Группа Фіолет в гостях у tochka.net

15

Украинской группе Фіолет в этом году стукнуло 10 лет! Этот маленький юбилей музыканты отпраздновали выходом экспериментального ЕР "Все чесно", каждый из треков которого был записан с разными популярными саундпродюсерами и отправились во всеукраинский тур.

 

А уже 1 ноября, в 14:00, в гости к редакции tochka.net придет фронтмен группы Сергей Мартынюк, который также является писателем и поэтом. Совсем недавно он выпустил свою первую книгу "Капiтан Смуток", а сейчас заканчивает сборник стихов.

 

Сергей ответит на все ваши вопросы, а автор лучшего получит два бесплатных билета на туровый концерт Фиолет в выбранном городе!

Ответы 36

Ніка:
1
В якому місті України чи світу ви ще не виступали, але дуже хотіли б?
Ми так і не виступали в Донецьку, на жаль, я сподіваюсь, що ще виступим. І в Криму не виступали, теж хотілося б там виступити. Чи станеться це в найближчі десять років, я не знаю, але дуже хотілося б. Кінець-кінцем, я завжди мріяв, що якусь частину життя в старості проведу в Ялті – хотілося б, щоб ця мрія колись стала реальністю, але це не від мене залежні речі.

Понравился ответ? Поделись:

Катя:
1
Чому псевдонім "Колос"?
Це дуже давня історія, ще з 2004 року, коли я займався громадсько-політичною діяльністю в Луцьку, була Помаранчева революція, боротьба з кучмізмом, з Януковичем. І ми використовували псевдоніми для конспірації, для ще якихось зручних речей, щоб не було в організації десять Сергіїв і п’ятнадцять Миколаїв. Отак за 15 секунд я вибрав собі псевдонім.

Понравился ответ? Поделись:

Олена:
1
Ви спілкуєтеся зі своїми фанами? Можливо я такі з якими дружите?
Звісно, що спілкуємось, поки що відписую в Інстаграмах і всьому іншому, поки є можливість фізично це робити. Хоча я планував, що в цей період життя, з розвитком «Фіолету» я вже вийду з усіх соціальних мереж, мене вже страшенно томлять соцмережі. Я розумію доцільність їх ведення, це популяризація музики – я все це розумію і мені страшенно приємно отримувати цей фідбек. Але, я розумію, що міг би присвятити цей час набагато важливішим речам, я відчуваю, що я трошки тупішаю з цими Інстаграмами. І не хотілося щоб тупіли я та ви – страшенно не хотілося б, особливо з нашою країною. Звісно, з кимось дружу, бо деякі шанувальники вже встигли стати хорошими друзями і приятелями, особливо ті, які з нами вже по 7-8 років. Частина цих людей тепер працюють в команді «Фіолет», хтось буде працювати – і це круто.

Понравился ответ? Поделись:

Ніка:
0
Ви були у Сєвєродонецьку і в Авдіївці, як вам міста Донбасу? Як вашу музику сприйняли? Хотіли б ще зіграти концерти в містах Донбасу?
Так, ми там були з концертами. Приємно, що там було багато молоді, яка все ж таки залишилась, хоча більшість переїхала в зв’язку з війною. Дуже химерне враження, особливо від обстріляної Авдіївки, ми на периферії міста грали на фестивалі і бачили цілі шматки будинків розбиті снарядами, просто вирвані квартири. Приїхавши зі спокійного Києва, ти перші години не розумієш, де ти знаходишся і що відбувається, чуєш десь далеко постріли і починаєш трошки по-іншому сприймати. Музику там сприйняли добре, там є наші шанувальники, там була дівчинка, яка за останні три-чотири роки жодного разу не пропустила нашого концерту в Києві. Так, хотіли б ще зіграти, тому що туди важливо їздити, там молодь потребує і української мови, і України, тому що у них там зовсім інше розуміння України (у багатьох, але не у всіх). Велика ідеологічна плутанина в голові і цим людям треба трошки допомагати, круто, що Інститут національної пам’яті, який організував фестиваль на честь звільнення Сєвєродонецька, крім цього проводить десятки різних освітніх заходів, до молоді доноситься ця інформація, хоча, я впевнений, що так просто її не донести, нам ще потрібно десятиріччя часу для змін.

