Певица Наталка Карпа

10

Наталка Карпа – популярная певица, заслуженная артистка Украины, автор и композитор. Сегодня её творчество называют образцом современной украинской музыки. В последнем альбоме "Сонцезалежна" собраны настоящие хиты, звучащие в стиля house, soul, pop. А композиция и клип "Ти мій тип" стали для поклонников творчества певицы настоящим открытием.

 

Чего ждать от Наталки в творческих проявлениях? Чем закончилась коллаборация с победительницей проекта "Модель XL"? Обвиняет ли певица голливудскую звезду Майли Сайрус в плагиате? 


17 декабря в 13:00 Наталка Карпа придёт на онлайн-конференцию tochka.net и ответит на все твои вопросы!

Ответы 15

Слава:
1
Наталко, чи ходите ви на вибори? Чи висловлюєте таким чином свою громадянську позицію?
Привіт всім глядачам! Мені сьогодні надзвичайно приємно бути на найкращому порталі Тochka.net, дякую, що запросили в гості! Насправді я прийшла не з пустими руками і наш лонгплей «Сонцезалежна» отримає користувач, який задасть сьогодні найкраще запитання :) І переходячи до відповіді на запитання щодо виборів – я розумію, що це зараз дуже актуальне запитання, тому що наша країна стоїть на порозі вибору Президента. Насправді багато моїх друзів чомусь дуже скептично до цього відносяться, вони кажуть, навіщо ходити на вибори, коли і так все зрозуміло, що ми нічого не вирішуємо. Напевно на противагу їм мені б хотілося сказати, що все ж таки особисто я вважаю, що на вибори ходити треба, тому що ваш голос інколи може стати вирішальним. Особисто я на вибори ходжу, причому у нас інколи відбувається цілий сімейний похід, тому що інколи сестричка мені телефонує, інколи я їй і ми беремо всі наші родини і разом йдемо на вибори. Правда, цього року у мене вже київська прописка, тому, я думаю, що цього разу ми підемо на вибори з чоловіком, а батьки та сестричка будуть голосувати у Львові. Тому я ходжу на вибори і всіх закликаю – неможна сидіти вдома, адже за вас можуть все вирішити. Мені здається, що біда українців в тому, що ми завжди говоримо скептично і потім так і відбувається, тому що Всесвіт це чує. Якщо підняти свою, перепрошую, дупцю з дивана і почати щось робити, то все може змінитися, тому я за вибори.

Понравился ответ? Поделись:

Олена:
1
З ким би хотіли записати спільний дует?
Дякую за дуже гарне і актуальне зараз для мене запитання! В моєму житті було кілька дуетів, можливо, вони були не настільки популяризовані, як мені б цього хотілось, але вони були дуже цікаві. У мене був дует з моєю однофамиліцею Іреною Карпою – це був дуже творчий та несподіваний експеримент. Ця ідея прийшла в голову одному з організаторів концерту Ірени – а як би виглядало, якщо на сцену помістити двох Карп, Наталку, яка більш консервативна і Ірену, яка більш шалена, інколи дозволяє собі нецензурні слова, але вона дуже емоційна і оригінальна дівчина. Це був експеримент в рамках концерту, ці пісні можна лише подивитись в записі. А щодо дуетів, що плануються – це для мене актуальне питання, тому що я зараз над цим думаю. Звичайно, у мене є такі мрії дуже високого польоту – мені б хотілося зробити такий експеримент з закордонними ді-джеями. Наприклад, Девід Гетта, чому б і ні? :) Але, якщо брати щось більш реальне, то скажу, що в українському шоу-бізі є дуже багато достойних чоловіків, тому, хлопці, українські артисти – чекайте, скоро до вас буде пропозиція :) Але до кого – карти я відкривати не буду.

