Sonya Kay в гостях у tochka.net

Эта певица, песни которой напевает вся страна. Ее тембр узнает любой слушатель радиостанций. Совсем недавно артистка выпустила новую песню "Ягуар". Когда выйдет клип? Какое отношение Sonya Kay имеет к семейству кошачих? Певица ответит на любой твой вопрос, даже самый каверзный!

Ответы 34

Юрий:
1
Сколько Вы времени тратите на себя перед выходом из дома?
Привіт! Ну, що сказати – я ж жінка і, на жаль або на щастя, мені потрібно дуже багато часу, щоб зібратись, тим паче, що макіяж у мене – це десь година, потім ще зачіска. Якщо концерт – то це дві години точно. Без макіяжу я точно не вийду на вулицю, тому що, ну, навіщо ж лякати людей :) Тому для мене це стабільно кожен раз дві години.

Понравился ответ? Поделись:

мама:
1
З якою історичною особою ви хотіли б зустрітися? Які три книги ви взяли б із собою на незалюднений острів?
Для мене історична особа – це Майкл Джексон. Я вважаю, що він геніальна людина, геніальний музикант та артист, він зробив дуже великий вклад в музику і мені дуже хотілося б зустрітись саме з ним. На безлюдний острів точно треба взяти з собою книгу «Як вижити» - як розпалити багаття і як добувати їжу в таких випадках :)

Понравился ответ? Поделись:

саня:
1
Яка ваша найбільша слабкість?
Моя найбільша слабкість – це, мабуть, те, що люди думають про мене. Інколи це дуже дратує мене саму, а ще я дуже самокритична людина, страшенно самокритична і мені завжди щось не подобається в собі, в тому, що я роблю. Я завжди намагаюсь робити все краще, але моя самокритичність інколи все ж таки трішечки пробиває.

Понравился ответ? Поделись:

вова:
1
- Если Вас сравнивают с другими певицами, Вы это воспринимаете как комплимент или обиду?
Я не сприймаю це як комплімент, тому що я вважаю, що кожен артист різний і у кожного є своя фішка, своя родзинка. Тому, вважаю, що порівнювати це якось безглуздо, тому що ми всі різні і робимо різну музику, різний стиль і в музиці, і в одязі, і в образах, тому порівнювати – це якось не про мене. Мене найчастіше порівнюють з Дуа Ліпою – це, звісно, комплімент, що казати :)

Понравился ответ? Поделись:

форс:
1
- А есть ли у Вас какие-то приметы, талисманы, ритуалы на сцене?
Є, я завжди ношу з собою янтар – це мій талісман і я без нього нікуди не виходжу. Ще на лівій руці у мене є така штучка з монастиря, яка захищає мене від усіляких злих духів та злих очей, які на мене завжди дивляться. На жаль, не всюди люді добі, інколи є і заздрість, тому треба щось носити, чи червону нитку, чи таку штучку з монастиря, яка Вас захистить.

Понравился ответ? Поделись:

катя:
1
- Какие у Вас планы на ближайший год – профессиональные и личные?
Професійних планів дуже багато. На наступний рік ми плануємо випускати альбом, тому що пісень вже достатньо багато для повноцінного альбому, десь 12 треків. Є ще одна пісня, яка буде в ротаціях вже наступного року, тому що зараз було б трошечки неправильно запускати ще одну пісню, тому що скоро Новий рік, всі будуть святкувати і людям буде не до цього. Ми ще плануємо дуже багато концертів, думаю, що наступною весною буде тур. Ми також плануємо розвиватись не лише в Україні, а ще і за кордоном – в Канаді, в Америці, в Європі. Вже кілька треків грають на радіостанціях в Америці – це дуже круто і ми хочемо розвиватися ще більше в цьому напрямку. А особисте на те і є особистим, щоб залишатись в секреті.

Понравился ответ? Поделись:

аня:
1
Нет желания все бросить к «чертовой бабушке» и начать что-то совершенно новое?
Аня, дуже класне запитання. Думаю, у кожної людини інколи є таке бажання – все закинути, взагалі забути, кудись поїхати і забути про всі проблеми, про все, що тебе оточує. Але це такий переломний період, коли треба зрозуміти і прислухатись до тієї половинки себе, яка тобі скаже, що все нормально, що не треба зупинятись, а треба йти далі. Тому що багато буде таких моментів, коли щось буде не виходити, тобі буде щось не подобатись, але це тебе загартовує і робить ще сильнішим – ти будеш знати, що у тебе все обов’язково вийде.

