ZBSband в гостях tochka.net

ZBSband – победители вокального шоу "X-Фактор" на телеканале СТБ. Под чутким руководством их наставника и судьи NK|Насти Каменских они проявили себя в различных музыкальных жанрах и моментально полюбились зрителям.

 

На "X-Факторе" талантливые ребята выступали и с авторскими композициями, что является редкостью для музыкального шоу. Дебютным для них стал трек "На морозі", который они исполнили на кастинге и прошли в 9 сезон программы.

 

Сейчас ZBSband активно работает над созданием дебютного альбома и выступает с концертами. Месяц назад группа удивила поклонников клипом на песню "8-ма марта", в котором также снялась их наставница Настя Каменских.

 

Кроме музыкальной карьеры, ребята развивают себя в актерстве, играют спектакли в театре "Золотые ворота".

 

В пятницу, 26 апреля в 12:00 Богдан Буйлук и Владислав Онищенко ответят на все вопросы и расскажут, как это: из простых парней стать самородками украинского шоу-бизнеса.

 

 

Ответы 36

Дарья Алексеенко:
6
Коли чекати на ваш альбом? В нього ввійдуть вже відомі пісні чи будуть і нові?
Дивіться, наш альбом уже готовий, уже записаний і навіть сьогодні вперше в прямому ефірі ми скажемо, як він називається – він називається «Аудіотеатр». В ньому будуть пісні написані рік-півтора тому і будуть нові цікаві речі, матеріалу у нас насправді багато, ми просто не знаємо, що помістити до альбому, тому потихесеньку будемо вас дивувати. Найголовнішим в цьому альбомі буде те, що його потрібно буде слухати від початку до кінця, ми намагались вибудувати історію з першого треку до останнього, будуть не тільки пісні, а ще і «мостики» між піснями. Слухати наш альбом ми дуже рекомендуємо вдома в навушниках, вслуховуватись в цю атмосферу – ми робили все для того, щоб наш слухач був присутній прямо з нами під час виконання цих пісень. Здається, що це буде цікаво, а там уже – як скажете :) Скоро альбом вийде і ми будемо чекати ваших відгуків!

Понравился ответ? Поделись:

Мирослава:
6
В КПІ була Ваша перша фан-зустріч? Чи сподобалось Вам спілкування з Вашими прихильниками?
Так, звісно! І ми думаємо влаштовувати це частіше, тому що ми так наситилися, це була перша фан-зустріч і це було класно. Так сподобалось, було так смішно – ми сиділи на трибуні, як педагоги, люди сиділи, слухали та задавали свої питання, на які ми відповідали. Це було весело, це був якийсь обмін енергіями і, здається, що там не було людей, які прийшли просто так-повтикати, там були всі люди, які прийшли реально з нами поспілкуватись. Нам дуже сподобалось і ми із задоволенням повторимо, якщо нас запросять!

Понравился ответ? Поделись:

Екатерина:
5
Что самое сложное было для вас во время учатсия в шоу Х-фактор?
Не було нічого складного, все було в кайф – просто нам давали якісь задачі і ми думали, як їх виконувати, ми постійно брали участь в постановках номерів. Єдине, що було складним, це, звісно, графік та ритм і постійне очікування прямого ефіру, за півгодини до початку це просто невтримно. І друге – це ці 30 секунд, коли об’являють, залишися ти чи вилетиш. Ми починали друг другу анекдоти та історії з життя розповідати, щоб просто переключитись, тому що це реально виснажлива штука і ми намагались тікати від цієї відповідальності, не думати про те, що це прямі ефіри, що дивиться вся країна, що великий зал і судді на тебе дивляться. Ми намагались про це не думати і просто виконувати свої задачі, а потім вже після ефірів ми це все обговорювали і думали, чим же нам далі дивувати.

