Миша Панчишин (Ptashkin)

Ptashkin (Миша Панчишин) — победитель 8 сезона популярного вокального шоу "Х-фактор", автор и исполнитель песен.В результате победы на ТВ-шоу Ptashkin не только получил приз от телеканала СТБ, а и обрел продюсера в лице Вадима Лисицы, под чьим руководством и продолжает развитие сольной карьеры.7 марта в 13:00 артист придёт в гости к tochka.net и расскажет, как изменилась его жизнь после победы в "Х-факторе", о закулисных историях телепроекта, и о новом клипе Baby.

 

Ответы 82

Петрик:
0
Міша, де купив таку кльову куртку? І скіки коштує той шмот, шо на тобі зараз?
Штани – це подарунок від адміністратора «Х-Фактора». Носки з губами – також подарунок від фанів. Martens – подарунок. Футболка – подарунок найкращого друга. Куртка – для зйомок в фотосесії, вона розмальована знайомою. Тобто – нуль, я вдягнений зараз не витративши на це абсолютно ніяких коштів. Дякую за це класне запитання – воно також отримує подарунок!

Понравился ответ? Поделись:

Олька:
0
Чи не плануєш когось набирати у свою команду? Чекаю пропозицію
В музичну групу? Поки що – ні, не планую нікого набирати. Всі, хто зараз є в моїй команді, вони мені подобаються і я задоволений своєю командою.

Понравился ответ? Поделись:

Оля:
0
Чи міг би ти зустрічатисяз фанаткою?
Легенько, запросто, чому б і ні? Я робив це частенько після «Х-Фактору», займався таким, а зараз – ні. Просто зазвичай мої фанатки ще навіть бюстгальтер не носять – важко вибрати серед них дівчину, з якою можна зустрічатися.

Понравился ответ? Поделись:

Оля:
0
Чи плануєш ти найближчим часом їхати у Львів?
Привіт, Оля, дякую за таке питання! От щойно тільки приїхав зі Львова – зранку вийшов з поїзду і приїхав сюди, відповідати на ваші запитання. Щойно зі Львова :)

Понравился ответ? Поделись:

ssssonay_b:
0
Як ти ставишся до хейтерів,котрі обісрали виступ KAZKA на Євробаченні?
Ну, нехай обсирають, але, як тільки зроблять це мені в очі – получать по писку.

Понравился ответ? Поделись:

oks_adamenko_:
0
З ким би ти хотів зустрітися з шанованих музикантів,співаків, що вже не з нами? Що ти спитав?
Напевно хотів би зустрітись з Кузьмою та поговорити з ним на теми, які не стосуються музики, думаю, що получив би від нього багато відповідей на свої питання.

Понравился ответ? Поделись:

yana_klyadchenko:
0
Не плануєш продовжувати свою художню творчість? Чи пов'язуєш своє майбутнє з цим?
Я хочу продовжувати свою художню творчість тільки в вільний час, мені подобається малювати, але я це роблю зовсім рідко, хотілося б частіше. Колись я позиціонував себе як художника, а зараз – більше як музиканта.

Понравился ответ? Поделись:

yana_klyadchenko:
0
Що змушує тебе посміхатися? (звичайно крім наших повідомлень)
Мультики :) Я дуже люблю мультики з дитинства і до зараз. Не знаю, можете кинути в мене камінь, але я обожнюю аніме. Напевно по мені цього не скажеш, але я обожнюю аніме, вони мене заставляють посміхатися.

Понравился ответ? Поделись:

andriivnaa._:
0
Чи стала музика сенсом твого життя? Чим би ти займався якщо не музикою?
Я ніколи не мав плану Б на цей рахунок. Я завжди займався музикою і не думав, що буду займатись чимось іншим, у мене ніколи не було плану Б. Напевно, якщо б я знав, що можу займатись чимось іншим, то тоді б у мене не виходило так віддавати свій час і я не був би зараз в Києві і не працював би з такими класними людьми. Тобто я ніколи не думав, що можу займатись чимось іншим, хоча в житті займався багато чим – я танцював, займався акробатикою, малював, але завжди точно знав, що своє життя я присвячу тільки музиці.

