Евгений Фешак – популярный ведущий и шоумен

6 15

Учтивые светские разговоры, белоснежные улыбки, игривый блеск взглядов, гламурные вечеринки, – он здесь, «как рыба в воде»…

Раскрутить звезд на «недетские разговоры»  в прямом радиоэфире, похулиганить на авто ночными улицами  и до утра «зажигать» в ночном клубе  - это то, от чего он получает неистовое удовольствие…

Он умеет быть гламурным, сияющим, звездным, недоступным  – это одна сторона медали. Но каждая медаль имеет две стороны...

Сегодня он:

- продюсер одной из самых популярных радиостанций страны - ЛЮКС ФМ.

- ведущий самого популярного утреннего радиошоу Украины, которое по итогам 2007 года получило Высшее Международное отличие в отрасли журналистики «Золотое перо».

- один из экспертов проекта Шанс.

- участник светской хроники, который знает все тайны жизни светских персонажей. 

Ответы 56

Кристина:
0
Гєник, а скажіть, будь-ласка, з якою з дівчат з дуету "Мілос" у Вас стосунки? Чи може Вам більше подобається їх продюсер?
Евгений Фешак:
Я не знаю, звідки, але чутки про мене і про "Мілос" ходять вже останній місяць. Насправді у нас вже давня дружба, як з дівчатами, так і з їх продюсером :) І нічого крім дружби :) Ми разом нещодавно їздили на острів Мілос, де вони знімали свій новий кліп. Я побачив батьківщину, де взагалі зародились думки про групу "Мілос". І там ми всі разом провели чудесний час. Я сподіваюсь, що наша дружба і чутки навколо нас допоможуть в досягненні успіху і дівчатам і мені в тому числі :)

Понравился ответ? Поделись:

oksana_zh:
0
У Вас розкішне волосся. Чому Ви не рекламуєте шампуні? Як колишній львів’янин чи погоджуєтесь з тими, хто стверджує, що Львів - провінційне місто? Чи подобається Вам як київська тусовочна гламурність змінює обличчя «Люкса»? Чи не змінює?
Евгений Фешак:
Дякую за комплімент. Після того, як мені постійного говорять про це, я якось по-особливому почав ставитись до свого волосся. Я навіть почав користуватись масочками. Думаю, якщо люди це помічають, то помітять і рекламодавці, і скоро почну рекламувати якусь "Кропивку". Я так думаю, що міста, які знаходяться на крайньому Заході, на крайньому Сході, Півночі та Півдні, вони не можуть бути провінційними. Вони знаходяться на точках переплетіння культур прикордонних країн, і у них, і у Львова зокрема, вимальовуються цінності, які культивуються і примножуються роками і сторіччями. І таким чином вони стають надто самобутніми, щоб вважати їх провінційними. Вони стають особливими. Насправді, можливо це і нескромно, але в більшій мірі, як продюсер Люкс ФМ, я ініціюю і направляю ці зміни. Тому вони мені зараз подобаються. Подобаються вони також не тільки мені, а і слухачам. І це підтверджують рейтинги, які вказують на те, що Люкс ФМ - є однією з найпопулярніших радіостанцій в Україні.

Понравился ответ? Поделись:

valeria:
0
Євгенію, чи не збираєшся ти повернутися на сцену? Які стосунки пов’язують тебе з Наталкою Карпою? Як ти оцінюєш виступ Ані Лорак на Євробаченні?
Евгений Фешак:
З Наталкою Карпою ми дружимо, і дуже давно. Був період, коли нам також приписували шалений роман, ще у Львові. Ми часто з нею бачимось. Вона радиться зі мною стосовно свого матеріалу. До речі, вона зараз дуже мало часу буває в Україні, так як вона з піснею "Калина" стала ультрапопулярною у Польщі, і більше часу проводить зараз там. Останнім часом в мене є бажання, і навіть проект того, як повинен виглядати стьобний проект над київським гламуром. Я хочу в нього затягнути деяких зірок і зробити таку спільну роботу. Я думаю, що вона сподобається слухачам, але це - просто як експеримент. Ані Лорак - молодець. Що там робив Філіп - я не зрозумів.