Понравился ответ? Поделись:

Дарья Алексеенко:
4
Чи хвилюєтеся перед виступами? Що більш нервує спектакль чи концерт?
Богдан: Спектаклі – це така якась штука в голові, що ми з вами не поділимось. Тому що, мені здається, що коли я перестану хвилюватись перед виходом на сцену в театрі, то можна буде подумати, що, мабуть, це не моє. Тому що всі хвилюються, всі готуються, всі морально себе готують перед кожною виставою. І ми придумуємо для себе якісь обманки та ритуали, у нас з Владом є одна пісня, яку ми слухаємо перед «Каліками», перед кожною виставою слухаємо хоча б перший куплет та приспів та йдемо на сцену. А перед концертами це такий кайф, коли ти думаєш, що людей стільки прийшло, ось у нас був концерт в Києві 18 квітня і зал нам співати не давав, тому що співав хором наші пісні і це було супер круто.

Понравился ответ? Поделись:

Дарья Алексеенко:
4
Як вдається поєднувати і театр і музику? Що на першому місці?
Богдан: Ви знаєте, ми собі так подумали: «Сколько той жизни?» Якщо дають – бери. У нас так вийшло: пісні ми писали з дитинства, а акторами ми стали, тому що захотіли ними стати, зараз ми працюємо в театрі, знімаємось в серіалах і кайфуємо від цього. І паралельно у нас з’явилась музика, вона з’явилась з «Х-Фактором», ми зрозуміли, що це комусь потрібно і значить потрібно робити це і надалі. Поєднувати це – одне задоволення. Наприклад, у тебе з ранку до обіду зйомка, потім з двох до чотирьох ти на студії записуєш пісню, потім ти їдеш до театру і там граєш виставу – життя б’є ключем! Влад: Немає такого, що щось на першому місці, а щось на другому, все можна поєднувати, тим паче, професія актора включає в себе спів, гру на музичних інструментах, так само, як музика і виконання пісень включає в себе акторство.

Понравился ответ? Поделись:

Дарья Алексеенко:
3
Як обираєте які пісні будете виконувати на концерті? Чи завжди все йде по плану?
Ну, десь так це відбувається – хвилин за 20 до концерту :) У нас є певна історія, як в альбомі, є пісні, які по історії ідуть одна за іншою, просто поміж них ми ще трохи втираємо нашої серйозної творчості людям і у них просто вибору нема :) Раз вони вже прийшли послухати «На морозі», то слухають і вірші на сім хвилин. Часто бувають форс-мажори, ми відштовхуємось від залу, якщо у нас прописана весела-весела-сумна пісні, але ми бачимо, що людям треба ще весела, тоді ми співаємо веселу, а сумну переставляємо на фінал або на наступний раз. У нас все по ходу, від чого і ми, і люди отримуємо задоволення – все відбувається тут і зараз, що просять, те ми і граємо, це великий синтез артиста з глядачами.

Понравился ответ? Поделись:

Дарья Алексеенко:
3
У вас різні пісні - є веселі, є ліричні. Де берете натхнення для написання і тих і інших?
Богдан: Мені здається, що цьому дуже важко навчитись – писати серйозні або веслі пісні чи вірші. Мені здається, що цьому майже неможливо навчитись, можна, напевно, навчитись римувати слово «стол» зі словом «пол». А вміючи писати пісні, мабуть, людина народжується. Відповіді на це питання я ще поки що не знайшов. Я почав писати ще в другому класі – їздив на велику та придумував собі якусь риму. В п’ятому класі ми реп записували з однокласниками. Брали стандартні мелодії на телефоні – на одному телефоні мелодія, на іншому диктофон і так начитували реп. Влад: Я не знаю, як відповідати на таке питання, це неможливо пояснити. Це ж не той випадок, коли прийшов до магазину і кажеш: «Мені, будь ласка, два кіло натхнення і я піду писати пісні». Я не можу це поторгати і я не можу це пояснити – якось так. Я не знаю, як це пояснити, це звукові хвили, пищить щось у вухах :)

Понравился ответ? Поделись:

Ксения:
3
Думали, ли вы о том, что сможете победить в шоу?
Нет. «Думали ли вы» - это уже начало нашей новой песни:) Спочатку ми йшли на «Х-Фактор», щоб виконати пісеньку «На морозі», тому що у неї були просмотри на YouTube і тут виявилось, що ми отримали чотири «Так» - і що з цими «Так» тепер робити? І так тур за туром, в останньому таборі ми вже готові були прощатись, виконали пісню Бабкіна «Не уходи», вдягли костюми і вже в голові продумали діалоги «Дякуємо за все, приємно було брати участь!» І тут – раз, і сіли на крісло. Ось якось так. Так що ребята, якщо ви займаєтесь якимось ділом, то займайтесь їм до кінця, не кидайте, вірте в себе і все буде гарно!

