Брати Гадюкіни в гостях у tochka.net

Брати Гадюкіни - это панк, блюз, регги, фолк, рок-н-ролл, галицкий колорит, тотальный стеб и сумасшедший драйв. Легенды украинского рока, творчество которых стало фундаментом для развития украинской рок-музыки. За время своего существования музыканты записали 5 студийных альбомов, 4 концертных альбома и 2 сборника хитов, среди которых "Файне місто Тернопіль", "Звьоздочка", "Карпати" и другие. 3 декабря выходит новый долгожданный альбом "Сміх і Гріх".

 

Как создавался альбом? О чем хотят рассказать Гадюкины? Что ждет поклонников на презентации в Киеве в Caribbean Club и в других городах?

 

Об этом и о многом другом вы можете спросить у Братів Гадюкіних во время онлайн-конференции на tochka.net 28 ноября в 12:00.

Ответы 28

Даша:
0
выхоли когда-то на сцену пьяными? как считаете это нормально, когда так делают артисты?
Ігор: Ми не будемо вихвалятись, що ми завжди були такими спортивними пацанами, які приходили після тренувань і т.д. Але на сьогоднішній день, чесно, ми випиваємо грам сімдесят віскі – це, скоріше, для горла. А п’яним грати неможливо і нецікаво. Ми давно вже між собою домовились, що ми тверезими виходимо на сцену. Нормальний артист не виходить п’яним на сцену, тому що він не зможе там відстояти дві години, це я маю на увазі серйозні колективи. А в якомусь клубі для 50 людей, можливо, інший стан, але я б такого не радив, бо тоді взагалі ці дві години перетворюються на ад.

Понравился ответ? Поделись:

Ира:
0
есть ли какая-то украинская песня, от которой у вас мурашки?
Багато таких є. У того ж Івасюка прекрасні пісні, «Ніч яка місячна» - і текст, і музика прекрасні.

Понравился ответ? Поделись:

Андрій:
0
Колись в 90х,по телевізії показували концерт Братів здається запис з Брюсселя,переконав весь інтернет,нема.чи є якісь посилання.
З Брюсселя у нас була касета, яку наш товариш-дипломат десь там записав, йому з пульта записали. І, до речі, ми видавали пластинку «Live a Bruxelles». Аудіо є, пошукайте в інтернеті, а відео, здається, не знімалось.

Понравился ответ? Поделись:

Валя:
0
Як вам конкурс евробачення? Ніколи не думали про участь?
Ігор: Нам регулярно пропонували виступати, але я не бачу нас там, чесно. І вважаю, що на «Євробачення» повинні їхати більш молодші. І це не роковий конкурс, це, скоріше, конкурс фріків, але Джамала була інша, Джамала була супер, а все інше – це фрікі, це жінки з бородою, це Данілко з зіркою і це є правильний формат «Євробачення», це нормально. Для цього є молоді і більш мотивовані, мені б там було нецікаво виступати, якщо чесно.

Понравился ответ? Поделись:

Лола:
0
Вы когда-то думали о том, чтобы было, если бы в вашей жизни не было сцены?
Ігор: Скажу чесно, для мене навіть не так сцена важлива, як рок-н-ролл взагалі, який є всередині і поряд зі мною. Випертись на велику сцену – це для мене не було завданням, але бути з музикою, я важко собі уявляю, як би я був без неї. Хоча, я впевнений, що грошей було б більше, але це не головне. Павло: Що таке сцена? Це майданчик, з якого ти розповідаєш свою історію. Якщо у тебе немає сили і немає історії, ти можеш розповідати все, що завгодно, але чи будуть тебе слухати люди? І коли виходить, що тобі є, що розповісти і є люди, які хочуть цю історію слухати, – це щастя.

Понравился ответ? Поделись:

Володимир:
0
Брати обіцяли акустичний альбом. 3 роки тому в Карібеан грали багато речей в акустиці. Дуже класно. Чи ведеться робота у цьому напрямку ?
Ми ще трошки почекаємо, але обов’язково зробимо. Це складний проект, нас буде 12-13 чоловік на сцені, це затратна робота і в енергетичному, і в фінансовому відношенні. Акустичний альбом має бути камернішим, тихішим, а у нас навпаки – виходить, що акустичний альбом ми граємо голосніше в два рази, ніж електричний.

Понравился ответ? Поделись:

Коля:
0
А вы выступаете на фестивалях?
Ми регулярно виступаємо на фестивалях. Ось влітку були в Польщі, нам дуже сподобалось. Ми постійно виступаємо на фестивалях, їх неможливо перелічити.

