Виктор Павлик

18 февраля в 13:00 народный артист Украины, певец, гитарист, капитан футбольной команды звезд украинской эстрады Виктор Павлик придет в гости к онлайн-ресурсу tochka.net.

 

Виктор расскажет о том, какие сюрпризы ожидают зрителей на концерте Pavlik Overdrive 27 февраля 2019 года в Октябрьском Дворце, в котором исполнит свои песни в стиле поп-хард-рок."Для моїх палких шанувальників це стане не просто концертом, а справжнім музичним шоу. Адже кожна пісня буде супроводжуватися спалахами світла та неймовірною грою музичного інструментарію. Я тішусь, що мої слухачі матимуть змогу насолодитися не лише відомими хітами, а й новими піснями", – говорит артист.

Ответы 21

Витя:
1
Кто из известных личностей помог вам финансово во время борьбы с болезнью сына Павла? От кого из них вы не ожидали помощи?
Не буду називати прізвища з естетичних причин, але це дуже відомі люди, це актори, співаки, співачки. Їх небагато, двоє-троє, які гарно допомогли фінансово, я не то, що не очікував, я просто не міг про це подумати. Щодня приходили якісь гроші хтось присилав 20, хтось 50, 100 гривень, тисячу, п’ять, десять, п’ятнадцять, хто скільки міг. Все приємно. Було дуже приємним те, що мені подзвонила Софія Михайлівна Ротару і запропонувала свою підтримку, я подякував щиро, але це вже було на тій стадії, коли люди багато понадсилали, але все одно вона готова мене підтримати. Дуже-дуже всім дякую! І Слава Вакарчук теж допоміг, хоча ми з ним не настільки близькі дузі, щоб я міг очікувати, що таке буде. Але він особисто подзвонив і запропонував допомогу. І багато-багато інших артистів – Свєта Лобода, Тіна Кароль, Сергій Притула, дуже багато, всі мої друзі, всі, кого я знаю. Всім дякую! Елементарні звернення підтримки, відео по 15-20 секунд – це така моральна підтримка, я всі ці відео пересилав Павлові, йому дуже приємно, він все це щодня переглядає. Здавалося б, що це дрібниці, але все життя складається з таких дрібниць і не можна не звертати увагу на жодну таку дрібничку. Це дуже-дуже велика справа – низький уклін і дуже великі слова подяки для вас!

Понравился ответ? Поделись:

Марина:
1
Вы говорили, что собираетесь продать свою коллекцию гитар, чтобы получить деньги на лечение сына. Пришлось ли это делать?
Так, частково. Я свою колекцію вже давно продаю і багато років, колекції вже десь 15-16 років. Було біля 40 гітар, на сьогодні штук 5 залишилось вдома, штук 5 їздять зі мною по концертам постійно і десь 5 по студіям, по людям, по музикантам, там, де вони потрібні. Ряд гітар я просто подарував, просто віддав, навіть є гітара, яку я комусь дав в користування і навіть не знаю, де вона. І, звичайно, 5-7 інструментів просто продав. Я їх купував за одну ціну, а продавав в три рази дешевше – це своєрідна річ, наскільки важко купити, настільки важко і продати. Якщо гітара коштує тисячу-півтори доларів, то продати її можна за половину або третю частину ціни. Думаєш, що хай краще на них безкоштовно грають і хай приносять людям добро та задоволення. Так, частково колекція продана і, звичайно, ці гроші допомогли. Але більше за все допомогло те, що люди Павлові присилали багато грошей, вони у нього зараз є, він ними користується, ми купуємо ліки і т.д. Більше за все допомагає те, що люди за це думають, моляться за це, а молитва – це дуже сильна штука, Бог це чує.