Понравился ответ? Поделись:

Лиза:
2
Як ви познайомилися зі своєю другою половинкою? Вірите в кохання з першого погляду? Коли тур по Україні (обов'язково в Суми)? Що для вас означає бути актором? Як думаєте чи буде у вас зоряна хвороба? Дайте пораду з приводу вступу на акторський факультет. Які улюблені актори сучасності та СРСР? Дякую за ваше творчості
Влад: Очень даже просто. На самому ділі спочатку познайомилися в кафе, а потім продовжили знайомство в Інстаграмі, а потім знову продовжили в кафе :) ХХІ сторіччя – сторіччя нових технологій. Якщо у людей багато роботи і вони хочуть поспілкуватись, то можна і попереписуватись, а в ввечері зустрітись. Але насправді історія дуже романтична і якщо я зараз почну її повністю розповідати, то це займе ще дві конференції. З акторів мені подобається Ді Капріо – дуже непогано паше мужик. А із наших подобаються Паль и Даль. Богдан: А ми знімалися в кіно і, якось так склалося, що іноді відбуваються короткочасні службові романи, – але, ні, не короткочасний і це прекрасно. Це також дуже цікава історія, якось розповім при зустрічі :) Так, я вірю в кохання з першого погляду. Коли ти бачиш людину, в тобі починає бурлити якась хімія і ти розумієш, що з тобою відбувається. Я вірю у все, тому що в житті може бути абсолютно все – люди можуть ненавидіти один одного 10 років, а потім взяти та закохатись, одружитись та народити дітей. Але я не дуже розумію, коли люди дуже довго притираються, дуже довго зустрічаються, потім ще довго сумніваються, один хоче так, інший хоче інакше, мучать один одного та і все. Кохання з першого погляду – воно є. Коли ти побачив, коли тобі загорілось, коли починаються труситись руки та ноги, ти боїшся дивитись в очі – так, це все є. Я вважаю, що всі артисти, які щось роблять – це завжди хорошо. А з акторів мені подобається Джеймс МакЕвой.

Понравился ответ? Поделись:

Валерия:
2
Будет тур по Украине? Желательно Кривой Рог, большая ваша фанаткаа
Запрошуйте! Тому що така історія, що складно кудись їхати, не знаючи, куди. У нас був прекрасний концерт в Дніпрі, буквально тиждень тому нас запросили туди, ми приїхали, відіграли і це було кайфово з усіх сторін. Тобто ми готові та відкриті до пропозицій, якщо нас хочуть чути.

Понравился ответ? Поделись:

Соломія:
2
Чи буде спільна пісня з Ванею Іщенко?
Ой, їх вже стільки, знаєте, ми з Ванею вічно співаємо та співаємо. Ваня Іщенко – наш прекрасний друг і ми хочемо-таки з ним щось сотворити і, скоріше за все, ми це зробимо і це буде круто. А ще ми хотіли б зробити більш масовий концерт з нашими друзями з «Х-Фактору», щоб всі потрошки виступили і познайомити вас з нами та ребятами.

Понравился ответ? Поделись:

Дарья Алексеенко:
2
Як ставитесь до критики, якщо вона є?
Так, звісно, є. Ви читали коментарі нам в YouTube після «Х-Фактор?» Особливо після того, як ми пройшли в полуфінал, потім в фінал, а потім виграли. Нас же там просто рознесли. Спочатку у нас були такі дуже дивні відчуття, а потім ми подумали: ну, людина хоче нас образити, хоче, щоб ми це прочитали і образились на неї, а ми на це ведемося і значить людині вдалося зробити своє. Тому ми зрозуміли, що потрібно просто не вестись на це. Якщо б кожен артист близько до серця сприймав критику, то у нас би не було артистів, на смак та колір всі фломастері різні і кожен вибирає для себе те, що у нього в навушниках. А є такі люди, яких ми не дуже розуміємо, які сидять там в коментаріях, розносять та обливають брудом артистів. Ну, якщо ви самостверджуєтесь таким чином, якщо ви відчуваєте себе типа вище чи краще – ну, будь ласка. А іноді буває критика дуже конкретна, яку ми читаємо і розуміємо, що так і є і дякуємо за те, що нам це написали.

