Миша Панчишин (Ptashkin)

Ptashkin (Миша Панчишин) — победитель 8 сезона популярного вокального шоу "Х-фактор", автор и исполнитель песен.В результате победы на ТВ-шоу Ptashkin не только получил приз от телеканала СТБ, а и обрел продюсера в лице Вадима Лисицы, под чьим руководством и продолжает развитие сольной карьеры.7 марта в 13:00 артист придёт в гости к tochka.net и расскажет, как изменилась его жизнь после победы в "Х-факторе", о закулисных историях телепроекта, и о новом клипе Baby.

 

Ответы 82

Петрик:
0
Міша, де купив таку кльову куртку? І скіки коштує той шмот, шо на тобі зараз?
Штани – це подарунок від адміністратора «Х-Фактора». Носки з губами – також подарунок від фанів. Martens – подарунок. Футболка – подарунок найкращого друга. Куртка – для зйомок в фотосесії, вона розмальована знайомою. Тобто – нуль, я вдягнений зараз не витративши на це абсолютно ніяких коштів. Дякую за це класне запитання – воно також отримує подарунок!

Понравился ответ? Поделись:

Олька:
0
Чи не плануєш когось набирати у свою команду? Чекаю пропозицію
В музичну групу? Поки що – ні, не планую нікого набирати. Всі, хто зараз є в моїй команді, вони мені подобаються і я задоволений своєю командою.

Понравился ответ? Поделись:

Оля:
0
Чи міг би ти зустрічатисяз фанаткою?
Легенько, запросто, чому б і ні? Я робив це частенько після «Х-Фактору», займався таким, а зараз – ні. Просто зазвичай мої фанатки ще навіть бюстгальтер не носять – важко вибрати серед них дівчину, з якою можна зустрічатися.

Понравился ответ? Поделись:

Оля:
0
Чи плануєш ти найближчим часом їхати у Львів?
Привіт, Оля, дякую за таке питання! От щойно тільки приїхав зі Львова – зранку вийшов з поїзду і приїхав сюди, відповідати на ваші запитання. Щойно зі Львова :)

Понравился ответ? Поделись:

ssssonay_b:
0
Як ти ставишся до хейтерів,котрі обісрали виступ KAZKA на Євробаченні?
Ну, нехай обсирають, але, як тільки зроблять це мені в очі – получать по писку.

Понравился ответ? Поделись:

oks_adamenko_:
0
З ким би ти хотів зустрітися з шанованих музикантів,співаків, що вже не з нами? Що ти спитав?
Напевно хотів би зустрітись з Кузьмою та поговорити з ним на теми, які не стосуються музики, думаю, що получив би від нього багато відповідей на свої питання.

Понравился ответ? Поделись:

yana_klyadchenko:
0
Не плануєш продовжувати свою художню творчість? Чи пов'язуєш своє майбутнє з цим?
Я хочу продовжувати свою художню творчість тільки в вільний час, мені подобається малювати, але я це роблю зовсім рідко, хотілося б частіше. Колись я позиціонував себе як художника, а зараз – більше як музиканта.

Понравился ответ? Поделись:

yana_klyadchenko:
0
Що змушує тебе посміхатися? (звичайно крім наших повідомлень)
Мультики :) Я дуже люблю мультики з дитинства і до зараз. Не знаю, можете кинути в мене камінь, але я обожнюю аніме. Напевно по мені цього не скажеш, але я обожнюю аніме, вони мене заставляють посміхатися.

Понравился ответ? Поделись:

andriivnaa._:
0
Чи стала музика сенсом твого життя? Чим би ти займався якщо не музикою?
Я ніколи не мав плану Б на цей рахунок. Я завжди займався музикою і не думав, що буду займатись чимось іншим, у мене ніколи не було плану Б. Напевно, якщо б я знав, що можу займатись чимось іншим, то тоді б у мене не виходило так віддавати свій час і я не був би зараз в Києві і не працював би з такими класними людьми. Тобто я ніколи не думав, що можу займатись чимось іншим, хоча в житті займався багато чим – я танцював, займався акробатикою, малював, але завжди точно знав, що своє життя я присвячу тільки музиці.