Понравился ответ? Поделись:

Рина:
1
Яку музику ви слухаєте в авто або у навушниках? Ваші ТОП-5 виконавців.
Начебто дуже просте питання, але одночасно і дуже складне. Я слухаю різну музику, в моєму плейлисті можна побачити різних виконавців – зараз я знайшла дуже класний альбом «Топ-100 найкращих джазових хітів за всю історію музику». І останнім часом ця джазова соточка грає у мене в машині. Зараз одна з моїх улюблених виконавець – це Cardi B, вона мені дуже подобається і під її музику дуже гарно займатись спортом. Спробуйте, дуже гарно виходить тренуватись :)

Понравился ответ? Поделись:

Аліна:
0
Чи будете ви виступати на Новий рік? І яка вартість вашого гонорару на новорічні корпоративи?
Мені здається, що цього року з корпоративами та самим Новим роком має бути все правильно, тому що частина нашої країни знаходиться в військовому стані і дуже багато концертів, корпоративів, ялинок, які традиційно відбуваються кожного року, – в цьому році вони скасовуються. Військове положення – це справді дуже серйозна і важлива річ і думати про якісь святкування, мабуть, зараз не на часі. Але з іншого боку я розумію, що все ж таки ми маємо жити і кожен має займатись своєю справою. Тобто, якщо я музикант, я маю займатись музикою, виступами та своїм репертуаром, бути корисною в цій сфері. Я маю надію, чесно зізнаюсь, що на Новий рік я працюю вже напевно 12-15 років, це робота кожну Новорічну ніч. Цього року було дуже багато запитів, але все ж таки військовий стан змінив багато планів. У нас є маленька ідейка, як гарно відсвяткувати – я дуже хочу відсвяткувати не на роботі, а просто в дружній домашній обстановці. Можливо, в цьому році так і буде, боюся зарікатись наперед, тому що у артистів відбувається багато непередбаченого, коли буквально один дзвінок все зміню і ти пакуєш валізу, мчиш до аеропорту і кудись летиш. Не буду зарікатись наперед, але маю надію, що Новий рік зустрінемо вдало і на позитиві.

Понравился ответ? Поделись:

ольга:
0
Скажіть, будь ласка, що краще бути популярним чи бути щасливим?
Звичайно, що щасливим. Популярність – це дуже відносна річ. Мабуть, класно бути популярним, тому що ти всім потрібен, але це дуже тимчасова та відносна річ. Популярність можна купити на певний час, можна заслужити на певний час, а щастя – це дуже філософська річ, яку ти не купиш. Мені здається, що щастя потрібно осягнути, осягнути в розумі та в серці. Така маленька порада, яку я для себе практикую – коли я прокидаюсь вранці, я розумію, що я можу дихати, можу бачити, можу рухатись, сприймати цей Світ і я вже щаслива. Дякую Господу за ці важливі речі, які він мені дає, тому що в цьому є щастя. Щастя в тому, що поруч твої рідні, вони у тебе є, здорові та щасливі. Щастя криється в простих банальних речах, коли ти з морозу заходиш в тепленьку хатку, де тобі дають тепленьке какао чи чайок – це вже щастя. Чи коли ти прокидаєшся зранку і поруч лежить твоя кохана людина. Або коли ти приїжджаєш і тебе вдома зустрічають старенькі батьки. Інколи ти щаслива з того, що дістаєш з шафи улюблену сукню, улюблені туфлі, фарбуєш губи і йдеш кудись, де на тебе чекають подруги. Треба просто вміти його бачити, його зауважувати і кайфувати від цього. В жодному випадку неможна нарікати, що у тебе все не так – я вже настільки переконалась в тому, що все, що ми говоримо, матеріалізується. Тому ми маємо дуже гарно думати над тим, які слова, які речі ми відправляємо у Всесвіт, тому що все це потім вертається до нас. Тому краще завжди прокидатись зранку і казати: «Я щаслива. У мене є цей Світ. У мене я рідні люди. У мене є можливість бачити та чути. Я щаслива, дякую, Боже, тобі за це все!»