Понравился ответ? Поделись:

Крендель:
2
Есть ли у вас продюсер? И если да, то как вам работать в продакшене?
У нас нема продюсера, зараз ми працюємо в дуеті з Настею Каменських, ми робимо дуже прикольні штуки разом, ми підтримуємо один одного і отримуємо від цього задоволення, просто кайфуємо від цієї співпраці.

Понравился ответ? Поделись:

Дарья Алексеенко:
2
Дивились Месників останній фільм? Як вам? Які фільми полюбляєте?
Влад: Ні, не дивились і не розказуйте мені нічого. Я зараз спеціально уникаю спойлерів, бо це ж капець якийсь. Там же в попередній частині половина людей зникла. Богдан: Почекай, я ще не дивився попередню частину, тому не треба спойлерити :) Я дуже раджу серіал «Любовь, смерть и роботы», це мультиплікаційний серіал, кожна серія від 8 до 18 хвилин і кожна серія – це різний мультиплікаційний жанр. Всім дуже раджу! Це 18+, але там дуже прикольно.

Понравился ответ? Поделись:

Дарья Алексеенко:
2
Яка ж зіграних ролей улюблена, чому?
Влад: В кіно я недавно мента чесного зіграв, мене підстригли спеціально для кіно, я ж загалом волосатий. І ця роль мента мені дуже сподобалась. Богдан: А для мене це серіал «Затемнення», тому що там якось склалось так все, це перша головна роль, перший дуже крутий акторський склад, дуже крутий режисер, все вийшло. Там дуже багато душі і така гостросюжетна історія – подивіться і скажете. А в театрі, звичайно, це для нас вистава «Каліки» з Владиславом Вікторовичем. Це роль мрії, вистава на двох, ще і крутого режисера, можна сказати, кращого режисера в Україні. Приходьте в театр «Золоті ворота» та дивіться, будемо раді вас бачити! І приносьте нам в подарунок блокноти та ручки або паніні замість цукерок, коли ти після вистави голодний, як собака - поїв і згадав вас добрим словом:)

Понравился ответ? Поделись:

Ніна Мірошниченко:
2
Які музичні смаки були у ваших батьків? На якій музиці ви виховувалися?
Влад: Є геніальна історія про мого батька. Коли мені було роки два-три, він спустився до переходу, в якому люди чимось торгували, і він на той час за сто доларів (це 90 роки купив у них магнітофон. Це було дуже дорого. Він приніс магнітофон, на якому була пісня «Вишневая девятка» Буланової і тільки під цю пісню я міг засипати, тому, мені здається, я так люблю машини, особливо «дев’ятки». Богдан: А мої батьки дуже любили народну творчість, Ніну Матвієнко, любили Цоя, Талькова, ДДТ – це те, що я слухав в першому класі, мабуть, звідти у мене пішов пошук голубиного смислу. Мені розповідали, що коли я ще був малим і їздив колясці, моєю улюбленою піснею була «Узелок завяжется, узелок развяжется».

Понравился ответ? Поделись:

nastya:
2
Чого такі красіві?
Богдан: Тому що люди навколо нас красиві. Є така штука, що людина на фото може бути суперфотогенічна і красива, а коли ти з нею знайомишся і вона починає говорити, відразу ця краса зникає. А буває так, що людина якась звичайна, проста, а ти з нею знайомишся і думаєш: «Яка людина!». Ми ж всі люди спілкуємось більше не словами, а якимись внутрішніми енергіями. Я вірю в те, що можна спитати, яка погода і цим самим зізнатись людині в коханні – вона почує не про погоду, вона почує зізнання.

Понравился ответ? Поделись:

Ира:
1
Когда в Минск, Беларусь?
Так, дійсно зараз наш театр «Золоті ворота» готує гастролі до Білорусі, тому ми ще не знаємо, коли, але ми будемо і зіграємо виставу, і концерт зіграємо, і Білорусь ми дуже любимо.

