Богдан Юсипчук в гостях tochka.net

Богдан Юсипчук – актер театра и кино, украинский секс-символ и самый красивый мужчина по версии Mister Sea World 2018 совсем скоро придет в гости к tochka.net.

 

Этой осенью Богдан Юсипчук стал настоящим телеоткрытием, ведь количество проектов с его участием постоянно растет. Очень скоро на телеканале 2+2 стартует премьера сериала "Ментовские войны. Харьков", где он исполнит роль привлекательного и ироничного оперативника, который может не только завоевать сердце девушки, но и победить самого изощрённого преступника.

 

В гостях tochka.net Богдан Юсипчук расскажет много интересного об участии в многочисленных проектах. А также поделится некоторыми подробностями своей жизни вне экрана.

Ответы 26

Антоніна:
4
Доброго дня, Богдане! Маю до вас наступне запитання... Після перемоги у конкурсі, чи змінилось ваше самосприйняття? Чи стали ви почувати себе ще більш «красивим», «привабливим», чи можливо цей конкурс підняв вашу самооцінку? Як можете охарактеризувати вплив цієї перемоги на вашу впевненість у собі?
Я якось весь час був однаково впевнений і однаково невпевнений в собі. Насправді в душі я дуже сором’язливий, пам’ятаю, як в школі в класі 5, мене хлопці тягнули за руки-за ноги до дівчинки, старшої на клас, щоб я просто сказав їй «Привіт». Я настільки був сором’язливий, що не міг просто сказати «Привіт», цю дівчинку звати Оля, зараз в неї вже сім’я, діти, ми інколи зустрічаємося і згадуємо, як це було – звичайно, це було дуже смішно. Це Рачок в мені прокидався, поки я не зрозумів, як з цим боротися. Впевненість у мене розвивається якимось вчинками, які я роблю в житті, але ще більше я черпаю з книг, які читаю, тому що все вже написано до нас. Якщо хтось думає, що придумає щось нове – нефіга. Ми можемо лише інтерпретувати або модернізувати щось старе, нічого нового ми вже не придумаємо. Чи підняв конкурс самооцінку? Скоріше так, ніж ні. Але лозунг всіх конкурсів краси – це краса заради чогось. Я поїхав туди не для того, щоб підняти свою самооцінку, а для того, щоб почули про мене за кордоном. Про мене, про Україну, тому що, на жаль, про Україну знають здебільшого з негативної сторони і нам треба прославляти її всюди – в шахах, в математиці, в спорті, в музиці. Я радий, що все ж таки зміг щось зробити для своєї країни, щоб про неї почули за кордоном, це дуже круто. Чи почав я почувати себе більш привабливим? Та ні, мені необов’язково знати, що 10 чи 100 людей про мене сказали, що я привабливий. Я знаю собі ціну і я знаю, що це не найкраща моя риса. Наприклад, я не вважаю себе привабливим. Я вважаю себе харизматичним, але не красивим. Можливо, привабливим, але не красивим. Тому що красивою може бути дівчина, а хлопець може бути харизматичним, симпатичним, але саме головне – він повинен бути сильним внутрішньо та зовнішньо. Тому що, якщо хлопець просто красивий і дівчина красива, то дівчині біля нього стане нецікаво, В ньому повинна бути внутрішня сила, зовнішня сила, він повинен мати мету, він повинен заробляти гроші. Вже не 16-18 років, у людини, якій вже, як мені, за 30, повинні бути абсолютно інші пріоритети і цінності. Тому, звичайно, це дуже важливо для дівчини і хлопця, але далеко не на першому місці, особливо для хлопця.