Понравился ответ? Поделись:

надя:
1
Опишите свою рабочую обстановку?
У мене велика команда, ми всі дуже позитивні, ми всі дружимо, збираємося не лише на концертах, тому у нас така дуже гаряча атмосфера. Ми дуже веселі і завжди любимо спілкуватись з новими людьми, тому що це класно, коли ти пізнаєш людину, яка розвивається не тільки в музиці, а в якомусь іншому напрямку, не лише з музикантами ми дружимо. Тому – дружіть з нами і ми Вас полюбимо!

Понравился ответ? Поделись:

Аліна:
1
Якщо у Вас появиться дитина, тоді Ви продовжите виступати та давати концерти?
Обов’язково! Я вважаю, що треба балансувати своє приватне життя і свою кар’єру, тому що жінка має розвиватись не лише як мати та хазяйка, а ще і мати щось своє, чим вона захоплюється, що вона любить робити і розвиватись в цьому. Я вважаю, що дуже багато музикантів та артистів поєднують ці два напрямки. Тому – обов’язково.

Понравился ответ? Поделись:

Ніна Мірошниченко:
0
Багато світових зірок мають домашніх улюбленців зі світу тварин ще й опікуються долею покинутих . Чи є у Вас вдома домашній улюбленець ? Чи приймаєте Ви участь у благодійних акціях на підтримку притулків, лікарень для знедолених тварин?
Інколи мені дуже хочеться завести якусь тваринку, собачку, або папужку, але у мене в квартирі все біле. Тому, якщо тваринка наробить якісь свої гадості, то що я буду з цим робити? Треба буде просто все викидати і просто жити далі для себе. Тим паче я дуже багато часу проводжу не дома, а тварина – це як маленька дитина, яку треба опікати, тому, я вважаю, що поки що я не можу собі дозволити якусь тваринку. В благодійних акціях я поки ще не приймала участі, але я беру участь в тому, що віддаю дуже багато речей хворим дітям, безхатченкам я дуже багато разів купляла їжу і АТО ми допомагаємо – я і моя родина віддали машину, постійно відсилаємо їжу. Тому ми приймаємо велику участь, але не у всьому, на жаль, немає таких можливостей. Але ми намагаємось робити все, що в наших силах, намагаємось допомогти.

Понравился ответ? Поделись:

лолита:
0
Расскажи как быть уверенным в себе( Что для этого нужно. Я боюсь выходить на сцену.
Я дуже багато років була невпевненою в собі і це дуже-дуже погано, це заважає тобі, якщо ти хочеш бути артистом та музикантом. Я почала просто медитувати і зрозуміла, що, якщо я буду в такому напрямку двигатись, якщо я буду невпевнена в собі, буду думати, що все погано і я ніхто і нікому не потрібна, то нічого з цього не вийде. Треба просто йти до своєї мети, забути про всі невпевненості і виходити на сцену. Звичайно, завжди буде трішечки такого мандражу перед сценою – це нормально і так має бути. Тому що, якщо людина не хвилюється перед виходом на сцену, я вважаю, що вона вже трішечки «літає на крилах». Тому ти не бійся, головне – забудь про те, що ти невпевнена в собі. Вважай, що ти крута і що у тебе все вийде, що людям сподобається те, що ти робиш.

Понравился ответ? Поделись:

Саша:
0
Кем ты представляешь себе лет так через 20? В будущем планируешь занимаеться певчей карьерой?
Я на сто відсотків вважаю, що я буду до самої смерті займатися музикою. Але звичайно у артистів є такий момент, коли вже треба піти зі сцени і це нормально. Звичайно, що я буду співати, звичайно, що у мене буде родина. У мене буде багато цілей, до яких я вже встигла дійти. В планах все дуже яскраво і в рожевих окулярах, тому, сподіваюсь на те, що все вийде так, як я це собі уявляю.

Понравился ответ? Поделись:

петя:
0
Коли слід чекати вихід альбому?
Чекайте наступного року!

Понравился ответ? Поделись:

София:
0
На какие концерты в Киеве ты ходишь? На какие концерты ездишь по всему миру?
Я була на концертах Мадонни та Red Hot Chili Peppers, але це було не в Україні. В Україні я ходила на концерт Kadebostan – я їх просто обожнюю, вважаю, що вони дуже круті музиканти і роблять дуже якісний контент і музику. Звичайно, я б планувала піти ще на один їх концерт, який буде в листопаді в Києві, і я буду намагатись з усіх сил, щоб потрапити на їх концерт. Тому що мене це страшенно надихає, коли вони виходять на сцену, вони віддають всіх себе і намагаються зробити все для того, щоб вони тобі сподобались. Тому я обожнюю ходити на такі концерті і навіть брати там щось для себе.