Понравился ответ? Поделись:

ulia_p1407:
0
Ким із супер героїв хотів би стати?
У мене є любимий супергерой із коміксів DC Comics, називається Зелена стріла – він не має суперможливостей, але він стріляє з лука, він провів 5 років на безлюдному острові наодинці з самим собою і повернувся звідти зовсім іншою людиною. У нього дуже радикальні методи боротьби зі злочинцями.

Понравился ответ? Поделись:

ulia_p1407:
0
Коли буде тур Україною або можливо Європою?
Слідкуйте за новинами в соцмережах і Ви все побачите :)

Понравился ответ? Поделись:

a1313v:
0
Можно ли по твоим песням узнать хоть часть твоей души?
Звичайно, можна. Якщо б я міг так гарно брехати в своїх піснях, то, напевно, був би аферистом. З пісень багато чого можна дізнатись про мене.

Понравился ответ? Поделись:

solomia_ostapchuk:
0
Ти сумуєш з минулим? Хочеш повернути якісь дні назад? В чому для тебе заключається сенс життя? 3 речі без яких ти не проживеш? Ти зміг би прожити без своїх рідних та друзів? Чим надихаєшся? У що ти віриш?
Так, останнім часом сумую за минулим, але розумію, що чим частіше я згадую минуле, тим більше я не вивожу в теперішньому, тому я змірився з тим, що минуле пройшло і тепер мені треба жити теперішнім. Теперішнє набагато цікавіше для мене, але прийшлось перебудовувати багато чого в голові, щоб не думати про минуле. Але важко про це не думати – в минулому залишилися друзі, сім’я, любов. Так, є пару днів, які б я хотів не повернути, але прожити ще раз – мені здається, що я багато чого зробив не так. Хоча я про це не шкодую, але хотілося б прожити це ще раз. Я думаю, що наразі я сам шукаю для себе відповідь на питання щодо сенсу життя. Я скажу, що останнім часом легесенько проживав без тих речей, без яких, я думав, що не проживу – немає таких речей, без яких я не можу прожити. Але, якщо говорити банально, то це батьки, увага, мені важко прожити без відчуття самотності, тому що, коли ти сам, тобі легше розібратись зі своїми питаннями, з питанням «В чому сенс життя?», тобі не нав’язують це інші, суспільство, музика. Коли я слухаю одну музику – я один, коли я слухаю іншу музику – я інший, коли я подивився один серіал – мені хочеться бути схожим на когось.. і з таких шаблонів збирається невизначена особистість. А хто я такий – відповідь на це дасть відчуття самотності. Я завжди надихаюсь коханням, завжди моїм головним двигуном в житті було кохання. Я вірю в кохання.

Понравился ответ? Поделись:

olia_garbuz:
0
Як саме на тебе вплинула творчість O.Torvald?
Колись, 4-5 років тому був сильний зорепад, я тоді був в горах і тоді тільки починалась моя творчість, я тоді тільки почав писати пісні – і ми з моїм найкращим другом сиділи з гітарою під цим зорепадом і дивились на зірки. І ми вдвох загадали бажання – колись вдвох заспівати на одній сцені з O.Torvald. Пройшло кілька років і я заспівав з ним на одній сцені на «Х-Фактор» і це було одним із незабутніх та особливих у моєму житті, мрії дійсно збуваються. Творчість O.Torvald настільки вплинула на мене, що я йшов за цією мрією і воно так і сталось.

Понравился ответ? Поделись:

fan_m.panchishin:
0
Що найбільше тебе дратує в людях? Скоро 8 березня) як привітаєш маму?
Мене дратує бидло та лицемірство в дружбі та відносинами між людьми. Ще не знаю, але по-любе якось красиво привітаю.