Понравился ответ? Поделись:

Оля:
0
Коли ми дочекаємось перевороту української порноіндустрії із твоєї ініціативи?
Нарешті бачу людину, яка претендує на квиточок! Вже скоро, друзі, скоро. Я зараз вивчаю досвід колеги із-за кордону, зараз я чекаю виходу третього сезону серіалу «Двійка», де більше ознайомлюсь з тим, як це все започатковувалось в Америці в 80-90, а потім спробую всі ці речі адоптувати до українських реалій. Само собою, спробую залучити якісь державні інвестиції – теперішня влада дозволяє вкладатись в такі проекти, тому чекайте на переворот. Дамо світу свою нішу! Наш український глядач позбавлений національного колориту в світі дорослого кіно.

Понравился ответ? Поделись:

Мальвіна:
0
Дякую за душевний концерт в Варшаві! І що ми мали можливість перші почути ваші нові пісні. Вітаю з новим альбомом і збіркою віршів! Ось моє питання: не плануєте зробити презентацію вашої збірки в Варшаві? Я дивилась на сайті Українського дому у Варшаві, і пишуть, що проводять всякі зустрічі. А тут українців багато, в самих укр. групах на фейсбуці десятки тисяч людей, тому точно було б багато зацікавлених. P.S.Вибачте, якщо є помилки, я полька і ще вчу українську мову)
Якщо знайдуться організатори цієї презентації, то я обов’язково презентую свої вірші. До Варшави, сподіваюсь, найближчим часом (рік-два) ми все-таки доїдемо з концертами ще раз. Дякую за запитання!

Понравился ответ? Поделись:

Марія, сестра дівчат з Тернополя, яких ти відпрошував у мами.:
0
Як тобі Миколаїв? Досить часто оминаєте його, та все ж. Чи є щось таке, чим це місто вирізняється серед інших (і в плані атмосфери самого міста, і в плані атмосфери на концертах, в плані людей)?
Є, до речі, в Миколаєві на наш концерт прийшла найменша кількість людей :) Миколаїв – специфічне місто, я його ще не розкусив, тому що бував там проїздом, дуже епізодично. Я пам’ятаю клуб «Мертвый Кролик» - дуже кльова назва і дуже там кльова атмосферка. І там є «Макдональдс», пам’ятаю, років два-три назад я там зайшов до «Макдональдсу», підходить до мене банда молоді: «О, Колос, здоров! Ти що робиш в Миколаєві? Такий кльвий останній альбом». Я їм подякував та запросив на концерт :)

Понравился ответ? Поделись:

Ніка:
0
Коли ви вперше зрозуміли, що ваша творчість - не просто забавка, а щось більше? Чи відчуваєте популярність зараз або коли думаєте зрозумієте, що стали популярними? Що для вас є мірилом успіху?
Коли всі бабки, які я заробляв на своїх основних роботах, почали вкладатися в «Фіолет» (в принципі, нічого не змінилося за ці десять років – гроші і далі вкладаються), це було розуміння того, що це щось більше, якщо ти жертвуєш якимись іншими речами в своєму житті заради цього, то значить і важить воно щось для тебе. Я пригадав теми Сковороди про сродну працю, совмістив зі своїми уявленнями про життя і про себе, і зрозумів, що це моє і я хотів би цим займатись, незалежно від рівня популярності. Величезна кількість моїх кумирів, навіть світового рівня, хтось з них збирає по 50 людей на концертах в Лос-Анджелесі, а хтось – 50 тисяч. І вони однаково мої кумири, кожен робить щось круте, незалежно від масштабів. Я зовсім не відчуваю себе популярним, на жаль, хоча планував, що вже до цього періоду буду відчувати себе популярним. Хоча, дивлячись, як це все сприймати. Так, беруть автографи, так, мене впізнають, навіть безхатченки на районі впізнають після «Х-Фактору». Для мене найбільше мірило успіху полягає в тому, що ти після десяти років зайняття однією і тією справою досі кайфуєш, як вперше від цього всього. Мабуть, це найчесніше по відношенню до себе, я дійсно досі від цього кайфую попри всі складнощі і внутрішні непевності.

Понравился ответ? Поделись:

Аня:
0
Що робить Вас щасливим?
Щасливим мене робить можливість спати в понеділок до обіду. Власе через це я в свій час зайнявся музикою.

Понравился ответ? Поделись:

Тоня:
0
Сергію, Ви професійний мрійник і всі Ваші думки матеріалізуються. Розкажіть про три власних бажання або ж всього гурту, що здійсняться протягом наступного року?
Не всі мої думки реалізуються, мені здається, що я інколи так сильно хочу, щоб деякі мої мрії матеріалізувались, що я цю реалізацію відштовхую. Але це мені інколи здається, можливо, я перечитав якоїсь літературки з приводу мотивації і іншого. Тому я працюю не в форматі бажання якихось планів на наступний рік, а над тим, як я ці плани буду реалізовувати – книга, альбом, тур, акустичний альбом, знову тур, нова книга, фестиваль. Можливо, працювати з крутим продюсером, знайти хороших інвесторів – про це ми зараз багато думаємо, тому що є багато цікавих ідей в плані музики, клипів та всього іншого і ми шукаємо людину, готову вкласти в це серйозні гроші. Тому, сподіваюсь, якась частина запланованого наступного року стане реальністю.

