Нина Матвиенко и Поль Манондизе в гостях tochka.net

13

Берегиня украинской музыки, народный артист Украины Нина Митрофановна Матвиенко и исполнитель Поль Манондизе станут гостями tochka.net.

 

Нина Матвиенко расскажет о том, как заметила талант Поля Манондиза в Украине и как уже спустя несколько месяцев пригласила его в тур. В этом туре Поль выступал с композицией "Квітка-Душа".

 

Для Поля же Нина Матвиенко стала настоящим олицетворением Украины, её музыки и традиций. Примером того, как надо любить Украину!

 

Успей задать вопросы любимице миллионов Нине Матвиенко и артисту Полю Манондизе и они ответят на них во время веб-конференции 15 сентября о 16:00.

Ответы 17

Рая:
2
Ніно, як плануєте відсвяткувати 70-ти річчя? Буде щось грандіозне чи обмежитеся сімейним колом?
Ніна Матвієнко: Звичайно, у мене буде концерт в Оперному театрі. Я підсумовую, тому що, на жаль, все, що відбулось в моєму житті, я не можу втиснути в один вечір – тепер я це зрозуміла. Але запрошую всіх, хто хоче хоч трошечки побути зі мною, подивуватися цьому 70-річчю, тому що я сама собі ще не вірю (дуже погані сни сняться, що щось зривається) і, на жаль, я дуже невчасно захворіла – зараз я борюся з цією хворобою і шукаю вихід, як зробити 70-річча найкращим. А найкраще 70-річчя, звичайно, коли ти в колі родини – я їх всіх запросила до Оперного театру, я хочу показати фотографії їх всіх, молодих і красивих, хоча вони вже мають внуків. Але, думаю, що чогось особливого не буде, треба зробити найпростіше, щоб це була відверта пісенна розмова і сильна довіра, так я побудувала концерт. І, звичайно, у мене будуть гості. Ніяких виступів не буде, ніхто не буде мене поздоровляти, не буде букетів (мені завжди здається, що коли хтось помирає, тоді багато квітів ставиться, це мені нагадує якийсь постамент). Я запросила Поля. У нас з ним було дуже цікаве знайомство, найкращою квіткою України, яка могла бути і яка познайомила його з Україною, це є його кохана дружина. Саме через її душу, через її любов до української пісні та до України, через її тактовність та високу культуру – Поль відкрив перші сторінки знайомства з Україною. Мені він також дуже сподобався – симпатичний чоловік, скромний, він дуже відвертий до всього гарного. Він бачить у нас недоліки, але він побачив, що у нас – безмежне поле для творчої діяльності. Він побачив цю різницю між Європою та нами, там зовсім інші стосунки між талановитими людьми та тими, хто тільки починає співати (у нас це вже теж починається). Поль дуже цікавий – він може заспівати українську пісню і тут же взяти французьку і я одразу відчуваю тепло, як він це озвучує. Така цікава ця мова французько-українська, вона стає ще м’якішою, дуже ніжною – я від цього млію, відразу розтаю. Полю треба рухатись далі, треба знайомитись з камерною музикою, з класичною - у нього широкий діапазон творчості, його можна пробувати в усіх сферах нашої культури. Він може бути і актором, я бачу це по ньому. Він, як вітерець, - кожну пісню він прослуховує і пропускає через себе. Тому я дуже рада, що він відкрив для себе Україну.

Понравился ответ? Поделись:

Соня Петрушка:
2
В якому куточку світу ви би хотіли побувати?
Поль Манондіз: Я мріяв лише про те, щоб відвідати Україну. І завдяки Ніні я відвідав Україну через музику. Ніна Матвієнко: А я б хотіла побувати в Японії.