Понравился ответ? Поделись:

ulia_p1407:
0
В тебе були травми?( Наприклад зламана нога або рука) Улюбленний клуб у Львові?
Так, у мене була травма голови, коли я був зовсім маленьким. У нас на Заході є така поговірка, коли людина не зовсім адекватна, говорять: «Тебе що, в дитинстві підкинули та не зловили?» А мене колись підкинули та не зловили – мені зашивали голову і після цього я втратив здатність відчувати запахи, я взагалі ніяких запахів не відчуваю. Я ненавиджу клуби і не ходжу по клубам, тому що колись це зламало мені психіку, це пов’язано з особистим. Я люблю затишні місяця у Львові. Наприклад, «Гасова Лямпа», часто зависаю в «Правді» і в «Криївці», де я колись працював кухарем. Люблю сидіти вечорами на Лисій горі та писати там пісні, до речі, вчора там був. Ненавиджу клуби, хоча я також працював сушистом в фешн-клубі у Львові і це єдиний клуб, який я знаю.

Понравился ответ? Поделись:

lenachkaaaaaa:
0
Привіт, якби ти зміг би прожити ще раз будь-який день зі свого життя, який би це був день? І ще одне, ти щасливий?
Перше, що спало мені на думку, це перший поцілунок, який у мене був з тією дівчиною, в яку я дуже сильно закохався і це не передати словами – я б ще раз пережив перший поцілунок. А чи я щасливий? Так.

Понравился ответ? Поделись:

vash.rieltor.kiev:
0
Який був самий емоційний момент у такому житті?
Це зрада друга. У нас компанія з одинадцяти друзів, ми дружили з самого садку і коли друг нас зрадив, то це був дуже емоційний момент. Ніхто не міг в це повірити, у всіх були сльози на очах, але потім все стало нормально, всі його пробачили.

Понравился ответ? Поделись:

fan_m.panchishin:
0
Яка в твоєї сім'ї "коронна" історія про тебе, яку усім розповідають? Чи є залежність від людей? Коли розумієш, що не твоє, але всерівно щось притягує Було колись дежавю? Якщо, так, то розкажи, цікаво знати)
У мене є найкраща подруга Оля і колись, коли ми були малі, ми загубились і нас дуже довго шукали і не могли знайти, а ми з нею закрилися в шафі і сиділи там цілий день. Так, є залежність від людей. Я завжди казав, що немає, тому що я цього не помічав, але насправді є – у кожного є залежність від людей. Так, дежавю було дуже часто, але це зовсім нецікаво.

Понравился ответ? Поделись:

m_a_s_a_1_3_4:
0
Чому тату поцілунок на шиї ти закреслив?
Я не закреслив, я його обвів сіткою. Спочатку це тату губ мало зовсім інший сенс, а тепер – ще інший. Тепер воно означає захист від непотрібних губ. Я набив її з сенсом розпусти і всього такого, тому що вів тоді не зовсім адекватне життя, а потім, коли приблизно сформував якісь свої переконання, то закрився від непотрібних губ.

Понравился ответ? Поделись:

_heyits_diana:
0
Я знаю, що ти безбашений і мені цікаво, з чого черпаєш натхнення, де відчуваєш себе комфортно і чи є така мрія, до якої ти йдеш усе життя ???
Я черпаю натхнення з любові, з музики, з уявлення того, що у мене може вийти в музиці. Я уявляю собі, що можу написати таку пісню, що вона просто зробить безбашеним когось іншого, що вона змусить когось стрибнути з мосту в воду, але не для того, щоб розбитись, а для гарного моменту. Комфортно відчуваю себе, звичайно, вдома, на студії, де працюю, біля друзів, з якими дружу з першого класу. Так, у мене є мрія – стати рок-стар.

Понравился ответ? Поделись:

call_me_yuliia:
0
Почему изменил стиль своей музыки? Между Нервами и Baby - большая разница.
Все просто: ми почали експериментувати, я прийшов на студію зі своєю музикою, зі своїм рокешником, а коли я подивився на музику по-іншому, то мені захотілося трохи поекспериментувати і, думаю, що і далі буду змінювати стиль своєї музики, поки не знайду себе в ній. Звичайно, в чомусь вона буде схожа на рок, але, оскільки рок зараз не продається, то я буду шукати доки не знайд то, що потрібно мені і так само потрібно моїй аудиторії.