Понравился ответ? Поделись:

Петро:
0
Багато музики слухаєте? Як знаходите стільки крутої музні для свого каналу в телеграмі?
Тут питання не в багато, а як довго. Якщо ти довго слухаєш музику і ти меломан, то у тебе досить широке коло інтересів, якісь сотні артистів, на яких ти підписаний і ти орієнтуєшся в тому, коли у них виходять альбоми, сингли, кліпи і т.д. Плюс ще якісь рейтинги, рекомендації. До речі, я слухаю не як музикант, а саме, як меломан – тим паче, останній рік я активно почав слухати музику на вінілі і це в певній мірі по-новому відкриває музику. І сприйняття трошки інше, коли ти знову платиш за музику хороші гроші і у тебе достатньо хороша акустична система.

Понравился ответ? Поделись:

Настя:
0
Яка країна з відвіданих сподобалася найбільше, куди б радили поїхати і що побачити?
Я не так багато по світу мандрував, але кожна країна мені по-своєму сподобалась. Протирічне враження на мене справила Грузія – мені по-одному уявлялась ця країна та народ, але трошки по-іншому вийшло. Я був не готовий до деяких проявів темпераменту грузинів, але все, що стосується природи, кулінарного туризму – це страшенно сподобалось. Найбільше мені сподобався Берлін, район Кройцберг – це в плані натхнення була найбільш вражаюча поїздка. Я ще дуже багато очікую від своєї грудневої запланованої поїздки до Барселони на свій День народження. Кажуть, що це теж з тих міст, які назавжди лишаються в пам’яті.

Понравился ответ? Поделись:

Ніка:
0
Де вам найбільше подобається грати: в турових концертах, на фестах чи в акустичних турах? Зрозуміло, що не можна обрати одне, але це все рівно трохи різний "Фіолет", то ж де кайфуєте більше?
Це правда, що не можна обрати одне, тому що у кожного виду концертної діяльності є свій кайф. Коли ти граєш на великих фестах, де 5-10 тисяч людей – це один кайф, а коли ти граєш акустику, поруч люди, інтимна камерна близькість – це інший кайф. Я вже неодноразово говорив, що навіть, якщо доведеться збирати дуже великі майданчики, я все одно буду час від часу грати акустичні камерні квартирники, мені це страшенно подобається. Побачимо, як воно далі буде, само собою, ми прагнемо масштабів і росту.

Понравился ответ? Поделись:

Ніка:
0
Чому в пісні #нірванабуде вставки саме з пісні "Ми не одні"? Чому обрали саме її?
В цій пісній присутній дитячий аматорський хор, якій років 5 чи 6 тому в м. Рівному записував кавер на нашу пісню. Ми про це згадали випадково під час запису пісні, коли шукали з Костею якісь хуки, ще щось таке і згадали, що колись було таке, що дітвора писала нашу пісню. Я набрав Олексія Казанцева з гурту «Брем Стокер», який записував цей хор, і він в тисячах своїх проектів, які записував за останні роки, знайшов цей запис. І ми вирішили вставити цих дітей, зважаючи, що пісні перегукуються – наша пісня присвячена нашій фан-спільноті і ця пісня теж про єдність між людьми, дякуючи яким ми займаємось тим, чим ми займаємось. Це видалось досить символічною штукою і так дітвора опинилась в нашій пісні, хоча деякий час я звикав до звуку дитячих голосів, вони досить химерно звучать, але на п’ятий раз я вже звик до їх присутності.

Понравился ответ? Поделись:

коля:
0
часто буваэш у луцьку?)))
Коля, рідше, ніж ти :) Насправді рідко буваю і не тягне мене особливо в Луцьк. Там лишились друзі юності, актуальні досі друзі, але ці друзі вже частіше бувають в Києві, ніж я в Луцьку. Але само собою, ті роки, які я там провів, сповнені якоїсь світлої ностальгії.

Понравился ответ? Поделись:

Катя:
0
Домагання з боку фанаток є?
Є, і навіть з боку фанатів є.

