Певица BARABANOVA в гостях у tochka.net

14

Украинская певица BARABANOVA этой осенью выпустила новый трек "Карусель", на который также несколько дней назад вышел клип. В видеоработе певица появилась в новом неожиданном образе, на создание которого вдохновил мировой дизайнер Tom Ford.

 

А уже в среду, 20 ноября, в 15:00 BARABANOVA придёт в гости к редакции tochka.net и расскажет, какое отношение имеет к танцам на пилоне и балету, какие отношения связывают ее с Андреем Кише и какие эмоции испытывает, исполняя гимн Украины перед целым стадионом, а также ответит на все вопросы наших читателей.

Ответы 53

Давид:
0
Подойду обязательно следующий раз! Сфоткаемся и не только!
Звісно, давай, підходь!

Понравился ответ? Поделись:

Давид:
0
Видел тебя недавно в Белом Наливе с Амадором, Олегом и Андреем который на радио работает , но побоялся подойти и сфоткатся)).
Чому? Завжди підходь! Я до всіх нормально ставлюсь, я не якась там особлива. Коли будеш мене бачити десь в Києві, звісно, кричи-маяч і сфоткаємось, все зробимо :)

Понравился ответ? Поделись:

Карина:
0
Вам нравится то, как вы выглядите, есть ли у вас может какие-то комплексы?
Ой, у мене є дуже багато комплексів. Звісно, як всі жінки я маю комплекси, це мій зріст – я невисокого росту, у мене 162, я вважаю, що я маленька. А так, в принципі, більше глобальних комплексів немає.

Понравился ответ? Поделись:

Альбина:
0
Вы верите в Бога?
Звісно, вірю. Я ходжу до церкви, раніше ходила кожної неділі, а зараз ходжу менше, тому що постійно якісь плани, якийсь рух і на себе часу не вистачає.

Понравился ответ? Поделись:

Лариса:
0
У вас есть подруга, которая с вами всю жизнь, ну или очень долго общаетесь? Помните, как с ней познакомились?
У мене є багато подруг, з якими я спілкуюсь все життя. Є одна подруга, з якою я зараз спілкуюсь, це мій друг Аіша Мілевська, вона і мій продюсер, і друг, і директор, і стиліст, ми з нею працюємо і кожен день проводимо разом дуже багато часу. А знайомих у мене дуже багато, я їх всіх ціную та люблю. Правда, ми рідко зустрічаємось, але зустрічаємось весело. А друг у мене, слава Богу, один. Друг – це людина, яка приїде не просто так, коли тобі щось треба, а коли у тебе, не дай Боже, щось станеться, коли тобі потрібна якась підтримка та допомога. Яка завжди буде на твоїй стороні, щоб з тобою не сталося – вона завжди буде з тобою. Оце друг.

Понравился ответ? Поделись:

Надя:
0
Як часто ви вживаєте алкоголь? Які ваші улюблені алкогольні напої?
Я рідко вживаю алкоголь, тому що я собі такого не дозволяю, я дуже багато займаюсь вокалом і алкоголь інколи шкодить зв’язкам та горлу, шкодить голосу. Але люблю іноді зустрітись з друзями і гарно посидіти, випити пару бокальчиків просекко – всі це люблять, давайте чесно. У мене улюблені напої – просекко та шампанське Cava, до речі, недороге і дуже смачне.

Понравился ответ? Поделись:

Женя:
0
Вы говорили, что у вас есть ребенок. Взрослый? Расскажите о материнстве и о том, как совмещаете карьеру и семью
Так, у мене є син, йому 12 років, його звати Максим. Він дуже самостійний, професійно займається великим тенісом і дуже часто його немає вдома, він з тренером їздить по Європі, по Україні, тому ми вдома дуже рідко перетинаємось. Він вже до школи майже не ходить, з ним займаються індивідуально, тому що у нього на це зовсім немає часу. Отак мені і вдається поєднувати.

Понравился ответ? Поделись:

Іванка:
0
Коли будеш у Франківстку? Чи буде концерт??? Хочу дуже тебе почути
Дякую за запитання! Я буду у Франківську 25 листопада, буде проходити дитячий фестиваль, в якому я буду сидіти в журі. Тому, Іванка, приходь, зустрінемось з тобою, познайомимось, пофоткаємось, може на морозиво сходимо, буду рада тебе бачити!

Понравился ответ? Поделись:

Міша:
0
Чи ходите ви до психолога?
Слава Богу, не доводилось мені. Але я б хотіла піти, тому що іноді є такі стресові ситуації, але поки що не ходила.

