Геннадий Попенко - известнейший украинский шоумен, телеведущий

6 13

В семье Попенко на телевидении работает только он. Мама Людмила заведует отделением переливания крови в первой городской больнице Полтавы. Отец Николай, инженер по специальности, работает в частных строительных структурах. Сестра Татьяна занимается архитектурным дизайном.

Еще будучи второкурсником актерского отделения Киевского университета театра, кино и телевидения им. Карпенко-Карого, Геннадий начал работать ведущим музыкального канала «Біз-TV». Учился он на «отлично», но постоянно пропадал на проектах, кастингах, съемках. Четверокурснику Геннадию предложили работу четыре телеканала. Понравился коллектив на «Новом».

Самые популярные проекты с его участием — «За гроші», «3х4. Найкумедніше домашнє відео», «Погода на «Новому», передача о ремонте «Корисна площа». Кроме этого, Геннадий вел на Новом канале проект «Безумний день» и работал в програме “Шоумания”.

Геннадий большой любитель путешествий, мотоциклов, увлекается восточными единоборствами.

Ответы 48

Розалия:
0
Вы на все, которые вам предлагают, телевизионные проекты соглашаетесь?
Геннадий Попенко:
Ні, бувають пропозиції від інших каналів. Їм відмовляю бо ж дуже подобається на Новому каналі. Ну а там згоджуюсь на те, що близько до душі. Бо ж не хочеться продавати телевізори, якщо душа вимагає вудити рибу :)))) Пробач за дурість :))))

Понравился ответ? Поделись:

:
0
Что подарите победителю конференции?
Геннадий Попенко:
Упс, Надійко, сорі, я не знав про цей звичай. Якщо треба, я щось нарию :)))))

Понравился ответ? Поделись:

секси:
0
Так что тебе ближе, бардовская песня или крики, что будят соседей?
Геннадий Попенко:
Сексі... Та від нааааастрою. Щодо бардівської пісні (що й була останнім часом) раджу багато разів. Таке... від настрою :))))))

Понравился ответ? Поделись:

секси:
0
Сколько ты планируешь завести детишек? И, почему-то, нигде не видела фоток с твоей свадьбы :(((
Геннадий Попенко:
Весілля не було, бо ж ще неодружений. Про дітей не думав... ну якось не думається... поки що. Знаєш, тварини розмножуються як вид і виростають як особа в залежності від величини ареалу :)))) Розумієш, про що? :))))) Не хочеться ютитись в маленькій квартирі з п’ятьма дітьми, двома собаками і трьома кішками. Хочеться, щоб все було гармонійно. Тож все покаже час.

Понравился ответ? Поделись:

Иван:
0
А как называется твой "замечательный" рингтон? :)))
Геннадий Попенко:
"Ой, там на горі" - пам’ятаєш, з мультика "Жил-был пес". Скинути тут комусь по блютузу?

Понравился ответ? Поделись:

конфетка:
0
У тебя есть любимые конфеты?
Геннадий Попенко:
:))))))))) Смішна!!!! Мама присадила на "Лідо де Парі". Купую їй, коли до неї приїжджаю, та і сам присів.

Понравился ответ? Поделись:

секси:
0
С какой музыкой ты бы сравнил секс?
Геннадий Попенко:
Зараз щось задвину... Як і в житті люблю багато різних напрямків (від симфонічної до року та репу) так і в... нашій справі не люблю чогось сталого. Все має бути "здесь и сейчас". Все визначаєш ти, партнер, настрій, місце... Тож це може бути і бардівська пісня (в наметі та спальнику), і ... якийсь дум-метал (крики, що будять сусідів та ліжка, які під тобою ламаються). Ну ти й питання задаєш :))))

Понравился ответ? Поделись:

Марта:
0
Смешить людей - это престижно?
Геннадий Попенко:
Привіт Марто! В третьому, здається, запитанні у мене дізнавались, чи зустрічаюсь я з тобою. Я відповів, що ні. Все ж так і є? :))) Якщо ти маєш на увазі, що смішу я, то іноді доводиться і засмучувати, а іноді - просто повідомляти хороші речі. Я не думаю про свою професію в категоріях престижно – не престижно. Це потрібно. Так само як і потрібні люди, що ....... фарбують лавки, садять дерева, лікують нирки. Так само потрібні і ті, що будуть дарувати людям сміх ... радість... просто позитивні емоції. Отаке.

Понравился ответ? Поделись:

Урман:
0
Есть искусство массовое, есть настоящее. То, чем занимаетесь Вы, Вы бы назвали искусством?
Геннадий Попенко:
Дякую Урмане! Погоджуюсь... Питання риторичне, філософське та всяке інше ... овське. В давній Японії половина всіх буденних справ, ремесел називались дзюцу - мистецтво. Ці люди, як ніхто інший, розуміли, що в кожній справі треба просуватись вперед до ідеалу і намагатись, щоб ця справа стала для тебе мистецтвом. :))))))) Пробач за неконкретну відповідь.

