Певица BARABANOVA в гостях у tochka.net

14

Украинская певица BARABANOVA этой осенью выпустила новый трек "Карусель", на который также несколько дней назад вышел клип. В видеоработе певица появилась в новом неожиданном образе, на создание которого вдохновил мировой дизайнер Tom Ford.

 

А уже в среду, 20 ноября, в 15:00 BARABANOVA придёт в гости к редакции tochka.net и расскажет, какое отношение имеет к танцам на пилоне и балету, какие отношения связывают ее с Андреем Кише и какие эмоции испытывает, исполняя гимн Украины перед целым стадионом, а также ответит на все вопросы наших читателей.

Ответы 53

Давид:
0
Подойду обязательно следующий раз! Сфоткаемся и не только!
Звісно, давай, підходь!

Понравился ответ? Поделись:

Давид:
0
Видел тебя недавно в Белом Наливе с Амадором, Олегом и Андреем который на радио работает , но побоялся подойти и сфоткатся)).
Чому? Завжди підходь! Я до всіх нормально ставлюсь, я не якась там особлива. Коли будеш мене бачити десь в Києві, звісно, кричи-маяч і сфоткаємось, все зробимо :)

Понравился ответ? Поделись:

Карина:
0
Вам нравится то, как вы выглядите, есть ли у вас может какие-то комплексы?
Ой, у мене є дуже багато комплексів. Звісно, як всі жінки я маю комплекси, це мій зріст – я невисокого росту, у мене 162, я вважаю, що я маленька. А так, в принципі, більше глобальних комплексів немає.

Понравился ответ? Поделись:

Альбина:
0
Вы верите в Бога?
Звісно, вірю. Я ходжу до церкви, раніше ходила кожної неділі, а зараз ходжу менше, тому що постійно якісь плани, якийсь рух і на себе часу не вистачає.

Понравился ответ? Поделись:

Лариса:
0
У вас есть подруга, которая с вами всю жизнь, ну или очень долго общаетесь? Помните, как с ней познакомились?
У мене є багато подруг, з якими я спілкуюсь все життя. Є одна подруга, з якою я зараз спілкуюсь, це мій друг Аіша Мілевська, вона і мій продюсер, і друг, і директор, і стиліст, ми з нею працюємо і кожен день проводимо разом дуже багато часу. А знайомих у мене дуже багато, я їх всіх ціную та люблю. Правда, ми рідко зустрічаємось, але зустрічаємось весело. А друг у мене, слава Богу, один. Друг – це людина, яка приїде не просто так, коли тобі щось треба, а коли у тебе, не дай Боже, щось станеться, коли тобі потрібна якась підтримка та допомога. Яка завжди буде на твоїй стороні, щоб з тобою не сталося – вона завжди буде з тобою. Оце друг.

Понравился ответ? Поделись:

Надя:
0
Як часто ви вживаєте алкоголь? Які ваші улюблені алкогольні напої?
Я рідко вживаю алкоголь, тому що я собі такого не дозволяю, я дуже багато займаюсь вокалом і алкоголь інколи шкодить зв’язкам та горлу, шкодить голосу. Але люблю іноді зустрітись з друзями і гарно посидіти, випити пару бокальчиків просекко – всі це люблять, давайте чесно. У мене улюблені напої – просекко та шампанське Cava, до речі, недороге і дуже смачне.

Понравился ответ? Поделись:

Женя:
0
Вы говорили, что у вас есть ребенок. Взрослый? Расскажите о материнстве и о том, как совмещаете карьеру и семью
Так, у мене є син, йому 12 років, його звати Максим. Він дуже самостійний, професійно займається великим тенісом і дуже часто його немає вдома, він з тренером їздить по Європі, по Україні, тому ми вдома дуже рідко перетинаємось. Він вже до школи майже не ходить, з ним займаються індивідуально, тому що у нього на це зовсім немає часу. Отак мені і вдається поєднувати.

Понравился ответ? Поделись:

Іванка:
0
Коли будеш у Франківстку? Чи буде концерт??? Хочу дуже тебе почути
Дякую за запитання! Я буду у Франківську 25 листопада, буде проходити дитячий фестиваль, в якому я буду сидіти в журі. Тому, Іванка, приходь, зустрінемось з тобою, познайомимось, пофоткаємось, може на морозиво сходимо, буду рада тебе бачити!

Понравился ответ? Поделись:

Міша:
0
Чи ходите ви до психолога?
Слава Богу, не доводилось мені. Але я б хотіла піти, тому що іноді є такі стресові ситуації, але поки що не ходила.

