Украинский певец Александр Порядинский в гостях tochka.net

7

Александр Порядинский – молодой украинский певец, получивший известность благодаря победе в 4 сезоне шоу «Х-Фактор».

В 15 лет о парне узнала вся страна: музыкант пленил слушателей мощным вокалом, душевностью и верой в мечту. Сегодня Александру 20 лет, он успешно гастролирующий артист с несокрушимым желанием исполнять качественную музыку.

Он - исполнитель украинской и неаполитанской классики, каверов на мировые хиты – от Алессандро Сафина до «Il Volo», авторских треков, песен от известных украинских поэтов и композиторов. Совсем недавно Порядинский представил дебютный клип на композицию Андрея Француза - «Непокiрна», режиссером видео стал Олег Борщевский.

Узнать больше о новом украинском исполнителе ты сможешь на онлайн-конференции 04 апреля в 14:00.

Ответы 26

Алла:
0
Ти говориш, що ходив на кастинг Голосу країни. Чому не пройшов? Дуже шкода((
Мені здається, що я все-таки перехвилювався – я завжди дуже хвилююсь. Навіть зараз хвилювання мене переповнюють.

Понравился ответ? Поделись:

Петро:
0
Коли плануете приїхати в ВМЦ?
Петро, дякую, що написав! Це пишуть хлопці з чернігівського оркестру:) Ще на планую, але обов’язково буду.

Понравился ответ? Поделись:

Катя:
0
Часто ли вас узнают на улице и просят автографы?
Раніше – дуже часто. Але це було раніше, раніше навіть підходили та просили гроші, хтось говорив, що я класно співав, хтось розповідав, як мені потрібно потратити гроші, хтось говорив, як мені потрібно схуднути, яка дієта. Особливо бабусі в метро – я вам чесно кажу – це щось, розповідали про дієту Дюкана :) А зараз, коли схуднув, це різко змінилось – дехто може впізнати. Наприклад, продавець сказав, що у мене дуже знайоме обличчя і багато хто так говорить, що дуже знайоме обличчя і ми десь бачились – я завжди відповідаю, що бачились на пошті :) Зараз впізнають набагато менше і я себе відчуваю абсолютно спокійно.

Понравился ответ? Поделись:

Таня К.:
0
Розкажи, де ти зараз живеш, з ким і чи є у тебе стосунки?
Зараз, як і два останні роки, я живу в дорозі. Можу тиждень знаходитись в Харкові, тиждень в Чернігові, сьогодні в Києві, потім знову Харків, потім виступи, турне на декілька міст, тобто я постійно в дорозі. Але все-таки хочу, щоб більшу частину свого часу я проводив в Києві. До речі, я купив квартиру під Києвом на зароблені на «Х-Факторі» гроші – це питання теж дуже багато кого цікавить і я завжди відповідаю, що частина цих коштів пішла на квартиру. Ні, стосунків зараз немає.

Понравился ответ? Поделись:

Антон:
0
Привіт, вболівала за тебе на Факторі. Розкажи, чим ти займаєшся зараз і чи була у тебе зіркова хвороба?
Дякую! Зараз я професійно займаюсь кар’єрою співака плюс навчаюсь в Харківській державній академії культури – передаю вітання моїм вчителям, моєму викладачу з вокалу Людмилі Володимирівні! Навчаюсь на заочному і паралельно професійно займаюсь саме кар’єрою співака – це виступи, пишу пісні, буквально в лютому у мене був концерт з оркестром в Києві, зняли кліп на пісню «Непокірна», неділю-дві тому записали ще декілька пісень, які ви почуєте на радіо.

Понравился ответ? Поделись:

настя:
0
Как ты видешь свое будущее в шоу бизнесе?
Бачу себе серйозним гравцем в шоу-бізнесі.

Понравился ответ? Поделись:

Аннет:
0
Какие уроки ты вынес для себя после X-фактора?
Так, я знав, що «Х-Фактор» - це велика школа, тебе вчать, як стояти на сцені, куди потрібно дивитись, але повністю я не розумів глибину цих слів. А «Х-Фактор» - це набагато більше насправді, тебе навчають працювати, перш за все, працювати в команді. Ти бачиш, як це повинно бути правильно строїтись, які необхідні компоненти включає в себе якісний виступ. Це і є та школа, яку дав мені «Х-Фактор», в свої 15 років я отримав там багато знань.