Понравился ответ? Поделись:

Лоліта:
0
Розкажіть, як виглядати так чарівно як ви? Чи є у вас якийсь секрет краси? Чи займаєтеся ви спортом? І які дієти, найефективніші? Можливо порадите, як скинути вагу перед Новім роком?
Останнім часом я дуже переймаюсь з того, що я їм, як я займаюсь, як я веду свій спосіб життя – це насправді важливо. Про це все потрібно починати думати ще дуже замолоду, коли тобі вже 30+, ти розумієш, що все це треба підтримувати, щоб воно потім в правильному руслі на тебе працювало. В першу чергу, це позитивні емоції. Намагайтесь себе оточувати правильними людьми та правильною атмосферою, це додає блиску в очах і позитивної енергії. Другий момент, це те, що дуже важливий раціон харчування – ти є те, що ти їси. Раніше у мене не було особливих проблем з вагою, я могла запросто, готуючись до кліпу, за тиждень зробити розгрузку і скинути 5-7 кг. Але з кожним роком твій метаболізм сповільнюється, за ним потрібно слідкувати. У мене в житті був період, коли я одружилась, тобто моя кохана людина поруч, моя творчість працює, щастя є і можна розслабитись. І я настільки розслабилась, що не замітила, як банально набрала 10 зайвих кілограмів. Я думала, що легко, як завжди, скину їх, але, я зрозуміла, що у мене нічого не виходить. Я тоді пішла до залу, адже я завжди тренуюсь і сама знаю всі вправи, але вага не скидалась – мої м’язи збільшувались, прошарок жиру залишався і я становилась ще більша в об’ємах. Я почала панікувати, приблизно три місяці я цим всім жила, намагалась побороти, але не виходило. Тоді я перший раз в житті звернулась до професійного дієтолога, ми поставили для себе певний дедлайн. Худнути треба правильно. Якщо ти хочеш схуднути, ти маєш їсти – це перше, що мені сказав професійний дієтолог. Ми розписали харчування на маленькі порції на 5 разів в день, це виглядало дуже дивно та смішно, тому що ввечері я готувала собі на весь день і постійно возила з собою в машині свої контейнери з їжею. Зустріч, запис на студії, концерт, але я витягувала свій контейнер та обідала, прожила так три місяці і 10 кг за три місяці дуже красиво зійшли. Але в той час у мене були фізичні навантаження, коли я готувалась до концертів і займалась балетом, а регулярних відвідувань залу у мене не було. А цього року я вже дійшла до того, що я просто хочу бути здоровою, а я ще хочу красиво виглядати, я замислилась над скульптурою свого тіла. Мій чоловік – професійний спортсмен, я роздивлялась його фото, у нього такий гарний прес, гарні біцепси та тріцепси і я розумію, що я теж можу таке мати, треба тільки попрацювати. І вже місяць я займаюсь кросфітом, я потрапила до класної київської кросфіт-банди і мене є особистий тренер, який не дає тобі спуску, з яким ви працюєте на результат. Ми поставили для себе дедлайн в три місяці, також зараз будемо знову підключати правильне харчування, знову контейнери, знову буде весело, але за таким принципом харчування ти себе дуже легко та правильно відчуваєш. І ще один момент пораджу всім – Піст. Одного разу я 40 днів витримала строгий Піст, причому виключила і молочні продукти, і рибу, я вживала лише овочі, фрукти, каші. Перший тиждень я готова була з’їсти будь-кого, я була страшенно зла та роздратована. На другий тиждень я почала розуміти, що у мене з’являється якась незвична легкість, я вже не думаю про приземлені справи, у мене вже починаються якісь возвишені думки. А на третій тиждень я взагалі зрозуміла, що у мене крила, що я можу літати – з’явилась така світлість розуму, став дуже гарним стан шкіри, з’явився ефект дитячої гладенької шкіри. Недаремно в Біблії закладено, що людина має себе приводити до ладу завдяки Посту. Тому, якщо є можливість, час та бажання – дотримуйтесь Посту.