Понравился ответ? Поделись:

Kuzjakina:
0
Почему ты не покрасишься, как Зибров? Тебе нравится мужская седина?
Геннадий Попенко:
Весело! :))))))) "Жінки й вино!... жінки й виноооооо" :))))))) Намагаюсь бути природним в природних речах. Як на мене, сивина - це красиво. :)))))) P.S..... Зіброву про те не кажи.

Понравился ответ? Поделись:

Ольга_1:
0
Как правильно пОпенко или попЕнко?
Геннадий Попенко:
Олю, правильно Попенко. Ой, тобто ПопЕнко :))))))

Понравился ответ? Поделись:

Svetik:
0
Столько переходов с программы в программу. И это только на Новом. Почему тебе не сидится на одном месте?
Геннадий Попенко:
Светик... Це ще мало. Хочеться більше, частіше, сильніше і ... знаменніше :)))) А на місці реально не сидиться. І мені це подобається.

Понравился ответ? Поделись:

Сержант:
0
Тебе удалось извлечь максимальную пользу из "Корисної площі" для своей личной квартиры?
Геннадий Попенко:
Ох уже этот армейский юмор :))))) Серж, квартиру відремонтував за рік до початку проекту... Але як би і була можливість зробити це за робочий кошт, ні в якому разі не погодився б - ненавиджу від когось залежати і бути комусь винним. Та як би я на прораба і дизайнера покричав би? :))))

Понравился ответ? Поделись:

сторона:
0
Тебе когда-нибудь было по-настоящему страшно?
Геннадий Попенко:
Кльовий нік. Так, якось заблукав в тайзі на Алтаї... Без сірників, ліхтарика, ножа та іншого... Просто вийшов з табору, подивитись на гору, на інший її бік, там було настільки красиво, що я захопився і продовжив мандрувати не запам’ятовуючи орієнтири. Блукав декілька годин до вечора. Реально злякався. Міркував, як буду спати, відбиватись від ведмедів, вовків, комарів та когось іще... Але, на щастя, друзі розвели сигнальну ватру на видному місці, і я побачив. ... Жодного разу їм так ще не радів :))) А, взагалі, боятись - то не наша справа :)))

Понравился ответ? Поделись:

Зритель:
0
Вы закончили актерское отделение. Ипостасия - заслуженный артист вам не нравится? Вы решили не ходить в артисты?
Геннадий Попенко:
"Заструженный артист" :))))))) Да ні, любий глядаче, :))))))) Сподіваюсь, до акторської справи якось повернусь і візьмусь за неї з повними силами. А тобі приємних вражень і хороших вистав.

Понравился ответ? Поделись:

пирГорой:
0
На сколько дней ты обычно уходишь в отпуск?
Геннадий Попенко:
Саме з таким ніком питати про відпустки :)))) Зазвичай працівники бухгалтерії раз на пару років мене ловлять в коридорі, хапають за руки і просять зайти підписати папери про відпустку :))))) Робота моя має свою специфіку: іноді доводиться вкалувати як віл, а іноді - бувають великі перерви. І саме під час цих великих перерв є можливість кудись зникнути :))))) Ну а реально - буває і на один день втечеш, а колись і місяць-два можна видрати.

Понравился ответ? Поделись:

:
0
Вы выросли в обеспеченной семье?
Геннадий Попенко:
Ні в якому разі. Виріс при Союзі, як і мама так і батько отримували по 100 карбованців на людину. Речі перешивались, передавались, а коли ми з сестрою вирішили зробити "салатік" (зібрали найсмачніше в холодильнику, покришили все в одну тарілку - і ковбасу, і цукерки, і зелений горошок, а залили все лимонадом) то отримали від батьків ... точно не на горіхи. Мама - лікар, батько - інженер, тож грошей в родині було мало. Грошей не просив, а попросив батька мене кудись влаштувати. Так з дитинства, спершу щось полов, потім щось фарбував, а потім став каменотесом.