Понравился ответ? Поделись:

Питання до Богдана:
1
У фільмі затемнення ви співаєте пісню Де її можна знайти?
Богдан: Поки що ніде, тільки в фільмі «Затемнення». Тому що, якби ми вже говорили, що у нас дуже багато серйозного матеріалу і ми сподіваємось потихесеньку-обережненько запускати його в маси і дуже приємно, що на моєму каналі, де три-чотири відео близько 50-60 тис. переглядів і купа коментарів та подяк, можете зайти та почитати, для мене це дуже приємно. Тому, якщо це важливо, ми будемо потихесеньку запускати пісні і з «Затемнення», і радувати вас, якщо ви радуєтесь. А, якщо ви сумуєте, то ми будемо робити так, щоб ви сумували з музикою :)

Понравился ответ? Поделись:

Богдан і Владислав:
1
Яку роль в кіно ви б хотіли зіграти і чому? Чи є пропозиції зіграти разом в кіно? Чи можна почути ваші пісні в фільмах? Якщо так то в яких?
Влад: Я написав саундтрек до короткометражки, яка називається «Love Songs». І в серіалі «Затемнення» 2018 року теж є наша пісня. І зараз Богдан знявся в дуже прикольному короткому метрі, який називається «Швидкий нічний готель», це фестивальне авторське кіно і там буде грати наша пісня «На морозі». Зіграти разом в кіно поки що пропозицій немає, а ми б хотіли, причому щось дуже серйозне. Богдан: Мені більше подобається гостросоціальне кіно, якісь дуже страшні сценарії, хотілося б в цьому себе спробувати в повному метрі. Влад: А я хочу зіграти в мюзиклі, хочу співати та танцювати, мені це подобається, мені це по приколу.

Понравился ответ? Поделись:

Женя:
1
Ты хотел уйти с проекта заради кого-то?
Ні, не хотів :)

Понравился ответ? Поделись:

Фанатка ЗБС:
1
Как возникла идея создать ваш бэнд?
Взагалі ми до сих пір працюємо в театрі, якій називається «Золоті ворота», там ми і подружилися, бо знайомі ми були вже давно, ще з універу. Ось ми подружилися в театрі і працювали разом над одним капустником, це така театральна історія, коли збираються актори і про щось жартують, так званий, «театральний корпоратив». До речі, це було на свято 8 Березня два роки тому. Коротше, зробили ми цей капустник та зрозуміли, що є у нас щось спільне, щось в нас є таке, з чим ми можемо далі рухатись. Ми почали писати веселі пісеньки, виставляти їх на Фейсбук і вони якимось дивом почали набирати багато просмотрів, репостів та всього іншого. І ще був такий факт, що наш художній керівник Стас просто позвав нас до себе в кабінет, сказав нам, що у нас прикольно вийшло співати і запропонував провести концерт в театрі. Ми зібрали групу, у нас був барабанщик, ми грали на гітарі та басу і мінялись від пісні до пісні. Антон Соловей тоді також з нами починав, він грав на клавішах, на гітарі та на сопілці. Ось в театрі ми і зійшлись, а до цього ми ще вчились в одному університеті ім. Карпенко-Карого.

Понравился ответ? Поделись:

Александра:
1
Влад играет на кларнете, а Богдан на пианино - (из наблюдений в соцсетях) - просто "побаловаться" или обучались этому?
Богдан: Та це прикольно, я вчився грати і на гітарі, і зрозумів, що гітара та піаніно – це дуже схожі інструменти. Моя сестра Оля 8 років вчилась в музичній школі по класу фортепіано і у нас воно вдома стояло і я сидів, переносив акорди на клавіши і щось там собі складав та придумував. Але це все залишилось на рівні пісні Цоя «Пачка сигарет» - трохи бавився, трохи не бавився. Влад: Я хотів навчитись на кларнеті, я його взяв, випросив, мені його дали і я провчився по відео п’ять днів. Зіграв в одній з пісень чотири ноти, чуть не виплюнув легені після цього, відложив кларнет і забув навіть, де він лежить.