Понравился ответ? Поделись:

Тоня:
2
Чи переживали ви в своєму житті зраду? І чи зраджували самі?
Ніна Матвієнко: Я зраджувала людині, яку я дуже люблю, це Міністр культури Олененко Юрій Олександрович. Я не була в курсі справ Президента Леоніда Макаровича, але прийшла нова влада, яка ставила своїх людей і мене запитали, чи не проти я проголосувати за певну особу, я ж не знала цієї ситуації, тому проголосувала. Але потім я дізналась, що це просто неправильні речі – вз’їлись на людину, яка стільки зробила для акторів та співаків. Хай він прощає мене все життя. Так, я сама постійно переживала зраду, але я вміла відстояти це,з чимось попрощалась навіки, дещо пережила, простилась і подумала, що це їх проблеми, а не мої.

Понравился ответ? Поделись:

Любомир:
2
Доброго дня, шановні гості! Цікавить таке питання, з ким із наших українських артистів ви би хотіли заспівати дуетом?
Ніна Матвієнко: В першу чергу, я б хотіла заспівати з Полем – от ми з ним скоро, на моєму концерті, будемо співати «Рідна мати моя». Над цим питанням треба задуматись – я б хотіла заспівати з Дімою Андрієць, у нього дуже високий красивий глос, я вже давно такого красивого голосу не чула.

Понравился ответ? Поделись:

Галя :
2
Пані Ніно та Поль, чи задумуєтесь ви про те, куди дівається душа після смерті? Чи вірите ви у Рай і пекло? Як ставитеся до кремації?
Ніна Матвієнко: Я думаю, звичайно,що наша душа є після смерті, вона цілий рік тут. Я дуже багато людей зустрічала, які розмовляли зі своїми дружинами, які відійшли. Вмирає тільки наше тіло, а души переходять до того виміру, який ми заслужили. А до кремації я ставлюсь дуже погано, я б ніколи не допустила такі речі, це для мене страшні речі. Поль Манондіз: Так, я вірю, тому що всі люди мають і гарну частину себе, і погану. Якщо в це вірити, то все це існує. Але я вірю в інші речі, я не вірю, що Рай існує, як Рай, а Пекло, як Пекло. Я не знаю, що відповісти на це питання зараз, його треба дуже ретельно розглядати.

Понравился ответ? Поделись:

Віолетта:
2
Ніно, ну розкрийте нам секрет своєї молодості:) можливо, ви літрами п'єте козяче молоко?
Ніна Матвієнко: Я не проти, якби воно було. До речі, я бачила, що інколи Арсен Мірзоян купує козяче молоко, то я також тепер буду пити :) Ніякого секрету немає – у мене з’явилися внучки і я нарешті стала посміхатись, а то була сумна трошки :)

Понравился ответ? Поделись:

Розаліна:
2
Доброго дня, шановна наша Ніно Митрофанівно і не менш шановний Поль Манондіз! Я просто дивуюся вашому таланту! Поль, ну це шикарне виконання пісень українською мовою зі своїм акцентом! Неймовірне звучання кожної ноти! "Зацілую" - це найзворушливіша історія 2 сердець! Шалені мурашки від неї! Розкажи, будь ласка, чому саме Україна? Яким було перше знайомство з Ніною Митрофанівною? Чи хотів би спробувати себе у кіно? Якщо так, то у якому жанрі? Дякую за увагу! Я бажаю вам успіхів у всьому, щирих людей в оточенні і нехай кожен момент вашого життя пройде з радістю для вас та ваших рідних! Наша країна повинна гордитися такими талантами, як ви!
Поль Манондіз: Тому що я кохаю Україну! Тому що у мене гарна вчителька української мови – це Ніна Матвієнко і вона вчить мене, як бути дійсно козаком :) Я починаю все частіше думати, що Україна дуже мені підходить. Я вже два роки находжусь в Україні і я кохаю цю країну. Мій продюсер організувала мою зустріч з Ніною Матвієнкою, Ніна прослухала мою версію «Квітка-Душа» і запитала, чи знаю я «Колискову». А я – не знав. І вона запросила мене до свого туру, співати разом. Таким чином я зустрівся з Україною та полюбив її. В кіно я був би гангстером або знімався б у дуже романтичному фільмі.

