Победительница "Топ-модели по-украински" Мальвина Чукля

10

В четверг, 23 января, в 12:00 на вопросы читателей tochka.net ответит победительница третьего сезона "Топ-модели по-украински" (Новый канал) Мальвина Чукля.

 

Мальвина Чукля – молодая мама из маленького села в Черновицкой области. Девушка пришла на проект, когда ее сыну Паше было всего 1,4 года. Разлука с сыном и мужем стала не единственным испытанием для Мальвины – на второй неделе съемок умер отец девушки, и она уехала на похороны, не зная, вернется ли. Но в итоге нашла в себе силы, и не просто догнала остальных участниц, но и победила на проекте.

 

После проекта Мальвина блеснула на Украинской Неделе моды. Сейчас девушка постоянно живет в родном селе с семьей, выезжая оттуда на фотосессии. 

Ответы 13

Фанат:
1
Яку найціннішу пораду дали тобі експерти ТМПУ і Алла Костромічова?
Було дуже багато порад, але не все входить в ефір і не все люди можуть побачити. Я думаю, кожна з нас отримала для себе дуже багато цінного. Можу сказати про себе, що, в першу чергу, я отримала навіть не пораду, а їх думку, тому що я дуже сумнівалась, чи дійсно я є модельною, чи є у мене в цьому якісь шанси, я не знала, чи дійсно тут моє місце. Мені сказали, що шанси у мне є, що вони дійсно вірять в те, що у мене є якесь модельне майбутнє – для мене це було дуже знаково. І так само я була в чомусь стримана і не тому, що для мене важлива чужа думка або я боюсь, що скажуть люди, я просто маю певні рамки в голові і мені було складно в чомусь переступити через себе або я просто не знала, як це зробити. І на одному відборі від експертів, в тому числі і від Алли, я отримала пораду – не думати настільки глибоко, просто відпустити і працювати так, ніби ти професіонал своєї справи. Дійсно зі сторони це виглядає, ніби ти боїшся, що скажуть інші – тоді я над цим задумалась і дійсно почала по іншому ставитись до роботи, до завдань на проекті, певно це і допомогло мені розвиватись далі.

Понравился ответ? Поделись:

Таня:
1
Яке випробування на проекті було найважчим?
Там, де було важко фізично – це на другому плані, для мене важко – це там, де важко морально, там, де треба через себе переступити, де ти маєш перебороти якийсь свій страх.

Понравился ответ? Поделись:

Ніка:
1
Мальвіна - це твоє справжнє ім'я? Хто із батьків вирішив назвати тебе так? До речі, досить красиво і оригінально ;) а як тебе називають друзі?
Так, це моє справжнє ім’я, я так і записана в паспорті, але відкрию ще одну таємницю: насправді у мене подвійне ім’я і в паспорті я записана Мальвіна-Ірина, саме так захотіли мої батьки. Мальвіна – це ім’я придумав батько, він хотів так назвати ще першу доньку, але мама щось в цьому запідозрила неладне і не схотіла. Свого тато все ж таки добився, але вже на третій донці – здійснив свою мрію :) Мої батьки їздили до Румунії, у них там друзі і в Румунії дуже часто зустрічається подвійне ім’я, тому батько також захотів, щоб у його доньки було подвійне ім’я. Друзі, близькі, родина скорочено називають мене Малі, Маля і далі в цьому руслі. Дякую за комплімент, мені приємно!

Понравился ответ? Поделись:

Катя, Харьков:
0
Мальвина, когда свадьба у Дарины и действительно ли ты будешь там дружкой, как вы договаривались?
Я не знаю, коли весілля у Дарини. Так, ми з нею говорили на цю тему, ми з нею подружилися і дійсно були дуже близькі на проекті і була така розмова про те, що вона мене обов’язково покличе в ролі свідка. Чи буде так насправді, чи ні – я не знаю, потрібно розуміти, що наші шляхи розійшлися, ми були на проекті дуже близькі, але тепер у кожної є своє життя. Якщо ми і надалі будемо підтримувати такий же зв'язок, як і зараз, то я залюбки прийму участь в її весіллі і з радістю буду там свідком. А далі – як вона вирішить, тобто це вже її особиста справа і знову ж таки, якщо вона вирішить, що ні, то я абсолютно не ображусь, бо найщасливіший день в житті кожної дівчини має бути ідеальним тільки для неї, а не для когось.

Понравился ответ? Поделись:

Коля:
0
Як твій чоловік ставиться до твоєї участі в реаліті?
До участі він ставиться абсолютно нормально. Звичайно, його трошки ошелешила новина про те, що я, хочу подати анкету, це було дуже дивно :) Але він це прийняв, він мене зрозумів, відпустив, ми все обговорили і все вирішили разом, тому що без його згоди я б на це не вирішилась. Він все переосмислив, я дала йому на це час, я навіть довірила йому прийняття цього рішення. Я повідомила йому, що мене покликали на телекастинг і сказала, що, якщо він скаже «Ні», то так і буде, я це прийму і зовсім не ображусь. Мені здається, що в родині так і має бути, партнери мають слухати і поважати один одного. Я б зрозуміла, якщо б він сказав «Ні», але він сказав «Так» і навіть зараз він мені каже про те, що якби через нього я не пішла на проект, то відчувала б, що не використала цей шанс, не змогла себе реалізувати. І навіть, якби я не образилась, це все одно сиділо б в мене всередині, а він цього не хотів.