Понравился ответ? Поделись:

Сергей:
0
С какого возраста ты начала петь?
Я з дитинства співала в душі :) Але потім зрозуміла, що це моє, що це має бути моя кар’єра і що я маю займатись цим професійно. Раніше, коли я жила та навчалась в Великобританії, я приїжджала додому, записувала якісь кавера чисто для себе, мені це подобалось, це було моє хобі. Якось ми з мамою до Дня народження тата записали кавер Anastacia – мій тато послухав, у нього потекли сльози і він сказав, що можливо мені варто спробувати себе в цьому напрямку. Я не сильно про це думала, але потім зрозуміла, що це моє і після того, як я вивчилася на дизайнера інтер’єрів, я вирішила, що буду займатись музикою, що якщо я не зроблю цього зараз, то потім вже буде пізно.

Понравился ответ? Поделись:

Оксана:
0
Каким экстремальным видом спорта приходилось заниматься?
Я нещодавно спробувала себе в каякінгу і мені це дуже сподобалось. Я навіть переборола свій страх, тому що я страшенно боюсь води. Я в принципі плаваю, але я плаваю там, де я відчуваю дно, а якщо там немає дна – все, це кінець, я не можу дихати, зі мною відбувається паніка. Це було в Португалії, я там була три дні, йшов дощ страшенний, ніхто не купався, червоний прапорець, коли неможна заходити в воду. Але ми пішли і покатались на каяку – це був просто страшенний адреналін, це було дуже круто. Я точно ще раз спробую це зробити. Ще дуже хочу стрибнути з парашутом.

Понравился ответ? Поделись:

Жанна:
0
Карєра співачки дуже нелегка. Ти готова до постійних переїздів,перельотів?
Готова, в принципі, я цим зараз і займаюсь. Мені це подобається, а це саме головне – щоб подобалось тобі, тому що ти ж цим займаєшся і зробила свій вибір. Тому для мене це тільки плюси, чим більше концертів, виступів та перельотів – тим для мене краще.

Понравился ответ? Поделись:

саша:
0
любимая одежда и дизайнер?)))
Мені дуже подобається Givenchy, я дуже багато ношу українських дизайнерів, до речі, зараз на мені кофточка від українського дизайнера – тепло та зручно. В шафі у мене більшість одягу від українських дизайнерів.

Понравился ответ? Поделись:

сан:
0
- Що таке для вас сімейне щастя?
Це, коли твоя друга половинка, твій чоловік підтримує те, що ти робиш, він завжди з тобою, завжди прислуховується та любить тебе. Людина має бути поруч – підтримувати, любити і довіряти. Банально, але так воно і має бути.

Понравился ответ? Поделись:

Помельникова Ирина из Одессы:
0
Какое колличество Ягуаров вы приручили? Остался ли хоть один Ягуар , который приносит вам пользу в жизни ?
Ягуар – це взагалі дуже крута штука, як кішка, так і автомобіль. Тому, якщо у мене буде така можливість (а я думаю, що на сто відсотків буде і Ви це побачите) – кататися на Jaguar, а якщо це буде моя машина – то це взагалі буде просто «мечта всех мечт», особливо для жінки, я ж дівчинка, мені потрібен класний автомобіль. Тому, думаю, скоро приручу Jaguar.

Понравился ответ? Поделись:

маша:
0
- Как ухаживаете за волосами? - Что играет у Вас в наушниках этом летом?
Постійно роблю маски. Постійно змінюю шампуні, тому що, вважаю, що користуватись одним і тим самим, це погано для волосся. Також взагалі все своя життя я була брюнеткою, а потім різко вирішила, що мені потрібно стати трішки світлішою – спочатку мені подобалось, потім я трошки пожалкувала, потім мені знову сподобалось. Якщо ти перефарбовуєшся, то треба дуже піклуватись про своє волосся. Дуже крута штука – кокосові маски, всім раджу це зробити. І, взагалі, в принципі мити голову – це головне :)

Понравился ответ? Поделись:

лося:
0
- Ваш личный рецепт красоты? - Какая у Вас любимая косметическая процедура?
Головне – це дуже багато рухатись і займатися спортом, має бути здорове харчування. До речі, скажу Вам, що я люблю їсти на ніч і смажена картопля і бургери – це теж про мене. Мене тренер дуже багато сварить за те, що я полюбляю таку їжу. Але я дуже багато рухаюсь і не сиджу на місці, я дуже активна, кожен день три години на добу я займаюсь танцями, потім вокал, потім тренування з тренером. Тому, головне – не сидіти на дивані і робити щось для того, щоб твоє тіло завжди залишалось в формі. Один раз було таке, коли я після двох років повернулася з Шотландії, мені було десь 16 років і я поїхала туди дуже худенькою, як кажуть, «кожа и кости», а там я поправилась кілограмів на 5. Потім мама ховала від мене цукерки, хліб і не давала мені картоплю, але я все рівно все це знаходила. Так місяць я просиділа на такій «дієті», тому що у мене вже були завеликі щічки – це було один тільки раз. В мене немає улюбленої косметичної процедури, думаю, в майбутньому вона у мене з’явиться. А поки що я просто піклуюсь про свою шкіру, яка має бути здоровою, тим паче, для дівчини це дуже важливо. Коли я виходжу на сцену, то люди мають бачити здорове тіло, здорове обличчя, здорову шкіру, тому я завжди дуже піклуюсь про те, щоб виглядати здоровою.

Понравился ответ? Поделись:

сс:
0
Як з’явилася ідея створення треку ягуар
В вересні я поїхала на закриту вечірку до Амстердаму, як музичний представник Jaguar від України. Поїхала туди і там була презентація нового автомобілю, був шалений графік, конференції і тест-драйв, там виступала Дуа Ліпа і у мене навіть була можливість трошки з нею познайомитись та поспілкуватись, але це було дуже коротко, тому що було дуже багато бажаючих. Потім я повернулась до України і сказала «Хлопці, треба щось робити! Давайте, пишемо «Jaguar». Хлопці зробили аранжування і музику, я дуже емоційно заспівала пісню – вона у мене асоціюється з тим, як треба йти до своєї мети, коли ти йдеш до своєї мети, то ти завжди вмикаєш і рух, і швидкість, як це роблять і кішка, і автомобіль.

Понравился ответ? Поделись:

антон:
0
- Зима для Вас период затишья или бурной деятельности?
Зима для мене і для всіх артистів – дуже шалена і активна, тому що Новий рік, святкування, дуже багато виступів і концертів. Тому, я думаю, що зима – це навіть пік в кар’єрі для артиста.

Понравился ответ? Поделись:

таня:
0
- Чем заряжаетесь, откуда черпаете энергию?
Я намагаюсь завжди прокидатись з посмішкою на обличчі, тому що вважаю, що гарний настрій – це запорука успіху. Треба любити людей, які тебе оточують і підтримують, треба поважати і себе, і тих людей, які поруч з тобою.

Понравился ответ? Поделись:

оля:
0
- Вам предлагают роли в кино, сериалах или театре? Самой бы хотелось сниматься?
Я – шалений кіноман і я дуже б хотіла знятись в якомусь фільмі. Я вважаю, що це дуже цікаво і можна розвити себе не тільки як артист, а ще і як актриса, це для мене був би класний експеримент. Я знімалась в двох епізодах «Киев днем и ночью», тому досвід трохи маю, я дуже хочу, щоб це продовжувалося і я б себе могла побачити і актрисою :)

Понравился ответ? Поделись:

лена:
0
Приходилось ли Вам в профессиональной деятельности переступать через свои принципы?
Ні, тому що все у мене йшло, як по маслу. Люди, які працюють разом зі мною, вони на одній хвилі разом зі мною. Навіть, якщо інколи щось не подобається в музиці або аранжуванні, то ми відразу це змінюємо, у нас ніколи не буває ніяких конфліктів і, дай Боже, щоб не було, щоб все завжди у нас йшло, як і має бути.

Понравился ответ? Поделись:

11:
0
Что мешает Вам жить, а что помогает?
Заважає жити мені, як я вже казала, моя страшенна самокритичність, яку я намагаюсь трішечки приглушити. А допомагає мені те, що я завжди відношусь до людей так, як би я хотіла щоб відносились до мене. Навіть якщо людина в поганому настрою, ти маєш дати їй той класний настрій, який у тебе присутній на даний момент.

Понравился ответ? Поделись:

антон:
0
Вы уже много добились в своей профессии, изменила ли Вас популярность?
Ні, взагалі не змінила. Людина має залишатись людиною, в першу чергу, і розуміти, що вона не є кращою за усіх інших людей. Я займаюсь музикою та співом, інші люди роблять ще щось і вони так само талановиті і успішні в своїй справі. Тому кожен з нас просто зайнятий своїми справами.

Понравился ответ? Поделись:

вася:
0
Чем Вы любите заниматься в свободное время?
Я обожнюю малювати і коли у мене є вільна хвилина, то я беру пензель в руки і починаю щось малювати в своєму стилі.

Понравился ответ? Поделись:

Комментарии

символов 999

Новости партнёров

Новости партнёров

Loading...
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more