Понравился ответ? Поделись:

Маша:
0
Помните свое самое больше детское разочарование? Или ваше детство было идеальным?
Звісно, у мене не було ідеального дитинства. Колись в дитинстві мене збила машина – як це може бути ідеальним? І це мені запам’яталось на все життя. Саме смішне, що збили мене жовті жигулі, це було дуже образливо, а моя подруга, яка зі мною переходила дорогу, вона дуже кричала, тому що мене збили, я впала та відключилась. І вона так кричала, що витягнула мене з того світу, ось це мені запам’яталось. Я подрузі завдячую всім, бо вона так верещала, так кричала, вибачте, обпісяла свої джинси – це було і смішно, і страшно. Ми зараз зустрічаємось і я їй це завжди нагадую.

Понравился ответ? Поделись:

Роман:
0
Де найчастіше буваєш у Києві?
Звісно, на студії звукозапису Ost & Meyer, це студія, де я записую всі свої пісні і в який я фактично живу. У мене є студія Ost & Meyer і є моя хата, де я живу, тому у мене один курс – дім-студія.

Понравился ответ? Поделись:

Настя, Одеса:
0
Дякую, що зняли окуляри! Питання відпали! Гарного дня!
Дякую!

Понравился ответ? Поделись:

Ольга:
0
Юля, скільки у вас окулярів?
Поки що я ношу ці одні, а взагалі багато – штук шість-вісім, я не рахувала.

Понравился ответ? Поделись:

Вера:
0
Вы очень красивая,скажите как вам удаётся так выглядеть ?
Та я просто з тональним кремом та виспалась сьогодні, тому, мабуть, Вам так здається :) Я мажусь кремами, вмиваюсь дуже льодяною водою, багато посміхаюсь, від чого у мене вже зморшки.

Понравился ответ? Поделись:

Надя:
0
Барабанова, як вас звати, яке у вас імя? В яких виданнях чи на яктх каналах ви працювали як журналіст?
Звати мене Юля, це моя справжня фамілія – Барабанова. Я працювала на КДРТРК – була і журналістом, і телеведучим.

Понравился ответ? Поделись:

фанатка:
0
Ой, Марк Леви) а говорите, что никогда не были няшной:) Какая ваша любимая книга у Марка Леви и почему ее стоит читать?
Це романи, а іноді мене пробиває читати романи. У нього є дуже класна книжка, називається «Семь дней творения», вона мене дуже зачепила, це була перша його книжка, яку я прочитала і після неї я почала читати його романи, він цікавий. А я не няшна, ні, мабуть, по мені видно, що я далеко не няшна, я не ходжу в платтячках. Але все одно я дівчина, я жінка і іноді мені подобається бути романтичною.

Понравился ответ? Поделись:

Лена:
0
Вы в прошлом криминальный журналист (так в википедии написано). Расскажите об интересных расследованиях и о том, почему вы ушли в музыку
Так, у мене колись була така цікава історія, ми робили розслідування про одного чоловіка, який незаконно просидів 15 років у в’язниці. До нас звернулись, щоб ми провели розслідування, підтягнулись родичі, його випустили на короткий період і поки його випустили ми проводили це розслідування, їздили до нього в Дніпропетровськ. Його підставили, я не можу розповідати всі подробиці, але його випустили і вже більше не судили, бо ми довели його правоту, довели в суді, що він не винен. В Україні він отримав компенсацію за те, що він сидів, але, на жаль, це вже 15 загублених років життя. А я попри свою сферу журналістики завжди співала вдома і завжди хотіла своє життя присвятити музиці, просто для цього не було можливості. У мене син і було трішки важко розділятись на дві частини, мені доводилось заробляти, зніматись в серіалах, проводити різні розслідування – там, де платили, там я всюди і йшла. Тому що це нелегко, це всі знають, хто приїжджає з маленького містечка до столиці. Ти тут не всім потрібен і не всі двері, в які я стукала, для мене відкривались. Нелегке у мене було життя, скажемо так, але, слава Богу, все сталося так, як воно мало статися і я сьогодні в музиці.

Понравился ответ? Поделись:

Ксенія:
0
Що у вас за піджак? Яка фірма?
У мене різні піджаки, є такі, що ми самі відшиваємо для мене. Є недорогі, є трошки дорожчі. А цей піджак – це Hugo Boss . А взагалі всі піджаки продумує мій стиліст, мій продюсер Аіша Мілевська, вона вигадує ці піджаки, продумує їх і потім ми їх відшиваємо або купляємо.