Понравился ответ? Поделись:

Назар:
0
Ти їздила у Америку , як переможниць проекту чи в цьому сезоні поїздки не було ?
Я не їздила до Америки – там трошечки не вийшло :)

Понравился ответ? Поделись:

Назар:
0
Як ти вважаєш за що експерти взяли тебе на проект?
Мені здається, що все ж таки вони побачили якусь цікаву зовнішність, в першу чергу, тому що на модельний проект апріорі беруть модельних дівчат. Всі дівчата мали якусь родзинку і якісь перспективи в модельному розвитку, тому, по-перше, це зовнішність, а, по-друге, у мене була цікава мотивація і, як відверто сказав, Сергій Нікітюк – за моє ім’я, це також зіграло роль. Я б ніколи не подумала, але насправді в житті грає роль кожна дрібниця.

Понравился ответ? Поделись:

Назар:
0
Як ти знайшла в собі сили повернутись на проект після смерті батька??
Для мене це дуже складне питання, у мене немає однозначної відповіді. Я не можу сказати, де я знайшла ці сили, інколи я сама задумуюсь над тим, як я змогла взяти себе в руки і повернутись на проект. Просто я вірю в Бога і, мені здається, що Господь мені допоміг взяти себе в руки, він направив мене, направив мої думки до того, що все ж таки потрібно повернутись і тепер я розумію, що ці думки не було просто так – значить мені потрібно було повернутись, в цьому був сенс. Це був найстрашніший період в моєму житті. Люди питають у мене, як я це пережила, але, насправді, я навіть зараз не пережила цей момент і кожен раз, коли я про це згадую, знову можуть нахлинути ці емоції та спогади, весь цей шлях, коли я поверталась додому, коли я прийшла, побачила все, що там відбувається – це складно і ця рана не загоїться ніколи. Але, як не крути, життя має продовжуватись і ми маємо бути сильними, я впевнена, що мій батько не хотів би, щоб я далі сиділа вдома, тому що він у мене був дуже сильний, був дійсно дуже позитивний, не дивлячись на свою хворобу, він абсолютно ніколи не жалівся, у нього ніколи нічого не боліло, хоча ми завжди бачили, що болить. Мені просто хочеться брати з нього приклад і з гордістю нести далі його ім’я.

Понравился ответ? Поделись:

Валерія:
0
Твій син дивився ТМПУ?)
Дивився, але він ще маленький і не може усвідомлювати все, що там відбувається. На початку ми йому показували, що це мама, але він не дуже на це реагував, тобто він собі дивився і називав мамою кожну жінку, яка світилась на екрані :) Якщо ми казали, що це не мама, то він навіть плакав: «Ні, це мама». А потім, десь з середини проекту, він почав більше усвідомлювати, можливо це через вік, бо діти розвиваються не по рокам, а по місяцям, по тижням, по дням і з середини проекту він вже чітко називав мене мамою, коли я світилась на екрані, а всі інші вже не були у нас мамами. Так, він вже усвідомлював, що це мама на екрані, але, що вона там робить, він ще не розуміє. Виросте і тоді ми запитаємо, як він до цього ставиться :)

Понравился ответ? Поделись:

Катя:
0
 Як змінилося твоє життя після перемоги на "Топ-моделі"?
В першу чергу, життя дійсно змінилось, тому що я була зовсім не з цієї сфери і не мала нічого, пов’язаного з нею, а зараз у мене з’явилась модельна робота, з’явились кастинги, я почала їздити, почала з цим знайомитись, бути всередині цього. Тобто це раніше було для мене якоюсь екранною історією, яку я бачила в журналах та в інтернеті, а тепер я всередині цього і я можу це все бачити, як воно відбувається насправді. Я можу бути частиною цього – і для мене це велике досягнення.

Понравился ответ? Поделись:

Саша:
0
Кого вважала головною конкуренткою на проекті?
Для мене з самих початкових епізодів дуже сильною конкуренткою була Дарина, хоча я можу сказати, що у кожної дівчини були свої сильні стороні і я це прекрасно розуміла. Хтось був хорошим на фото сесіях, у когось були дуже класні дефіле і періодично ці конкуренти змінювались, тим паче, що на проекті відбувається якийсь розвиток і кожна дівчина була для мене якоюсь загрозою. Але найбільшою конкуренткою я все ж таки вважала Дарину.

Понравился ответ? Поделись:

Ксюша:
0
Які у тебе були модельні пропозиції після перемоги в Топ-моделі?
Це різні зйомки, багато фотографів хочуть просто пофотографувати для себе, для своїх буків. Так само є пропозиції, які надсилають модельні агенції, це конкретна робота. Я вже була на Тижні моди, але не можу сказати, що це якась пропозиція, все ж таки надалі все залежить від тебе, наскільки ти хочеш працювати і що ти для цього робиш. Пропозиції не дуже падають просто з неба, як всім здається – ти просто розвиваєшся далі, як можеш.

Понравился ответ? Поделись:

Оля:
0
Кого з учасників минулих включно з твоїм сезоном ти хочеш бачити у наступному сезоні ТМПУ?
Чесно, раніше до всіх учасників у мене було різне ставлення, хтось подобався більше, хтось подобався менше. Тепер, після того, як я пройшла весь цей шлях, у мене з’явилась така безумовна повага до кожного і вже мої особисті вподобання відійшли на другий план, тому що я розумію, наскільки це було складно, а в стресових ситуаціях люди себе поводять по-різному. Сказати конкретно, кого я полюбила і кого я хочу бачити, я не можу. Якщо просто пригадати найбільш яскравих, напевно, це Даша Майстренко , вона мені дуже подобалась, Максим «Фізрук», він дуже веселий, Віка Маремуха, а з нашого сезону – звичайно, хотіла б бачити Дарину, Аміну, Руду.

Понравился ответ? Поделись:

Комментарии

символов 999

Новости партнёров

Новости партнёров

Loading...
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more