Понравился ответ? Поделись:

террорист:
0
Вы считаете, что для успеха все средства хороши? Позволительно идти по трупам ради достижения цели?
Геннадий Попенко:
Ні, ні в якому разі. Ти як терорист, знаєш, що трупи не дуже естетично виглядають :))) А все ж має бути красиво?! :)))))

Понравился ответ? Поделись:

покер:
0
Твой вариант: почему популярны программы из серии "Фабрика звезд", "Танцы со звездами"?
Геннадий Попенко:
Задовбали... У всіх програмах обов’язково мають бути зірки (це обов’язкова вимога багатьох каналів) інакше є можливість, що проект не матиме рейтингу. І, відповідно, вже всі знають, що вміє та чи інша зірка, що вона робить, що думає, з ким кохається і т.і. Надто багато того всього. Нещодавно їдучи в якійсь колоні з купою мотоциклістів побачив на узбіччі старенького дядечку на ще старшому тракторі... Оце і є справжня зірка... герой...не зважаючи на все, що відбувається навкруги, він працює і працює. І саме про таких людей треба говорити, саме таких треба любити.

Понравился ответ? Поделись:

Юлианна:
0
Если настроение и желание позволяют, ты не против заняться вольным сексом?
Геннадий Попенко:
Ааааааа!.... :))))))) Чесно... раніше... :))))) Так Але зараз зустрічаюсь з геніальною людиною, а відповідно, ця тема не те що заборонена, а просто не цікавить :)))))) І це подобається.

Понравился ответ? Поделись:

Жан Поль:
0
Если ты найдешь бумажник, в котором будет 100 долларов и данные владельца — адрес и телефон, ты вернешь бумажник хозяину?
Геннадий Попенко:
Звичайно. В мене на Новий рік поцупили бумажник, в якому було набагато більше ніж сто доларів та права на два транспортних засоби. Саме 31 грудня. І чувак не повернув навіть документів. Я б обов’язково повернув би, познайомився з чуваком. 100 доларів - це не те, що мене збагатить. А людині буде приємно, можливо, це її останні гроші. Таке :)

Понравился ответ? Поделись:

Else:
0
Геннадий, скажите, пожалуйста, это правда, что вы встречаетесь с украинской певицей МАРТОЙ?:) Заранее благодарю за ответ.
Геннадий Попенко:
Прикольні чутки. Я взагалі не розумію звідки. Ми декілька разів зустрічались по роботі, але навіть не спілкувались. Поки :))) Єдине, що вона веде ранковий ефір на М1, а ми з Притулою, Педаном та Олею Фреймут - на Новому. І час від часу ми один одного дивимось.

Понравился ответ? Поделись:

Sveta:
0
Вы заявлены как шоумен и телеведущий. А что, как актер Вы уже не позиционируетесь? А ведь когда-то играли в "Ромео и Джульетте"? Считаете, что время театра ушло или просто нечем похвастаться?
Геннадий Попенко:
Нажаль, поки що немає чим. Ігор Тихоміров - режисер "Ромео та Джулєта" запрошував мене в свою нову виставу по Хемінгуею. Але в мене поки не склалось, і виставу вирішено переробити на художній фільм. Час від часу бувають епізоди в кіно. Наприклад, 19.09 буду брати участь в зйомках фільму, що режисує Олександр Ітигілов. Гратиму боксера, здається, тілоохоронця репера Серьоги, але ще не певно. А загалом, акторської справи дуже не вистачає. Дякую за миле питання, Свєєєєєта.

Понравился ответ? Поделись:

Козак:
0
Скажите, а вас трудно вывести из себя?
Геннадий Попенко:
Взагалі - ні. Але місця треба знати :)))) По-перше, баскетбольний майданчик, там все дуже емоційно. А, по-друге, дорога, якщо трапляються редиска на редисці. Виводить із себе нахабство.

Понравился ответ? Поделись:

Снежана:
0
Геннадий, у вас в передаче играют звезды. Как они себя ведут вне камеры, если не секрет?
Геннадий Попенко:
В якій передачі? Які зірки? Ви, певно, плутаєте мене з Андрюшою Даманським. Хоча ми зовсім різні, нас іноді плутають. Він - одесит, балагур, любить підколи, багато жартує і т.д. Я з Полтави, спокійний, добренький і все таке. Щойно заходив на e-motion, запитав у людей, який під’їзд, розвернувся, пішов, а в спину чую: "Це ж той, з "Галопом по Європам"". Тобто плутають навіть з Пелихом. Іноді запитують, як можна одружитись за 48 годин, хоча це знов Даманський. А Андрюша скаржиться мені, що йому пропонують пограти за гроші, або щось інше.

Понравился ответ? Поделись:

Климентий:
0
Расскажи анекдот про ведущих или, вообще, про шоу-бизнес?
Геннадий Попенко:
Можна не про шоу-бізнес, а про цирк? Все рівно, це одне і те саме. Приходить хлопчина до директора цирку і каже, що має геніальний номер. Виходить на манеж, попросив покласти на манежі бетонну плиту, його підіймають під купол, без страховки він стрибає вниз головою, встає, каже: "Ап!" Всі в шоці, кажуть: "У Вас сьогодні вистава. Ви - цвях нашої програми". Домовились. Пів на сьому - його немає. Сім - теж немає. Сьома тридцять - дзвонять "артисту", він знімає трубку та говорить: "... Знаєте, я, напевно.... сьогодніііііі...не прийду". Директор: "Чому???". Відповідь: "... ммммммм... голова болить".

