квиток на її концерт, але він тоді, на жаль, відмінився. Я дуже хочу з нею познайомитись. Мені було б цікаво заспівати, наприклад, з Metallica або Depeche Mode, з якимось рок-гуртом. Багато з ким. Мені б хотілось працювати з закордонними артистами, щоб внести в сучасну музику український колорит. Було б цікаво попрацювати з діджеями - ще все попереду, думаю, мені ще вдасться це зробити.

Понравился ответ? Поделись:

Рина:
1
Иллария, привет. Почему выбрала себе именно такой псевдоним?
ILLARIA :
Псевдонім вибрала через те, що почала писати музику в стилі етно і мені захотілось підібрати таке ім'я, яке б відповідало музиці. Я пробували різні варіанти і от в якийсь певний момент я почула це ім'я - воно впало до мене з неба в прямому сенсі цього слова. Тому що якраз я летіла літаком і почула це ім'я - ILLARIA, я зрозуміла, що воно мені дуже підходить. Тепер це ім'я мене супроводжує, багато хто знає мене як ILLARIA і не уявляє, як мене можна називати по-іншому. Значить воно по-справді мені пасує.

Понравился ответ? Поделись:

Тетяна:
0
Що допомагає вам триматися й не впадатиу відчай, коли ситуація складається не так, як хотілося б?
ILLARIA :
По-перше, це моя життєрадісність. Я дуже люблю життя, я величезний оптиміст і мені допомагають мої рідні та друзі, ми один одного підтримуємо в скрутну хвилину. Я просто вірю в краще і це мені допомагає і дає натхнення.

Понравился ответ? Поделись:

Рома:
0
Сколько нужно денег для счастья?
ILLARIA :
Для щастя взагалі не потрібні гроші. Я не вірю, що гроші роблять людину щасливою. Гроші - це можливість. Можливо, гроші дають якусь свободу в чомусь, але, якщо в тебе є гроші на... булочку з родзинками, то ти можеш бути щасливим від цього. А якщо в тебе є мільйони, а ти не знаєш, чого ти хочеш від життя, то тобі гроші не допоможуть.

Понравился ответ? Поделись:

Алекс:
0
Иллария,что для тебя самое главное в жизни?
ILLARIA :
Родина на першому місці. І, звичайно, творчість - внутрішня свобода, свобода мислення, свобода творчості.

Понравился ответ? Поделись:

София:
0
Иллария здравствуйте! Расскажите, откуда вы черпаете вдохновение?
ILLARIA :
Натхнення - воно скрізь, насправді. Натхнення - це така штука, яку не можна потрогати руками, не можна притягнути, не можна попросити прийти. Якщо ти творча людина, то постійно знаходишся в стані творчості і стані натхнення - будь що може тебе спровокувати на нову пісню або ідею. Просто треба бути до цього відкритим та помічати деталі - тоді натхнення буде твоїм супутником по життю.

Понравился ответ? Поделись:

Валерия:
0
У вас такое необычное имя. Что оно означает? Помогает ли как-то по жизни?
ILLARIA :
ILLARIA означає - "та, що несе світло" і це мій життєвий маніфест та вектор. Я впевнена, що кожна людина приходить на Землю з певною місією, я відчуваю, що моя місія - нести світло та робити світ кращим.

Понравился ответ? Поделись:

Роза:
0
Ваше любимое блюдо?
ILLARIA :
Борщ, який варить мій чоловік - це найсмачніше, що може бути у світі :)

Понравился ответ? Поделись:

Настя:
0
От кого тебе важно услышать критику, а от кого ты не будешь воспринимать ни советы. ни критику?
ILLARIA :
Я сприймаю критику від тих, хто є професіоналами в своїй справі. Тобто, якщо мене критикує фахівець, якого я поважаю - звісно, я прислухаюсь. Якщо це людина, яка не розуміється в тому, що говорить, або це голослівна критика - скоріше за все, я просто пропущу це крізь вуха. Але в будь-якому випадку я зроблю свої висновки.

Понравился ответ? Поделись:

Алиса:
0
В каких ты отношениях с константином меладзе? Ты ранее была с ним знакома, до нацотбора?
ILLARIA :
Костянтина Меладзе я дуже поважаю і в останнє перед кастингами я бачила його на проекті "Голос", 5 років тому. Більше ми не перетинались - тільки двічі в житті. І я щаслива, тому що я завжди мріяла хоча б отримати якусь рецензію від нього. Але, коли я потрапила на "Голос", він був продюсером цього шоу і мені пощастило співпрацювати з ним тоді. Він - найперший продюсер шоу, який зрозумів мою музику, зрозумів мою душу і надихнув мене на цей музичний шлях. До нього мені всі казали, що це "не формат", а він зрозумів, тому що він сам неймовірний музикант, який сам пройшов доволі тернистий шлях. Після "Голосу" я з ним не перетиналась, не чулась, не бачилась до тих пір, поки не принесла пісню на Національний відбір, де він теж є продюсером. Так само він відчув мою пісню. Він хороший музикант, він також любить етніку - в цьому плані мені пощастило, що саме він в журі, тому що він розуміє цю музику і я йому за це дуже вдячна.

