Женя Галич в гостях у tochka.net

21

В феврале состоялся финал Национального отбора на Евровидение 2017 (организаторы "СТБ" и "UA:Перший"). Его победителем стала группа O.Torvald. Именно этот коллектив в мае представит нашу страну на песенном конкурсе в Киеве. 

 

По этому поводу музыканты уже давали пресс-конференцию. О ней мы рассказывали тебе здесь

 

А 13 марта в 12:00 лидер группы O.Torvald Женя Галич придет в гости к онлайн-ресурсу tochka.net и ответит на все вопросы читателей. 

Ответы 56

Вадим:
3
1) Аранжування пісні, яке ми почули у фіналі відбору, вже є остаточним? Чи планує колектив доопрацювати пісню, наприклад, заспівати куплет українською, додати етно-національні мотиви? 2) У постановці номеру беруть участь виключно українські фахівці чи консультуєтесь також зі спеціалістами іноземними? 3) Чим конкретно Вашому гурту допомагає команда СТБ у підготовці до конкурсу? 4) Чи не хотіли би звернутися до своїх фанатів та українських шанувальників Євробачення за творчими ідеями, які потенційно могли б увійти в основу Вашого номеру? 5) Незважаючи на те, що шансів перемогти вдруге поспіль майже не має чи не впливає цей фактор на Вашу мотивацію досягати якнайкращого результату?
Женя Галич:
1. Аранжування пісні є остаточнім. Пісня, яку ви почули під час фіналу, вона не буде змінною. Єдине, що ми думаємо переспівати оригінальний трек, коли я трішечки більше буду готовий співати англійською. 2. У постановці номеру беруть участь виключно українські фахівці ТБ-каналу СТБ, які допомагають нам створювати номер і образи. І плюс, як дизайнер одягу - Макс Комашня, який працював з нами і в півфіналі, і в фіналі. 3. Так, звичайно. І допомагають дуже сильно. 4. На жаль, це неможливо, тому що дуже щільно обмежені строки подачі всього. І нам вже в минулу суботу потрібно було подати всі раскадровки і т.і. За допомогою СТБ ми це зробили - за це їм величезна подяка! 5. Звичайно ми будемо битися до кінця і створювати все, щоб цей номер запам'ятався глядачам і достойно представив нашу країну. Немає сенсу йти на "Євробачення" або будь-який конкурс, якщо ти не впевнений в своїй перемозі. Тому, звичайно, ми будемо робити так, щоб ми гарно виступили, гарно виглядали, гарно звучали - спробуємо зробити все, що від нас залежить!

Понравился ответ? Поделись:

Олеся:
3
Привіт, Женя) Дуже хочу поповнити колекцію новим мерчем O.Torvald! Де і коли можна буде його купити? І ще одне прохання, припини мені, будь ласочка, снитися, бо я не можу спати спокійно*
Женя Галич:
Ок, стосовно того, щоб я припинив тобі снитися - ти коли наступного ранку будеш прокидатися, підійди до вікна і скажи: "Куди ніч - туди і сон" і я перестану снитися. Або розкажи свій сон воді і вода мене змиє. А якщо казати про новий мерч - ми просто зараз ще не створили і не будемо створювати мерч, який буде якимсь чином перекликатись з "Євробаченням". Ми створимо щось нове вже під час туру. У нас є трусики. Я не знаю, чи маєш ти трусики O.Torvald - якщо ні, то обов'язково придбай. Вони є у нас на сайті і під час концертів вони, як правило, з'являються на розкладках з мерчем.

Понравился ответ? Поделись:

Лёня Полищук:
2
Букмекери пророкують вам 26-те, останнє місце фіналу. Як ви до цього ставитеся?
Женя Галич:
Взагалі не слідкую, якщо чесно. Ну, пророкують - то пророкують. Як можна пророкувати виступ, якщо ти його ще не бачив?