Понравился ответ? Поделись:

Тоня:
0
Вопросов нет. Вы очень крутые. Жду ваш концерт
Приходьте, Антоніно!

Понравился ответ? Поделись:

Фанат:
0
Де і коли відбудеться презентація нового альбому?
3 грудня буде велике свято в київському клубі «Caribbean Club» – буде презентація довгоочікуваного альбому «Сміх і Гріх». Сміялися і грішили, а що вийшло – побачите вже 3 грудня.

Понравился ответ? Поделись:

Катя:
0
як ви ставитесь до того шо вас називають українськими ролін стоунс?
Може через те, що ми вже так багато часу на естраді, через це і порівнюють. Думаю, що це з авансом та перебільшенням, все ж таки Rolling Stones – це є Rolling Stones. Але ми не є поганими :)

Понравился ответ? Поделись:

Ігор (не Мельничук))):
0
Чи знімаєтесь ви у фільмах? Нещодавно подивився фільм "Шляхетні волоцюги", а можна десь ще вас побачити?)
Ігор: Можу про себе сказати, моя перша роль була в «Повернення Мухтара 6,7», я там грав труп. Я був гітаристом мене отруїли (до речі, це Павло зробив), бо у мене була якась супердорога гітара. І це все знімали в якийсь, вибачте, зариганій квартирі, в якій ніби живе алкоголік (це я і я там лежав отруєний). А мій тато дуже любить фільми про собак і він якраз в якийсь з днів вмикає телевізор, а там я лежу, це був мій зірковий час – мій тато взявся за голову, одразу подзвонив мені і сказав, що вони з мамою мене дуже просять більше в таких фільмах не зніматися. Ось такий у мене був бенефіс. Павло: А «Шляхетні волоцюги» – це класний фільм, дуже цікаво зніматись в такому фільмі. Мені дуже сподобалась атмосфера, на знімальному майданчику режисер створив таку атмосферу, що всім було просто в кайф працювати, навіть на цвинтарі. Мені цей фільм дуже подобається він світлий – і про Львів, і про людей, і не треба там шукати якусь історію або історичні факти.

Понравился ответ? Поделись:

Анонімно:
0
Які плани на найближчий рік?
Та дайте цей рік закінчити :) Ось буде у нас концерт, буде ще міні-тур по Україні, а далі – далі жити треба, це одне з головних завдань. Але треба жити з позитивним настроєм, треба мати ту силу, щоб все бачити через позитив.

Понравился ответ? Поделись:

Ирина:
0
Якщо порівняти “старих Гадюкіних” і “нових Гадюкіних” - що змінилось?
Ігор: По-перше, величезна зміна сталася, коли не стало нашого Сергія Кузьмінського – це така втрата, яку неможливо замінити. А, по-друге, ми трошки вже подорослішали і в наш вік співати «Я поклеїв малолєтку», це вже віддає серйозним криміналом, чого я не хотів би. Іноді я співаю цю пісню на біс і відчуваю себе таким старим педофілом :) (звичайно, це я так жартую). Звичайно, трохи змінилась наша тематика, нам потрібно по-хорошому пам’ятати про свій вік і, напевно, через це відбулись якісь зміни в піснях. Можливо стало менше суржика – мене особисто цей суржик вже не смішить так, як це було в 89 році, для мене це вже трошки такий дурний тон. Але, звичайно, сама мова повинна бути живою в текстах, а не якось правильно-літературною.

Понравился ответ? Поделись:

Василько:
0
Що вплинуло на ваше рішення повернутись у 2013?
Ігор: Це добре запитання. Для мене особисто 2013 рік був якимось, як болото, я відчував, що щось в країні не те і чомусь я для себе думав, що воно так і буде. Ми ще з пацанами здзвонилися і сказали, що давайте, принаймні, скажемо, що нам не подобається те, що робиться. Я був впевнений, що країна так і буде в стагнації і, чесно кажучи, для мене Майдан був несподіванкою. Виявилось, що не один я чимось незадоволений, а більша частина країни незадоволена тим, що робиться. Можна сказати, що запис альбому ми почали робити в день, коли почався Майдан. Павло: Мене настільки вразила атмосфера та емоції концерту-триб’юту, присвяченого Кузі, де просто всі перші люди української сцени виконували пісні «Гадюкіних» - подяка їм. А ще більша подяка тим людям, які мовчали, плескали, які були присутні в тому емоційному просторі. Ігор: Я особисто не збирався повертатись. Якби все в країні йшло добре на той час, то я не відчував, що треба повертатися. Так що, можна сказати, це дякуючи Януковичу.