Понравился ответ? Поделись:

ulia_p1407:
0
Ким із супер героїв хотів би стати?
У мене є любимий супергерой із коміксів DC Comics, називається Зелена стріла – він не має суперможливостей, але він стріляє з лука, він провів 5 років на безлюдному острові наодинці з самим собою і повернувся звідти зовсім іншою людиною. У нього дуже радикальні методи боротьби зі злочинцями.

Понравился ответ? Поделись:

ulia_p1407:
0
Коли буде тур Україною або можливо Європою?
Слідкуйте за новинами в соцмережах і Ви все побачите :)

Понравился ответ? Поделись:

a1313v:
0
Можно ли по твоим песням узнать хоть часть твоей души?
Звичайно, можна. Якщо б я міг так гарно брехати в своїх піснях, то, напевно, був би аферистом. З пісень багато чого можна дізнатись про мене.

Понравился ответ? Поделись:

solomia_ostapchuk:
0
Ти сумуєш з минулим? Хочеш повернути якісь дні назад? В чому для тебе заключається сенс життя? 3 речі без яких ти не проживеш? Ти зміг би прожити без своїх рідних та друзів? Чим надихаєшся? У що ти віриш?
Так, останнім часом сумую за минулим, але розумію, що чим частіше я згадую минуле, тим більше я не вивожу в теперішньому, тому я змірився з тим, що минуле пройшло і тепер мені треба жити теперішнім. Теперішнє набагато цікавіше для мене, але прийшлось перебудовувати багато чого в голові, щоб не думати про минуле. Але важко про це не думати – в минулому залишилися друзі, сім’я, любов. Так, є пару днів, які б я хотів не повернути, але прожити ще раз – мені здається, що я багато чого зробив не так. Хоча я про це не шкодую, але хотілося б прожити це ще раз. Я думаю, що наразі я сам шукаю для себе відповідь на питання щодо сенсу життя. Я скажу, що останнім часом легесенько проживав без тих речей, без яких, я думав, що не проживу – немає таких речей, без яких я не можу прожити. Але, якщо говорити банально, то це батьки, увага, мені важко прожити без відчуття самотності, тому що, коли ти сам, тобі легше розібратись зі своїми питаннями, з питанням «В чому сенс життя?», тобі не нав’язують це інші, суспільство, музика. Коли я слухаю одну музику – я один, коли я слухаю іншу музику – я інший, коли я подивився один серіал – мені хочеться бути схожим на когось.. і з таких шаблонів збирається невизначена особистість. А хто я такий – відповідь на це дасть відчуття самотності. Я завжди надихаюсь коханням, завжди моїм головним двигуном в житті було кохання. Я вірю в кохання.

Понравился ответ? Поделись:

olia_garbuz:
0
Як саме на тебе вплинула творчість O.Torvald?
Колись, 4-5 років тому був сильний зорепад, я тоді був в горах і тоді тільки починалась моя творчість, я тоді тільки почав писати пісні – і ми з моїм найкращим другом сиділи з гітарою під цим зорепадом і дивились на зірки. І ми вдвох загадали бажання – колись вдвох заспівати на одній сцені з O.Torvald. Пройшло кілька років і я заспівав з ним на одній сцені на «Х-Фактор» і це було одним із незабутніх та особливих у моєму житті, мрії дійсно збуваються. Творчість O.Torvald настільки вплинула на мене, що я йшов за цією мрією і воно так і сталось.

Понравился ответ? Поделись:

fan_m.panchishin:
0
Що найбільше тебе дратує в людях? Скоро 8 березня) як привітаєш маму?
Мене дратує бидло та лицемірство в дружбі та відносинами між людьми. Ще не знаю, але по-любе якось красиво привітаю.