Понравился ответ? Поделись:

Наташа:
1
Привіт тобі з НПУ ім.Драгоманово
Женя Галич:
Привіт тобі!

Понравился ответ? Поделись:

Богдан:
1
Привіт Жека!ВИ найкращі, відсилав за вас смс з усіх телефонів що міг(батьків,друзів,знайомих)!Як ставишся до групи Epolets?
Женя Галич:
Дякую за смс і за все, що Ви зробили! І батькам, і друзям, і знайомим дякую! Ви трішечки перестарались :) Я дуже позитивно ставлюсь до групи Epolets - це група з Одеси, група, з якою ми знайомі. Не можу сказати, що я люблю все, що вони випускають. Але, тим не менш, я з повагою ставлюся до того, що вони роблять.

Понравился ответ? Поделись:

Богдан:
1
Недавно натрапив на пісню Паперов! крила - коли ви ще називались крути педали,дуже мені сподобалась,чи пам*ятаєш цю пісню ти?І коли чекати у Львові сольно?окрім Разомфест?
Женя Галич:
У Львові напевно ми будемо аж восени з сольним виступом. А "Разомфест" буде в квітні. Пісню пам'ятаю дуже добре, я пам'ятаю майже всі свої пісні.

Понравился ответ? Поделись:

Катя:
1
Привіт! У мене є чотири запитання: 1. Чому ти не носиш обручку? 2. Усім не секрет, що ви в сім'ї чекаєте поповнення, скажи будь-ласка, а кого ти б хотів: дівчинку чи хлопчика? 3. Які ти любиш роботи сюрпризи своїм близьким? 4. Коли ви приїдете до Дніпра? P.S Дніпро чекає на вас! O.Torvald❤❤❤ #нашілюдивсюди #otorvald #otorvision #evrovision #time #ЖеняГаличforever
Женя Галич:
Я ношу обручку. Я б хотів здорову повноцінну дитину і здорову маму. Я люблю з'являтися вдома :) Сподіваюсь, що найближчим часом будуть фестивалі в Дніпрі - і ми обов'язково завітаємо. Дякую!

Понравился ответ? Поделись:

Александра:
1
Женя,кто является для тебя примером из Украинских исполнителей?
Женя Галич:
Таких много. Мы росли и слушали группы "Тартак", "ТНМК", "Другу Ріку", "Димну суміш", "Крихітку", "Океан Ельзи", "Бумбокс". Если говорить о примерах, то, конечно же, Андрей Хлывнюк - бесспорно авторитет для нас. Мы его очень уважаем как автора, исполнителя и фронтмена. Святослав Вакарчук своим примером показывает, что можно быть популярным на протяжении 20 лет - это очень здорово. Мне нравится группа "Синоптик", которая своим примером показывает, что они достаточно адекватны тому, что происходит в мировой музыке - это прикольно. Але безпосереднім авторитетом, наставником і людиною, з якою мені б хотілося продовжувати спілкуватись і слухати її поради, є Андрій Кузьменко, Кузьма з гурту "Скрябін".

Понравился ответ? Поделись:

Марина:
1
Спасибо за ваше творчество, уже не могу дождаться воскресного концерта на территории КПИ)) У вас очень активно год начался, столько концертов, теперь вот Евровидение, столько интервью, на семью время есть ?))
Женя Галич:
Нет. Я очень стараюсь, но, конечно, времени меньше, чем раньше. Но, поверьте, я стараюсь делать все, чтобы было время на семью.

Понравился ответ? Поделись:

Анна:
0
Женя привіт) Може бути так що ваша група розпадеться? Якщо таке станеньтся що ти будер робити потім ?
Женя Галич:
Гурт не розпадеться.

Понравился ответ? Поделись:

Женя:
0
Як ти бачиш себе через 5 і 15 років?
Женя Галич:
Успішним та багатодітним.