Понравился ответ? Поделись:

Таня:
0
Александр, а у вас был момент, когда вам хотелось все бросить? Ведь путь к успеху певца очень не легкий. И если бы не вокал, чем бы ты занимался по жизни?
Ні, такого моменту, коли хотілось все кинути, - такого не було. З самого дитинства я займаюсь співом і для того, щоб займатись співом мені довелось прикласти багато зусиль, тому що майже ніхто не сприймав моє захоплення співом серйозно. Навіть моя мама, вона казала: «Сашко, не співай, тобі потрібно вчитись і т.д.» Тільки на третій концерт, коли я вже близько півроку займався співом, вона сказала, що я можу далі вільно займатись співом. Багато моїх родичів співають, але не професійно. Багато в кого є голос – у тітки і у мами є голос, а батько гарно читає вірші.

Понравился ответ? Поделись:

Жанна:
0
Твоя самая сильная характерная черта?
Почуття гумору.

Понравился ответ? Поделись:

София:
0
Скажи, кто поддерживает тебя в твоих вокальных начинаниях
На даний момент мене багато хто підтримує – мої батьки, моя сім’я, в мене є продюсер. Люди просто пишуть мені в Фейсбук та Інстаграм, люди, з якими я просто зустрічаюсь, цікавляться мною. Буває після виступів люди підходять, кажуть, щоб я займався, що вони хочуть побачити мене на великій сцені.

Понравился ответ? Поделись:

Юрий:
0
Привет! Когда ты решил занятся вокалом?
Співаю з самого дитинства, скільки себе пам’ятаю, весь час я ходжу і співаю по селу. Я ж сам з села, тому, наприклад, йдемо з братом косити бичкам – я йду та співаю, йдемо назад – я йду та співаю. Або просто десь гуляю та співаю. І скільки себе пам’ятаю, я співаю. Я займаюсь вокалом з 13 років.

Понравился ответ? Поделись:

Ольга:
0
Розкажи про свою сім"ю.
У мене четверо старших братів, я – наймолодшій в сім’ї, на даний момент мені 20 років, а моєму старшому брату – 30 років. Тобто у нас різниця рівно в 10 років і 1 день, тому що він 4 лютого народився, а я – 5 лютого. Мій старший брат Олексій за професією юрист, брат Володимир, якому 27 років, за професією бухгалтер. Брат Владислав за професією агроном, йому 26 років і брат Петро – на три роки старший за мене, він допомагає батькам плюс працює водієм. Мати та батько зараз пенсіонери.

Понравился ответ? Поделись:

ДЕН:
0
ЖИВОТНЫЕ ЕСТЬ В ДОМЕ !!!!!!
Відповідь проста – нема. Хоча я їх дуже-дуже хочу, але я постійно в дорозі. Раніше мені дуже подобались лише собаки, а зараз, чесно скажу, подобаються і коти.

Понравился ответ? Поделись:

Галина:
0
Я очень хочу на Ваш концерт! Живу в Черниговской области. Когда Вы будете у нас с гастролями и где?
Буквально 9 березня я був в Чернігові, в міському будинку культури була велика програма з оркестром. Будь ласка, слідкуйте за інформацією, якщо хочете потрапити на концерт – вся найновіша інформація є на сайті і в соціальних мережах.

Понравился ответ? Поделись:

Любовь:
0
Александр, ваше сердце свободно?
Думаю, що так.

Понравился ответ? Поделись:

Галина:
0
Тебе всего 20 лет, а ты такой серьезный. Это игра на публику или ты на самом деле такой?
Я серйозний і йду до того, щоб бути абсолютно правильним. Мені дуже подобається, наприклад, стиль і поведінка стриманих, ввічливих та культурних людей – я хочу бути саме таким.

Понравился ответ? Поделись:

Кариша:
0
Саша, вы работаете с продюсером? Кто вам помогает продвигаться?
Так, я працюю з продюсером і він мені допомагає рухатись вперед. Ми з ним познайомились у мене на концерті.

Понравился ответ? Поделись:

Танцор:
0
Можно сняться в твоем следующем клипе??
Якщо буде така необхідність, до я дам об’яву в групі в соцмережах – будь ласка, звертайтесь.