Понравился ответ? Поделись:

Маша:
0
Помните свое самое больше детское разочарование? Или ваше детство было идеальным?
Звісно, у мене не було ідеального дитинства. Колись в дитинстві мене збила машина – як це може бути ідеальним? І це мені запам’яталось на все життя. Саме смішне, що збили мене жовті жигулі, це було дуже образливо, а моя подруга, яка зі мною переходила дорогу, вона дуже кричала, тому що мене збили, я впала та відключилась. І вона так кричала, що витягнула мене з того світу, ось це мені запам’яталось. Я подрузі завдячую всім, бо вона так верещала, так кричала, вибачте, обпісяла свої джинси – це було і смішно, і страшно. Ми зараз зустрічаємось і я їй це завжди нагадую.

Понравился ответ? Поделись:

Роман:
0
Де найчастіше буваєш у Києві?
Звісно, на студії звукозапису Ost & Meyer, це студія, де я записую всі свої пісні і в який я фактично живу. У мене є студія Ost & Meyer і є моя хата, де я живу, тому у мене один курс – дім-студія.

Понравился ответ? Поделись:

Настя, Одеса:
0
Дякую, що зняли окуляри! Питання відпали! Гарного дня!
Дякую!

Понравился ответ? Поделись:

Ольга:
0
Юля, скільки у вас окулярів?
Поки що я ношу ці одні, а взагалі багато – штук шість-вісім, я не рахувала.

Понравился ответ? Поделись:

Вера:
0
Вы очень красивая,скажите как вам удаётся так выглядеть ?
Та я просто з тональним кремом та виспалась сьогодні, тому, мабуть, Вам так здається :) Я мажусь кремами, вмиваюсь дуже льодяною водою, багато посміхаюсь, від чого у мене вже зморшки.

Понравился ответ? Поделись:

Надя:
0
Барабанова, як вас звати, яке у вас імя? В яких виданнях чи на яктх каналах ви працювали як журналіст?
Звати мене Юля, це моя справжня фамілія – Барабанова. Я працювала на КДРТРК – була і журналістом, і телеведучим.

Понравился ответ? Поделись:

фанатка:
0
Ой, Марк Леви) а говорите, что никогда не были няшной:) Какая ваша любимая книга у Марка Леви и почему ее стоит читать?
Це романи, а іноді мене пробиває читати романи. У нього є дуже класна книжка, називається «Семь дней творения», вона мене дуже зачепила, це була перша його книжка, яку я прочитала і після неї я почала читати його романи, він цікавий. А я не няшна, ні, мабуть, по мені видно, що я далеко не няшна, я не ходжу в платтячках. Але все одно я дівчина, я жінка і іноді мені подобається бути романтичною.

Понравился ответ? Поделись:

Лена:
0
Вы в прошлом криминальный журналист (так в википедии написано). Расскажите об интересных расследованиях и о том, почему вы ушли в музыку
Так, у мене колись була така цікава історія, ми робили розслідування про одного чоловіка, який незаконно просидів 15 років у в’язниці. До нас звернулись, щоб ми провели розслідування, підтягнулись родичі, його випустили на короткий період і поки його випустили ми проводили це розслідування, їздили до нього в Дніпропетровськ. Його підставили, я не можу розповідати всі подробиці, але його випустили і вже більше не судили, бо ми довели його правоту, довели в суді, що він не винен. В Україні він отримав компенсацію за те, що він сидів, але, на жаль, це вже 15 загублених років життя. А я попри свою сферу журналістики завжди співала вдома і завжди хотіла своє життя присвятити музиці, просто для цього не було можливості. У мене син і було трішки важко розділятись на дві частини, мені доводилось заробляти, зніматись в серіалах, проводити різні розслідування – там, де платили, там я всюди і йшла. Тому що це нелегко, це всі знають, хто приїжджає з маленького містечка до столиці. Ти тут не всім потрібен і не всі двері, в які я стукала, для мене відкривались. Нелегке у мене було життя, скажемо так, але, слава Богу, все сталося так, як воно мало статися і я сьогодні в музиці.

Понравился ответ? Поделись:

Ксенія:
0
Що у вас за піджак? Яка фірма?
У мене різні піджаки, є такі, що ми самі відшиваємо для мене. Є недорогі, є трошки дорожчі. А цей піджак – це Hugo Boss . А взагалі всі піджаки продумує мій стиліст, мій продюсер Аіша Мілевська, вона вигадує ці піджаки, продумує їх і потім ми їх відшиваємо або купляємо.

