Телеведущая Иванна Онуфрийчук в гостях у tochka.net

7

Популярная телеведущая программы "Без краватки" на канале НЛО ТВ ответит на все интересующие читателей: вопросы о своём шоу, о красоте и светской жизни.

 

Одна из самых стильных девушек страны не боится откровенно побеседовать на темы, которые интересуют ее поклонников.

 

Итак, 19 февраля в 15:00 в гостях у онлайн-ресурса tochka.net Иванна Онуфрийчук. Ждём ваших вопросов!

Ответы 42

София:
2
Иванна, вы очень красивая девушка. Вам поступают предложения сняться обнаженной для каких-либо журналов?
Привіт! Звичайно, і не тільки для журналів. Раніше мене запрошували зніматись за кордоном в різних еротичних відео та фільмах за дуже немаленькі гроші. Тому, звичайно, пропонують – і колись, і зараз, і для журналів, і для всього :)

Понравился ответ? Поделись:

Ира:
1
Вы комфортно себя чувствуете на светских тусовках? (Видела вас)
Ви знаєте, відчуваю себе, як вдома. Тому що навколо знайомі обличчя, багато друзів, людей, з якими я працюю в одній сфері, тому, звичайно, дуже комфортно, як у своїй тарільці.

Понравился ответ? Поделись:

Полина:
1
Иванна, привет! У меня к тебе несколько весёлых вопросов, сможешь на них ответить? Какой у тебя рост и размер ноги? У тебя маленькая ножка?
Зріст у мене – 174 см., і розмір ноги – 38. Можна сказати, що і не висока, і не низька, але з чоловіками з таким зростом не завжди щастить :)

Понравился ответ? Поделись:

Рома:
0
Ты бы хотела комментировать футбольные матчи?
До речі, мені пропонували перед «Євро», але тоді я була мала налякана дитина, абсолютно без досвіду. Зараз думаю, що так, це був би дуже цікавий для мене досвід. По-перше, це дуже весело, це дуже емоційно, що я люблю – думаю, так, я б хотіла спробувати.

Понравился ответ? Поделись:

Велла:
0
Якими мовами ти володієш ? ;)
Українська, російська, англійська – аж три мови :)

Понравился ответ? Поделись:

Влада:
0
Ким працює твоя мама та батько?
Мама та батько – юристи, вони вже на пенсії. Мій батько в минулому був міліціонером, потім він був Головою Сільради, а потім помічником депутата та юрконсультантом.

Понравился ответ? Поделись:

Лола:
0
Що за маленька дитина на твоїх фото?
Яка саме? :) Сама маленька – це мій племінник Мирослав. Моя старша сестра живе в Києві і я часто проводжу з ними час, тому він часто з’являється на моїх фото. У мене велика гарбузова сім’я, багато родичів, які завжди біля мене, я їх опікаю та допомагаю. Я просто дуже люблю дітей, знаю, що чужих дітей не буває, у мене вже немаленький досвід – я виняньчила свою молодшу сестру, свою племінницю, зараз няньчу племінника. Тому можу сказати, що я вже з досвідом готова до своїх.

Понравился ответ? Поделись:

SAVOR:
0
Хотіли б спробувати себе в ролі співачки?)
Так, хотіла б і давно про це думаю. У мене є талант, я співаю, але поки що я співаю лише в караоке, на родинному застіллі і у себе вдома в душі. Тому, є така маленька мрія, є такі думки і музична освіта для цього є і бездоганний слух, тому, можливо, в майбутньому спробую.

Понравился ответ? Поделись:

Велла:
0
Яку б країну ти брала б для життя якби зникла Україна? І чому ?
Складно сказати. Я не була в Штатах – але, можливо, це Штати. З тих країн, які я вже відвідала, напевно це була б Швейцарія. Тому що я дуже люблю природу, люблю порядок, рівень життя найвищий серед інших країн – напевно вибрала б цю країну.