Понравился ответ? Поделись:

Катя:
0
Чи були у вас думки записати колаборацію з кимось з українських (і не тільки українських) артистів?
Павло: Ми взагалі дуже відкриті і із задоволенням заспівали б з цікавими виконавцями. Справа в тому, що дійсно ми дуже багато часу витратили на цей альбом, плюс у нас ще і всякі поточні справи, якими ми займаємось кожного дня. Просто поки що, по-чесному, подумати про таку колоборацію. Ігор: Нам буде приблизно 33 роки десь в 2022 і ми будемо робити таке своє святкове 33- річчя і у нас є думки, зробити колоборацію з молодими, може, навіть з тими, яких на даний час ще нема на світі і на той час вони будуть молодими :) Звичайно, такі думки є і це завжди цікаво.

Понравился ответ? Поделись:

Даня:
0
Зацікавився вашою творчістю тоді, коли вийшов альбом Made in Ukraine, це щось неймовірне!!! Чи будете ви далі писати музику в такому стилі?
Десь в такому стилі і є наш новий альбом «Сміх і Гріх», можливо, він буде трошки легший по наповненню і буде більше пісень про любов. А стилістика така сама, ми ж не можемо робити якусь суперультрамодну електрону музику, хоча вона подобається, але це вже будуть не «Гадюкіни». Ми маємо свою історію і сильно змінювати стилістику не можна. Велика дяка Дані, який задав це питання, тому що «Made in Ukraine» - це дуже важливий для нас альбом, бо це перший альбом без Кузі і це така наша сміливість продовжувати той шлях на який ми встали вже давно, тридцять років тому. І сама назва досить символічна, бо альбом був написаний Ігорем десь в 13 році, а ви пам’ятаєте, що за часи були для України, кінець 13-початок 14 років. На мій погляд, це взагалі народилася нація і вона ствердилася, а «Гадюкіни» як журналісти, як люди, які живуть в цей час, просто слідкують за тим, що відбувається. Всі пісні були написані до Революції і запис в студії відбувався, коли Революція пішла на Майдан – нам було тяжко, тому що там гинули люди, а у нас якась весела пісня і інколи ми відкладали записи та репетиції. Але, з іншого боку, на той час, коли Майдан стояв, у нас було вже п’ять пісень в демо, ще незведених, ми їх давали, щоб люди слухали їх на Майдані вночі, грілися під нашу музику і те, що їм було тепліше від нашої музики – це головне досягнення. Нас ще запрошували виступити на Майдані, але, на жаль, за тиждень до Революції Ігор зламав руку і у нього був гіпс, тому грати на басу було ніяк. Тому пісні звучали, але ми не могли вийти зіграти.

Понравился ответ? Поделись:

Ігор:
0
давно востаннє спілкувалися з сестричкою вікою? як там склалося іі життя в штатах?
Ігор: Вона мені дзвонила десь місяці два тому, але у неї був такий голос, що я подумав, що мені Том Вейтс дзвонить, але я відразу чомусь зрозумів, що це Віка. Вона приїжджала до України, якийсь час жила під Києвом, але, чесно кажучи, просто не вийшло під’їхати, а потім вона вже поїхала до Америки. Може вона ще і буде робити музику, не знаю. Якщо захоче, може з нами щось зробити – ми завжди відкриті.

Понравился ответ? Поделись:

Володько:
0
Цікавий факт: у 89-му році сама Пугачова запросила вас на зйомки різдвяного огонька в Москву, але з ефіру ваш виступ вирізали) Отож перше питання: ви особисто спілкувалися з примадонною? друге - чому ваш виступ вирізали? ви там що, «наркомани на городі» співали в Кремлі?
Ігор: Як вирізали? Я бачив по телевізору, нічого не вирізали. Як казала жаба в мультику: «Я власними вухами чула». Павло: І після того вже почався неймовірний резонанс, власне тому, що це було в ефірі. Ігор: Тоді Радянський Союз вже валився потрошку і вже ослабла ця хватка тотального контролю. А на п’ять років раніше через це і Пугачова мала б проблеми. Кожна група, яка чогось досягла, опинилась в потрібному місці в потрібний час, є таке поняття фарту. Ти можеш співати та грати як Бог, але, якщо не буде фарту... ну, тут така річ.

Понравился ответ? Поделись:

Ганна:
0
Слідкуєте за розвикком сучасної української музики? Є колективи, які вам аодобаються?
Ігор: Є, Stoned Jesus, Hardkiss, прекрасні пацани Курган & Agregat , є багато хороших. Якщо брати слов’ян, то самими музичними я вважаю українців, дивіться, скільки продукує наша сама бідна країна, виходить, чим бідніші, тим краще співають, тим більше хочеться жити та співати. Павло: Гарно, що зараз ввели квоти, тому що слухач має змогу побачити і почути досить багато хорошого нового матеріалу і, слава Богу, бо раніше такого не було.