Понравился ответ? Поделись:

Надежда:
0
Плануєте ви подальщі тури разом?
Ніна Матвієнко: Нехай Поль сам поїздить, у нього зараз дуже хороші перспективи. Я думаю, що його будуть запрошувати – я буду дуже рада аплодувати йому у великих проектах. Будемо потихеньку старіти та любуватись нашими дітьми.

Понравился ответ? Поделись:

Владимир:
0
Украинская кухня богата изысками. А какие Ваши любимые блюда?
Поль Манондіз: Сало. Я можу їсти сало і вранці, і вночі. Коли я був в турі з Ніною Митрофанівною, я в кожному місті їв борщ та сало. І знаєте, найкраще сало та борщ має Запоріжжя! Ніна Матвієнко: Я взагалі все люблю, аби хтось приготував. Звичайно, найбільше люблю борщ, люблю деруни, шубу.

Понравился ответ? Поделись:

Катерина:
0
Скажите, какую музыку Вы слушаете дома? Чему отдаете предпочтение:?
Ніна Матвієнко: Зараз стала більше слухати духовну музику, тому що зараз я саме її потребую. Поль Манондіз: Все залежить від мого настрою, але у мене класична освіта і мені дуже подобається Вівальді – для мене він перша рок-зірка. Я завжди слухав все, але зараз мені дуже подобається народна пісня, але дійсно я слухаю всі види музики, залежно від мого настрою.

Понравился ответ? Поделись:

Олена:
0
Поль, на яких мова світу ви співаєте? Чи маєте в планах тур по світу?
Поль Манондіз: Я співаю англійською, італійською, українською та французькою. Я не настільки популярний, щоб гастролювати по всьому світу, але у мене буде дуже цікавий тур «Моцарт» в грудні, по всій Україні. У мене багато пропозицій, щодо того, щоб презентувати українську культуру за кордоном – у Франції та Празі. Можливо, ми з Ніною разом поїдемо в тур по всьому світу :)

Понравился ответ? Поделись:

Миколай:
0
Чи плануєте ви співати дуетом? Можливо, створити сінгл?
Так, плануємо.

Понравился ответ? Поделись:

Валера:
0
Кого считаете самым популярным украинским артистом на сегодняшний день?
Поль Манондіз: Це Ніна Митрофанівна :) І також «Океан Ельзи» – я бачив їх концерт в Парижі вони дуже популярні у всьому світі. Ніна Матвієнко: Я вважаю, що це той, кого ми любимо. Для мене кожен співак – це відкриття, я по-своєму кожного поважаю і слухаю, тому що вони всі цікаві та різні, як квіти на клумбі. Тому я не можу назвати любимого, бо я люблю їх всіх. На кожен настрій – є мій улюблений співак, я б образилась когось, якби вибрала одного.

Понравился ответ? Поделись:

Света:
0
Есть в списке ваших песен самая любимая? Как вы относитесь к артистам, которые поют песни, которые сами не писали?
Ніна Матвієнко: Так я також не сама писала, але коли пісня прекрасна, то ми забуваємо, хто її автор, ми знаємо лише виконавця. Саме пісня – це обличчя співака, дякуючи поету то композитору, це така родина, як батько і мати віддають дитині найкраще. Поль Манондіз: Найулюбленіша це мій сингл «В твоїх очах» – це музика, яку дійсно хочеться слухати.

Понравился ответ? Поделись:

Карина:
0
Верите в любовь с первого взгляда? Помните свой самый романтический вечер? Было ли такой, что во время Ваших выступлений кто-то кому-то делал предложение?
Поль Манондіз: Так. Я думаю, що єдина річ, яку людям потрібно робити, - це любити один одного. Так, я вірю в любов, як ніхто. Я не можу відповісти на це запитання, тому що кожен вечір у мене романтичний. Я можу лише поділитися одним моментом, який був у нас з Леною, тому що це був дуже надзвичайний момент. Вона хотіла поступити до школи у Франції, але для цього потрібно було дуже багато документів (але все одно вона туди поступила), вона була дуже сумна з цього приводу. У нас в Парижі є дуже особлива церква з особливою атмосферою, о 19 годині там кожен вечір грають класичну музику. Ми вирішили погуляти вулицями Парижу, купили пляшку вина – і після цієї атмосфери ми побігли до готелю, звідки мали дивовижний вид на весь Париж. Це один з багатьох прикладів романтичної ночі та вечора. Так, я бачив це в Парижі одного разу. Це була дійсно прекрасна історія. У мене є старий друг, він геній-віолончеліст, це Іврі Гітліс. На концерті було три тисячі людей, які змерзли, і він закликав бувших дівчину та парня знову об’єднатись та бути разом. Прямо зі сцени він запитав, чи вони впевнені, що хочу бути разом – і цей чоловік припав на коліно і запропонував дівчині стати його дружиною. Це був неймовірний момент. Ніна Матвієнко: Так, я також вірю. Пам’ятаю в 9-10 класі ми приїжджаємо з канікул і той хлопець, з яким ми гралися, запросив мене до танцю. Він взяв мене за руку, а я від хвилювання, навіть не чую, про що він питає, його погляд аж в середину проникав. І цей дотик до рук – це на все життя залишило таке враження. Я пам’ятаю свій вечір, це було 8 січня в Філармонії – я вперше співала для глядача. Мені здавалося, що я злечу зі сцени – настільки я була окрилена. Це був найперший такий вечір в житті, потім вони повторювались, але саме цього я ніколи не зможу забути. І другий випадок – коли я з органом співала духовні твори Лесі Дичко. Я не знала, що в органі є така сила – він витягнув з мене ті ноти, які я ніколи не співала. Так, було таке. У мене на концерті в 2014 році був один німець, це в той час, коли все закінчилось, закінчився Майдан, не відбувалось ніяких концертів, взагалі була така смута, горе було в Україні – і ми першими виступили в Консерваторії. І на цей концерт прийшов німець, який запропонував своїй дружині, щоб вона його не кидала, він просив у неї пробачення, він ще раз просив її руки, щоб ще раз одружитися і жити вже так, як вона хоче. Він після цього вивчив українську мову, я з ним ходила на репетиції. Спасибі, що Ви мені нагадали про цей випадок!

Понравился ответ? Поделись:

Вита:
0
Представте, что вы можете стать в этой жизни кем вам будет угодно, вот только не певцом. Какую профессию выберете?
Ніна Матвієнко: Мамою та бабусею. Не зміню я свою професію ні на яку. Якби я не співала, то навіщо тоді жити? Просто була б хорошою мамою та бабусею. Я працювала на крані, дуже любила на машині їздити, я всьому хотіла навчитись, але я завжди, коли добивалась цього, я становилась біля дзеркала та співала. Нічого це не перемогло – перемогла любов до пісні. Поль Манондіз:Я навіть ніколи не думав про інше. Напевно, я мав би ресторан з італійською кухнею.

Понравился ответ? Поделись:

Миша:
0
Поль Манондизе со скольки лет вы занимаетесь музыкой? Как вам Украина? Планируете тут основаться? Как вам представители украинской эстрады?
Поль Манондіз:Вже 31 рік я співаю. А якщо серйозно, то вже 15 років, з того часу, коли я пішов до Консерваторії. Я більш, ніж хтось інший вірю в Україну – я дуже вірю в вашу націю. Я кожному розказую, наскільки я люблю Україну. Дійсно, коли я їду до іншої країни, я відчуваю себе депресивно. У мене немає бажання повертатись або їхати кудись. Моя любов до України – це щось особливе, я люблю кожну частину України – від Львова до Харкова. В Україні ви маєте нову хвилю нових співаків, які мають дуже гарну енергію для української музики. Я не можу назвати когось одного – я поважаю всіх українських співаків. Я знаю, що це таке – бути співаком та робити пісні.

Понравился ответ? Поделись:

Комментарии

символов 999