Понравился ответ? Поделись:

Велла:
0
Як гадаєш , психологи допомагають людям? І чи зверталась ти коли небудь до них?
Гадаю, що психологи людям допомагають, але, на жаль, зараз складно знайти справжнього спеціаліста – зараз кожен другий вже психолог, їй 23 роки, а вона вже вчить тебе, як жити. Звичайно, психологи допомагають дуже часто і я не раз зверталась, у мене є свій особистий психолог, якого я відвідую дуже рідко, але мінімум раз на рік я туди ходжу, щоб вона допомогла мені розкласти все по поличкам в голові. Взагалі, в Європі та інших країнах вважається, що якщо у тебе немає свого психолога, то ти «ку-ку». А у нас в країні такий стереотип, що якщо ти ходиш до психолога, то все, у тебе, у тебе щось не так, ти з’їхав з глузду, у тебе великі проблеми. Ні, до психолога треба звертатись періодично, це дуже корисно, вони допомагають згадати про себе те, що ми самі знаємо. Потрібно не лише ходити, а ще і читати – чому я дуже люблю психологічну літературу, вона дуже корисна в побуті та стосунках. Це абсолютно нормальна практика, яку в нашій країні потрібно розвивати та ставити на новий рівень.

Понравился ответ? Поделись:

Сергій:
0
Чи вплинули зйомки в кліпі гурту СКАЙ на Вашу кар'єрну сходинку?
Я не можу сказати, що зйомки в кліпі якось прямо вплинули на мою кар’єру, але більше впізнавати мене люди почали. Я читала в коментарях, що було багато коментарів з приводу того, хто акторка в кліпі, - звичайно, почали більше писати, з’явилось більше фоловерів, але не скажу, що це щось змінило в моїй кар’єрі.

Понравился ответ? Поделись:

Рита:
0
скажите, благодаря чему вы добились успеха? Какие вообще качества нужны человеку, чтобы добиваться высокого успеха в делах?
В першу чергу, це чесність, це правильні думки, це завжди бути позитивним. Дуже багато залежить від наших думок, того, на що ми налаштовані, про що ми мріємо. Контролювати свої думки я вчилась дуже довго – свої мрії, цілі та наміри завжди потрібно мати в своїй голові. Ніколи нічого не боятися, не сумніватися у собі і, звичайно, це віра в себе – не тільки твоя віра в себе, а ще і віра оточуючих тебе близьких людей, це дуже сильна підтримка.

Понравился ответ? Поделись:

Иосиф:
0
Здравствуйте. Как вы считаете, какова цель земной жизни людей? Если ангел сообщит, что завтра будет конец света, вы будете готовы к нему? Вы хоть что-то сделали для Царства Небесного, находясь на земле? Что именно?
Напевно це запитання поставила якась дуже віруюча людина. Я думаю, що основне завдання людини на Землі – це знайти своє покликання, це залишити після себе слід, це зробити в світі щось таке, що допоможе покращити життя інших людей, комусь чимсь допомогти. Зробити максимально багато позитивних корисних справ для інших людей, бути корисним для інших і бути взірцем для інших. А щодо кінця Світу, я думаю, що ми ніколи не знаємо, що буде завтра, що буде через хвилину, а жити потрібно так, щоб завжди розуміти, що ти не будеш готуватись до того, що у тебе буде через рік, через п’ять років – ти повинен бути готовий до всього і, звичайно, за цей час потрібно встигнути багато чого зробити.

Понравился ответ? Поделись:

Олег:
0
Здравствуйте! А Вы помните, как заработали свои первые деньги?
Свої перші гроші я заробила, коли була студенткою, це був другий курс мого студентського життя – я пішла на курси масажистів (тому що сім’я моя була на дуже забезпечена і я розуміла, що мені потрібно заробляти самій і ще допомагати рідним), тому я закінчила курси масажиста і деякий час паралельно із навчанням працювала в масажному салоні. Ось так заробила свої перші гроші.