Понравился ответ? Поделись:

Лена:
3
Богдан, 1. почему вы всегда играете красавцев???? Не надоело? 2. вы актер, ведущий или судья??????
Доброго дня! Це ж моя професія, я ніколи в житті не зіграю якийсь інший типаж. Можливо і зіграю, але глядач мені не повірить, тому що це мені непритаманне. Я вважаю, що кожен має знаходитись в своєму амплуа і грати те, що йому притаманно. Якщо потрібен якийсь типаж, то його обирають з декількох чоловіків, яких обирають не тільки по зовнішності, а і по якихось внутрішніх відчуттях, по харизмі і по акторській грі, що саме головне. Якщо я підхожу, звичайно, я граю цю роль, але, як актору, звісно, мені хочеться більше барв привнести до свого персонажу, тому, граючи, як кажуть, красунчиків, хочеться чимось відрізнитись. Звичайно, хочеться більше ролей, які можуть розкрити мене як актора з іншої сторони. В тих самих «Ментовских войнах» дуже непритаманна для мене роль, не скажу, що довго в неї входив, але швидко у мене це теж не вийшло. Мені здається, я з нею впорався, але про це вже судити глядачам. Побачимо. Я актор, у колишньому спортсмен, тому що я маю КМС з греко-римської боротьби. Я художник, тому що закінчив художнє училище, я вмію малювати і мої батьки художники. А ведучий? Та ні, здається, я ніколи нічого не вів, я був лише суддею проекту «Модель XL».

Понравился ответ? Поделись:

Настя:
2
Было ли такое, что сердце девушке разбивал ты и такие, когда девушка разбивала тебе сердце?
Звичайно, було. І були такі дівчата, що мені розбивали серце. Просто справа в тому, що я дуже сильно не люблю красти у людей час і не люблю, коли у мене крадуть час, тому, якщо я бачу, що нам з цією дівчиною не по дорозі, я буду берегти, в першу чергу, її час, тому що поважаю всіх людей, і потім уже свій. Звичайно, я роблю помилки, звичайно, я жива людина, це мій досвід. Так, розбивав, але, якщо я розумію, що з людиною мені не по дорозі, краще я зроблю це раніше, ніж пізніше. Звичайно, і мені розбивали, просто з віком я став більш товстошкірим і сприймаю це по-іншому і знаю, як лікуватись від цього. Я можу лікуватись або в спортзалі, або роботою і якісь короткочасні штуки, просто зустрітись з друзями, які завжди скажуть, що ти самий крутий чувак і у тебе все класно, я розумію, що це, щоб мене підтримати і потім все одно йду до спортзалу або працювати.

Понравился ответ? Поделись:

Лиза:
1
Завтрак или Сон? Девушка или Работа? Актер или Модель?
Сон. Работа. Актер.

Понравился ответ? Поделись:

Оксана:
1
Здравствуйте, вчера смотрели "Все буде добре" там, где вы выбирали себе девушку. Моя мама сразу сказала, кого выберут и сказала, что вы очень гармоничная пара. Скажите, как ваши дела в реальной жизни? Вместе ли вы?
Ні, ми не разом, я буду відвертим. Передача знімалась ще влітку і на той момент після того, як я виграв всесвітній конкурс, у мене дуже активно почались зйомки в «Ментовских войнах», в «Модель XL» і в ряді інших проектів, кожні вихідні у мене зайняті інтерв’ю і т.д., наступний вихідний у мене аж в жовтні, можливо, я ще поїду за кордон на кінотиждень. До речі, я зараз розігрую квиточкі на кінотиждень в Польщі – можете подивитись в Інстаграм. Тому я відразу ще тоді сказав, що часу насправді у мене немає, якщо складеться потім, то складеться, але, принаймні, ми після того не зустрічались.

Понравился ответ? Поделись:

Анастасия:
1
Вы импульсивный человек?Из за чего можете всбеситься?
Я насправді дуже інтенсивна людина. Мало того, я Рак по гороскопу, а якщо у них щось не по-їхньому, то вони відразу назад-назад-назад – і в мене це є, я дуже довго з цим боровся, дуже багато читав про різних людей і дізнався, що Юлій Цезар теж був Рак. Я подумав, як він зміг утримати імперію і завоювати стільки земель і потім дізнався його фразу: «Великие дела нужно совершать, а не обдумывать их постоянно». Я це зрозумів і коли мені страшно, я не думаю, а відразу дію, роблю – це дуже сильно мені в житті допомагає. Можна сказати, що я себе переробив, навіть, якщо в Мені Рачок просинається, я кажу: «Не зараз», я знаю, що робити, все одно я зроблю по-своєму і все буде класно. Так, я імпульсивний, але я навчився цим керувати. Вивести з себе мене може відверта брехня, обман, коли люди намагаються тебе кинути. На жаль, у нас в країні всі одразу хочуть хапанути – гроші, славу, хайп, неважливо що – люди не думають на довготривалу перспективу, вони живуть зараз. Ніхто не хоче розподілити свій час, свої можливості і зробити собі величезний кар’єрний ріст. Ні, потрібно зараз схопити і побігти, але так не буває. Один з небагатьох людей, з ким я дійсно буду грати «вдолгую», це мій продюсер, тому що він завжди говорить чітко, рівно, коротко, ясно, без зайвої лірики. Мені з ним дуже приємно працювати, він не гладить мене по голові, ні каже, що я класний або фіговий, він просто взяв і чітко поділився, це дуже круто.

Понравился ответ? Поделись:

Евгения:
0
Богдан, вам правда нравятся пышные девушки? вы так классно реагируете на девочек в проекте Модель XL
Якщо Ви повірили в цю реакцію, значить це було дійсно правдиво і йшло від душі. Перш за все, мені подобається, щоб дівчина була індивідуальністю, пишечка вона чи не пишечка – це, звичайно, важливо, але не настільки важливо, як те, що ми побачимо далі. Ми побачимо, як ці дівчата перетворюються. Коли дівчина йде по подіуму, ми оцінюємо її по зовнішності, коли вона розкриває рот – ми розуміємо, що у неї в голові, як вона мислить, коли проходить час – ми бачимо її сутність. Насправді людина не змінюється, просто пройшов перший ефект, коли їй хотілось сподобатись – їй вже набридло грати і вона розкрилась такою, яка вона є. Ми бачили дівчаток такими, які вони є, як вони знищують конкуренток, як вони йдуть до мети – це надзвичайно цікаво. До речі, я всім раджу подивитись це шоу, це буде крутіше за перший сезон, будуть випробування вогнем, водою, висотою, буде надзвичайно круто! І скажу, що моє перше кохання, яке тривало п’ять років – вона була далеко не худою дівчинкою. Не суперповненькою, але далеко не худою. Я бачив в ній абсолютно інші позитивні риси, які перекривали те, що у неї не ідеальна фігура – для мене важлива особистість. Зовнішність не на останньому місці, але і не на першому. Тому, що якщо дівчина буде виключно красивою, але не буде про що з нею, як кажуть, «переспати», то ці стосунки довго не протягнуть. І величезне дякую всім суддям, які мене підтримали в проекті, це було надзвичайно круто! У нас чудова, дуже крута команда, тому обов’язково дивіться «Модель XL!»

Понравился ответ? Поделись:

Татьяна:
0
Ты готов к детям? Как тносишься к суррогатному материнству и усыновлению? Смог бы решиться на усыновление?
Класне запитання, дуже круте, мені ще такого не задавали. Внутрішньо – так, готовий, фізично – ще ні, серце каже, що я вже готовий, батьки вже про це натякають, але я відчуваю, що мені ще треба працювати над собою, працювати над своїм майбутнім, тому що в мене тільки-тільки почалось те, до чого я йшов довгі роки. Я знаю, що це може впливати на мою кар’єру, я не хочу потім звинувачувати в цьому дружину або батьків, я хочу знати, що я зробив все, а потім я зроблю те, що повинен, будуть діти і таке інше. Я не буду казати про класичну схему машина-квартира, у мене трошки інші цілі і я знаю, що скоро це станеться і все буде супер, я буду готовим. Мені здається, якщо ти покохаєш людину, то це все буде до лампочки, якщо ті дійсно покохаєш людину, то тобі буде все одно, чи є в неї син, чи нема у неї сина. Все залежить від людей і почуттів, які вони відчувають один до одного. Якщо я покохаю людину, думаю, що зможу.

