Украинский певец Александр Порядинский в гостях tochka.net

7

Александр Порядинский – молодой украинский певец, получивший известность благодаря победе в 4 сезоне шоу «Х-Фактор».

В 15 лет о парне узнала вся страна: музыкант пленил слушателей мощным вокалом, душевностью и верой в мечту. Сегодня Александру 20 лет, он успешно гастролирующий артист с несокрушимым желанием исполнять качественную музыку.

Он - исполнитель украинской и неаполитанской классики, каверов на мировые хиты – от Алессандро Сафина до «Il Volo», авторских треков, песен от известных украинских поэтов и композиторов. Совсем недавно Порядинский представил дебютный клип на композицию Андрея Француза - «Непокiрна», режиссером видео стал Олег Борщевский.

Узнать больше о новом украинском исполнителе ты сможешь на онлайн-конференции 04 апреля в 14:00.

Ответы 26

Алла:
0
Ти говориш, що ходив на кастинг Голосу країни. Чому не пройшов? Дуже шкода((
Мені здається, що я все-таки перехвилювався – я завжди дуже хвилююсь. Навіть зараз хвилювання мене переповнюють.

Понравился ответ? Поделись:

Петро:
0
Коли плануете приїхати в ВМЦ?
Петро, дякую, що написав! Це пишуть хлопці з чернігівського оркестру:) Ще на планую, але обов’язково буду.

Понравился ответ? Поделись:

Катя:
0
Часто ли вас узнают на улице и просят автографы?
Раніше – дуже часто. Але це було раніше, раніше навіть підходили та просили гроші, хтось говорив, що я класно співав, хтось розповідав, як мені потрібно потратити гроші, хтось говорив, як мені потрібно схуднути, яка дієта. Особливо бабусі в метро – я вам чесно кажу – це щось, розповідали про дієту Дюкана :) А зараз, коли схуднув, це різко змінилось – дехто може впізнати. Наприклад, продавець сказав, що у мене дуже знайоме обличчя і багато хто так говорить, що дуже знайоме обличчя і ми десь бачились – я завжди відповідаю, що бачились на пошті :) Зараз впізнають набагато менше і я себе відчуваю абсолютно спокійно.

Понравился ответ? Поделись:

Таня К.:
0
Розкажи, де ти зараз живеш, з ким і чи є у тебе стосунки?
Зараз, як і два останні роки, я живу в дорозі. Можу тиждень знаходитись в Харкові, тиждень в Чернігові, сьогодні в Києві, потім знову Харків, потім виступи, турне на декілька міст, тобто я постійно в дорозі. Але все-таки хочу, щоб більшу частину свого часу я проводив в Києві. До речі, я купив квартиру під Києвом на зароблені на «Х-Факторі» гроші – це питання теж дуже багато кого цікавить і я завжди відповідаю, що частина цих коштів пішла на квартиру. Ні, стосунків зараз немає.

Понравился ответ? Поделись:

Антон:
0
Привіт, вболівала за тебе на Факторі. Розкажи, чим ти займаєшся зараз і чи була у тебе зіркова хвороба?
Дякую! Зараз я професійно займаюсь кар’єрою співака плюс навчаюсь в Харківській державній академії культури – передаю вітання моїм вчителям, моєму викладачу з вокалу Людмилі Володимирівні! Навчаюсь на заочному і паралельно професійно займаюсь саме кар’єрою співака – це виступи, пишу пісні, буквально в лютому у мене був концерт з оркестром в Києві, зняли кліп на пісню «Непокірна», неділю-дві тому записали ще декілька пісень, які ви почуєте на радіо.

Понравился ответ? Поделись:

настя:
0
Как ты видешь свое будущее в шоу бизнесе?
Бачу себе серйозним гравцем в шоу-бізнесі.

Понравился ответ? Поделись:

Аннет:
0
Какие уроки ты вынес для себя после X-фактора?
Так, я знав, що «Х-Фактор» - це велика школа, тебе вчать, як стояти на сцені, куди потрібно дивитись, але повністю я не розумів глибину цих слів. А «Х-Фактор» - це набагато більше насправді, тебе навчають працювати, перш за все, працювати в команді. Ти бачиш, як це повинно бути правильно строїтись, які необхідні компоненти включає в себе якісний виступ. Це і є та школа, яку дав мені «Х-Фактор», в свої 15 років я отримав там багато знань.

