Валентина Хамайко - ведущая утреннего шоу “Гутен Морген”

2 7

 

А началось все с модельного агентства, куда ее в 13 лет буквально затянула сестра. И в 2003 году Валентина уже стала лучшей моделью года и выиграла «Черную жемчужину».

Окончила Киевский государственный университет имени Богомольца. Заканчивая интернатуру и работая в 1-й аптеке, по пятницам проводила эфиры на М1.

Буквально после года работы на телевидении, в ее жизни появилось кино. Бывало, что с одних съемок мчалась на другие, а машина была временным ночлегом. Валентина снялась в четырех фильмах:  «Исцеление любовью», «Сестры по крови», «Все включено», «Ангел-хранитель».

Валентина Хамайко увлекается бегом на длинные дистанции. Валю всегда вдохновляло желание принимать участие в самом известном во всем мире бостонском марафоне. В краковском марафоне она попала в двадцатку лучших, преодолев дистанцию в 42 км 195 м за 3 часа 46 минут.

Этой осенью у Валентины появилось новое увлечение -  походы в “звездные” жилища. Из ее поля зрения Валентины не выпадет ни одна деталь. Она рассмотрит все в подробностях, чтобы снять на камеру и показать нам с вами. Увидеть всенародных любимцев в халате и тапочках, послушать их басни в непринужденной атмосфере мы сможем вместе с программой «Ласкаво ходим» с Валентиной Хамайко на канале М1.

Без чего не может прожить ведущая утреннего шоу? Любит ли ходить в гости медик, актриса, модель и журналистка одновременно -  Валентина Хамайко, вы сможете узнать во время конференции.

 

Ответы 55

RnBLiker:
0
У кого з зірок найкрутіша квартира? Коли ти вперше з`явилася в "Guten Morgen"? Це правда, що М1 знаходиться в некрасивому приміщенні (як зовні, так і зсередини)?
Хамайко:
Приміщення дійсно дуже старе, це Інститут автоматики, але головне - які люди там працюють. Оскільки під одним дахом зібралися "Русское радио", "Мюзик радио", Новый Канал. Люди креативні, цікаві і на приміщення вже уваги не звертаєш. Хоча був випадок, коли в шахті ліфту йшов дощ. Але де ще таке побачиш? Єдине, що іноді буває, люди, які заходять до нас в студію кажуть: "Яка вона маленька, в телевізорі все здається інакшим!" Щодо квартир, то я була не у всіх зірок. Судити важко. Масштабами вразила мене квартира Олени Гребенюк. По творчим підходам і по настрою - родина Stereoliza ( вона ж Катя Шалаєва). У них дуже творча сім'я, емоції вкладені в кожний куточок, один суцільний позитив. З 2003 я з'явилась на М1, а десь з 2004 в "Guten Morgen".

Понравился ответ? Поделись:

something:
0
Привіт, ти дуже гарна ведуча, приємно дивитись "Guten Morgen")Хотіла запитати з ким тобі більше подобалось вести "Guten Morgen": з Сашком Положинським, чи Kishe? В житті ти розмовляєш українською чи російською?
Хамайко:
В житті розмовляю українською, але російською не нехтую. Я вважаю, що треба знати українську і російську мови. Рідна - українська мова. Мій хлопець називає мене ортодоксом, тому що навіть росіяни за один вечір спілкування зі мною починають розмовляти українською. В школі прийняла рішення чисто володіти однією і другою мовою. Досить часто я виправляю близьких людей. Батько з Чернігівської області, мама з Житомирської, два абсолютно різних діалекти. Любов до української мови привів мені дідусь, за що я йому дуже вдячна. Компліментом для мене є, коли російські актори кажуть мені: "У тебя достаточно чистый русский язык". Щодо ведучих, то з Сашком мене пов'язує давня дружба, ще в 16 років він запропонував мені спробувати себе як ведучу на Biz-TV. Тоді цим знехтувала оскільки навчалася в медичному. Дружба з ним привела і в "Guten Morgen". Декілька раз дивився з ранку мої одинокі ефіри і сказав: "Треба рятувати". Сашка вистачило не надовго, людина творча - любить поспати. На нього абсолютно не ображаюсь, оскільки з'явився Андрій Kishe. З Андрієм дуже легко, у нього смішна українська, вона для нього нерідна. Але він постійно працює над собою, вдосконалюється, чим мені дуже подобається.