Понравился ответ? Поделись:

anna.stotzkaya:
0
Любовь к детям.?Какая она?Представлял ли ты себя отцом?Что хотел бы вложить в своё поколение?Достойный сын-мужчина или папина дочь?
Я ніколи не любив дітей, але, коли у мого рідного брата народилась дочка, я трошки по-інакшому почав до них ставитись. Діти почали мені подобатись – як вони розвиваються, як вони починають спілкуватися, як вони починають думати і набувати своїх перших рис характеру. Я далекий від відповіді на це питання. Хотілося б сина, у мого тата сім рідних братів, тому, думаю, що напевно у мене буде син.

Понравился ответ? Поделись:

popiksasa50:
0
Від скількох років займаєшся музикою?
З 15, здається. З першого дня, як закохався.

Понравился ответ? Поделись:

ulia_p1407:
0
В скільки років плануєш одружитись? Ти колись урятував життя людині?
Колись і планую одружитись, але у мене немає конкретної дати, головне, щоб це було з тією самою. Ні, мені рятували життя, а я – не рятував. Я колись майже потонув і брат мене врятував. Ще я колись задихнувся газом, коли у нас вдома прорвало трубу і чадний газ почав виходити і так само мене брат врятував, коли я знепритомнів, брат мене витягнув з хати і так врятував. Мене відвезли до лікарні і там відкачали.

Понравился ответ? Поделись:

oljasheshenko:
0
Що для тебе більший релакс- тепла ванна чи прохолодний душ? Яка любов сильніша? Любов батьків чи любов другої половинки? Чи було у тебе таке, що ти про щось мріяв, уявляв шось собі і коли вже забув про це, тоді це почало збуватися?
Тепла ванна – я ненавиджу прохолодний душ і я ненавиджу холод. Звичайно, любов батьків. Так, було – п’ять років назад я написав собі лист в майбутнє і коли я був на середині «Х-Фактора», я вже був такий замаханий, мені нічого не хотілося, я хотів назад в групу і займатись тими речами, якими я займався завжди. Я вже був дуже сильно втомлений і тут мені зранку на пошту приходить цей лист: «Привіт, Міша, ти ще живий? Сподіваюсь, ти навчився грати на гітарі. Сподіваюсь, ти зустрічаєшся з цією Вікою (а я навіть не знаю, яку Віку я мав на увазі). Сподіваюсь, ти став музикантом, зібрав свою групу і почав виступати…» це довгий лист і він надихнув мене рухатись далі, надав мені друге дихання.

Понравился ответ? Поделись:

melovinka007:
0
Представь, что сегодня…. Пятница! Тринадцатое! К тебе в дверь позвонил черт. Что ты будешь делать, что скажешь?
Я б випив з ним 50 грам нашої фірм енної сімейної самогонки – ми з ним подружимось і завоюємо світ. Я б випив з ним 50 грам нашої фірм енної сімейної самогонки – ми з ним подружимось і завоюємо світ. Ніхто не відмовиться від нашої самогонки :)

Понравился ответ? Поделись:

ulia_p1407:
0
Життя за кордоном чи в Україні? Творчість чи кохання?
В Україні, поки що. Для мене творчість і кохання – це синоніми.

Понравился ответ? Поделись:

yuliacioroh:
0
Людина, яка найбільше вплинула на тебе в житті?
Брат, він зробив з мене того, хто я є.

Понравился ответ? Поделись:

ulia_p1407:
0
Якому подарунку від фанатки ти зрадієш? Наскільки ти любиш своїх фанатів? І нащо ти здатен заради них?
Для мене найбільший подарунок від фанатів – це коли вони приходять на концерти і підспівують мої пісні. Я сильно люблю своїх фанатів і я багато на що здатен, здатен виступати для них на сцені, навіть, якщо їх буде 3-4.

Понравился ответ? Поделись:

Комментарии

символов 999