Понравился ответ? Поделись:

Лолита:
0
У вас такой положительный имидж )))) А темные стороны у вас есть? Может есть вредные привычки, от которых вы не можете избавиться?
Темні сторони? Я не знаю, чи можна назвати це темною стороною, але я дуже люблю поспати :) Останнім часом, особливо з роками, коли друзі на вихідні запрошують на якісь вечірки, я розумію, що в своєму ритмі життя я навпаки шукаю час на те, щоб відпочити та знайти час для себе. Я надаю перевагу сну, тому спати я люблю, я дуже пізно лягаю спати і для мене складно вставати дуже рано. Не знаю, чи можна це назвати мінусом, але сон – для мене все.

Понравился ответ? Поделись:

Жанна:
0
Откуда черпаете силы? Страдает ли от чрезмерной занятости личная жизнь?
Сили та натхнення черпаю від часу, який дарую сама собі. У мене обов’язково раз в тиждень, або два рази на місяць є дні, які я присвячую собі. Тобто я зранку встала і належу сама собі. Називається – день для себе, роби все, що ти хочеш: їдь до салону, на масаж, їдь за місто або подорожуй за країну. Тому що ніде, як в подорожах ми так себе не знаходимо, так не розуміємо та не відчуваємо – саме звідти я черпаю натхнення. Моє улюблене заняття – це подорожі, там я знаходжу себе і дуже багато ідей для нових проектів та всього іншого. Так, можу чесно сказати, що інколи особисте життя страждає, тому що я не завжди можу достатньо часу приділити близьким, не завжди можу бути з коханою людиною в якесь свято, коли в цей день є якісь зйомки або робота. Звичайно, заради улюбленої справи завжди потрібно чимось жертвувати.

Понравился ответ? Поделись:

Сергей:
0
На экране вы всегда такая спокойная, уверенная, рассудительная, умудренная опытом. Вы действительно такая или это ТВ-образ? Вы вообще нервничаете перед эфирами?
Насправді я людина дуже помірна, дуже спокійна, я не знаю, коли взагалі у мене в житті бувають істерики – мене важко до них довести. Навіть у самій незрозумілій ситуації, коли всі будуть рвати волосся у себе на голові, я буду зберігати спокій, помірно все зважувати та вирішувати. Тому, так, це не образ – я така. Звичайно, якщо це прямий ефір, я хвилююсь, якщо до мене приходить якийсь нестандартний гість, з яким я мало знайома – звичайно, я нервуюсь, тому що під кожну людину потрібно налаштуватись, налаштувати її до себе. Інколи я нервуюсь, думаю, це нормально для будь-якої людини.

Понравился ответ? Поделись:

Маргарита:
0
Привет! Вы очень мне нравитесь! Что вы можете посоветовать девушке, которая хочет в жизни добиться всего?
Віра в себе, невпинна робота (є така приказка: «Під лежачий камінь вода не тече»), постійно з ранку до ночі має бути робота над собою, над своїми вміннями, над своїм саморозвитком та талантами. Щодня про це думати, йти до своєї мети і не лінитися.

Понравился ответ? Поделись:

Татьяна:
0
Как вы воспринимаете негативные отзывы о себе, критику в свой адрес?
Все залежить від того, від кого йде ця критика. Якщо ця людина для мене важлива або являється для мене авторитетом (це може бути хтось зі старших, рідні та батьки) чи людина, з якої я беру приклад в житті та кар’єрі, то, звичайно, я завжди прислухаюся і спокійно відношусь до критики, тому що кожна людина допускає помилки в житті, в роботі, в усьому. І, звичайно, буває «желтизна» від незнайомих людей в коментарях в соцмережах, на яку я зовсім не звертаю увагу. Я цих людей блокую, тому що я знаю, що це звичайна заздрість і більше нічого.