Понравился ответ? Поделись:

ОлегД:
0
Судя по всему, время твоей славы уже наступило. Твое лицо можно видеть на нескольких каналах одновременно - думаю, что это и есть признание. Скажи, ты понял, когда пришел твой час славы?
Геннадий Попенко:
"Быть знаменитым некрасиво Не это поднимает ввысь Не надо заводить архивы Над рукописями трястись Цель творчества - самоотдача А не шумиха и успех Без смысла, ничего не знача Быть притчей на устах у всех" Це Пастернак, я його дуже люблю, і цей твір приблизно показує картину, якою вона є і якою вона має бути. Це певний наслідок професії, що на вулиці окликають, іноді дають папірець під автограф, але це не те, заради чого треба жити і прагнути цієї професії. Публічність - це просто нюанс, а нюансом не треба захоплюватись. Я не вважаю, що я зробив дійсно щось визначне в своєму житті, щоб міг цим пишатись на сто відсотків. Сподіваюсь, цей момент ще попереду. Так що, напевно, "мой час славы" десь блукає. Побачиш, передай привіт!

Понравился ответ? Поделись:

Владик Ген:
0
Какие у тебя были прозвища? Могу предположить, что не очень разнообразные:)))
Геннадий Попенко:
Так, питання щодо прізвища виникли з раннього дитинства. Я намагався пояснити, що прізвище коріннями іде до людей, що мали духовний сан, але якщо мені не вірили і продовжували доводити "іншу версію", то ... Так я і навчився битись. Зараз прізвиськ немає. Єдине - маю найкращого друга, його звати теж Гена, тож одне одного ми називаємо Геша.

Понравился ответ? Поделись:

Ириска:
0
В каких отношениях ты сейчас со Светланой Лободой?
Геннадий Попенко:
Ну 20 числа будемо разом працювати.

Понравился ответ? Поделись:

Палыч:
0
Были моменты, когда тебе было стыдновато за свою работу?
Геннадий Попенко:
Так, були. Однією з студентських підробок, крім вантажника, були модельні та ... в різних промоакціях, наприклад, кроликом Квікі. Ми ходили в великих хутрових поролонних костюмах, роздавали дітям "Несквік" і якось їх веселили. Під вечір було соромно. Іноді під час зйомок програми "За гроші", коли люди починали виробляти щось аж занадто бридке, неприємне і т.і., ти думав, а хто це придумав? Розумів, що ти або твої друзі... тоді теж було не дуже.

Понравился ответ? Поделись:

Комментарии (6)

символов 999
 • гость 5 лет назад

  сегодня смотрел передачу на ут-1 с вашим участием ..чисто случайно ..Там одна блондинка , не совсем дружащая с головой , рассказывала о гениальном стукаче и лизоблюде Калашникове , который якобы изобрёл автомат . Вы пытались ей возразить , но потом не стали с ней спорить . У меня будет к вам просьбочка ..Подскажите этой слабоумной . что когда рассказывают о изобретателях чего-то , нужно досконально об этом узнать а не подпитывать чью-то пропаганду и тем более на первом национальном )) С уважением ..)

  Прокомментировать Мне нравится
 • Гость 10 лет назад

  Здраствуйте!!! меня зовут Наталия, Вам не знакомо такое имя как Артём Калашников??
  Если знакомо и Вы желаете с ним встречи позвоните мне, он очень хочет встречи с Вами!!
  063 399 25 79

  Прокомментировать Мне нравится
 • _Віко) 10 лет назад

  Напевне, у кожної людини в дитинстві були якісь казкові мрії.. А яка мрія була в тебе, коли ти був ще зовсім малим?(якщо пам'ятаєш, звісно) І взагалі зараз, у дорослому житті, ти іноді дозволяєш собі пофантазувати?=)

  Прокомментировать Мне нравится
 • _Nikкa:) 10 лет назад

  Генчик, что-то тебя по телику совсем сейчас не видно!Куда пропал?А на Родину когда?;)

  Прокомментировать Мне нравится
 • Юлия 11 лет назад

  Смотрю передачу "За деньги" и просто тошнит. Сейчас очень тяжелая ситуация у многих. Кто знает, какие обстоятельства заставили унижаться перед камерой. Сейчас многие и детей-то накормить досыта не могут...

  Прокомментировать Мне нравится
 • Карина Дегтярь 12 лет назад

  Тебе часто говорят,что ты очень красивый?

  Прокомментировать Мне нравится