Понравился ответ? Поделись:

Женя:
0
Чи маєш бажання зіграти у ще якомусь фільмі? І якого персонажа?
Женя Галич:
Я зараз про це не думаю, не було якихось конкретних пропозицій. Якщо б вони були, я б обов'язково замислився над тим, як це зробити правильно. А зараз їх просто немає.

Понравился ответ? Поделись:

Женя:
0
Якось ти сказав, що хочеш бути ударником у ще одній групі. Це був жарт? Якщо ні, то як відбуватиметься відбір учасників до неї?
Женя Галич:
Я хочу бути ударником і я буду ударником, просто зараз взагалі не про це, не це немає часу.

Понравился ответ? Поделись:

Наталя:
0
Женя як ти проводиш свій вільний час? Бажаю перемоги на Євробачення!
Женя Галич:
Корисно. З родиною, катаюсь на мотоциклі або на машині, тусуюся, жарю шашлики.

Понравился ответ? Поделись:

Наталя:
0
Чи буде кліп на пісню time???
Женя Галич:
Буде офіційне лірик-відео, а саме кліпу - не буде, ми не знаємо, як екранізувати.

Понравился ответ? Поделись:

Катя:
0
Привет! Как дела? Хотел бы ты что-нибудь изменить в себе, может перекраситься? Есть ли у тебя свои песни которые тебе не нравятся или которые ты обожаешь? Будет ли тур по Украине после финала Евровидения или может даже раньше? И где можно приобрести футболки и кепки с надписью O.Torvald? Спасибо огромное за творчество, песня Time днями крутиться в голове, не переставайте творить! P.S Ждём в Днепре!
Женя Галич:
Отлично! Слушайте, я столько раз красился - у меня были красные, синие, белые, зеленые волосы, у меня был ирокез и я был лысым. Мне очень нравятся "Вирвана", "Дим". Тур будет осенью. Футболки и кепки можно будет приобрести во время тура. Днепр сегодня суперактивный - точно приедем! Спасибо большое, Днепр! Дякую всім, хто дивився онлайн-трансляцію! Я маю їхати далі, дякую вам за ваші голоси і за те, що ви допомогли нам виграти в національному відборі! Ми зробимо так, що ви не пожалкуєте - ми будемо робити все від нас залежне, але хочу вас попередити про те, що на цьому не збираємось зупинятись. У нас немає амбіцій стати представниками України на "Євробаченні", у нас є амбіцій - стати групою, на концерти якої ходять наші люди в величезній кількості і ми щось змінюємо своєю музикою для вас. Дякуємо вам! Вдалого дня і гарного тижня! До зустрічі!

Понравился ответ? Поделись:

Дар`я:
0
Привiт.Вiтаю з перемогою у нацioнальному отборi.Голосувала за вас,вiрю в те що ви гiдно виступите за нашу краi'ну.Ви дyже драйвовi.Маю питання яка в тебе фобiя?Дякую.Бажаю успiхiв.
Женя Галич:
Я терпіти не можу бути один. Коли я лишаюсь наодинці сам з собою, я починаю себе їсти зсередини. І я дуже боюся великих пам'ятників. Наприклад, я не можу близько підійти до Родини-Матері - коли я підіймаю вгору очі, у мене постійно підкошуються ноги. Ми були в Берлині (до речі, з Кузьмою), там є така церква, яка витримала бомбардування, вона стягнута по всій довжині такими сваями. Вона величезна - і коли я підіймав голову, я також починав трішечки лякатися. Я не знаю, як ця фобія називається, але, тим не менш.

Понравился ответ? Поделись:

Вітя:
0
Як ти вважаєш,чи був б гурт О.torvald такий популярний,якби не твоя роль ведучого у програмі "Чіпси чікси лавандос" Зіграла,ця програма роль в історії гурту?
Женя Галич:
Я не знаю, якщо чесно. Напевно, що всі кроки, які ми робили на протязі свого творчого життя, вони всі йшли на користь тому, що ми робимо зараз. І моє ведення програми, і "Євробачення", і випуск альбомів, і т.д. Але все ж таки, я думаю, що наша музика робить більше, ніж всі ці конкурси та ТБ-шоу, мені б хотілося так думати.