Понравился ответ? Поделись:

Никто:
0
Есть ли поступки, о которых вы сожалеете??
Так, їх дуже багато і всі вони у мене в голові. Навіть малесенькі нюанси, коли я десь не те слово сказав – це все в голові, я пам’ятаю всі нюанси. Під час концертів постійно відбуваються якісь конфузи. Згадую, колись співав на концерті – співаю, тягну якусь високу ноту і тут, бах, лампочки взриваються. Разів п’ять було, що музика вимикалась. Зал дуже реагує, коли музика вимикається, а у мене дуже сильний голос - я продовжую співати навіть без музики і глядачам це завжди подобається, коли музики нема, мікрофона нема, а я продовжую співати.

Понравился ответ? Поделись:

Я:
0
Расскажите о своем идеальном дне - как бы вы его провели???
Не знаю відповіді на це питання. Кожен день по-своєму гарний, сьогодні ти робиш одне і від цього отримуєш задоволення, наприклад, поїхав на студію та підготувався. Або просто відпочив, або поїхав за покупками і думаєш. Немає такого поняття «ідеальний день», ти або отримуєш задоволення від того, чим займаєшся, або не отримуєш.

Понравился ответ? Поделись:

Марина:
0
Мне нравится ваша песня "Непокірна". Кто ее написал? Как родился трек???
Дякую Вам, мені дуже приємно! Пісню написав композитор, письменник та продюсер Андрій Француз – ось таки класний дядько написав цю пісню. Ми з ним познайомились і буквально десь через тиждень, він подзвонив мені і сказав, що надішле мені на почту пісню, щоб я її послухав. І буквально відразу ми записали демку і саму пісню – дуже швидко все було, не було і сумнівів щодо того, що пісня вийде гарною. Мені теж вона дуже подобається, чесно скажу, хоча і не я її написав. Коли я був молодший, ходив до школи, у мене виходило писати пісні, а зараз – це не дуже у мене виходить. Музику можу написати, а текст написати складно. Мене ніч надихає – я дуже люблю ніч, це моє, завжди вона мене манить, розкиває в мені якісь думки і мене розкриває.

Понравился ответ? Поделись:

Оленька:
0
Не хотелось вам петь более попсовые песни, чтоб не классику, а что-то молодежное?
Так у мене є пісні більш попсові. Недавно вже третій раз записали пісню «Люблю тебе» і вона стала зовсім попсова. Так що слухайте, скоро буде!

Понравился ответ? Поделись:

Эля:
0
Как вам удалось так сильно похудеть? расскажите секрет - я не могу скинуть вес
Як на мене, то насправді все просто: коли та остаточно приймаєш рішення, що ти займаєшся саме схудненням, що тобі потрібно це все, то скидати вагу абсолютно просто. Приймаєш рішення, правильне харчування – краще піти до лікаря-ендокринолога, який розпише правильну дієту, і в спортзал до тренера. Моя порада, такий малесенький секрет, який у мене є (але, я думаю, що кваліфікований тренер в спортзалі Вам це теж скаже) – прогулянки на свіжому повітрі натощак, 45 хвилин з самого ранку, це дуже корисно і допомагає схуднути. Але обов’язковим є правильне харчування – без правильного харчування нічого не буде.

Понравился ответ? Поделись:

Катя:
0
Какая ваша любимая песня в репертуаре - можете напеть ее?
У мене зараз така концертна програма, що кожну пісню я дуже люблю – я можу все заспівати :) Дуже подобається «Непокірна» і «L'amore Si Muove».

Понравился ответ? Поделись:

Костя:
0
Александр, есть ли у вас кумиры - кто вдохновляет?
Не роби собі кумира, а подобається багато хто. На кого я рівняюсь, беру приклад, хотів би бути більш схожим – це «Il Divo», «Il Volo», Алессандро Сафіно та Андреа Бочеллі.

Понравился ответ? Поделись:

Света:
0
Тебе было всего 15 лет, когда ты победил - нестрашно было проснуться знаменитым? Что ты первым делом сделал в новом статусе?
Чесно скажу, що взагалі тоді не розумів, що це таке. В один прекрасний момент я вже був на «Х-Факторі», у нас була підготовка до прямих ефірів і ми поїхали в костюмерну, здається. Ми з Данилом просто гуляли по вулиці, коли до мене підійшов чоловік і сказав: «О, Сашко Порядинський?», я відповів, що так, це я. Мені було дуже приємно, але я не знав, як реагувати на це все, завжди було ніяково, тому що люди абсолютно різні і кожен хоче висловити свою думку з приводу того, чим тобі потрібно займатись, з приводу твого виступу та іншого, тому у мене було завжди таке ніяковіння.

Понравился ответ? Поделись:

Комментарии

символов 999