Понравился ответ? Поделись:

Милена :
0
Привет. Читала статью про тебя в журнале "Натали". На фото ты какой-то слишком напомаженный и искусственный. Перебор с укладкой ... Ну, это так, к слову. Вопрос - а как ты с Бэллой познакомился, и что подумал о ней, когда увидел ее в первый раз?! Вы еще не надоели друг другу?
Евгений Фешак:
"Напомаженный": О, це так. Деколи візажисти і перукарі перегинають палку, і ми з ними страшно через це сваримось. Коли я прийшов працювати до київського офісу Люкс ФМ, Белла уже була задіяна в деяких проектах, і на цьому грунті ми і познайомились. Подумав, що Белла - це круто. Такого ніде і ні у кого немає. І ми зробили абсолютно нове ранкове шоу на Люкс ФМ - "Зарядка". Його формат був дуже незвичний і, можливо, місцями навіть дуже різкий. Це був справжній ризик, але, як виявилось, це те, що давно хотіли слухачі. Причесані, прилизані шоу не були вже для них цікавими, а "Зарядка" їх усіх сколихнула і показала, що життя насправді дуже барвисте. Після цього як гриби на інших станціях почали з'являтись подібні шоу. Доречи, ранкове шоу "Зарядка" за підсумками 2007 року отримало "Золоте перо", як найкраще ранкове шоу в Україні. Звичайно, люди, які знаходяться багато часу поруч, місцями набридають один одному. А так як ми ще і люди творчі, то у нас бувають просто грандіозні сварки, ми викидаємо негативні емоції, і далі все нормально.

Понравился ответ? Поделись:

J.T.:
0
1) Кто будет (кроме Козловского) участником нового проекта "Пикник со звездой"???
Евгений Фешак:
Після Віталія Козловського, з понеділка 16 червня, слухачі Люкс ФМ і гості сайту e-motion зможуть запросити на пікнік Влада Яму. А також ще буде дівоча група, за кілька днів ми підіб'ємо підсумки соціологічного опитування і визначимо третього учасника "Пікніка з зіркою".

Понравился ответ? Поделись:

J.T. :
0
2) Почему сайт Люкс-ФМ так редко обновляется(((
Евгений Фешак:
Зараз ми працюємо над тим, щоб сайт Люкс ФМ став справжнім розважальним порталом. Скоро він закриється на реконструкцію. Але вже буквально з нового сезону, з осені, він буде меганеочікуваним, мегакльовим, мегастильним, розважальним.

Понравился ответ? Поделись:

J.T.:
0
3)Назови 3 самых лучших женских группы в Украине.
Евгений Фешак:
Сьогодні з самісінького ранку я зустрівся з групою ХS, тому після вражень сьогоднішнього ранку, я обов'язково назву групу ХS. Безумовним лідером на сьогоднішній день є група неАнгели. Як на мене, група Віагра вже якось втрачає свою актуальність. Я б не виділяв 3, я б назвав більше, ніж 3 групи. Я вважаю у них дуже великий потенціал. Головне, щоб вони ним скористались: Мілос, Queens, Гавана, А.Р.М.И.Я., Поющие трусы.

Понравился ответ? Поделись:

шкаф:
0
Тебя не достали одни и те же лица на всех тусовках? Вообще не раздражаешься, когда понимаешь, что большинство ходят торговать лицом и не приносят культуре и обществу никакой пользы? зы. если понимаешь, конечно...
Евгений Фешак:
Нажаль, нові обличчя не створюються зараз. А створюються вони переважно мас-медіа, які зараз чомусь не бажають показувати нові обличчя, їх якось популяризувати, як це відбувається, наприклад, в Москві. Насправді тусовка для публічних людей - це є частина їх роботи і як дивіденд від цього, вони повинні отримати якусь долю популярності. Тому поява на вечірці, вона апріорі не може приносити користь культурі. Тут швидше треба розглядати це в площині того, чим займається та чи інша публічна персона і якщо в своїй роботі вона може приносити користь культурі, тоді від неї це і вимагати.

Понравился ответ? Поделись:

Лана:
0
Женя, когда-нибудь пробовал составить собирательный портрет своих слушателей? Если можно, озвучить?
Евгений Фешак:
Комерційна таємниця.