Понравился ответ? Поделись:

Саша:
1
Чим відрізняється концерт Pavlik Overdrive від звичайного концерту Віктора Павліка?
Я вже приблизно розповів, що Overdrive означає спотворений звук, перезавантаження, щось нове, новий виток в моєму житті. Ми з моїми друзями, хлопцями-однодумцями зробили програму, обрали кращі 20 пісень, які піддаються обробці в хард-роковому стилі і які знають та люблять співати та чути люди. Не всі увійшли, наприклад, «Афіни, Київ, Стамбул» не увійшла до програми. Отже, напевно, відрізняється тим, що на концерті Pavlik Overdrive не буде пісні «Афіни, Київ, Стамбул», а в моєму звичайному концерті обов’язково є ця пісня, як і інші класичні пісні. На цьому хард-роковому концерті все буде більш усучаснене, будуть молодіжнішні пісні, деякі будуть дуже відомі і будуть такі, які люди ще не чули, але вони ще з часів «Анни-Марії». Приємно, що на моїй творчості вже виховалось не одне покоління і що сьогодні молоді люди підспівують разом зі мною «Ні обіцянок, ні пробачень» та інші. Приходьте 27 лютого до «Жовтневого» – послухаєте та не пошкодуєте!

Понравился ответ? Поделись:

Катя:
1
Чим порадуєте прихильників на своєму концерті 27 лютого?
Вітаю всіх, хто зараз з нами, залишайтесь з нами, думаю, що буде цікаво! А за цікаві запитання розігрується кілька квиточків на концерт :) Вже 27 лютого в Українському центрі культури та мистецтв відбудеться мій черговий сольний концерт в супроводі гурту Pavlik Overdrive, програму теж можна назвати Pavlik Overdrive – хто, як хоче, так і перекладає. Overdrive – це такий гітарний драйвовий звук, коли чистий гітарний звук робиться ричащим. Програма приблизно на півтори години, концерт буде цікавий тим, що кращі пісні, перевірені хіти, які обрані людьми за багато років мого існування на сцені, будуть зіграні в трохи важчому стилі, в стилі хард-рок, я б сказав, в стилі поп-хард-рок. Це цікаво, це дуже-дуже важливо для мене – запрошую вас всіх, сподіваюсь, що прийдете, поспіваємо разом. Буде гаряче, це я обіцяю!

Понравился ответ? Поделись:

Алевтина:
1
Як зараз себе почуває ваш син Павло? Міцного йому здоров'я та сил у боротьбі з хворобою!
Дякую! Це досить актуальне запитання, хочу сказати всім велике дякую за підтримку, за те, що ви всі пам’ятаєте! Сильно дякую за те, що в свій час люди дуже сильно підтримали фінансово. Звичайно, вже набагато краще, Павло одужує, єдине, що набрав зайвих кілограм, тому що мало рухається. Апетит добрий, їсть добре, аналізи хороші, вже шість хімій пройшов, а треба, мінімум, десять. Волосся повилазило, брів немає, важко, але вже ходить сам, інколи з палочкою. Вашими молитвами, Божою волею і вашою підтримкою стрімко йде на покращення, саме головне те, що він свято вірить в те, що він вже здоровий. І я теж свято вірю в те, що він здоровий. А всім людям ще раз велике дякую за підтримку!

Понравился ответ? Поделись:

Вітя:
0
Вікторе, я ваш тезка!!! Пишаюся мати таке саме імя, як у вас! Ви чудовий артист і дуже добра і чуйна людина! Чи дружите ви з Павлом Зібровим?
Дякую! Тезка, Ви за це гарне запитання також отримуєте квитки на концерт! Мені дуже приємно, що Ви мій тезка і що пишаєтесь мати таке саме ім’я, моя мама казала, що Віктор – це від слова Вікторія, це Перемога. Дякую за запитання та хороші слова! Звичайно, що Павло Миколайович – хороший співак, хороший артист, хороша людина, добрий, чуйний, врівноважений, культурний і т.д. Звичайно, ми в певній мірі дружимо, раз в квартал він дзвонить до мене, цікавиться моїми справами, час від часу ми пересікаємось, тому що працюємо в одних і тих залах в курортних містечках. Тому рідко, але бачимось і, звичайно, дуже тепло між собою спілкуємось.