Понравился ответ? Поделись:

Ирина:
0
Вы планируете приехать в Крым?
Женя Галич:
Конечно, планируем. Обязательно! С огромным удовольствием. Вопрос только в том, что мы бы хотели приехать в украинский Крым.

Понравился ответ? Поделись:

Адольф:
0
Фото вашего сурового взгляда на церемонии Yuna,стало настоящим хитом в сети.Скажите,какие такие яростные мысли вас одолевали в тот момент?
Женя Галич:
Я хотел есть, если честно. Там нельзя было выйти, а мне очень хотелось кушать и я сидел, смотрел на всех вокруг таким взглядом :) На самом деле мне жена говорит, что я очень часто так смотрю вокруг себя - я не знаю, с чем это связано - обычно я добрый человек.

Понравился ответ? Поделись:

Віллі:
0
У вас дуже цікава постановка.Усі ці таймери і бімби...Чи будете це якось обігрувати?Можливо,якійсь меседж,щодо антитероризму,тощо...
Женя Галич:
Ми не хотіли обігравати це з якоїсь агресивної точки зору і з якимось агресивним баченням. Це всього-навсього таймер, який говорить про те, що час спливає і потрібно його цінувати. Більше там ніякого змісту немає. А ті руїни, які знаходяться під завалами під час фіналу, це просто машини, гаджети, комп'ютери, які цей час, як правило, у нас забирають. Тому, там немає ніяких "бімб" - це просто таймер, який показує, що не так вже багато часу у нас лишається.

Понравился ответ? Поделись:

Віллі:
0
Якби не ви,то хто?Якщо вибирати не з тих,що приймали участь у відборі.
Женя Галич:
Мені дуже сильно сподобався Kadnay - як він звучав, як він виглядав, було дуже круто. Могли і The Hardkiss представляти, просто питання, навіщо їм цей конкурс... У нас безліч артистів, які б могли достойно представляти Україну на "Євробаченні".

Понравился ответ? Поделись:

Віллі:
0
Чи правда,що ви робили ставку на перемогу в нацвідборі,та зрубали чимало грошеняток?
Женя Галич:
Ні, це неправда. Я взагалі жодного разу в своєму житті не робив ставок - ніколи.

Понравился ответ? Поделись:

Андруша:
0
Женя,вы говорили,что ваша жена,находится в "интересном положении" и может выдать чадо в аккурат к Евровидению.Это музыкальное событие,как-то повлияет на выбор имени?Возможно,дадите имя-Евра,или Евр?)
Женя Галич:
У меня дочку зовут Ева, поэтому Евра или Евр - вряд ли :) Я бы не хотел, чтобы это было аккурат к "Евровидению" - я просто не смогу уделить должного внимания этому событию. Лучше чуть-чуть пораньше. Мне нравятся разные имена - Лука, Ваня, Даня, Никита. А для девочки - София, Маша, очень сильно нравится Мелисса.

Понравился ответ? Поделись:

Валерия:
0
Планируете ли Вы тур по городам, а именно в Запорожье?
Женя Галич:
Да, друзья мы планируем большой тур, как и в прошлом году (я надеюсь, все, кто хотел, его посетили). В прошлом году это было 20 украинских городов, был 21 концерт - и в это году осенью мы планируем повторить нечто подобное.