Понравился ответ? Поделись:

Марго:
0
у вас гарна українська мова - пообіцяйте, що не будете співати російською більше
Марго, ніколи! Не бійся, не переживай, обіцяю!

Понравился ответ? Поделись:

Настя, Одесса:
0
я не вгомонюся - якщо у вас нема зовнішніх вад, зніміть окуляри, покажіться публіці!
З радістю :)

Понравился ответ? Поделись:

катя:
0
С кем из украинских или зарубежных звезд вы бы с удовольствием сделали фит?
Навіть не знаю, думаю, що мабуть з Андрієм Кіше, так як він зняв мені кліп і він мені дуже подобається. А з іноземних – це Don Diablo.

Понравился ответ? Поделись:

Настя, Одеса:
0
чому ти постійно в окулярах?
Тому що я сліпа :) (це жарт). Тому що у мене такий образ.

Понравился ответ? Поделись:

Олеся:
0
Я прочитала що ви з Франківська. Які місця найбільше любите у рідному місті?
Так, я родом з Івано-Франківська, я взагалі люблю Івано-Франківськ, особливо зараз. Це місто, де я виросла, де мої близькі, бабуся та дідусь, там класно. У них дуже класна стометрівка, дуже гарні кав’ярні, взагалі місто розбудували, тому воно постійно змінюється. Я вже більше десяти років не живу там.

Понравился ответ? Поделись:

Вадім:
0
Про що мріє Барабанова?
У мене багато мрій. Моя мрія – зібрати стадіон і я йду до цього, багато працюю над собою і, думаю, що в майбутньому це мене чекає.

Понравился ответ? Поделись:

Андрій:
0
Де вас можна побачити найближчим часом?
Найближчим часом у мене багато закритих корпоративів, а публічно Ви зможете побачити мене 1 грудня – я буду виступати в Lavina Mall, 14 грудня я буду виступати в Ocean Plaza. А решта інформації буде у мене в Інстаграмі та Фейсбуці – заходьте, дивіться та все буде.

Понравился ответ? Поделись:

Оля:
0
Скажіть, як вам вдалось створити такий хіт Карусель? Ви ж зараз граєте на кожному радіо) Заносили гроші щоб взяли трек?
Ні, не заносила я гроші :) Якщо чесно, то це для нас така маленька перемога – ця пісня дійсно зайшла на всі радіостанції та канали і навіть 1+1 взяв її в серіал «Сидоренки-Сидоренки». Це для нас просто кайф. Нічого ми не заносили, люди самі вибрали, людям сподобалось, людям зайшло і для нас це приємно, тому що ми все робимо від душі.

Понравился ответ? Поделись:

Ольга:
0
В каких странах Вы выступали?
Поки що тільки в Україні, але, звісно, є плани виступати і в Америці, і в Європі. Ми робимо все для того, щоб туди поїхати, тому що там дуже багато наших українців і мені дуже хочеться приїхати до них і для них поспівати.

Понравился ответ? Поделись:

Ольга:
0
Вы замужем?
Так, я заміжня, у мене є чоловік, якого я безмежно кохаю і якому я безмежно вдячна за те, що він мене витримує. Бо, чесно, витримати таку людину, як я, це не дуже просто. Я постійно в якомусь русі, у мене музика, у мене заняття, у мене концерти, а чоловік у мене дуже спокійний, дуже витриманий, дуже терплячий. Дякую йому за те, що мене витримує!

Понравился ответ? Поделись:

Оля:
0
Так какое отношение вы имеете к танцам на пилоне?
Ніякого. Ви що? Якби я вилізла на цей пілон, він би обвалився :) Мабуть, Ви переплутали мене з тією дівчинкою-блондинкою, бо всі кажуть, що я на неї схожа. Але – ні, я ніякого відношення до пілону не маю, я співачка. Це було б смішно, як би я цим займалась, це був би треш, якби Барабанова залізла на пілон і почала там ламати свої кості. Ні, це не я була на пілоні і я до цього відношення не маю.

Понравился ответ? Поделись:

Катя:
0
Когда вы пели гимн перед стадионом?
Найбільший стадіон був у Львові, це було сорок тисяч людей і це було круто. Бажаю, щоб це відчув кожен артист, який ще ніколи не співав на стадіонах. Навіть, коли люди не знають твоїх пісень, але Гімн знають всі і сорок тисяч чоловік співають з тобою в унісон – це мурашки по тілу, це адреналін, це щось неперевершене, це круто. Це був футбольний матч Україна-Люксембург.

Понравился ответ? Поделись:

Комментарии

символов 999

Новости партнёров

Новости партнёров

Loading...
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more