Понравился ответ? Поделись:

Настя:
0
Что тебе больше нравиться работать телеведущей или сниматься в кино? Почему тебя не видно в хорошем, качественном кино, а только в банальных телесериалах? Тебя не приглашают или то, что предлагают, тебя не устраивает?
Хамайко:
Ведуча і актриса - це дві різні паралелі. За освітою я і не ведуча, і не актриса. Хоча в дитинстві про це дуже мріяла. На момент вступу в вищий навчальний заклад кіно в Україні не було взагалі, вчитися на актрису я не бачила в цьому майбутнього, а як підступитися до телебачення, про це навіть не було у кого запитати. Залишився третій варіант - медицина, яка була для мене знайомою (батьки медики) і яку я дуже любила. Максимум де я могла проявити свою творчість - це агенція моделей. Я знімалась в рекламі, в кліпах, брала участь в показах. Логічним завершенням модельної кар'єри стала нагорода "Чорна перлина" - краща модель року. Мене запросили на телебачення, я пройшла проби. Через 3 місяці після пропозиції я вже працювала в прямому ефірі. Через рік роботи на телебаченні з'явилось кіно, теж запросили на проби, які я пройшла. Перший мій серіал - це "Исцеление любовью". Серіали для мене це школа акторської майстерності. Я вважаю безцінним можливість спілкування з такими людьми як Валентина Тализіна, Лев Дуров, Валентин Шестопалов і енна кількість українських та українських акторів. Ці люди не соромляться серіалів, а я не соромлюся того, що хочу у них вчитися. В моїх планах індивідуальні заняття з акторської майстерності. На Україні велике кіно тільки починає зніматися. Я сподіваюсь, що в Україні теж скоро почнуть знімати картини з бюджетом в 15 мільйонів євро.

Понравился ответ? Поделись:

АнгелА:
0
Привет! Вначале комплимент! Очень нравишься, как личность))) Даже после просмотра сериалов с твоим участием не воспринимаешь тебя как актрису "мыла". А кем себя считаешь ты: роковой женщиной, дюймовочкой, бизнес-леди...?
Хамайко:
Чесно кажучи, багатьох моїх друзів дивує бачити мене на екрані російських серіалів з російською вимовою. Положинський, наприклад, не сприймає мою російську і може дивитися тільки без звуку. Потап дивився до кінця серію серіалу, щоб пересвідчитися в титрах щодо достовірності особистості. А щодо особистої реалізації, то я хочу реалізувати себе як жінка, маючи велику родину і дітей. Але моїх енергії та потенціалу завжди дуже багато, тому чимось одним я ніколи не обмежусь. І обов'язково в майбутньому ви дізнаєтесь про мене як про бізнес-леді.

Понравился ответ? Поделись:

Olga:
0
privet! ya ho4y sprosit kak ty otnosishsya k Potapy i voobshe k Imperii>?
Хамайко:
Респект :))) Він вміє робити шоу і вміє на цьому заробляти гроші, це теж особливий талант.

Понравился ответ? Поделись:

Паша:
0
Валентина скажите как вам работается с ведущими ГутенМорген, не тяжело?? Скажите, такой вопрос, вернется ли еще Кузьма Скрябин в роли ведущего??
Хамайко:
Не знаю, щодо М1, він зараз працює на іншому каналі. Все залежить від пропозиції, від спонсору, від гонорару. Я люблю свою команду, з якою працюю не перший рік, хоча багато людей в ній змінюється. Я людина неконфліктна, знайти спільну мову мені достатньо легко.

Понравился ответ? Поделись:

Елена:
0
Какой род деятельности оказался лучшим: телеведущая, актриса, модель, работа в аптеке? Чего еще Вам хотелось бы попробовать, кем побыть, пусть даже ненадолго?
Хамайко:
Пілотом хотілось б побути. Досі не вдалось навіть політати в кабіні літака, сподіваюсь мрія здійсниться. Колись хотіла стрибати з парашутом, зараз ця мрія збувається. Головне для мене - отримувати насолоду від того, чим ти займаєшся. Мені подобається ландшафтний дизайн, сподіваюсь, що вдасться реалізувати себе і в цьому напрямку.

Понравился ответ? Поделись:

julya:
0
Ти одружена? Якщо так, то яке у тебе було весілля? Кажуть, що ти вагітна, це правда?
Хамайко:
Хто каже? ))) Я не проти, але чесно зізнаюсь поки що ні. До цього призводить моя любов до одягу в стилі ампір з завищеною талією, такий одяг частіше носять вагітні :)) Ні, не заміжня.