Понравился ответ? Поделись:

Лера:
0
Как часто ты слышишь комплементы в свой адрес? Ты смущаешься из-за них или считаешь, что так и должно быть?) У тебя красивая улыбка)
Дякую велике за комплімент! Звичайно так, особливо, коли дівчата роблять компліменти. Я просто спеціаліст по невмінню говорити компліменти, тости і т. д, принаймні, коли мені про це говорять. А коли я розмовляю з людиною і відчуваю, що зробив комплімент, це дійсно має йти від душі, тоді він щирий і дійсно класний. Звичайно, соромлюся, коли роблять компліменти. А чую доволі часто, я вважаю, що не повинно так бути, принаймні, в чоловічу сторону – все ж таки чоловік повинен робити компліменти жінкам. Але, звичайно, це приємно :)

Понравился ответ? Поделись:

Валентин:
0
А ты заканчивал какое-то театральное? Как тебя занесло в актерство? Были ли моменты, когда хотелось все бросить?

Понравился ответ? Поделись:

Лена:
0
Кого бы ты хотел сыграть? Есть у тебя какая-то роль - мечта? Каки е образы тебе больше нравятся: комедийные, драматические?
Дуже хочеться зіграти Джокера в «Бетмані», це такий антагоніст, це такий сильний персонаж. Дуже хочеться зіграти Гастона з «Красуні та Чудовиська», це просто бомба. Антагоністи такі яскраві персонажі, коли люди тебе починають ненавидіти, це значить, що роль тобі вдається, що все круто. Я грав у виставі по Тургенєву «Где тонко, там и рвется», роль Горського – він такий противний тип, весь час крутив головною героїнею Вірочкою, то хотів на ній одружитись, то не хотів. Я все не розумів, мені хотілось якогось фідбеку від глядача і коли я дарував Вірочці книжку і вона її брала, я почув із залу, як якісь жінки кажуть: «Давай! Брось ему ее в лицо!» Тоді я зрозумів, що мені вдається. Мені дуже хочеться зіграти Джокера, його грали Джек Ніколсон, Джаред Лето, мій улюблений актор Хіт Леджер, який отримав за цю роль Оскар,– це просто глиби. Але для цього потрібно поїхати до Голівуду і не через те, що у нас не знімуть «Бетмана», а через те, що права у голлівудських кіностудій. Думаю, це було б дуже круто. А Гастон з «Красуні та Чудовиська» – я дивлюсь сучасні фільми і після мультика, який засів у мене в голові в дитинстві, він там такий крутий і, мені здається, що краще за мултяшний персонаж його ще ніхто не зіграв. Тому що Дісней поганих героїв просто стирав, поганих персонажів просто не було. Я б дуже хотів зіграти Гастона – він дуже яскравий, дуже колоритний. Це дві ролі, про які я мрію. Мені більше подобаються драматичні ролі. У кожного комедійного персонажа, як правило, є якась душевна травма і ти ніколи не зіграєш дійсно смішно та круто, якщо у тебе за спиною немає якогось такого багажу, якщо тобі не розбивали серце, не ранили душу і так далі. Інакше ти просто будеш комікувати, а глибини ти ніколи в житті не доб’єшься. Звичайно, я хочу зіграти комедійну роль, але для цього, скажу чесно, мені потрібен репетитор, щоб покопався в мені і видав це. Я працював з Іванною Чаббак, навіть забирав її з аеропорту, коли вона прилітала до Києва. Вона працювала з Бредом Піттом, Сільвестром Сталлоне, Коліном Фертом. Це просто неймовірна жінка, я працював з нею на сцені і я був з нею кілька днів після семінару. Вона говорить дуже важливі речі, що у коміка повинна бути якась внутрішня драма, можливо, твій сміх – це просто такий захист. Звичайно, я б хотів зіграти комедійні ролі, але зараз мені все ж таки ближче драматичні ролі, тому що я маю в цьому більше досвіду.