Понравился ответ? Поделись:

Александр:
0
Виктор, раньше вы были прихожанином Сандея Аделаджи. Потом вы рассказывали, что перешли в «Найсвятішу святиню». Из этого следует сразу несколько вопросов: 1) Чьим прихожанином вы являетесь сейчас? 2) Почему вас не устраивает традиционная церковь и как вы пришли к нетрадиционной? 3) И какую помощь вы получили от собратьев, когда случилась беда с сыном?
Аделаджа чи не Аделаджа – це абсолютно неважливо. Є один Бог. Неважливо, до якої церкви я ходжу, прихожанином якої церкви я є, це абсолютно не має значення. Є Бог, є вершина, є гора і незалежно, з якої сторони ти по цій горі йдеш, біжиш, повзеш. Десь ти йдеш сміло по гарній дорозі, десь ти лізеш по горах з канатам, десь ти повзеш, гризеш землю, чіпляєшся за гілки – з якої б сторони ти не ліз, вершина одна – Господь Бог. Неважливо, яким шляхом ти дійдеш до цієї вершини, головне – дійти до неї. Віросповідань є багато, а Господь Бог є один. Іісус Христос – це місія, це те, що Господь Бог, якого ніхто ніколи не бачив, послав свого єдинородного сина на Землю. Діва Марія народила маленького хлопчика, зачатого від духа святого, тобто єдина безгрішна людина – це Іісус Христос, народжений не від фізичного гріха, а всі ми решта – вже зачаті від гріха. Кожен для себе повинен вибирати своє – як ви відчуваєте, так і робіть. Я спокійно можу зайти і до католиків в церкву, і до православних, я хрестився в православній церкві у себе в Теребовлі, але у нас є і протестантська церква, куди зараз ходить моя мама. Церква, в якій немає ікон, яким поклоняються, адже люба ікона – це ідолопоклонство. Тому ікони в церквах, як для мене, це просто історія, це показано, як було колись, коли жив Іісус Христос і його учні. Я не розумію поцілунків ікони або коли моляться на ікону. Бог живий в кожному серці, в моєму серці є любов, кожен ранок я прокидаюсь і Господь зі мною і я про себе молюся Богу, дякую за день, за те, що я можу дихати, ходити, їсти, пити, співати, грати, говорити сьогодні з вами, відповідати на запитання – за це все я дякую Богу. І немає різниці, яку ти церкву відвідуєш. Церкву треба відвідувати, тому що це дім Божий, до Бога треба приходити – шість днів працюй, а сьомий Богу віддай, треба прийти до церкви і молитися Господу. Але, де двоє і більше спілкуються про Бога – це вже і є церква, по великому рахунку, тому не має значення, в яке приміщення я ходжу. В любому місці я можу піти до церкви і молитися, спілкуватись з Богом. Вірте в Бога, любіть Бога, бійтесь Бога і намагайтесь поступати по Божим законам.

Понравился ответ? Поделись:

Вика:
0
Очень люблю ваше творчество, Виктор! Скажите, с кем из украинских артистов вы бы хотели спеть дуэтом?
Я не задумувався над цим питанням і не можу зараз дати однозначну відповідь. У мене є кілька дуетів, є кілька дуетів з іноземними співаками – є дует з турецьким виконавцем Ege, він є автором музики «Афіни, Київ, Стамбул», зараз ми робимо україно-турецький дует, це буде з кліпами, з хорошим промо, планується робити на широку ногу, за підтримкою різних турецьких компаній. Є багато цікавих виконавців, з якими можна робити дуети, тому дуети будуть. Це не є проблема, проблема в тому, що потрібна гарна дуетна пісня.