Понравился ответ? Поделись:

Таня:
0
Александр, а у вас был момент, когда вам хотелось все бросить? Ведь путь к успеху певца очень не легкий. И если бы не вокал, чем бы ты занимался по жизни?
Ні, такого моменту, коли хотілось все кинути, - такого не було. З самого дитинства я займаюсь співом і для того, щоб займатись співом мені довелось прикласти багато зусиль, тому що майже ніхто не сприймав моє захоплення співом серйозно. Навіть моя мама, вона казала: «Сашко, не співай, тобі потрібно вчитись і т.д.» Тільки на третій концерт, коли я вже близько півроку займався співом, вона сказала, що я можу далі вільно займатись співом. Багато моїх родичів співають, але не професійно. Багато в кого є голос – у тітки і у мами є голос, а батько гарно читає вірші.

Понравился ответ? Поделись:

Жанна:
0
Твоя самая сильная характерная черта?
Почуття гумору.

Понравился ответ? Поделись:

София:
0
Скажи, кто поддерживает тебя в твоих вокальных начинаниях
На даний момент мене багато хто підтримує – мої батьки, моя сім’я, в мене є продюсер. Люди просто пишуть мені в Фейсбук та Інстаграм, люди, з якими я просто зустрічаюсь, цікавляться мною. Буває після виступів люди підходять, кажуть, щоб я займався, що вони хочуть побачити мене на великій сцені.

Понравился ответ? Поделись:

Юрий:
0
Привет! Когда ты решил занятся вокалом?
Співаю з самого дитинства, скільки себе пам’ятаю, весь час я ходжу і співаю по селу. Я ж сам з села, тому, наприклад, йдемо з братом косити бичкам – я йду та співаю, йдемо назад – я йду та співаю. Або просто десь гуляю та співаю. І скільки себе пам’ятаю, я співаю. Я займаюсь вокалом з 13 років.

Понравился ответ? Поделись:

Ольга:
0
Розкажи про свою сім"ю.
У мене четверо старших братів, я – наймолодшій в сім’ї, на даний момент мені 20 років, а моєму старшому брату – 30 років. Тобто у нас різниця рівно в 10 років і 1 день, тому що він 4 лютого народився, а я – 5 лютого. Мій старший брат Олексій за професією юрист, брат Володимир, якому 27 років, за професією бухгалтер. Брат Владислав за професією агроном, йому 26 років і брат Петро – на три роки старший за мене, він допомагає батькам плюс працює водієм. Мати та батько зараз пенсіонери.

Понравился ответ? Поделись:

ДЕН:
0
ЖИВОТНЫЕ ЕСТЬ В ДОМЕ !!!!!!
Відповідь проста – нема. Хоча я їх дуже-дуже хочу, але я постійно в дорозі. Раніше мені дуже подобались лише собаки, а зараз, чесно скажу, подобаються і коти.

Понравился ответ? Поделись:

Галина:
0
Я очень хочу на Ваш концерт! Живу в Черниговской области. Когда Вы будете у нас с гастролями и где?
Буквально 9 березня я був в Чернігові, в міському будинку культури була велика програма з оркестром. Будь ласка, слідкуйте за інформацією, якщо хочете потрапити на концерт – вся найновіша інформація є на сайті і в соціальних мережах.

Понравился ответ? Поделись:

Любовь:
0
Александр, ваше сердце свободно?
Думаю, що так.

Понравился ответ? Поделись:

Галина:
0
Тебе всего 20 лет, а ты такой серьезный. Это игра на публику или ты на самом деле такой?
Я серйозний і йду до того, щоб бути абсолютно правильним. Мені дуже подобається, наприклад, стиль і поведінка стриманих, ввічливих та культурних людей – я хочу бути саме таким.

Понравился ответ? Поделись:

Кариша:
0
Саша, вы работаете с продюсером? Кто вам помогает продвигаться?
Так, я працюю з продюсером і він мені допомагає рухатись вперед. Ми з ним познайомились у мене на концерті.

Понравился ответ? Поделись:

Танцор:
0
Можно сняться в твоем следующем клипе??
Якщо буде така необхідність, до я дам об’яву в групі в соцмережах – будь ласка, звертайтесь.

Понравился ответ? Поделись:

Никто:
0
Есть ли поступки, о которых вы сожалеете??
Так, їх дуже багато і всі вони у мене в голові. Навіть малесенькі нюанси, коли я десь не те слово сказав – це все в голові, я пам’ятаю всі нюанси. Під час концертів постійно відбуваються якісь конфузи. Згадую, колись співав на концерті – співаю, тягну якусь високу ноту і тут, бах, лампочки взриваються. Разів п’ять було, що музика вимикалась. Зал дуже реагує, коли музика вимикається, а у мене дуже сильний голос - я продовжую співати навіть без музики і глядачам це завжди подобається, коли музики нема, мікрофона нема, а я продовжую співати.