Понравился ответ? Поделись:

Влад:
0
ви стоїте у витоків української рок-музиуи, розкажіть, якою була українська музика в 80-90-х? що потрібно було для того, щоб стати відомим музикантом? як на ваші провокаційні тексти реагували і влада, і слухачі?
З одного боку, тоді взагалі могли заборонити виступати, тоді треба було мати дозвіл відділу культури. З другого боку, були такі «свідомі» українці, які казали, що ми паплюжимо мову, а самі, до речі, так і говорили. Скажемо так, з двох боків нас лупили, але нічого, це навпаки додало сил. А що порадити людям, які щось хочуть робити? Напевно, потрібно, щоб вас лупили з обох боків, тоді щось вийде :)

Понравился ответ? Поделись:

Оля:
0
а заспівайте «файне місто тернопіль»!
Ні-ні, ми безкоштовно не співаємо :)

Понравился ответ? Поделись:

Василь Д.:
0
Слава І. Х., скажіть будь-ласочка, ви ж направдєнні брати, правда?
Ми – брати по вірі.

Понравился ответ? Поделись:

Питання до Ігоря Мельничука:
0
Які ваші улюблені гурти?
Ігор: Ой, це я буду до ранку перераховувати. Якщо брати канонічні, то це – Led Zeppelin та Rolling Stones.

Понравился ответ? Поделись:

Аліна:
0
ЧИ можна прибдбати вініли платівок Братів Гадюкіних і де саме?
У нас вже вийшов вініл «Made in Ukraine», на жаль, він не подвійний, кількох пісень там не буде. І зараз виходить подвійний альбом «Вродило», який був ще з Сергієм в 2006 році. От зараз ті, хто випустили, кажуть: «Приїжджайте та купляйте», тобто нам потрібно купити десять дисків по двадцять доларів. Так що у нас бізнес сильний – ми самі випускаємо, записуємо, а потім купляємо собі ці диски :)

Понравился ответ? Поделись:

Ігор:
0
Скільки часу пішло на запис альбому? Пам'ятаю що він планувався вже давненько. І наскільки це для вас складно - все узгодити, записати, звести і щоб весь колектив залишився задоволений?
Ми звернулись до свого товариша Віталія Телезіна, це прекрасна «Студія 211» і у нас вийшла така колоборація – половину пісень зводив Віталій і половину пісень ми робили у себе на студії. Процес трохи затягнувся, бо ми не поспішали, у нас було завдання – десь в 19 році випустити альбом, тому ми не поспішали, а могли його випустити десь ще рік тому, весь матеріал вже був написаний. Але є незадоволені, тому точно буде наступний альбом :) Покажіть людину, яка на сто відсотків задоволена своїм існуванням та творчістю – таких нема. Правильна творча людина повинна ставити перед собою недосяжні цілі, тому вона завжди буде кудись йти, їй буде цікаво.

Понравился ответ? Поделись:

Майже Коля:
0
Про що альбом "Сміх і Гріх" для кожного з вас?
Він буде трішки легший за «Made in Ukraine», там більше про любов, таку дурнувату любов, як у завжди у «Гадюкіних».

Понравился ответ? Поделись:

Настя:
0
Як в 90-ті в ефір пропустили пісню "Наркомани на городі"?
Невідомо як. Мабуть справа в тому, що музична критика винайшла, що це стьоб і сміятися над таким серйозним явищем, як наркотики, напевно, було уместно. До речі, ми з завжди брали якісь хвороби суспільства і боролись з ними. Але більше цікаво, як пропустили ще за часів Радянського Союзу, коли у Пугачової на «Різдвяних зустрічах» Сергій співав: «В нашим ріднім СеРеСеРу, раз, два, три — холера», оце круто. Я думаю, що Пугачова та інші з нею не розуміли тексту до кінця. До речі, після того, як ми у неї виступили і комуняки почали менше на нас тиснути і «свідомі» українці сказали, що наші хлопці були в Москві, це файно.

Понравился ответ? Поделись:

Аліна:
0
Привіт!)) Давно не бачились у Львові! Коли найближчий концерт?
Скоро побачимось! 8 грудня ми вже з ранку приїдемо до Львова, так що підходьте :)

Понравился ответ? Поделись:

Комментарии

символов 999

Новости партнёров

Новости партнёров

Loading...
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more