Понравился ответ? Поделись:

Марго:
0
у вас гарна українська мова - пообіцяйте, що не будете співати російською більше
Марго, ніколи! Не бійся, не переживай, обіцяю!

Понравился ответ? Поделись:

Настя, Одесса:
0
я не вгомонюся - якщо у вас нема зовнішніх вад, зніміть окуляри, покажіться публіці!
З радістю :)

Понравился ответ? Поделись:

катя:
0
С кем из украинских или зарубежных звезд вы бы с удовольствием сделали фит?
Навіть не знаю, думаю, що мабуть з Андрієм Кіше, так як він зняв мені кліп і він мені дуже подобається. А з іноземних – це Don Diablo.

Понравился ответ? Поделись:

Настя, Одеса:
0
чому ти постійно в окулярах?
Тому що я сліпа :) (це жарт). Тому що у мене такий образ.

Понравился ответ? Поделись:

Олеся:
0
Я прочитала що ви з Франківська. Які місця найбільше любите у рідному місті?
Так, я родом з Івано-Франківська, я взагалі люблю Івано-Франківськ, особливо зараз. Це місто, де я виросла, де мої близькі, бабуся та дідусь, там класно. У них дуже класна стометрівка, дуже гарні кав’ярні, взагалі місто розбудували, тому воно постійно змінюється. Я вже більше десяти років не живу там.

Понравился ответ? Поделись:

Вадім:
0
Про що мріє Барабанова?
У мене багато мрій. Моя мрія – зібрати стадіон і я йду до цього, багато працюю над собою і, думаю, що в майбутньому це мене чекає.

Понравился ответ? Поделись:

Андрій:
0
Де вас можна побачити найближчим часом?
Найближчим часом у мене багато закритих корпоративів, а публічно Ви зможете побачити мене 1 грудня – я буду виступати в Lavina Mall, 14 грудня я буду виступати в Ocean Plaza. А решта інформації буде у мене в Інстаграмі та Фейсбуці – заходьте, дивіться та все буде.

Понравился ответ? Поделись:

Оля:
0
Скажіть, як вам вдалось створити такий хіт Карусель? Ви ж зараз граєте на кожному радіо) Заносили гроші щоб взяли трек?
Ні, не заносила я гроші :) Якщо чесно, то це для нас така маленька перемога – ця пісня дійсно зайшла на всі радіостанції та канали і навіть 1+1 взяв її в серіал «Сидоренки-Сидоренки». Це для нас просто кайф. Нічого ми не заносили, люди самі вибрали, людям сподобалось, людям зайшло і для нас це приємно, тому що ми все робимо від душі.

Понравился ответ? Поделись:

Ольга:
0
В каких странах Вы выступали?
Поки що тільки в Україні, але, звісно, є плани виступати і в Америці, і в Європі. Ми робимо все для того, щоб туди поїхати, тому що там дуже багато наших українців і мені дуже хочеться приїхати до них і для них поспівати.

Понравился ответ? Поделись:

Ольга:
0
Вы замужем?
Так, я заміжня, у мене є чоловік, якого я безмежно кохаю і якому я безмежно вдячна за те, що він мене витримує. Бо, чесно, витримати таку людину, як я, це не дуже просто. Я постійно в якомусь русі, у мене музика, у мене заняття, у мене концерти, а чоловік у мене дуже спокійний, дуже витриманий, дуже терплячий. Дякую йому за те, що мене витримує!

Понравился ответ? Поделись:

Оля:
0
Так какое отношение вы имеете к танцам на пилоне?
Ніякого. Ви що? Якби я вилізла на цей пілон, він би обвалився :) Мабуть, Ви переплутали мене з тією дівчинкою-блондинкою, бо всі кажуть, що я на неї схожа. Але – ні, я ніякого відношення до пілону не маю, я співачка. Це було б смішно, як би я цим займалась, це був би треш, якби Барабанова залізла на пілон і почала там ламати свої кості. Ні, це не я була на пілоні і я до цього відношення не маю.

Понравился ответ? Поделись:

Катя:
0
Когда вы пели гимн перед стадионом?
Найбільший стадіон був у Львові, це було сорок тисяч людей і це було круто. Бажаю, щоб це відчув кожен артист, який ще ніколи не співав на стадіонах. Навіть, коли люди не знають твоїх пісень, але Гімн знають всі і сорок тисяч чоловік співають з тобою в унісон – це мурашки по тілу, це адреналін, це щось неперевершене, це круто. Це був футбольний матч Україна-Люксембург.

Понравился ответ? Поделись:

Комментарии

символов 999