Понравился ответ? Поделись:

Дима:
0
Привет. Мне 15 и тоже хотел бы попробовать себя в модельном деле. Как думаешь, с чего начать, куда звонить и куда бежать? И обязательно быть красивым для модели-мужчины?
Я, чесно, не можу судити чоловічу красу, я можу судити жіночу. Я не вважаю, що чоловіки можуть бути красиві, чоловіки повинні бути сильні, привабливі, харизматичні. Для моделі це неважливо, або не так важливо, як більшість думає. Я не можу судити про модельну кар’єру, тому що у мене її не було, я не розумію, коли мене називають моделлю – я ніколи моделлю не був, я завжди був актором. Майже всі моделі хочуть стати акторам, але не всі актори хочуть стати моделями. Ці конкурси – це не модельні конкурси, тому що там є спортивна підготовка, конкурс талантів, конкурс вечірніх костюмів, багато всього. Вони шукають не самого красивого, а вони шукають в комплексі. Тому за модельну кар’єру я нічого не можу сказати, у мене її не було. Порадити можу те саме, що я радив акторам – гугліть кастинги в Києві та модельні агентства, зробіть хорошу фотосесію, не пожалійте грошей і інвестуйте в своє майбутнє (якщо треба – пишіть мені, у мене є дійсно хороший фотограф), зробіть правильне резюме і розішліть просто всюди. Потім у вас з’явиться материнське агентство, яке буде давати роботу за кордоном, якось так. У мене все почалося з гуглення кастингів – це правда, з цього почалась моя акторська кар’єра.

Понравился ответ? Поделись:

Варя:
0
Как твоя девушка реагирует на твою популярность? Она известная личность? Спрашиваю так, ведь артисты не любят все сразу рассказывать о личном, держат интригу)
Ви маєте на увазі: коли я з дівчиною, як вона реагує на популярність? Звичайно, погано. Тому що хто витримає, коли хлопця дома немає постійно, коли він постійно на зйомках? В крайньому разі ми розійшлися, тому що я знімався в шоу на 8 Березня – ми запланували бути разом з дівчиною, але вночі 7 мені запропонували зйомку, від якої я не зміг відмовитись. І це стало таким каталізатором, останню краплею. Я дійсно розумію свою дівчину, вона прекрасна людина, але я розумію її, як людина, тому що 8 Березня буває раз на рік, ми домовлялись, але я взяв роботу. Це ще раз підкреслює, що для мене зараз робота важливіша за стосунки. Я її не осуджую, вона все правильно зробила.

Понравился ответ? Поделись:

Арина:
0
Ты говорил, что у тебя появилась девушка, но я слышала, что ты хотел стать героем нового сезона Холостяк? Если бы у тебя появилась девушка, но ты уже подписал контракт на холостяк, чтоб делал?
Розійшовся б з дівчиною. Я чесний перед глядачами, перед фанатами, перед фоловерами в Інстаграм – я б не зміг зустрічатись з дівчиною після підписання контракту. Та і по контракту, напевно, мені це недозволено, я ж контракту не бачив.

Понравился ответ? Поделись:

Лена:
0
Ты любишь свою работу? Что для тебя ближе: моделинг, актерство или быть ведущим, членом жюри?
У мене зараз є дуже хороша ідея стати ведучим, спікером. Зараз ми з продюсером ведемо переговори з дуже серйозними людьми – я буду спікером по мотивації, по акторській майстерності. Тобто буду виступати перед величезною аудиторією, мені це вдається і людям це подобається. Я пам’ятаю, як на одному кінофестивалі люди залишились зі мною, а не пішли до польського сценариста, просто щоб ще трошечки поговорити зі мною, сфотографуватись чи взяти автограф. Це було дуже приємно. Це було в Харкові, схожа ситуація була в Дніпрі і в моєму рідному місті. Я бачу, як люди на це реагують, що їм подобається, що вони щось черпають з цього – це дуже круто. Тому, спікер – так, а ведучим я ніколи не був, по-перше, я актор, по-друге, я суддя проекту, але не модель. Я лише один раз був на кастингу UFW, де мене не відібрали, тому що у мене був нижчий зріст, ніж у інших – пам’ятаю, що тоді мене це дуже сильно образило, але зараз я відношусь до цього спокійно.