Понравился ответ? Поделись:

Владимир:
0
Смотрели отбор Евровидение? За кого болели? Какие ваши мысли что Tayanna отказалась принимать участие в отборе? Как она вам как артист? Не думали о совместной песне?
Ні, я не дивився, тільки в Фейсбуці бачу, кого виводять в лідери, мені складно сказати, бо я нікого не чув. Я випадково попав на перший номер – це Ivan NAVI зі Львова, він мені дуже імпонує, я поважаю те, що він робить, він молодець. Мені сподобалась його пісня, але він не пройшов. Дівчаток «Анна-Марія» я вже давно знаю, вони дійсно молодці, такі різкі, тверді, вони сміло співають. Я колись в свій час грав на гітарі та співав в гурті «Анна-Марія», у мене є дві пісні «Анна-Марія» в репертуарі, власне тому у мене асоціація з гуртом, в якому співав я, тому я всіляко підтримую дівчат і мені реально подобається те, що вони роблять. Дует з Tayanna – це шикарна ідея, Tayanna – одна з небагатьох, з ким я не задумуючись записав би дует, тому що вона реально дуже класно співає і я її знаю вже дуже-дуже давно. Я знаю її ще з часів, коли вона працювала аранжувальником, звукорежисером на студії у Діми Климашенко, коли я тоді приїжджав писатись на студію, мене записувала Таня. І пізніше Таня співала бек-вокальні партії, вона дуже крута співачка, у неї дуже гарний голос, дуже гарне відчуття співу, вона професіонал своєї справи. Може і добре, що вона зняла свою кандидатуру, тому що вона реально на дві голови вище від всього, що зараз робиться (ні в якому разі не хочу нікого образити). Напевно, їй не дали б пройти далі, як у минулий раз, це перше. І друге – хто б на сьогодні не поїхав на «Євробачення», перемоги не буде по-любому, тому що третій раз не дадуть проводити конкурс в Україні. В Європі є безліч країн, де ще не було конкурсу, плюс нестабільність в нашій країні, у нас війна на Сході, вибори, люди не мають, за що хліба купити. Сто відсотків не дадуть третій раз – який би золотий співак туди не поїхав. Тому беззмістовно представляти Україну, хіба що просто набрати собі балів на наступний раз, але взагалі сама участь в такому конкурсі любому молодому виконавцю – це цікаво та прикольно, це гарний крок, нічого поганого в цьому не бачу. А Tayanna – молодець, вона і так, я вважаю, мегазірка! Це дуже класне запитання і Володимира я запрошую на наш концерт 27 лютого!

Понравился ответ? Поделись:

Рита:
0
Кого с начинающих артистов вы б выделили? Кого слушаете?
Дуже люблю українські молоді гурти – «Без обмежень», «Антитіла». Зі старших люблю С.К.А.Й., «Океан Ельзи», «Вхід у змінному взутті», «Аква Віта», «Другу ріку». Спеціально нічого не слухаю, тому що в машині музика по-інакшому грає, слухаю іноземну музику, на якій я виховувався по житті, головне, щоб музика була зроблена професійно. Слухаю багато хард-рокових колективів, слухаю багато джазу.

Понравился ответ? Поделись:

Вика:
0
Где вас можно встретить у Киеве?
Не знаю, я нечасто буваю в Києві, тому що багато їжджу з гастролями. Влітку в місті мене можна зустріти на мотоциклі. У мене досить видний мотоцикл, можна знайти в соцмережах. Коли жарко і нереальний трафік з пробками, то я пересуваюсь на мотоциклі. А зараз я постійно в автомобілі, можу заїхати на заправку, дуже люблю SOCAR, на цих заправках, мене можна побачити. Можу сходити в кіно до MULTIPLEX або «Блокбастер».