Понравился ответ? Поделись:

JuZzZ:
0
Привет, Вальченок! Я очень тебя уважаю и ценю твою работу! Скажи, пожалуйста, что ты ценишь в жизни больше всего? Не собираешься ли ты полностью перейти в актрисы? Кто из твоих коллег по М1 твой лучший друг? Спасибо за то, что ты есть!
Хамайко:
Найбільше ціную сім'ю, кохання і щасливі моменти. Для мене дуже важливі емоції, якщо я їх не отримую від життя, я починаю в'янути. Емоції для мене як наркотик, я боюсь жаліти за безглуздо прожитими днями. Якщо їх немає, я починаю їх навмисно шукати. А ще дуже ціную щирість в стосунках і спілкуванні. Точно знаю, що ніколи не зможу займатися в житті чимось одним, мені потрібна зміна емоційного стану. Це заклалось ще з дитячих років, коли я не мала жодної вільної хвилини: школа, музична школа, танці. Часу не вистачало навіть на те, щоб просто погуляти. Про це не шкодувала жодної хвилини, тому зараз для мене абсолютно нормально займатися паралельно кількома справами.

Понравился ответ? Поделись:

Lena:
0
Доброе утро, Валентина! Я уже несколько лет занимаюсь визажем. В связи с этим и вопрос: Что для тебя значит «минимум косметики»? Какой минимум косметики ты каждый день наносишь на лицо? Без какого минимума косметики ты вообще не выходишь из дому?
Хамайко:
Я не люблю косметику, мені з нею важко. Можу вийти навіть без крему, якщо це дозволяє стан шкіри. Точно знаю, що ніколи в моєму житті в моїй власній косметичці тональний крем не з'явиться. В моїй косметичці два крему, туш, олівець для очей, пудра, гігієнічна помада, прозорий блиск. В цьому році з'явилась маленька палітра з коричневою гамою. Візажисти, які зі мною працюють знають, що найкращим макіяжем для мене буде натуральний. Я люблю не нафарбоване обличчя.

Понравился ответ? Поделись:

medik:
0
Валя ты не единственная, которая ушла из медицины. Пример тому и Розенбаум и много других. Почему столько медработников идет в шоу-бизнес? Эти две сферы чем-то связаны между собой? Спасибо за ответ.
Хамайко:
Я не знаю. Можливо доля бере своє. В моїх планах кар'єри співачки поки що немає. Хоча часто про це питають, оскільки музична освіта є і я працюю на музичному каналі.

Понравился ответ? Поделись:

Тимур:
0
Какой сок у тебя любимый?
Хамайко:
Я недавно спробувала суміш сицилійського апельсину з яблуком, надзвичайно смачно. Люблю фреши, як овочеві так і фруктові і дуже часто сама готую.

Понравился ответ? Поделись:

Соня:
0
Валюша, в какое время дня или ночи у тебя пик работоспособности?
Хамайко:
Таке поняття як "пик работоспособности" у мене давно зникло. Якщо потрібно працювати, я працюю в будь який час.

Понравился ответ? Поделись:

Габриэлла:
0
Ты придерживаешься диет? А разгрузочные дни ты практикуешь?
Хамайко:
Ні. Я б і рада, але я не можу, я, напевно, слабовольна. Я дуже люблю готувати. Для мене краще більше займатися спортом ніж притримуватись дієти.

Понравился ответ? Поделись:

Шурик:
0
Какие моменты в работе на телевидение тебе не нравятся?
Хамайко:
Довго реалізовуються проекти. Від моменту вигадування до реалізації проходить дуже багато часу.

Понравился ответ? Поделись:

medik:
0
Как родители отнеслись к смене твоего рода деятельности?
Хамайко:
Емоційно і морально вони мене завжди підтримували і ніколи не стримували у виборі. Моя мама пишається тим, що я не боюсь ризикувати в своєму житті. Завжди радить добре подумати.

Понравился ответ? Поделись:

medik:
0
А не жалко 6 лет учебы?
Хамайко:
Ні, не шкода. Це були фантастичні 6 років, це була дуже гарна школа життя. Головне чому вчить нас університет - це вміння вчитися, сприймати інформацію. А медична освіта мені досить часто допомагає у власному житті.

Понравился ответ? Поделись:

Feliks:
0
Как часто ты разговариваешь с родителями по телефону?
Хамайко:
Живемо в Києві, але на жаль, заїжджаю до них так часто як хотілось. Намагаюсь спілкуватись щодня і намагаюсь заїжджати частіше. Мама розуміє. Величезне їй за це "Дякую".