Понравился ответ? Поделись:

Віка:
0
Перед питанням хочу наголосити, що я фанатка O.Torvald. Сказала це для того, щоб потім не рахували мене тп-шною фанаткою Меловіна. Тепер до питання. Що за ситуація була на червоній доріжці, де ти (Женя Галич) забрав в дівчини плакат Меловіна і кинув його на землю?
Женя Галич:
Дякую! Все це можна інтерпретувати абсолютно по-різному. Все це було шоу і для того, щоб показати агресію рок-групи був такий номер - коли я таким чином підхожу до дівчинки, беру плакат, підіймаю його над головою і так кидаю з рук. Нічого іншого не відбулося, це була постановка, яка включала в себе якийсь шоу-ефект і всі про це знали - і Меловін, і СТБ, і всі. Тому, я не думаю, що можна розцінювати це як якийсь злий жарт або ще щось. Насправді я позитивно ставлюсь до всіх учасників, які були в фіналі - все ок.

Понравился ответ? Поделись:

Милена:
0
Привет Женя, я не буду задавать вопросов каких-либо, просто хочу сказать спасибо. Большое спасибо, за ваши песни, да и вообще за то, что существуете. Спасибо!!!! Жду концерта на поляне КПИ ))))
Женя Галич:
Да, пожалуйста! Увидимся 19 марта - это будет огромный концерт для всех наших людей, как и обещали, в знак благодарности! Мы держим слово, так что - держитесь!

Понравился ответ? Поделись:

Лера:
0
Что ты испытываешь когда исполняешь "Time"?
Женя Галич:
Я пытаюсь ничего не испытывать - я пытаюсь направить весь месседж, все свои слова и вокальные партии на то, чтобы люди услышали эту песню. Это же не просто песня о любви или социальных проблемах - эта песня о том, что мы безвозвратно теряем время. Это очень важно, я уже неоднократно об этом говорил. Мне кажется, все мои последние интервью очень похожи друг на друга - но подумайте десять раз: зачем снимать концерт на мобильные телефоны? Просто посмотрите на то, что происходит на сцене и запомните то, что происходит в зале, почувствуйте атмосферу. Я за то, чтобы не терять время.

Понравился ответ? Поделись:

Кирилл:
0
Насколько я знаю, у тебя нет высшего музыкального образования. Не мешает ли это профессионально развиваться?
Женя Галич:
Я вообще в целом спокойно отношусь к образованию, как к таковому. Есть огромное количество возможностей учиться самому, более того, я окончил музыкальную школу по классу фортепиано и у меня есть базовое музыкальное образование. Важно, как ты развиваешься дальше, потому что очень часто система музыкального образования - она только губит музыкантов и не делает их лучше. Не всегда, конечно, но зачастую это так. Поэтому Вам нужно определиться прежде, чем заниматься каким-то музыкальным делом - чем конкретно Вы хотите заниматься. Базовое образование, вероятнее всего, нужно всем, но многим его отсутствие не мешало становиться рок-легендой. например, Курт Кобейн.

Понравился ответ? Поделись:

Кирилл:
0
Женя, интересно узнать, насколько хорошо/плохо ты знаешь английский? Сколько времени уделяешь для изучения/улучшения произношения в связи с приближающимся конкурсом?
Женя Галич:
Спасибо за вопрос. На самом деле я достаточно плохо знаю язык. Я могу говорить на каком-то примитивном английском языке. Но сейчас я занимаюсь постоянно - я вникаю в произношение, я стараюсь быть лучше. Потому что, конечно, было бы глупо с моей стороны выпячивать, что я хорошо знаю английский - нет, конечно, нет. Но, кроме меня английским нужно заниматься всем людям, которые собираются принимать "Евровидение" в нашей стране. Нужно быть хотя бы как-то подкованными, знать базовые фразы гостей, которые приедут к нам в страну и будут общаться на английском. Поэтому это не только моя задача, но задача всех украинцев, которые будут принимать гостей, - знать английский хотя бы базово. Но я учусь, честное слово. Хотите, будем учиться вместе? Придумаем какую-то программу "Английский с Женей Галичем".

Понравился ответ? Поделись:

Комментарии

символов 999