Понравился ответ? Поделись:

Лариса:
0
Родили нормально относятся к твоей работе и тому, что ты прославился как Mister Sea World 2018?
Батьки щиро радіють за кожну мою перемогу, вони вже звикли до цього, звикли до популярності і до того, що я постоянко в русі. Для них це вже стало звичайним і добре, що я не розповідаю батькам, чого насправді мені це вартувало – щоб бути там, щоб бути переможцем. Вони не знають, що зі мною відбувалось весь цей час в Києві, що мені довелось пройти, що зі мною відбувалось в Америці, коли мені не було де ночувати, коли я ночував на вулиці з чорношкірими, які мене будили вночі, як я ночами розвантажував ящики, коли був студентом. Я не буду всього розповідати і тому для них здається, що це легше, ніж є насправді. Тато і маму я від цього уберіг і, мені здається, це правильно, вони не повинні цього знати, щоб вони зайвий раз не переймались, тим паче, якщо вони не можуть ніяк вплинути на ситуацію.

Понравился ответ? Поделись:

Алина:
0
Привет)Мне интересно, почему ты пошел на Mister Sea World 2018, что тебя сподвигло на это? Ты сам считаешь себя красивым? В детстве над тобой не подшучивали?
Ну, в дитинстві над всіма жартують, по-моєму. А якщо ти не такий, як всі, то не просто жартують, а ще і пробують заклювати тебе. Спочатку я не розумів, що ж це робиться, як же ж так. А потім я зрозумів і просто гнув свою лінію, з роками це стало все легше і легше робити. Звичайно, жартували, мене називали «кучерявий» і тоді це мене ображало. А зараз сумніваюсь, що мене якось можливо вибити із колії, тому що я знаю, чого я хочу, у мене свої цілі і є відповідь на кожне провокативне запитання, яке спробують поставити. Не вийде ні у кого це зробити, так мені здається, але, може я і помиляюсь.

Понравился ответ? Поделись:

Тина:
0
назовите 5 самых красивый актрис в истории Вы пользуетесь патчами ?
Моніка Белуччі, Мерилін Монро, Сальма Хайек, Марго Роббі – вона взагалі шикарна і, напевно, Кейт Бекінсейл. Патчі? Ні, не користуюсь :)

Понравился ответ? Поделись:

Николаевна:
0
Чего ты никогда не сделаешь даже за деньги?
У мене немає «за гроші» або «не за гроші», я просто не зроблю і все. Я ніколи не зраджу свою сім’ю і своїх рідних. Ніколи, навіть якщо вони це зроблять. Є ще пара моментів, вони дуже інтимні і я не хочу про них говорити. Ще ніколи не знімуся в порнофільмі, ні за які гроші, навіть, якщо взяти всі гроші світу і віддати мені. Мені колись пропонували за 10 тис. доларів, я відмовився і перше питання, яке мені задали: «Тебе что, деньги не нужны?» Я їх заблокував в контактах, через день вони зайшли з іншого профілю, я знову їх заблокував, з 10 тис. доларів вони дійшли до 15 тис. євро, я блокував їх разів 5-6 і вони перестали мені писати. І нікому не зроблю ніяку каку, людині, яка мені нічого не зробила.

Понравился ответ? Поделись:

Николаевна:
0
С какой погодой ты себя ассоциируешь?
З грозою з блискавкою.

Понравился ответ? Поделись:

Юсипчук Юлія:
0
Яким Ви бачите своє майбутнє через 2-3 роки?
Класне запитання, це вже плани. У мене є свій продакшн, я вже зняв першу рекламу для українського виробника спортивного харчування, до речі, досить якісного та класного. Я у них амбасадор і рекламую їх харчування і Інстаграм. Я хочу зробити колоборацію, щоб Україна виходила на міжнародний ринок і разом з Європою та Америкою робити дійсно якісні серіали та фільми. Зараз хочу зайнятись хлопцями, які їдуть на міжнародні конкурси, у мене вже є досвід, практика і знання – я знаю, як підготувати хлопця, щоб він виступив на найвищому рівні. На сьогодні у мене є три світових конкурси і кожен з них я можу просто розібрати по частинкам і розказати, де що потрібно робити і як діяти. Я хочу, щоб після мене була ціла плеяда хлопців, які завойовують світові титули. І, звичайно, книжку напишу – я пообіцяв і вона скоро буде.