Понравился ответ? Поделись:

TetAtet:
0
От какого занятия тебя трудно или практически невозможно оторвать без очень веской причины?
Хамайко:
Напевно від того, чим захоплююсь в той чи інший момент. Я завжди любила і люблю готувати. Якщо раптом немає поряд сім'ї, то я обов'язково щось приготую і принесу колегам по роботі. Останнім досягненням є випічка хліба і тістечка - тірамісу. Це вже як візитна картка.

Понравился ответ? Поделись:

Ruport:
0
Ваше отношение к рекламе? Вы не мелькаете в рекламных роликах? Не могу поверить, чтобы вам не предлагали. Вы отказываетесь от съемок в рекламе?
Хамайко:
Я знімалась в рекламі поки не підписала контракту з каналом.

Понравился ответ? Поделись:

Wolter:
0
Валентина здравствуйте!!! Я запомнила Вас по сериалу «Исцеление любовью», хотя, нужно признаться, Ваша игра мне не очень понравилась (может, поэтому и запомнила). Вам нравятся сериалы? Вы смотрите сериалы, в которых снимались? Т.е. не только эпизод, в котором вы снимались, а весь сериал?
Хамайко:
Серіали не дивлюсь, оскільки немає часу, але завжди цікавлюсь у людей, які за цим слідкують, для мене дуже важлива критика та оцінка моєї роботи. Щодо "Исцеления любовью" - це була моя перша робота, я погоджуюсь з тим, що моя гра могла б бути кращою. А що зараз? Краще напишіть як зараз моя гра, якщо дивитесь. Наразі я взагалі відмовилась від телевізора вдома. Хочу витрачати свій вільний час на спілкування з рідними.

Понравился ответ? Поделись:

Diego:
0
А ты какой врач? Ты умеешь делать вскрытие?
Хамайко:
Я не лікар, я провізор. Працювала майже 3 роки в аптеці. А щодо розтину, то я часто на них ходила, оскільки цікавилась хірургією. На операціях теж була, крові не боюсь. Але маніакальним захопленням не страждаю. Вихідні на розтини не витрачаю.

Понравился ответ? Поделись:

Neputeviy:
0
Как Вы первый раз вели себя перед камерой? Когда это было? С первого раза все пошло или пришлось сделать много-много попыток?
Хамайко:
Часу на багато спроб не було. Перший кіношний досвід - серіал "Исцеление любовью". Величезно дякую режисеру Батє Недічу, він часто допомагав розповідаючи про емоції і допомагаючи викликати ті емоції, які потрібно було для сцени. А якщо брати просто камеру, то я її ніколи не боялась. Можливо це і допомогло мені в телебаченні.

Понравился ответ? Поделись:

Shchigl:
0
Ты ешь в Макдональдсе?
Хамайко:
Я пробувала їжу з Макдональдса, але я дуже проти цього закладу. Я за здорові продукти і за правильне харчування.

Понравился ответ? Поделись:

Yurik:
0
Ты влюблялась с первого взгляда?
Хамайко:
Ні. Я складний пацієнт. Але якщо закохалась, то це надовго. Дякую долі, що подарувала мені кохання.

Понравился ответ? Поделись:

y:
0
Ты в прорубь прыгала когда-нибудь?
Хамайко:
Так, я обожнюю бані і ополонки. Минулого літа багато бігала в Голосіївському парку і завжди після цього купалась в купелі, де навіть літом крижана вода.

Понравился ответ? Поделись:

Neputeviy:
0
Как модель вы выходили на показах? Если да, то у кого из украинских модельеров вы были моделью?
Хамайко:
Напевно не працювала з тими дизайнерами, які на той момент ще не з'явились. Я пам'ятаю навіть перші Сезони моди, а перший дизайнер, в показі якого я з'явилась - Лілія Пустовіт.

Понравился ответ? Поделись:

Oska:
0
Вы уже отказывались от съемок в фильме?
Хамайко:
Були нецікаві, відмовлялась.

Понравился ответ? Поделись:

Tutti:
0
Есть такой фильм, который ты смотришь как минимум раз в год?
Хамайко:
Обов'язкової програми немає :)))

Понравился ответ? Поделись:

Ржачка:
0
В твоем окружении много геев и лесбиянок? Тебе комфортно с ними?
Хамайко:
Вистачає. Абсолютно комфортно.

Понравился ответ? Поделись:

Комментарии (2)

символов 999