Понравился ответ? Поделись:

ulia_p1407:
0
В тебе були травми?( Наприклад зламана нога або рука) Улюбленний клуб у Львові?
Так, у мене була травма голови, коли я був зовсім маленьким. У нас на Заході є така поговірка, коли людина не зовсім адекватна, говорять: «Тебе що, в дитинстві підкинули та не зловили?» А мене колись підкинули та не зловили – мені зашивали голову і після цього я втратив здатність відчувати запахи, я взагалі ніяких запахів не відчуваю. Я ненавиджу клуби і не ходжу по клубам, тому що колись це зламало мені психіку, це пов’язано з особистим. Я люблю затишні місяця у Львові. Наприклад, «Гасова Лямпа», часто зависаю в «Правді» і в «Криївці», де я колись працював кухарем. Люблю сидіти вечорами на Лисій горі та писати там пісні, до речі, вчора там був. Ненавиджу клуби, хоча я також працював сушистом в фешн-клубі у Львові і це єдиний клуб, який я знаю.

Понравился ответ? Поделись:

lenachkaaaaaa:
0
Привіт, якби ти зміг би прожити ще раз будь-який день зі свого життя, який би це був день? І ще одне, ти щасливий?
Перше, що спало мені на думку, це перший поцілунок, який у мене був з тією дівчиною, в яку я дуже сильно закохався і це не передати словами – я б ще раз пережив перший поцілунок. А чи я щасливий? Так.

Понравился ответ? Поделись:

vash.rieltor.kiev:
0
Який був самий емоційний момент у такому житті?
Це зрада друга. У нас компанія з одинадцяти друзів, ми дружили з самого садку і коли друг нас зрадив, то це був дуже емоційний момент. Ніхто не міг в це повірити, у всіх були сльози на очах, але потім все стало нормально, всі його пробачили.

Понравился ответ? Поделись:

fan_m.panchishin:
0
Яка в твоєї сім'ї "коронна" історія про тебе, яку усім розповідають? Чи є залежність від людей? Коли розумієш, що не твоє, але всерівно щось притягує Було колись дежавю? Якщо, так, то розкажи, цікаво знати)
У мене є найкраща подруга Оля і колись, коли ми були малі, ми загубились і нас дуже довго шукали і не могли знайти, а ми з нею закрилися в шафі і сиділи там цілий день. Так, є залежність від людей. Я завжди казав, що немає, тому що я цього не помічав, але насправді є – у кожного є залежність від людей. Так, дежавю було дуже часто, але це зовсім нецікаво.

Понравился ответ? Поделись:

m_a_s_a_1_3_4:
0
Чому тату поцілунок на шиї ти закреслив?
Я не закреслив, я його обвів сіткою. Спочатку це тату губ мало зовсім інший сенс, а тепер – ще інший. Тепер воно означає захист від непотрібних губ. Я набив її з сенсом розпусти і всього такого, тому що вів тоді не зовсім адекватне життя, а потім, коли приблизно сформував якісь свої переконання, то закрився від непотрібних губ.

Понравился ответ? Поделись:

_heyits_diana:
0
Я знаю, що ти безбашений і мені цікаво, з чого черпаєш натхнення, де відчуваєш себе комфортно і чи є така мрія, до якої ти йдеш усе життя ???
Я черпаю натхнення з любові, з музики, з уявлення того, що у мене може вийти в музиці. Я уявляю собі, що можу написати таку пісню, що вона просто зробить безбашеним когось іншого, що вона змусить когось стрибнути з мосту в воду, але не для того, щоб розбитись, а для гарного моменту. Комфортно відчуваю себе, звичайно, вдома, на студії, де працюю, біля друзів, з якими дружу з першого класу. Так, у мене є мрія – стати рок-стар.

Понравился ответ? Поделись:

call_me_yuliia:
0
Почему изменил стиль своей музыки? Между Нервами и Baby - большая разница.
Все просто: ми почали експериментувати, я прийшов на студію зі своєю музикою, зі своїм рокешником, а коли я подивився на музику по-іншому, то мені захотілося трохи поекспериментувати і, думаю, що і далі буду змінювати стиль своєї музики, поки не знайду себе в ній. Звичайно, в чомусь вона буде схожа на рок, але, оскільки рок зараз не продається, то я буду шукати доки не знайд то, що потрібно мені і так само потрібно моїй аудиторії.