Понравился ответ? Поделись:

Колян:
0
Что тебе ближе по духу ТВ или Радио? Глупое конечно предположение, но если бы пришлось выбирать только что-то одно, что бы выбрал?
Евгений Фешак:
Радіо - це є моє життя. Я працюю на радіо з 1996 року, зокрема з 1997 - на Люкс ФМ. Це бізнес, який зараз дуже динамічно розвивається і ті функції, які я виконую на радіо зараз (це і ведення ефіру, і продюсінг станції загалом) є дуже багатогранними і до них неможливо привикнути, вони постійно різні і тим цікаві. Телебачення - це хобі, і телебачення, можливо, тішить моє "тщеславіє", бо дає швидку популярність. А популярність - це природне бажання для людини, і я від нього відмовлятись не збираюсь. А вибрав би я, звичайно, радіо.

Понравился ответ? Поделись:

Кроль:
0
Ты любишь головные уборы? Есть какая-то коллекция?
Евгений Фешак:
Я не можу сказати, що я люблю головні убори, але еволюційно склалось, що кілька у мене є. Це ковбойські капелюхи, їх не багато, але вони мені подобаються і час від часу я їх одягаю. Останній - солом'яний - я побачив у Греції, він мені дуже подобається і останнім часом часто з'являється в пресі.

Понравился ответ? Поделись:

Кристина:
0
Женя, прочитала, что Вы - эксперт "Шанса", скажите, если ли шанс у "Шанса" прожить еще хотя бы сезон? И почему же он - "Шанс" - дает так мало шансов его участникам?
Евгений Фешак:
Я в «Шансі» людина нова, але вважаю, що «Шанс» потрібно продовжувати. Треба змінити, напевно, деяких людей, які вже втомились від «Шансу» і «Шанс» втомився від них. І тоді шансів у учасників «Шансу» стане більше.

Понравился ответ? Поделись:

уууууу:
0
Ты на Евровидение ездил?
Евгений Фешак:
Не ездил. Якщо чесно, особливого бажання немає.

Понравился ответ? Поделись:

Федор:
0
Умеешь на березке стоять? А на ласточке? Покажи ;)
Евгений Фешак:
На березці стояти неможливо. На ластівці теж. В школі практикувалось. Зараз, якщо чесно, фізкультуру запустив. Але вже планую, Федір, якось відновлювати цю справу.

Понравился ответ? Поделись:

Вуйко:
0
Твои планы на ТВ? Сейчас пробуешься в какой-нибудь проект? Поведай людям! Спс!!
Евгений Фешак:
Плани на ТВ є. Зараз у мене творча відпустка, я хочу просто відпочити від цього. Але, так як новий сезон дуже близько, довго відпочивати не доведеться, і я думаю, що щось обов'язково придумаємо. Спс за питання :)

Понравился ответ? Поделись:

Ельвира:
0
Покупаешь готовые салаты в супермаркетах? Есть такие продукты, которые ты брезгуешь кушать из супермаркетов?
Евгений Фешак:
В їжі у мене в різний час, особливо в різну пору року, різні вподобання. Салати в супермаркетах намагаюсь не купляти, але не без гріха. У мене є улюблений супермаркет, в якому все настільки класно, що проблем із споживанням їжі звідти немає. А загалом я вживаю продукти переважно у фактичному їх вигляді - це м'ясо, овочі без перемелювань, переброджувань. Тому і мені простіше, і їжа не набуває ніякого жахливого вигляду в процесі приготування. Не можу зрозуміти вегетаріанців, без м'яса життя не уявляю.

Понравился ответ? Поделись:

Ксения:
0
Расскажи, ты веришь в гороскопы? Я слышала, что ведущие на радио сами на раз-два-три их сочиняют? Правда? Приходилось самому таким заниматься?
Евгений Фешак:
Я років 5 тому перестав взагалі цим цікавитись. Я чув, що в газетах цим займаються - придумують гороскопи. А радіоведучі переважно шукають їх в інтернеті.

Понравился ответ? Поделись:

Елена_4:
0
Евгений, должны ли ведущие, которые работают в паре на радио или на ТВ (без разницы) быть энергетически связанными между собой? Должны ли они испытывать друг к другу какую-то симпатию?
Евгений Фешак:
Дружню симпатію - обов'язково. Коли ти працюєш в парі з людиною, ти повинен знати дуже багато про неї, для того, щоб продукт, який ви видаєте разом був дуже органічним. Так що зв'язок потрібен, тому що неприйняття одним одного буде відштовхувати слухача або глядача.