Понравился ответ? Поделись:

Даша:
0
Планируешь концерты? Когда и где?
ILLARIA :
Планую. Не так давно у мене був сольний концерт в Києві, де я презентувала новий альбом "Я жива". А цього року я святкую 10 років творчого життя, тому я дуже хочу зробити тур по Україні. Коли він буде точно - я поки не можу сказати, пропоную слідкувати за подіями на моєму сайті та в соцмережах. Приєднуйтесь та дивіться!

Понравился ответ? Поделись:

Арина:
0
Назови топ 5 секретов своей красоты. Спасибо)
ILLARIA :
Дякую! По-перше, я природна, все, що я маю, - це все природне, нічого штучного. По-друге, це, напевно, сяяння з середини. Тому що для жінки дуже важливо сяяти, бути щасливою та бути гармонійною. Трете - я прислухаюсь до себе. Я постійно прислухаюсь до себе: чого я сама хочу, як я хочу виглядати, що я хочу з'їсти, що я хочу зробити, що я хочу заспівати. Я завжди в діалозі собою. Четверте - мені пощастило, я просто не люблю шкідливої їжі. Я просто їм те, що корисне, і це мені подобається. П'яте, напевно, це активність. Я дуже активна, не завжди у мене є час на спортзал, але я дуже люблю активно відпочивати. Якщо у мене з'являється час на відпочинок, то це не просто лежання, а обов'язково дослідження якогось нового ландшафту, поїздки. Я дуже люблю рух - для мене це дуже важливо. Можливо, ці поради комусь допоможуть.

Понравился ответ? Поделись:

Инна:
0
Із якою твариною можете порівняти себе?
ILLARIA :
Я все ж таки людина, правда, з роду мавп, але всі ми з роду мавп. А якщо говорити про тварин, які мені близькі, то це, звичайно, кішки. У нас вдома живе руда кішка з пухнастим хвостом та великими щічками. Вона дуже гарно гармонізує простір в будинку.

Понравился ответ? Поделись:

Миша:
0
Коли слід чекати вихід альбому?
ILLARIA :
В 2016 році я випустила платівку, вже третю, яку я вже традиційно сама спродюсувала. Далі - побачимо, цього року я не планувала випускати платівок, але хто знає - я творча людина, можливо, мені чогось захочеться. Можливо, це буде англомовна платівка.

Понравился ответ? Поделись:

Севастьян:
0
У тебя есть сцена , на которой бы мечтала выступить? И скажи, пожалуйста, кто из музыкантов тебе нравится в Украине, Россие и США?
ILLARIA :
Так, я мрію виступити на Grammy. Буквально вчора переглядала свіже Grammy - як там не вистачає української етніки, обов'язково треба це виправити :) Звичайно, це сцена "Євробачення" та стадіон Wembley - дуже б хотілось зробити там великий концерт. Дійсно я хочу багато гастролювати по всьому світі, хоча б виконати дитячу мрію - я ще ніколи не мала сольного концерту в Палаці "Україна" і дуже хочу, щоб це відбулося. Стосовно артистів, якщо казати про українських - це ті, з ким я вже дружу та співпрацюю. І Олег Скрипка, і Костянтин Меладзе - це неймовірні музиканти, яких я поважаю. Це Мар'яна Садовська, яка, на жаль, живе не в Україні, але вона неймовірно відчуває фольклор, досліджує його та по-своєму інтерпретує. Багато нових імен з'являється, які мені подобаються.

Понравился ответ? Поделись:

Даша:
0
Здравствуйте, Иллария. :) Мне кажется, что Костя Меладзе как-то по особенному к вам относиться, вы дружите? Не поступало ли вам от него предложение посотрудничать вместе?)
ILLARIA :
Взагалі, підійти до Меладзе - це вже така честь. Для мене він насправді Бог у музичному світі - я можу так сказати. Він дуже скромна людина і, звичайно, ніколи не сприйме ці слова. Але він неймовірний музикант і людина, яка вміє спонукати артиста, він вміє зазирати всередину, тому що він сам дуже наповнений - це великий дар. Я з ним перетиналась в житті лише двічі - це велике щастя та фарт. Я не буду приховувати, що співрацювати з ним - це моя мрія. Якщо так відбудеться, що я зможу з ним ще співпрацювати, це буде для мене величезною честю та щастям. Я дуже вдячна йому, що він колись показав мені на "Голосі", що я можу самостійно піти своїм шляхом і нічого не боятися - за це я йому дуже вдячна. Зараз я бачу, що йому подобаються мої пісні - це мене дуже надихає на позитивний, рішучий лад.