Понравился ответ? Поделись:

Дима:
0
Почему люди женятся? Это значит что они не уверены друг в друге, и штамп их склеивает или это обязательство если ждут ребёнка. Моя девушка хочет кольцо и замуж, а для меня как для мужчины не понятна спешка.. а вы что думаете на эту тему?
Навіть не знаю, що сказати. У кожного індивідуально, у кожного по-своєму. Насамперед важливо все зважити, зрозуміти, чи ви дійсно половинки, багато моментів. Звичайно, свадьба – це важливо. Але, якщо дівчина просто хоче обручку, сукню і весілля, то це одне, а якщо люди люблять один одного – то це напевно щось інше. Складно, я нічого не можу порадити в даному випадку. Це дуже індивідуально, слухайте своє серце, слухайте, що підказує внутрішній голос, що каже дух святий, що Бог підказує.

Понравился ответ? Поделись:

Инна:
0
Вы очень похожи с Александром Павликом, что внешне что по голосу. Часто видитесь с сыном, с вашим то графиком? Может запишите дует?
Так, ми зараз плануємо записати дует на пісню «Бо в сні відлітаю», він буде реп читати, а я буду співати. Сьогодні перед тим, як виїхати на Тochka.net, ми з Сашею зустрілися в гаражі, він приїхав взяти мою машину, поїхати обслужити її – тобто ми часто бачимось. А те, що ми схожі, це логічно і нічого дивного немає – він мій син :)

Понравился ответ? Поделись:

Эля:
0
Что вас вдохновляет?
Хороше зроблені, хороше проведені і хороше відпрацьовані концерти. Концерти – це моє життя, я чітко розумію, що я посланий на цю землю робити те, що я роблю. Я чітко розумію, що люди приходять на концерти слухати пісні і я повинен себе максимально віддавати їм, отримуючи від них взаємну енергетику, з якої я черпаю сили. Від цього я і надихаюсь. Коли на концерті аншлаг, коли зал повний людей – це дуже-дуже тримає і це надихає мене на подальшу роботу.

Понравился ответ? Поделись:

Лена:
0
Яке ваше відношення до соц мереж? Свої сторінки ви ведете чи ваші адміністратори? Чи можна колись отримати від вас лайк?
Звичайно, можна – якщо цікавий пост, щось цікаве, достойне та оригінальне. Соцмережі в основному звичайно веду сам, я навіть Твиттер маю, просто рідше за все туди заходжу. Самий продвинутий, модний та молодіжний на сьогодні – це Інстаграм. Я сам веду, мені просто самому цікаво. Якщо чогось не можу розібрати, то мені є, кому підказати, але зазвичай намагаюсь розібратись сам.

Понравился ответ? Поделись:

Лариса Николаевна:
0
Добрый день! Видела Ваш сын открыл в Киеве для детей студию вокала. Как вы относительно к его такой деятельности? Были уже в гостях в студии Александра? Вносили свои правки?)
Так, раніше, рік-півроку назад, він відкрив таку студію в Броварах, туди дітей батьки приводять вчиться співати, грати, там створений вокально-інструментальний ансамбль з цих же діток. І це добре, що він цим займається. І буквально нещодавно він відкрив таку студію в Києві на Позняках по вул. Чавдар. Так, я нещодавно був там, студія знаходиться в підвальному приміщенні в сучасному будинку, зроблений гарний ремонт, все зроблено. Це студія, всі стіни оббиті волоком, там висять мої гітари і я хочу всі гітари, які у мене незадіяні, привезти до Сашка в студію – і для краси, і для того, щоб ними користувались. Я знаю, що вже навіть якісь діти туди ходять займатися. Це добре і я дуже-дуже радий за сина, що він не тиняється без діла, а що він зайнятий, що у нього є однодумці, йому допомагають, він і Павла час від часу привозить до студії і йому там дуже подобається. Час від часу і мене там можна буде зустріти. Так що Pavlik kids production, там хороші педагоги по вокалу, там цікаво і весело – приходьте і приводьте дітей вчитися співати. Це добра справа, тому благословляю свого сина на цю добру справу і запрошую всіх – приходьте і не пошкодуєте!