Понравился ответ? Поделись:

Жанна:
0
Добрий день! Що саме вам давало/дає сили і натхнення? 2. Була або є людина,на яку Ви рівняєтесь у музиці чи Ви віддаєте перевагу індивідуалізму. Якщо другий варіант тоді чому? Дякую!
Була співачка, яка сформувала мою тінейджерську ментальність і яка все потім формувала мене в дорослому віці – це моя улюблена співачка Квітка Цісик, канадійка українського походження. Я дуже натхнена її життєвим шляхом, це українка, яка отримала Гремі, в 70ті вона записала цілій альбом українських пісень з оркестром радіо і телебачення Канади, вона б могла записати англомовний альбом, який би більше її популяризував, але вона зробила те, що вона відчувала серцем і записала альбом надзвичайно фантастичних українських пісень. Цей альбом звучить на рівні з тим, що записують зараз, це справді дуже вражає та надихає. Коли мені сумно, я його вмикаю, коли весело – теж вмикаю. На будь-який настрій вона мені добре заходить, в неї є чому повчитися, дуже люблю її.

Понравился ответ? Поделись:

Оксана:
0
Доброго дня! Які міста, чи країни хотіли б обов'язково відвідати? Яке місце Вам запам'яталося найбільше з тих, де вже були? Дякую за відповідь, бажаю щасливих Новорічно - Різдвяних свят!
Дякую за побажання! Цього року я б дуже хотіла полетіти до Австралії та Нової Зеландії, чомусь ці континенти мене манять. І ще я чомусь ніяк не можу долетіти до нашої української діаспори в Америці. Мою надію, що ця моя мрія збудеться, що я побачу Нью-Йорк, Чикаго, Філадельфію, Детройт, Маямі, поподорожую Америкою. Найбільше мені запам’ятались Бразилія та Парагвай. Маленька країна Парагвай, яка затиснена між двома великими і яка має свою певну екзотику – це земля цегляного кольору. Сама країна виживає за рахунок того, що вона є агрокраїною, там дуже багато пшениці. Коли я там була, у них якраз був рік, коли була дуже сувора зима (для них це -1-0 градусів) і вони дуже переймались через урожай. У нас були концерти для української діаспори, ми переїжджали з одного міста до іншого і я побачила такий красивий контраст – золоте колосся і червона земля, я попросила водія зупинитись, забігла туди в колосся, щоб сфотографуватися, зробити селфі. А водій мені щось по-португальскі кричіть, взявся за голову, щось мені показує… потім мені переклали, що туди можна лише на тракторі заїжджати, тому що водяться величезні змії. Дякую Богу, що уберіг мене в той час, тому Парагвай мені запам’ятався на сто відсотків. Ще мені дуже запам’ятались водоспади Фос-ду-Ігуасу, який знаходиться на стику трьох країн – Парагваю, Аргентини та Бразилії. Там просто фантастичні враження, здається, коли королева Єлизавета туди приїхала, вона сказала, що Ніагара поруч з цим водоспадом просто мирно відпочиває в сторонці. Ще мене там вразила найбільша гідроелектростанція світу, ти там відчуваєш себе маленькою піщинкою поруч з величезними резервуарами води. І мені дуже приємно, що всю цю електростанцію проектував інженер українського походження. Тому українці рулять і є багато місць, де ми, українці, відмітились.

Понравился ответ? Поделись:

Уля:
0
Какой ваш обыденный гардероб? Что предпочитаете одеть дома или на ужин с мужем/друзьями?
Гардероб у мене великий. Я дівчина, яка любить шопиться, люблю купувати все і багато. Зараз, коли у мене у Львові і у Києві ціла квартира в речах, я вчусь все це укомплектовувати. Вдома я люблю зручний одяг, взагалі останнім часом присіла на кежуал, я люблю те, в чому зручно рухатися. Взимку я люблю теплі красиві речі, мені нещодавно на замовлення зв’язали такий теплий красивий светр, я кайфую, коли його одягаю – він дуже теплий і дуже різдвяно-новорічний. А загалом підбираю речі залежно від події, намагаюсь дотримуватись дрескоду. Якщо це червона доріжка, то це має бути сукня в підлогу, це мають бути красиві прикраси, красива вечірня укладка. А для бізнес-зустрічей у мене є багато гарних ділових костюмів, я люблю таку класику. А для зустрічей з друзями – це джинси, футболочки, красиві та теплі джемпери.