Понравился ответ? Поделись:

Женя_5:
0
Тебя можно назвать авантюристом? Легко ли тебя втянуть в какую-нибудь авантюру? На что ты точно поведешься?
Евгений Фешак:
Я в принципі авантюрист, в доброму значенні цього слова. Під авантюрою я розумію якусь пригоду, якийсь незвичний уклад речей і на це ведусь. Тому що я люблю незвичні речі, які розривають певні уявлення про світ. Якщо ця авантюра буде стосуватись подорожі в далекі краї, проживання на якомусь острові, або це будуть якісь автомобільні гонки - на таку авантюру я поведусь.

Понравился ответ? Поделись:

Катерина:
0
Как ты относишься к варианту попробовать себя в кино? Сейчас как не посмотришь, все ведущие этим страдают. Заманчиво было бы какую-нибудь историческую фигуру в кино воплотить?
Евгений Фешак:
Ні, історичну ні. А от якогось мерзотника або героя-коханця, хуліганистого хлопця - це так.

Понравился ответ? Поделись:

Аполло:
0
Тебя чаще можно увидеть злого или знервованого?
Евгений Фешак:
Я думаю, що знервованого швидше, ніж злого.

Понравился ответ? Поделись:

Марина:
0
Вы пойдете на концерт Пола Маккартни?
Евгений Фешак:
Ні, я їду на весілля до свого приятеля. До Пола з’їжджу якось інакше.

Понравился ответ? Поделись:

Антон:
0
Ты способен на безумства типа - заняться сексом в центре набережной в Ялте?
Евгений Фешак:
Ну до такого точно ні. Але до безумств - так. Без них дуже скучно, нудно.

Понравился ответ? Поделись:

mira:
0
Какие основные требования для желающих работать ди-джеем на ЛЮКС ФМ?
Евгений Фешак:
Досвід і позитивне мислення. E-mail для резюме: radioradio@ua.fm

Понравился ответ? Поделись:

Данна:
0
Твое мнение, субординация на работе должна быть? Как часто ты обращаешься к людям на ВЫ?
Евгений Фешак:
Дуже часто звертаюсь на "Ви". В мене вже вимагають, щоб я говорив до людей на "Ти", але якось воно дуже вкорінене.

Понравился ответ? Поделись:

Василиса:
0
Как часто ты даришь женщинам цветы? Всегда ходишь на свидание с цветами? Как, по-твоему, называются мужики, которые приходят к даме без цветов?
Евгений Фешак:
Занятые мужики :) Не так часто як би хотілось, але квіти - це дуже гарно. Тому даруйте, чоловіки, жінкам квіти.

Понравился ответ? Поделись:

лариса:
0
Тебе нравится Мика Ньютон???вы с ней дружите???
Евгений Фешак:
Да, мне нравится Мика Ньютон. Мы с ней дружим. Подобається як людина, як співачка :)

Понравился ответ? Поделись:

Ольга_1:
0
Ты ходишь по ночным клубам по роду деятельности, а бываешь ли ты в ночных клубах по собственной инициативе, чтобы оторваться, отдохнуть от суеты мирской?
Евгений Фешак:
У нас якось більше практикуються вечірки не в клубах, а десь на виїзді, можливо, у когось дома. Тому що збираються такі люди і таке творять, що для клубів і для жовтої преси це було б дуже екстремально. Остання з таких вечірок відбувалась в місті Харкові, після концерту, в номері Кузьми. Там було багато зірок, в спортивних костюмах, без зачісок, без макіяжу. Було дуже кльово.

Понравился ответ? Поделись:

Давид:
0
Некоторые (не будем уточнять кто) говорят, что "сегодня телевидение находится в руках лавочников — циничных и алчных". Ты бы согласился с таким высказыванием?
Евгений Фешак:
ТВ і радіо - це, в першу чергу, бізнес, і він повинен приносити гроші.

Понравился ответ? Поделись:

Крис:
0
Сейчас так модно дарить друг другу планеты. Тебе уже дарили планету? А ты?
Евгений Фешак:
Я не дуже цим захоплююсь. Я нікому не дарував, і мені також ніхто не дарував. Краще дарувати ділянки в Києві або біля Києва. Тому якщо є бажаючі, я можу прийняти в дар :)

Понравился ответ? Поделись:

Комментарии (6)

символов 999