Понравился ответ? Поделись:

Александра:
0
Что любите с еды? Сами готовите? Есть вообще коронное блюдо?
Ні, коронного блюда немає. Я люблю різні страви, немає чогось такого, чого я не люблю. От морську капусту не можу їсти – знаю, що її треба багато їсти, але не можу. Не люблю устриці та мідії. Проте дуже люблю рапани, креветки, м'ясо палтуса. Снідаю вівсянкою та яйцем всмятку, сам собі варю, я знаю, як воно має бути. Звичайна яєчня з болгарським перцем дуже смачна. Солодкий чорний чай з білим хлібом з маслом і з товстим шаром червоної лососевої ікри, якщо вона є. Локшина, вермішель, різні каші, гречка з молоком, люблю м'ясо без різних спецій – чим натуральніше, тим краще.

Понравился ответ? Поделись:

Тома:
0
Какой вы вне сцены? Любите шумные компании или тишину, домашний уют?
Шумні компанії вже давно дуже-дуже позаду, вже давно пройшли. Взагалі для мене кращий відпочинок, це коли я замкнений чи в номері готелю, чи вдома – телевізор, перегляд фільму, спокій, тишина, чай м’ятний або мелісовий, трошки насіння можу їсти, хоча це і некорисно для співака. Зараз для себе розумію, що більше за все люблю канали про тварин, рослини, природу, гори, люблю пізнавальні канали. Чесно скажу, що дуже люблю Mega канал, не про страшилки і чорну магію, а щось таке, позитивне та нормальне. Люблю дивитись «Орел и Решка», «Мир наизнанку», не зациклююсь на ток-шоу та програмах, де обговорюють щось негативне. Однозначно люблю більше спокій та тишу, ніж шум.

Понравился ответ? Поделись:

Коля:
0
Чи можна на концерті Віктора Павліка зі сцени зробити пропозицію дівчині? Це реальна мрія?
Звичайно, так, це реальна мрія. Я зроблю таку підказочку: потрібно вийти на сцену з великим букетом квітів, подарувати мені його (це причина виходу на сцену і можна мати з собою ще один, щоб освідчитись своїй дівчині) і попросити у мене мікрофон на кілька слів. Я дам мікрофон і хлопець скаже: «Кохана, я тебе люблю!» Звичайно, все це дуже просто – треба просто включити дотепність і дуже легко це зробити.

Понравился ответ? Поделись:

Настя:
0
Что для вас самое важное в людях?
Відкритість, чесність, справедливість, культура – все, що є добре, що може супроводжувати людину, це мене важливо. Має бути позитив та світлість, кожна людина має любити Бога, боятися Бога і жити по законам Божим, поступати так, як хотіла б, щоб поступали по відношенню до неї, творити добро.

Понравился ответ? Поделись:

Женя:
0
Павел Зибров дает вторую жизнь своим хитам, позволяя молодым артистам делать всяческие ремиксы на них. Вы не задумывались о том, чтобы делать так же?
Власно про це я і розказую, що Pavlik Overdrive – це перероблені відомі пісні з мого репертуару. Є дуже багато каверів, все почалось з того, що гурт «Чумацький шлях» з Хмельницьку запропонували мені свою версію пісні «Шик і дим», яка мені дуже сподобалась і в кінцевому результаті ми її навіть записали дуетом. Вийшла дуже цікава хард-рокова версія і це стало поштовхом до випуску альбому «Віктор Павлік та друзі – З новим Rockom». Це дуже цікавий альбом, варто пошукати в інтернеті та послухати. Дуже багато різних версій, дуже багато реміксів і багато цікавих реміксівзроблено професійними діджеями – це все є в інтернеті, тому, слідкуйте за ефіром і почуєте багато чого цікавого:)

Понравился ответ? Поделись:

Комментарии

символов 999