Понравился ответ? Поделись:

anna.stotzkaya:
0
Любовь к детям.?Какая она?Представлял ли ты себя отцом?Что хотел бы вложить в своё поколение?Достойный сын-мужчина или папина дочь?
Я ніколи не любив дітей, але, коли у мого рідного брата народилась дочка, я трошки по-інакшому почав до них ставитись. Діти почали мені подобатись – як вони розвиваються, як вони починають спілкуватися, як вони починають думати і набувати своїх перших рис характеру. Я далекий від відповіді на це питання. Хотілося б сина, у мого тата сім рідних братів, тому, думаю, що напевно у мене буде син.

Понравился ответ? Поделись:

popiksasa50:
0
Від скількох років займаєшся музикою?
З 15, здається. З першого дня, як закохався.

Понравился ответ? Поделись:

ulia_p1407:
0
В скільки років плануєш одружитись? Ти колись урятував життя людині?
Колись і планую одружитись, але у мене немає конкретної дати, головне, щоб це було з тією самою. Ні, мені рятували життя, а я – не рятував. Я колись майже потонув і брат мене врятував. Ще я колись задихнувся газом, коли у нас вдома прорвало трубу і чадний газ почав виходити і так само мене брат врятував, коли я знепритомнів, брат мене витягнув з хати і так врятував. Мене відвезли до лікарні і там відкачали.

Понравился ответ? Поделись:

oljasheshenko:
0
Що для тебе більший релакс- тепла ванна чи прохолодний душ? Яка любов сильніша? Любов батьків чи любов другої половинки? Чи було у тебе таке, що ти про щось мріяв, уявляв шось собі і коли вже забув про це, тоді це почало збуватися?
Тепла ванна – я ненавиджу прохолодний душ і я ненавиджу холод. Звичайно, любов батьків. Так, було – п’ять років назад я написав собі лист в майбутнє і коли я був на середині «Х-Фактора», я вже був такий замаханий, мені нічого не хотілося, я хотів назад в групу і займатись тими речами, якими я займався завжди. Я вже був дуже сильно втомлений і тут мені зранку на пошту приходить цей лист: «Привіт, Міша, ти ще живий? Сподіваюсь, ти навчився грати на гітарі. Сподіваюсь, ти зустрічаєшся з цією Вікою (а я навіть не знаю, яку Віку я мав на увазі). Сподіваюсь, ти став музикантом, зібрав свою групу і почав виступати…» це довгий лист і він надихнув мене рухатись далі, надав мені друге дихання.

Понравился ответ? Поделись:

melovinka007:
0
Представь, что сегодня…. Пятница! Тринадцатое! К тебе в дверь позвонил черт. Что ты будешь делать, что скажешь?
Я б випив з ним 50 грам нашої фірм енної сімейної самогонки – ми з ним подружимось і завоюємо світ. Я б випив з ним 50 грам нашої фірм енної сімейної самогонки – ми з ним подружимось і завоюємо світ. Ніхто не відмовиться від нашої самогонки :)

Понравился ответ? Поделись:

ulia_p1407:
0
Життя за кордоном чи в Україні? Творчість чи кохання?
В Україні, поки що. Для мене творчість і кохання – це синоніми.

Понравился ответ? Поделись:

yuliacioroh:
0
Людина, яка найбільше вплинула на тебе в житті?
Брат, він зробив з мене того, хто я є.

Понравился ответ? Поделись:

ulia_p1407:
0
Якому подарунку від фанатки ти зрадієш? Наскільки ти любиш своїх фанатів? І нащо ти здатен заради них?
Для мене найбільший подарунок від фанатів – це коли вони приходять на концерти і підспівують мої пісні. Я сильно люблю своїх фанатів і я багато на що здатен, здатен виступати для них на сцені, навіть, якщо їх буде 3-4.

Понравился ответ? Поделись:

Комментарии

символов 999

Новости партнёров

Новости партнёров

Loading...
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more