Понравился ответ? Поделись:

Юрий:
0
Скажите Иванна, а есть ли что-то такое, что бы вы очень хотели сделать в жизни, но пока еще никак не получается?
Так, я багато чого хочу зробити. Наприклад, полетіти у космос :) Чи з’їздити експедицією до Антарктиди. Відкрити притулок для тварин. Тому так, є такі глобальні речі, які непросто реалізувати в житті, але вони є в голові, тому, я думаю, що в майбутньому у мене все вийде.

Понравился ответ? Поделись:

Алена:
0
Какие сюрпризы ждут нас в программе «Без краватки»? И откуда такой красивый украинский?
Дякую за запитання! Сюрпризи – це, звичайно, цікаві гості, про яких ми завчасно не розповідаємо. Тому що «Без краватки» - це абсолютно нова програма, яка почалась з старту лише минулого року в вересні і звичайно, що потрібен час, щоб стати на ноги, потрібна своя аудиторія, публіка, підтримка. В новому сезоні ми трошки змінимо формат – він буде більш скорегований, більш цікавіший. І, звичайно, гості – вони будуть ще крутіші, ще відоміші, ще позитивніші. А щодо української мови, я родом з Вінницької області, українська мова – це моя рідна мова. Вірніше моя рідна мова – це суржик, з якого мені довелось дуже довго переходити на чисту українську мову, навіть зараз у мене не завжди виходить. А російську мову я вивчала у школі, потім, коли стала студенткою, теж перейшла на російську з усіма друзями. Навіть, коли починаєш думати російською, це складно, але робота допомогла мені повернутись на свою рідну мову.

Понравился ответ? Поделись:

Ирина:
0
У вас очень смешные сторис. Вы человек с юмором и очень жизнерадостная. Удачи вам!
Дуже дякую! Я взагалі не уявляю свого життя без гумору, він у мене всюди. Я інколи, коли знаходжусь наодинці або подорожую, можу поржати сама над собою – це весело. Так, я дуже позитивна людина і весела.

Понравился ответ? Поделись:

Саня:
0
Расскажите о своих будущих планах? И кто учил вас позировать на красной дорожке, всегда отлично выглядите.
Мої плани на майбутнє – це нові проекти, це розвиток і збільшення аудиторії програми «Без краватки». В майбутньому я планую створити сім’ю, дітей – я вже давно цього хочу. І подорожі – для мене це все, тому в моїх планах об’їздити всю земну кулю. Дякую за запитання, Олександр! Напевно в цьому мені допомогла моя кар’єра моделі, тому що, ще коли я була студенткою, я закінчила модельну школу і працювала моделлю в Дніпропетровську. Тому фотосесії, червоні доріжки, фотосесії, зйомки – це моє рідне. Звичайно, ця кар’єра вже відходить у минуле, але вона дала мені багато досвіду.

Понравился ответ? Поделись:

Ашот:
0
Иванна, как вы считаете , существует ли дружба между мужчиной и женщиной ? И как вы относитесь к сексу по дружбе ?
Мені часто ставлять це запитання і я вірю в те, що ця дружба існує. Я всім намагаюсь довести, що вона є, тому що у мене є не один друг (чоловік або хлопець). Звичайно, якщо вони одружені або у них є дівчата, то тоді дружба складається більш зручніше. А коли хлопець одинокий і натякає тобі на дружбу, звичайно, що не завжди можна в це повірити. І лише з часом розумієш, у мене не раз таке було, що ти з людиною дружиш і через рік-два розумієш, що весь цей час він був в тебе закоханий. Тому все дуже індивідуально, але я вірю, що вона є. Чесно: ніяк не відношусь. Я не знаю, як потім можна з цією людиною дружити чи дивитись їй у вічі. Це вже зовсім не дружба, коли є секс між друзями, абсолютно ніяк не відношусь.