Понравился ответ? Поделись:

Валя:
0
Какое самое яркое воспомнинание у тебя связанно с детством?
ILLARIA :
Напевно, коли батьки брали мене з собою в похід. Коли мені було років 5, ми ходили з батьками в походи по Криму, для мене Крим асоціюється саме з дитинством. Ми жили в наметі, інколи йшли цілий день, а потім зупинялись десь на пустирі, на березі моря і зранку виявлялось, що перед нами неймовірний пляж, на якому ми і залишались. Тато пірнав за мідіями та рапанами, яких ми готували на вогнищі. Ввечері ми дивились на зірки - це дуже теплі спогади.

Понравился ответ? Поделись:

Дима:
0
Чи є Вас улюблена справа, окрім музики? Чи є Вас домашні тваринки? Хто вони?
ILLARIA :
Так, у мене є кішка і не одна. Одна кішка живе у бабусі, друга живе у нас - я дуже люблю котів. Стосовно улюблених справ - я дуже люблю, коли у мене випадає хвилинка трішечки побути на самоті (а це буває дуже рідко, тому що у мене маленька дитина і дуже багато справ), я люблю занурюватись в книжки. Для мене дуже важливо отримувати нові історії, я не люблю дивитись телевізор, я люблю книжки. І, звісно, це подорожі - з родиною, з друзями, якісь шалені креативні поїздки.

Понравился ответ? Поделись:

Марина:
0
Чего ты боишься больше всего на свете?
ILLARIA :
Як у всіх людей, у мене є кілька фобій - я трішечки боюся висоти, трішечки боюся літаків, трішечки боюся змій. В принципі, нічого такого. Але найстрашніше для мене - прожити життя впусту. Хочеться розуміти, що ти живеш для чогось, що ти наповнюєш своє життя і життя інших людей. Треба прожити життя класно, цікаво, наповнено - так, щоб не жаліти потім, що чогось не зробив, когось не зігрів, когось образив. Найважливіше, мені здається, - це прожити гарне життя і лишити по собі слід.

Понравился ответ? Поделись:

Сергей:
0
Добрый день. Я узнал про вас с отбора, раньше никогда о вас не слышал, и был так приятно удивлен. В нашей стране есть такой артист как вы!!!! просто бравоооо! песня мне очень понравилась! и я так понимаю, что все песни вы пишете сами? у вас есть продюсер к которому вы прислушиваетесь?
ILLARIA :
У мене немає продюсера і ніколи не було. Я всього досягала самостійно зі своєю командою - у мене є команда музикантів, команда стилістів, команда піарщиків та менеджерів. Це все мої однодумці, люди, на яких я можу покластись. Здебільшого я пишу для себе сама або використовую український фольклор. Але з піснею на "Євробачення" вийшло інакше, цю пісню мені написали Іван та Анна Розіни, але по моїм побажанням. Тобто вони врахували мій музичний стиль, текст я повністю продиктувала українською, а Аня вже написала текст англійською. Також я безпосередньо брала участь в аранжуванні. Тобто це така командна робота, можливо, саме тому ця пісня так сподобалась людям, тому що вона має різні погляди, вона дуже об'єктивна - вона про мене, вона від мене і про Україну, так, як її бачу.

Понравился ответ? Поделись:

Галя:
0
Расскажи о своих музыкальных пристрастьях? Есть ли в плейлисте композиции украинских артистов. Если да, то что это за песни и чьи они?
ILLARIA :
Я люблю абсолютно різну музику. Росла я взагалі на році, замість колискової тато ставив мені ACDC, Led Zeppelin, Deep Purple, також я дуже люблю класику. За освітою я музикант, вокаліст і виконавець, тому слухаю та аналізую багато музики, граю на фортепіано. Мені цікаво відкривати музику, дуже люблю сучасну музику, особливо британську, мені подобається, що там роблять зі звуком, різні поєднання. Є багато неймовірних музикантів, які мають на мене якийсь вплив, на мою естетику. Серед українських виконавців я люблю "ДахаБраха", слухаю Джамалу і багато малознаної музики, інструментальну музику, український рок та джаз - у нас дуже цікава музика.

Понравился ответ? Поделись:

Марина:
0
Представь, у тебя есть возможность загадать одно желание, которое точно осуществится. Какое это будет желание?
ILLARIA :
Мир.

Понравился ответ? Поделись:

Комментарии

символов 999

Новости партнёров

Новости партнёров

Loading...
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more