Понравился ответ? Поделись:

Альона:
0
Привіт) розкажи про запис альбому) з якими складнощами стикнулись? Яка пісня писалась найдовше /найшвидше? І ще - яка ваша перша (взагалі за 10 років) написана пісня?
Це міні-альбом, придумали ми його десь навесні – придумали, як ідею, тому що не мали наміру нічого видавати, тому що цього року вже видали альбом. Але потім згадали, що у нас десятиріччя банди, що у нас буде тур і треба видати хоча б якийсь міні-альбом. І тут у нас на порядку денному постало питання, з ким ми будемо писати наступний альбом і ми вирішили все це об’єднати і придумали концепт – записувати кожну пісню з цього міні-альбому з іншим саундпродюсером, в цьому і була найбільша складність запису. Кожен запис був по-своєму складним в тому плані, що кожен запис передбачає знайомство з цією людиною і вихід поза рамки свого комфорту і звички робити так, як ти робив п’ять років до цього. Тому альбом писався в Києві на багатьох студіях, на студії у Львові, зводився і там, і тут. Загалом, ми задоволені результатом, всі ми залишились живими поперек певні творчі розбіжності. Тексти я пишу дуже швидко, слава Богу, у мене немає музичної освіти, тому я мало заморочуюсь якимись глибинними речами і розумію, що в плані аранжування за мене це зроблять музиканти, які мають музичну освіту і все інше. Тому пісні пишуться швидко.

Понравился ответ? Поделись:

Кріс:
0
Привіт. Якби ви могли поговорити з будь-якою людиною (з нині живих, чи вже ні), то кого б обрали і про що була б ця розмова. Можна навіть трьох назвати, якщо складно обрати когось одного.
Я не знаю, у мене нема таких людей. В принципі, про що мені з ними говорити? Я б хотів хіба що зі своїм покійним дідом поговорити, мені здається, він не всі речі договорив, які мав би договорити. А так мені цілком вистачає книжок, фільмів, музики та свого дружнього оточення.

Понравился ответ? Поделись:

Соня:
0
Що найкумедніше вам дарували?)
Важко сказати, бо дуже багато всього дарували. Я дуже часто згадую, як років п’ять-сім тому у Львові під час другої половини концерту одна дівчинка вискочила на сцену з банкою білих грибів і каже, що вже не встигає на потяг і вручає мені цю банку з грибами :) Таке «Поле чудес», трошки відчув себе Якубовичем. А так багато було, навіть ліфчики дарували, на яких були чоловічі імена. І всякі кльові портрети, різні ікебани з нашими фотографіями, ще інші штуки. Я дуже ціную, що люди знаходять час і натхнення таке робити, я ніколи такого не робив.

Понравился ответ? Поделись:

Аня:
0
Ви таааакі круті. Чи можна буде ще десь вас почути наживо в Києві перед концертом в Атласі?
Сумніваюсь, чесно кажучи. Це вже буде фінальне шоу в турі, після цього буде кілька київських презентацій книги. А до того – навряд чи, ці кілька тижнів до початку туру ми будемо працювати над концертною програмою і далі тур.

Понравился ответ? Поделись:

Леонід:
0
Чи плануєте йти на національний відбір євробачення ? Це хороший майданчик для популяризації своєї музики . Що не так з х-фактором ? Чому у вас там не склалось ?
По «Євробаченню» поки що не знаємо. Поки що немає пісні і ми над цим не думали, так як писали альбом, готували тур, я готував книжку до видання. Зараз є трошки часу – можливо, щось і буде. Чесно, не знаю, що не так з «Х-Фактором», спочатку я думав, що це пов’язано з Оксаною Марченко – замість того, щоб займатись просуванням своєї творчості, я постійно витріщався на її бюст. Але потім зрозумів, що з Марченко це ніяк не пов’язано, тому навіть не маю якихось адекватних версій, чому у нас не склалось.

Понравился ответ? Поделись:

Віка:
0
Чи є у вас вакансії в команді? Якщо так, як потрапити?
Хороше запитання. Вакансії є, але наразі вони у нас на суто волонтерських засадах. Пишіть нашому менеджеру Сергію Марченко і ми знайдемо, як застосувати ваші вміння та таланти в нашій спільній справі.

Понравился ответ? Поделись:

Анна:
0
Сергію, яким бачите наступний етап розвитку гурту? Коли опустилися руки, як підняти їх знову?
Я не знаю про наступний етап. Зараз закінчиться цей тур і хочеться трошки перевести подих, можливо, зайнятися якимось новим сольним проектом і дати трошки перепочити «Фіолету». Ми мали дуже активні останні кілька років і не все так вдавалося, як хотілося. Або зайнятись експериментальною музикою – це означає, що ми знову повернемося до клубів вмістимістью 50 чоловік, чого б страшенно не хотілося робити. В таких речах, звичайно, я будую якісь тактики та стратегії, але все воно трапляється спонтанно. Сьогодні я ще не розумію, що робити після туру, а після туру я вже повернуся до Києва з чітким розумінням того, що я хочу робити. Плюс у мене новий роман виходить весною і акустичний альбом, тому, в принципі, навіть не буде часу страждати цією філософською фігнею.