Понравился ответ? Поделись:

Саша:
1
Очень хочется, чтобы вы сделали кавер на какую-то из песен Скрябина, например "Говорили і курили". Как смотрите на это?
Влад: Я якось в Інстаграм співав Скрябіна, якщо інтересно, то можете зайти та глянути. Богдан: Мені здається, що саме Скрябін – це якось дуже відповідально. Звичайно, ми граємо пісні Скрябіна, коли сидимо на кухні або після вистав в кругу своїх, тому що у нього дуже крутий матеріал, дуже круті пісні, які всі завжди співають хором. Але випустити пісні Скрябіна – це дуже відповідально.

Понравился ответ? Поделись:

Крістіна:
1
Чи дивилися ви іксфактор раніше? Кого з переможців (крім себе) вважаєте найдостойнішими? PS. Слала за вас SMS-ки)
Богдан: Мені дуже сподобалась співачка Аіда Ніколайчук, тоді вона мене дуже затронула. Ми моні торили «Х-Фактор» і були в курсі всіх культурних історій. Влад: Мені мама нагадала, що коли я вчився в школі, я хотів йти на «Х-Фактор» і там до 16 років потрібен був дозвіл батьків. І я прийшов до мами за цим дозволом, вона відповіла: «Куди? Сиди вдома», я так ображався-ображався, а потім бац – і ми виграли. Мама сказала: «Бачиш, тоді я тебе не пустила, а зараз ви виграли!» Так, мама знає, як правильно.

Понравился ответ? Поделись:

Станислав:
1
Кто придумал ваши образы?
Матушка-природа :) Ми в цих світерах ходимо в житті. Ці світера та шапки, ці образи ми придумали з нашим художнім керівником, подумали, що це круто і вирішили спробувати. Був один концерт в театрі після вистави, коли ми в світерах та шапках грали веселі-веселі пісні, а потім залетіли за куліси, переодяглись в костюми, зробили зализані зачіски і почали товкати щось серйозне, але, звісно, це завершилось крахом, це був провал. Коротше, щось працює, щось не працює, все треба робити методом проб та помилок і в цьому є кайф.

Понравился ответ? Поделись:

Юлия:
1
В каких новых телевизионных проектах вас можно будет увидеть в ближайшее время ?
Влад: Мої найближчі проекти вже всі закінчились. Богдан: На СТБ зараз виходить серіал «Доньки-матері» і там я буду в одній серії. Подивіться, там дуже прекрасний акторський склад, прекрасні режисери, ребята старалися, щоб ви теж кайфонули, дивлячись цей серіал.

Понравился ответ? Поделись:

Вита:
1
Что главное в вашей жизни?
Влад: Сама жизнь. Смысл жизни – в самой жизни. Богдан: Чим більше ти дорослішаєш, тим більше ти розумієш, що все насправді просто, є чорне і є біле, є добро і є зло, і є люди, які навколо тебе. Є така фраза про те, що таланту потрібно допомагати, а бездарі проб’ються самі – мабуть, так і є. Тому що я дуже самокритична людина, у мене було чотири зошити, списаних віршами та текстами, і я дуже довго нікому це не показував, тому що думав, що це все фігня. А потім я зрозумів, що треба або спалити їх, або почати комусь показувати. І почав показувати пацанам в гуртожитку, почав щось грати на гітарі і вони слухали та казали, що це прикольно. Пісня «Птиці» була написана на Львівський площі на першому курсі, коли мені було 17-18 років. Тому, твої батьки, які пишаються тобою, люди, яким сподобалось тебе слухати – без цих людей ти нікуди. Так що головне в житті – це люди, які тебе підтримують, які завжди з тобою, у всі вирішальні моменти твого життя. Ребята, саме головне – любити людей і дай вам Бог здоров’я!

Понравился ответ? Поделись:

Дарина Селянко:
0
Чи складно вам працювати з Настею?
Ми кайфуємо, це дуже круто! Це не називається працею або роботою, це називається творчим процесом. Ми придумали та записали пісню, подзвонили Насті: «Як тобі ідея разом заспівати пісеньку?», вона відповідає: «Так, давайте зустрінемось та поговоримо». Зустрілися, поговорили, на наступному тижні записали пісню, а ще на наступному – зняли кліп. Це все задоволення та свобода творчості.

Понравился ответ? Поделись:

Валерия:
0
ЯЖ КАЖУ ВИ СУУУППЕЕЕРР
Дякуємо, Валерія!

Понравился ответ? Поделись:

Комментарии

символов 999