Понравился ответ? Поделись:

Весна:
0
Вы счастливы? Когда у вас наступают моменты, особого счастья?
Так, я вважаю себе щасливою людиною, незважаючи на те, що багато людей кажуть, що вони стануть щасливими, коли у них щось буде, чи буде половинка, чи з’явиться щось нове. Я вважаю, що ні – людина повинна вміти бути щасливою без всього цього, в першу чергу, бути щасливою сама. І, звичайно, особливі моменти щастя я відчуваю тоді, коли у мене все добре в житті, коли все добре у моїх близьких та радних, коли вони задоволені, здорові та щасливі. Напевно це залежить від благополуччя близьких людей.

Понравился ответ? Поделись:

Инна:
0
Вы очень семейный человек - это видно по сторис. Что для вас семья?
Якось так сталося в житті, що я дуже сильно прив’язана до своєї сім’ї, до своїх рідних. Це родинне дерево несе для мене якусь велику цінність, що я ще в далекому дитинстві зрозуміла, що для людини немає нічого важливішого, ніж рідні люди. Тому що друзі, знайомі, робота, обставини в житті – воно все з роками змінюється, приходить і зникає. А рідні і близькі завжди були і будуть поруч – нічого дорожчого в житті немає. Потрібно це цінувати. Багато людей дуже пізно це розуміють, тому, хто так не вважає, – задумайтеся.

Понравился ответ? Поделись:

Ольга:
0
Расскажите о том, как добиться своего, как вам удалось в короткий промежуток времени стать телеведущей?
Я не можу сказати, що за короткий термін часу мені це вдалося. Я витратила на це немало часу, я працювала над собою, я вчилася, незважаючи на те, що в минулому я державний службовець. Але, коли я пішла з державної служби, я пішла навчатись на курси телеведучих інформаційних програм, які продовжувались майже рік – це велика практика, було проведено багато роботи, багато різних інтерв’ю. Нам давали завдання зняти будь-яке інтерв’ю з будь-якою людиною – просто внизу з консьєржкою або з будь-якою людиною на вулиці, просто поставити їй 25 запитань. Тому я навчалась, я набиралася досвіду на каналах та різних виданнях, тому це було непросто, але я ще раз повторю – це невпинна робота над собою, лише так можна досягти успіху.

Понравился ответ? Поделись:

Ваня:
0
О каком госте на программе вы мечтаете?
Джастін Бібер – мрію, щоб він приїхав до мене на програму «Без краватки». І все, тоді я стану відомою на весь світ :) Це, звичайно, жарти, але, звичайно хочеться бачити дуже цікавих людей, максимально успішних, які можуть секретами свого успіху поділитися з вами, зі мною, з усією нашою країною. Про когось конкретного не можу сказати, але це завжди успішні гості.

Понравился ответ? Поделись:

Иван:
0
Иванна что для вас представляет женская красота ? В чем Ее изюминка ? Ведь не все блестит что красиво !)
Жіночка краса – це, в першу чергу, жіноча цілісність, наповненість жінки, жіночність. Завжди повинна бути внутрішня краса, тому що, на жаль, зовнішня краса зараз не несе майже ніякої цінності для людей. Всі шукають людину, з якою цікаво поговорити, яка впевнена в собі, яка знає, чого вона хоче від життя, до чого вона йде, що і навіщо вона робить в своєму житті. Тому краса для мене – це, в першу чергу, внутрішній світ, краса душі, краса твоїх вчинків, краса мислення і відношення до інших людей.

Понравился ответ? Поделись:

Саша Запорожец:
0
Привет, у тебя есть молодой человек? Если да, то как его зовут и кто он?
Звичайно, що у мене є стосунки, але я не бачу сенсу їх афішувати до тих пір, поки вони не стали офіційними або такими серйозними, якими вони мають бути. Тому, звичайно, стосунки у мене є – чоловік гарний, високий, тому все добре, дякую :)

Понравился ответ? Поделись:

Комментарии

символов 999