Понравился ответ? Поделись:

Сергій:
0
Сірьоня ходжу на ваші канци з 2011 го чо ти ше мене не впізнаєш?
Це Сергій Марченко? Наш менеджер? Сергій, та впізнаю я тебе :)

Понравился ответ? Поделись:

Аліна Лупинка:
0
Ви ніколи не думали що може досить займатися гуртом та написанням книжок і пора почати "щось серйозне"? Розкажіть про цей переломний період.
О, моє улюблене питання – ця людина отримує другий квиток на концерт! Я постійно думаю, що хорош займатися гуртом і написанням книжко – пора розводити поросят. Мій давній друг дитинства Вася, до речі, в Миколаєві живе, він мав якісь амбіції, ми довгий час не бачились, а потім я дізнаюсь від його сестрички, що він розводить свиней. Заробляє на них шалені гроші, не парить себе амбіціями, очікуваннями того, зайде людям альбом чи не зайде, зайде людям книжка чи ні, що напишуть критики. І інколи у мене трапляються ці переломні періоди, коли я думаю, чи не зайнятись мені розведенням свиней, але потім я розумію, що мені дуже подобаються свинки, я намагаюсь все більше виключати м'ясо зі свого раціону і тому я б їх вирощував, виходів, але на забій напевно не віддавав би. Тому поки що не знаю, поки що я не готовий займатись поросятами – буду займатись групою та написанням книжок. А Ви отримуєте квиточок на наш концерт!

Понравился ответ? Поделись:

Леся:
0
А що з приводу треку «діти-філософи»? Він побачить світ найближчим часом?) Бо на акустичних вечорах дуже вже зайшов
Нема у нас такого треку – це вирвана фраза з пісні, яка увійде в акустичний альбом.

Понравился ответ? Поделись:

Катя:
0
Чи хотілося б спробувати себе в кину? Яка б це була роль, якшо так.
Я більше уявляю себе режисером, не дуже уявляю себе актором. Про доросле кіно ми вже говорили, а якщо про кіно, наприклад, категорії R, то я б зняв якісь кльові українські хорори, натхненний останніми роботами «Сонцестояння» і «Реінкарнація», останніми фільмами Ларса фон Трієра. Я знаю, що після цього мені б не світило людей на концертах «Фіолет», але, якби я пробував, то тільки в такому руслі.

Понравился ответ? Поделись:

Квіточка:
0
А будуть ще акустичні концерти?) Дуже чекаю в Тернополі)
Однозначно, що будуть, ми цього року відродили традицію акустичних турів. І, більше того, з нашими гітаристами вже почали працювати над матеріалами акустичного альбому. Якщо все буде ок, то десь в березні ми поїдемо в акустичний тур, який буде поєднаний з поезією – слідкуйте за новинами і про все будете знати.

Понравился ответ? Поделись:

Сергій:
0
Якби ви могли б прочитати ще тільки 5 книг, що б це було?
Це кльове питання, але що я на нього маю відповісти? Треба розуміти, перед чим ці п’ять книг. Якщо перед смертю, то я прочитав би ще раз Буквар, перечитав би Стівена Кінга («Кладовище домашніх тварин» я вже сім раз в житті читав і в восьмий раз було б самий раз), том віршів Богдан-Ігоря Антонича.

Понравился ответ? Поделись:

Макс:
0
Чоловічий бойз бенд – це весело, чи є напряги? Не виникає проблем з тим хто з вас Альфа?
Ні, і до камінг-аутів ми не дійшли, якщо чесно. Само собою, якщо ти проводиш в бусі добру третину року з цими музикантами, ділиш з ними сцену, готельні номери і багато чого іншого, то виникають певні нюанси. Це як виходить в будь-яких стосунках з побутом – все класно, коли ви живете в різних місцях, але, коли ви ставите в одну чашку свої зубні щітки, бачити нижню білизну своєї коханої і, замічаєте, що інколи вона не встигає поголити ноги, тоді виникають питання. Отак і між пацанами інколи виникають питання, коли я бачу непоголені ноги нашого гітариста :) А так – все добре.

Понравился ответ? Поделись:

Комментарии

символов 999

Новости партнёров

Новости партнёров

Loading...
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more