Понравился ответ? Поделись:

Коля:
0
Наталка, альбом випустили, кліпи крутезні знімаєте, пісні по радіостанціям слухаємо. Коли поїдете в тур містами України? Чекаємо з нетерпінням!
Дякую, Коля, за запитання! Справді якось довго, два роки ми йшли до альбому. Я собі поставила за мету – коли в країні важко і складно, треба людям давати надію, давати позитив. Я вирішила в цей альбом замікусвати меседж позитиву, сонця, радості, щоб людина послухала і їй захотілося жити далі, незважаючи на всю сірість та буденність, яка зараз у нас в країні. Звичайно, більшість радіостанцій активно підтримують та крутять пісні, надалі ми плануємо знімати кліпи. Щодо туру, то наразі було кілька концертів і на весні я планую продовжувати свою гастрольну діяльність, тому що програма є, вона класна, люди її сприймають. Тому, думаю, весною приїду до вашого міста – чекайте і слідкуйте за афішами.

Понравился ответ? Поделись:

Сніжана:
0
Привіт! Наталка, хочеться почути Ваш коментар, щодо кліпу Майлі Сайрус. Це плагіат чи сила думки?
Це така класна у нас історія з Майлі Сайрус, яка вже тягнеться з 2009 року. В Києві було відкриття Квіткового годинника, мене запросили на відкриття і коли ми готувались до концертної програми, я своїм дівчаткам з балету зробила такі величезні красиві хендмейд квіти. Проходить буквально рік часу, мені моя подруга надсилає відео і каже: «Дивись, Майлі Сайрус позичила у тебе квіти» – я бачу, що вона в таких самих квітах прийшла на якусь вечірку. Я подумала, що класно, творчі думки вітають в повітрі, ми підтримуємо один одного, це круто. Коли ми готувались до кліпу «Ти мій тип», було багато ідей, але режисер мене переконала трошки зламати мій звичний для всіх образ. Я спробувала себе в поліцейській формі, зрозуміла, що форма мені подобається, що я себе в ній відчуваю і я погодилась на ідею, що ми зробимо кліп про кохання між умовним порушником і полісвумен. Режисер Тата Белініна запропонувала київські локації, мости, погоню – ми зібрали дозвільні документи, щоб все було офіційно, ми дозволили собі лише на три години перекрити одну смугу Дарницького мосту. Ми знімали в липні місяці, проходить час і в листопаді Майлі Сайрус теж випускає кліп-колаборацію з відомим музикантом – і я розумію, що це та ж локація, теж погоня, теж поліцейські машини, тобто дуже схожі кадри. Я розумію, що це заокеанські зірки, величезні бюджети, українцям з цим тягатись неможна і звинувачувати в плагіаті, мабуть, неправильно. Але мені дуже подобається, що наші українські режисери набагато швидше бачать ці локації, вони відчувають тренди, швидше поглинають ідеї. Тому я просто щаслива з того, що я вибрала правильного режисера і дуже крута моя Тата, яке це все побачила і швидко зреалізувала! Респект, будемо працювати, рухатись далі і ловити всі ці гарні творчі ідеї швидше, ніж голлівудські продюсери.

Понравился ответ? Поделись:

Лора:
0
Доброго дня Наталка! 1. Ви співпрацюєте з переможницею "Модель XL" Наталкою Петрик? 2. На яку пісню плануєте знімати кліп? 3.Яка у Вас улюблена пісня?
Дивіться, я мала творче завдання – я постукалась до телепроекту Модель XL, щоб мені допомогли знайти обличчя для нового ексклюзивного парфуму Natali By Karpa. Це наш другий аромат, перед святами ми вирішили випустити ексклюзивну партію і обличчям для ексклюзивної серії вирішили обрати дівчинку, яка переможе в цьому творчому завданні. Завдання було дуже нелегке – це була фотосесія з відомим французьким фотографом, в кадрі потрібно було бути лише в кількох краплинках цього аромату. Тобто це була фотосесія в стилі ню. Дівчатка, які були першими, дуже комплексували, але була одна дівчинка, яка відразу все поставила на свої місця, вона без вагань почала позувати настільки вдало і гарно, що у мене вже не було жодних сумнівів. А потім так трапилось, що вона стала переможницею не лише творчого завдання, а всього проекту Модель XL, тому ми отримали надзвичайно красиве обличчя і надзвичайно успішне обличчя. Образ нам допоміг підібрати Андре Тан і зараз ми плануємо відзняти ще одну фотосессію і мені б дуже хотілося, щоб наступною героїнею мого кліпу була Наталка. Це ще лише творчі ідеї, але, думаю, ми обов’язково їх реалізуємо, Наталка – цікава дівчина, дуже позитивна та енергійна, мені дуже подобається її характер і, мені здається, що вона дуже вдало буде рекламувати мої парфуми, вона буде красивим обличчям! В альбомі половина відомих пісень, які вже були в ротації, і половина пісень, які ще мало хто чув. Чесно признаюсь, спочатку я думала, що виберу якусь пісню, яку ще мало хто чув, що ми її знімемо, розкрутимо, зробимо гарне відео, але автори «Сонцезалежної» мені написали нову пісню і я розумію, що я закохана в цю пісню, зараз мені роблять аранжування, оркестровку і я розумію, що я вже хочу її знімати. Тому внутрішній голос мені підказує, що зараз треба знімати кліп на кардинально нову пісню, яку ще ніхто не чув, я думаю, ця пісня полюбиться слухачам, вона дуже цікава і характерна тому стану, в якому я зараз знаходжусь, це зараз відбувається у мене вдома, в моїй родині, тому слухачам буде цікаво заглянути за лаштунки і побачити, а що ж відбувається у мене всередині :)

Понравился ответ? Поделись:

Natasha:
0
Вы очень активны в Instagram, вы сами занимаетесь своей страницей или это СММ- специалисты? Есть ли у Наталки Карпы личные скрытые страницы в социальных сетях?
Насправді у мене є мої особисті акаунти, які веду тільки я, але в Фейсбуці є мої офіційні акаунти, тому що артист – це соціально активна особистість, є потік новин та інформації, який має бути правильно відредагованим та правильно поданим і цим займаються, звичайно, професійні люди. У мене є піар-служба та смм-служба, які допомагають мені вести мої офіційні акаунти. А свої особисті акаунти я їм не віддам – я сама дуже люблю їх вести і сама дуже люблю спілкуватись з людьми, я читаю фідбеки, схвальні відгуки та критику, я завжди це сприймаю та відповідаю. Мені задається, що зараз ця соціальна активність допомагає людям спілкуватись між собою, не треба шукати десь когось, ти можеш напряму написати будь-якій зірці. Я знаю, що багато моїх друзів-зірок теж самі люблять вести свої Інстаграми. Власний акаунт продукується твоїм настроєм, як ти відчуваєш цей світ, таким ти його і показуєш, на відміну від офіційних – це певні заплановані релізи та статті. Тому приєднуйтесь, давайте товаришувати – в Фейсбуці є мій офіційний та особистий акаунти і в Інстаграмі є мій особистий акаунт. Є офіційний акаунт Soncezalezhna – це продаж косметики, де ви можете подивитись новинки нашого бренду. Ні, прихованих акаунтів немає, принаймні я про них не знаю. Ще знаю, що є фан-клуби, до мене стукались з різних регіонів України прогресивні тинейджери, питались дозволу, чи можна організувати мій фан-клуб – звичайно! Чому б і ні, мені це дуже приємно, будемо спілкуватись та працювати, якщо треба, я і на зустріч приїду. Тому знаю, що є кілька моїх фан-сторінок в Інстаграм.