Понравился ответ? Поделись:

Юлія:
0
какой вы в быту? сильно привередливый?
Ні, абсолютно. Я дуже просто живу. Мені всього цього вистачає на роботі, якщо я буду вимотуватись ще і дома, то це буде неправильно. Вдома я ходжу в штанах-шароварах, які я купив в Непалі. Я дуже просто одягаюсь, і в їжі я абсолютно не вибагливий, і у всьому я дуже простий. І коли гості приходять, я теж намагаюсь бути абсолютно простим.

Понравился ответ? Поделись:

Света:
0
всегда очень интересно, как актеры так быстро учат текст поделитесь секретом?
Мені теж цікаво, клянусь Вам, я не знаю :) Артема Позняка запитайте, він бере текст, читає його раз-другий-третій і каже: «Ну що? Давайте грати». Чесно скажу, що коли ти багато знімаєшся, ти входиш в раж. Саме головне – не треба вчити текст, текст треба зрозуміти. В перший раз ознайомлюєтесь з текстом, в другий – розумієте, що до чого, в третій – вже пробуєте разом з актором. Вчити вдома текст – це так собі варіант, хоча і таке буває з усіма. Текст треба зрозуміти, навіть, якщо ви поміняєте слово, але по думці буде все те – воно у вас вийде органічніше, ніж те, що написав сценарист. Першим часом я теж заздалегідь вчив, а потім,коли втягнувся, мені вистачає звечора почитати, а потім на майданчику розкинути з акторам та зіграти.

Понравился ответ? Поделись:

Александра:
0
видела анонс Ментовских, вы там очень мужественный! когда премьера? а у вас будет девушка в сериале? и есть ли девушка в жизни ?
Прем’єра – 24 вересня на каналі 2+2, не пропустіть! Дівчина по серіалу є, але, я не маю права казати, як у нас будуть розвиватись стосунки. Я вже неодноразово казав, що у мене в житті нема дівчини, на це немає часу.

Понравился ответ? Поделись:

Саша:
0
А вы дружите с Артемом Позняком? Люблю его! передавайте привет, пожалуйста!! хотела бы попасть к вам на сьемку((
Так, ми здружилися на зйомках, ми один одного дуже сильно підколюємо і це дуже класно розряджає атмосферу на знімальному майданчику. Не скажу, що ми прямо друзі-друзі, ми зустрічаємось тільки на знімальному майданчику, тому що у нас у кожного кожен день зйомки і лише один-два вихідних на місяць. Він дуже класний хлопець, не знаю, як далі продовжиться наша дружба, але поки що мені з ним комфортно і класно. Саша, напишіть мені, будь ласка, в Інстаграм, але не пишіть «Как дела?», а напишіть «Саша зйомка», відрізніться від інших повідомлень, тоді я його обов’язково прочитаю і зроблю так, що Ви потрапите, можливо, навіть і зніметесь :)

Понравился ответ? Поделись:

Аня:
0
Роль в ментовских ?? Неожиданно!!!! Как вы согласились?? Почему ?? Было сложно ??? Люблю вас
У мене немає практики поводження зі зброєю, тому я дуже часто закриваю очі, коли стріляю. Для цього потрібна практика, це може зробити тільки Артем Позняк, який служив в спецвійськах, він це робить без проблем. А ще була сцена з реальним ножем, мені треба було його перехопити і вибити його з руки, цей ніж постійно вилітав в різні сторони, це було дійсно страшно. Я практикую філософію Тома Круза, який сам робить каскадерські трюки – якщо це не загрожує моєму життю, то я намагаюсь робити і кувирки, і стрибки, і удари. Інколи мені відмовляють, інколи – ні. Якщо я знаю, що сам можу зробити, то чому б і ні? Дуже часто кажуть, щоб я не забирав у каскадерів хліб і дійсно якщо я бачу, що це важкий трюк, то я дам людям заробити, але в принципі я абсолютно нормально готовий робити каскадерські трюки, я кандидат по греко-римській боротьбі – я і падав, і кидав, і руки мені ламали.

Понравился ответ? Поделись:

Комментарии

символов 999