Понравился ответ? Поделись:

Я:
0
Расскажите о своем идеальном дне - как бы вы его провели???
Не знаю відповіді на це питання. Кожен день по-своєму гарний, сьогодні ти робиш одне і від цього отримуєш задоволення, наприклад, поїхав на студію та підготувався. Або просто відпочив, або поїхав за покупками і думаєш. Немає такого поняття «ідеальний день», ти або отримуєш задоволення від того, чим займаєшся, або не отримуєш.

Понравился ответ? Поделись:

Марина:
0
Мне нравится ваша песня "Непокірна". Кто ее написал? Как родился трек???
Дякую Вам, мені дуже приємно! Пісню написав композитор, письменник та продюсер Андрій Француз – ось таки класний дядько написав цю пісню. Ми з ним познайомились і буквально десь через тиждень, він подзвонив мені і сказав, що надішле мені на почту пісню, щоб я її послухав. І буквально відразу ми записали демку і саму пісню – дуже швидко все було, не було і сумнівів щодо того, що пісня вийде гарною. Мені теж вона дуже подобається, чесно скажу, хоча і не я її написав. Коли я був молодший, ходив до школи, у мене виходило писати пісні, а зараз – це не дуже у мене виходить. Музику можу написати, а текст написати складно. Мене ніч надихає – я дуже люблю ніч, це моє, завжди вона мене манить, розкиває в мені якісь думки і мене розкриває.

Понравился ответ? Поделись:

Оленька:
0
Не хотелось вам петь более попсовые песни, чтоб не классику, а что-то молодежное?
Так у мене є пісні більш попсові. Недавно вже третій раз записали пісню «Люблю тебе» і вона стала зовсім попсова. Так що слухайте, скоро буде!

Понравился ответ? Поделись:

Эля:
0
Как вам удалось так сильно похудеть? расскажите секрет - я не могу скинуть вес
Як на мене, то насправді все просто: коли та остаточно приймаєш рішення, що ти займаєшся саме схудненням, що тобі потрібно це все, то скидати вагу абсолютно просто. Приймаєш рішення, правильне харчування – краще піти до лікаря-ендокринолога, який розпише правильну дієту, і в спортзал до тренера. Моя порада, такий малесенький секрет, який у мене є (але, я думаю, що кваліфікований тренер в спортзалі Вам це теж скаже) – прогулянки на свіжому повітрі натощак, 45 хвилин з самого ранку, це дуже корисно і допомагає схуднути. Але обов’язковим є правильне харчування – без правильного харчування нічого не буде.

Понравился ответ? Поделись:

Катя:
0
Какая ваша любимая песня в репертуаре - можете напеть ее?
У мене зараз така концертна програма, що кожну пісню я дуже люблю – я можу все заспівати :) Дуже подобається «Непокірна» і «L'amore Si Muove».

Понравился ответ? Поделись:

Костя:
0
Александр, есть ли у вас кумиры - кто вдохновляет?
Не роби собі кумира, а подобається багато хто. На кого я рівняюсь, беру приклад, хотів би бути більш схожим – це «Il Divo», «Il Volo», Алессандро Сафіно та Андреа Бочеллі.

Понравился ответ? Поделись:

Света:
0
Тебе было всего 15 лет, когда ты победил - нестрашно было проснуться знаменитым? Что ты первым делом сделал в новом статусе?
Чесно скажу, що взагалі тоді не розумів, що це таке. В один прекрасний момент я вже був на «Х-Факторі», у нас була підготовка до прямих ефірів і ми поїхали в костюмерну, здається. Ми з Данилом просто гуляли по вулиці, коли до мене підійшов чоловік і сказав: «О, Сашко Порядинський?», я відповів, що так, це я. Мені було дуже приємно, але я не знав, як реагувати на це все, завжди було ніяково, тому що люди абсолютно різні і кожен хоче висловити свою думку з приводу того, чим тобі потрібно займатись, з приводу твого виступу та іншого, тому у мене було завжди таке ніяковіння.

Понравился ответ? Поделись:

Комментарии

символов 999

Новости партнёров

Новости партнёров

Loading...
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more