Понравился ответ? Поделись:

Валя:
0
Если бы звезды сложились так, что вы не стали бы певицей, кем в таком случае видели бы себя в профессиональном плане?
Я собі не уявляю, щоб моє життя не було пов’язане з музикою. Все починалось з того, що я закінчила медичний університет і я не мала бути артистом, я мала бути лікарем, причому у мене червоний диплом мед університету, який стоїть десь на поличці, а я лікую лише свою родину. Я розуміла, що я не можу не бути артисткою, це десь всередині, у мене батько – музикант-мультиінструменталіст і, мабуть, ці гени перейшли. Був час, коли я експериментувала і була телеведучою, ми навіть отримали Телетріумф, як краща регіональна програма. Потім я експериментувала як музичний продюсер, у мене було кілька команд і, я думаю, що я повернусь до цього, мені це подобалось і нам це вдавалось, думаю, скоро ми запустимо новий проект, матеріал ми накопичуємо і є дуже гарний альбомчик, це дівчаче тріо, якісна українська сучасна музика. Альбом вже майже записаний, ми хочемо все це красиво подати, продумати нюансі та деталі, обов’язково відзняти відео і запустимо. Це все дотичні до шоу-бізнесу професії, я не уявляю себе кимось іншим. Можливо, якщо запропонують стати акторкою і знятися в кіно, я теж не відмовлюсь :)

Понравился ответ? Поделись:

Ксюша:
0
Мені подобаються ваша творчість, а от щодо іміджу, маю питання: як ви відноситесь до експериментів з образом? Чи наважилися б приміряти, скажімо, образ сексуальної діви?:)
Мені здавалось, що я і так сексуальна :) Інколи моє в міру відкрите вбрання створює такий образ. Експерименти щодо образу мені даються непросто – я консерватор. Але буває таке, що навіть у великих консерваторів відбувається якийсь надлом і ти настільки занурюєшся в цей експеримент, що тебе навіть не впізнають. У мене було таке в житті, коли ми починали робити перші кроки, коли Наталка Карпа, звичайна українська дівчина, в один момент стає такою афроамериканкою з косичками і ніхто не міг мене зідентифікувати, а ми тоді заходили з піснею «Калина не верба», оце був такий експеримент. Ще був експеримент з Тарасом Тополею – ми записали пісню, музику і текст якої написав Тарас. Для мене це був великий музичний експеримент, тому що це взагалі не моя музика. Було дуже багато і критики, і схвальних моментів, але я зрозуміла одне – що експериментувати треба, не можна цього боятись. Експерименти приносять тобі щось нове і зрештою ти сама себе бачиш по-новому. Головне, що ти маєш довірити цей експеримент професійним людям, тому що, якщо за експерименти беруться дилетанти, то інколи це смішно виглядає. Тобі потрібен професійний погляд зовні, тому я за експерименти тільки з професійними людьми. Дякую всім, хто сьогодні був з нами! Користувач Слава за запитання: «Наталко, чи ходите ви на вибори? Чи висловлюєте таким чином свою громадянську позицію?» отримує від мене в подарунок альбом «Сонцезалежна». Напередодні новорічно-різдвяних свят хочу всіх привітати! В першу чергу, бажаю миру. В другу чергу, хочеться побажати кожному українцю якоїсь фінансової стабільності, простих банальних речей, але, щоб кожна людина могла відчувати себе комфортно. Щоб ми могли сходити до супермаркету і купити те, що нам потрібно, щоб кожна дівчинка могла купити красиву сукню, щоб кожен хлопчик міг запросити дівчинку в ресторан, щоб наші діти отримували належну освіту, за яку ми можемо заплатити, щоб наші батьки могли подорожувати по світу, як я бачу це в багатьох інших країнах, коли двоє стареньких тримаються за ручку і гарно подорожують. Банальні прості речі, але я справді хочу це для свого народу і для своєї країни. Тому, мої дорогі українці, з наступаючим Новим роком та Різдвом! Позитиву, добра та миру! Люблю вас, ваша сонцезалежна Наталка Карпа.

Понравился ответ? Поделись:

Комментарии

символов 999

Новости партнёров

Новости партнёров

Loading...
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more